Jump to content

به جامعه مجازی هواداران باشگاه یوونتوس خوش آمدید
شما هم اکنون در حال مشاهده انجمن ها به صورت کاربر مهمان می باشید.در این حالت شما دسترسی به تمامی امکانات انجمن ندارید و امکان دریافت فایل ها به جز خود IPB را ندارید. اگر که عضو سایت می باشید اینجا را کلیک نمایید. در صورتی که تمایل به عضویت دارید اینجا را کلیک نمایید. عضویت در سایت رایگان می باشد!

Photo

سایر لیگ های جهان

* * * - - 2 votes

• Please log in to reply
758 replies to this topic

Georgia

Georgia

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2,610 posts

غارسا غارسااا:)))
یاد مادریدیا افتادم

دوستان طوری میگن تا قبل رونی اسم بارسا رو نشنیده بودن ولی والنسیا رو شنیدن بودن انگار یووه بود که 92 قهرمان اروپا شد.... بارسا اویل دهه افت عجیبی داشت.. حتی تو لالیگاهم برا سهمیه دست و پا میزدیم.. مثل خیلی از تیما که این دوران رو داشتن.. لیورپول,میلان ... که کم کم دارن جون میگیرن و برمیگردن.. بارسا هم از همینطور بود... احتمالشم زیادع بعد مسی به همین روز هم بیوفیتم.. فوتباله! ولی شک نکید با این پولی که دست بارسا میاد میتونه همه ی خطوط رو تقویت کنه و یه تیم یک دست راهی مسابقات کنه و چ بساا شاهد تیمی قوی تری نسبت به سابق بشیم... بزودی مشخص میشه

اول از همه عذر می خوام فکر نمی کردم اینجا بارسایی باشه  :6: اما نمی تونم هم کاریش کنم :fp: به رئال مادرید هم می گم ریال مادرید به بایرن هم می گم تایر مونیخ  :1: 

اما در مورد قسمت آخر صحبت های شما مدیریت بارسا بشدت ضعیفه من بعید می دونم از این پولی هم که نصیبشون شده درست استفاده کنن بارسا یووه نیست که به پول فروش بازیکن نیازی داشته باشه :fp:  بارسا بدون این فروش هم می تونست بازیکناهای خودش رو خریداری کنه اما مدیریت این تیم ناتوانه. برای همین گفتم داره بر می گرده به دوران قبل خودش. این وسط اگه مسی هم افتش شروع بشه (هر چند احتمالش کمه) می تونه خیلی زودتر این اتفاق بیفته 

• mory, tecra, Senmorta and 4 others like this

Si puo dare di più perchè è dentro di noi
si puo osare di più senza essere eroi
come fare non so non lo sai neanche tu
ma di certo si può ... dare di più

FCBarcelona

FCBarcelona

عضو جدید

• اعضا
  • 75 posts

قدرت بارسا توی این چند سال معمولا به بازیکنایی بود که خودش ساخته بود نه بازیکنایی که از تیم های دیگه گرفته بود

ولی بارسا چند سالیه که ظاهرا داره روشش رو عوض می کنه و مثل رئال قدیم (جالبه که رئال هم از زمان آنچلوتی روشش رو عوض کرده تقریبا!) هیچ استعدادی رو نمی کنه و بازیکن هایی که توی تیم های دیگه پرورش پیدا کردن رو می خره و این کار با هویتشون جور نیست و به نظر می رسه که علت سقوطشون (اگر سقوطی باشه) همینه...

من که از همون اول که فوتبال نگاه می کردم متاسفانه از بارسا بدم میومده!

یه مقداری نژادپرست بودم در 7 سالگی و نمی تونستم تیمی رو که توش رونالدینیو و اتوئو ستاره بودن و رایکارد مربی بود رو تحمل کنم(مخصوصا با اون مدل مو هاشون!بجز اتوئو!)فکر کنم اون موقع بارسا آبیدال رو هم داشت

البته از قیافه ی کارلوس پویول و ویکتور والدز هم خیلی بدم میومد 

همین طور از رنگ لباسشون!

علاوه بر همه ی اینها اون موقع من توی همه ی لیگ ها از یه تیم طرفداری می کردم و توی لالیگا هم طرفدار رئال بودم و برام خیلی عجیب و ناخوشایند بود که بارسا همیشه توی لالیگا دومه و به رئال هم می بازه و توی لیگ قهرمانان هم چلسی (نمایندم توی انگلیس!) خیلی قشنگ بردش (طبیعتا  همون سال اول فوتبال دیدنم رو دارم میگم) ولی با این وجود اینهمه طرفدار داره و همه ازش حرف میزنن

زمان گواردیولا خیلی ازین مواردی که بالا گفتم دیگه نبودن ولی همچنان من از این تیم بدم میومد!

شاید به خاطر این که زیادی توی چشم بودن!

به هر حال افت بارسا برای من چیز لذت بخشیه متاسفانه!

اگه قراره این اتفاق بیافته من رو به لحاظ فوتبالی شدیدا شاد و خوشحال می کنه پس برای من بهتره که این اتفاق بیافته...

ای مادریدی ! :1:

اخه مگه میشه ادم از شاعر و پویول و اتوئو بدش بیاد؟ :2:

خداییش رنگ ابی اناری خوشگله .. حالا درسته طرح الانش زشته ! :fp:

زمان پپ هم بارسا زیبا ترین فوتبال رو ارئه میداد و خیلی از فنا از همین دوره عاشق  فوتبال و این تیم شدن ... یعنی فقط یه مادریدی میتونه همچین نظری داشته باشه :1:

گرچه شما یووه ای هستین و تاج سر و نظرتون محترمه :135555:

اول از همه عذر می خوام فکر نمی کردم اینجا بارسایی باشه  :6: اما نمی تونم هم کاریش کنم :fp: به رئال مادرید هم می گم ریال مادرید به بایرن هم می گم تایر مونیخ  :1: 

اما در مورد قسمت آخر صحبت های شما مدیریت بارسا بشدت ضعیفه من بعید می دونم از این پولی هم که نصیبشون شده درست استفاده کنن بارسا یووه نیست که به پول فروش بازیکن نیازی داشته باشه :fp:  بارسا بدون این فروش هم می تونست بازیکناهای خودش رو خریداری کنه اما مدیریت این تیم ناتوانه. برای همین گفتم داره بر می گرده به دوران قبل خودش. این وسط اگه مسی هم افتش شروع بشه (هر چند احتمالش کمه) می تونه خیلی زودتر این اتفاق بیفته 

شما عزیز دلی .. :6:

من چون اخبار باشگاه رو دنبال میکنم، به فروم هم سر میزنم و نظرات بچه هارو میخونم.. دیدم .. معمولا مرسومه ما هم تو فروم خودمون راجبه رقیب ها استفاده میکنیم  :1:

راجبه مدیریت هم کاملا موافقم .. یا این پولو خرج 4 تا لرد میکنن یا میرن 150.60 تا میریزن پای کوتینیو  که اعلام کنن یه ستاره جای نیمار اوردیم :fp:

فقط بایذ صبر کنیم ببینیم تا اخر اگوست چی میشه .... امیدوارم تثوری خودم به واقعیت تبدیل شه :fp:

• mory, tecra, Senmorta and 5 others like this

o55_dsfsdf.gif

Gin

Gin

گین / محمد

• اعضا
  • 719 posts

گویا قرارداد نیمار با بارسا، به نام خود نیمار فسخ شده و چند ساعتی هم بازیکن آزاد بوده. یعنی از نظر فنی پاریس تا الان چیزی خرج نکرده  :22: فیرپلی مالی  :946060600768130572:

• mory, MaMpIeRo, GG.B1 and 9 others like this

کافی‌ است چشمانم را بازکنم تا دوباره آغاز شود دودِ بشریت...

Jack Sparrow

Jack Sparrow

بی وفا

• اعضا
  • 2,636 posts
روباه تو فیرپلی مالی ...
  • tecra, Georgia , ace of glass and 2 others like this

Serie A

Serie A

trequartista

• اعضا
  • 1,013 posts
  • LocationKurdistan
n1t6_dhde838xgaqnnuv.jpg

"بیبیانا اشتینهاوس" داور اول بازی دیروز بایرن - کمنتیس (جام حذفی آلمان)
از امسال تو بوندسلیگا قضاوت میکنه/ همسر هاوارد وب معروف
  • mory, AliReZaZa, tecra and 5 others like this

Principino

Principino

Nothing really matters

• اعضا
  • 942 posts
  • LocationFar far away
@FCBarcelona

جسارت نباشه ولی واقعا" عجیبه برام طرفدار یه تیم میره تو فروم یه تیم دیگه عضو میشه برای چی؟
این حسو دارم که تو بازی مثلا" یوونتوس با لاتزیو یه نفر با لباس بارسلونا بیاد بشینه تو یوونتوس آرنا وسط یوونتوسیا و شروع کنه در مورد بارسلونا با طرفدارای یووه بحث کنه و از بارسا طرفداری کنه!
خیلی به نظرم غیرمنطقیه!
  • tecra, Senmorta, Escanor and 4 others like this

marchisio_juve_applauso_2017_2018_356x23

And it's killing me when you're away
I wanna leave and I wanna stay
I'm so confused, so hard to choose
Between the pleasure and the pain

GioVanni Agnelli

GioVanni Agnelli

-

• ادمین
  • 21,169 posts

- کاری که پاریسی ها در انتقال نیمار انجام دادند یک دور زدن قانونی فیرپلی مالی بود، امیدوارم بقیه باشگاه ها از این کارها یاد نگیرند چون اوضاع خیلی بد میشه.

سلامت فوتبال رو به راحتی زیر سوال برد با این کار.

بالا رفتن قیمت بازیکنان به این شکل نجومی اصلا خوب نیست و امیدوارم قانونی وضع بشه برای این مسئله.

نیمار 222 میلیون و حالا موناکو هم برای امباپه 200 میلیون میخواد !!

• mory, tecra, Senmorta and 5 others like this

bahman_alex

B a H M a N

GioVanni Agnelli

●•٠·˙Ȥɛɗɲέƙ Ɠгƴɡɛгɑ˙·٠•●

ϾĦɌƗSŦƗɅƝ ƤѺƲLSΣƝ

𝔃𝓭𝓮𝓷ě𝓴 𝓰𝓻𝔂𝓰𝓮𝓻𝓪

Senmorta

Senmorta

پویا

• اعضا
  • 1,236 posts

خب این کار کلاهبرداری حساب نمیشه؟

هیچ اقدامی علیهشون انجام نمیشه؟!

• tecra, ace of glass and Jack Sparrow like this

2_hn6s.jpg

mee present

mee present

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1,518 posts

هر قانونی یه سری باگ داره ولی قیمت ها رو این حباب نمی مونه. چون اگر همه باشگاه ها اینطوری بالا برن هزینه رو کی می ده؟ تماشگرا و منابع مالی فوتبال !

• El rey leon, tecra, Georgia and 1 other like this

اِل کاپیتانو

اِل کاپیتانو

سینا هستم

• اعضا
  • 3,580 posts

بحث اینه که میگن مدیرای فعلی یوفا خیلی هم به فری پلی مالی اعتقادی ندارن ( برخلاف پلاتینی و دوستان )

• tecra, ace of glass and Jack Sparrow like this

ETWmP_zXYAEadf_2.jpg

Guest_A Tribute To Buffon_*

• مهمان

وراتی رابیوت فابینیو موتا 
ام باپه کاوانی نیمار د یماریا دراکسلر

خط حمله خیلی قوی دارند، قطعا از نظر کیفیت روی کاغذ منطقی نگاه کنیم از ما قوی تر هستند 

• mory, eⁿzº, tecra and 3 others like this

اِل کاپیتانو

اِل کاپیتانو

سینا هستم

• اعضا
  • 3,580 posts

دیبالا >> کلِ   پاغیس ژ من

:ترول:

• AliReZaZa, tecra, Senmorta and 4 others like this

ETWmP_zXYAEadf_2.jpg

• مهمان

نیمار از دیبالا بهتره فکر میکنم 

• tecra likes this

اِل کاپیتانو

اِل کاپیتانو

سینا هستم

• اعضا
  • 3,580 posts

معلومه که بهتره :fp:

• tecra and ace of glass like this

ETWmP_zXYAEadf_2.jpg

Serie A

Serie A

trequartista

• اعضا
  • 1,013 posts
  • LocationKurdistan

yr1k_untitled.jpg

نیمار - 222 میلیون یورو
امباپه - 166 میلیون یورو
~ 400 میلیون برای دو فوتبالیست!

من نمیدونم چطور میشه افتخار کرد به این نتایج کذایی که بعضی تیمهای پولدار در برابرتیمهایی که یک صدم اونها هم هزینه نکردن میگیرن
دیگه محاله روزی رو ببینیم فینال cl یه طرفش یه تیمی مث ستاره سرخ بلگراد یا استوا بخارست وحتی پورتو باشه!
بعیده جلوی ورود سرمایه گذارهای عرب و روس و شرق آسیا و آمریکا رو بگیرن...تخلف P$G هم یه جور ماست مالی میشه

• mory, eⁿzº, Pinturicchio and 8 others like this

p87322_GMheE6iXQAA1FRQ.jpg

Georgia

Georgia

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2,610 posts

تنها دو تیم تو اروپا نقل و انتقالات رو به گند کشیدن اونم به خاطر مالکای سوسمار خورشونه که پولشون از چاه نفتی میاد که هیچ زحمتی براش نکشیدن

یجا متوقف میشه به نظرم این رویه

یه باشگاه فوتبال مگه چقدر درامد داره ؟! همین الان خیلی از تیمای دنیا بدهکاران؟! دیگه الان باشگاه های انگلیسی پولدارترین باشگاه های دنیان اما بازم می بینیم نمیان پول عظیمی پای یه بازیکن خرج کنن. ابراموویچ نمونه اش

چینیا، آ مر ی کایی ها، آبراموویچ رو س که تیمداری می کنن دیگه خیلی خرج باشگاه نمی کنن سعی می کنن حساب شده تر بخرن چون پولی که دارن خرج می کنن می دونن از جیبشونه نه پول نفت بلاخره این افراد برای سود باشگاه داری می کنن نه تفریح

• mory, El rey leon, tecra and 5 others like this

Si puo dare di più perchè è dentro di noi
si puo osare di più senza essere eroi
come fare non so non lo sai neanche tu
ma di certo si può ... dare di più

AliReZaZa

AliReZaZa

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2,181 posts
  • LocationTehran,Iran

تنها دو تیم تو اروپا نقل و انتقالات رو به گند کشیدن اونم به خاطر مالکای سوسمار خورشونه که پولشون از چاه نفتی میاد که هیچ زحمتی براش نکشیدن

یجا متوقف میشه به نظرم این رویه

یه باشگاه فوتبال مگه چقدر درامد داره ؟! همین الان خیلی از تیمای دنیا بدهکاران؟! دیگه الان باشگاه های انگلیسی پولدارترین باشگاه های دنیان اما بازم می بینیم نمیان پول عظیمی پای یه بازیکن خرج کنن. ابراموویچ نمونه اش

چینیا، آ مر ی کایی ها، آبراموویچ رو س که تیمداری می کنن دیگه خیلی خرج باشگاه نمی کنن سعی می کنن حساب شده تر بخرن چون پولی که دارن خرج می کنن می دونن از جیبشونه نه پول نفت بلاخره این افراد برای سود باشگاه داری می کنن نه تفریح

حقیقتش این جمله آخرتو خیلی قبول ندارم. نه اینکه قطریا فقط دنبال تفریح و گلادیاتوریسم! (کلمه اختراع خودمه :1: ) باشن، این وسط قصد بزرگ کردن و تو صدر خبرها آوردن کشورشون هستن. کشوری که اندازه استان تهران هم نیست اما هم قراره توش جام جهانی برگزار شه هم سالها تبلیغ روی لباس بهترین تیم اون زمان اروپا (بارسا) بود و....

از طریق بزرگ شدن کشورشون هم بیشتر تو خاورمیانه جدی گرفته میشن و تو تصمیمات منطقه ای تاثیرگذار میشن (اتفاقی که همین الان برای امیر قطر افتاده) و طرفهای خارجی بیشتری برای بستن قراردادهای بزرگ تجاری بهشون مراجعه می کنن

• mory, El rey leon, tecra and 5 others like this

AliReZaZa

AliReZaZa

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2,181 posts
  • LocationTehran,Iran

گذر زمان مشخص میکنه که یه تیم با دو فوق ستاره تو خط حمله و یه مشت بازیکن معمولی و ماکزیمم خوب موفق میشه (PSG) یا یه تیم بدون فوق ستاره ولی با 11 تا بازیکن خیلی خوب (یووه) ؟

الان سوال خودمم همینه که PSG با این همه خرج امسال تا کجا پیش میره؟ نیمکت ذخیرشونم که علنا خالی کردن با فروشاشون. فقط دراکسلر و دی ماریا رو دارن رو نیمکت. یه دروازه بان فوق معمولی، مدافع وسطای تقریبا عالی، دفاع چپ معولی، دفاع راست تا حدی خوب، یه خط هافبک متوسط و یه خط حمله ترسناک

• mory, El rey leon, tecra and 4 others like this

cr7

cr7

تیفوسی یوونتوس

• اعضا
  • 701 posts

گذر زمان مشخص میکنه که یه تیم با دو فوق ستاره تو خط حمله و یه مشت بازیکن معمولی و ماکزیمم خوب موفق میشه (PSG) یا یه تیم بدون فوق ستاره ولی با 11 تا بازیکن خیلی خوب (یووه) ؟

الان سوال خودمم همینه که PSG با این همه خرج امسال تا کجا پیش میره؟ نیمکت ذخیرشونم که علنا خالی کردن با فروشاشون. فقط دراکسلر و دی ماریا رو دارن رو نیمکت. یه دروازه بان فوق معمولی، مدافع وسطای تقریبا عالی، دفاع چپ معولی، دفاع راست تا حدی خوب، یه خط هافبک متوسط و یه خط حمله ترسناک

ای کاش یه گزینه بود که میشد یه مطلب بعد یه مدت زمانی اورد صفحه اول برا یاداوری

این متن اخر قصل باید قضاوت کنیم

با این حال با توجه به نتایج ایتالیا چه در زمینه باشگاهی چه ملی خیلی از اسپانیا عقب افتاده که مهمترین دلیلش همون قضایای 2006 هست....هیچ جای دنیا باشگاهی که نماد اون کشوره را از هستی ساقط نمیکنن

• mory, AliReZaZa, tecra and 3 others like this

spinning-juventus.gif FORZA JUVENTUS Juventus.png

مهربان تر و پوست کلفت تر باشید(علیرضا و من)

AliReZaZa

AliReZaZa

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2,181 posts
  • LocationTehran,Iran

ای کاش یه گزینه بود که میشد یه مطلب بعد یه مدت زمانی اورد صفحه اول برا یاداوری

این متن اخر قصل باید قضاوت کنیم

با این حال با توجه به نتایج ایتالیا چه در زمینه باشگاهی چه ملی خیلی از اسپانیا عقب افتاده که مهمترین دلیلش همون قضایای 2006 هست....هیچ جای دنیا باشگاهی که نماد اون کشوره را از هستی ساقط نمیکنن

من بیشتر نظرم این بود که اگه فلسفه PSG جواب داد شاید لازم باشه یووه هم فلسفشو عوض کنه. ینی کنار دیبالا مثلا سوارز رو بذاریم و عوضش پیانیچ رو مثلا بفروشیم. میشیم یه هافبک بی بخار ولی یه خط حمله آتشین!

• Escanor, ace of glass and cr7 like this

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users