پرش به

به جامعه مجازی هواداران باشگاه یوونتوس خوش آمدید
شما هم اکنون در حال مشاهده انجمن ها به صورت کاربر مهمان می باشید.در این حالت شما دسترسی به تمامی امکانات انجمن ندارید و امکان دریافت فایل ها به جز خود IPB را ندارید. اگر که عضو سایت می باشید اینجا را کلیک نمایید. در صورتی که تمایل به عضویت دارید اینجا را کلیک نمایید. عضویت در سایت رایگان می باشد!

تصویر

نظرسنجی رسانه: به چه دلیل از ccccam استفاده نمی کنید؟

- - - - -

• موضوع قفل شده این موضوع قفل شده است
8 پاسخ برای این موضوع

Bianconeri 1897

Bianconeri 1897

مدیر انجمن

• اعضا
  • 5234 ارسال
به چه دلیل از ccccam استفاده نمی کنید؟

1- آشنایی با آن ندارم

2- اینترنت پر سرعت ندارم

3- قیمت آن بالا است

4- وسلیه استفاده از آن را ندارم

5- دیگرموارد(ذکر نکنید)

------------------------------------------------------

توضیحات خودتون رو بصورت خلاصه بیان کنید ...

Bianconeri 1897

Bianconeri 1897

مدیر انجمن

• اعضا
  • 5234 ارسال
من گزینه قیمت و دیگر موارد رو انتخاب کردم چون برای من واقعا این هزینه امکان پذیر نیست ؛ من یه سال 70 تومن واسه کارت الجزیره خرج کردم واسه هفت پشتم بس بود :1: و موضوع دیگه هم که بی ربط به قیمتش نیست اینه که من فقط شبکه های اسپورت رو میخوام ؛ درواقع فقط الجزیره و اسکای برام کافیه که برای این شبکه ها این هزینه اصلا به صرفه نیست - من یه ماه سی سی کم داشتم و در مجموع فقط 4 بار ازش استفاده کردم تا بازی یووه رو ببینم

MARCHISIO

MARCHISIO

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 5433 ارسال
جواب پست سهیل رو بدن می دم :1: اما از سهیل می خوام قیمت کارت الجزیره رو به نرخ الان بگه و بگه چند شبکه رو باز می کنه :hmm:

ADP10

ADP10

سمبل یوونتوس

• اعضا
  • 13317 ارسال
  • LocationOttawa , ON ,CA
گزینه "راه های قانونی و مطمئن هم وجود دارد" رو هم اضافه کنید !

مثل خرید کارت الجزیره و اسکای ! حالا به هر قیمتی !

من به خاطر همین سعی میکنم از الجزیره ببینم ، چیزی که مطمئنم تمام بازی های یووه رو میبینیم ! و امکان قطعی و عدم دسترسی زیر 0 هست !

+
5- دیگرموارد(ذکر نکنید)
این یعنی چی ؟

alexi kourd

alexi kourd

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 4503 ارسال
دیقیقا من هم مشکل قیمت دارم الان فکر کنم سی سی کم ماهی بین 20 تا 30 تومان باشه که واقعا برا من زیاده تازه باید رسیور رو هم عوض کنم الجزیره هم به همین شکل قیمت کارتش میشه احتمالا امسال بالای 200 هزار که اونم برا من نمیصرفه همون بهتر خودمو با ترک ست مشغول کنم و از کل بازی ها تقریبا بالای 60% رو ببینم

MARCHISIO

MARCHISIO

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 5433 ارسال

گزینه "راه های قانونی و مطمئن هم وجود دارد" رو هم اضافه کنید !

مثل خرید کارت الجزیره و اسکای ! حالا به هر قیمتی !

من به خاطر همین سعی میکنم از الجزیره ببینم ، چیزی که مطمئنم تمام بازی های یووه رو میبینیم ! و امکان قطعی و عدم دسترسی زیر 0 هست !

+
5- دیگرموارد(ذکر نکنید)
این یعنی چی ؟

این گزینه همونی بود که شما ذکر کردی دوست داری کارت بخری
-----------------------------
اینو ذکر کنم که کارت الجزیره حدود 8 شبکه رو باز می کنه و قیمتی حدود 250 تومان داره
و سی سی ک کل شبکه های ماهواره یک ساله 120 تومان که ماهی 10 توامن می شه :fp:
در مورد این که بصیر گفت همه بازی رو می بینم
این اینترنت پر سرعت برای دیدن از اسکای هست وگرنه برای دیدن الجزیره دیال یا gprs گوشی هم کافیه
من فصل قبل 1 دقیقه از بازی ها رو با سی سی کم از دست ندادم فقط یک بازی اینترنت قطع شد که سریع ازgprs گوشی استفاده کردم و کل بازی رو بدون یک لحظه قطعی دیدم

دیقیقا من هم مشکل قیمت دارم الان فکر کنم سی سی کم ماهی بین 20 تا 30 تومان باشه که واقعا برا من زیاده تازه باید رسیور رو هم عوض کنم
الجزیره هم به همین شکل قیمت کارتش میشه احتمالا امسال بالای 200 هزار که اونم برا من نمیصرفه
همون بهتر خودمو با ترک ست مشغول کنم و از کل بازی ها تقریبا بالای 60% رو ببینم

احسان قیمت سیس ی کم 1 ماه 17 تومان است که بهترین کیفیت سی سی کم رو داره یعنی اسکای رو بدون فیریز داره می تونی از کس هایی که خریدن بپرسی
اگر 6 ماه بخری می شه ماهی 10 تومان تقریبا
واقعا به صرفه است :3:

italy2006

italy2006

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1992 ارسال
مطمین ترین راه خرید کارت است اما متاسفانه قیمت ها بالا رفته ولی هر کس کارت داشته باشه خیالش راحته و حتی تو مسافرت هم رسیدی خونه رفیقی می تونی از کارت استفاده کنی. برای سیسیکم تجهیزات مختلفی نیاز است که البته بخشی از ان ممکنه شما مجبور باشید از نو بخرید. ماهانه باید هزینه اکونت را بدهید ان هم برای کسی که صرفا فوتبال میخاد تو هر ماه چهار بازی نگاه کنه زیاده.. به علاوه من معتقدم درسته اسکای کیفیت و جامعیت زیادی داره اما متاسفانه زبون ایتالیایی که داره نمی تونه سطح زبان و شنیدار انگلیسی رو بالا ببره اما الجزیره از این لحاظ بهتره. در خصوص کاهش هزینه هم پیشنهاد اینه که شما اکونت سیسیکم تک جهته بخرید مثلن برای یک سال این جور خیلی پرایس پایین میاد به علاوه چون یووه تو چکپیونز لیگ است تعداد بازی بیش تری می تونید منتفع بشید نه مثل پارسال.

MARCHISIO

MARCHISIO

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 5433 ارسال
خوب یک توضیحی در مورد نداشتن دستگاه برای استفاده بدم
2 حالت داره یا رسیور ندارید یا دارید که فکر می کنید نمی تونید از سی سی کم استفاده کنید
اگر حالت دوم رو دارید باید بگم اکثر رسیور ها حتی ایکلاس و استار ست هم می تونند از سی سی کم استفاده کنند
می تونیو نام رسیور خودتون رو بگید تو این تاپیک تا بهتون بگم چگونه راه اندازیش کنید
http://bianconeri.ir...hp?topic=7115.0
اگر حالت اول هستید و قصد تهیه رسیور یا کارت دی وی بی دارید می تونید از موارد زیر استفاده کنید
رسیور: star max 5000 یا 51000 hd قیمت 178 و 160 است
قدرت فوق العاده در سی س کم این 2 رسیور رو معروف کرده کیفیت تصاویر در شبکه های hd هم واقعا عالی است
تفاوتشون هم این که 5100 wifi ساپورت می کنه و گوگل مپ و youtube داره
کارت دی وی بی:
sky star 2.8 (sd) 90t
sky star hd exstrnal 190t
sky star hd internal 220t

MARCHISIO

MARCHISIO

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 5433 ارسال
سهیل می تونی این تاپیک رو به ارشیو ببری :1: ویرایش :موقعی که این تاپیک رو زدیم تعداد افرادی که از سی سی کم استفاده می کردند زیر 3 نفر بودن اما الان چیزی بین 30 تا 40 نفر دارن از سی سی کم استفاده می کنند در کل راضی کنند بود و خوشحالم

0 کاربر در حال خواندن این موضوع است

0 کاربر، 0 مهمان و 0 عضو مخفی