پرش به

به جامعه مجازی هواداران باشگاه یوونتوس خوش آمدید
شما هم اکنون در حال مشاهده انجمن ها به صورت کاربر مهمان می باشید.در این حالت شما دسترسی به تمامی امکانات انجمن ندارید و امکان دریافت فایل ها به جز خود IPB را ندارید. اگر که عضو سایت می باشید اینجا را کلیک نمایید. در صورتی که تمایل به عضویت دارید اینجا را کلیک نمایید. عضویت در سایت رایگان می باشد!

تصویر

لیگ قهرمانان اروپا و لیگ اروپا

* * * * * 1 رای

• لطفا وارد حساب کاربری خود شوید تا بتوانید پاسخ دهید
7125 پاسخ برای این موضوع

Senmorta

Senmorta

پویا

• اعضا
  • 1235 ارسال
حقیقتا از نتیجه ی بازی امشب لذت بردم:1:
به نظرم اگه به جای لیورپول یه تیم دیگه که سر و صدای و صد البته شانس لیورپول رو نداشت توی ۲.۳ سال گذشته همین فوتبال رو ارائه می داد انقدر محبوب نمی شد و اسم در نمی کرد!!!
  • mory, Aminvo, ace of glass و 2 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

2_hn6s.jpg

mory

mory

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 3711 ارسال
لیورپول ...ریال مادرید ... بارسلونا...بایرن...
چرا ما هواداران یووه تمام قهرمانان اخیر چمپیونز لیگ رو خوش شانس و خودمون رو بدشانس ترین تیم این مسابقات میدونیم؟
آیا نگاه ما به موضوع شانس و تاثیرش بیش از اندازه نیست؟
به نظر من در هر سه فینال اخیر که یووه درش حضور داشته بازی ای که انجام داده مستحق قهرمانی نبوده و تیمهای میلان . بارسا و ریال بازی خودشون رو به ما دیکته و شایسته ی برتری بودند .
  • Orphée, Aminvo, ace of glass و 4 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

تصویر

ای به رویا سرسپرده با توام ای همه خوبی

راهی کدوم دیاری...

Gin

Gin

گین / محمد

• اعضا
  • 719 ارسال

پنالتی ای که به سود ناپولی گرفته شد به وضوح اشتباه بود. حالا ممکنه یه بازی هم به به سود لیورپول سوت زده بشه. مقصودم به این سوال می‌رسه که واقعا این VAR چه کاره ست؟ در نهایت عملا داور اشتباهاتش رو به ثمر (!) می‌نشونه و هروقت دلش بخواد درخواست بررسی ویدیو رو می‌ده (یا نمیده). 

• mory, Aminvo, amirali2001 و 1 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

کافی‌ است چشمانم را بازکنم تا دوباره آغاز شود دودِ بشریت...

Senmorta

Senmorta

پویا

• اعضا
  • 1235 ارسال

لیورپول ...ریال مادرید ... بارسلونا...بایرن...
چرا ما هواداران یووه تمام قهرمانان اخیر چمپیونز لیگ رو خوش شانس و خودمون رو بدشانس ترین تیم این مسابقات میدونیم؟
آیا نگاه ما به موضوع شانس و تاثیرش بیش از اندازه نیست؟
به نظر من در هر سه فینال اخیر که یووه درش حضور داشته بازی ای که انجام داده مستحق قهرمانی نبوده و تیمهای میلان . بارسا و ریال بازی خودشون رو به ما دیکته و شایسته ی برتری بودند .

با احترام فکر نمی کنم جملتون در مورد هواداران یووه صادق باشه!در مورد لیورپول که لااقل تا جایی که من یادمه توی فروم خودمون بازی این تیم مورد تحسین اکثر کاربرا قرار گرفته.

من خودم حال نمی کنم باهاشون! :1:

حقیقتش مشکل من با لیورپول و اکثر تیم های انگلیسی اینه که بیشتر از اون چیزی که به نظرم لایقش هستند بهشون اهمیت داده میشه و پول دستشون هست!در مورد لیورپول هم از یک سال قبل از اینکه کلوب بیاد ،نمی فهمم به چه علتی،یکدفعه محبوبیتش زیاد شد و با اینکه تیم بد و داغونی بودن ولی توجهات نسبت بهشون زیاد بود!بعد از اومدن کلوپ هم همین داستان ادامه داشت تا اینکه طی دو فصل گذشته با رسیدن به فینال لیگ قهرمانان در یک سال و سال بعدش قهرمان شدنشون به یه چیزایی رسیدن بالاخره!ولی باز هم من شخصا به مسیرشون نگاه می کنم می بینم که آنچنان هم که ازشون گفته می شه نیستند و در ضمن بالا کلمه ی شانس رو به این خاطر آوردم که انصافا لااقل سال اولشون قرعه های خیلی خوبی بهشون خورد که باعث شد به فینال برن!

درمورد رئال هم فکر می کنم که خوش شانس بودنشون فقط نظر هوادارای یووه نیست!اون سالی که ما رو توی فینال با اختلاف بردن قهرمانیشون تقریبا مقتدرانه بود.به غیر از بازی برگشتشون با بایرن حرف و حدیث دیگه ای توش نبود تا جایی که یادمه(که اون هم به نظر خودم زیادی بزرگش کردن!اشتباهات داوری اونقدرا هم به نفع رئال نبود!معمولا کسی پنالتی اشتباه بایرن که ویدال زدش بیرون رو یادش نمیاد!)ولی دو قهرمانی دیگرشون واقعا تا حد قابل توجهی به قرعه ی خوب و تصمیمات عجیب داوری بند بود!

در مورد قهرمانی های بارسا و بایرن هم شخصا تا حالا ندیدم کسی حرف از شانس بزنه!(مخصوصا بایرن!!!)

در مورد خودمون هم به نظرم حق داریم اگه از بدشانسی گله کنیم!به نظرم توی قرعه ها به نسبت تیم های دیگه کارمون در مجموع سخت تر بوده در چند سال گذشته!اشتباهات داوری هم بیشتر از اون چیزی که به نفع ما بوده به ضررمون بوده...

در مورد تاثیر شانس هم خب به نظرم توی رقابت های حذفی که بازی ها کم هستن و اشتباه داورها سرنوشت یک تیم رو به طور کل عوض می کنه (و کنار این تازه قرعه کشی و پنالتی هم هست!) شانس خیلی چیز مهمیه!در مرحله ی یک چهارم نهایی دو فصل پیش مقابل رئال مادرید اشتباه داوری نتیجه ی بازی رو تعیین کرد به طور کامل!و در قهرمانی اول زیدان قرعه های رئال مادرید در هر مرحله نسبت به بقیه ی تیم ها واقعا خنده دار بود!فینال رو هم که با پنالتی بردن!

• mory, ace of glass, D E L P I E R O و 1 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

2_hn6s.jpg

Gin

Gin

گین / محمد

• اعضا
  • 719 ارسال

^

منظورتون پنالتی ست که برای رئال گرفته شد؟ اون پنالتی به درستی اعلام شد. از این گذشته در مورد هر دوفصلی ما که به فینال رسیدیم هم میشه صحبت از داوری وقرعه‌ی خوب کرد.

2015 تو مرحله یک چهارم نهایی با پنالتی ای که داور به اشتباه به سود ما اعلام کرده بود تونستیم موناکو رو حذف کنیم و در نهایت به فینال برسیم.

2017 هم تو مرحله‌ی نیمه نهایی به موناکو خوردیم و چه بسا اگر با بایرن یا رئال برخورد می‌کردیم رنگ فینال رو نمی‌دیدیم.

مقصود اینکه میشه مثالهای عکس هم زد.

• mory, ace of glass, amirali2001 و 1 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

کافی‌ است چشمانم را بازکنم تا دوباره آغاز شود دودِ بشریت...

Senmorta

Senmorta

پویا

• اعضا
  • 1235 ارسال

^

منظورتون پنالتی ست که برای رئال گرفته شد؟ اون پنالتی به درستی اعلام شد. از این گذشته در مورد هر دوفصلی ما که به فینال رسیدیم هم میشه صحبت از داوری وقرعه‌ی خوب کرد.

2015 تو مرحله یک چهارم نهایی با پنالتی ای که داور به اشتباه به سود ما اعلام کرده بود تونستیم موناکو رو حذف کنیم و در نهایت به فینال برسیم.

2017 هم تو مرحله‌ی نیمه نهایی به موناکو خوردیم و چه بسا اگر با بایرن یا رئال برخورد می‌کردیم رنگ فینال رو نمی‌دیدیم.

مقصود اینکه میشه مثالهای عکس هم زد.

البته که من نگفتم ما شانس نیاوردیم!منتها فکر می کنم اگه خوش شانسی ها و بدشانسی هامون رو کنار هم بذاریم بدشانسی ها بیشتر بودن!برخلاف لیورپول و مخصوصا رئال!

در مورد پنالتی هم باهاتون مخالفم! :39:

• D E L P I E R O و amirali2001 از این پست تشکر کرده است

2_hn6s.jpg

cr7

cr7

تیفوسی یوونتوس

• اعضا
  • 701 ارسال

تنش در رختکن اینتر پس از بازی با اسلاویا پراگ؛ درگیری فیزیکی بروزوویچ و لوکاکو!

پایان یک اغاز؟

• Orphée, mory, Aminvo و 5 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

spinning-juventus.gif FORZA JUVENTUS Juventus.png

مهربان تر و پوست کلفت تر باشید(علیرضا و من)

اِل کاپیتانو

اِل کاپیتانو

سینا هستم

• اعضا
  • 3580 ارسال

پایان یک اغاز؟

کونته رو مگه نمیشناسی؟ یک بلایی سر مقصرش میاره که  :1:

خیلی شانس اوردیم لوکاکو رو نگرفتیم

• Aminvo, tecra, D E L P I E R O و 1 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

ETWmP_zXYAEadf_2.jpg

Jack Sparrow

Jack Sparrow

بی وفا

• اعضا
  • 2628 ارسال
کاری که دورتموند میخواست جلوی اینتر بکنه یه تقلید ناشیانه از کاری بود که یواخیم لوو تو یورو جلوی ایتالیا کرد ...
آخه وایگل که حتی واسه همون پست اصلی هافبک دفاعی هم بازیکن ظریفی به حساب میاد چجوری قراره نود دقیقه جلوی لوتارو مارتینز و لوکاکو بایسته ؟
شکی ندارم اگه دورتموند سبک بازی اصلیش رو جلوی اینتر به کار گرفته بود حداقل از این موفق تر بود.

و یه نکته دیگه درباره تیم کونته؛ همیشه این انتقاد به کونته بوده که با جوونا میونه خوبی نداره و بیشتر دلش میخواد از بازیکنای پیر پاتال استفاده کنه، اما فکر میکنم اینکه سعی میکنه از بازیکنایی مثل باستونی و اسپوسیتو هم استفاده کنه نشون میده این انتقاد چندان هم درست نبوده و حتما اون بازیکنایی مثل اینسینیه و برناردسکی و امثالهم که کونته تو ایتالیا ازشون استفاده نمیکرد ظرفیت اجرای برنامه های کونته رو نداشتن ...
  • GioVanni Agnelli, mory, tecra و 6 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

ace of glass

ace of glass

بهترین فرد فروم

• اعضا
  • 7863 ارسال
  • Locationساری

دقیقا دورتموند باید بازی خودشو میکرد مربیشم اخر بازی گفت بازی برگشت میبریمشون ....راحت ب اینتر امتیاز دادند ....اما اینتر صعود کنه ب نفعمونه ....کم میارن تو لیگ

• Orphée, mory, tecra و 4 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

capture1_gp2v.jpg

D E L P I E R O

D E L P I E R O

هوادار یوونتوس

• اعضا
  • 1364 ارسال
  • Locationقزوین

دقایق پایانی بازی آتالانتا من سیتی رو دیدم. واقعا بازی من سیتی نفرت انگیز بود.

دقیقه ی 80 در حالی که بازی 1-1 بود، براوو از دروازه بیرون اومد و در موقعیت صد درصد بعد از دیبل خوردن از مهاجم آتالانتا، اون رو زد و داور هم اخراجش کرد. ظاهرا سیتی دروازه بان ذخیره دیگه ای نداشت واسه همین حدود 7 دقیقه وقت بازی رو تلف کرد تا دروازه‌بان/بازیکن جدیدشون وارد زمین بشه. بعد از اون هم توی وقت های تلف شده با نهایت نامردی بارها خودشون رو زمین انداختن و با بکش زیرش و بردن بازی به کناره ها و هی اوت گرفتن اعصاب آتالانتایی ها رو تخریب کردن.

یکی نیست بگه آقای گواردیولا آخه این رسم بازیه؟ پس چی شد اون فوتبال تیکی تاکا و هجومی و کوفت و زهر مار. الاتحاد و الهلال هم همینجوری بازی می کنن دیگه. آتالانتای بدون امتیاز چه تهدیدی برای شماست که اینطوری ناجوان مردانه ازش امتیاز بگیری.

بعد از دیدن این بازی واقعا خوشحالم که گواردیولا سرمربی ما نشد. 90 دقیقه اتوبوس پارک کردن شرف داره به اینجور وقت تلف کردن

• GioVanni Agnelli, mory, Pinturicchio و 9 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

adp.jpg

GioVanni Agnelli

GioVanni Agnelli

-

• ادمین
  • 21021 ارسال

- اصولا جو بازی های اروپایی یک چیز جداست از بازی های داخلی و برای همه تیم ها هم صدق میکنه.

نتیجه گرفتن و اصلا حتی گرفتن یک امتیاز هم در بازی های اروپایی نیازمند یک شخصیت قوی و البته داشتن جسارت و شجاعت ـه.

گاسپرینی و تیمش کار بزرگی کردند و دستاورد ارزشمندی رو داشتند برای ایتالیا.

واقعا باید بهشون افتخار کرد.

• mory, eⁿzº, tecra و 6 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

bahman_alex

B a H M a N

GioVanni Agnelli

●•٠·˙Ȥɛɗɲέƙ Ɠгƴɡɛгɑ˙·٠•●

ϾĦɌƗSŦƗɅƝ ƤѺƲLSΣƝ

𝔃𝓭𝓮𝓷ě𝓴 𝓰𝓻𝔂𝓰𝓮𝓻𝓪

Jevdelffon

Jevdelffon

تیفوسی یوونتوس

• اعضا
  • 1016 ارسال

موافقم. راستشو بخواید من دیگه یه جورایی آتالانتا رو حذف شده فرض میکردم ولی واقعا شجاعانه مبارزه کردند و مزد زحمت و جسارتشون رو گرفتند. امیدوارم این چیزا عبرت بشه واسه مربی هایی که شجاعت و جرات ریسک در مواقع حساس رو ندارند

• mory, eⁿzº, Pinturicchio و 6 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

cover_1440_x93r.jpg

Dreamer

Dreamer

بازیکن اخراجی

• اعضا
  • 6016 ارسال
  • LocationKhorram Abad
خود گاسپرینی بعد از بازی برگشت با سیتی گفت واسه لیگ اروپا تلاش میکنیم! ب هر حال بعد از افتضاحات اولیه خوب تونستن خودشونو جمع کنن امیدوارم مرحله بعد ب لایپزیگ بخورن شاید بتونن بالاتر برن! الان ب خودباوری هم رسیدن... دو تا بازیکن خوب هم بخرن ژانونه تابستون ک خرید بخصوصی نداشتن!
  • mory, eⁿzº, tecra و 4 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند
<p>ما در رنگها زندگی می کنیم اما رویاها سیاه و سپیدند...</p>

اون که من دوسش دارم

اون که من دوسش دارم

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2581 ارسال

این تیم ایتالیایی به تنها باشگاه تاریخ این رقابت‌ها تبدیل شد که با وجود شکست در همه بازی‌های دور رفت خود، به مرحله حذفی صعود کرده است.

• mory, eⁿzº, tecra و 6 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

GioVanni Agnelli

GioVanni Agnelli

-

• ادمین
  • 21021 ارسال

- به سلامتی قرعه کشی لیگ قهرمانان اروپا و لیگ اروپا هم انجام شد.

فعلا به لیگ اروپا کاری نداریم چون تیم چرت و پرت زیاد داره، ولی قرعه کشی CL اینجوری شد :

پاریسن ژرمن - دورتموند

منچستر سیتی - رئال مادرید

والنسیا - آتالانتا

لیورپول - اتلتیکو مادرید

بایرن مونیخ - چلسی

یوونتوس - لیون

لایپزیگ - تاتنهام

بارسلونا - ناپولی

تیم هایی که سمت راست هستند بازی رفت رو میزبان هستند.

با توجه به قرعه ها، به نظر شما چه تیم هایی به مرحله بعد صعود میکنند ؟

• mory, eⁿzº, GG.B1 و 6 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

bahman_alex

B a H M a N

GioVanni Agnelli

●•٠·˙Ȥɛɗɲέƙ Ɠгƴɡɛгɑ˙·٠•●

ϾĦɌƗSŦƗɅƝ ƤѺƲLSΣƝ

𝔃𝓭𝓮𝓷ě𝓴 𝓰𝓻𝔂𝓰𝓮𝓻𝓪

sadrazp

sadrazp

تیفوسی یوونتوس

• اعضا
  • 780 ارسال

1.PSG

2.Man City

3.Atalanta

4.Liverpool

5.Bayern

6.Us

7.Tot

8.Barcelon

• GioVanni Agnelli, mory, tecra و 4 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

l79r_0406219752900443d6e8bed68198b71b.pn

اِل کاپیتانو

اِل کاپیتانو

سینا هستم

• اعضا
  • 3580 ارسال

من ترجیح میدم تیم های بزرگ حذف کنیم و قهرمان بشیم. تا حرف و حدیثی باقی نمونه.

پ.ن : خوش بحال اونی که با بردن برنده اتلانتا/والنسیا میره نیم نهایی

• mory, tecra, D E L P I E R O و 2 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

ETWmP_zXYAEadf_2.jpg

satfootball

satfootball

تیفوسی یوونتوس

• اعضا
  • 4109 ارسال

قرعه می تونست بدتر از این هم باشه دیگه چه مزخرفیه

• mory, tecra, ace of glass و 2 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

در فوتبال نهاوند مرغ یک پا دارد :45: :45: :45:

TheGOAT

TheGOAT

عضو جدید

• اعضا
  • 87 ارسال
  • LocationGhaemshahr

مرحله بعدی قرعه کشیه یا از همین الآن معلومه برنده کدوم بازی ها به هم میخورن؟

• mory, eⁿzº, tecra و 3 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

0 کاربر در حال خواندن این موضوع است

0 کاربر، 0 مهمان و 0 عضو مخفی