Jump to content

به جامعه مجازی هواداران باشگاه یوونتوس خوش آمدید
شما هم اکنون در حال مشاهده انجمن ها به صورت کاربر مهمان می باشید.در این حالت شما دسترسی به تمامی امکانات انجمن ندارید و امکان دریافت فایل ها به جز خود IPB را ندارید. اگر که عضو سایت می باشید اینجا را کلیک نمایید. در صورتی که تمایل به عضویت دارید اینجا را کلیک نمایید. عضویت در سایت رایگان می باشد!

Photo

سمپدوریا 1-0 یوونتوس ( هفته بیست و نهم سری آ ) - یادواره فلیچه بورل

- - - - -

• Please log in to reply
65 replies to this topic

Reza

Reza

دو آتيشه يووه

• اعضا
  • 15,587 posts
زک هم بعد از بازی گفته : ما توی این بازی برتر بودیم، نتیجه ی بازی فقط روی یه اتفاق رقم خورد. کیمنتی پای راستش اذیتش می کرد و آماده نبود برای این بازی، روی صحنه ی گل هم نتونست به موقع واکنش نشون بده. من اعتقاد دارم که ما هنوز توی رقابت برای مکان چهارم قرار داریم و همه می خوایم بهش برسیم. توی رختکن همه می خوان این کار رو انجام بدند. اگر موفق نشیم، اونوقت من در ماموریتم شکست خوردم. ولی بازم میگم ما هنوز شانس زیادی داریم.

eblis

eblis

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 4,108 posts
ژاک هم 6 میزنه ها. خب وقتی اون کیمنتی پیرمرد پاش چلاغه واسه چی بازیش میدی؟ همین جوریش سنش بالاس بدنش کشش نداره اون وقت نا آماده هم هست تو بازیش میدی. خب اون دروازه بان جوون رو بزار دیگه. این چیزا که دیگه خیلی ساده هستش.

J U V E N T I N I

J U V E N T I N I

Amir_juvei

• اعضا
  • 10,637 posts
تنها حسنی که این بازی داشت این بود که شد 810 دقیقه،همین!

mostafa-juve

mostafa-juve

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1,772 posts
اميدوارم بازي هاي نحس اين فصل زودتر تموم شه و من هم مثل امير دارم لحظه شماري ميكنم براي اتمام اين فصل نكبت وار.فكر نكنم يووه همچين فصلي تو طول عمر 113 سالش ديده باشه.اين فصل نحس هم بايد بيفته تو دوران زندگي ما.....

shamin

shamin

تازه به ما ملحق شده

• اعضا
  • 25 posts
منم واقعا امیدوارم این فصل کابوس وار زودتر تموم بشه.خودمم باورم نمیشه هر بار که یووه می بره کلی سورپرایز میشم!انگار اصلا انتظار ندارم!!!

ADP10

ADP10

سمبل یوونتوس

• اعضا
  • 13,317 posts
  • LocationOttawa , ON ,CA
واسه اینکه از قافله عقب نمونم , خواستم بگم منم دوست دارم این فصل زودی تموم شه ;D اه اه ! فصل هم فصل های قدیم :دی: :Facepalm:

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users