Jump to content

به جامعه مجازی هواداران باشگاه یوونتوس خوش آمدید
شما هم اکنون در حال مشاهده انجمن ها به صورت کاربر مهمان می باشید.در این حالت شما دسترسی به تمامی امکانات انجمن ندارید و امکان دریافت فایل ها به جز خود IPB را ندارید. اگر که عضو سایت می باشید اینجا را کلیک نمایید. در صورتی که تمایل به عضویت دارید اینجا را کلیک نمایید. عضویت در سایت رایگان می باشد!

Photo

مسائل جاری فروم

* * * * * 1 votes

• Please log in to reply
1656 replies to this topic

Signora Omicidi

Signora Omicidi

Golden man

• اعضا
  • 3,847 posts
  • LocationAhWaS
نمیدونم جای مطرح کردنش اینجاست یا ن
اما از مدیران فروم خواهش می کنم تاپیک به عنوان انتخاب مربی اینده یا تاپیک چه سرمربی ایجاد بشه
با توجه به اینکه موضوع داغ این روزها و ماه های یوو درمورد سرمربی یوونتوس هست
با توجه به زیاد شدن اخبار مربوطه نیاز به تاپیکی هست که درمورد سرمربی اینده یوو بحث بشه
خوشحال میشم بزودی ایجادش کنید
  • mory, eⁿzº, Aminvo and 6 others like this

Dreamer

Dreamer

بازیکن اخراجی

• اعضا
  • 6,041 posts
  • LocationKhorram Abad

نمیدونم جای مطرح کردنش اینجاست یا ن
اما از مدیران فروم خواهش می کنم تاپیک به عنوان انتخاب مربی اینده یا تاپیک چه سرمربی ایجاد بشه
با توجه به اینکه موضوع داغ این روزها و ماه های یوو درمورد سرمربی یوونتوس هست
با توجه به زیاد شدن اخبار مربوطه نیاز به تاپیکی هست که درمورد سرمربی اینده یوو بحث بشه
خوشحال میشم بزودی ایجادش کنید

اتفاقا همچین ایده ای رو داشتم و دارم! اما ترجیح دادم اول تکلیف تیم تو اروپا مشخص بشه بعد بریم سراغ گزینه های جانشینی آلگری! اگه مقابل اتلتیکو حذف بشیم ک این تاپیک زده میشه اما اگه رفتیم بالاتر ب تعویق میفته...
  • GioVanni Agnelli, mory, eⁿzº and 8 others like this
<p>ما در رنگها زندگی می کنیم اما رویاها سیاه و سپیدند...</p>

Signora Omicidi

Signora Omicidi

Golden man

• اعضا
  • 3,847 posts
  • LocationAhWaS
خب اگه چنین ایده ای رو داری چرا قبل بازی برگشت نمیزاریش
نمیبینی بحث سرمربی اینده الان تو تاپیک های الگری و کنته و زیدان پزاکنده شده
مثلا تو تاپیک الگری الان دارن زیدان و دشام رو با هم مقایسه می کنن
و قرار نیست مثل تاپیک چه بازیکنی هر روز سال درباره بازیکنا اینده بحث بشه
این تاپیک یه جور باید تاپیک سرمربی فعلی یوو هم باشه
مثلا اگه زیدان سرمربی شد و سه سال تو یوو موند بحث های راجب انتقاد یا تشویق یا .. تو اون تاپیک مربوط سرمربی فعلی بحث میشه
  • Aminvo, tecra, Georgia and 3 others like this

Dreamer

Dreamer

بازیکن اخراجی

• اعضا
  • 6,041 posts
  • LocationKhorram Abad

خب اگه چنین ایده ای رو داری چرا قبل بازی برگشت نمیزاریش
نمیبینی بحث سرمربی اینده الان تو تاپیک های الگری و کنته و زیدان پزاکنده شده
مثلا تو تاپیک الگری الان دارن زیدان و دشام رو با هم مقایسه می کنن
و قرار نیست مثل تاپیک چه بازیکنی هر روز سال درباره بازیکنا اینده بحث بشه
این تاپیک یه جور باید تاپیک سرمربی فعلی یوو هم باشه
مثلا اگه زیدان سرمربی شد و سه سال تو یوو موند بحث های راجب انتقاد یا تشویق یا .. تو اون تاپیک مربوط سرمربی فعلی بحث میشه

من اول درست منظورتو متوجه نشدم! چیزی ک من میخواستم اجراش کنم ی تاپیک نظر سنجی بود ک ترجیح دادم اول تکلیف آلگری تو اروپا مشخص بشه ک راحت تر بشه در موردش قضاوت کرد و بعد در مورد جانشین هاش هم بحث کنیم اما چیزی ک شما میگی ی تاپیک همیشگیه! ب هر حال این ایده شما مطرح میشه و جوابشم بعدا اعلام میشه...
  • GioVanni Agnelli, Aminvo, Signora Omicidi and 5 others like this

Dreamer

Dreamer

بازیکن اخراجی

• اعضا
  • 6,041 posts
  • LocationKhorram Abad
خب با طرح شما موافقت نشد!

اینکه تو تاپیک آلگری در مورد جانشینش بحث بشه اشکالی نداره ب هر حال بحث جانشینی آلگریه و بهش بی ربط نیست. همینطور از شانس خوب یووه گزینه های جانشینی آلگری اکثرشون خودشون تاپیک دارن و میشه اونجا نظر داد مثل بحثی ک الان در مورد کونته صورت گرفته و مشکلی هم نداره... ضمن اینکه ی سرمربی تو حالت عادی 3 4 سال تو پستش باقی میمونه و تاپیک چه سرمربی احتمالا سالها خاک میخوره تا انتخاب سرمربی بعدی! مثل همین آلگری ک تازه بعد از 5 سال میخواد زحمتو کم کنه! در مورد اینکه بخوایم برای تشویق یا انتقاد از سرمربی تو ی تاپیک دیگه نظر بدیم چندان جالب نیس! خب اگه ب قول شما زیدان سه فصل سرمربی یووه باشه خب تو تاپیک خودش در مورد عملکردش پست میدیم دیگه!

--------------------

نظرسنجی انتخاب سرمربی بعدی یووه بعد از پایان کار آلگری تو اروپا زده میشه. صبر کنین...
  • GioVanni Agnelli, mory, eⁿzº and 7 others like this

L'Avvocato

L'Avvocato

هوادارِ یوونتوسِ سابق

• اعضا
  • 1,474 posts

هنگام ویرایش قبلاً می‌شد دلیلِ ویرایش را در کادر ویژه‌ی پایینِ پُست ذکر کرد هم‌اکنون برای من چنین گزینه‌ای دیده نمی‌شود.

صندوق پیام‌هایم را چک کردم و پر بود. آیا نمی‌توان پیغامِ اخطاری در این‌گونه موارد فرستاد؟  

• GioVanni Agnelli, Orphée, eⁿzº and 8 others like this

.

.

.

.

.

.

.

هجوم( حجوم :frusty:) -راجع به(راجب) - علی‌رغم - حواس - انضباط - زمینه(ضمینه :fp: ) حضور(حظور:frusty:) - مزخرف(مضخرف) - دردِ دل(درد و دل)- توجیه( توجیح ) - دست مریزاد - نصیب - حاضر(حاظر :frusty: ) - کج دار و مریز - لهجه

وگرنه = در غیر این‌صورت

مگه نه = مگه اینطور نیست؟

Signora Omicidi

Signora Omicidi

Golden man

• اعضا
  • 3,847 posts
  • LocationAhWaS
یه موضوعی ک خواستم اضافه کنم به پست امیر اینه
هرچقدر تلاش کردم بهش پیام خصوصی بدم میگه توانایی دریافت پیام شما رو نداره
یعنی فقط پیام منو نمیتونه ؟ یا همه ؟
به نویدم پیام دادم اینجوری پیام ارسال نشد
  • Aminvo, tecra, L'Avvocato and 3 others like this

DMC

DMC

هوادار یوونتوس

• اعضا
  • 367 posts
  • Locationتهران
سلام
مشکلی که با انجمن دارم که در این قالب با زدن دکمه نقل قول یا نقل قول چندگانه نمیتونم از پست کاربر نقل قول بگیرم و متاسفانه ادیتور هم امکانات انتخاب فوت و چپ و راست کردن و کلا جز امکان نوشتن هیچ امکاناتی برام نمیاره و مجبورم bbcode رو دستی وارد کنم . رزولوشن دستگاهم ۷۶۸ عرض و ۱۰۲۴ هم ارتفاع صفحه است .

مشکل دیگر من در این عکس مشاهده میکنید

l5yx_d2661861-3b35-4001-9475-0d619caf13e

تا زمانیکه در سایت لاگین نکردم ، صفحه اول کاملا درست هست ولی صفحات دیگر اینطور نیست و مثل عکس هستند که محبورم همیشه زوم کنم تا بتوانم پست ها را بخوانم و وقتی به سمت چپ اسکرول میکنم چنین خطایی هست

0xim_2091fd8a-21c2-4e27-a0fb-4afe1a1f18e

نمیدونم چه کدی گذاشتید که این اتفاق میفته ، قالب های دیگه هم برام خیلی خیلی درب و داغونه و قابل استاده نیست . روی دستگاه دیگه تست نکردم ولی روی این دستگاه مدت هاست این مشکلات هست و قدری نوشتن و نقل قول رو برام سخت میکنه .

ممنون میشم رسیدگی کنید و اگر سخته که دست نزنید :53:
  • GioVanni Agnelli, Aminvo, tecra and 6 others like this

Know that Allah is between the person and his heart

Quran 8:24

GioVanni Agnelli

GioVanni Agnelli

-

• ادمین
  • 21,121 posts

- فروم مشکل داره و شخصا به سختی وارد میشم و به همین مراتب هم پست های کمتری رو میخونم ولی هر پستی که توش توهین باشه پاک میشه،

حالا نویسنده اون پست هر شخص عزیزی که باشه تفاوتی نداره.

منم مثل خیلی از شماها عصبی و ناراحتم، دل خوشی هم از سرمربی تیم ندارم ولی فروم قوانین خودش رو داره و توهین به هر یک از افراد مجموعه یووه خلاف قوانین فروم ـه.

پس لطفا رعایت کنید.

ممنونم :53:

• Hossein Salehi, eⁿzº, Aminvo and 8 others like this

bahman_alex

B a H M a N

GioVanni Agnelli

●•٠·˙Ȥɛɗɲέƙ Ɠгƴɡɛгɑ˙·٠•●

ϾĦɌƗSŦƗɅƝ ƤѺƲLSΣƝ

𝔃𝓭𝓮𝓷ě𝓴 𝓰𝓻𝔂𝓰𝓮𝓻𝓪

GioVanni Agnelli

GioVanni Agnelli

-

• ادمین
  • 21,121 posts

- بابت این مدت واقعا عذر خواهی میکنم، واقعا وضعیت بدی بود و حسین صالحی عزیز هم همه تلاش خودش رو کرد که اوضاع درست بشه.

ظاهرا هم که مشکل حل شده. امیدوارم دوباره خراب نشه.

از دوستان تقاضا دارم درباره آلگری با لحن ملایم تری صحبت کنند.

قطعا کسی نمیتونه منکر فضاحت تیم آلگری بشه ولی این دلیلی بر توهین نیست حداقل تا وقتی که سرمربی تیم هست.

• حامد, mory, eⁿzº and 14 others like this

bahman_alex

B a H M a N

GioVanni Agnelli

●•٠·˙Ȥɛɗɲέƙ Ɠгƴɡɛгɑ˙·٠•●

ϾĦɌƗSŦƗɅƝ ƤѺƲLSΣƝ

𝔃𝓭𝓮𝓷ě𝓴 𝓰𝓻𝔂𝓰𝓮𝓻𝓪

GioVanni Agnelli

GioVanni Agnelli

-

• ادمین
  • 21,121 posts

- برای یوزر Mohamadjuve100 اعمال محدودیت شد.

• mory, Aminvo, Signora Omicidi and 6 others like this

bahman_alex

B a H M a N

GioVanni Agnelli

●•٠·˙Ȥɛɗɲέƙ Ɠгƴɡɛгɑ˙·٠•●

ϾĦɌƗSŦƗɅƝ ƤѺƲLSΣƝ

𝔃𝓭𝓮𝓷ě𝓴 𝓰𝓻𝔂𝓰𝓮𝓻𝓪

Signora Omicidi

Signora Omicidi

Golden man

• اعضا
  • 3,847 posts
  • LocationAhWaS
چه اتفاقی برا اینستای فروم افتاده ک کلا اثری ازی ازش نیست؟
دلمون خوش بود حداقل تو اینستا خبرا زودتر کار میشد
  • El rey leon, Aminvo, Georgia and 1 other like this

GioVanni Agnelli

GioVanni Agnelli

-

• ادمین
  • 21,121 posts

- خیلی دوست دارم بدونم ریشه این مسئله در کجاست که اینقدر دوستان تاکید دارند فقط نظر خودشون درست ـه و یا فروم رو به سمت دو و یا چند قطبی بودن پیش ببرند.

اینجا نه کسی برای توتو اسپرت کار میکنه، نه سابقه کار در گازتا رو داره و نه از دوستان نزدیک مومبلانو ـه !

پس اینکه کسی خبر از یک خبرنگار میزاره معنیش این نیست که صحبت های اون خبرنگار رو بی چون و چرا قبول داره و بقیه خبرنگارها هیچ ارزشی ندارند.

(حتی اگه این چنین هم باشه اصلا به من و یا هر کس دیگه ای ربط نداره)

لطفا با لحن مناسب تری درباره همدیگه صحبت کنید، حقیقتا من اصلا متوجه نمیشم برای انتخاب سرمربی جدید چرا باید بین بچه ها بحث پیش بیاد !

به قدری این مسئله برای من گنگ و بی معنی ـه که اصلا نمیتونم هضمش کنم.

پ.ن : شدم مثل این ناظم های مدرسه که هی باید بیام تذکر بدم ! خودتون خسته نشدید ؟!

• حامد, mory, eⁿzº and 6 others like this

bahman_alex

B a H M a N

GioVanni Agnelli

●•٠·˙Ȥɛɗɲέƙ Ɠгƴɡɛгɑ˙·٠•●

ϾĦɌƗSŦƗɅƝ ƤѺƲLSΣƝ

𝔃𝓭𝓮𝓷ě𝓴 𝓰𝓻𝔂𝓰𝓮𝓻𝓪

GioVanni Agnelli

GioVanni Agnelli

-

• ادمین
  • 21,121 posts

- برای کاربر Mohamadjuve100 برای بار دوم اعمال محدودیت شد.

زمانش هم فعلا تعیین نشده تا کلا درباره ش تصمیم گیری کنیم.

• mory, alexdelpiero, Aminvo and 4 others like this

bahman_alex

B a H M a N

GioVanni Agnelli

●•٠·˙Ȥɛɗɲέƙ Ɠгƴɡɛгɑ˙·٠•●

ϾĦɌƗSŦƗɅƝ ƤѺƲLSΣƝ

𝔃𝓭𝓮𝓷ě𝓴 𝓰𝓻𝔂𝓰𝓮𝓻𝓪

Aminvo

Aminvo

تیفوسی یوونتوس

• اعضا
  • 1,598 posts
سلام
در نسخه موبایل مشکلی وجود داره که آپدیت ها را نشون نمیده. زمانی که روی ارسال های جدید میزنیم پیام هیچ ارسالی وجود نداره میاد یا زمانی که پیغام خصوصی اومده هم نشون نمیده (مورد دوم یک دفعه اتفاق افتاد).
مدت ها هم هست به همین صورت هست حدود دو ماه هست.
  • GioVanni Agnelli, mory, tecra and 1 other like this

[SIGPIC][/SIGPIC]

او با اینکه به ثروت دست یافت اما تمام آن را صرف تحقیقات علمی کرد و در فقر و بدهکاری در نیویورک در اتاق یک هتل فوت کرد
hey God, both of us know I had been born in wrong Geographical coordinates, please help me to move where I belong there.

GioVanni Agnelli

GioVanni Agnelli

-

• ادمین
  • 21,121 posts

سلام
در نسخه موبایل مشکلی وجود داره که آپدیت ها را نشون نمیده. زمانی که روی ارسال های جدید میزنیم پیام هیچ ارسالی وجود نداره میاد یا زمانی که پیغام خصوصی اومده هم نشون نمیده (مورد دوم یک دفعه اتفاق افتاد).
مدت ها هم هست به همین صورت هست حدود دو ماه هست.

- شخصا پیگیری میکنم و نتیجه ش رو به اطلاعتون میرسونم :53:

• mory, eⁿzº, Aminvo and 3 others like this

bahman_alex

B a H M a N

GioVanni Agnelli

●•٠·˙Ȥɛɗɲέƙ Ɠгƴɡɛгɑ˙·٠•●

ϾĦɌƗSŦƗɅƝ ƤѺƲLSΣƝ

𝔃𝓭𝓮𝓷ě𝓴 𝓰𝓻𝔂𝓰𝓮𝓻𝓪

حامد

حامد

ستاره برتر فـروم

• ستاره برتر فروم
  • 3,579 posts

رفقا الفاظ ناشايست در قالب نوشتار پرتاب نكنيد

اصرار نورزيد به استفاده از جملات و تركيبات بي‌ادبانه

حملات نشأت گرفته از قليانات سانتي‌مانتال را شيوه رايج پست‌هايتان نكنيد

از هتاكي و گستاخي در هر سطح قبح زدايي نفرماييد

اتمسفر سقوط كرده و متعفن فوتبال به حضيض رفته وطن را در فروم شبیه‌سازي نكنيد

قلمبه قلمبه گل‌واژه تقديم رقبا نكنيد؛ باور كنيد نه آنها مي‌بينند و نه مي‌شنوند و نه اينجا اساساً انتخابی مناسب براي سبك‌كردن تغیّرات درونی است

شخصاً همواره از خواندن كامنت‌هاي سايت‌هاي ايراني، انگليسي و ايتاليايي استنكاف مي‌ورزم. علي‌الخصوص مورد ايراني‌اش كه جز تأسف بابت تهي بودن بار فني و اخلاقي نگارندگانش چیز دیگری ندارد

نه موعظه كردن رشته تخصصي حقير است؛ نه اندازه كوتوله‌ام را با پندارِ ايستادن بر بلندای یک نردبان مرتفع مي‌بينم؛ نه قصد بر هم زدن تعادل بايسته فروم را دارم؛ نه اشاره به موردي به‌خصوص و كاربري مشخص دارم؛

نه در پوستين مصلح منتقد فرو رفته‌ام؛ نه داعيه مانور بر روي سن تقويمي‌ام دارم (كه حقارت سن عقلي‌ام هرگز مجالي براي تفرعن اضافی در این خصوص باقي نمي‌گذارد) و نه پاستورال‌مسلك و مذهب‌منشانه قصد مكاوحه دارم.

عفونت‌اندود شده و رطب نخورده‌‌اي هستم كه تنها يك استمداد از رفيقانم در فروم دارم؛ اين يك پايگاه را از امثال نگارنده نگيريد.

ولله دیگر تاب باز كردن يك تاپيك و مواجهه با نظر همقطاري كه كودكانه بر ديوار خانه قلبي ما در فروم، تكه‌اي براي مشق بدزباني و فضيحت و شايد اندكي تخليه انتخاب كرده ندارم.

بياييد فراز وار، فرزاد صفت، آرمان گونه، بهمن‌ منش، محمد مسلک (مورِ اتمي!)، تكرا شيوه، امين سلوك، موري جور،‌ امير كسوت و ... يك گام نيز رو به جلو برداریم. پس از لختی اندیشه نکته‌ای بیان کنیم و طرفداري‌مان را زنگ دوباره‌اي بزنيم.

• GioVanni Agnelli, Orphée, mory and 15 others like this

Tu sei la squadra del cuore

sempre in campo undici eroi

vinci l'impossibile e vai

Ti seguiremo anche noi

Atomic Ant

Atomic Ant

داره تیفوسی میشه

• اعضا
  • 258 posts

حامد جان بنده شخصاً اُمیدوارم روزی من و همه ی مردم سرزمینم ادب و متانت، صبر و حوصله، و تواضع تؤام با سواد و غنای مثال زدنی "حامد" گونه داشته باشیم.

• حامد, GioVanni Agnelli, mory and 9 others like this

lotfimostanad.jpg

به زخمه ای که غمت می زند ز راه مرو ...

GioVanni Agnelli

GioVanni Agnelli

-

• ادمین
  • 21,121 posts

- شاید بگید حالا اتفاقی که نیوفتاده ! چیزی نشده که، تازه پست خور فروم هم بیشتر میشه و ...

ولی ولی ولی

با تمام احترام و ارزشی که برای تمامی دوستان قائلم ولی قبلا درباره یوزرهای فیک تذکر جدی دادم.

واقعا دلم نمیخواد کاری انجام بدم که بعدا بگم کاش نمیکردم ولی واقعا درک نمیکنم این موضوع رو.

و با تمام احترامی که براتون قائلم ولی نه تنها یوزر فیک از ریشه نابود میشه، بلکه یوزر اصلی هم شامل مجازات هایی میشه.

بسیار بسیار بسیار شرمنده ام ! ولی به حدی از این کارها ناراحت و درمانده میشم که حد نداره.

و وقتی که این کارها رو دوستان عزیزی که ارزشمند هستند، انجام میدهند، من نمیدونم باید چیکار کنم.

این یک تهدید نیست،

ولی در صورت ادامه این حرکات، این پست من میتونه یکی از آخرین پست هام توی فروم باشه ...

• mory, El rey leon, Aminvo and 13 others like this

bahman_alex

B a H M a N

GioVanni Agnelli

●•٠·˙Ȥɛɗɲέƙ Ɠгƴɡɛгɑ˙·٠•●

ϾĦɌƗSŦƗɅƝ ƤѺƲLSΣƝ

𝔃𝓭𝓮𝓷ě𝓴 𝓰𝓻𝔂𝓰𝓮𝓻𝓪

mory

mory

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 3,746 posts

بهمن لطفا تمام یوزرهای فیک رو مسدود کنید .

کاربرانی رو هم که با یوزر فیک وارد میشن معرفی کنید .

من فکر می کنم معرفی یوزر های اصلی که با نام کاربری دیگری وارد فوروم میشن باعث میشه این قضیه یک مقدار زیادی جمع بشه .

حداقل می فهمیم با چه کسانی طرف هستیم .

مماشات جایز نیست .

• GioVanni Agnelli, Aminvo, tecra and 9 others like this

تصویر

ای به رویا سرسپرده با توام ای همه خوبی

راهی کدوم دیاری...

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users