پرش به

به جامعه مجازی هواداران باشگاه یوونتوس خوش آمدید
شما هم اکنون در حال مشاهده انجمن ها به صورت کاربر مهمان می باشید.در این حالت شما دسترسی به تمامی امکانات انجمن ندارید و امکان دریافت فایل ها به جز خود IPB را ندارید. اگر که عضو سایت می باشید اینجا را کلیک نمایید. در صورتی که تمایل به عضویت دارید اینجا را کلیک نمایید. عضویت در سایت رایگان می باشد!

تصویر

تحریریه مجله ..:| فورتزا یووه |:..

- - - - -

• لطفا وارد حساب کاربری خود شوید تا بتوانید پاسخ دهید
357 پاسخ برای این موضوع

Hossein Salehi

Hossein Salehi

مدیرکل فروم

• ادمین
  • 15940 ارسال
لیست اعضای تحریریه تا این لحضه :

تیم گزارش و مصاحبه :
1 - مسعود

تیم تحلیل مسابقات :
1 - محمد امینی ( دبیر آنالیز )
2 - سینا دانشور ( تحلیل بازی )
3 - محمد حسینی ( مترجم )
4 - امیرحسین ( تحلیل بازی ها )

تیم جمع بندی و مدیریت اطلاعات :
1 - مهرنوش ( ویراستار )
2 - بصیر ( طراحی + صفحه بندی + پوستر )

تاریخ و بیوگرافی :
2 - محمد کردی ( تقویم تاریخ یوونتوس )

پرونده :
1 - مهرنوش ( مدیر و مسئول هماهنگی "پرونده" )
2 - بهار ( همکار )

ADP10

ADP10

سمبل یوونتوس

• اعضا
  • 13317 ارسال
  • LocationOttawa , ON ,CA
کلا اینطوری بهتر بود ! :1: بعد از اینکه دیدیم حسین توجهی نمیکنه به پیشنهاد ساخت مجله ، چندتایی رفتیم سراغ خرید دامین و و جور کردن سایت اختصاصی برای ساخت مجله یوونتوسی های فارسی زبان به اسم ForzaJuve.iR امروز زنگ زدم حسین حجت رو تموم کنیم برای آخرین بار ببینم نظرش چی هست ، مسلما و نرجیحا یوونتوس دات آی آر بهترین جایی بود که میشد مجله رو بوسیله ی اون منتشر کرد و مسلما خود حسین هم دوست داشت و دوست داره این مجله از سایتش پخش بشه ، دو طرفه ، که الان شدیم 1 طرفه و کلا مسائل قبلی پاک میشه صورت مساله اش حرف حسین این بود که میگفت ممکنه این پروژه توسط بچه ها نصفه کاره ول بشه و این واسه اسم سایت خوب نیست ما هم قول دادیم که اینطوری نمیشه :1: بگذریم خب در مورد مجله فعلا وضعیتش برای شروع کار اینه 1- جلد (1صفحه) 2- کانون (1صفحه) 3- اخبار یوونتوس (5 صفحه) 4- سری آ (3 صفحه) 5- بیوگرافی اساطیر (1صفحه) 6- مصاحبه با اعضا (1صفحه) 7- مصاحبه با بازیکنها (1صفحه) 8- فوتبال جهان (1صفحه) 9- تیم ملی ایتالیا (1صفحه) 10- پوستر (1صفحه) مجله 16 صفحه ای هست. کسایی که الان میدونم که تو مجله و تو تحریریه هستن و خبر دادن بهم اینا هستن : 1 - بهمن ( ●•٠·˙Ȥɛɗɲέƙ Ɠгƴɡɛгɑ˙·٠•●) 2 - محمد حسین ( Atomic Ant ) 3 - احسان ( Ehsan ) 4 - شهریار ( Persian Se7en ) 5 - سینا ( TIFOSI DELLA JUVE ) 6 - بهار ( BAHAR.JUVE ) 7 - مسعود ( Andre Agnelli ) 8 - رضا ( 327 ) 9 - کمال ( Kamal ) 10 - حامد ( حامد ) 11 - محمد ( Mohammad-Juve ) 12 - مهرنوش ( gigi joon ) 13 - بصیر ( ADP10 ) 14 - محمد ( Fidanzata d''Italia ) 15 - غزل ( ghazal ) 16 - امیر ( Mati Goal ) حالا اگه کسی میخواد کمک کنه به مجله که بهم پ.خ بزنه خیلی هم ازش ممنون میشم و هرکی هم فکر میکنه این توانایی رو فعلا نداره که کمک کنه از لیست بالا ، خبر بده مجله هم از سایت پخش میشه و هم به زودی از سایت ForzaJuve.iR که مقدماتش در حال ساخته که زیر مجموعه همین Juventus.iR محسوب میشه

ADP10

ADP10

سمبل یوونتوس

• اعضا
  • 13317 ارسال

فعلا وضعیتش برای شروع کار اینه

1- جلد (1صفحه)
2- کانون (1صفحه)
3- اخبار یوونتوس (5 صفحه)
4- سری آ (3 صفحه)
5- بیوگرافی اساطیر (1صفحه)
6- مصاحبه با اعضا (1صفحه)
7- مصاحبه با بازیکنها (1صفحه)
8- فوتبال جهان (1صفحه)
9- تیم ملی ایتالیا (1صفحه)
10- پوستر (1صفحه)

مجله 16 صفحه ای هست.

البته که این لیست نیاز به تغییرات اساسی داره و با همفکری درست میشه

Hossein Salehi

Hossein Salehi

مدیرکل فروم

• ادمین
  • 15940 ارسال
اره منم نظرم این هست که نباید مثل تمامی مجلاتی که تاکنون بوده باشیم ! همیشه باید با یوونتوس تفاوت رو احساس کنیم و به مخاطبمون القا کنیم !

laudrup

laudrup

سمبل یوونتوس

• اعضا
  • 7904 ارسال
مرسی از بصیر و که به طور جدی پیگیر شد و ممنون از حسین واسه ساخت تاپیک.
من شدیدا هرکاری از دستم بر بیاد انجام میدم

ADP10

ADP10

سمبل یوونتوس

• اعضا
  • 13317 ارسال
خب حامد هم سردبیری مجله رو با تمام وجود قبول کرد ، عالی شد یه فرد باتجربه و حرفه ای تو این زمینه واقعا نیاز بود برا جمع و جور کردن کارها و کمک به یه گروه بی تجربه و کم تجربه

GioVanni Agnelli

GioVanni Agnelli

-

• ادمین
  • 21022 ارسال
خوشحالم که بالاخره این کار علنی شد، من به محظ اینکه فعالیتم در نت مثل سابق بشه در خدمت هستم و هر کاری که بتونم انجام میدم.

MaMpIeRo

MaMpIeRo

تیفوسی الساندرو

• اعضا
  • 2442 ارسال
اگه کمکی از دسته منم بر میاد در خدمتم :blush: :1:

ADP10

ADP10

سمبل یوونتوس

• اعضا
  • 13317 ارسال
زودتر زودتر زودتر نظر بدین و مخصوصا واسه صفحه بندی موضوعاتش به نتیجه برسید که استارتشو حداکثر از ماه دسامبر بزنیم ! یعنی اول دسامبر شماره 1 اش بیاد بیرون تا حامد بیاد

milad_juve

milad_juve

تازه به ما ملحق شده

• اعضا
  • 1 ارسال
ما هم میتونیم تو این کار خیر کمک کنیم :1:

ADP10

ADP10

سمبل یوونتوس

• اعضا
  • 13317 ارسال
انقدر از این یوزر ها بدم میاد که با اولین پستشون میان تو جاهای حساس :sd: :1: میلاد :1: یوونتوسی زحمتکش و ادمین یکی سایت های یوونتوس Juventusfc.ir خوش اومدی :1:

HeIlIG DaVidS

HeIlIG DaVidS

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 4912 ارسال
سلام . حال شما خوبه ؟ من چند سالی هست که از اینترنت استفاده می کنم ولی تا حالا اصلا سراغ تایپک و فروم و این طور چیزا نرفتم چون فکر می کردم گیج کنندست . الان که اومدم اینجا و دیدم بحث بحثه بیانکونریه خودمونه حس کردم که نمیشه از اینجا گذشت . میخواستم بگم اگه واستون زحمتی نیست کلا این محیط رو به من معرفی کنید و نحوه ی استفادشو بگید . منتظرم .

Friend

Friend

تازه به جمع ما پیوسته :D

• اعضا
  • 10863 ارسال
توضیحات خیلی کمه ها مجله قراره یه فایل پی دی اف 16 صفحه ای باشه ؟ اگر قراره اینطوری باشه که به نظر من بخش اخبار باید حذف بشه اخبار که ریخته تو اینترنت ، چیزی که خیلی کمه ، تحلیل ها و مقالاته باتشکر

GioVanni Agnelli

GioVanni Agnelli

-

• ادمین
  • 21022 ارسال
منم موافقم، می تونیم بخش اخبار رو حذف کنیم و به جاش تحلیل رو بزاریم. یا می تونیم مهم ترین اخبار ماه رو هم داشته باشیم، یک خلاصه ای از مهم ترین خبرها، چون توی این بخش نمیشه اخبار به روز رو داشت.

ADP10

ADP10

سمبل یوونتوس

• اعضا
  • 13317 ارسال
آره اخبار حذفه کلا به جاش 3 یا 4 یا 5 بازی ای که در ماه داریم تحلیل میشه به تعداد بازی ها ، تحلیل بازی میاد سینا و محمد حسین تا الان تو این بخش اعلام آمادگی کردن

Friend

Friend

تازه به جمع ما پیوسته :D

• اعضا
  • 10863 ارسال
یه چیز دیگه توضیح ندادید مجله ماهنامه است یا هفتگی آمار بازی آخر یوونتوس هم در مجله جای بگیره خیلی خوبه تعداد پاسها ، درصد مالکیت ، شوت به دروازه و .... باتشکر

ADP10

ADP10

سمبل یوونتوس

• اعضا
  • 13317 ارسال

یه چیز دیگه
توضیح ندادید مجله ماهنامه است یا هفتگی
آمار بازی آخر یوونتوس هم در مجله جای بگیره خیلی خوبه
تعداد پاسها ، درصد مالکیت ، شوت به دروازه و ....
باتشکر

ماهنامه است ، آمار هر بازی تو صفحه خود بازی گذاشته میشه

juventus1985

juventus1985

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2954 ارسال
کار جالبی هست به نظر من این کار نیاز به هم فکری زیادی داره عجله مناسب نیست یواش یواش باید رفت جلو حداقل برنامه کلی یک سال اینده مجله باید مشخص بشه

Juventus FC

Juventus FC

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 6360 ارسال
  • LocationEsfahan
میگم این مجله کلا در مورد یوونتوس هست ؟ ، من نظرم اینکه یه بخشی هم به فروم اختصاص بدیم و اخبار و اطلاعیه ها این چیزا که در فروم میگذره رو تو مجله منعکس کنیم.

Hossein Salehi

Hossein Salehi

مدیرکل فروم

• ادمین
  • 15940 ارسال
اون مورد خوبه و حتی می تونیم در مورد ایتالیا هم در موردش بحث بشه

0 کاربر در حال خواندن این موضوع است

0 کاربر، 0 مهمان و 0 عضو مخفی