پرش به

به جامعه مجازی هواداران باشگاه یوونتوس خوش آمدید
شما هم اکنون در حال مشاهده انجمن ها به صورت کاربر مهمان می باشید.در این حالت شما دسترسی به تمامی امکانات انجمن ندارید و امکان دریافت فایل ها به جز خود IPB را ندارید. اگر که عضو سایت می باشید اینجا را کلیک نمایید. در صورتی که تمایل به عضویت دارید اینجا را کلیک نمایید. عضویت در سایت رایگان می باشد!

تصویر

اتاق مديريت انجمن تاريخ

- - - - -

• لطفا وارد حساب کاربری خود شوید تا بتوانید پاسخ دهید
683 پاسخ برای این موضوع

نظرسنجی: اتاق مديريت انجمن تاريخ (43 کاربر رای داده است)

آیا با قرار گرفتن نام مائورو کامورانزی در انجمن اساطیر یوونتوس موافق هستید ؟

1. بله (38 رای [88.37%])

درصد آرا: 88.37%

2. خیر (5 رای [11.63%])

درصد آرا: 11.63%

رای مهمانان نمی توانند رای دهند

Soheil Bianconeri

Soheil Bianconeri

الان دیگـه همه چیز خـوبه +x

• اعضا
  • 6960 ارسال

از نظر من هم کامورانزی چیزی از ندود کم نداره ، البته ندود از نظر محبوبیت محبوب تره .. اما از نظر فوتبالی و کارایی که برای یووه انجام داده تفاوتی نداره ..

اگه امکان ایجاد نظرسنجی برای من اوکی بشه ، برای تعیینش نظر سنجی میزاریم  :53:

• Principino, Mohammad-SS, sinazzz و 2 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

08208187537491337092.jpg

GranDe Buffon

--------------------------------------------------------

La Juve é Del Piero

يوونتوس يعني دل پيرو

Orphée

Orphée

بازیکن آزاد

• ستاره برتر فروم
  • 6348 ارسال
  • LocationRasht

میگم این قضیه (تو اسطوره های یووه نبودنش) ، ارتباطی با اون مصاحبه ها و موضعش بعد از سقوط به سری بی داره ؟!

چون من به شخصه خیــــلی ناراحت شدم ازش اون برهه ... شاید این زیادی خوب بودن بوفون و الکسی بود که انتظاراتو از بقیه هم برده بود بالا ...

اگه یادتون باشه یه مدت دشام هم مارکیونی رو بجاش بازی میداد. میگفتن که تمایل زیادی به موندن نداشت و یجورایی مجبور شد بمونه ...

اما بعدها کم کم حسم بهش بهتر شد و حالا هم تقریبا اون مسائل از ذهنم رفته ولی صادقانه بگم که همچنان ندود و الکسی و بوفون و ترز رو تو یه لول دیگه ای دوست دارم ...

اما نه با فاصلۀ زیادی از کامورانزی ... کامو هم بهرحال و به هر ترتیبی که بود ، با یووه موند ، وقتی خیلیا فرار کردن ! همین بخش هم هست که در تاریخ ثبت میشه :-)

• Juventus FC, Principino, Soheil Bianconeri و 4 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

They SURVIVED ... That's What Make Them Assets ! i

JB.png

Soheil Bianconeri

Soheil Bianconeri

• اعضا
  • 6960 ارسال

آیا با قرار گرفتن نام مائورو کامورانزی در انجمن اساطیر یوونتوس موافق هستید ؟

لطفا تو نظرسنجی شرکت کنید  :53:

• ADP10, Principino, Mohammad-SS و 7 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

08208187537491337092.jpg

GranDe Buffon

La Juve é Del Piero

يوونتوس يعني دل پيرو

Massimiliano Allegri

Massimiliano Allegri

الگری ای امام ، الگری ای امام :دی

• بن شده
  • 3066 ارسال

مسخره تر از این نمیشه ... فقط همین ... 

• Caspian+Gauss , Donnie و soheil.alex از این پست تشکر کرده است

Pouya

Pouya

گاد خوشحال

• اعضا
  • 1134 ارسال
  • Locationکرج

اسطوره بودن، ملاک هاش، درجاتش، حد و مرز ها، خط قرمز ها و ... خیلی جای بحث داره.

یه نظر میدم، کاملا شخصی: :nish: 

بازیکنی مثل چیرو فرارا برای من همون جایگاهی رو داره که کنته داره. (سوای دوران مربیگری. که مشخص هم بود کونته جوهره موفقیت رو داره و فرارا نه.) یا جایگاه پسوتو و بریندلی پایین تر از ترزگه و کامورانزی نیست. و خیلی مثال های دیگه. اینو ازین نظر نگفتم که مثلا کامورانزی رو پایین بیارم. برعکس. در جهت بالا بردن بقیه بود.

اگه اسطوره بودن رو در دل پیرو، بوفون یا شیره آ و زوف و فورینو و بونیپرتی و سیووری ببینیم، قطعا کامورانزی در این دسته قرار نداره. ولی من بهش رای دادم چون یوونتوس براش خیلی ارزشمند بود و هرکس که یوونتوس اینقدر براش ارزشمند باشه اسطوره هست. مثل ترزگه. اینجا بحث فنی مطرح نیست به نظرم. جایگاهی که پاول ندود در فوتبال داره خیلی بالاتر از کامورانزی هست ولی ندود به خاطر این ها اسطوره یوونتوس نشده. به خاطر این اسطوره شده که از خیلی چیزها به خاطر یوونتوس و هوادارانش گذشت. اگر وفاداری و ارزش فنی رو لحاظ کنیم، احتمالا ندود پایین تر از پلاتینی نخواهد بود.

شاید قرار دادن شیره آ و بونیپرتی کنار ترزگه و کامورانزی در یک دسته با عنوان اسطوره حق مطلب رو ادا نکنه. ولی میشه از یه زاویه دیگه نگاه کرد. همون داستان ناخدا خورشید که یه جا دیگه م گفتم. یکی میگه ناخدا اونیه که یه دست نداره؟ جواب میشنوه که اونیه که یه دست داره! من این نگاه رو بیشتر دوست دارم.

همین مطلب در مورد کنار هم قرار دادن زیدان و باجو در یک دسته با یولیانو و تاکیناردی هم صدق می کنه. شاید میشد در مورد دو نفر اول سخاوتمندانه تر هم عمل کرد که قبلا بحث کردم ولی از اون نگاه ناخدا خورشیدی :1: که گفتم کار پسندیده ایه. :53: 

• Principino, ace of glass, Caspian+Gauss و 1 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

تصویر

moha684

moha684

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 4647 ارسال

هر چیزی خلاف باورها و عقاید شماست مسخره ست؟

یه زمانی هیچ کسی جرات این نوع رفتارها رو با مدیران فروم نداشت.
آزادی بیش از اندازه دادن همیشه باعث سوئ استفاده میشه.متاسفم
  • Mohammad-SS, Soheil Bianconeri, Prince of Turin و 2 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

07962666510773579882.jpg

"No color will ever be brighter for me than black and white." - Alessandro Del Piero

ace of glass

ace of glass

بهترین فرد فروم

• اعضا
  • 7863 ارسال
  • Locationساری

نظر سنجی چیز مناسبیه ........به دل نگیرین سهیل یه چیز گفت .....sorry

سهیل  :www.pichak.net-346:  :getsmiley:

• Principino, Caspian+Gauss و Donnie از این پست تشکر کرده است

capture1_gp2v.jpg

Massimiliano Allegri

Massimiliano Allegri

• بن شده
  • 3066 ارسال
چرا احساس میکنید مخاطب تمام حرف های من شما هستید؟
واقعا برام سواله ... شما تو این عنوان مدریت غرق شدید ...
اون تگ مدریت باعث شده شما یه حس خود بزرگ بینی پیدا کنی
تو هیچ فرومی اینقدر منم منم نشنیده بودم ...
  • Georgia , ace of glass, Caspian+Gauss و 1 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

Soheil Bianconeri

Soheil Bianconeri

• اعضا
  • 6960 ارسال

دقیقا چی مسخره هستش ؟!

• Mohammad-SS و Donnie از این پست تشکر کرده است

08208187537491337092.jpg

GranDe Buffon

La Juve é Del Piero

يوونتوس يعني دل پيرو

Massimiliano Allegri

Massimiliano Allegri

• بن شده
  • 3066 ارسال
اگه قرار واسه کسی نظر سنجی بشه واسه تمام کسایی که تو این انجمن به عنوان اسطوره معرفی شدند باید نظر سنجی برگذار بشه ....
  • Donnie از این پست تشکر کرده است

moha684

moha684

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 4647 ارسال
من گردنم از مو باریک تر بوده همیشه اینجا و بارها بهم توهین هم شده ولی جوابی ندادم اما برای گستاخی ای که نسبت به یکی از بهترین کاربرای تاریخ فروم شده نمیتونم سکوت کنم.
سهیل خط قرمز من هست و چه مدیر باشم چه نباشم کوچکترین برخورد بد باهاش رو جواب میدم.
شمایی که تازه وارد این فروم شدی کوچکترین حقی ندارید که کار کسی رو که واسه این فروم بیشترین زحمت رو کشیده و میکشه زیر سوال ببری.

در مورد چیزهایی هم که بهم نسبت دادی جوابی نمیدم.
  • Mohammad-SS, Soheil Bianconeri, Georgia و 2 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

07962666510773579882.jpg

"No color will ever be brighter for me than black and white." - Alessandro Del Piero

Soheil Bianconeri

Soheil Bianconeri

• اعضا
  • 6960 ارسال

اول از همه ، وقتی قبلا من میام و میگم که میخوام واسه این کار نظرسنجی بزارم و شما هیچ چیزی نمی گی الان خیلی بده که بلافاصله بعد از پست من بیایی و بگی " مسخره تر از این نمیشه " .. اگه این کار به نظر شما مسخره هست اما تا الان 17 نفر تو نظرسنجی شرکت کردن و اتفاقا 2 نفر هم مخالف بودن ... پس شما که توقع احترام داری هم به من که واسه شما و دوستای دیگه ام تو فروم این نظر سنجی رو گذاشتم و هم به اون کسایی که شرکت کردن احترام بزار ..

بعدم اصلا این درست نیست که چون الان ما داریم واسه کامورانزی این کار رو می کنیم واسه بقیه هم این کار رو در قبل انجام داده باشیم یا بعداً انجام بدیم .. چون اصلا بحثی در مورد اسامی دیگه ای که اسمشون تو انجمن اساطیر هست بوجود نیومده ..

در آخرم بگم که خود باشگاه چند سال پیش 50 تا اسطوره رو معرفی کرد و کلیپ هم براشون ساخت و اسمشون رو هم تو استادیوم نوشته .. اما ما نمی تونیم هر 50 نفر رو تو بین اساطیر بزاریم .. سلیقه ها متفاوته و هرکی یجور فکر می کنه و می پسنده اما چیزی که مشخصه فعلا اکثریت قریب به اتفاق کاربرا با این 12 نفری که اسمشون تو فروم ما جز اساطیر قرار گرفته موافق هستن .. 

• Mohammad-SS, Georgia , ღZahraღ و 2 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

08208187537491337092.jpg

GranDe Buffon

La Juve é Del Piero

يوونتوس يعني دل پيرو

Massimiliano Allegri

Massimiliano Allegri

• بن شده
  • 3066 ارسال
من یکی خسته شدم از این مظلوم نمایی شما
تو بحث های الگری - کنته هم شما حرفتون رو میزدی بعدم میگفتی بهم توهین شده دیگه پست نمیدم و ...
در ضمن به ایشون کوچکترین توهینی نردم شما از ایشون مایه گذاشتی تا با منبحث کنی ...من با شما اصلا حرفی ندارم
اصلا تا الان با اقا سهیل مشکلی نداشتم و ندارم ...
شما هم که یه عمر تو این فروم هستید بهتره یه جور رفتار کنید و حرف بزنید که واسه بقیه الگو باشید ....
  • Georgia از این پست تشکر کرده است

Massimiliano Allegri

Massimiliano Allegri

• بن شده
  • 3066 ارسال
من فکر میکنم شما نمیتونید کوچکترین مخالفتی رو بپذیرید
فکر میکنید نسبت به بقیه کاربرا برتری خاصی دارید من این رو نمیتونم قبول کنم ...
ابدا دیگه تو این فروم پست نمیدم که باعث ناراحتی و بحث های بی مورد نشه
  • Georgia از این پست تشکر کرده است

moha684

moha684

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 4647 ارسال
بین 'گمشو بیرون' و 'تشریف ببرید' اصولا هیچ تفاوت معنایی وجود نداره ولی تشخیص اینکه کدومش بی احترامی و گستاخیه زیاد سخت نیست.نوع حرف زدن شما یه بی احترامی واضحه و اونوقت از احترام هم حرف میزنی.لحن حرف زدنت با من هم که مشخصه چقدر محترمانه ست.

نحوه ی فعالیت و رفتار من هم به خودم مربوطه، تا این لحظه هم به کسی توهین نکردم هیچ جا. شما دنبال رفع اشکالات خودت باش و لحن حرف زدنت رو درست کن.
  • Mohammad-SS, Soheil Bianconeri و Prince of Turin از این پست تشکر کرده است

07962666510773579882.jpg

GioVanni Agnelli

GioVanni Agnelli

-

• ادمین
  • 21100 ارسال

- من اهمیتی نمیدم که کامورانزی تحت چه شرایطی تو یووه موند، واقعا دلش میخواست یا نمیخواست، و یا اصلا نوع رفتارش بعد از 2006 و البته مصدومیت های گاه و بی گاه ...

ولی چیزی که واسه من هوادار مهمه ـه اینه که بازیکنی مثل زامبروتا تو یووه نموند، بلکه به یووه و الکس هم توهین کرد ولی کامورانزی به عنوان یکی از بازیکن های تیم قهرمان حهان تو یووه موند،

پیشنهاد های وسوسه کننده ای از اسپانیا داشت، ولی تو سری ب همراه یووه موند و کمک کرد.

تو انتخاب اساطیر سطح فنی برای من مهم نیست، بلکه تعصب و تاثیر اون بازیکن مهم ـه که کامورانزی رو طبق همین اصل من اسطوره یووه می دونم.

• Principino, Mohammad-SS, Prince Claudio و 8 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

bahman_alex

B a H M a N

GioVanni Agnelli

●•٠·˙Ȥɛɗɲέƙ Ɠгƴɡɛгɑ˙·٠•●

ϾĦɌƗSŦƗɅƝ ƤѺƲLSΣƝ

𝔃𝓭𝓮𝓷ě𝓴 𝓰𝓻𝔂𝓰𝓮𝓻𝓪

Principino

Principino

Nothing really matters

• اعضا
  • 942 ارسال
  • LocationFar far away

فکر کنم رای من از آواتارم مشخصه :1:

اون مصاحبه ای که ازش میگید در مورد کامورانزی هم دلیل نمیشه که دیگه اسطوره یووه ندونیمش

همه که مثل الکس و بوفون پاک و معصوم نیستن :nish: بالاخره یه اشتباهایی هم ممکنه داشته باشن

ولی خوب چیزی که به یاد میمونه اینه که کامو تو یکی بهترین سالای فوتبالش تو بدترین شرایط ممکن تو یووه موند و تو سری بی واسمون بازی کرد

به شخصه دیوونه ی این پنج نفرم (الکس و ندود و بوفون و ترزگل و کامورانزی) و صد در صد برای من اسطورن

--------------------------

محمد و سهیل هم کاری ندارم کی شروع کرد و کی تموم کرد و نمیخوام طرف کسی رو بگیرم

ولی به خدا زشته این رفتارا :22:

این بحثای مسخره رو بیشتر تو طرفداری از طرفدارای رئال و بارسا میشه سراغ داشت نه تو فروم یووه از دوتا از کاربرای خوبش :22:

محمد و سهیل با این بحثشون تو لیست اسطوره ها جا ندارن خطشون بزنید :1:

• tecra, Soheil Bianconeri, Georgia و 5 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

marchisio_juve_applauso_2017_2018_356x23

And it's killing me when you're away
I wanna leave and I wanna stay
I'm so confused, so hard to choose
Between the pleasure and the pain

Soheil Bianconeri

Soheil Bianconeri

• اعضا
  • 6960 ارسال

خوب 25 نفر تو نظر سنجی که در مورد قرار گرفتن تاپیک  " مائورو کامورانزی "  تو انجمن  " اساطیر یوونتوس "  بود ، شرکت کردند و 23 نفر موافق و 2 نفر مخالف بودن ... 

ممنون از همه کسایی که شرکت کردن ..  :53:  :53:  :53:  :53:  :53:  :53: 

تاپیکش به انجمن اساطیر منتقل شد . 

• GioVanni Agnelli, AAG, Orphée و 9 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

08208187537491337092.jpg

GranDe Buffon

La Juve é Del Piero

يوونتوس يعني دل پيرو

GioVanni Agnelli

GioVanni Agnelli

-

• ادمین
  • 21100 ارسال

- سهیل، به نظرم وقتش رسیده که بعد از مدت های زیادی به این تاپیک به سرو سامونی بدی.

حیف ـه همچین تاپیکی راکد بمونه، سید امیر هم که دوباره فعال شده (یعنی به زودی میشه) و یا اگه کس دیگه ای رو مد نظر دارید.

:53:  :53:  :53:

• AAG, Soheil Bianconeri, Sayyed Amir و 2 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

bahman_alex

B a H M a N

GioVanni Agnelli

●•٠·˙Ȥɛɗɲέƙ Ɠгƴɡɛгɑ˙·٠•●

ϾĦɌƗSŦƗɅƝ ƤѺƲLSΣƝ

𝔃𝓭𝓮𝓷ě𝓴 𝓰𝓻𝔂𝓰𝓮𝓻𝓪

GioVanni Agnelli

GioVanni Agnelli

-

• ادمین
  • 21100 ارسال

- انجمن کوپا ایتالیا تمامی قهرمانی ها و نائب قهرمانی های تاریخ یووه رو پوشش داده و برای هر کدوم یک تاپیک مجزا زده شده.

از اونجایی که چند نائب قهرمانی/قهرمانی آخرمون همین اواخر بوده و اطلاعات خیلی بیشتر و بهتر و ساده تر در دسترس هست، میخواستم براشون با فرمت قبلی تاپیک بزنیم و اطلاعات رو وارد کنیم.

کسی کمک میکنه ؟

برای سین جیم اعضا در این انجمن نیز احتمالا به زودی برنامه هایی ریخته خواهد شد.

• حامد, Orphée, tecra و 4 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

bahman_alex

B a H M a N

GioVanni Agnelli

●•٠·˙Ȥɛɗɲέƙ Ɠгƴɡɛгɑ˙·٠•●

ϾĦɌƗSŦƗɅƝ ƤѺƲLSΣƝ

𝔃𝓭𝓮𝓷ě𝓴 𝓰𝓻𝔂𝓰𝓮𝓻𝓪

0 کاربر در حال خواندن این موضوع است

0 کاربر، 0 مهمان و 0 عضو مخفی