پرش به

به جامعه مجازی هواداران باشگاه یوونتوس خوش آمدید
شما هم اکنون در حال مشاهده انجمن ها به صورت کاربر مهمان می باشید.در این حالت شما دسترسی به تمامی امکانات انجمن ندارید و امکان دریافت فایل ها به جز خود IPB را ندارید. اگر که عضو سایت می باشید اینجا را کلیک نمایید. در صورتی که تمایل به عضویت دارید اینجا را کلیک نمایید. عضویت در سایت رایگان می باشد!

تصویر

اتاق مدیریت فوتبال جهان

- - - - -

• لطفا وارد حساب کاربری خود شوید تا بتوانید پاسخ دهید
109 پاسخ برای این موضوع

GioVanni Agnelli

GioVanni Agnelli

-

• ادمین
  • 21022 ارسال

^^^

- انجام شد سید، مرسی بابت پیگیری.

(بعدا یادم باشه یه صحبتی درباره بعضی مسائل تو فروم داشته باشم که تو استارتش رو زدی)

• juve's fan, Juventus FC, Sayyed Amir و 6 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

bahman_alex

B a H M a N

GioVanni Agnelli

●•٠·˙Ȥɛɗɲέƙ Ɠгƴɡɛгɑ˙·٠•●

ϾĦɌƗSŦƗɅƝ ƤѺƲLSΣƝ

𝔃𝓭𝓮𝓷ě𝓴 𝓰𝓻𝔂𝓰𝓮𝓻𝓪

El rey leon

El rey leon

respect my authoritah

• اعضا
  • 4003 ارسال

با سلام
احساس میکنم تو این مدت مدیریتم هیچکاری نکردم :1: و واقعا هم نرسیدم وقت بذارم .
حداقل یه مقدار برنامه هایی که واسه فوتبال جهان دارم رو بگم که در اسرع فرصت یه مقدار بهش رسیدگی کنم .
یه کاری انجام شد چند وقت پیش توی این تاپیک به اسم معرفی بازیکن ها ی تیم های دیگه .

قصدم این بود که یه همچین کاری رو برای بازیکنای کمتر شناخته شده ولی با کیفیت انجام بدم .
مثلا تو این فصل میشه درباره واردی یه پست نوشت  یا مثلا رودریگز ولسبورگ .

یه قصد دیگه ای که دارم اینه که به مراسم گلدن بوی یه مقدار بیشتر اهمیت بدم و توی فصل بازیکن هایی که کاندید میشند رو معرفی کنیم .

درباره بازی های یورو و چمپیونز لیگ هم یه قصودی :1: داشتم که متاسفانه اصلا فرصت وقت گذاشتن رو حداقل تا قبل عید ندارم .

+ شبیه برنامه هایی بود که این چند وقته ... وعده میدند ولی خداییش قصد انجامش رو دارم :1: :1: :1:

• GioVanni Agnelli, eⁿzº, L'Avvocato و 9 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

80a.jpg

It is sometimes hard in times like these to understand God's way. Why would he allow nine innocent people to be run down in the prime of their lives by a senior citizen who, perhaps, shouldn't be driving? It is then that we must understand God's sense of humor is very different from our own. He does not laugh at the simple "man walks into a bar" joke. No, God needs complex irony and subtle farcical twists that seem macabre to you and me. All that we can hope for is that God got his good laugh, and a tragedy such as this will never happen again.

El rey leon

El rey leon

respect my authoritah

• اعضا
  • 4003 ارسال

دوستان ، هرکی هر برنامه ای برای یورو داره ، ممنوش میشم یه پیام خصوصی به من بزنه .
میخوایم اگه بشه به یه اجماعی برسیم که بهترین طرح انجام بشه . :53:

+ دوستانی که میتونند به هر نحوی کمک کنند هم من به شخصه ممنونشون میشم :thank:

• mory, eⁿzº, Massimiliano Allegri و 7 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

80a.jpg

It is sometimes hard in times like these to understand God's way. Why would he allow nine innocent people to be run down in the prime of their lives by a senior citizen who, perhaps, shouldn't be driving? It is then that we must understand God's sense of humor is very different from our own. He does not laugh at the simple "man walks into a bar" joke. No, God needs complex irony and subtle farcical twists that seem macabre to you and me. All that we can hope for is that God got his good laugh, and a tragedy such as this will never happen again.

El rey leon

El rey leon

respect my authoritah

• اعضا
  • 4003 ارسال

دوستان یه پیشنهادی واسه یورو داشتم که اکه استقبال بشه میتونیم برگذارش کنیم .
یه سیستم پیشبینی جدید مد نظرم بود که به نحوی شبیه سیستم های شرط بندیه .

به طور مثال تمام کسایی که میخواند تو مسابقات پیشبینی شرکت کنند 10 امتیاز تعلق میگیره ،
شما میتونید سر هر بازی از بین سه گزینه باخت و برد و مساوی یک گزینه رو انتخاب کنید
میتونید روی برد باخت مساوی هر تعداد امتیازی که میخواید رو بذارید ، مسلما باید از اندوخته امتیازاتون باشه .
هر گزینه ای برنده شد ، امتیازات به نسبت شرکت کنندگان در مسابقه و نسبت امتیازات گذاشته شده توی اون بازی بین افراد برنده تقسیم میشه .

به طور مثال سر بازی ایتالیا بلژیک.
برد ایتالیا 3 نفر 5 امتیاز
مساوی 2 نفر 7 امتیاز
برد بلزیک 1 نفر 10 امتیاز .

بر فرض ایتالیا ببره ، بین سه نفر برنده از مجموع 22 امتیاز گذاشته شده در بازی به هر فرد 7.2 امتیاز میرسه ، هر کی در آخر امتیازش بیشتر بود برنده میشه ، یا یه مدالی چیزی بهش داده میشه یا اگه بشه یه جایزه ای در نظر میگیریم .

+ میشه یه قانون دیگه هم گذاشت که هر چند نفر که خواستند بین خودشون سر هر اتفاقات دیگه ای تو بازی هم شرط بندی کنند ، مثلا تعداد گل ، اولین گل ، اولین کرنر و .............   .
اگه استقبال بشه از برگذز:1:ارش میکنیم .

• Senmorta, Camel Blue, Donnie و 1 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

80a.jpg

Camel Blue

Camel Blue

ddr94

• اعضا
  • 3695 ارسال
جایزه نداشته باشه بدرد نمیخوره :1:
جایزشو اول معلوم کنید
لباس اصلی !بوفون
شرط بندی برای سری آ سال دیگه ...!
الان مسابقات فصل قبل من سوم شدم مثلا چی شد ؟ :1: مسابقه بی جایزه به چه ماند ؟ به زنبور بی عسل ..
حتی اگر میخوای خیلی شرط بندیش باحال باشه میتونیم یک حساب مالی ایجاد کنیم برای مثال نفری 10 هزارتومن توش بریزن و در نهایت همه اون پول های جمع شده بره به حساب برنده ...
  • alexdelpiero, El rey leon و tecra از این پست تشکر کرده است

______ Never chase a bitch _______

El rey leon

El rey leon

respect my authoritah

• اعضا
  • 4003 ارسال

سجاد میخوای بیاند در فرومو ببندند ؟؟
سر همین یورو هم میشه برگزارش کرد ، این تاخیرو میشه با مسابقات کوپا جبرانش کرد .
جایزشو میشه یه کاریش کرد . باید مذاکره کرد :1:

80a.jpg

Camel Blue

Camel Blue

ddr94

• اعضا
  • 3695 ارسال
شرط بندی که شرط بندی نباشد شرط بندی نیست ... :kiss:
  • El rey leon و tecra از این پست تشکر کرده است

El rey leon

El rey leon

respect my authoritah

• اعضا
  • 4003 ارسال

برا همین گفتم پیشبینی - شرط بندی ، با حسین صحبت کنیم ببینیم میشه واسه سال بعد و فصل بعد یه پیرهنی چیزی اعطا کنه به نفر برنده ؟؟

• اون که من دوسش دارم از این پست تشکر کرده است

80a.jpg

Camel Blue

Camel Blue

ddr94

• اعضا
  • 3695 ارسال
ها :nish:
لباس بوفون :144:
  • El rey leon از این پست تشکر کرده است

Jack Sparrow

Jack Sparrow

بی وفا

• اعضا
  • 2628 ارسال
اینجا کسی هست منو قانع کنه چرا مسی باید توپ طلا رو میبرد ؟

حتی بعضی دوستان یوونتوسی در شبکه های مجازی معتقد بودن رونالدو باید ببره :fp:

البته توپ طلا واسه من خیلی وقت بود که ارزشش رو از دست داده ولی نیمچه امیدی که بعد از توپ طلا بردن مودریچ داشتم هم دود شد ...
  • mory و اون که من دوسش دارم از این پست تشکر کرده است

0 کاربر در حال خواندن این موضوع است

0 کاربر، 0 مهمان و 0 عضو مخفی