Jump to content

به جامعه مجازی هواداران باشگاه یوونتوس خوش آمدید
شما هم اکنون در حال مشاهده انجمن ها به صورت کاربر مهمان می باشید.در این حالت شما دسترسی به تمامی امکانات انجمن ندارید و امکان دریافت فایل ها به جز خود IPB را ندارید. اگر که عضو سایت می باشید اینجا را کلیک نمایید. در صورتی که تمایل به عضویت دارید اینجا را کلیک نمایید. عضویت در سایت رایگان می باشد!

Photo

کوادو آساموا

- - - - -

• Please log in to reply
454 replies to this topic

Numero Uno

Numero Uno

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 3,785 posts

تصویر

Name : Kwadwo Asamoah

Date of birth : 9 December 1988

Place of birth : Accra , Ghana

Height : 1.73 m

Position : Centre Midfielder - Left Midfielder

Foot : Left

کوادو آساموآ ، متولدِ 9 ـُم دسامبر 1988 (23 ساله) در شهر آکرا کشورِ غنا است. این فوتبالیست آفریقایی ، فوتبالِ حرفه ای خود را ابتدا در تیم فوتبال شهر خود ، Liberty Professionals ، آغاز کرد. این ملی پوش غنایی ، در ژوئن 2012 ، پس از مذاکرات بین دو باشگاه اودینزه و یوونتوس ، سرانجام راهی تورین شد.

تصویر

کوادو آسامو ، فعالیت ورزشی اش را ابتدا با تیم محلی Persiba Bantul آغاز کرد. در پنجره نقل و انتقالاتِ ژانویه 2008 ، در حالی که او در عضویتِ تیمِ بلینزونای سوئیس بود ، با عقدِ قراردادی قرضی راهی تیم تورینوی ایتالیا شد. این در واقع راهکارِ اودینزه ای بود که در همان فصل مائوریسیو ایسلای شیلیایی را به خدمت گرفته بود و از تنها سهمیه غیر اروپایی خود استفاده کرده بود ، و برای از دست ندادن کوادو آساموآ ، با همکاری تورینو ، او را راهی ایتالیا کرد تا در فصل بعد او به عضویت "گور خرهای کوچک" درآید. آساموآ در مدت حضور خود در تیم تورینو ، موفق به انجام بازی برای این تیم شمالِ ایتالیا نشد. او در فصلِ بعد (2009-2008) راهی اودینه شد و پیراهن سیاه و سفید اودینزه را بر تن کرد.

آساموا اولین بازی خود در سری آ ، در تاریخ 11 ژانویه سال 2009 ، در برابر سمپدوریا انجام داد. کوادو اولین گل خود را نیز در تاریخ 19 آپریل 2009 برای اودینزه و در برابر فیورنتینا به ثمر رساند ، آسامواه در نهمین دقیقه بازی با شوت زاویه دار خود توانست اولین گل خود را به ثمر برساند. او در این فصل به یکی از بازیکنان مهم اودینزه تبدیل شده بود و با قدرت تکلزنی بالای خود ، توانایی حفظ توپ و دارا بودن درصد بالا در پاس های صحیح توانست نقش مهمی در تیم سیاه و سفید پوش اودینزه داشته باشد. اودینزه ای ها حق خرید این بازیکن را با مبلغ 800 هزار یورو در پایان فصل در اختیار داشتند و او در فریولی ماندگار شد.

تصویر

او برای اولین بار در فصل 2006-2007 به اردوی تیم ملی غنا فراخوانده شد و سسیل جونز او را برای تیم ملی المپیک این کشور دعوت کرد. در سال 2008 او به تیم ملی برزگسالان غنا دعوت شد و یکی از بازیکنان این تیم در جام ملتهای آفریقا در این سال بود ، او در این مسابقات شماره 10 تیم ملی را در اختیار داشت ، شماره ای که معمولاً در اختیار کاپیتان تیم ملی غنا استفان آپیاه قرار می گرفت ، اما او در این دوره بدلیل مصدومیت حضور نداشت و شماره 10 به آساموآی جوان رسید.

با این حال او در این مسابقات به میدان نرفت ، او در دیدار برابر ساحل عاج قرار بود به عنوان بازیکن تعویضی وارد زمین شود که در همان لحظه اریک آددو احساس مصدومیت کرد و احمد باروسو به جای آدوو وارد زمین شد و آساموآ به نیمکت بازگشت. او در جام جهانی 2010 آفریقای جنوبی در تمام بازی ها برای غنا بازی کرد و همراه این تیم در مرحله 1/4 نهایی با شکست مقابل اروگوئه از جام کنار رفت.

در تابستانِ سالِ 2012 ، آساموآ پس از سپری کردنِ فصلی موفق همراه با اودینزه ، مورد توهِ سرالکس فرگوسن قرار گرفت و منچستر یونایتد برای به خدمت گیری وی وارد عمل شد و پیشنهادی به ارزشِ 12 میلیون یورو به تیم ایتالیایی ارائه داد که با مخالفتِ مسئولان این تیم مواجه شد. در همین زمان ، ماروتا نیز برای جذب وی وارد عمل شد و سرانجام موفق شد او را راهی تورین کند.

برای آشنایی بیشتر با بازیکنِ جدید یوونتوس این 2 کلیپ رو ببینید :

صفحه ی رسمیِ کوادو آساموآ در توئیتر : https://twitter.com/#!/Asabob20

بلافاصله بعد ار رسمی شدن قراردادش و قرار گرفتن خبر پیوستنش به یووه ، این تاپیک به انجمنِ " بازیکنان " منتقل خواهد شد.

Numero Uno

Numero Uno

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 3,785 posts

[img width=480 height=314]http://www.juventus.com/resources/images/gallery/big/60476ad7-c311-4eee-9ad3-46350c0afc2b.jpg[/img]

رسمی شد ! : http://www.juventus....une2012_asamoah

بی زحمت یکی از مدیران منتقلش کنه به انجمنِ بازیکنان.

HeIlIG DaVidS

HeIlIG DaVidS

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 4,912 posts

واسه هافبک باید لباس یووه رو تن آسامواه دید .

آسامواه که قطعیه .

همونطور که گفتم بالاخره این انتقال رسمی شد .

از اون موقع که گفته بودم و کلا حرفی اصلا تو رسانه ها نبود بابت ِ اومدنش ، بازیش رو زیر ِ نظر داشتم ولی از همون روز کار ِ انتقالش نهایی شده بود .

فقط باید ببینید چه مروارید ِ سیاهی نصیب ِ ما شد .

Mohammad-SS

Mohammad-SS

تیفوسی یوونتوس

• اعضا
  • 857 posts

فقط باید ببینید چه مروارید ِ سیاهی نصیب ِ ما شد .

یعنی در این حد ؟ :hmm:
راستش خیلی نمیشناسمش ؛ اما با 2-3 بازی ای که ازش دیدم خیلی به چشمم نیومد ؛ اگر همشیه شبیه به همین کلیپ هایی که محمد گذاشت باشه ؛ این حرف برازندشه !
ولی باز هم فکر نمیکنم از هافبک های ثابت الان یووه سر تر باشه .
به هر حال هر فصل باید یه سیاه پوست تو تیم داشته باشیم !
امیدوارم به سرنوشت سیاه پوست قبلی ؛ الیا دوچار نشه ...

خوش اومد به هر حال !

Hossein Salehi

Hossein Salehi

مدیرکل فروم

• ادمین
  • 15,943 posts
هنوز رسمی نشده فقط تست پزشکی داده :1: باید بشینه امضا کنه و با پیراهن عکس بگیره

sina1897

sina1897

تیفوسی یوونتوس

• اعضا
  • 563 posts
بازیکن خوبیه،ما نمیتونیم انتظار داشته باشیم برای نیمکت بازیکنی در حد هافبک های فعلی حضور داشته باشن چون هیچ ستاره ای نیمکت نشینی رو دوست نداره. ولی خرید آساموا یک خرید کاملا مفید برای یووه خواهد بود.کسی که میتونه خیال کونته رو تا حدودی از بابت مصدومیت و خستگی سه هافبک اصلی راحت کنه.این دقیقا نیاز یووه واسه مرکز میدان بود. خوش آمدی...

Hossein Salehi

Hossein Salehi

مدیرکل فروم

• ادمین
  • 15,943 posts
بچه ها توی اینکه اساموا می تونه گزینه ی خیلی خیلی خوبی برای ذخیره ی مطمئنی که بازی های زیادی رو انجام بده و مفید باشه نکنید ! من اینجا و مخالفان اساموا هم اینجا

Prince Claudio

Prince Claudio

نماد یوونتوس

• اعضا
  • 9,087 posts
  • Locationتهران پیروزی

بچه ها توی اینکه اساموا می تونه گزینه ی خیلی خیلی خوبی برای ذخیره ی مطمئنی که بازی های زیادی رو انجام بده و مفید باشه نکنید ! من اینجا و مخالفان اساموا هم اینجا

حسین مگه تا حالا کسی هم گفته مخالفم حضور آساموا هستم ؟!!!! تا جایی که من میدونم همه موافق بودن . حالا یه نظر سنجی بزاری ممنون میشم :rose:

Huceyn

Huceyn

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1,411 posts
خیلی جالب هست کسی از خرید آساموآ ناراحت نیست و همه موافقش هستن :1: در صورتی که رابین فن پرسی هم 3-4 تا مخالف تو همین فروم داره :1: آساموآ کسی هست که تو بازی های فشره لیگ و UCL می تونه بهترین جانشن هافبک های تیم باشه . خریدش عالی هست .

Friend

Friend

تازه به جمع ما پیوسته :D

• اعضا
  • 10,863 posts
تو یوونتوز که همه دارن میپرستنش ، ممکنه آمار شاخی نداشته باشه ولی یه هافبک چهارم فوق العاده است ، تقریبا در سطح سه هافبک اصلیمونه

VA}{ID

VA}{ID

تیفوسی یوونتوس

• اعضا
  • 656 posts
یوونتوس مثل باشگاه های دیگه مراسم معارفه نمی زاره؟ کلی بلیت می فروشه ها. امیدوارم واسه کوادو آساموا(تراکتور :1: ) مراسم معارفه بزارن حد اقل یه پولی این وسط جمع بشه.

BatigoL

BatigoL

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1,112 posts
  • Locationطهران

تو یوونتوز که همه دارن میپرستنش ، ممکنه آمار شاخی نداشته باشه ولی یه هافبک چهارم فوق العاده است ، تقریبا در سطح سه هافبک اصلیمونه

شما کلا یوونتوز رو انگار خیلی دوس داری ؟!
اینکه از 1 بازیکن تو یوونتوز تعریف میکنن دلیل نمیشه که اینقد بالا ببرید یکی رو !

خیلی ببخشید !!!
آساموا در سطح 3 تا هافبکه اصلیمونه ؟!! :13:

یوونتوس مثل باشگاه های دیگه مراسم معارفه نمی زاره؟ کلی بلیت می فروشه ها.
امیدوارم واسه کوادو آساموا(تراکتور :1: ) مراسم معارفه بزارن حد اقل یه پولی این وسط جمع بشه.

آخه آساموا اصلا در اون حدی نیست که واسش معارفه بذارن !
معمولا واسه ستاره های جوون و اسم و رسم دار معارفه میذارن .

آساموا 1 بازیکن کاملا معمولیه که واسه نیمکته یووه جذب شده , همین !

VA}{ID

VA}{ID

تیفوسی یوونتوس

• اعضا
  • 656 posts

آخه آساموا اصلا در اون حدی نیست که واسش معارفه بذارن !
معمولا واسه ستاره های جوون و اسم و رسم دار معارفه میذارن .

آساموا 1 بازیکن کاملا معمولیه که واسه نیمکته یووه جذب شده , همین !

ولی من مثلا یادمه که رئال مادرید حتی واسه ژولین فاوبرت که ژانویه 2009 از وست هام قرضی گرفته بود مراسم معارفه گذاشت.

Friend

Friend

• اعضا
  • 10,863 posts

شما کلا یوونتوز رو انگار خیلی دوس داری ؟!
اینکه از 1 بازیکن تو یوونتوز تعریف میکنن دلیل نمیشه که اینقد بالا ببرید یکی رو !

خیلی ببخشید !!!
آساموا در سطح 3 تا هافبکه اصلیمونه ؟!! :13:

یوونتوز یه فروم بین المللیه ، از همه ی کشورها و فرهنگ ها داخلش پست میدن ، این یعنی تفاوت نظر ، وقتی چند فرهنگ یک نظریه رو قبول داشته باشند ، به نظرم این نشون دهنده درست بودن اون نظره

hamid

hamid

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2,544 posts
خرید خوب و هوشمندانه ای بود برای نیمکت بهترین گزینه و با کیفیت ترین گزینه جذب شد

BatigoL

BatigoL

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1,112 posts
  • Locationطهران

یوونتوز یه فروم بین المللیه ، از همه ی کشورها و فرهنگ ها داخلش پست میدن ، این یعنی تفاوت نظر ، وقتی چند فرهنگ یک نظریه رو قبول داشته باشند ، به نظرم این نشون دهنده درست بودن اون نظره

من اصلا این حرفو قبول ندارم !
اتفاقا وقتی نظرات از قرهنگ ها و کشور های مختلف داده میشه نشون دهنده ضعفه اون نظره .

اگه بخوایم دنباله بهترین نظرات تو این زمینه ها باشیم فقط میشه به نظرات طرفدارای ایتالیایی ساکن شهر تورین خیلی توجه کرد !

1 مثال میزنم , بنظرت راجع به تیم پرسپولیس 1 هواداری که مثلا تو کرمانه یا 1 هواداری که تو تهرانه یا 1 هواداری که تو استرالیاس میتونه به مسائل تیم واقف تر باشه و دیده بهتری داشته باشه ؟!

!ale4ever!

!ale4ever!

هوادار یوونتوس

• اعضا
  • 192 posts

اتفاقا وقتی نظرات از قرهنگ ها و کشور های مختلف داده میشه نشون دهنده ضعفه اون نظره .
دقیقا هم مثالش همین فروم خودمون که در خیلی موارد نظرات دوستان ایرانی طرفداره یووه خیلی پرت تر از واقعیته !

اگه بخوایم دنباله بهترین نظرات تو این زمینه ها باشیم فقط میشه به نظرات طرفدارای ایتالیایی ساکن شهر تورین خیلی توجه کرد !

1 مثال میزنم , بنظرت راجع به تیم پرسپولیس 1 هواداری که مثلا تو کرمانه یا 1 هواداری که تو تهرانه یا 1 هواداری که تو استرالیاس میتونه به مسائل تیم واقف تر باشه و دیده بهتری داشته باشه ؟!

عزیز من ما الان داریم تو قرن 21 زندگی میکنیم.تکنولوژی اونقدر پیشرفت کرده که یه هوادار یوونتوس اون طرف دنیا زودتر از یه هوادار که تورین زندگی میکنه خبر رسمی شدن قراداد آساموا رو میشنوه.

هستند افرادی اینجا که خیر و صلاح تیم رو بیشتر از طرفدارهای دو آتیشه توی تورین میدونند.

با عرض معذرت ولی این خنده دار ترین پستی بود که تا حالا خوندم.مثال پرسپولیس برای یوونتوس درست مثل مثال زدن ایران خودرو برای بنز میمونه.

sos

sos

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1,030 posts

دقیقا هم مثالش همین فروم خودمون که در خیلی موارد نظرات دوستان ایرانی طرفداره یووه خیلی پرت تر از واقعیته !

اینکه میگی تعدد فرهنگ ها باعث ضعیف بودن اون نظر میشه بطور کلی قبول ندارم چون جامعه آماری طرفداران یوونتوس هستند و باید از هر گروهی از هوادارا تو نظر سنجی حضور داشته باشن اینکه هوادارای تورین به شرایط واقف تر هستند درست اما مثلا تو نظرسنجی بالا یه گزینه وجود داره به نام شناختی ندارم که منی که تو تهرانم و با شرایط تیم به طور کامل آشنا نیستم میتونم اونو انتخاب کنم

MARCHISIO

MARCHISIO

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 5,433 posts
بعضی ها فروم رو با چت یاهو اشتباه گرفتن ------------------------------------------------ اساموا بهترین گزینه برای نیمکت بود و خرید فوق العاده ای بود فکر نمی کردم اودینزه از دستش بده بازیکنی که منچستر دونبالش بود مطمئنا کم بازی کنی نیست و تو بازی هایی که ازش دیدم بازیکنی که به درد یووه می خوره

Friend

Friend

• اعضا
  • 10,863 posts
بچه ها چقدر بد با هم حرف میزنید !! اصلا قشنگ نیست که دو تا هموطن با هم اینطوری حرف بزنند :np: حسین جان ( منظور حسین باتی گل هست :1: ) هر کسی یه نظری داره ولی من زیاد به جامعه آماریش کاری ندارم ، چیزی که در مورد یوونتوز میدونم اینه که اونها بیشتر از ما سری آ رو دنبال میکنند ، چون محدودیت های ایران رو ندارند ، از ما بیشتر بازی آساموا و ایزلا رو دیدند ، خیلی حرفه ای تر فوتبال نگاه میکنند ، به نظر من اطلاعاتشون از ما کامل تره ، من نظراتشونو واقعا قبول دارم البته نظرات متفاوته ، ممکنه یکی اینطور نظرات رو قبول نداشته باشه ولی یکی مثل من خیلی قبول داشته باشه :hmm: در آخر اگر باز قانع نشدی تو پیغام خصوصی ادامه بدیم ، چون بحث این تاپیک منحرف شد :1: واقعا جا داره بازم از ماروتا بخاطر دو خرید فوق العادش ، اونم با قیمت های کاملا عالی تشکر کنم ، راستی تاپیک ایزلا هم بزنید دیگه :1:

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users