Jump to content

به جامعه مجازی هواداران باشگاه یوونتوس خوش آمدید
شما هم اکنون در حال مشاهده انجمن ها به صورت کاربر مهمان می باشید.در این حالت شما دسترسی به تمامی امکانات انجمن ندارید و امکان دریافت فایل ها به جز خود IPB را ندارید. اگر که عضو سایت می باشید اینجا را کلیک نمایید. در صورتی که تمایل به عضویت دارید اینجا را کلیک نمایید. عضویت در سایت رایگان می باشد!

Photo

میرالم پیانیچ - Il Pjanista

* * - - - 2 votes

• Please log in to reply
398 replies to this topic

Camel Blue

Camel Blue

ddr94

• اعضا
  • 3,695 posts

خب ظاهرا دومین خرید تابستونیمون پیانیچ خواهد بود . مبلغ انتقال 30.4€ میلیون خواهد بود . امیدوارم زودتر رسمی بشه
یک تشکر ویژه هم از ابوالفضل عزیز میکنم

• mory, eⁿzº, alexdelpiero and 17 others like this

______ Never chase a bitch _______

AbolfazlMF

AbolfazlMF

ابولز

• اعضا
  • 1,228 posts
  • LocationMashhad
11a8yoambfsfy6gb2d9d.jpg

==========

میرالم پیانیچ ، هافبک با تجربه رم متولد دوم آپریل 1990 ( بیست و شـــش سال ) که سابقه بازی در تیم های مِتز ، لیون ، رم و همچنین تیم ملی بوسنی را دارا میباشد . میرالم یکی از بهترین ها در پست خود میباشد و در سال 2015 توسط مجله گاردین رتبه 55 ام در بین 100 فوتبالیست برتر را کسب کرد . وی صــد و بیســـت بازی در لیگ یــک انجام داده که نتیجه آن به ثمر رساندن 16 گل و 18 پاس گل بوده است . از فصل 2011/12 با مبلغ یــازده میلیون یورو به باشگاه رم ایتالیا پیوست و تا کنون صــد و هشتــاد و پنــج بازی برای آ اس رم انجام داده و نتیجه آن به ثمر رساندن 30 گل و 45 پاس گل بوده است . همچنین برای تیم ملی کشورش میرالم شصـــت و چهـــار بازی انجام داده است که 11 گل هم به نام خودش ثبت کرده است . پیانیچ توانایی بازی در پست های MC, DMC و AMC را دارا میباشد و تمامی پست ها عملکرد عالی را از خود به جای گذاشته است ؛ پیانیچ همچنین در فصل 2015/16 و 2014/15 بیشترین پاس گل را در بین بازیکنان به نام خود ثبت کرده است ! ( فصل 2015/16 به همراه پوگبا )

==========

Miralem Pjanic 2015/2016 

Download | 100mb | 14min

Miralem Pjanic Goals , Skills 2015/2016

Download | 30mb | 5min

Miralem Pjanic Goals & Skills 2016

Download | 20mb | 4min

==========

• mory, eⁿzº, alexdelpiero and 16 others like this

mory

mory

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 3,711 posts

امیدوارم سرکاری نباشه ...

با این قیمتهایی که بازیکنان پست 10 دارند و باشگاه های خوبی که درشون حضور دارند و سقف دستمزدی که تو یووه داریم و اخلاق مدیران کندن بازیکنان اسمی از تیمهاشون بسیار مشکل خواهد بود (نمی گم نشدنی ) ...پس باید یک لول بیایم پایینتر و جایی که بازیکنی مثل پیانیچ توی اون لول جزو بهترین هاست و نرم قابل قبولی داره .

من امیدوارم پیانیچ بر طبق ایده های آلگری وارد تیم بشه و با توجه به شرایط مناسب یووه بتونه پیشرفت و درخشش  و کیفیت بالاتری رو از خودش نشون بده ...

همه ما از سیستم مورد علاقه بازی آلگری با خبریم و حضور پیانیچ با توجه به توانایی پاسدهی و شوتزنی و طراحی حمله از یک سوم دفاعی حریف به عنوان پست پشت مهاجمین میتونه بسیار کارساز باشه .

اما برای رجیستا و بازی با 2 5 3 بخاطر ضعف در کارهای تدافعی بازیکن مطمئنی نیست مگر یک بولدوزری بغلش بازی کنه که میزان ریسک و خطر پذیری بازیش در این پست رو پایین بیاره .

امیدوارم بیاد و بدرخشه ...

• eⁿzº, alexdelpiero, Signora Omicidi and 10 others like this

تصویر

ای به رویا سرسپرده با توام ای همه خوبی

راهی کدوم دیاری...

Donnie

Donnie

تیفوسی تیفوس

• اعضا
  • 1,828 posts

رفتم بیرون و برگشتم و چشمم به جمال تاپیک سوئیتی روشن شد  :8:.  واقعاً تا هفته ی آینده ی دلم آروم نمی گیره و دلهره دارم. دوست دارم زود بگذره و خبر رسمی شدنش رو زودتر بشنوم.

بازی های رم رو که می دیدم روی بازی پیانیچ (و راجا ناینگولان) خیلی زوم می کردم. پیانیچ قدرت پاس دهی و هوش تاکتیکی خیلی بالایی داره، ضربه های آزادش هم که فوق العاده اس. قطعاً حضورش در یووه لول خط هافبک رو بالا می بره و توانایی هاش در ترکیب یووه بیش تر به نمایش گذاشته میشه. هم میتونیم در پست هافبک میانی ازش استفاده کنیم و هم هافبک تهاجمی، چون خصوصیاتش کاملاً با این دو پست میخونه.

لحظه شماری می کنم برای دیدن پیانیچ در کنار پوگی  :1:.

با رسمی کردن قراردادش باید سراغ یک هافبک دیگه با خصوصیات تدافعی تر بریم، یک هافبک دفاعی یا رجیستایی که بتونه به جای مارکیزیو نبض میدان رو به دست بگیره.

• mory, eⁿzº, alireza.de710 and 13 others like this

ace of glass

ace of glass

بهترین فرد فروم

• اعضا
  • 7,863 posts
  • Locationساری

https://www.youtube....h?v=-kvsCvDm3qU

اینارو ببینین تا رستگار شوییید ... :8:  :8:  :8:

شماره 4 رو ببینین ...اخ اخ 

نه نه شماره 2 

اوه شماره یک از 60 متری 

به گزینه 2 رای دادم چون پیانیچ از جمله خریداییه که یووه نیاز داره نه اینکه صرفا بتونه بازیکن کاملی باشه و خیلی کمکمون کنه اما خلاق و بازیساز و ضربه ازاد زن چیزیه که سال قبل نداشتیم پس در راستای برطرف سازی ضعف تیمه تا در رقابت های اروپایی موفق باشه اما ب شرطی ک کسی نره

• mory, eⁿzº, alexdelpiero and 10 others like this

capture1_gp2v.jpg

RezaAlex

RezaAlex

داره تیفوسی میشه

• اعضا
  • 243 posts
  • LocationPersian Golf

بهترین خرید فصلمونه. مطمعناً آوردنش که هافبک وسط باشه، نه دفاعی یا هجومی.

قشنگ میتونه ترمیم کنه رابطه وسط زمین رو بین بقیه. مارکیزیو هم برسه، پوگبا هم حفظ بشه، یکی هم برای وینگ راستمون بخرن که با کلاس اروپا باشه، دیگه می تونیم یکم به این ماروتای زپرتی آفرین بگیم.

کاشته هم میزنه. مشکلی که فصل قبل داشتیم.

با دو سه خرید تاپ می تونیم بریم برای یه فینال دیگه اروپا. به خودباوری هم رسیده تیم، چرا که نشه!

خرید عالی بود، مرسی ماروتا.

• mory, pezhman, eⁿzº and 10 others like this

فوتبال بدون تو روح نداشت...

تصویر

Hossein Salehi

Hossein Salehi

مدیرکل فروم

• ادمین
  • 15,940 posts

شایعاتی در بازار هست که یوونتوسی ها این رو خرید کردند که بتونه جانشین پوگبا بشه و به این ترتیب خیلی راحت پوگبا رو بفروشن ! من خودمم یکم سر این موضوع ترس دارم واقعا که خدایی نکرده نکنه این اتفاق بیفته، چون ترکیب این دو تا در کنار هم می تونه نابود کنه هر تیمی رو و مشکلاتمون توی اون خط به صفر برسه !

البته یکی از خبرنگاران محلی گفته بود که یوونتوس اصلا هیچ برنامه ای برای پوگی نداره و پیانیچ برای کنار اون بازی کردن خریداری شده و لاغیر  :1:

من توی نظر سنجی به گزینه ی 2 رای دادم چون چنین بازیکنی هست و پتانسیل بالایی داره و خدا رو شکر الگری هم ادمی هست که بتونه به خوبی بازی بگیره از بازیکن !

البته یک لحظه یاد دیگو ستاره ی برزیلی می افتم و ناخداگاه دلم می لرزه  :22:  :fp:

• mory, eⁿzº, Signora Omicidi and 10 others like this

Donnie

Donnie

تیفوسی تیفوس

• اعضا
  • 1,828 posts

دیه گو متاسفانه در دورانی وارد یووه شد که یووه نشان چندانی از یک تیم قهرمان نداشت. توانایی های دیه گو بی نظیر بود ولی تمام عوامل از جمله سرمربی، شرایط تیم و ... دست به دست هم دادن تا نتونه توی یووه موفق بشه. به نظر شرایط اون دوران خودش هم چندان مساعد نبود.

پیانیچ به نظرم بازیکنیه که در یک تیم بزرگ توانایی هاش بیش تر نشون داده میشه، مطمئنم در کنار بازیکنی نظیر پوگبا و مهاجمی نظیر دیبالا به شدت موثر عمل می کنه و توانایی هاش تصاعدی افزایش پیدا می کنه :1:. در ضمن خصوصیات مورد نظر مکس رو سیستمش رو داره قطعاً میتونه موفق بشه. یک مسأله دیگه اینکه در این دوران که بازیکنان 50 یا 60 میلیون یورو این ور اون ور میرن 30 میلیون یورو یه جورایی گمه. به نظرم ارزش اصلی پیانیچ چیزی در حدود 50 میلیون یورو هست با قیمت های موجود در بازار. اگر رسمی بشه واقعاً یکی از بهترین خریدهای این چند فصل اخیرمون رو کردیم  :1: 

• Hossein Salehi, mory, pezhman and 12 others like this

ace of glass

ace of glass

بهترین فرد فروم

• اعضا
  • 7,863 posts
  • Locationساری

اخ نگو یووه در حق دیگو ظلم کرد ...واقعا بدترین زمان ممکن  از خلاق ترین هافبک جهان و بازی های چشم نوازش نمیشه چشم پوشی کرد بخدا قلبم اتیش میگیره ....میشد تو یووه بمونه ب هر قیمتی کاش میشد .

پیانیچ نصف دیگو هم نیس اینقدر خوشحالیم هرچند خدایی هنوز هیچی قطعی نشده .

خریدهامون از بنتنر و اوسوالدو انلکا به توز و مانجوکیچ و موراتا و پیانیچو دیبالا وپوگبا رسیدن ..

از دست ندادن بازیکنامون در این شرایط مهم ترین چیزه حد اقل امسال قطعا باید کوادرادو و موراتا و پوگبا بمونن ....

• mory, eⁿzº, alexdelpiero and 9 others like this

capture1_gp2v.jpg

mee present

mee present

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1,518 posts

رم رفتن پیانیچ به یووه رو تایید رسمی کرد

سر این قضیه خبر کویره که گفته بودن رم پیا رو فروخته مدیر رم مصاحبه کرد و نامه ی پیا که درخواست خروج داده بود برای یووه رو نشون داده ! کار تمومه ! دی مارزیو هم دیروز همین رو گفت

• mory, alexdelpiero, El rey leon and 11 others like this

moha684

moha684

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 4,647 posts
خرید خیلی خوبیه از نظر من

پیانیچ توانایی خیلی خوبی توی ارسال پاس از پشت محوطه ی جریمه داره و حضورش قطعا خلاقیت رو توی خط هافبکمون افزایش میده و مشکل خلق موقعیت رو تا حد زیادی میتونه مرتفع کنه.

مسئله ی بعدی که خیلی هم میتونه موثر باشه تواناییهای شوتزنی پیانیچ هست، توی تیم آلگری شوتزنی از پشت محوطه همیشه یکی از برنامه های تیم برای رسیدن به گل بوده و از این حیث پیانیچ میتونه خیلی به کارمون بیاد.ضمن اینکه توان تغییر سیستم رو هم به بهترین نحو در اختیار آلگری قرار میده که البته این تغییر مطلوب شخص خودم نیست و امیدوارم حضورش باعث تغییر به سیستم مرکزگرای 4312 نشه.

دو سه فاکتور مثبتی که گفتم فقط در صورتی هست که برنامه ای برای فروش پوگبا وجود نداشته باشه.

خرید پیانیچ و الوز اگر توام با حفظ مراد و پوگبا بشه از نظر من تیم رو کامل میکنه و نیاز به خرید دیگه ای وجود نداره، اگر قراره در طول یک فصل 30 میلیون صرف خرید بازیکن بشه، این 30 میلیون رو بدیم به همین پیانیچ و ببندیم نقل و انتقالات رو، نمره ی قبولی هم به ماروتا میدم
  • mory, pezhman, eⁿzº and 16 others like this

07962666510773579882.jpg

"No color will ever be brighter for me than black and white." - Alessandro Del Piero

eⁿzº

eⁿzº

تیفوسی یوونتوس

• اعضا
  • 604 posts

le5t1c8ze750808j373u.jpg
Miralem Pjanić

یوونتوس یکی از موثرترین بازیکنای سری آ رو انتخاب کرده ، در صورت رسمی شدن امیدوارم پیانیچ تو یووه موفق باشه و کیفیت خط میانی رو افزایش بده ...

j5jxbht0larmd01b0yrg.jpg  بیشترین پاس گل در کنار پوگبا (12 پاس گل)

j5jxbht0larmd01b0yrg.jpg  نفر سوم سری آ از نظر مجموع گل و پاس گل بعد از هیگواین و دیبالا و در کنار اینسینیه (10 + 12)

j5jxbht0larmd01b0yrg.jpg  نفر دوم سری آ از نظر میانگین پاس کلیدی بعد از همسیک (2.4 پاس کلیدی)

j5jxbht0larmd01b0yrg.jpg  نفر پنجم سری آ از نظر ریتینگ تو این فصل (2015/2016)

h55a88ofgigbur93cnpb.jpg

j5jxbht0larmd01b0yrg.jpg  آمار پیانیچ تو فصل 2015/2016 :

10  گل ،  12  پاس گل  ،  میانگین  2.1  شوت در هر بازی  ،  2.4  پاس کلیدی  ، 0.8  دریبل  (سری آ)

02  گل ،  01  پاس گل  ،  میانگین  2.0  شوت در هر بازی  ،  2.4  پاس کلیدی  ، 0.3  دریبل  (لیگ قهرمانان)

65.5  پاس  ،  85 %  پاس صحیح  ،  1.3  سانتر ،  1.5  قطع توپ (توپ ربایی) ،  1.4 تکل  (سری آ)

48.1  پاس  ،  85 %  پاس صحیح  ،  1.3  سانتر ،  2.7  قطع توپ (توپ ربایی) ،  1.9 تکل  (لیگ قهرمانان)

yw1huly1czzaklfsf3af.jpg

j5jxbht0larmd01b0yrg.jpg  پست هایی که پیانیچ بازی کرده :

8v1fxixrzlgn3scy8xwe.jpg

opnzt2rgrhbebjl3y5wu_thumb.jpg

• mory, alexdelpiero, El rey leon and 10 others like this

back to juve

back to juve

تازه به ما ملحق شده

• اعضا
  • 2,086 posts

تنها نکته منفی پیانیچ مصدومیت هاشه کسی آمار مصدومیت هاشو داره؟

• Signora Omicidi, tecra, Camel Blue and 2 others like this
dme48gukzvs8_t.jpg

AbolfazlMF

AbolfazlMF

ابولز

• اعضا
  • 1,228 posts
  • LocationMashhad
^

اين فصل تنها يكبار مصدوم شده به مدت ١٠ روز و دو بازي از دست داده ...
فصل قبل هم دوبار مصدوم شده روي هم به مدت ١٣ روز و يك بازي رو از دست داده ...
  • mory, eⁿzº, alireza.de710 and 13 others like this

Donnie

Donnie

تیفوسی تیفوس

• اعضا
  • 1,828 posts

اومدن سوئیتی قطعی شده مث اینکه  :nish:. خیلی خوشحالم از این بابت. خودش درخواست خروج داده و از درصدی از مبلغ انتقالش گذشته فوق العاده اس. ایول مرد  :8:  :6: . خوش اومدی. ایشالا که توی یووه بدرخشی.

به شدت منتظر بازی های پیانیچ برای یووه هستم. منتظر گل های فراوون از ماندژوکیچ و دیبالا باشید  :1: 

• mory, MaMpIeRo, eⁿzº and 16 others like this

back to juve

back to juve

تازه به ما ملحق شده

• اعضا
  • 2,086 posts

@ AblofazlmF  :53:

پس با این وجود خوبه ، از لحاظ آماری واقعاً قابل رقابت با پوگباست اونم تو فصل پیشی که تو تیم داغونه رم بود، پس این فصل به مراتب رنکینگ بالاتری رو میاره و حتی بالاتر از پوگبا 

بازیکن هایی که به یووه میان همیشه بهترین بازی هاشون نمایش میدن اتوماتیک وار

• mory, alexdelpiero, Signora Omicidi and 9 others like this
dme48gukzvs8_t.jpg

tecra

tecra

داره تیفوسی میشه

• اعضا
  • 2,512 posts

جالبه که برای اومدن به یووه از حق قراردادش گذشت و خودش بیشتر از مدیرای یووه راغب به اومدن بود..

امیدوارم در یووه موفق باشه و کمک کنه قهرمان CL بشیم..من که مخالف اومدنش بودم (و هستم  :1:) ولی امیدوارم تمام نظراتم غلط از آب در بیاد..

هرچقدر از نظر دفاعی ضعیف تر شدیم همونقدر از نظر خلاقیت و هجومی قوی تر شدیم..الان، با اضافه شدن پیانیچ خلاق و شوتزن و توجهاتی که در زمین به سمتش میره، فضا برای پوگبا و دیبالا بیشتر خواهد شد..

طرفدارای رم تو این شرایط نمی تونن بگن پیانیچ پولکی بوده..به تیمی رفته که اونا رقیب مستقیم برای اسکودتو میدونن و برای رفتن به اون تیم بیخیال پول هم شده، در حالی که با مبلغ بیشتر احتمالن می تونست به پی اس جی یا تیمای دیگه بره..این خیلی عصبانیشون کرده..حق هم دارند..

این وسط یه نفر دیگه هم عصبانی میشه ( :angry1:  :pray 1: ).. کسی که خیلی وقته دنبال ناینگولانه و با رفتن پیانیچ شانس اومدنش کمتر میشه.. :megusta:  :yao:  :272:

• mory, eⁿzº, alexdelpiero and 11 others like this

apyad

apyad

تازه به ما ملحق شده

• اعضا
  • 21 posts
  • Locationتهران

13381037_636429929854677_1596345355_n.jp

• mory, alireza.de710, alexdelpiero and 11 others like this

AbolfazlMF

AbolfazlMF

ابولز

• اعضا
  • 1,228 posts
  • LocationMashhad
پيانيچ از اون درصدي كه بهش ميرسيده چشم پوشي كرده ولي نه اينكه پولي بخشيده باشه يا ...
اون مبلغي كه بخشيده ميرالم ، رفته رو حقوقش و طي چند سالي كه قرار داد بسته دريافت ميكنه اونطور كه در منابع گفته شده !

==========

بعضيا گفتن كه جايگزين پوگباست اما خبرگزاري هاي معتبر از جمله #اسكاي گفتند خريد پيا ربطي به پوگبا نداره و همينطور #دي مارزيو ، #اسكاي ، #گاتزا گفتند كه پوگبا اين فصل در يووه خواهند موند ...
  • mory, MaMpIeRo, eⁿzº and 13 others like this

Donnie

Donnie

تیفوسی تیفوس

• اعضا
  • 1,828 posts
لقبش رو هم به اسم تاپیکش اضافه کنید: 

" The Painter"

به خاطر خلاقیت بالایی که در هنگام تصاحب توپ داره این لقب رو بهش دادن  :6: 

• mory, MaMpIeRo, eⁿzº and 14 others like this

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users