Jump to content

به جامعه مجازی هواداران باشگاه یوونتوس خوش آمدید
شما هم اکنون در حال مشاهده انجمن ها به صورت کاربر مهمان می باشید.در این حالت شما دسترسی به تمامی امکانات انجمن ندارید و امکان دریافت فایل ها به جز خود IPB را ندارید. اگر که عضو سایت می باشید اینجا را کلیک نمایید. در صورتی که تمایل به عضویت دارید اینجا را کلیک نمایید. عضویت در سایت رایگان می باشد!

Photo

هفته هجدهم سری آ : یوونتوس 1 - 0 رم

• Please log in to reply
41 replies to this topic

AbolfazlMF

AbolfazlMF

ابولز

• اعضا
  • 1,228 posts
  • LocationMashhad

2an4_juir1513803668anzgce.jpg

یوونتوس - رم

زمان : شنبه 2 دی 1396

ساعت :23:15 به وقت تهران

مکان : ورزشگاه آلیانز ارنا

• mory, El rey leon, tecra and 2 others like this

Buffon1

Buffon1

دروازبان سوم

• اعضا
  • 524 posts
  • Locationurmia

عجب کاوری داره بازی! غول های دوست داشتنی اتزوری! :8:

• Orphée, mory, MaMpIeRo and 2 others like this

ace of glass

ace of glass

بهترین فرد فروم

• اعضا
  • 7,863 posts
  • Locationساری
با انگیزه ترین تیم لیگ جلوي ما قرار ميگيره حذفی رو هم از دست دادند حالا چششون فقط ب بردهای لیگ قههرمانان و لیگ داخليه پیشرفت خیلی خوبیم انصافا کردند.... الشراوی ژکو کولاروف مانولاس....
  • mory, MaMpIeRo, tecra and 1 other like this

capture1_gp2v.jpg

Dreamer

Dreamer

بازیکن اخراجی

• اعضا
  • 6,016 posts
  • LocationKhorram Abad
همه تقابلهای یووه-رم در استادیوم آلیانز:

یووه 3-0 رم (کوپا)
یووه 4-0 رم
یووه 4-1 رم
یووه 3-0 رم
یووه 3-2 رم
یووه 1-0 رم
یووه 1-0 رم

همونطور ک دیدید بلا استثنا اینجا فقط ب ما باختن! کلا 3 گل زدن ک 2 تاش پنالتی بوده! و اینکه بجز دو بازی آخر کمتر از 3 گل اینجا نخوردن!

تقابل شزنی با تیم سابقش چیزی بود ک فکر نمیکردم ب این زودی رقم بخوره... ب غیر از شزنی، پیانیچ و بن عطیه هم هستن...

جالبه ووچینیچ و اوسوالدو وقتی رم بودن ب یووه گل زدن بعد ک اومدن یووه ب رم هم گل زدن! اگه پیانیچ هم گل بزنه ب اون 2 تا اضافه میشه

همینطور میشه ب توالی گلزنی آرژانتینی های یووه تو 3 فصل اخیر ب رم هم اشاره کرد.. 3 فصل پیش توز 2 تا پنالتی زد. فصل بعدش گل 3 امتیازی دیبالا و پارسال تک گل هیگواین...
  • mory, tecra, L'Avvocato and 4 others like this
<p>ما در رنگها زندگی می کنیم اما رویاها سیاه و سپیدند...</p>

ace of glass

ace of glass

بهترین فرد فروم

• اعضا
  • 7,863 posts
  • Locationساری

اما امسال فاصلشون با ما خیلی کم شده دیگه راحت 3 تا نمیخورند

پیش بازی

رم این فصل متنوع تر پرشورتر و بهتر شده شکی نیست و این بازی مستقیما روی 4 تیم بالای جدول نقش اساسی داره ما ناپل و اینتر و میلان رو متوقف کردیم اما رم اخریشه تا نشون بدیم از بالای جدولی ها تاحالا شکستی نداشتیم جز لاتزیو ک اشتباهات فردی منجربه اون شده......تیم رم از این جهت تیم خوبی شده که امار خارق العاده 222 شانس گل رو ساخته و تونسته تو خلق موقعیت 40 بار بهتر از یوو عمل کنه و این رو با مالکی بالا روی توپ انجام دادند اما همچنان در ضد حمله و تمام کنندگی ضعف دارند امار 10 درصد  ...فینیشینگ پایین تر نشون از بازیکنهای بهتر یووه در خط حمله هست در دفاع خیلی بهتراز گذشته اما در حمله نسبت ب ما گلهای کمتری زدند این بازی اولین بازی بدون توتی و دلپیرو  هست و ازین حیث هم جالب توجهه  دروازبات ثابت رم در فصل گذشته خط دفاع برتر گذشته و بهترین بازیساز سری آ رو از رم گرفتیم و غیر قابل باور کار کردیم و نشون دادیم ک میدونستیم رم در اینده قوی خواهد شد 

این بازی برتری تفکر دو مربی رو نشون میده جایی که دی فرانچسکوی نترس و الگری محتاط اما باهوش با هم بازی میکنند جلوی یووه نباید ترس داشت اینو تیم هایی مثل سمپدوریا ثابت کردند

x6rc_capture.jpg

احتمالا ما 4-3-2-1 رو شروع میکنیم برخلاف تصویر و رم همیشه سیستم دلخواه مربیشو ک در ساسولو هم میچیده اجرا میکنه که پوئن مثبتی برای بازیکن های تکنیکی ما هست

میانگین قدی و وزنی بهتر ما تو این بازی ها کمک خواهد کرد

دو تیم سابقه زیادی در حساسیت این بازی نشون دادند رم این چند سال خوب جلوی ما البته در خونه خودش نتیجه گرفته  و در جی استادیوم همیشه بازنده بوده

1p8s_capture.jpg2_thumb.jpg

x2u2_capture.jpg4_thumb.jpg

fin9_capture.jpg5_thumb.jpg

p0h_capture.jpg6_thumb.jpg

p0h_capture.jpg6_thumb.jpg

r2gd_capture.jpg8.jpg

بی شک کولاروف مهم ترین عنصر تیم حریفه توی تاکتیک های چیده شده ی دی فرانچسکو چون ب تنهایی 50 درصد شانس های ساخته شده از سمت چپ انجام شده بعد اون پروتی ژکو و الشراوی امید هست که الگری طبق سابقه مفیدش جلوی رم و قدرت بازی خوانی بتونه رم رو شکست بده اما اتفاقات  سبب میشه یه تیم بهتر پیروز نشه و تکنولوژِ داوری که باید با اون ما امسال قهرمان شیم تا دهن خیلیا بسته بشه

مونچی برای رم یک زمین تمرین جدید ساخته  و الان وضع رمی ها تو این کمپ پیشرفته خیلی خوبه

الیسون هم گفته من تو تیم ملی برزیل شماره 1 هستم و میخوام تو سری آ هم تیمم شماره 1 باشه و دوس دارم یووه رو ببریم چون اونها 6 سال قهرمانند و دوبار فینال چمپیونز رفتند پس خیلی خوبند

• Orphée, Delle Alpi, eⁿzº and 4 others like this

capture1_gp2v.jpg

satfootball

satfootball

تیفوسی یوونتوس

• اعضا
  • 4,111 posts

بر این باور اشتباه بودم که دفاع رم امسال ضعیفه اما تیمش بهتر از پارسال

تاکتیک رم دادن توپ به پروتی و استفاده از حرکات پا به توپ او و ارسال برای جیکو است..

از هر و جناح این روش وجود داره

بردن در رم شیرینترین هدیه است..

• Aminvo, tecra, Georgia and 1 other like this

در فوتبال نهاوند مرغ یک پا دارد :45: :45: :45:

Guest_A Tribute To Buffon_*

• مهمان
جکو خیلی خطرناک است
  • mory, Delle Alpi, Aminvo and 4 others like this

Orphée

Orphée

بازیکن آزاد

• ستاره برتر فروم
  • 6,287 posts
  • LocationRasht

^^

- چیزی که خطرناکترش میکنه اینه که در 10 بازی اخیرش در سری آ فقط 1 گل زده بعد از اینکه در 5 بازی قبلترش 7 گل زده بود...

- 13 بازیکن مختلف از یووه این فصل در سری آ گل زدن، بیشتر از هر تیم دیگه ای... #تیم

- اینم جالبه ؛ تعداد پنالتی های داده شده در 55 بازی اخیر سری آ (2016-17 و این فصل) :

DRTIoHZWsAEDM7A1.jpg

رم و میلان رو داشته باشید، بیش از 2 برابر کل پنالتیای یووه :fp: ظاهراً به اندازۀ کافی سبیل داورا رو چرب نمیکنیم!  :1:

• mory, Delle Alpi, Pinturicchio and 6 others like this

Blackfish : We seem to be running short of patience here! i

Robb Stark : & You know who isn't? Tywin Lannister ... i

tywinsmiles1_m6n6.jpg

اِل کاپیتانو

اِل کاپیتانو

سینا هستم

• اعضا
  • 3,580 posts

رُم یک ساله در خارج از خانه نباخته ، اخرین باخت ( خارج از خانه) شان به ما بود یک سال پیش.

• mory, Delle Alpi, tecra and 3 others like this

ETWmP_zXYAEadf_2.jpg

Dreamer

Dreamer

بازیکن اخراجی

• اعضا
  • 6,016 posts
  • LocationKhorram Abad
‏^
البته این آمار واسه لیگ داخلیه چون تو ‏UCL‏ ب آتلتیکو باختن دو سه هفته پیش...
‏-‎--------------------------------‎------‎
بازی آنچنان سختیم نیس دیگه.. از بارسا و ناپولی و اینتر ک سخت تر نیستن. من فقط نگران پاره شدن کلین شیت های پیاپی تیمم...

پیش بینیم: 2-1 میبریم... پیانیچ+دیبالا - پروتی
  • mory, Delle Alpi, tecra and 4 others like this
<p>ما در رنگها زندگی می کنیم اما رویاها سیاه و سپیدند...</p>

Jack Sparrow

Jack Sparrow

بی وفا

• اعضا
  • 2,628 posts
پیشبینی من : 1-0 یووه
گل : خدیرا :1:
  • Orphée, mory, Delle Alpi and 3 others like this

satfootball

satfootball

تیفوسی یوونتوس

• اعضا
  • 4,111 posts

دیبالا رو نیمکت به تر و خشک کردن بازیکنان خواهد پرداخت............. :45: :22: 

• mory, Delle Alpi, tecra and 4 others like this

در فوتبال نهاوند مرغ یک پا دارد :45: :45: :45:

فرهاد

فرهاد

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2,916 posts
433 با مانژو مسخره است به نظرم مسخره تر از اون هم نیمکت نشینی کاستاست !
امیدوارم اتفاقات بازی با اینتر تکرار نشه
  • mory, tecra, Senmorta and 2 others like this

هنوزم تو شبهات اگه ماهُ داری من اون ماهُ دادم به تو یادگاری ...

Delle Alpi

Delle Alpi

هوادار

• اعضا
  • 675 posts

این بازی با قوی ترین حرفمون در لیگ هست  رقیبمون نه ناپولیه نه اینتر رم از هر دوی اونا خطرناکتره و قوی تره امسال 
بازی خیلی سختیه
الگری به نظرم همون سیستم و سبک بازی با اینتر تیمو به زمین بفرسه

• mory, Aminvo, tecra and 4 others like this

Orphée

Orphée

بازیکن آزاد

• ستاره برتر فروم
  • 6,287 posts
  • LocationRasht

کم از خوبیای آلگری نگفتم، دلم میخواد و حق دارم که در انتقاد ازش هم راحت باشم...

هیچ توضیحی نمیتونه قانعم کنه که گذاشتن دیبالا، مارکیزیو، کاستا و برنا روی نیمکت تصمیم درستیه! شاید فقط یه برد پرگل، شاید...

ساندرو : بدور از فُرم / نیمکت نشین

دیبالا : بدور از فُرم / نیمکت نشین

مارکیزیو : رو نیمکت

ایگوآیین : بی ثُبات

کاستا : نیمکت نشین

برنا : نیمکت نشین

اگه این تعداد بازیکنِ تاپ به این و آن دلیل از ترکیب بدورن، مشکل شاید از بازیکنا نیست! کفران نعمت بیش از حده...

شاید با این وضع سری آ رو کج دار مریز رد کنیم ولی تو لیگ قهرمانان با 'زُمختی' بجایی نمیرسیم... :hang:

• mory, Principino, eⁿzº and 8 others like this

Blackfish : We seem to be running short of patience here! i

Robb Stark : & You know who isn't? Tywin Lannister ... i

tywinsmiles1_m6n6.jpg

-OMID-

-OMID-

هوادار یوونتوس

• اعضا
  • 508 posts
  • LocationTehran

و منم و دوراهی بزرگ دیدن این بازی یا خوابیدن!

مرسی که هستی مربی!

• Orphée, mory, Principino and 5 others like this

AICY-Personal-Branding-Marcello-Lippi-1.

Don Marcello Lippi

===============

Il Guerierro سابق

• مهمان
یک بدرد خسته کننده یک بر صفر و ضد فوتبالی رو میپسندم
رابطه ای بین بازی زیبا و موفقیت در لیگ قهرمانان برای یوونتوس متصور نیستم.
فقط دوست دارم به عنوان صدرنشین و با کم ترین مصدوم به مصاف تاتنهام بریم.
  • Orphée, mory, Pinturicchio and 4 others like this

El rey leon

El rey leon

respect my authoritah

• اعضا
  • 4,003 posts

هیچ توضیحی نمیتونه قانعم کنه که گذاشتن دیبالا، مارکیزیو، کاستا و برنا روی نیمکت تصمیم درستیه! شاید فقط یه برد پرگل، شاید...

اگه این تعداد بازیکنِ تاپ به این و آن دلیل از ترکیب بدورن، مشکل شاید از بازیکنا نیست! کفران نعمت بیش از حده...

شاید با این وضع سری آ رو کج دار مریز رد کنیم ولی تو لیگ قهرمانان با 'زُمختی' بجایی نمیرسیم... :hang:

ساندرو که امروز بازی میکنه ، خود حضرت آلگری فرمودند که فیکسه .

• Orphée, mory, Aminvo and 7 others like this

80a.jpg

It is sometimes hard in times like these to understand God's way. Why would he allow nine innocent people to be run down in the prime of their lives by a senior citizen who, perhaps, shouldn't be driving? It is then that we must understand God's sense of humor is very different from our own. He does not laugh at the simple "man walks into a bar" joke. No, God needs complex irony and subtle farcical twists that seem macabre to you and me. All that we can hope for is that God got his good laugh, and a tragedy such as this will never happen again.

Jack Sparrow

Jack Sparrow

بی وفا

• اعضا
  • 2,628 posts

ساندرو و دیبالا تمرکز ندارن. واسه هر بازیکنی پیش میاد که مقطعی از فصل بدون تمرکز بازی کنه و فکر نمیکنم این وسط مشکل از آلگری باشه.
ایگوآیین که الان از لحاظ فیزیکی و روانی بهترین بازی هاشو ارائه میده و شاهد بهترین دوره بازیش تو یووه هستیم، مشکل چیه ؟
من با تموم وجودم مارکیزیو رو دوست دارم و منتظر برگشتش هستم، ولی یعنی خود شما قبول دارید که مارکیزیو الان از لحاظ فیزیکی بالاتر از متوییدی و پیانیچه ؟ من خودم مدت هاست انتظار فیکس شدن مارکیزیو رو میکشم و حتی شرت مارکیزیو رو به کل هیکل امثال ویدال و دنی آلوز ترجیح میدم، ولی خوب مارکیزیو الان از لحاظ بدنی شرایط ایده آلی نداره و بازی کردنش ممکنه باعث مصدومیت طولانی مدت یا حتی خداحافظی زودهنگام شه.
برناردسکی و کوستا ؛ هردوشون چپ پا هستن و با حضور دیبالا اگه اونا هم فیکس باشن، سه چپ پا تو خط حمله داریم که کار خط دفاع حریف رو آسون میکنه. حالا جدا از این، کوستا بازی با ناپولی فیکس بود و از لحاظ تکنیکی عالی کار کرد و دستورات تاکتیکی رو هم به خوبی اجرا کرد. برناردسکی فصل پیش بازیکن فیورنتینا بوده و توی لیگ اروپا بازی میکرده، واقعا میشه شرایط یوونتوس و لیگ قهرمانان رو با شرایط فیورنتینا مقایسه کرد ؟ برناردسکی واسه فیکس شدن باید خودش رو با شرایط تیم هماهنگ کنه، از لحاظ دفاعی ضعف داره و باید توی این زمینه یه تکونی به خودش بده.

در آخر، اگه واقعا مربی ای بهتر از آلگری هست که بتونه بهترین بازی رو از تیم بگیره، منم خوشحال میشم فصل بعد به جای آلگری اونو روی نیمکت یوونتوس ببینم.
  • Orphée, El rey leon, Aminvo and 4 others like this

mory

mory

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 3,712 posts

با این ترکیب احتمالی دوباره باید منتظر یک بازی منفعلانه و زشت از قهرمان 6 دوره ی پیاپی ایتالیا در برابر تیم  بدون افتخار رم باشیم ...

• Orphée, eⁿzº, Aminvo and 2 others like this

تصویر

ای به رویا سرسپرده با توام ای همه خوبی

راهی کدوم دیاری...

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users