پرش به

به جامعه مجازی هواداران باشگاه یوونتوس خوش آمدید
شما هم اکنون در حال مشاهده انجمن ها به صورت کاربر مهمان می باشید.در این حالت شما دسترسی به تمامی امکانات انجمن ندارید و امکان دریافت فایل ها به جز خود IPB را ندارید. اگر که عضو سایت می باشید اینجا را کلیک نمایید. در صورتی که تمایل به عضویت دارید اینجا را کلیک نمایید. عضویت در سایت رایگان می باشد!

تصویر

مجمع هواداران پرسپولیس تهران

* - - - - 1 رای

• لطفا وارد حساب کاربری خود شوید تا بتوانید پاسخ دهید
4438 پاسخ برای این موضوع

hyper_57392

hyper_57392

تیفوسی یوونتوس

• اعضا
  • 732 ارسال
من يكم استقلاليم! البته تعصبي نه. بنظرم اونقدر ليگ ايران قوي نيست كه ارزش طرفداري داشته باشه!

GG Buffon

GG Buffon

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 828 ارسال
اصلا چرا باید تایپیکی باشه تا یوونتوسی ها به جون هم بیفتن.تواین شرایط همه باید کنار هم باشیم.

hany

hany

هوادار یوونتوس

• اعضا
  • 164 ارسال
کاشکی ما هم می تونستیم فردا بریم استادیوم :-\

bianco vino71

bianco vino71

ستاره یوونتوس

• اعضا
  • 7849 ارسال

ما که اصلا از شکست قرنهای گذشته ناراحت نمیشیم.شکست مقدمه پیروزیه
مهم اینه که پارسال کیا نهم شدند یا چند بار باختن.
درمورد حضورم هم باید بگم باید بگم از اینکه میبینم پرسپولیسیها چشاشون زده بیرون و دود از بینیشون در میاد لذت میبرم.

یه جوری میگی نهم شدین انگار یادتون رفته نهم شدن خودتون رو
یادتونه هر هفته یکی رو سرمربی می کردین
در ضمن ما نهم شدیم ولی دیگه دسته 3 نرفتیم 6 تا گل هم نخوردیم
آها یادم اومد بازیکنایی رو هم که به اروپا فرستادیم دیپورت نشدن ;D :D ;D

atp

atp

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1159 ارسال
کلا استقلالیا براشون بهتره که گذشته رو فراموش کنن.... باشه عزیزان ... مشکلی نیست ... ما یادمونه ... بهتون یاد آوری می کنیم...

Hossein Salehi

Hossein Salehi

مدیرکل فروم

• ادمین
  • 15943 ارسال
کدوم استقلالی رفته اروپا و موفق شده الان پرسپولیس چند تا نماینده داره؟؟؟؟ کجا دارند بازی می کنند با استقلالی ها مقایسه کنید خنده داره ها راستی علی موسوی یادتونه رفته بود لورکوزن اخه واسه چی؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

hyper_57392

hyper_57392

تیفوسی یوونتوس

• اعضا
  • 732 ارسال
ما رفتيم دسته 3 فقط بخاطر كسب experience (تجربه ;D) بود و بس ! شما ها كه تجربشو ندارين. :P يعني دارين ولي با عنوان تيم هنرمندان :D تازه وجه تشابه از اين بهتر كه از ته دسته 3 بشيم قهرمان .

navid_nedved

navid_nedved

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1988 ارسال
وای چه قدرتی قهرمانی دسته سوم رو بهتون تبریک میگم واقعا پرسپولیسیا تویه این یکی دیگه کم اوردند

Guest_juve1897_*

Guest_juve1897_*
  • مهمان

وای چه قدرتی
قهرمانی دسته سوم رو بهتون تبریک میگم
واقعا پرسپولیسیا تویه این یکی دیگه کم اوردند

خوشحالن که رفتن دسته سوم :D

hyper_57392

hyper_57392

تیفوسی یوونتوس

• اعضا
  • 732 ارسال
من گفتم از ته دسته 3 بشيم قهرمان! يعني چي؟ يعني هر چي تيم تو ليگ ايرانه! 8) شامل پرسپوليس(سالمندان) هم ميشه. دسته 3 به 2 به 1 تا تهشو بريد ديگه. شماها كه تو ليگ برتر هم نميتونين باز قهرمان شين چي ميگين؟

hany

hany

هوادار یوونتوس

• اعضا
  • 164 ارسال
پرسپولیس نسبت به اتفاقاتی که افتاده بد بازی نکرد نباید انتظار داشته باشیم که دنیزلی نیومده بترکونه ولی کاشکی اری هانو از دست نمی داد اگه اون می موند پرسپولیس 100% قهرمان بود

Hossein Salehi

Hossein Salehi

مدیرکل فروم

• ادمین
  • 15943 ارسال
مساوی کردیم اما توی اصفهان می ترکونیم مطمئن باشید امروز بد شانس بودیم خیلی خیلی

hany

hany

هوادار یوونتوس

• اعضا
  • 164 ارسال
مثلا الونگ نباید تعویض می شد البته به نظر من

Hossein Salehi

Hossein Salehi

مدیرکل فروم

• ادمین
  • 15943 ارسال
نه الونگ خیلی خیلی خوب بود دفاع خیلی مشکل داره دنیزلی باید راه حلی چاره کنه اینجوری به مشکل می خوریم واقعا اما برگشت قول می دهم بزنیم

hany

hany

هوادار یوونتوس

• اعضا
  • 164 ارسال
اره دفاع خیلی خیلی مشکل داره پرسپولیس هنوز می تونه بازیکن خارجی بگیره باید یه دفاع خوب بگیره

Guest_juve1897_*

Guest_juve1897_*
  • مهمان
بعد از 12 سال رفتم ورزشگاه که ببینم پرسپولیس ببره... :'( راستی چندتا هم یوونتوسی دیدم............. ;) حیف شد پرسپولیس مساوی کرد................ :'( ولی حال داد که نیکبخت گل زد........ :-* اخر سرم با سپاهانی ها دعوامون شد و ماشین ها رو با سنگ هدف گرفتیم..... :o

Hossein Salehi

Hossein Salehi

مدیرکل فروم

• ادمین
  • 15943 ارسال
ایول پرسپولیسی حال کردم باهات من هم بازی برگشت اصفهان هستم حتما می روم و می بینم

hany

hany

هوادار یوونتوس

• اعضا
  • 164 ارسال
خوش به حالتون که می تونید برید اونا واقعا سپاهانی بودن یا استقلالی بودن؟

Hossein Salehi

Hossein Salehi

مدیرکل فروم

• ادمین
  • 15943 ارسال
نه سپاهان توی کارهای هواداری واقعا عالیه بیش ار 50 دستگاه اتوبوس ار اصفهان راهی تهران شده بودند دیروز

Hamird

Hamird

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 3587 ارسال
راستی ماجرای این پنالتی ها چی بود؟ مثل اینکه از فروش انصاریان زیاد هم راضی نیستید. هه. هم دفاع تون خالیه هم مشکل پنالتی دارید.

0 کاربر در حال خواندن این موضوع است

0 کاربر، 0 مهمان و 0 عضو مخفی