پرش به

به جامعه مجازی هواداران باشگاه یوونتوس خوش آمدید
شما هم اکنون در حال مشاهده انجمن ها به صورت کاربر مهمان می باشید.در این حالت شما دسترسی به تمامی امکانات انجمن ندارید و امکان دریافت فایل ها به جز خود IPB را ندارید. اگر که عضو سایت می باشید اینجا را کلیک نمایید. در صورتی که تمایل به عضویت دارید اینجا را کلیک نمایید. عضویت در سایت رایگان می باشد!

تصویر

ماسیمیلیانو آلگری - Mad Max

* * * - - 6 رای

• لطفا وارد حساب کاربری خود شوید تا بتوانید پاسخ دهید
5367 پاسخ برای این موضوع

moha684

moha684

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 4647 ارسال

allegri_smile_juve490ai.jpg

ماسیمیلیانو آلگری

متولد 1967

لیورنو - ایتالیا

سرمربی

ماسیمیلیانو آلگری متولد 11 آگوست 1967 در شهر لیورنو ایتالیا می باشد. وی به عنوان بازیکن فوتبال در پست هافبک میانی به میدان می رفت اما هرگز به عنوان بازیکن موفقیتی کسب نکرد و به همین خاطر از اون به عنوان بازیکن مطرحی یاد نمی شود. آلگری بعد از بازی برای تیم هایی نظیر لیورنو.پیزا.پاویا.کالیاری.ناپولی.پروجا و تیمهایی از این دست کفش هایش را آویخت و وارد عرصه سرمربیگری شد. دوران سرمربیگری آلگری با دوران بازیگری وی کاملا متفاوت بود و او هر آنچه را که به عنوان بازیکن به آن دست نیافته بود را در دنیای سرمربیگری به دست آورد! آلگری در ابتدا با هدایت تیمهای کوچک مانند اسپال، گروستو، ساسولو آغاز کرد اما تیمی که در آن به دنیای فوتبال معرفی شد کالیاری بود. مکس دو فصل درخشان را در این تیم سپری کرد و برای همین سران میلان وی را گزینه ایده آلی برای تیمشان میدانستند سرانجام در سال 2010 آلگری رسما به عنوان سرمربی میلان معرفی شد و توانست جواب اعتماد میلانی ها را با قهرمانی در سری آ و یک سوپرکاپ به خوبی پاسخ دهد. اما افتخارات آلگری با میلان به همین جا ختم شد! در فصل بعد وی قافیه را به یوونتوس کونته باخت و در فصول بعد از آن همزمان با کوچ ستارگان میلان نتایج این تیم نیز بدتر میشد تا سرانجام کار به اخراج آلگری رسید. در حالی که به نظر میرسید دیگر آلگری را در قامت سرمربیگری یک تیم بزرگ نخواهیم دید در فصل 2014.2015 در کمال ناباوری جایگزین آنتونیو کونته ای در تیم یوونتوس شد که توانسته بود سه قهرمانی پیاپی به دست بیاورد. در ابتدا هواداران بیانکونری رویاهای خود را با این انتخاب از دست رفته میدیدند اما نتایج درخشان آلگری در آن فصل که منجر به چهارمین قهرمانی متوالی آنها در سری آ، قهرمانی در جام حذفی ایتالیا پس از بیست سال و صعود به فینال لیگ قهرمانان شد نشان داد که انتخاب آلگری تصمیم درستی بوده است. یووه ی تحت هدایت آلگری پس از آن سه بار دیگر موفق شد در ایتالیا دبل کند و یک بار دیگر به فینال اروپا صعود کند هرچند که مانند بار اول فینال را واگذار کرد. وی همچنین موفق به کسب سوپرکاپ ایتالیا با یووه شده... اکنون در فصل 2018.2019 یووه با هدایت آلگری در مسیر کسب هشتمین اسکودتوی متوالی میباشد هر چند به نظر میرسد چیزی جز قهرمانی در لیگ قهرمانان اروپا نمیتواند آینده شغلی وی را در یووه تضمین کند‌.
  • Hossein Salehi, tecra, Georgia و 6 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

07962666510773579882.jpg

"No color will ever be brighter for me than black and white." - Alessandro Del Piero

یووه ای

یووه ای

تازه به ما ملحق شده

• اعضا
  • 275 ارسال

آلگری در میلان زمانی که بازیکن خوب داشت نتیجه ی خوب هم گرفت نباید این نکته ی مهم را فراموش بکنیم.سال آخرش در میلان با وجود تیم ضعیف و از هم پاشیده ی میلان بهتر از این نمیشد نتیجه گرفت در سال های ثبل یک اسکودتو و یک سوپرکاپ ایتالیا و یک دومی و یک سومی در لیگ هم به دست آورده بود.

درباره ی مسئله ی مصدومیت بازیکن هایش به نظرم بیشتر مقصر کادر پزشکی هست تا مربی البته امکانات تمرینی یووه هم خیلی بالاتر از میلان هست و از این لحاظ فکر نکنم اتفاقات میلان در یووه تکرار بشود.

به نظر خودم مهم ترین دلیل امدن آلگری به یووه خصوصیت اخلاقیش هست که هر چه مدیر باشگاه بگوید قبول میکند و از این لحاظ و کارنامه ی نسبتا خوبش و قیمت مناسبش باعث شد که انیلی برای آوردنش دست به کار بشود.

باید به آلگری اعتماد داشت و ازش حمایت کرد  در بدترین حالت یک سال بد را در یووه دارد و اخراج میشود.

4oim2jqt3276idp66zkk.jpg

• Mohammad-SS, alexdelpiero, Soheil Bianconeri و 4 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

اندکی صبر، سحر نزدیک است

به زیبایی یک رویا.....

Georgia

Georgia

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2610 ارسال

به نظرم خود آلگری از اتفاقاتی که تو میلان براش افتاد درس گرفته یادمه مصاحبه کرد و گفت من از مدیرای یووه تقاضای بازیکنی کردم که بتونه تفاوتی ایجاد کنه نه اینکه فقط برای پر کردن لیست خریداری بشه این نشون میده نمی خواد مثل میلان براش بازیکنای درجه 2 یا حتی درجه 3 بگیرن بعد که نتیجه نگرفت همه چیزو بندازن گردن اون

• juve's fan, alexdelpiero, Soheil Bianconeri و 4 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

Si puo dare di più perchè è dentro di noi
si puo osare di più senza essere eroi
come fare non so non lo sai neanche tu
ma di certo si può ... dare di più

Pourya Tavassoli

Pourya Tavassoli

داره تیفوسی میشه

• اعضا
  • 109 ارسال

آلگری در میلان زمانی که بازیکن خوب داشت نتیجه ی خوب هم گرفت نباید این نکته ی مهم را فراموش بکنیم.سال آخرش در میلان با وجود تیم ضعیف و از هم پاشیده ی میلان بهتر از این نمیشد نتیجه گرفت در سال های ثبل یک اسکودتو و یک سوپرکاپ ایتالیا و یک دومی و یک سومی هم به دست آورده بود.

درباره ی مسئله ی مصدومیت بازیکن هایش به نظرم بیشتر مقصر کادر پزشکی هست تا مربی البته امکانات تمرینی یووه هم خیلی بالاتر از میلان هست و از این لحاظ فکر نکنم موقعیت میلان در یووه تکرار بشود.

به نظر خودم مهم ترین دلیل امدن آلگری به یووه خصوصیت اخلاقیش هست که هر چه مدیر باشگاه بگوید قبول میکند و از این لحاظ و کارنامه ی نسبتا خوبش و قیمت مناسبش باعث شد که انیلی برای آوردنش دست به کار بشود.

باید به آلگری اعتماد داشت و ازش حمایت کرد حتی در بدترین حالت یک سال بد را در یووه دارد و اخراج میشود.

4oim2jqt3276idp66zkk.jpg

آلگری؟؟!!!!!!

کی فکرش رو میکرد؟!

همه ی ما میدونیم بین طرفدارا محبوب نیست ولی به عشق یووه باید بهش اطمینان کنیم

• alexdelpiero, Soheil Bianconeri و یووه ای از این پست تشکر کرده است

Pourya Tavassoli

Pourya Tavassoli

داره تیفوسی میشه

• اعضا
  • 109 ارسال

فعلا که خوب شروع کرده

3 برد آورده

گلی هم نخوردیم ولی فعلا نمیشه در موردش قضاوت کرد

• Nader Shirazi از این پست تشکر کرده است

یووه ای

یووه ای

تازه به ما ملحق شده

• اعضا
  • 275 ارسال

آلگری در یک مصاحبه گفته بود از بچگی عاشق یوونتوس در زمان یوونتوس دهه ی هشتاد و مخصوصا پلاتینی بوده

و حتی پوستر پلاتینی را هم در اتاقش نصب میکرده:)

شاید به خاطر به دست آوردن دل هوادار ها این را گفته ولی حرفش با توجه به طرفدارهای زیاد یووه در ایتالیا عجیب نیست

• alexdelpiero و Hossein BM از این پست تشکر کرده است

اندکی صبر، سحر نزدیک است

به زیبایی یک رویا.....

یووه ای

یووه ای

تازه به ما ملحق شده

• اعضا
  • 275 ارسال

آلگری؟؟!!!!!!

کی فکرش رو میکرد؟!

همه ی ما میدونیم بین طرفدارا محبوب نیست ولی به عشق یووه باید بهش اطمینان کنیم

واقعا کی فکرش را میکرد؟خودم تا یک هفته در شوک بودم وقتی خبر را دیدم اینطوری شدم Milk%201.png

اتفاقی هست که افتاده باید از مربی جدید حمایت بکنیم در تاریخ یووه قبلا هم در مورد تراپاتونی و آمدنش به یووه شبیه به این اتفاق افتاده بود ولی عمو تراپ یک کامیون قهرمانی برای یووه در همه ی جام ها آورد  :)

• sia10 از این پست تشکر کرده است

اندکی صبر، سحر نزدیک است

به زیبایی یک رویا.....

ace of glass

ace of glass

بهترین فرد فروم

• اعضا
  • 7863 ارسال
  • Locationساری

166519_heroa.jpg

تا چن وقت باید این قیافه رو ببینیم........خدایا ما رو دریاب

• juve's fan, tecra, sia10 و 2 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

capture1_gp2v.jpg

Arm1n

Arm1n

داره تیفوسی میشه

• اعضا
  • 34 ارسال

166519_heroa.jpg

تا چن وقت باید این قیافه رو ببینیم........خدایا ما رو دریاب

:2laugh:  :2laugh:  :2laugh:  :2laugh:  :2laugh:  :2laugh:  :2laugh:

خداییش راست میگه ، با اون قیافه ی استرس زاش کنار زمین نمیشه کنار اومد اصن ... 

• juve's fan, tecra, Georgia و 1 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

im_gg

im_gg

تازه به ما ملحق شده

• اعضا
  • 9 ارسال
  • Locationتهران

زیاد ازش خوشم نمی یومد

دلیلش رو نمی دونم اما یوونتوس آلگری روان تر و منظم تر از یوونتوس کونته بازی می کنه!

شاید هم شانسی باشه!!!

• Georgia از این پست تشکر کرده است

Georgia

Georgia

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2610 ارسال

:yao:

67877858432207770335.jpg

• Principino, Mohammad-SS, IL PRINCIPINO و 13 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

Si puo dare di più perchè è dentro di noi
si puo osare di più senza essere eroi
come fare non so non lo sai neanche tu
ma di certo si può ... dare di più

Juventus Lovely

Juventus Lovely

هوادار یوونتوس

• اعضا
  • 361 ارسال

سلام به همه ، مبارک باشه شروع به کار مجدد 

اولش من هم مثل همه شوکه شدم ، ولی الگری تصمیماتی که تا الان گرفته خیلی خوب بوده و نشون داده ادم باهوشیه و عاقل.

• Soheil Bianconeri, moha684, Georgia و 4 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

[SIGPIC][/SIGPIC]

Buffon ,, Best Goalkeeper football history and a great man

Ale10Forever

Ale10Forever

Tired Juventini...

• اعضا
  • 809 ارسال

هنوز برای قضاوت درست خیلی زوده اما این الگری خیلی پخته تر از الگری میلان به نظر میاد. هم تو مصاحبه هاش که خیلی سنجیده تر صحبت میکنه و هم حرکاتش کنار زمین که آرامش خاصی داره. شاید چون دیگه کسی نیست از بالا بگه چه طوری بازی کن یا پیشنهاد (دستورات) فنی بده. مشکلی که همین الان هم اینزاگی توی میلان داره. در هر حال فکر میکنم مکس حداقل خیلی بهتر از اونیه که توی این دو فصل توی میلان نشون داد. توی همین 5 بازی هم تصمیمات درستش بیشتر به چشم اومدن که آخریش همین نوع استفاده از جووینکو در این بازی بود و دو تای دیگه ش هم بازی دادن به کومن در بازی اول و استفاده از مارکیزیو جای پیرلو و بهتر بازی گرفتن ازش. از نظر تیمی روونتر و محکمتر از تیم کنته هستیم. اما مهمترین نکته اینه که با اولین نشونه بحران و یکم خارج شدن از وضعیت عادی، الگری چطوری عمل میکنه. مثل مربی قبلی میتونه از تیمش دفاع کنه و جلو همه وایسه؟ مصاحبه رو بایکوت کنه؟ یا اینکه تیمش رو به موضع ضعف میبره؟ من شخصا بیشتر از اینکه منتظر اولین بازی بزرگ باشم منتظر اولین نشونه بحران و خروج از وضعیت عادی هستم تا عکس العمل الگری رو ببینم.

• J U V E N T I N I, mory, The_God_of_Goalkeepers و 12 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

26537251182347146642.jpg

back to juve

back to juve

تازه به ما ملحق شده

• اعضا
  • 2086 ارسال

چیزی که مغزمو درگیر کرده اینه که آلگری چرا با ترکیب اصلی با آتالانتایی بازی کرده که همه می گفتن با نیمکتم می بردیم، و چرا هنوز 3 5 2؟! پس این چه فرقی کرد با کنته!

• Soheil Bianconeri, Georgia و ace of glass از این پست تشکر کرده است
dme48gukzvs8_t.jpg

Prince Claudio

Prince Claudio

نماد یوونتوس

• اعضا
  • 9087 ارسال
  • Locationتهران پیروزی

چیزی که مغزمو درگیر کرده اینه که آلگری چرا با ترکیب اصلی با آتالانتایی بازی کرده که همه می گفتن با نیمکتم می بردیم، و چرا هنوز 3 5 2؟! پس این چه فرقی کرد با کنته!

اینکه چرا با ترکیب اصلی بازی کردیم هنوز سواله و دیدن ترکیب بازی اتلتیکو مشخص میشه . البته هنوز اول فصله و بازیکنا توان بازی رو تو هر 3 روز کاملا دارن ولی خب بهتر بود استراحت میداد

ولی چرا 3-5-2 . به این راحتی که نمیشه دست به تیم برنده ای زد که 3 تا جام گرفته و خیلی رکورد جا به جا کرده . بعدش آلگری داره 3-6-1 بازی میکنه و توز شده رابط هافبک ها و مهاجم هدف یورنته . کاری که کونته از مارکیزیو میخواست براش انجام بده تو بعضی از بازیها

نکته بعدی واسه فرق آلگری و کونته هم همین بس که مرکز گرا تر شده تیم و خیلی زیاد بازی به گوشه ها نمیره و دو بازیکن کناریمون از بار مسئولیتشون کم شده . این تغییرات واسه این چند هفته خیلی هم خوب بوده

• Principino, Mohammad-SS, alexdelpiero و 6 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

کسی جز تو چون تو برای زمان بزنگاه نیست

wk2z_20687957708504295777_thumb.jpg

تو به شکلی عجیب و غریبانه در مسلخ من یاوری

satfootball

satfootball

تیفوسی یوونتوس

• اعضا
  • 4110 ارسال

به نظر میاد الگری از انضباط تاکتیکی کم کرده و آزادی عمل بیشتری به بازیکنها داده

• alexdelpiero, Soheil Bianconeri, Georgia و 1 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

در فوتبال نهاوند مرغ یک پا دارد :45: :45: :45:

Juventus FC

Juventus FC

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 6360 ارسال
  • LocationEsfahan

حسب الاتفاق من هم قبل بازی بازی دیدن لاین آپ با خودم گفتنم این آتالانتا که با پریرا رمولو میشد برد پس چرا همه اصلی ها بازی داده ! اگر بازی و دیده باشید خیلی راحت جواب این سوال و میگیرید که این آتالانتا عمرا با نیمکت میشد برد ! تا این هفته که هفته 5 میشه هیچ تیمی مثل آتالانتا به یوونتوس فشار نیورد و حمله نکرد ! خیلی با اعتماد به نفس بدون در نظر گرفتن اینکه حریف یوونتوس بازی میکرد ! در یکی 2 موقعیت اول بازی خیلی راحت میتونستند گل و بزنند یوونتوس شانس داشت که گل نخورد !

همینطور که دیدید با اون پنالتی که بوفون گرفت اصلا ورق برگشت مگر نه اگر بازی 1-1 میشد عمرا یوونتوس میتونست بازی و ببره ! واقعا آتالانتا تو برگامو عالی بازی میکنه ! و این تیم جز نفرات اصلی هم در دروازه هم خط دفاع هم در باقی خطوط نمیشد برد و این یک بار من اشتباه کردم و آلگری کار درست و کرد که به بازیکنان اصلی بازی داد و کار درست تر اینکه به برخی بازیکنان اصلی با چزنا استراحت داده بود که مجبور نباشند هر 3 روز یک بار یک بازی انجام بدهند !

• J U V E N T I N I, AAG, Mohammad-SS و 11 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

71312052046200342812.jpg

Friend

Friend

تازه به جمع ما پیوسته :D

• اعضا
  • 10863 ارسال

ساله اوله کونته. بعد از اون همه بازیهای درخشان. بازم دوست نداشتم خودمو امیدوار کنم ، همیشه میگفتم تا هفته ی دهم در مورد تیم قضاوت نمیکنم و از نتایج خوشحال نمیشم. حالا هم در مورد الگری همین حسو دارم. به نظرم خیلی زوده در موردش قضاوت کنم. نه به اون دید فوق العاده منفی که موقع انتصابش داشتیم ، نه به این دید فوق العاده مثبتی که بخاطر این 6 بازی داخلمون بوجود اومده. به نظرم دیدار با اتلتیکو میتونه تکلیف مارو مشخص کنه.

• Mohammad-SS, alexdelpiero, moha684 و 3 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

يوونتوس مانند آسمان است ، روزي ستاره ها ميميرند و ممکنه روزي ستاره اي به اندازه خورشيد بميرد ولي آسمان همچنان آسمان اَست ، پس يووه هميشه زنده است. :worship: :worship:

ace of glass

ace of glass

بهترین فرد فروم

• اعضا
  • 7863 ارسال
  • Locationساری

از اونجایی که چهار شنبه خودشو نشون خواهد داد و در صورت تغییر سیستم خودش رو ثابت میکنه این گالری رو میزارم

Massimo+Allegri+Roma+v+AC+Milan+Serie+Z1

65142319145602321295.jpg

hi-res-163515834-head-coach-allegri-mass

Massimiliano_Allegri.jpg

allegri_massimiliano640.jpg

allegri-getty-630.jpg

massimiliano-allegri_1326549040_13265490

• Georgia از این پست تشکر کرده است

capture1_gp2v.jpg

back to juve

back to juve

تازه به ما ملحق شده

• اعضا
  • 2086 ارسال

حسب الاتفاق من هم قبل بازی بازی دیدن لاین آپ با خودم گفتنم این آتالانتا که با پریرا رمولو میشد برد پس چرا همه اصلی ها بازی داده ! اگر بازی و دیده باشید خیلی راحت جواب این سوال و میگیرید که این آتالانتا عمرا با نیمکت میشد برد ! تا این هفته که هفته 5 میشه هیچ تیمی مثل آتالانتا به یوونتوس فشار نیورد و حمله نکرد ! خیلی با اعتماد به نفس بدون در نظر گرفتن اینکه حریف یوونتوس بازی میکرد ! در یکی 2 موقعیت اول بازی خیلی راحت میتونستند گل و بزنند یوونتوس شانس داشت که گل نخورد !

همینطور که دیدید با اون پنالتی که بوفون گرفت اصلا ورق برگشت مگر نه اگر بازی 1-1 میشد عمرا یوونتوس میتونست بازی و ببره ! واقعا آتالانتا تو برگامو عالی بازی میکنه ! و این تیم جز نفرات اصلی هم در دروازه هم خط دفاع هم در باقی خطوط نمیشد برد و این یک بار من اشتباه کردم و آلگری کار درست و کرد که به بازیکنان اصلی بازی داد و کار درست تر اینکه به برخی بازیکنان اصلی با چزنا استراحت داده بود که مجبور نباشند هر 3 روز یک بار یک بازی انجام بدهند !

منتها سوال اینجاست که تو cl  پنج تا بازی مونده ولی تو سری آ N تا، بر فرض مثال که آتالانتا می برد یا مساوی می گرفت، وقت بود واسه جبران، اونم این رمی که بالا پایین زیاد داره، مخصوصا این که سری آ دوران اوفولشو می گذرونه، ولی تو اروپا با این تک بازیها فرصت جبران چقدره؟؟

اهمیت بازی با اتلتیکو خیلی بیشتر از بازی با آتالانتا یا حتی صدرنشینیه سری آ ست

به نظر میاد آلگری همون ایده کنته رو داره اجرا می کنه حالا یه خورده بالا پایین تر

• mory, Georgia , ace of glass و 1 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند
dme48gukzvs8_t.jpg

1 کاربر در حال خواندن این موضوع است

0 کاربر، 1 مهمان و 0 عضو مخفی