Jump to content

به جامعه مجازی هواداران باشگاه یوونتوس خوش آمدید
شما هم اکنون در حال مشاهده انجمن ها به صورت کاربر مهمان می باشید.در این حالت شما دسترسی به تمامی امکانات انجمن ندارید و امکان دریافت فایل ها به جز خود IPB را ندارید. اگر که عضو سایت می باشید اینجا را کلیک نمایید. در صورتی که تمایل به عضویت دارید اینجا را کلیک نمایید. عضویت در سایت رایگان می باشد!

Photo

سوالات و مشكلات

* * * * - 1 votes

• Please log in to reply
1356 replies to this topic

Bianconeri 1897

Bianconeri 1897

مدیر انجمن

• اعضا
  • 5,234 posts

اقا یه سوال
اون پچی که امد چند روز پیش هر 8 تا الجزیره اسپورت ها و شبکه های فرانسه رو باز کرد ، برای من امشب پرید برای شما چطور؟

فعلا تمام اون شبكه هايي كه باز ميشدن با اين سري پچ ها پريده

يه سول هم من دارم از حسن:
حسن جان الجزيره رو با كارت دي وي بي ميگيري؟
يه راهي بگو ما هم بتونيم ببينيم

خيلي ممنون كه رفتي و تاپيك آموزشي رو خوندي :2mo5pow:

mostafa-juve

mostafa-juve

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1,772 posts
طريقه وارد كردن كد بيس به استارست 150 چجوريه؟ آخر كسي جواب منو نداد............... از اون راه STB و 1234 چهار تا كد ميشه وارد كرد كه بيس جز اون 4 تا نيست

Bianconeri 1897

Bianconeri 1897

مدیر انجمن

• اعضا
  • 5,234 posts

طريقه وارد كردن كد بيس به استارست 150 چجوريه؟
آخر كسي جواب منو نداد...............
از اون راه STB و 1234 چهار تا كد ميشه وارد كرد كه بيس جز اون 4 تا نيست

روش دادن كد دستي به (120.130.150.200)

براي دسترسي به صفحه كددهي ابتدا دكمه منو راميزنيم وروي گزينه STB SETTINGكه گزينه سوم است ودرعكس بانوارابي رنگ مشخص است ميرويم (OK)نميزنيم عدد1234رابه ترتيب ازچپ به راست واردميكنيم وصفحه سيستم كدها ظاهر ميشودوهمانطوركه درعكس دوم ذكرشده روي سيستم كد موردنظرOKميزنيم تاوارد كدهاي ان سيستم شويم درعكس سوم كدها وايدنت وانديس ها مشخص است بعدازشماره رديفها ايدنت هاهستند كه شش رقمي هستند مثلااولين همه ازبالا(004E01)ميباشد وبعدازايدنت هم رديف ايندكس هاهستند كه دورقمي وهميشه همراه كدها وايدنت اعلام مي شوند براي وارد كردن كدها اعداد رابا دكمه هاي 1تا9وحروف رابادودكمه تغييركانال تنظيم ميكنيم وبعد ازاتمام كاردوبارOKميزنيم تاكدها ذخيره شود وبعد ازچند لحظه كدهاي جديد اپديت شده وكانالهاي مربوطه بازميشوند

------------------
اگه اين نشد ، بايد آخرين پچ ارائه شده رسيورت رو بريزي بعد اين كار رو انجام بدي

mostafa-juve

mostafa-juve

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1,772 posts
بچه ها يكي كد بيس Ntv spor رو بگه چحوريه؟ يعني كدوم عدد prov idهستش كدومIndexهست كدومkey

Drughi

Drughi

ستاره یوونتوس

• اعضا
  • 9,091 posts
مصطفی تو هنوز این چیز های پیش پا افتاده رو هم یاد نگرفتی :Facepalm: . ::0003_این میشه index A0 21 23 00 35 46 14 00 این میشه key

mostafa-juve

mostafa-juve

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1,772 posts

مصطفی تو هنوز این چیز های پیش پا افتاده رو هم یاد نگرفتی :Facepalm: .

::0003_این میشه index
A0 21 23 00 35 46 14 00 این میشه key

:دی:
متاسفانه هنوز نه

juventus1996

juventus1996

هوادار یوونتوس

• اعضا
  • 433 posts
لینک اینترنتی سایت atdhe.netکه میذارید در حال پخش بازی هر 1دقیقه یکبار قطع میشه و کد میخواد و تا کدی که میخواد رو وارد نکنی اجازه ی پخش نمیده,راهی وجود داره؟

Bianconeri 1897

Bianconeri 1897

مدیر انجمن

• اعضا
  • 5,234 posts

لینک اینترنتی سایت atdhe.netکه میذارید در حال پخش بازی هر 1دقیقه یکبار قطع میشه و کد میخواد و تا کدی که میخواد رو وارد نکنی اجازه ی پخش نمیده,راهی وجود داره؟

اين سايت معمولا خودش يه لينك مستقيم ميذاره و بقيه لينك ها رو از سايت هاي ديگه ميگيره كه بعضي از اون سايت ها پولي هستن ...

نميشه كاري كرد.

bianco vino71

bianco vino71

ستاره یوونتوس

• اعضا
  • 7,849 posts
خب سهيل باز من اومدم ;D با توجه به اتفاقات خوشايند اخير ;D با يك فروند X90 چه ميشه كرد ؟ كدوم كانال ها رو ميشه باز كرد اگه ميشه لطف كن يه توضيح مفصل بده

Bianconeri 1897

Bianconeri 1897

مدیر انجمن

• اعضا
  • 5,234 posts

خب سهيل باز من اومدم ;D
با توجه به اتفاقات خوشايند اخير ;D
با يك فروند X90 چه ميشه كرد ؟
كدوم كانال ها رو ميشه باز كرد
اگه ميشه لطف كن يه توضيح مفصل بده

خب مانی :دی:

چرا X90 ???

خیلی ممنون که خیلی خیلی به حرفم گوش میدی :121fs725372:

حداقل X95 میگرفتی :rolleye: که پچ براش بیاد

------------------------
میتونی کانل های Rai , Lider رو تو هاتبرد و NTV , NTV Spor , Rustavi2 , Star Turkey رو تو ماهواره ترک باز کنی :دی:

bianco vino71

bianco vino71

ستاره یوونتوس

• اعضا
  • 7,849 posts
نخریدم که با یکی از دوستام که دو تا داشت عوض کردم ;D الآن اون 2000 داره میگم بیاد اینجا راهنمائیش کنی :laugh3: :laugh3: حالا با این می تونم دانگل داشته باشم ؟

Bianconeri 1897

Bianconeri 1897

مدیر انجمن

• اعضا
  • 5,234 posts

نخریدم که
با یکی از دوستام که دو تا داشت عوض کردم ;D
الآن اون 2000 داره میگم بیاد اینجا راهنمائیش کنی :laugh3: :laugh3:

حالا با این می تونم دانگل داشته باشم ؟

نمیدونم. باید برم ببینم .

کدوم دانگل؟؟

دارک یا دلتا؟؟؟

دارک رو بیشتر تعریف میکنن و از سری Y4 هست

Drughi

Drughi

ستاره یوونتوس

• اعضا
  • 9,091 posts
با این دستگاه میشه دانگل استفاده کرد سهیل، فقط باید حواسش باشه به روز باشه وگرنه هیچی گیرش نمیاد.

Bianconeri 1897

Bianconeri 1897

مدیر انجمن

• اعضا
  • 5,234 posts

با این دستگاه میشه دانگل استفاده کرد سهیل، فقط باید حواسش باشه به روز باشه وگرنه هیچی گیرش نمیاد.

اين جمله يعني چي؟؟؟؟ ;D

شفاف سازي ميفرمائيد ؟ :121fs725372:

Drughi

Drughi

ستاره یوونتوس

• اعضا
  • 9,091 posts

اين جمله يعني چي؟؟؟؟ ;D

شفاف سازي ميفرمائيد ؟ :121fs725372:

سهیل میخوای من رو ضایع کنی ؟ :دی:

من اطلاعات دقیقی از دانگل ندارم ولی میدونم که باید اون برنامه ای که میخوای باهاش شبکه ها رو باز کنی باید اپدیت باشه ( به روز ) .
اشتباه میکنم؟

Bianconeri 1897

Bianconeri 1897

مدیر انجمن

• اعضا
  • 5,234 posts

سهیل میخوای من رو ضایع کنی ؟ :دی:

من اطلاعات دقیقی از دانگل ندارم ولی میدونم که باید اون برنامه ای که میخوای باهاش شبکه ها رو باز کنی باید اپدیت باشه ( به روز ) .
اشتباه میکنم؟

دقيقا :دی:

-------------
نه به اين شكل كه ميگي نيست.

معمولا وقتي از طرف شركت پچ جديدي براي دانگل مياد كه = روز به روز كه ميريم جلو بر تعداد استفاده كننده ها زياد ميشه و كه اون شيرينگي كه انجام ميشه و اين پچ با اون مچ ميشه ، با زياد شدن مخاطب به مشكل بر ميخوره و ديگه توان دريافت ديتا رو نداره. به همين دليل پچ جديد ميده بيرون شركت. و تا زماني كه ما به مشكل بر نخورديم نيازي نيست كه پچ بريزيم و معمولا پچ هر ماه مياد و يا 2 ماه 1 بار مياد.

-----------
بايد بگم كه چون روز هاي شنبه و يكشنبه تعطيل هست تو اكثر كشور ها ، معمولا روز هاي يكشنبه بعد از ظهر شيرينگ براي چند ساعتي قطع ميشه.

ولي در كل من دانگل رو براي ديدن فوتبال پيشنهاد نميكنم ( همين نبود ثبات تو شيرينگش) چون خودم زجر كشيدم و آخر فروختمش :2mo5pow:

Drughi

Drughi

ستاره یوونتوس

• اعضا
  • 9,091 posts

دقيقا :دی:

-------------
نه به اين شكل كه ميگي نيست.

معمولا وقتي از طرف شركت پچ جديدي براي دانگل مياد كه = روز به روز كه ميريم جلو بر تعداد استفاده كننده ها زياد ميشه و كه اون شيرينگي كه انجام ميشه و اين پچ با اون مچ ميشه ، با زياد شدن مخاطب به مشكل بر ميخوره و ديگه توان دريافت ديتا رو نداره. به همين دليل پچ جديد ميده بيرون شركت. و تا زماني كه ما به مشكل بر نخورديم نيازي نيست كه پچ بريزيم و معمولا پچ هر ماه مياد و يا 2 ماه 1 بار مياد.

-----------
بايد بگم كه چون روز هاي شنبه و يكشنبه تعطيل هست تو اكثر كشور ها ، معمولا روز هاي يكشنبه بعد از ظهر شسرينگ براي چند ساعتي قطع ميشه.

ولي در كل من دانگل رو براي ديدن فوتبال پيشنهاد نميكنم ( همين نبود ثبات تو شيرينگش) چون خودم زجر كشيدم و آخر فروختمش :2mo5pow:

خسته نباشی :دی:

خوب مرد حسابی من هم منظورم از برنامه همون پچ بود دیگه ، منظورم رو رسوندم دیگه گفتم که برنامه هات باید به روز باشه یعنی همینی که تو هم گفتی ، هر چند وقت شرکت پچ جدید بیرون میده . :3ztzsjm:

حتی این حرف من رو مانی تو پخ هم تایید کرد گفت یکی از اشناهاش پچ قدیمی ریخته بود و مدت زمان کمی شبکه ها رو داشت ولی یکی دیگه از اشنا هاش اپدیت بود و شبکه هاش باز بود .

مانی این سهیل میخواست من رو ضایع کنه مجبور بودم اسرارمون رو فاش کنم . :Facepalm: :دی:

mostafa-juve

mostafa-juve

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1,772 posts
بچه ها يه سوال دارم: الان تمايمي شبكه هايي كه فوتبال ها رو با كد بيس نشون ميدادن امروز قطع بودن.ميخوام بدونم مشكل از دستگاهه يا كدها عوض شده راستي آخرين پچ X95 رو هم بي زحمت بذاريد

Bianconeri 1897

Bianconeri 1897

مدیر انجمن

• اعضا
  • 5,234 posts

بچه ها يه سوال دارم:
الان تمايمي شبكه هايي كه فوتبال ها رو با كد بيس نشون ميدادن امروز قطع بودن.ميخوام بدونم مشكل از دستگاهه يا كدها عوض شده
راستي آخرين پچ X95 رو هم بي زحمت بذاريد

بايد كدشون عوض شده باشه. اگر قبلا داشتي شبكه ها رو پس مشكل از دستگاهت نيست.

-----
پچ هم تو كدها و فركانس ها - البته بزودي :121fs725372:

یوونتوس1985

یوونتوس1985

ستاره یوونتوس

• اعضا
  • 7,425 posts
  • LocationTehran
سهيل ! حسن ! و يا هر دوست عزيزي كه ميدونه! طريقه كد دهي به رسيور ICLASS -9595X به من ياد بديد

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users