Jump to content

به جامعه مجازی هواداران باشگاه یوونتوس خوش آمدید
شما هم اکنون در حال مشاهده انجمن ها به صورت کاربر مهمان می باشید.در این حالت شما دسترسی به تمامی امکانات انجمن ندارید و امکان دریافت فایل ها به جز خود IPB را ندارید. اگر که عضو سایت می باشید اینجا را کلیک نمایید. در صورتی که تمایل به عضویت دارید اینجا را کلیک نمایید. عضویت در سایت رایگان می باشد!

Photo

نظرسنجی رسانه :کیفیت اکانت های سی سی کم

- - - - -

• Please log in to reply
13 replies to this topic

MARCHISIO

MARCHISIO

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 5,433 posts
از دوستانی که فصل گذشته حتی 1 ماه از سی سی کم هایی که من برای بچه ها می گرفتم استفاده کردند در خواست می شه در نظرسنجی بالا شرکت کنند

و بعد از اون نظر خودشون رو هم بنویسند

نتایج این نظرسنجی 100% تاثیر داره اگر دیده شد نتایج راضی کننده نبود من به دنبال جایی دیگه برای گرفتن سی سی کم می رم

این سی سی کمی که امسال استفاده شد حاصل 1 سال تجربه من در استفاده از سی سی کم های مختلف بود

به جرات می تونم بگم سی سی کم های دیگر در باز کردن شبک های پکیج اسکای مشکل دارند اما با این سرور ها من حتای در دیدن شبکه های پریمافبلا که قدرتمند ترین شبکه های قدرتمند ترین پکیج هاتبرد هست مشکلی ندارم(حتی hd)

در نظرسنجی بالا عوامل زیر رو تاثیر بدید؟
ایا از رسیور ای استفاده می کنم که به صورت مستقیم از شرینگ رو ساپورت می کنه؟(با کابل rs 232)

ایا اینترنت من اینترنتی با پینگ خوب و بدون قعطی هست؟

ایا تا به حال رسیور خود را اپدیت کرده ام؟

موارد بالا عامل هایی هستن که شما قوی ترین سی سی کم رو داشته باشید اما رعایت نکنید کیفیت مطلوب رو نداره

منتظر انتقادات و پیشنهادهای شما هستم تا فصل بعد رو در کنار هم با کمترین مشکل ببینیم

نکته:دوستانی که از شرینگ استفاده نکردند و دوستان نتایج رو بدوند خواهشا رای ندن و فقط گزینه مشاهده نتایج رو بزنند

nicola

nicola

هوادار یوونتوس

• اعضا
  • 263 posts
نظرمن بین خوب تا عالیه ( یعنی از خوب بهتر ولی از عالی یکم کمتر) yes1 عالی واسه تمام پکیج ها و خوب واسه پکیج اسکای ، چون در مدت حدود 8 ماه استفاده هیچ مشکلی نداشتم فقط بعضی روزا با شبکه های پریمافیلا کمی مشکل داشتم ولی شبها مشکلی نداشت. شاید مشکل از نت بنده بود. به زودی هم قصد تمدید دارم. :thankyou:

مسعود

مسعود

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 3,178 posts
من که یک ساله دارم استفاده می کنم ، بنظر من که عالی بوده ، روزهای اول کیفیتش خیلی پایین بود اما محمد من رو راهنمایی کرد و بعد از اپدیت کردن رسیور دیگه مشکلی نداشتم .

HeIlIG DaVidS

HeIlIG DaVidS

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 4,912 posts
نظرتون در مورد ِ شیرینگ های ممد کراسیچ چیه ؟!

من که راضی ام . همه ی بازی های یووه رو نشون داده ، فقط سر ِ بازی با سلتیک خراب کرد یه مقدار ! قیمتش هم یه مقدار کمر شکن شده تازگیا ! واسه دانشگاه آزادی ها سنگینه ! باید یه فکری بکنن به حال ِ ما و یه یارانه واسه این مورد در نظر بگیرن .

قرعه کشی و جایزه هم داره ؟!

نمیدونم ، من شیرینگ ِ ممد کراسیج رو به خاطر ِ کیفیتش میخرم .

MARCHISIO

MARCHISIO

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 5,433 posts

نظرتون در مورد ِ شیرینگ های ممد کراسیچ چیه ؟!

من که راضی ام . همه ی بازی های یووه رو نشون داده ، فقط سر ِ بازی با سلتیک خراب کرد یه مقدار ! قیمتش هم یه مقدار کمر شکن شده تازگیا ! واسه دانشگاه آزادی ها سنگینه ! باید یه فکری بکنن به حال ِ ما و یه یارانه واسه این مورد در نظر بگیرن .

:1:
در مورد قیمت ها واقعا رفته بالا

من کلا زیر 6 ماه نمی خریدم اون زمان 64 بود الان شده 84

این ماه به زور پول 3 ماه جور کردم :np:

MARCHISIO

MARCHISIO

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 5,433 posts
منتظر نظرات بقییه هستیم +مخصوصا اون دوستی که زده ضعیف

!ale4ever!

!ale4ever!

هوادار یوونتوس

• اعضا
  • 192 posts
من قطعی زیاد داشتم.بار ها و بارها اواسط بازی مجبور شدم بیام از نت ادامه بازی رو تماشا کنم.نمیدونم مشکل نتم بود یا رسیور و یا کیفت سی سی کم. الان چند وقته ISP رو عوض کردم.هنوز فرصت نکردم سی سی کم رو با این نت جدیدم امتحان کنم. احتمال میدم دلیل قطعی های فراوون کیفیت نتم باشه.حالا امتحان میکنم و نظرم رو تو همین تاپیک میزارم و بعدش احتمالا تو نظر سنجی شرکت میکنم. تا حالا متوسط

amin_delpiero_juve

amin_delpiero_juve

هوادار یوونتوس

• اعضا
  • 233 posts
منم قبلا قطعی زیاد داشتم ولی ایندفه که اکانت جدید گرفتم تا حالا قطعی نداشتم به جز 2بار که در حده 10 دقیقه بود و کلا خوب بوده

mohammad.mahdi

mohammad.mahdi

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 938 posts
خب منم بگم :1:

اول می خواستم بزنم خوب. چرا؟ چون سر 7-8 بازی واقعا نابودم کرد (بازی برگشت بایرن - آسنال/ بازی برگشت یووه با پالرمو/ بازی یووه با سلتیک / بازی یووه با آتلانتا برگشت / بازی برگشت یووه با بلونیا و 2-3 تا بازی دیگه) تقریبا هر 5-6 دقیقه به مدت 10 دقیقه قطع میشد :np:

اون موقعا خیلی عصبانیم کرد ولی با نگاهی به 8 ماه گذشته که از این سی سی کم استفاده می کنم می بینم واقعا بی معرفتیه که در قبال این همه شبکه ی ورزشی و ... که با کیفیت خیلی خوبی برام به نمایش در میومد فقط به خاطر 7-8 بازی گزینه ی خوب رو انتخاب کنم.

به نظرم عالی بوده. من دقیقا از رسیوری استفاده می کنم که خود محمد مارکیزیو (کراسیچ) داره. starmax 5100 hd که خوب خیلی چیز خوبیه. تنها مشکلی که تا حالا داشتم و دارم با پکیج شبکه های sky هست بالاخص یا بهتر بگم اونم فقط ورزشی هاش که کمی گیر می کنه و ... که اونم ظاهرا به خاطر نوع سیستم قفل بندی خود اون شبکه هست که خیلی ازش سر در نمیارم و واسه همه همین جوریه ولی در مورد بقیه به نظرم عالی بوده. حتی همون شبکه ی primafila چند تا از دوستام دارن میگن عین اسکای واسشون گیر داره اما من به جز گاهی اوقات اصلا این گیر رو مشاهده نکردم (تنها مشکل شبکه های primafila برنامه های بعد از ساعت 1 شبشه :65: :Facepalm: ) وگرنه هیچ مشکلی از نظر کیفیت پخش و ... نداره.

در مورد این قضیه ی گرونی و ... من فکر کنم دی ماه اکانتم تموم میشه و دوباره باید شارژش کنم. من کلا تو کار 1 ساله هستم فقط :1: از همین الان هم دارم پولامو جمع می کنم :1: به شما هم توصیه می کنم پولاتونو جمع کنید تا سالی یه بار دست به جیب بشید :1:

فرهاد

فرهاد

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2,916 posts
من هم از اکانت های محمد استفاده کردم و راضی بودم احتمالا فصل جدید رو هم با همین سی سی کم شروع کنم ! بخاطر زحمتی هم که میکشه در این زمینه ازش ممنونم @};-

MARCHISIO

MARCHISIO

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 5,433 posts
محمد مهدی شما پچ جدید که تو قسمت پچ ها رو گذاشتم بریز رو رسیور (با allcoce) اسکای می ترکونه واست :1:

!ale4ever!

!ale4ever!

هوادار یوونتوس

• اعضا
  • 192 posts

من قطعی زیاد داشتم.بار ها و بارها اواسط بازی مجبور شدم بیام از نت ادامه بازی رو تماشا کنم.نمیدونم مشکل نتم بود یا رسیور و یا کیفت سی سی کم.
الان چند وقته ISP رو عوض کردم.هنوز فرصت نکردم سی سی کم رو با این نت جدیدم امتحان کنم.

احتمال میدم دلیل قطعی های فراوون کیفیت نتم باشه.حالا امتحان میکنم و نظرم رو تو همین تاپیک میزارم و بعدش احتمالا تو نظر سنجی شرکت میکنم.

تا حالا متوسط

این پست رو یه مدت پیش دادم.
الان با گرفتن سرویس از یه ISP جدید باید حرفم رو پس بگیرم.از بعد از وصل شدن سرویس حتی یک بار هم قطعی نداشتم.کاملا راضیم.
اگر شرایط همینطور ادامه پیدا کنه برای سال بعد هم تمدید میکنم.

عالی

MARCHISIO

MARCHISIO

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 5,433 posts
این نظر سنجی فقط تا فردا ادامه داره خیلی از دوستان نظرشون رو نگفتند بجنبید

MARCHISIO

MARCHISIO

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 5,433 posts
نظرسنجی به پایان رسیده امسال رو هم با همین سی سی کم ادامه می دیم کسی نظری داره یا حرف نگفته ای مونده تا شب بگه چون ساعت 12 کار این تاپیک رسما به پایان می رسه :1:

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users