Jump to content

به جامعه مجازی هواداران باشگاه یوونتوس خوش آمدید
شما هم اکنون در حال مشاهده انجمن ها به صورت کاربر مهمان می باشید.در این حالت شما دسترسی به تمامی امکانات انجمن ندارید و امکان دریافت فایل ها به جز خود IPB را ندارید. اگر که عضو سایت می باشید اینجا را کلیک نمایید. در صورتی که تمایل به عضویت دارید اینجا را کلیک نمایید. عضویت در سایت رایگان می باشد!

Photo

مـربیــــان بــانــوی پیـــر

- - - - -

• Please log in to reply
115 replies to this topic

Guest_alessandro1985_*

Guest_alessandro1985_*
  • مهمان
کاپلو رو که تصویری گفتم ... :1: ولی دشام ، رانیری ، زاکرونی و دلنری هم زیاد مهم نبودن ...

GioVanni Agnelli

GioVanni Agnelli

-

• ادمین
  • 21,110 posts
- اولین گل دشان رو که پارو زد در مسابقات سری ب، ولی فکر کنم قبلش یک بازی رسمی هم توی کوپا داشتیم که یادم نیست کی اولین گل رو زد، ولی یادمه بوجینوف یکی از گلها رو زده بود.
  • Signora Omicidi likes this

Sayyed Amir

Sayyed Amir

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 5,170 posts
  • LocationKerman
- آنجلوتی توی آخرین مصاحبه ـش گفته که یوونتوس را دوست دارم اما من همیشه طرفدار میلان ــم ! در ادامه هم گفته من فکر نمی کنم آندره آ پیرلو به خاطر آلگری از میلان خارج شد بلکه به خاطر مشکل قراردادش با میلان بود.

Soheil Bianconeri

Soheil Bianconeri

الان دیگـه همه چیز خـوبه +x

• اعضا
  • 6,960 posts
آنچلوتی درباره اومدن آنلکا به یووه گفته " آنلکا بازیکن بزرگیه , او با ما 1 هفته تمرین کرد ... و میتونه در هر باشگاهی در دنیا بازی کنه .. من اطمینان دارم که او عملکرد خوبی در تورین خواهد داشت " " او بعد از یه دوران استراحت به یووه میاد .. و هر کسی که بعد از یه دورانی بخواد دوباره بازی کنه به برنامه های منظمی واسه تمرین نیاز داره "

mohammad.mahdi

mohammad.mahdi

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 938 posts
خدا فرارا و دلنری ررو رحمت کنه :rose: اون چند وقتی که مربیمون بودن بازی با کاتانیا با بازی با اینتر فرقی نداشت برامون :hc: بی خیال ی بی خیال :1: بی استرس ... راحت می نشستیم بازی رو نگاه می کردیم ... 10 تا گل هم می خوردیم اب از آبمون تکون نمی خورد ... واقعا با احساسات هوادارها از نظر استرس بازی نمی کردن ... از 7 دنیا آزاد بودیم ... حالا این مرتیکه کونته آمده ما رو داره از استرس نصفه جون می کنه :lol:
  • Bianconero Amore and Signora Omicidi like this

Bianca

Bianca

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 3,940 posts

[img width=363 height=450]http://www.shiaupload.ir/images/82498402244133939324.jpg[/img]
[img width=349 height=450]http://www.shiaupload.ir/images/65535808900787857067.jpg[/img]
[img width=345 height=450]http://www.shiaupload.ir/images/05542392814341855911.jpg[/img]
تصویر

• Signora Omicidi and Donnie like this

delpiero1993

delpiero1993

عضو تیم ترجمه

• اعضا
  • 1,147 posts
[FONT="]کارلو آنچلوتی دیروز در مصاحبه با مارکا گفت:[/FONT]
[FONT="]در تورین فرصت و شانس روبرو شدن با یکی از بهترین بازیکن های جهان را داشتم و بدون شک زیدان بهترین هافبکی بود که من مربی او بوده ام.[/FONT][FONT="]زیدان بازیکن ویژه ای بود و نمیشد او را با هیچکس مقایسه کرد.یک زیدان بود و هیچ چیز دیگر و زمانی که روی فرم خود بود یوونتوس میتوانست با آرامش بیشتری بازی کند.غیر ممکن بود طرح ریزی سبکی از بازی که زیدان در مرکزیت آن نباشد.در آن دوره قهرمان های زیادی در یوونتوس بودند اما اگر یک بازیکن ضروری وجود داشت،او زیدان بود.[/FONT]
  • Bianconero Amore, Signora Omicidi and Donnie like this

alieneslami

alieneslami

هوادار یوونتوس

• اعضا
  • 136 posts
عجب وضعیتی شده!! الان کونته رفت, معلوم نیست کی رو قراره بیارن! هرکسی رو بیارن یه زمانی توی یه تیمی مقابل یووه بوده! نظر خودم رو مانچینیه! ولی در اخر هرکی به غیر از آلگری!!
  • Signora Omicidi and Donnie like this
من موقعی طرفدار یووه شدم که به سری ب افتاده بود. من به اینکه طرفدار تیمی شدم که بازیکنا و هوادارای با غیرت داره افتخار میکنم

Bianconero Amore

Bianconero Amore

بازیکن خارجی

• اعضا
  • 3,620 posts

کارلو آنچلوتی اعتقاد دارد یوونتوس می تواند قهرمان لیگ قهرمانان شود و استطیلای اسپانیایی ها را تهدید کند. بیانکونری فینال را فصل قبل به بارسلونا واگزار کرد ، اما در این فصل ۵ تیم اسپانیایی در لیگ قهرمانان حاضر هستند ، زیرا سویا به علت فتح لیگ اروپا به لیگ قهرمانان آمده است.

• من آنقدر خوشبخت بوده ام که به عنوان مربی ۳ بار قهرمان لیگ قهرمانان شده ام. دو بار با میلان و یک بار با رئال مادرید.

• من باید بپذیرم که احساس خاصی به این تورنومنت دارم.بزرگترین نکته ی این فصل این است که آیا تیم های اسپانیایی به سلطه ی خود ادامه می دهند ، اما باشگاه های زیادی هستند که می توانند برای این جام رقابت کنند و سلطه ی اسپانیایی ها را تهدید کنند.

• شامل چلسی ، منچستر یونایتد ، بایرن مونیخ ، پاریس سن ژرمن ، منچستر سیتی و یوونتوس.

• برای بارسلونا قهرمانی در لیگ قهرمانان برای دومین سال پیاپی یک چالش خواهد بود ، می توانم ضمانت کنم که این یکی از سخت ترین آزمون های ممکن خواهد بود.زیرا هیچ تیمی در تاریخ لیگ قهرمانان اروپا [با فرم جدید] قادر به انجام آن نبوده است.

• ما سال گذشته با رئال مادرید خیلی به آن نزدیک شدیم اما بعد در نیمه نهایی به یوونتوس باختیم. :nish: :worship:

• اخراج از رئال مادرید؟ من می دانم مربی گری در رئال مادرید به چه معناست ، برای بنیتز آرزوی موفقیت می کنم. من برای کار او احترام زیادی قائلم ، من برای رئال مادرید بهترین آرزوها را دارم.

• فکر م یکنم برای من زمان کناره گیری و استراحت فرا رسیده بود.من بابت تجربه ام در رئال مادرید بسیار خوشحالم.

• من در طول ۲۰ سال مربی گری در چند تا از بهترین تیم های دنیا بوده ام : یوونتوس ، میلان ، چلسی ، پاریس سن ژرمن و رئال مادرید.

• فکر می کنم بعد از یک سال استراحت با انرژی بیشتری باز خواهم گشت.امسال دوست دارم زمان زیادی را در لندن و مادرید با خانواده ام بگذرانم.

پ.ن : یک یاز خوشحالی هام بابت فینالیست شدن پارسال ، آجر کردن نون تو یکی و ایجاد این قیافه ---> hlly15krcd8lu7it0bhh_thumb.png   بود ،  با تمام وجود می تونم این نفرت رو نفس بکشم ... خوک ها نمی تونن مربی باشن ،  می دونی؟

پ.ن۲ : اندک احترامی براش قائلم بابت اینکه تو ریکاوری آله بعد اون مصدومیت وحشتناک نقش داشت ... 

i9ph01qw1o72b8kom5by.jpg

• juve's fan, mory, alexdelpiero and 9 others like this

“Heartbreak is how we mature… There is almost no path a human being can follow that does not lead to heartbreak.”

Donnie

Donnie

تیفوسی تیفوس

• اعضا
  • 1,829 posts

آنجلوتی: "رقابت اسکودتوی امسال عجیب است."

Ancelotti-Allegri490epa_2.jpg

کارلو آنجلوتی در مصاحبه ی جدید خود با  روزنامه ی ورزشی کوریره دلواسپرت در مورد وضعیت سری آ صحبت کرد و شرایط یوونتوس به صحیت پرداخت:

" فیورنتینا عملکرد خوبی به نمایش گذاشته است و با بازیکنان خوبی که در تابستان به خدمت گرفته باشگاه های بزرگ دیگر را سورپرایز کرده است."
" ویولا در حالی در صدر جدول قرار گرفته است که هنوز قطعیتی از اینکه چه تیمی در پایان فصل در آنجا حضور داشته باشد وجود ندارد. در حال حاضر نمی دانیم چه تیمی فاتح این رقابت خواهد شد، ممکن است فیورنتینا، یا ناپولی، یا رم و یا یوونتوس."

باشگاه های اینتر و میلان در تابستان بازیکنان خوبی به خدمت گرفتند، شرایط این تیم ها را چگونه می بینید؟

" اینکه آن ها گل های زیادی در این فصل دریافت کرده اند نگران کننده نیست، به خاطر اینکه آن ها بازیکنان با سطح خیلی بالایی همچون یووتیچ، میراندا، موریلو، کوندوگبیا، کارلوس باکا و لوییز آدریانو به خدمت گرفته اند، همه ی این بازیکنان مورد توجه بزرگ ترین باشگاه های اروپا بودند."
"حقیقتاً رقابت های امسال بسیار عجیب است و در ادامه راه هر اتفاقی ممکن است بیفتد."

شرایط رم را چگونه ارزیابی می کنید؟

" آن ها یکی از باکیفیت ترین تیم های ایتالیا هستند. در خط حمله بازیکنانی نظیر ادین ژکو، محمد صلاح، ژروینیو و فالکه به همراه فرانچسکو توتی حضور دارند. در میانه ی میدان راجا ناینگولان و و میرالم پیانیچ قدرت و تکنیک خود را در اختیار تیم قرار داده اند."
" تنها در خط دفاع مشکلاتی وجود دارد، اما در حال حاضر به نظر می رسد تیم متعادلی در اختیار داشته باشند. همانند خاویر ماسکرانو در باسلونا و خاوی مارتینز در بایرن مونیخ، دانیله ده روسی نیز در مقاطعی به عنوان دفاع بازی کرده است."

ناپولی با سرپرسیتی مائوریسیو ساری توانست یوونتوس را شکست دهد و میلان را با نتیجه ی 4-0 تحقیر کند:

" من همیشه آن ها را به عنوان یک تیم در زمین می بینم، شاید دیدار با امپولی بدترین عملکرد آن ها در این فصل باشد. من این تیم را به خاطر سازماندهی، تکنیک و سرعت دوست دارم. قطعاً ناپولی می تواند فاتح اسکودتوی امسال باشد."
" حقیقتاً من امپولی ساری در فصل گذشته را دوست داشتم، به خاطر اینکه تیمی دینامیک و با هویت مشخصی بود که فوتبالی تهاجمی را ارائه می کرد. ممکن است این یک پارادوکس به نظر برسد، اما که با خط دفاعی فوق العاده مستحکمی که ناپولی در حال حاضر در اختیار دارد، من را به یاد امپولی می اندازد."
" اگر کیفیت بازیکنان ناپولی به خوبی با کیفیت مدیریت ساری تطابق پیدا کند، هواداران این تیم خوشحال خواهند بود."
" علاوه بر ناپولی، فیورنتینای پائولو سوسا را دوست دارم. فصل گذشته در لیگ قهرمانان با رئال مادرید توانستیم باسل را با نتیجه ی 5-1 شکست دهیم، اما بازی برگشت آن ها تیمی متعادل وغیرقابل پیش بینی نشان دادند."

و بانوی پیر قهرمان چهار فصل گذشته ی سری آ در پایین جدول قرار گرفته است:

" یوونتوس دستخوش تغییرات زیادی شده است، به خاطر اینکه بازیکنان قدرتمندی و مهمی همچون آندرا پیرلو، کارلوس توز و آرتورو ویدال این تیم را ترک کردند."
" آن ها بازیکنان جوانی را جایگزین کرده اند که نیاز دارند با شرایط جدید انطباق پیدا کنند. پیدا کردن جانشینی برای پیرلو آسان نیست. کلودیو مارکیزیو نمی تواند وظایف پیرلو را تمام و کمال انجام دهد، او اخیراً با مصدومیت رو به رو بوده است و ماکس الگری را مجبور کرده تا در ترکیب تیم تغییراتی اعمال کند."
" با این حال، در بیش تر بازی های دشوار این فصل یوونتوس نمایش خوبی ارائه کرده و منچسترسیتی و سویا را شکست داده است."

i9ph01qw1o72b8kom5by.jpg

• Bianconero Amore, juve's fan, mory and 10 others like this

Soheil Bianconeri

Soheil Bianconeri

الان دیگـه همه چیز خـوبه +x

• اعضا
  • 6,960 posts

یکی از این دوتا مربی باید یوونتوس الان رو در اختیار میگرفت ... این یووه یه مربی میخواد که دیگه فقط به جام برسونتش ، اونم نه فقط اسکودتو .. لیگ قهرمانان و جام های بزرگ تر

71918440549320073034_thumb.jpg   18554926751175239437_thumb.jpg

• Bianconero Amore, juve's fan, mory and 11 others like this

08208187537491337092.jpg

GranDe Buffon

--------------------------------------------------------

La Juve é Del Piero

يوونتوس يعني دل پيرو

Camel Blue

Camel Blue

ddr94

• اعضا
  • 3,695 posts
علی دقیقا مشکل تیم رو خیلی خوب بیان کرد الگری دنبال اینه از سیستم نتیجه و بازی بگیره و اهمیتی نداره براش کیو تو چه پستی میذاره در صورتی که باید از بازیکن بازی بگیره و با توجه به داشته هاش [ چه کم چه زیاد ] بهترین عملکرد رو ارائه بده ...
یا پارسال مواد میزده، یا امسال مواد میزنه.. چون از نظر عقل و شعور و بازیخوانی هیچ شباهتی به توربو مکس پارسال نداره..

- از نظر جایگاهمون توی جدول توی سری آ درسته در چارک پایین جدول قرار داریم اما اختلاف با صدر 9 امتیازه و کاملا قابل جبرانه
- از نظر لیگ قهرمانان هم بهترین شانس رو برای سرگروهی داریم همچنان و وضعمون اصلا وخیم نیست بلکه خوب هم هست ..

^^ اما این دو مورد بالا نیست که موجب نارضایتی هوادارا شده، یعنی رتبه توی جدول رو میشه یکاریش کرد اما لجبازی مربی و بیشعوری غریب به اتفاق بازیکناست ک درد آورده [ ک مقصر این هم باز خود جناب الگریه ] بهرحال امیدوارم از خر شیطون بیاد پایین و دوباره از همون افیونی ک پارسال استنشاق میکرد، ازین ب بعد هم بکنه...

علاقه ای به بحث اخراج مربی ندارم و اگر مدیر تیم بودم حداقل تا نیم فصل همچین فکری به سرم نمیزد !
ازینجا به بعد صحبتم صرفا ی کمی خیال پردازی و سرچ و گشت و گذار توی دنیای مربی هاست
اما بنظرم اگر قرار بر انتخاب مربی باشه، دشان عزیز و آنجلوتی رو میپسندم ! بایرن که واسه آنجلوتی خوابونده :| ... کنته هم که فعلا بر نمیگرده :1:
اسپالتی و دونادونی و ماتزاری رو نیارن صلوات
  • Bianconero Amore, mory, MaMpIeRo and 10 others like this

______ Never chase a bitch _______

Camel Blue

Camel Blue

ddr94

• اعضا
  • 3,695 posts
خب کارلتو بعد از اینکه با نام کاربری کارلتو94 توی فروم عضو شد و نظرات و درخواست های مارو برای مربی گری یووه شنید توی مصاحبه اخیرش آب پاکی رو روی دست بیانکونری ها ریخت و گفت توی سری آ فقط مربیگری میلان و رم [ وات دد فـــ!؟ ] رو قبول می‌کنم ، حاج اقا کارلتو پیش بینی کردن رم فاتح اسکودتو میشه همچنین دیدیه دشان عزیز هم فرانسه رو قهرمان یورو میکنه [ امیدوارم اینطور نشه و توی مرحله گروهی حذف شن و عمو دیدی برگرده خونش ]
  • juve's fan, mory, MaMpIeRo and 5 others like this

______ Never chase a bitch _______

Donnie

Donnie

تیفوسی تیفوس

• اعضا
  • 1,829 posts

کارلتو " یوونتوس مدعی کسب اسکودتو است."

کارلو آنجلوتی معتقد است یوونتوس به رقابت برای قهرمانی اسکودتو بازگشته است و روبرتو مانچینی سرمربی اینتر را مورد ستایش قرار داد.

بیانکونری شروع ضعیفی در ابتدای فصل داشت، اما با کسب پنج برد متوالی حالا فاصله ی خود را با صدر جدول کم تر کرده است.

آنجلوتی در این باره به مدیاست گفت:

" آن ها در حال حاضر از مدعیان کسب اسکودتو هستند، آن ها به مسیر قهرمانی بازگشته اند تا شخصیت اصلی این رقابت ها باشند."

" آلگری و توپ طلای سرمربیگری؟  این یک تصمیم شخصی است، اما برای آن چه که فصل پیش انجام داد شایسته ی حضور در لیست نامزدها است."

" مانچینی؟ برای من او سرمربی بسیار خوب و مستعد است. او با اینتر یک فوتبال دینامیک و سبکی مبتنی بر فوتبال قدرتی را ارائه می کند، شاید فوتبال او کیفیت بالایی ندارد، اما از خصوصیات تیم به خوبی استفاده می کند."

+ بقیه مصاحبه هاش هم مربوط به ینیتز و سرمربی گری در تیم های لیگ برتری بود که ترجیح دادم نذارم  :1:
++ راستی شما هم این طورید؟ با خوندن مصاحبه های آنجلوتی و تاریخچه ای که توی یووه داره،  حسم بهم میگه خیلی از یووه بدش میاد (متنفره !) :22:  :fp: 

• Bianconero Amore, juve's fan, mory and 9 others like this

Bianconero Amore

Bianconero Amore

بازیکن خارجی

• اعضا
  • 3,620 posts

^^ حسی نیست ، کاملا دشمنه .همواره تو کتابش از یووه به عنوان دشمن یاد می کنه ، از وکیل آنیلی و اومبرتو به عنوان آدم های ترسو اسم می بره و از هوادارای یووه به خاطر شعارهاشون به بدی صحبت می کنه.از یووه متنفره!

• mory, alex 4ever, alexdelpiero and 5 others like this

“Heartbreak is how we mature… There is almost no path a human being can follow that does not lead to heartbreak.”

satfootball

satfootball

تیفوسی یوونتوس

• اعضا
  • 4,141 posts

به بدترین وضع فجیع از تیم اخراج شد..

چون واقعا در فصل دومش تو اوج برتری ده امتیازی قهرمانی رو از دست داد

تو زمین پروجا...

• Bianconero Amore, mory, alex 4ever and 3 others like this

در فوتبال نهاوند مرغ یک پا دارد :45: :45: :45:

Bianconero Amore

Bianconero Amore

بازیکن خارجی

• اعضا
  • 3,620 posts

جیجی مایفردی مربی اسبق بانوی پیر :

"BBC , بوفون و مارکیزیو هسته ی یوونتوس هستند ، روی خلاقیت دیبالا نمی توان قیمت گذاشت"

• نظرم در مورد فصل یوونتوس؟ همان طور که در ابتدای فصل هم مشخص بود ، این فصل برای یوونتوس مرحله ی گذار بود ، اما یک مدیریت خوب در کنار مربی و بازیکنان توانستند بازگشت خوبی به رقابت ها داشته باشند.حالا هرچیزی ممکن است ، چون ۳ جام مختلف این فصل را می توان کسب کرد. با وجود سختی های اولیه  ، تا اینجای فصل در مجموع عملکرد تیم بسیار مثبت بوده است.
  • موتور محرک تیم؟ کلودیو مارکیزیو ، اما او دست کم گرفته می شود.عواملی که تیم را جلو می برند و مدافعان و شماره ی ۸ یووه هستند ، چون آنها هسته ی مستحکم یووه را می سازند.فکر میکنم آنها به همراه بوفون به دیکته کردن ریتم به تیم در زمانی که اوضاع خوب نبود کمک کردند ، به خصوص بوفون اثر زیادی  داشت.و بعد از او بونوچی ، بارزالی ، کیه لینی و مارکیزیو که در طول بازی به تیم خدمت می کنند.

• تغییرات تاکتیکی؟ انها عادت دارند که با روش های مختلف بازی کنند.بستگی به تصمیم مربی دارد ، این برای انها مشکل ساز نیست و این یک ارزش اضافه تر به تیم می دهد.

• شماره ی ۱۰ پوگبا؟  شماره ی اش نه ، اما پستش کمی مشکل ساز شده.او یک شماره ی ۱۰ کلاسیک نیست ، اما یک هافبک فوق العاده است و میتواند بهترین هافبک جهان شود.او باید فضا داشته باشد قبل از اینکه گام ها و سرعتش را افزایش دهد.اینکه فکر کنیم پوگبا می تواند در پست ۱۰ بازی کند یک اشتباه بزرگ است.او یک شماره ی ۶ و یا ۸ کلاسیک است.

• موراتا؟ او فکر می کرد حق دارد که غیر قابل جایگزینی باشد و این برایش مشکل ساز شده است ، اما او یک بازیکن بسیار ارزشمند است.اگر بتواند  راه حل را پیدا کند و چیزهای زیادی به یوونتوس اضافه خواهد کرد.

• ایا مصاف یووه بایرن مثل مصاف داویدز و رود گولیت است؟ شاید قبلا این چنین بود ، اما از وقتی که بایرن در بوندسلیگا شکست خورده ، مشکلاتی پیدا کرده اند.فکر می کنم ذهن بازیکنانشان زیر فشار قرار گرفت چون فکر می کردند که شکست ناپذیرند ، به علاوه ، اینکه گواردیولا در پایان فصل می رود فکر می کنم مشکل روحی دیگری را به انها اضافه می کند.یووه ، در مقابل ، به عنوان تیم ضعیف تر به میدان می رود و چیزهای کمتری برای از دست دادن دارد.
  • این بازی یاداور اولین و تا به این جا اخرین شکست یوونتوس در اروپا در ورزشگاه خانگیست ؟ بهتر است آن بازی سال ۲۰۱۳ را فراموش کنید. باید روحیه ی پیروزی داشته باشید تا تیم را به جلو برانید ، به نظر من روحیه ی تیمی اگر همه چیز نباشد ، لااقل چیزی است که تفاوت ایجاد می کند.

• تقویت خط میانی در ژانویه؟ فکر میکنم مکس می خواهد با سیستم لوزی در خط میانی کار کند و خدیرا ، مارکیزیو و پوگبا را به این منظور دارد و می خواهد بازیکنی را اضافه شود  تا نوک این ۴ ضلعی را کامل کند.او با هرنانس این سیستم را امتحان کرد ، اما راضی کننده نبود.آنها نیاز به گزینه ی مطمئن تری دارند که این تغییر را ایجاد کنند. به نظر من بازیکنی باید خریداری شود که بتواند در پست هافبک مرکزی هم علاوه بر پست ۱۰ بازی کند.

• آلگری؟ من به مکس ایمان دارم ، اگر دیبالا را در پشت دو مهاجم به کار بگیرد  ، حتی بیشتر از انتظارش در آنجا جواب خواهد داد.قبلا در پالرمو این کاررا کرده؟ او همواره می تواند توپ را از هافبک ها بگیرد و شروع یک موقعیت گل را کلید بزند.توپ را به او بدهید و تا برایتان در بانک بگذارد :1:  او میتواند به شکلی که بقیه قادر به انجام آن نیستند گره بازی را باز کند. به خاطر خلاقیت و فانتزی اش که نمی توان رویش قیمت گذاشت.

• GioVanni Agnelli, Atomic Ant, MaMpIeRo and 8 others like this

ace of glass

ace of glass

بهترین فرد فروم

• اعضا
  • 7,863 posts
  • Locationساری

یه تاپیک برا انجلوتی نیس .....انجلوتی هم پیر شده و از اون تراوت بازیش کم شده اما همیشه هجومی بازی میکنه و یه هافبک تخریبی کنار یه هافبک بازیساز و یه هافبک هجومی سبکش این طوریه ک میتونه با تیمی که ما داریم بهترین نتیجه رو بگیره  ولی اگه انجلوتی بره با پرندلی موافقید؟ خیلی ثبات تو تیمش نیس اما زیبا بازی میکنه 

امیدوارم  یووه از امسال خودش درس بگیره و همه چیزو فدای پول نکنه .....میتونه راحت بیاد فینال تواناییشو داره 

• tecra likes this

capture1_gp2v.jpg

اون که من دوسش دارم

اون که من دوسش دارم

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2,581 posts

نوزدهمین مربی یوونتوس :
ـــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــ

Ljubiša Broćić
لیوبیشا بروجیچ
، متولد 1911 در بلگراد .
بروجیچ در تیم های ستاره سرخ بلگراد ، پی اس وی آیندهوون ، یوونتوس ، بارسلونا ، النصر عربستان و الکویت مربیگری کرده !
فصل 1957.58 به یووه پیوست و
بلافاصله قهرمان لیگ ایتالیا شد .
و فصل 1958.59 هم تا تاریخ 16/11/1958 مربی یووه بود که در اوایل فصل از یووه جدا شد .
بروجیچ در سال 1995 در گذشت !

**

بدترین کام بک علیه تیمهای ایتالیایی در لیگ قهرمانی اروپا باعث اخراج مربی قهرمان شد

نهم مهر1337

یکم اکتبر1958

دنبال علت اخراج و یا جدایی این مربی بودم که پیداش کردم و اینجا مینویسم امیدوارم برای بقیه هم جذابیت داشته باشه

همونجور که اشاره شده این بروچیچ فصل 57.58 و در اولین فصل حضورش و در اولین فصل سیوری و چالز لیگ رو واسه یووه برنده شد  که خیلی هم برامون مهم بود.

اما بد شانسیش در برابر یه تیم کم نام و نشان اتریشی رخ میده :2:

در حالی که یوونتوس هفته اول سری ا  فصل 58.59رو پشت سر گذاشته بود درچارچوب لیگ قهرمانی اروپا و در اولین مرحله(1/16) درکوموناله تورین به مصاف وینراتریش (WIENER SK) رفت وپس از هتریک سیوری 3.1 هم پیروز شد

ولی متاسفانه در بازی برگشت (نهم مهر1337یکم اکتبر1958 )اتفاق عجیب رخ داد و یوونتوس 7 تا خورد و حذف شد 

این نتیجه اگر اشتباه نکرده باشم بدترین نتیجه ای است که علیه ایتالیاییها کام بک شده 

پس از این حذف عجیب، کادر مدیریت یووه و حتما امبرتو آنیلی بروچیچ رو اخراج کرد و بجاش تئوبالدو دپترینی (از بازیکنای قدیمی یووه) رو استخدام کرد .

wiener_coppa_campioni_1958.jpg

تیم ویینر اتریش مراحل بعد به رئال مادرید(قهرمان فصل) و دی استفانو خورد که بازی رفت در اتریش 0.0 شد و در مادرید 7.1 باخت

• حامد, GioVanni Agnelli, Orphée and 5 others like this

اون که من دوسش دارم

اون که من دوسش دارم

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2,581 posts

از سرمربیها خیلی حرف زدیم و میخوام به مرد همیشه دستیار اشاره کنم 

رومولو بیزوتو(Romolo Bizzotto) که در پست هافبک میانی بازی میکرده و از سال1949 تا 53 بازیکن یوونتوس بوده بعد از بازنشستگی در فوتبال به مربیگری روی می یاره و چند جایی فعالیت میکنه تا اینکه به جوانان یووه می یاد و یکسالی درخشان عمل میکنه و بعد ویسپالک سرمربی یوونتوس در فصل 72.73 اونو بعنوان دستیار انتخاب میکنه و این همکاری بیزوتو سالها با یوونتوس ادامه داشت و همه سرمربیهای بعدی از اون بعنوان دستیار استفاده کردند .

بیزوتو تا انتهای فصل 1987.88 با ویسپالک ، کارلو پارولا ، تراپاتونی و رینو مارچسی کمک مربی یوونتوس بود و نمیشه براحتی از اسمش گذشت .

مرد همیشه وفادار به یوونتوس حتی وقتی تراپاتونی بزرگ در انتهای فصل 1985.86 از یووه جدا شد در چند دیدار دوستانه و تورنمنت دوستانه سرمربی یوونتوس بود ولی در نهایت رینو مارچسی در بازیهای رسمی عهده دار مسولیت یوونتوس شد .

بعد از رفتنه مارچسی و حضور دینو زوف هم در بازیهای غیررسمی بعنوان نفر اول تیم فعالیت کرد ولی با حضور زوف از تیم جدا شد .

اگر یادتون باشه این مرد بزرگ که در همه افتخارات بزرگ دهه 70 و 80 یوونتوس شریک بود در مارس 2017 فوت کرد .

s-l225.jpg

• GioVanni Agnelli, eⁿzº and tecra like this

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users