Jump to content

به جامعه مجازی هواداران باشگاه یوونتوس خوش آمدید
شما هم اکنون در حال مشاهده انجمن ها به صورت کاربر مهمان می باشید.در این حالت شما دسترسی به تمامی امکانات انجمن ندارید و امکان دریافت فایل ها به جز خود IPB را ندارید. اگر که عضو سایت می باشید اینجا را کلیک نمایید. در صورتی که تمایل به عضویت دارید اینجا را کلیک نمایید. عضویت در سایت رایگان می باشد!

Photo

تیم مدیریت فروم

- - - - -

• Please log in to reply
1303 replies to this topic

Escanor

Escanor

Goodbye Baby

• اعضا
  • 1,312 posts
آرش جان، ورودت رو به فونت آبی ها (فونت قرمزهای سابق) تبریک میگم :دی
  • Orphée, mory, eⁿzº and 7 others like this

حامد

حامد

ستاره برتر فـروم

• ستاره برتر فروم
  • 3,579 posts

آرش؟

ناگفته بر تك‌تك كاربران فروم در هفته‌هاي اخير آشكار و هويداست كه آرشِ عزيز تا چه حد مجدانه و با شيوه‌اي پيگيرانه، ايفاگر تركيبي دل‌پذير از مديري با انگيزه و كاربري فوقِ فعال در فروم است.

فعاليت او آنقدر بي‌تكلف و مؤمنانه است كه چاره‌اي جز تحسين، تقدير و ستايش باقي نمي‌گذارد. انتخاب او به عنوان مدير در فروم به مثابه موتور محركه‌اي دايناميك تأثيرات غيرقابل انكاري را باعث شده است.

خسته نباشيد و خداقوت مي‌گويم به او و در ادامه مسير فعاليتش پايمردي به همين سياق را خواستارم.

بهمن؟

رسول بي‌كتابِ فروم و كريستيانو رونالدوي يوونتوس‌دات‌آي‌آر. سپاس از اينكه هميشه در اوجي.

حسين؟

اي هميشه از نظر غايب و حاضر ز ميانه؛ رخ بنما اي صنما كه ويتنام قلب‌ِ ما درهايش به روي آمريكاي چشمانت باز است.

• GioVanni Agnelli, mory, eⁿzº and 12 others like this

Tu sei la squadra del cuore

sempre in campo undici eroi

vinci l'impossibile e vai

Ti seguiremo anche noi

farzad-t

farzad-t

هوادار یوونتوس

• اعضا
  • 301 posts

آرزوی موفقیت دارم برای حسین آقا صالحی که در برنامه تلویزیونی شرکت کردن.

عکساشو تو کانال دیدم کیف کردم  :53:

Spoiler

• حامد, GioVanni Agnelli, mory and 5 others like this

20i_48132_1_480x300.jpg

GioVanni Agnelli

GioVanni Agnelli

-

• ادمین
  • 21,102 posts

- ابولفضل عزیز ملقب به ابولز به دلیل مشکلات شخصی از تیم مدیریت کناره گیری کرد.

امیدوارم همچنان در کنار خودمون بمونه هر چند کم و کمرنگ ...

و تشکر میکنم ازش بابت زحماتی که کشید، بخصوص در بخش مولتی مدیا و مسابقات.

:53: :53: :53: :53:

• Orphée, mory, eⁿzº and 11 others like this

bahman_alex

B a H M a N

GioVanni Agnelli

●•٠·˙Ȥɛɗɲέƙ Ɠгƴɡɛгɑ˙·٠•●

ϾĦɌƗSŦƗɅƝ ƤѺƲLSΣƝ

𝔃𝓭𝓮𝓷ě𝓴 𝓰𝓻𝔂𝓰𝓮𝓻𝓪

Dreamer

Dreamer

بازیکن اخراجی

• اعضا
  • 6,036 posts
  • LocationKhorram Abad
آرزوی موفقیت :53:
  • GioVanni Agnelli, Orphée, mory and 10 others like this
<p>ما در رنگها زندگی می کنیم اما رویاها سیاه و سپیدند...</p>

L'Avvocato

L'Avvocato

هوادارِ یوونتوسِ سابق

• اعضا
  • 1,470 posts

تشکر ویژه‌ای دارم از ابوالفضل عزیز :53:

همیشه بدون حاشیه و حرف و حدیث به بهترین و سریع‌ترین وجه کارهاشون رو انجام می‌دادند. فعالیت به این شیوه معمولاً به چشم نمیاد و قدر نمی‌بینه ولی بنده خواستم بهشون بگم که همیشه فعالیت‌ها و شیوه‌ی حرفه‌ایشون رو دیده‌ام و پسندیده‌ام و قدردانشون هستم. بهشون خسته نباشید می‌گم و آرزوی موفقیت دارم براشون :8:

امیدوارم مشکلاتشون حل بشه و بیشتر ببینیمشون :53:

• GioVanni Agnelli, Orphée, mory and 12 others like this

.

.

.

.

.

.

.

هجوم( حجوم :frusty:) -راجع به(راجب) - علی‌رغم - حواس - انضباط - زمینه(ضمینه :fp: ) حضور(حظور:frusty:) - مزخرف(مضخرف) - دردِ دل(درد و دل)- توجیه( توجیح ) - دست مریزاد - نصیب - حاضر(حاظر :frusty: ) - کج دار و مریز - لهجه

وگرنه = در غیر این‌صورت

مگه نه = مگه اینطور نیست؟

mory

mory

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 3,740 posts

ابوالفضل جان ممنونم از تمام زحماتی که برای فوروم کشیدی و امیدوارم بیشتر پست بدی :53: :53: :53: :53:

• GioVanni Agnelli, Orphée, eⁿzº and 9 others like this

تصویر

ای به رویا سرسپرده با توام ای همه خوبی

راهی کدوم دیاری...

حامد

حامد

ستاره برتر فـروم

• ستاره برتر فروم
  • 3,579 posts

بهمن عزيز سلامي به وسعت صميمانه‌ترين درودها نثارت مي‌كنم.

دوست فراموش‌نشدني‌ام؛ اي كاش اوضاع دست‌كم به سوي اميدواركننده‌اي پيش رفته باشد.

تقريباً هر روز كه به فروم سر مي‌زنم به يادت مي‌افتم و اميدوارانه در انتظار شنيدن خبرهايي به مراتب خوش‌تر از اين روزهايت هستم.

ناگفته پيداست كه جايت در فروم خاليست اما از آن مهم‌تر در اين ايام، دست يافتن به سلامتي، آرامش و استقراري قابل‌اتكا براي تو و خانواده‌ات است.

بازي با كلمات و نوشتن در موقعيت آسايش براي ما هرچند آسان اما قطعاً كم‌فايده است. (قطعاً ناتوانيم از درك تمام حقايق آخرالزماني و غيرقابل تصوري كه در حال گذراندش هستي.) اما دوست دارم بداني كه ما دوستانِ يوونتوسي‌ات در وطن به يادت هستيم و دمادم براي رسيدن روزهاي بهتر براي‌تان دست به دعا برداشته‌ايم.

مي‌دانم خسته، كلافه، و چه‌بسا فسرده و قليل‌الاميد هستي اما از من بپذير كه اين لحظات غيرقابل وصف از فرطِ دهشت بالاخره به اتمام خواهند رسد. قوي و صبور باش. مقاومت كن و بجنگ كه اكنون زمان استفاده و مصرفِ تمام تجربيات، خردورزي‌ها، داشته‌ها و ريسك‌هايت است.

ما نيز هرچند منفعل و كم‌اثر اما از راه دور برايت بهترين انرژي‌ها را مي‌فرستيم و باور داريم به زودي تو در موقعيت آسايش خواهيم ديد.

دوستدارانت در فروم Bianconeri.iR

• saeed-nedved, GioVanni Agnelli, mory and 10 others like this

Tu sei la squadra del cuore

sempre in campo undici eroi

vinci l'impossibile e vai

Ti seguiremo anche noi

GioVanni Agnelli

GioVanni Agnelli

-

• ادمین
  • 21,102 posts
- یادمه وقتی یووه به سری ب سقوط کرد، با اینکه سخت میشد بازی های یووه رو دید و تنها یک بازی به صورت زنده از ایران پخش شد ولی فعالیت بچه های فروم (فروم قبلی) با توجه به شرایطی که بود، خیلی بانشاط و امیدوارانه بود.
مربی بالایی سر تیم بود که شخصیت محبوبی داشت و باعشق به کمک تیمش اومد، بازیکن هایی داشت که تعصب داشتند و در نهایت ترکیب اونها با جوون ها ...
حتی کریستین زانتی که از اینتر اومده بود تبدیل به بازیکن محبوبی شده بود.

از سالها قبل تا به امروز همواره حرفم یکی بوده، چه زمانی که کاربر عادی بودم، چه زمانی که مدیر تاریخ، مدیر کل و حتی نماینده اعضا بودم، اونم اینکه مدیر فروم «باید» موتور محرک فروم باشه، این یک باید هست و هرگز عوض نمیشه.

رکود امروز فروم ماحصل اتفاقات زیادی هست، از شرایط جامعه، یووه، کم کاری برخی مدیران گذشته و فرسودگی مدیران حال حاضر،
این یک واقعیت هست که من و آرش کمترین انگیزه و روحیه رو داریم، به اندازه ای که اگه بدونیم یک فرد مطمئن و اصلح حاضر به هدایت و مدیریت فروم هست بی درنگ عرصه رو ترک خواهیم کرد
ولی عرق و عادت، عشق، معرفت و شاید کمی رودربایستی مانع این کار شده

از طرف آرش نمیتونم صحبت کنم ولی شخصا بابت این وضعیت واقعا شرمنده تک‌تک دوستان یوونتوسی هستم ولی به من حق بدید، نه بابت مهاجرت و مشغله های جدی و زن و بچه و ...
بلکه واقعا وقتی از تیم لذت نمی‌برم نمیتونم نقش بازی کنم، حداقل نمیتونم خودم رو احمق جلوه بدم.
مطمئن باشید در صورتی که شرایط عوض بشه فروم هم با طراوت خواهد شد، حتی از الان دارم به برخی برنامه ها برای فصل جدید فکر میکنم ...

میخوام بگم شاید اون بهمن گذشته نباشم ولی تا مادامی که حضور دارم، وظیفه خودم می‌دونم برای پویایی و رشد فروم تلاش کنم
و روزی هم که اگه نبودم، بدونید این فروم و کاربرهاش، علی رغم تمام اختلاف سلیقه ها، در قلب من جای خواهند داشت ...
  • حامد, eⁿzº, El rey leon and 13 others like this

bahman_alex

B a H M a N

GioVanni Agnelli

●•٠·˙Ȥɛɗɲέƙ Ɠгƴɡɛгɑ˙·٠•●

ϾĦɌƗSŦƗɅƝ ƤѺƲLSΣƝ

𝔃𝓭𝓮𝓷ě𝓴 𝓰𝓻𝔂𝓰𝓮𝓻𝓪

اون که من دوسش دارم

اون که من دوسش دارم

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2,581 posts

ربطی به مدیریت نداره . شاید درصد خیلی کمی مدیریت مقصر باشه

(آخه من خودم همین الان مدیر بشم یا هر کدوم از بچه های دیگه چیکار میخوایم بکنیم ؟ کسی انگیزه نداره . من که اینجوریم)

واقعا شرایط همه جوره بده و بچه ها کمتر فعالن و انگیزه ای ندارن

به شرایط بد باید نتایج و اتفاقات یووه رو هم اضافه کنیم

دیگه نور  اندر نوره

• GioVanni Agnelli, El rey leon, Aminvo and 8 others like this

ace of glass

ace of glass

بهترین فرد فروم

• اعضا
  • 7,863 posts
  • Locationساری

قبلا مرجع اصلی قبلا کامپیوتر بود الان موبایل و این که نسل ها درگیر شدن ب اقتصاد و شرایط کشور و اخرین نکته هم شرایط یووه هست 

• Aminvo, Signora Omicidi, tecra and 5 others like this

capture1_gp2v.jpg

Signora Omicidi

Signora Omicidi

Golden man

• اعضا
  • 3,846 posts
  • LocationAhWaS
همه ابنای که گفتین درست اما اصلی ترین دلیل وجود یه آدم بی وجود رو نیمکت یوونتوسه که تیشه زده ب ریشه فرهنگ یووو هوادارانش
مثلاً اگه الان مارکیزیو سرمربی تیم بود و سری سی هم بازی میکردیم باز شوق. ذوق برا بازی های یوو داشتیم اما الان یه قالتاق بی وجود نشسته رو نیمکت و همه یوونتوسی های این کره خاکی رو ب مسخره گرفته و مدیریت هم کاری از دستش بر نمیاد
بدتر از اینا اون دسته فن های این قالتاق هستن که دو ساله جوو فرومو بهم ریختن
به امید روزی که یوونتوس سرطان خودش (علگری) شکست بده و سلامتیشو بدست بیاره
  • saeed-nedved, GioVanni Agnelli, Aminvo and 7 others like this

D E L P I E R O

D E L P I E R O

هوادار یوونتوس

• اعضا
  • 1,375 posts
  • Locationقزوین

همه ابنای که گفتین درست اما اصلی ترین دلیل وجود یه آدم بی وجود رو نیمکت یوونتوسه که تیشه زده ب ریشه فرهنگ یووو هوادارانش
مثلاً اگه الان مارکیزیو سرمربی تیم بود و سری سی هم بازی میکردیم باز شوق. ذوق برا بازی های یوو داشتیم اما الان یه قالتاق بی وجود نشسته رو نیمکت و همه یوونتوسی های این کره خاکی رو ب مسخره گرفته و مدیریت هم کاری از دستش بر نمیاد
بدتر از اینا اون دسته فن های این قالتاق هستن که دو ساله جوو فرومو بهم ریختن
به امید روزی که یوونتوس سرطان خودش (علگری) شکست بده و سلامتیشو بدست بیاره

آلگری باعث شده من و احتمالا خیلی ها مثل خودم هیچ رغبتی به دیدن بازی های یووه نداشته باشم.

وقتی بازی ها رو نبینم خیلی دل و دماغ پست گذاشتن هم نمی مونه.

فوتبالی که آلگری ارائه می ده، حتی وقتی مثلا رفت فینال اروپا هم هیچ کسی رو جذب طرفداری یووه نمی کرد.

الان هم داره قدیمی ترین هوادارا رو از تیم دور می کنه.

آلگری بدترین بلایی بود که به سر یووه اومد. به مراتب بسیار بدتر از رفتن به سری بی بود.

این که مالکان باشگاه این رو نمی بینن خیلی عجیبه و به نظر وقت فروش باشگاه فرا رسیده.

بعید می دونم حتی مالکان عرب، آمریکایی و چینی اینقدر بی تفاوت باشن.

• saeed-nedved, GioVanni Agnelli, mory and 8 others like this

adp.jpg

GioVanni Agnelli

GioVanni Agnelli

-

• ادمین
  • 21,102 posts
- فکر میکنم با بیش از ۹۰٪ مدیران تاریخ فروم همکاری داشتم، با اونهایی هم که نداشتم در عوض شاهد رشد و فعالیتشون بودم.
مدیران فوق العاده ای هم داشتیم، افرادی که شخصیت های عالی داشتند، نظیر مانی و ...

این رو گفتم که اگر هم نمیدونستید، بدونید تقریبا با همه مدیرها کار کردم طی این حدود ۲۰ سال و راحت میتونم مقایسه کنم، شرایط، رفتار، انظباط، تعهد کاری، علاقه و ...

دقیقا به همین خاطر، با قطعیت میتونم بگم آرش یکی از ۳ یا ۵ مدیر برتر تاریخ فروم هست.
با دقت، تعهد کاری بالا، منظم و وابسته به اخلاق،

متاسفم که باید اعلام کنم آرش رو دیگه پیش خودمون نخواهیم داشت.
غیبت آرش احتمالا طولانی هست.
قطعا غیبتش حس خواهد شد، برای من بخصوص ...

برات آروزی موفقیت دارم.
  • saeed-nedved, Orphée, mory and 8 others like this

bahman_alex

B a H M a N

GioVanni Agnelli

●•٠·˙Ȥɛɗɲέƙ Ɠгƴɡɛгɑ˙·٠•●

ϾĦɌƗSŦƗɅƝ ƤѺƲLSΣƝ

𝔃𝓭𝓮𝓷ě𝓴 𝓰𝓻𝔂𝓰𝓮𝓻𝓪

L'Avvocato

L'Avvocato

هوادارِ یوونتوسِ سابق

• اعضا
  • 1,470 posts

چرا آخه؟ :141: مگه آرش کجا می‌ره؟ از زندان هم می‌شه پست داد :fp:

• saeed-nedved, GioVanni Agnelli, Orphée and 7 others like this

.

.

.

.

.

.

.

هجوم( حجوم :frusty:) -راجع به(راجب) - علی‌رغم - حواس - انضباط - زمینه(ضمینه :fp: ) حضور(حظور:frusty:) - مزخرف(مضخرف) - دردِ دل(درد و دل)- توجیه( توجیح ) - دست مریزاد - نصیب - حاضر(حاظر :frusty: ) - کج دار و مریز - لهجه

وگرنه = در غیر این‌صورت

مگه نه = مگه اینطور نیست؟

eⁿzº

eⁿzº

تیفوسی یوونتوس

• اعضا
  • 608 posts
بنظرم آرش بین مدیرانی که تو این ۱۳-۱۴ سال مدت حضورم در فروم شاهد بودم از نظر کیفیت، انسجام، انضباط و همچنین پیگیری مسائل در پشت صحنه (پیام خصوصی) بدون هیچ مبالغه‌ای بهترین عملکرد رو داشته و واقعا ازش سپاسگزارم :53:
در مورد خبر غیبت احتمالیش اگر به دلایلی دچار رنجش و دلخوری شده بنظرم بهتره در فضای عمومی یا خصوصی مطرح، پیگیری و در نهایت حل بشه، اگر هم دلایل شخصی داره براش آرزوی موفقیت میکنم و امیدوارم غیبتش طولانی نباشه و هر چه زودتر برگرده و به فعالیتش به عنوان مدیر یا کاربر عادی ادامه بده چون قطعا جای خالیش به چشم میاد و دلتنگش خواهیم شد :53:
  • saeed-nedved, GioVanni Agnelli, Orphée and 8 others like this

Aminvo

Aminvo

تیفوسی یوونتوس

• اعضا
  • 1,598 posts

از زحمات و کمک های تک آرش فوروم تشکر می کنم. جای خالی آرش قطعا حس خواهد شد و امیدوارم هر مسیری را که داره طی می کنه با شادی، سلامتی بگذرونه.  با احترام به تمام مدیران، آرش یکی از بهترین مدیران فوروم بود. 

موفق باشی و شاد باشی هر جا هستی  :thank:  :thank:  :thank:  :6:  :6:  :thank:  :thank:  :thank:

• GioVanni Agnelli, Orphée, mory and 6 others like this

[SIGPIC][/SIGPIC]

او با اینکه به ثروت دست یافت اما تمام آن را صرف تحقیقات علمی کرد و در فقر و بدهکاری در نیویورک در اتاق یک هتل فوت کرد
hey God, both of us know I had been born in wrong Geographical coordinates, please help me to move where I belong there.

mory

mory

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 3,740 posts
از زحمات آرش عزیز که سالها بار فوروم را در نقش مدیر به تنهایی به دوش کشیدند صمیمانه تشکر می کنم .
امیدوارم این جمع اندک ولی همراه را از پست های خوبش محروم نکنه .
آرزوی سلامتی و شادکامی برای آرش عزیز دارم .
در آخر هم چون می دونم جونش در می‌ره برای این سه نقطه های داخل پست های من با عشق تقدیمش میکنم ...
  • GioVanni Agnelli, Orphée, eⁿzº and 6 others like this

تصویر

ای به رویا سرسپرده با توام ای همه خوبی

راهی کدوم دیاری...

Orphée

Orphée

بازیکن آزاد

• ستاره برتر فروم
  • 6,348 posts
  • LocationRasht

خسته نباشی آرش جان... میدونم مجبور به این کناره گیری هستی و این بخاطر احساس مسئولیتت هست ولی اُمیدوارم باز بهمون سر بزنی گُل پسر ، جات خالی میمونه...

خوبی بدی دیدی ازمون حلال کن :6: :53: 

• GioVanni Agnelli, mory, eⁿzº and 6 others like this

They SURVIVED ... That's What Make Them Assets ! i

JB.png

Dreamer

Dreamer

بازیکن اخراجی

• اعضا
  • 6,036 posts
  • LocationKhorram Abad
سپاس فراوان از دوستان عزیز :53: بهمن، امیرخان، پوریا، امین، مرتضی و فراز... کاش میشد اون طوری ک واقعا در درون خودم از پیام‌های شما خوشحال شدم همونطوری هم ازتون تشکر کنم اما تقریبا میشه گفت محاله!
دوستان تو پست‌های بالا منو مورد لطف خودشون قرار دادن و واقعا حس خوبی بهم دست داد وقتی می‌خوندم شاید چون بیشتر از چیزی بود ک فکرشو میکردم! البته این بار اول نبود اما مثل بار اول تازگی داشت! :53: از تک تک شما تشکر میکنم...

واقعیتش از چند ماه پیش مستقیم و غیرمستقیم گفته بودم ک قراره از کادر مدیریت کنار برم و حتی این مساله شاید زیاد هم طول کشید اما طی توافقی قرار شد تا آخرین لحظات بمونم. خوشبختانه بحث دلخوری و این حرفا منتفی هست و اگه هم قبلا چیزی بوده الان دیگه نیست امیدوارم حالت عکسش هم وجود نداشته باشه و کسی هم از من دلخوری نداشته نباشه چون طی این سالها ب هر حال پیش میومد بعضی جاها تند می‌رفتم حالا از روی بی‌تجربگی یا هر چیز دیگه‌ای...

هنوز دقیقا مشخص نیست چقدر از فروم دور می‌مونم اما چیزی ک قطعیه ب عنوان مدیر دیگه امکانش نیست بتونم کمکی بکنم ضمن اینکه باور دارم برای کمک ب فروم داشتن تگ مدیریت چندان ضروری نیست... اون جایی هم ک میرم قطعا از زندان بدتر نباشه، بهترم نیست چون محدودیت بیشتری داره!

امیدوارم اوضاع یووه درست بشه و فروم هم روزهای خوبی رو بگذرونه. دل کندن از اینجا واقعا سخته چون سالهاست روزانه اینجارو چک میکنم و حدود پنج سالی هم میشد مدیر بودم ک مدت کمی نیست...

منم برای شما آرزوی شادی و موفقیت دارم در تمام مراحل زندگی:53:
  • saeed-nedved, GioVanni Agnelli, Orphée and 8 others like this
<p>ما در رنگها زندگی می کنیم اما رویاها سیاه و سپیدند...</p>

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users