پرش به

به جامعه مجازی هواداران باشگاه یوونتوس خوش آمدید
شما هم اکنون در حال مشاهده انجمن ها به صورت کاربر مهمان می باشید.در این حالت شما دسترسی به تمامی امکانات انجمن ندارید و امکان دریافت فایل ها به جز خود IPB را ندارید. اگر که عضو سایت می باشید اینجا را کلیک نمایید. در صورتی که تمایل به عضویت دارید اینجا را کلیک نمایید. عضویت در سایت رایگان می باشد!

تصویر

فــابــیــو کــاپــلــو - Geometra

- - - - -

• لطفا وارد حساب کاربری خود شوید تا بتوانید پاسخ دهید
87 پاسخ برای این موضوع

quagliarella

quagliarella

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2863 ارسال

فابیو کاپلو

تصویرتصویر

تولد : 18 ژوئن 1946
محل تولد : سن کانزین دلنزو ، ایتالیا
لقب ها : Geometra و Wayne Szalinski
(Geometra : نقشه بردار)

فابیو در سن کانزین دلنزو به دنیا آمد . دایی اش ماریو ترتل نیز یک فوتبالیست بود و برای تریستینا ، پادوا و سمپدوریا و همچنین تیم ملی ایتالیا بازی کرده. کاپلو متاهل است و فرزندی به نام پیر فیلیپو دارد که به عنوان مدیر برنامه های پدرش کار میکند . کاپلو کلکسیونی از افتخارات مختلف را به همراه خود دارد از قهرمانی سری آ و لالیگا گرفته تا جام قهرمانان و افتخارات شخصی دیگر .
کاپلو به عنوان بازیکن به ترتیب در تیمهای اسپال ، رم ، یوونتوس و میلان عضو بود که بیشترین دوران بازیگری خود را برای یوونتوس در 6 سال گذراند. اولین افتخاری که کسب کرد قهرمانی کوپا ایتالیا با رم در فصل 69 – 68 بود و پس از آن سه بار با یوونتوس توانست سری آ را فتح کند و آخرین افتخاراتش به عنوان بازیکن یک اسکودتو و یک قهرمانی کوپا ایتالیا با میلان بود. فابیو از سال 72 تا 78 برای تیم ملی ایتالیا 32 بازی انجام داد و 8 گل به ثمر رساند.

کاپلو به عنوان مربی هم خیلی موفق بود . در 5 فصل اول حضورش در میلان به عنوان مربی 4 اسکودتو را برای این تیم به ارمغان آورد ، همچینین قهرمانی UCL در فصل 94-93 که با بردن 4-0 فینال با بارسا حاصل شد. پس از آن برای مدت یک فصل به رئال مادرید رفت و در همان فصل رئالی ها را به قهرمانی لالیگا رساند. سومین تیمی که کاپلو هدایتش را به عهده گرفت رم بود . یک اسکودتو و یک سوپر کاپ حاصل 5 فصل حضورش در رم بود ، رمی که 18 سال بود که از قهرمانی سری آ ناکام مانده . تا اینکه در سال 2004 مربیگری آن یوونتوس رویایی را به عهده بگیرد و دو بار قهرمانی سری آ را با یوونتوس به دست آورد ولی با رفتن یوونتوس به سری B تورین را به مقصد مادرید ترک کرد تا بار دیگر با رئال لالیگا را فتح کند. حضور کاپلو در رئال مادرید زیاد طول نکشید و در سال 2008 برای مربیگری تیم ملی انگلیس انتخاب شد. در تیم ملی انگلیس نتوانست انتظاراتی که ازش داشتند را برآورده کند که شاید به خاطر بد شانسی و یا نداشتن تیمی کامل از هر نظر بوده . انگلیس با کاپلو در جام جهانی 2010 در دور اول حذفی به آلمان باخت و از رقابتها حذف شد. برای یورو 2012 هم کاپلو تیم کاملی را آماده کرده بود تا اینکه میان او مسئولان و مدیران انگلیس اختلافاتی به وجود آمد و از سرمربیگری تیم ملی انگلیس استعفا دهد و روی هاجسون جای او را بگیرد . هم اکنون فابیو کاپلو بعد از مدتی استراحت با تیم ملی روسیه قرارداد دارد و این تیم را برای جام جهانی 2014 آماده میکند.

کاپلو :
- از سال 64 تا 67 عضو اسپال بوده ، 49 بازی برای این تیم انجام داده و سه گل زده.
- از 1967 تا 1970 در رم بازی میکرده ، 62 بازی برای رم بازی کرده و 11 گل به ثمر رسونده.
- 1970 تا 1976 در یوونتوس ، که 165 بار برای یووه به میدان رفته و حاصل آن 27 گل بوده.
- و در نهایت 65 بار برای میلان بازی کرده و 4 گل برای این تیم زده .
- در مجموع 341 بازی و 45 گل
- 32 بازی ملی و 8 گل هم در کارنامه اش دیده میشه.
- به عنوان بازیکن 4 بار به قهرمانی سری آ و 2 بار قهرمانی کوپا ایتالیا رسیده .
- در 16 سال مربیگری باشگاهیش 9 قهرمانی لیگ و یک قهرمانی اروپا را به دست آورده.

افتخارات :

به عنوان بازیکن :

رم :
Coppa Italia 1968-69

یوونتوس :
Serie A (3) 1971-72 , 1972-73 , 1974-75

میلان :
Serie A 1978-79
Coppa Italia 1976-77

به عنوان مربی :

میلان :
Serie A (4) 1991-92 , 1992-93 , 1993-94 , 1995-96
Supercoppa Italiana (3) 1992 , 1993 , 1994
UEFA Champions League 1993-94
Europan Super Cup 1994
Coppa Italia Primavera 1984-85

رم :
Serie A 2000-01
Supercoppa Italiana 2001

یوونتوس :
Serie A (2) 2004-05 , 2005-06

رئال مادرید :
La Liga (2) 1996-97 , 2006-07

افتخارات فردی :

برترین مربی سال سری آ 2005
جایزه BBC Sports برای مربی سال 2009
Marca NP Legend 2011

Numero Uno

Numero Uno

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 3785 ارسال
- مرسی یاسر.

- کاپلو قراره که تو تیم ملی روسیه دستمزد سالانه در حدود 8 میلیون پوند رو دریافت کنه !!

- نکته ی دیگه هم در مورد کاپلو اینه که آدم به شدت مذهبی هست. مسیحیه کاتولیک ـه کاپلو و روزانه 2 بار به انجام تکلیفات مذهبی مشغوله.

- این هم یه کلیپ 2 دقیقه ای هست از حرکات و گل های کاپلو در 6 سال حضورش تو یوونتوس :

Numero Uno

Numero Uno

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 3785 ارسال
گفته میشه که کاپلو علاقه داره تا از "کریستین پانوچی" مدافع سابق رم به عنوان دستیار خودش در تیم ملی روسیه استفاده کنه. کاپلو قبلاً در رم مربی پانوچی بوده. پانوچی بعد از خداحافظیش در سالِ 2009 ، مدتی تو تلویزیون ایتالیا و مدتی هم به عنوان مدیر پالرمو مشغول به کار بود که با بروز اختلاف بین خودش و زامپارینی از پالرمو جدا شد.

alex74

alex74

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2061 ارسال
  • Locationiran
کاپلو

- هنوز نمی توانم قدرت میلان را پس ازرفتن دو تا از بهترین بازیکنان های این تیم [زلاتان - سیلوا] مورد ارزیابی قرار دهم اما آنچه که مسلم است میلان با ازدست دادن این بازیکن ها دچار مشکل خواهد شد .

- بواتنگ نقش تعیین کننده ای در این تیم خواهد داشت این را هم اضافه کنم که خرید "نایجل دی یانگ " از منچسترسیتی می تواند برای این تیم مفید باشد .

- میلان در اولین بازی خود در لیگ قهرمانان باید در برابر "اندرلخت " حتماٌ پیروز شود ودر بازی بعدی با احتیاط و هوشیاری بیشتری به مصاف "زنیت " برود .

- یوونتوس یک برتری در سری آ داشت و آن مکانیزم خوبی است که مربی آنها در این تیم پیاده کرده ، بازیکن های خوبی هم در تابستان به این تیم اضافه شده اند .

- لیگ قهرمانان برای یوونتوس؟ شاختار تیم خیلی قدرتمندی نیست ودر برابر تیم "نورشلند" کار سختی پیش رو ندارند .

- یوونتوس در اولین بازی خود باید با مدافع عنوان قهرمانی یعنی "چلسی" بازی کند که بازی آسانی برای آنها نخواهد بود .

- چلسی نسبت به سال گذشته تغییراتی داشته است ، "روبرتو دی متئو" در شروع لیگ برتر خوب کار کرده هر چند چلسی درسوپرکاپ اروپا ناامید کننده ظاهر شد .

Guest_alessandro1985_*

Guest_alessandro1985_*
  • مهمان

تصویر

Destiny in the works. Wembley Stadium, November 14, 1973: Capello is the author of the game-winning-goal for Italy, in the Azzurri’s first ever victory on English soil

GioVanni Agnelli

GioVanni Agnelli

-

• ادمین
  • 21023 ارسال

[img width=480 height=320]http://www.shiaupload.ir/images/07302788215029687752.jpg[/img]

- حقیقتا هیچ وقت فلسفه چرایی ورود کاپلو به یوونتوس رو درک نکردم؛ کاپلو علی رغم حضور در یوونتوس به عنوان بازیکن که اتفاقا از هافبک های بزرگ و خوب زمان خودش هم محسوب میشد ولی هیچ وقت به عنوان یک چهره محبوب برای یوونتوسی ها محسوب نمی شد و اکثرا "ضد یوونتوس" بود.
موجی با شعار قهرمانی در لیگ قهرمانان اروپا کاپلو رو به تورین اورد و هر چیزی که میخواست رو بهش داد ولی تنها جوابی که کاپلو بعد از ناکامی هاش در اروپا به ما داد این بود که "تیمم کامل نبود، به عنوان مثال من جانشینی برای ندود نداشتم" !

تصویر

این حرف کاپلو برای من خیلی سنگین بود ! چون قدرتی که اون موقع یوونتوس و موجی داشتند بی حد و حصر بود، پاتریک ویرا که بلیط هواپیمای مادرید رو داشت به تورین اورد، زلاتانی که همه مطبوعات از عقد قرادادش با رم می گفتند یوونتوسی کرد و البته کلی بازیکن ریز و درشت دیگه مثل امرسون، کاناوارو و ...
قدرت یووه در سری آ و تسلطی که به بازی داشت واقعا زبانزد بود، بردهای 1-0 زیادی که کاپلو طی مدت حضورش در یوونتوس گرفت رو نشانه ضعف تیم نمیدونم، بلکه قدرت تیم که میتونست نتیجه شکننده 1-0 رو به راحتی نگه داره.
ولی عدم قهرمانی در اروپا به نظرم به اندازه کافی بزرگ بود که پرونده کاپلو در یووه رو کاملا سفید نشون نده (بماند که همون 2 قهرمانیش رو هم پس گرفتند !)

پ.ن : این عکس هم جالب ـه؛ شایعات درباره دشمنی الکس و کاپلو در رسانه ها زیاد بود و الکس با این حرکتش فقط میخواست در ظاهر بگه که مشکلی با کاپلو نداره.
یادمه گازتا اون موقع نوشته بود که مدیریت یووه خیلی محکم و قاطع هست و به بازیکنان حق تجاوز از حد خودشون رو نمیده؛ الکس هم فقط یک بازیکن ـه و باید در حیطه وظایف خودش عمل کنه و نمیتونه درباره باشگاه و تیم تصمیم بگیره اما حرکت الکس در جشن قهرمانی یووه باعث شد که تیفوسی های یووه کاپلو رو بتونند تحمل کنند !!!
تصویر

alex74

alex74

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2061 ارسال
  • Locationiran

4 نوامبر 1970 " فابیو کاپلو " اولین گل خود را برای یوونتوس به ثمر رساند.

یوونتوس 2 - 1 بارسلونا

بتگا ، کاپلو - پویول

Sayyed Amir

Sayyed Amir

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 5170 ارسال
  • LocationKerman
^^^ -جالبه که دومین گلش رو توی دربی تورین زد :1: ! آخرین گلش رو هم به سمپدوریا زد! -بیشترین گلش رو هم به تورین و ناپولی زده! 5 گل! -دوتا لقب جدید هم پیدا کردم براش :65: Wayne Szalinski, Surveyor

Soheil Bianconeri

Soheil Bianconeri

الان دیگـه همه چیز خـوبه +x

• اعضا
  • 6960 ارسال
فابيو كاپلو ‏"‏ يوونتوس بايد هوشيار باشه ، زيرا چلسي با 3 هافبك تهاجمي بسيار خطرناك بازي ميكنه ، من فكر ميكنم اين بازي ، بازي خواهد بود كه شما بايد يك تاكتيك دقيق و مشخص رو انتخاب كنيد " ‏"‏ ميركو ووچينيچ بازيكن بسيار خوبيه كه ميتونه تفاوتها رو ايجاد كنه و به نظرم بهترين مهاجم يوونتوسه " سباستين جووينكو ؟ ‏"‏ زماني كه من در يوونتوس بودم او در تيم پريماورا حضور داشت ، او يك بازيكن بسيار جالب و خلاق است و جواني كه نياز به زمان داره براي پيشرفت " ‏"‏ او كيفيت زيادي داره و كسي هست كه از نظر فيزيكي مانند زولا هست " درباره كالچوپولي ‏"‏ من هنوز هم اون 2 مدال رو دارم ، ما بهترين تيم مسابقات بوديم و تنها حسرتمون بخاطر اين بود كه چرا در ليگ قهرمانان موفقتر نبوديم ... بدون اينكه شما نتايج رو در نظر بگيريد در ميابيد كه ما يك تيم با كيفيت بوديم " ‏"‏ الان در سري آ رقابت و جدالي وجود نداره .. يوونتوس قهرمان خواهد شد ، در گذشته لاتزيو ي Cragnotti و پارما ي Tanzi و همچنين اينتر و ميلان بودند اما اكنون يوونتوس ميتونه كاري رو كه ميخواد تو ايتاليا انجام بده " ‏"‏ دفاع 3 نفره در فوتبال امروز بدترين چيز است ، ما به 20 سال قبل برگشتيم .. البته در واقع اين يك دفاع 5 نفرست "

Huceyn

Huceyn

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1411 ارسال
تو تاپیک بازی یوونتوس و کالیاری در مورد کاپلو یه سری حرف زده شد گفتم بیام و نظر های خودم رو اینجا بیان کنم .

کاپلو یکی از بزرگترین مربی های کشور ایتالیا در چند سال اخیر و حتی تاریخ حساب میشه . اما نه توی یوونتوس !! من یک یوونتوسی هستم . تیم یوونتوس هم برای من از همه چی و همه کس مهمتره . وقتی هم می خوام در مورد یک فرد حرف می زنم میام عملکردش در چارچوب تیم خودم یعنی یوونتوس رو می بینم ! واس همین این حرفایی که می خوام بزنم در مورد مدت زمان حظور کاپلو توی یوونتوس به عنوان سرمربی [ نه به عنوان بازیکن . به عنوان بازیکن فابیو کاپلو جزء بزرگ های تاریخ یوونتوس هست و 100 درصد قابل احترام ! ] هست نه بازیکن . من نه به میلان کار دارم نه به رئال مادرید ! کاپلو توی میلان و فوق العاده بود اما من میخوام فابیو کاپلوئه یوونتوس رو در موردش حرف بزنم ! کاری هم به کونته و رکوردش ندارم . در مورد کونته توی تاپیک خودش حرف می زنم .

اول از همه در مورد تیمی که کاپلو تیو یوونتوس هدایت می کرد صحبت می کنم . تیمی که کاپلو زیره دستش داشت بدون شک پر ستاره ترین یوونتوس توی 10-15 سال اخیر بود ! نیازی به تحقیق و تجسس هم نیست . اسم ها خودشون بیانگرِ همه چیز هستن : فوق ستاره هایی مثل بوفون [ بهترین گلر دنیا ] کاناوارو [ بهترین مدافع دنیا و تنها مدافعی که توپ طلا را برده ! ] , تورام [ بهترین مدافع تاریخ فرانسه ] امرسون [ یکی از بهترین هافبک های میانی دنیا که رئال داشت خودش رو می کشت تا بخرتش ! ] زلاتان [ یک جوون با کوهی استعداد ! ] دل پیرو [ اسطوره یوونتوس تو بهترین فرم بازی خودش ! ] پاول ندود [ برنده توپ طلای اروپا ] مائورو کامورانزی [ دریبل هاش هنوز یاده هممون مونده ! ] , دیوید ترزگه [ ترزگُل ! همین بسه ! ] زامبروتا [ بهترین مدافع گوشه اروپایی ! ] ویرا [ کاپیتان اون آرسنال افسانه ای و یکی از بهترین هافبک میانی های دنیا ! ] در کنار بازیکنان خوب و مستعدی مثل اپیا , بریندلی , پستو , فرارا , زالایتا , زبینا , آدریان موتو و اولیویرا !! این بازیکن ها بدون شک یوونتوس رو اون سال ها در کنار رئال مادرید جزء پر ستاره ترین تیم های اروپا کرده بودن ! میلان هم واقعا خوب بود اما باز 1 Level از ما عقب تر بود . در ضمن یوونتوس داشت فوق العاده تقویت می شد . مارکیزیو , دی چلیه , کریشیتو , بالزارتی , جووینکو و ... هم داشتن کم کم به تیم اضافه می شدن . اما میلان تو تیمش غیر از کاکا دیگه بازیکن آینده داری نداشت . پس اگه کالچو پولی پیش نمی یومد میلان طی 2 یا نهایتا 4 سال دیگه کاملا توسط یوونتوس محو می شد !! این از صحبت هام در مورد تیم . سوء تفاهم نشه نمی خوام بگم کاپلو هیچ کاری نکرده همین هدایت این همه ستاره خودش کار بزرگی بوده . این حرف ها رو زدم که بگم اکه میلان اون سال های فوق العاده بوده , یوونتوس خارق العاده بوده . بازیکنان فینال جام جهانی 2006 رو نگاه کنید به حرف من می رسید : بوفون , کاناوارو , ویرا , تورام , زامبروتا , کامورانزی , ترزگه و دل پیرو همه یوونتوسی بودن اونم جزء بازیکنان فیکسِ تیم !! ما اون 2 سال هم 1 سر و گردن از حریف هامون بالاتر بودیم و اگه اشتباهات کوچیک [ مثل همون نوار مساوی تیم ! ] نبودن تو هر 2 سال می تونستیم 4-5 هفته مونده به پایان بازی ها قهرمان بشیم ! اون سال ها هم توی یوونتوس تنها رقیب ما , خودمون بودیم ,,,, آره میلان یه فشاری به ما میوورد اما ما انقدر غول بودیم که اون فشار ها فقط 2 هفته جلو ما رو می گرفت و دوباره خیلی راحت می شدیم تیمِ اول ایتالیا . درست مثل امسال که هر از چند گاهی یه فشاری بهمون میاد اما دوباره خودمون رو از بقیه می کنیم ,,,

اما قضیه اصلی ! اگه بخواییم کاپلویِ توی یوونتوس هم به عنوان مربی هم به عنوان بازیکن رو بزاریم کنار کونته توی یوونتوس هم به عنوان مربی و هم به عنوان بازیکن , باید بگم کاپلو بدون شک پایین تر از کونته قرار می گیره !! تو دوره بازی که 165 بازی کاپلو برای یوونتوس جلوی 416 بازی کونته برای یوونتوس چیزی به حساب نمیاد !! تو چارچوب افتخارات هم همینطور . کونته با یوونتوس به 15 تا جام بدست اوورد اما کاپلو توی یوونتوس فقط 3 جام !! پس فکر کنم همه قبول داشته باشیم که تو زمینه بازیکنی , کاپلو خیلی از کونته عقب تره ! کاپلو بزرگه من منکر این بزرگیش هم نمیشم اما کونته بزرگتره ,,,

اما بحث مربیگری ! برای بار چندم میگم میلان , رئال , رُم و ... رو فراموش کنید . کاپلو توی یوونتوس رو به یاد بیارید !! کاپلو توی یوونتوس یک عملکرد کاملا معولی و قابل پیش بینی داشت !! میگم معمولی و قابل پیش بینی چون وقتی کاپلو اومد توی یوونتوس و بعدش بازیکنایی مثل کاناوارو و زلاتان هم به تیم اضافه شدن همه از تیم انتظار قهرمانی داشتن . اصلا اسمه کاپلو واسه قهرمانی تیم کافی بود . کاپلو هم خیلی خوب این کارو انجام داد و تونست با 7 امتیاز اختلاف قهرمان بشه . یعنی کاپلو اون سال توی سری آ کاره عجیبی نکرد . یک تیم قوی با بازیکنایی مثل بوفون , دل پیرو , ندود , کامورانزی , تورام , زامبروتا , ترزگه , تاکیناردی و .. رو تحویل گرفت و با قدرت مربیگری خودش اینا رو قوی تر کرد و ما تونستیم بعد از 1 سال قهرمان بشیم . اما توی اروپا باید بگم کاپلو واقعا بد بود ! توی مرحله گروهی درسته 5 بازی رو بردیم اما بادتون نرفته که اون بازی ها همه 1-0 بودن !! این نتیجه ها از نظر من هم نشون دهنده قدرت داشتن . اینکه یوونتوس بتونه 1 گل بزنه و بعدش با خیال راحت بازی کنه و گل نخوره نشان از قدرت داشت . اما خوب یوونتوس اون سال انقدر بازیکن داشت که بتونه همه ی تیم های مرحله گروهی از جمله بایرن رو با بیشتر از 1 گل شکست بدهو خودش رو به 1 گل عادت نده !! اما تیم کاپلو اون درندگی ای رو نداشت و ریلکس بازی می کرد ! بعد هم که رفتیم خوردیم به لیورپول . بازی اول رو تو زمین خودشون 2-1 باختیم . اما باز خیلی خیلی امید داشتیم توی تورین مثل همیشه 1 گل بزنیم و بعدش گل نخوریم و صعود کنیم ! اما یوونتوس توی تورین نتونست گل بزنه و خیلی راحت حذف شدیم !! با وجود این حذف از نظر من کاپلو اون سال خوب کار کرد چون بالاخره مارو بعد از 1 سال با قدرت قهرمان کرد !!

اما سال بعد به نظر من کاپلو اصلا نتونست خوب کار کنه . کاپلو با اووردن امرسون و ویرا تیم رو خیلی قوی تر کرد و سری آ رو طبق پیش بینی همه گرفت ! کاری که کاملا با اون بازیکن ها و علم مربیگری خودِ کاپلو عادی بود . اون سال همه و همه فقط به لیگ قهرمانان فکر می کردیم اما یادمونه چه اتفاقی واسه ما افتاد !! آرسنالی که جلوی ما واقعا چیزی به حساب نمیومد خیلی راحت حذفمون کرد ,,, ما هم هیچکاری نتونستیم بکنیم ! عملکرد کاپلو توی اروپا تو 2 سال حظورش توی سری آ خوب متمایل به عالی بود , اما توی اروپا بد متمایل به افتضاح بود !! اون سال ها هم ما دقدقه سری آ نداشتیم . بلکه دقدقه اصلی ما اروپا بود که هر 2 سال خیلی بد و جلوی تیم های انگلیسی حذف شدیم . همین چیز ها هیچ وقت " Don Fabio Capello " رو واسه من نمی کنه ! " Don Fabio Capelli " تو زمینه مربیگری متعلق به میلانی هاست نه یوونتوسی ها . Don های ما لیپی و تراپاتونی هستن و در آینده ای نزدیک آنتونیو کونته هستن . من کاری که دیدی دشامپ کرد و یوونتوس رو از گرداب کشید بیرون با ارزش تر بود تا کاری که کاپلو کرد !! کاپلو یک مربی فوق العاده بوده و هست , اما واس من توی یوونتوس یک مربی فوق العاده بود که 2 سال اومد , مارو قهرمان سری آ کرد و رفت !! این کار اونو هیچوقت واسه من Don نمی کنه ,,,, اگه قرار باشه به خاطر این 2 سال کاپلو رو Don بدونم که الان کل مربی های ایتالیایی Don شده بودن !! [ صحبت هام در مورد اینکه چرا کاره کونته تو مربی گری یوونتوس از کاپلو تا الان با ارزش تر بوده رو توی تاپیک خود کونته می گم ! ]

اما در مورد رقیب های یوونتوس ! دوستان واقعا شما یادتون رفته ؟ سال های 2005 و 2006 تنها رقیب یونتوس کی بود ؟ غیر از این بود که فقط آ.ث میلان رقیب ما به حساب میومد ؟ همون میلانی که بالا گفتم 1-2 Level از ما پایین تر بود ! سال های 2005 و 2006 دیگه نه اینتری با رونالدو و ویری بود , نه پارمایی با بوفون , کاناوارو و کرسپو بود و نه لاتزیویی با نستا و ندود بود , نه فیورنتینایی با باتی گل , روی کاستا و تولدو بود نه سمپدوریایی با مانچینی و ویالی !! 7 خواهر خیلی قبلتر از سال 2004 از بین رفته بودن و تو 3 تیم میلان , یوونتوس و اینتر پخش شده بودن . کاپلو هیچوقت تو یوونتوس با 7 خواهر دست به یخه نشد بلکه این لیپی بود که با یوونتوس جلوی 7 خواهر قرار گرفت !! کاپلو طی 2 سال حظورش توی یوونتوس فقط 1 رقیب داشت اونم میلان ! من نمی دونم شما چطوری می گید برید رقیب هایِ یوونتوس رو اون سال ببینید . یوونتوس اون 2 سال فقط 1 رقیب داشت ! کاپلو با رقیبی کله گنده مبارزه می کرد , اما خودش از حریفش کله گنده تر بود . مثلا الان بهداد سلیمی فوق العاده قویه , اما حسین رضا زاده نشده ! میلان اون روز ها بهداد سلیمی بود و یوونتوس حسین رضا زاده . به همین سادگی ,,, پس شمایی که میگید الکی کسی رو گنده نکنید و عادلانه صحبت کنید , خواهشا نگید که یوونتوس سال های مربیگری کاپلو با 7 خواهر دست و پنجه نرم می کرد . 7 خواهر سال 2005 , خیلی وقت بود با هم قاطی شده بودن ! نصفِ همین 7 خواهر رو فقط یوونتوس جذب کرده بود :np:

من حرف های خودم رو زدم . می دونم خیلی خیلی زیاد شد اما شرمنده دیگه می خواستم کامل بشه . البته هنوز هم خیلی از حرف ها رو قیچی کردم :1: باز هم میگم من نمی خوام با این حرفام بیام و بگم کاپلو هیچی نبوده , نه کاپلو فوق العاده بوده . اما یک مربی فوق العاده که 2 سال اومد مارو " فقط " قهرمان سری آ کرد و رفت . فابیو کاپلو تو زمینه مربیگری " Don " هست اما نه توی یوونتوس و واسه یوونتوسی ها ! بلکه واسه میلانی ها و توی میلان ,,,

Sayyed Amir

Sayyed Amir

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 5170 ارسال
  • LocationKerman
- کاپلو در مصاحبه با اسکای گفته رم تنها رقیـب یووه برای صدر اسکودتو ــه !!!! :np: گفته زمانی من در تورین بودم رم ، میلان و اینتر تیم های قوی و رقیب ما بودند اما حالا میلان بازیکن های خود را از دست داده است. [ خوشم میاد اینتر رو داخل آدم حساب نمیکنــه ! :1: راجع به دروسی هم گفته : من فرصت نخستین بازی دروسی با پیراهن رم را به او دادم ، او بسیار بازیکن بزرگی است ، اما او باید خود را با ایده های زدنیک زمن سازگار کند ، نمی‌دانم آینده او چگونه خواهد بود ، اما میدانم که بازیکن بسیار موفقی خواهد بود .

JOHN DILLINGER

JOHN DILLINGER

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 861 ارسال
سرمای روسیه تو تفکرات کاپلو اختلال ایجاد کرده مثل این که ، خودتون قضاوت کنید ؟

بهترین تیم لیگ برتر
بهترین تیم لالیگا
تیم رویایی آقای کاپلو !

100 رحمت به فیفا :1:

[img height=288 width=480]http://www.shiaupload.ir/images/02728419023994307227.jpg[/img]

ADP10

ADP10

سمبل یوونتوس

• اعضا
  • 13317 ارسال
  • LocationOttawa , ON ,CA

[img width=480 height=195]http://www.football-italia.net/sites/default/files/imagecache/main_photo/%5Btype%5D/%5Bnid%5D/capello-thinking490ai_25.jpg[/img]

کاپلو :

- کونته بدون شک میتونه رکورد 91 امتیاز منو بشکنه ! اونا تو سری آ بی رقیب هستن
- همونطور که قبلن گفتم ، سری آ دیگه اون لیگ سابق نیست ، پیش از این ستاره ها به ایتالیا میومدن و الان جاهای دیگه میرن
- شما خودتون ببینید چقدر رنک و امتیاز از دست دادن در برابر تیم های آلمانی و انگلیسی و اسپانیایی
- خیلی مشتاق رهبری آتزوری نیستم ، هیچوقت هم آرزوی اینو نداشتم ، دوست دارم به جاهای مختلف برم و چالش های جدیدی رو تجربه کنم
- خداحافظی فرگوسن ؟ چند ماه پیش دیدمش ، به من گفت که ادامه میده و وقتی این خبر خداحافظیش رو شنیدم ، خیلی شگفت زده شدم !
- دیروز باهاش صحبت کردم و بهم گفتم که استرس زیادی داشته و فشار زیادی روش بوده این مدت و اینم خیلی سخته که همیشه سخت کار کنیم و پیروز باشیم ، گفت که میخوام با همسرم جاهای مختلف جهان برم

Huceyn

Huceyn

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1411 ارسال
کاپلو برام قابلِ احترامه اما این حرفاش که هی میخواد بگه اون زمان که من تیم رو قهرمان کردم خیلی رقیب داشتیم و الان نه خیلی اذیتم می کنه !! یکی نیست بهش بگه آخه داداشه من رقیب تو کی بود ؟! خوبه تو خودت هم فقط یه میلان رقیبت بودا . میلانی که از نظر من در مقابل تیمی که تو تویِ یوونتوس داشتی ظعیف تر بود . اونا اگه دیدا داشتن ما بوفون رو داشتیم ! اگه نستا , مالدینی و استام رو داشتن ما کانا , تورام و زامبروتا رو داشتیم ! اونا اگه سیدورفت , پیرلو , گتوسو و کاکا رو داشتن ما ویرا , ندود , امرسون و کامو رو داشتیم ! اونا اگه پیپو و شوچنکو رو داشتن ما هم اله و دیوید رو داشتن !! تیم ما اون موقع از لحاظ مهره واقعا از میلان شاخ تر بود و اون 2 سال هم واقعا راحت قهرمان شدیم .... اون سال ها یوونتوس فقط یه رقیب داشت اونم میلان بود . خبری از 7 خواهر هم نبود . تو 4 تا پست بالاتر اینو قشنگ گفتم :

سال های 2005 و 2006 دیگه نه اینتری با رونالدو و ویری بود , نه پارمایی با بوفون , کاناوارو و کرسپو بود و نه لاتزیویی با نستا و ندود بود , نه فیورنتینایی با باتی گل , روی کاستا و تولدو بود نه سمپدوریایی با مانچینی و ویالی !! 7 خواهر خیلی قبلتر از سال 2004 از بین رفته بودن و تو 3 تیم میلان , یوونتوس و اینتر پخش شده بودن . کاپلو هیچوقت تو یوونتوس با 7 خواهر دست به یخه نشد بلکه این لیپی بود که با یوونتوس جلوی 7 خواهر قرار گرفت !! کاپلو طی 2 سال حظورش توی یوونتوس فقط 1 رقیب داشت اونم میلان !

واقعا اگه کاپول جایِ لیپی بود چی می گفت ؟!؟ :np: برای کاپلو احترام زیادی قائلم اما اصلا علاقه ای بهش ندارم ,,,

Soheil Bianconeri

Soheil Bianconeri

• اعضا
  • 6960 ارسال
[center]

فابیو کاپلو

- یوونتوس تیمی است که در حال قوی تر کردن کادر خود است و مطمئناً فصل بعد میتواند سومین اسکودتو پیاپی خود را مقتدرانه تر و بدون هیچ مشکلی به دست بیاورد

- من تیمی دیگر رو نمی‌بینم که اکنون بتواند بالاتر از یووه قرار بگیرد، در حال حاضر پول برای جذب بازیکنان مهم و بزرگ نیست و اگر این برای آنها کافی نباشد، بهترین‌ بازیکن های ایتالیا نیز از این کشور خواهند رفت

- همه تیم ها در حال ضعیف شدن هستند، و این در حالی هست که یوونتوس تنها تیمی است که به پیشرفت توجه میکند

- و شاید تنها باشگاهی که نسبت به یووه، بیشتر به این مسئله توجه کند رم باشد که توجه زیادی به بازیکنان جوان دارد

Soheil Bianconeri

Soheil Bianconeri

• اعضا
  • 6960 ارسال
کاپلو - من میدوارم که با روسیه به جام جهانی بروم، ما در مسابقات مقدماتی بسیار خوب ظاهر شده ایم، اگرچه هنوز هم بازی های بسیار مهمی پیش رو ما هست - ایتالیا در جام کنفدراسیون ها عملکرد خوبی داشت به خصوص لحاظ کیفیت فوتبال - یوونتوس با خرید توز حرکت بزرگی و مهمی را انجام داد، آن‌ها اکنون در اروپا نمایش بهتری خواهند داشت و رقابت آنها دیدنی تر خواهد بود من فکر میکنم که در ایتالیا رقیبی برای آنها وجود نداشته باشد و تیمی قوی تر از یووه نمی بینم - آلگری به جوان ها اعتماد دارد و آن‌ها یک گام از یوونتوس عقب تر هستند بالوتلی ؟ - مشخص است که او بازیکن خوبی است اما او اکنون کافی نیست

Soheil Bianconeri

Soheil Bianconeri

• اعضا
  • 6960 ارسال
[center] [b]
Fabio Capello

تصویر
[b] [color=brown]
فابیو کاپـلو در اوین بازی خود برای یوونتـوس | یوونتوس 2 - نـوارا 2 | یـک شنبه 6 سپتامبر 1970 | Stadio Comunale di Via Alcarotti

delpiero1993

delpiero1993

عضو تیم ترجمه

• اعضا
  • 1147 ارسال

کاپلو:

[FONT="]خیلی زود است برای گفتنِ این که بازیِ مستفیمِ یوونتوس و رم تغییری در نبردِ اسکودتو ایجاد کند.پیش بینیِ یک بازیِ بسیار متعادل آسان است.یوونتوس در فرمِ عالی ای است و بازیِ بسیار عالی ای را از خود به نمایش خواهد گذاشت،اما تیم گارسیا ثابت کرده است که توانایی بازی کردن با هر تیمی را دارد،حتی اگر خارج از خانه باشد.کونته،اداره کردنِ تیم خود را به بهترین شکل می داند.هر چقدر هم که رم و ناپولی در حال انجام کارهای فوق العاده باشند من مشکلِ خاصی برای بیانکونری ها نمی بینم.تنها تردیدی که درباره ی یوونتوس وجود دارد لیگِ اروپا است که به دلیلِ برگزار شدنِ فینال در استادیوم خودشان مسئولیت دو برابر است.یوونتوس می تواند لیگِ اروپا را ببرد و لیگِ اروپا ممکن است باعث منحرف شدنِ آنها شود.به این دلیل،برای پیش بینی کردن زود است،هر چند که ارزش های یوونتوس در زمینِ بازی مشخص هستند.[/FONT]

[FONT="]یوونتوس و رم به این دلیل صدر جدول هستند که در سال های اخیر پولِ بیشتری خرج کردند و از نظر فنی در سطح بالاتری هستند.[/FONT]

تصویر

delpiero1993

delpiero1993

عضو تیم ترجمه

• اعضا
  • 1147 ارسال

فابیو کاپلو در مصاحبه با اسکای گفت:
آنتونیو کونته ثابت کرده است که می تواند یک تیمِ بزرگ را اداره کند،در یک زمانِ سخت.او یک سبکِ بازیِ بسیار خوب به این تیم داده است که کارِ کونته را دارد نشان می دهد و دوباره روحیه ی پیروزی را به تیمی داد که از لحظاتِ سختی می آمد.او در مدتی که در یوونتوس بوده اندیشه ها را تغییر داده است.او به دلیلِ کارهای بزرگی که در چنین مدتِ کوتاهی کرده و برای موفقیت هایی که در حالِ به دست آوردن است قطعاً اکنون بهترین مربیِ ایتالیا هست.هنوز زود است برای گفتنِ این که او بهترین مربی در اروپا هست،مربی هایِ زیادی هستند و بهتر است که هنوز چند سالِ دیگر برای گفتنِ این صبر کرد.بازیِ یوونتوس و رم خیلی مهم است.به نظرِ من عدمِ شرکتِ رم در جام های دیگر کمکی برای این تیم برای جبرانِ فاصله ی به وجود آمده خواهد بود،اما اگر یوونتوس فاصله را 8 امتیاز کند می تواند با اداره کردنِ وضعیت شرایطِ خوبی را برای خود رقم بزند.رم تیمِ خوبی دارد که توسطِ یک مربیِ خوب هدایت می شود.این تیم می تواند برایِ اسکودتو رقابت کند و باید منتظر باشد که خستگیِ بازی های اروپایی برای یوونتوس مشکل ایجاد کند.نقطه ی قوتِ یوونتوس خطِ دفاع است؛زیرا یک سازماندهیِ دفاعیِ خوب می تواند امکانِ جلو رفتن بدونِ مشکل را به هافبک ها و مهاجم ها بدهد.من لحظاتِ زیبایی را در هر دو تیم گذارندم و از این رو هر دو تیم را در قلبم دارم.در رم بعد از سال ها موفق به بردنِ اسکودتو شدیم و در یوونتوس دو اسکودتو بردیم که آن را لغو کردند که من آن را قبول ندارم و برای من هر دو اسکودتو سالم و معتبر هستند.همیشه حق با آمارها است و آمارها می گویند که تیمِ کونته بهتر از تیمِ من است.رکوردها برای شکسته شدن هستند و آمار ها به وضوح بیان کننده ی حقیقت هستند.

تصویر

Soheil Bianconeri

Soheil Bianconeri

• اعضا
  • 6960 ارسال

فابیو کاپلو مربی با سابقه و بزرگ ایتالیایی که سابقه مربیگری در یوونتوس را هم دارد ، در مورد شرایط لیگ ایتالیا و همچنین وضعیت یووه در لیگ اروپا اینگونه گفت :

" غیر قابل انکار است که در حال حاضر در لیگ ایتالیا خیلی رقابت وجود ندارد . بنابراین تیم ها خیلی به تمرینات جدی و زیاد نیاز ندارند "

" و همچنین نقل و انتقالات ِ تیم هایی مانند رُم و ناپولی و فیورنتینا که بازیکنانی مانند لاملا ، کاوانی و یووتیچ را بفروش رساندند و سپس فقط بازیکن جایگزین ِ ان ها کردند ، در حالی که ماروتا توانست توز و یورنته را به یوونتوس بیاورد "

" این ها تفلوت فوتبال در ایتالیا است . اگرچه در اسپانیا هم 2،3 قدرتمند هستند اما در اینجا نقل و انتقالات بیشتر برای جایگزینی بازیکنان ِ فروخته شده است تا تقویت تیم ها "

کسب لیگ اروپا برای یوونتوس یک وظیفه است ؟

" هیچ چیز وظیفه نیست . یوونتوس نباید برای کسی به فکر جبران در لیگ اروپا باشد ، و فقط باید جبران شکست در لیگ قهرمانان برای خودش بازی کند "

" این واقعیت است که بودن ِ فینال در ورزشگاه یوونتوس می تواند یک محرک جدی باشد ،این می تواند برای رسیدن به فینال خیلی خوب باشد . و همه بازیکنان یوونتوس در زیرپوست ِ خود در حال تجربه هیجان رسیدن به فینال هستند "

تصویر

08208187537491337092.jpg

GranDe Buffon

--------------------------------------------------------

La Juve é Del Piero

يوونتوس يعني دل پيرو

0 کاربر در حال خواندن این موضوع است

0 کاربر، 0 مهمان و 0 عضو مخفی