پرش به

به جامعه مجازی هواداران باشگاه یوونتوس خوش آمدید
شما هم اکنون در حال مشاهده انجمن ها به صورت کاربر مهمان می باشید.در این حالت شما دسترسی به تمامی امکانات انجمن ندارید و امکان دریافت فایل ها به جز خود IPB را ندارید. اگر که عضو سایت می باشید اینجا را کلیک نمایید. در صورتی که تمایل به عضویت دارید اینجا را کلیک نمایید. عضویت در سایت رایگان می باشد!

تصویر

جـووانـی تراپـاتـونــی - Trap

- - - - -

• لطفا وارد حساب کاربری خود شوید تا بتوانید پاسخ دهید
97 پاسخ برای این موضوع

Orphée

Orphée

بازیکن آزاد

• ستاره برتر فروم
  • 6287 ارسال
  • LocationRasht

سوال کردن ازش : بهترین بازیکنی که تا حالا باهاش کار کردی؟

جواب : بدون شک پلاتینی

سوال : کی ابن فصل اسکودتو رو میگیر]

جواب : نهابتا بووه... من همیشه یووه رو به اژهایی 7 سر تشبیه کردم. 2 سرشو بزن ولی نمیتونی بکشیش. هنوز 5 تای دیگه مونده...

• GioVanni Agnelli, Bianconero Amore, juve's fan و 15 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

Blackfish : We seem to be running short of patience here! i

Robb Stark : & You know who isn't? Tywin Lannister ... i

tywinsmiles1_m6n6.jpg

Donnie

Donnie

تیفوسی تیفوس

• اعضا
  • 1828 ارسال

عمو تراپ: " یووه روحیه ی پیروزی طلبی دارد."

43445584751063233377.jpg

جیووانی تراپاتونی در مصاحبه با روزنامه ی ورزشی گازتا دلو اسپرت در مورد وضعیت تیم های فیورنتینا، ناپولی، یوونتوس و میلان صحبت کرد:

" نمایش این فصل فیورنتینا و ناپولی من را مسحور خود کرده است. سرمربی ویولا پائولو سوسا را به خوبی می شناسم، فیورنتینای او خیره کننده ظاهر شده است."
" تیم ناپولی سازماندهی بسیار خوبی دارد و برای کنار زدن تیم های بالای خود مصمم است. سوسا و مائوریسیو ساری به خوبی می دانند که لحظات دشواری پیش رو خواهند داشت. چنین شرایط دشواری نیز برای من پیش می آمد که در میانه ی ماه نوامبر به جای 25 بازیکن تنها 14 نفر را در اختیار داشتم."

یوونتوس با قهرمانی فصل پیش خود، چهارمین اسکودتوی متوالی را فتح کرد، اما در رقابت های این فصل از مدعیان عقب مانده است:

" آن ها از رقبای خود عقب افتاده اند، اما سوال اینجاست که تیم هایی که در حال حاضر جلوی یوونتوس قرار دارند آیا همیشه با این سرعت رو به جلو حرکت می کنند؟ یووه ذهنیت قدرتمند و روحیه ی پیروزی طلبی دارد. آن ها با وجود اینکه در کسب امتیازات بازی ها دچار مشکلاتی شده اند، اما فوتبال خوبی به نمایش می گذارند."
" آلوارو موراتا و پائولو دیبالا مهاجمین جوان فوق العاده ای هستند."
" آن ها زمان لازم برای بازگشت خود به رقابت ها را در اختیار دارند."

وضعیت میلان...

" من به میهایلوویچ ایمان دارم. او سرمربی باتجربه و باشخصیتی است و در فصل گذشته عملکرد خوبی از خود به نمایش گذاشته است. ممکن است میلان در انتقال بازیکنان به پست های مناسب خود اشتباه کرده باشد."

i9ph01qw1o72b8kom5by.jpg

• Bianconero Amore, alexdelpiero, Escanor و 5 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

Bianconero Amore

Bianconero Amore

بازیکن خارجی

• اعضا
  • 3620 ارسال

تراپاتونی :"رکورد پیروزی های پیاپیم در یوونتوس؟ چند سال پیش شکسته شد. آلگری می خواد رکورد پیروزی های پیاپی کونته را بشکند ، رکورد وقتی اهمیت دارد که در نهایت بالاتر از بقیه فصل را به پایان ببری.رکورد ها به وجود می ایند که شکسته شوند.ما رکوردهای زیادی در ورزشهای مختلف داریم ، ولی با گذر زمانی بسیاری از آنها با موارد دیگری جایگزین می شوند.او شاید چنین چیزی گفته اما مطمئنم که به پایان کار فکر می کند."

"ایا در گذشته ها چیزهای بیشتری یاد گرفته ام یا اخیرا؟مشخصا در گذشته ، چون در ان سالها شما تازه نفس هستید و وقتی به کشورهایی مثل آلمان ، اتریش و پرتغال می روید ، زبان های متفاوتی هم یاد می گیرید."

"بازگشت یونتوس؟ همین چند هفته ی پیش گفته بود که یوونتوس DNA ای دارد و باز خواهد گشت."

• El rey leon, Escanor, Camel Blue و 3 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

“Heartbreak is how we mature… There is almost no path a human being can follow that does not lead to heartbreak.”

اون که من دوسش دارم

اون که من دوسش دارم

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2581 ارسال

.

• حامد, Orphée, L'Avvocato و 6 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

Dreamer

Dreamer

بازیکن اخراجی

• اعضا
  • 6016 ارسال
  • LocationKhorram Abad
امروز تولد 80 سالگی تراپاتونیه!

go5g_20190317_134846_thumb.jpg
  • GioVanni Agnelli, mory, eⁿzº و 7 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند
<p>ما در رنگها زندگی می کنیم اما رویاها سیاه و سپیدند...</p>

Jack Sparrow

Jack Sparrow

بی وفا

• اعضا
  • 2628 ارسال
تراپاتونی؛ مردی که از زمان خودش جلوتر بود ولی اونقدر موندگار شد که زمان ازش سبقت بگیره ...

درسته که ایتالیا با انزو بیروزت جام جهانی رو فتح کرد؛ اما اگه بخوایم واقع بین باشیم، اون تیم هم تیم تراپاتونی بود !
  • mory, eⁿzº, Aminvo و 7 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

اون که من دوسش دارم

اون که من دوسش دارم

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2581 ارسال

اخرین جام تراپ با یووه قهرمانی در یوفا بود 

یووه 5 می 1993 بازی رفت فینال یوفا رو از تیم درتمند 3.1 برد تا مقدمات کسب آخرین جام تراپاتونی با یووه فراهم بشه 

Trapattoni_colori_small.jpg

• حامد, GioVanni Agnelli, eⁿzº و 6 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

اون که من دوسش دارم

اون که من دوسش دارم

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2581 ارسال

اخرین فصل(93.94 دقیقا فصل قبل جام جهانی) تراپ عزیز

در یووه مصادف بود با 

حذف در دور اول جام حذفی 

حذف در اروپا و جام یوفا توسط کالیاری 

دوم شدن بعد از میلانه کاپلو در لیگ 

این حذفش در مسابقات اروپایی توسط کالیاری قشنگه 

ان شاالله وقت بشه و یه روزی بنویسمش 

و البته این سال آخرش یه جورایی شبیه ساله اخره الگریه

Julio César Dely Valdés

سرمربی فعلی پاناما

220px-Dely_valdes.jpg

این شخص به پایان دوره تراپ عزیز در یووه بی ربط نیست 

• eⁿzº, El rey leon, D E L P I E R O و 3 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

Jack Sparrow

Jack Sparrow

بی وفا

• اعضا
  • 2628 ارسال
81

به خودم قول داده بودم زیاد به ساری گیر ندم! چون مشکلم بیشتر از اینکه با نتایجی باشه که میگیره با خاستگاه تفکراتش هست اما حالا فکر میکنم که شاید ما نسخه تکامل یافته تراپاتونی رو با نسخه ضعیفتر اریگو ساکی عوض کردیم ...

trapattoni.sacchi.derby_.1989.-750x437.j

• Orphée, mory, Escanor و 2 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

اون که من دوسش دارم

اون که من دوسش دارم

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2581 ارسال

نقل قول جالب از بهترین مربی تاریخ! تراپاتونی: قطعه کوچکی از یوونتوس در DNA من وجود دارد!این قطعه شبیه یک اژدها هفت سر است.شما یکی از آنها را قطع می کنید ولی دوباره یکی دیگر همان جا سبز میشود!رشد آنها هیچ وقت متوقف نمی شود!

ارزش کارایی که تراپ برای یووه کرد رو الان بیشتر میفهمم

هرجا هستید و در هر موقعیتی که هستید از جایگاه تراپاتونی باید دفاع کنید 

اصلا قبل از تراپ جام اروپایی برای ما مفهومی نداشته 

1977 یوفا رو میبره

1984 جام در جام اروپا رو

1984 سوپر کاپ اروپا

1985 اروپا و بین قاره ای 

1993  یوفا

زمان تراپاتونی پلاتینی و باجو بهترین دنیا شدن 

کاش یه تراپ دیگه ظهور بکنه 

• GioVanni Agnelli, mory, eⁿzº و 7 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

اون که من دوسش دارم

اون که من دوسش دارم

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2581 ارسال

untitled_bw49.jpg

دوستان عیب کنندم که چرا دل به تو دادم

باید اول به تو گفتن که چنین خوب چرایی

• GioVanni Agnelli, eⁿzº, Sayyed Amir و 5 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

GioVanni Agnelli

GioVanni Agnelli

-

• ادمین
  • 21023 ارسال

- اصولا با قدیس سازی مخالفم ولی در عین حال معتقدم تراپ بزرگ از معدود افرادی ـه که شایسته این موضوع ـه.

دنیای جدیدی رو به روی یووه باز کرد.

یووه تا قبل از تراپ بزرگ هم مربی های خوبی داشته، بازیکن های خوبی هم داشته، ولی هیچگاه به چنین افتخاراتی نرسید.

نظیر تیم دهه 50 که با اون مثلث خوفناک تیم ها رو یکی از پس دیگری پاره میکردند (!)

تراپ بزرگ شایسته بالاترین و بیشترین احترام هاست.

• eⁿzº, L'Avvocato, D E L P I E R O و 2 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

bahman_alex

B a H M a N

GioVanni Agnelli

●•٠·˙Ȥɛɗɲέƙ Ɠгƴɡɛгɑ˙·٠•●

ϾĦɌƗSŦƗɅƝ ƤѺƲLSΣƝ

𝔃𝓭𝓮𝓷ě𝓴 𝓰𝓻𝔂𝓰𝓮𝓻𝓪

اون که من دوسش دارم

اون که من دوسش دارم

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2581 ارسال
With “Trap” as coach, the Bianconeri won the lot in a period known as “Il Decennio d’oro” or The Golden Decade
Domestically, they won six Serie A titles and two Coppa Italia trophies. Internationally, they won the 1977 UEFA Cup, 1984 European Cup Winners’ Cup, 1984 European Super Cup, 1985 European Cup, and 1985

Intercontinental Cup.
دهه طلایی 

وقتی سال 85.86 با تراپاتونی قهرمان لیگ شدیم دیگه به لیگ نرسیدیم تا 1995
یعنی 9 سال بدون اسکودتو

• Orphée, eⁿzº و ace of glass از این پست تشکر کرده است

اون که من دوسش دارم

اون که من دوسش دارم

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2581 ارسال

قبل از بازی "رم" - "لاتزیو" در سی امین هفته سری A، زدنیک زمان_ سرمربی سابق رمی‌ها، اعلام کرد که شانس لاتزیو برای برنده شدن در این داربی بیش از رم است. این صحبت های سرمربی اهل جمهوری چک با واکنش ژوزه مورینیو پرتغالی همراه شد. 

چه گفته شده است؟
مورینیو قبل از دیدار یکشنبه دربی، اظهارات زمان را به روشی معمولی نادیده گرفت و به این نکته اشاره کرد که او نیازی به پاسخگویی ندارد چرا که سابقه او به خودی خود صحبت می کند. او گفت: آیا انتظار دارید مربی ای که ۲۵ جام کسب کرده است، به کسی که دو بار قهرمان سری B شده پاسخ دهد؟ اگر از من سوالی در مورد جیووانی تراپاتونی یا فابیو کاپلو بپرسید، خوشحال می شوم پاسخ بدهم اما درباره زدنیک زمان خیر. 

زمان قبلا چه گفته بود؟
سرمربی سابق رم و لاتزیو قبل از بازی درباره نظرش در مورد مورینیو مقابل مائوریتسیو ساری سوال شد که زمان گفت:  ساری بهتر است، او قبلاً به لاتزیو هویت داده است. مورینیو تاکنون نتوانسته انتظارات را برآورده کند. رم هنوز نمی داند که می‌خواهد در زمین چه کاری انجام دهد، در حالی که لاتزیو بهتر بازی می‌کند. 

.- زدنیک زمان عوضی رو که همه یادشونه .  نمیدونم کجا این نقل قول رو بیارم . فکر کردم این تاپیک بد نباشه 

• Orphée, tecra, L'Avvocato و 2 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

Jack Sparrow

Jack Sparrow

بی وفا

• اعضا
  • 2628 ارسال
حرف مورینیو یه منظور پنهانی هم داره؛ به رمی ها - به تیم خودش! - داره میگه تیمتون اونقدر داغونه که سالهاست به یه قراضه ای مثل زدنیک زمان جوری احترام میذارین انگار در سطح من و کاپلو و تراپاتونی بوده! :1:
  • Orphée, tecra, Sayyed Amir و 3 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

GioVanni Agnelli

GioVanni Agnelli

-

• ادمین
  • 21023 ارسال
- کارلتو با قهرمانی در جام باشگاه های جهان، بیست و سومین قهرمانی دوران مربیگری خودش رو به دست آورد و ایستاد در کنار تراپ بزرگ ...
  • mory, L'Avvocato, D E L P I E R O و 1 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

bahman_alex

B a H M a N

GioVanni Agnelli

●•٠·˙Ȥɛɗɲέƙ Ɠгƴɡɛгɑ˙·٠•●

ϾĦɌƗSŦƗɅƝ ƤѺƲLSΣƝ

𝔃𝓭𝓮𝓷ě𝓴 𝓰𝓻𝔂𝓰𝓮𝓻𝓪

Orphée

Orphée

بازیکن آزاد

• ستاره برتر فروم
  • 6287 ارسال
  • LocationRasht

مِردینیو تنها سومین مربی در تاریخ فوتباله که به 6 فینال اروپایی میرسه ؛ فرگوسن هم به 6 تا فینال رسیده ولی تراپاتونی از این دو هم بهتر بوده و 7 فینالو تجربه کرده!!!

• حامد, GioVanni Agnelli, mory و 3 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

Blackfish : We seem to be running short of patience here! i

Robb Stark : & You know who isn't? Tywin Lannister ... i

tywinsmiles1_m6n6.jpg

satfootball

satfootball

تیفوسی یوونتوس

• اعضا
  • 4110 ارسال
ویدئو - یادآوری بهترین لحظات جیووانی تراپاتونی در یوونتوس

جیووانی تراپاتونی، سرمربی افسانه ای ایتالیا، اوایل این هفته تولد 85 سالگی خود را جشن گرفت و کانال رسمی یوونتوس یوونتوس از این مناسبت برای یادآوری بزرگ ترین دستاوردهای او در دوران حضورش در این باشگاه استفاده کرد.
این مربی اولین دوره طولانی و پررونقی را در تورین تجربه کرد که بین سال های 1976 تا 1986 ادامه یافت. آن دوره به مجموعه ای از دستاوردها منجر شد، از جمله اولین قهرمانی بین المللی باشگاه، قهرمانی لیگ بیستم، جام ملت های اروپا و جام بین قاره ای.
تراپاتونی بین سال های 1991 تا 1994 برای دومین بار بازگشت. اگرچه به اندازه اول موفق نبود، اما همچنان جام یوفا را بالا برد.

• L'Avvocato, D E L P I E R O, Serie A و 1 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

در فوتبال نهاوند مرغ یک پا دارد :45: :45: :45:

0 کاربر در حال خواندن این موضوع است

0 کاربر، 0 مهمان و 0 عضو مخفی