Jump to content

به جامعه مجازی هواداران باشگاه یوونتوس خوش آمدید
شما هم اکنون در حال مشاهده انجمن ها به صورت کاربر مهمان می باشید.در این حالت شما دسترسی به تمامی امکانات انجمن ندارید و امکان دریافت فایل ها به جز خود IPB را ندارید. اگر که عضو سایت می باشید اینجا را کلیک نمایید. در صورتی که تمایل به عضویت دارید اینجا را کلیک نمایید. عضویت در سایت رایگان می باشد!

Photo

هفته پانزدهم سری آ : یوونتوس 1 - 0 اینتر

53 replies to this topic

ace of glass

ace of glass

بهترین فرد فروم

• اعضا
  • 7,863 posts
  • Locationساری

زمین بازی ب نظر خیس بود و رو کیفیت بازیکنا تاثیر میذاشت ..بازی دلچسبی نبود ب دلیل اینکه الگری داگلاس رو نیمکت میذاره ب نظرم با دو هافبک بریم بهتره و توامان از داگلاسو کواد وهرچی نیرو هجومی داریم استفاده کنیم اماخوب کلین شیت کردیم ولی باید بهتر باشیم

مانجوکیچ چ غولیه ب همراه رونالدو ما ب نیم فصلم نرسیدیما تیم با این اختلاف اوله نیم فصل دوم طبق هر سال بهترم میشیم ..کانسلو خیلی عالی و با مغز و ریسکی بازی میکنه  تمرکز تیم دقایق اخر ب هم ریخت این مشکل این فصل ماست ک باید حل بشه ...خط هافبک ما ناقصه چون امره و خدیرا مصدوم بودن و تنوع در خط هافبک نیست و با بیرون  رفتن دیبالا تیم اون رابط خودشو از دست داد

• Orphée, eⁿzº, D E L P I E R O and 3 others like this

capture1_gp2v.jpg

tecra

tecra

داره تیفوسی میشه

• اعضا
  • 2,512 posts

دقیقا تا قبل از خوردن اون تیرک، تیم کاملا بی انگیزه بود و از سر شکم سیری بازی می کردند.  بعد از اون تیرک بازی تیم متحول شد و تیم به خودش اومد. خیلی بهتر بازی کردیم و سعی کردند بازی را کنترل کنند. دیگه به اینتر موقعیتی نداند.  

متاسفانه رونالدو اصلا خوب نبود توی این بازی به نظر من، البته کاملا مهار شده بود ولی آماده نبود امشب.

تعویض دیبالا یکی از اشتباهات امشب آلگری بود، دیبالا انگیزه داشت و بسیار هم خوب داشت بازی می کرد، چرا باید تعویض بشه. رونالدو یا مانژو گزینه های بهتری بودن.

مرسی کیلینی، فوق العاده بود.

بیش از همه می خوام از شزنی تشکر کنم، فوق العاده هست. یک حس اطمینان کامل می بینم و به خودش مطمئن هست. واکنش ها به جا و فوق العاده هست.

بازیو خونه دیدی؟! از حال و هوای تورین بگو  :6:

• eⁿzº, Aminvo, ace of glass and 3 others like this

farzad-t

farzad-t

هوادار یوونتوس

• اعضا
  • 301 posts

یه زمانی ما افتخار می‌کردیم که سری‌آ تاکتیکی‌ترین لیگ دنیاست. به یووه هم افتخار می‌کردیم و می‌گفتیم دفاع کردن سخت‌تر از حمله کردنه. بعد تیم رو از لحاظ تاکتیکی آنالیز می‌کردیم و کیف می‌کردیم.

دوستان منتقد انصافا بازی دیشب رو از منظر تاکتیکی هم نگاه کردن؟

* متوجه شدید همون ده دقیقه اول بازی آلگری جای دیشیلو و کانسلو رو در دو سمت زمین عوض کرد؟ سمت راست با حضور کانسلو و هجوم پریشیچ و آساموا به شدت آسیب‌پذیر شده بود. توجه کردید وقتی دیشیلو اومد چپ، پریشیچ که یکی از وینگرهای خوب دنیاس، محو شد کلا؟

* به این دقت کردید که مانژو داشت توی دو تا پست بازی می‌کرد؟ در فاز هجومی، مهاجم نوک بود. در فاز دفاعی میومد چپ کمک کانسلو. این کار،‌ قدرت بدنی وحشتناک و دوندگی بالایی می‌طلبه که فقط از مانژو برمیومد. یه زمان‌هایی از بازی حس می‌کردم مانژو داره هافبک باکس بازی می‌کنه!

* شمردید بنتانکور چندتا قطع/بازپس‌گیری توپ داشت؟ بروزوویچ رو کلا از کار انداخته بود.

* حس کردید توی این بازی چقدر بهتر از قبل پرس می‌کردیم؟ نیمه دوم که کلا اینتر تو قوطی بود. نیمه اول هم به جز 15، 20 دقیقه بقیه بازی دست ما بود.

خداوکیلی اینا رو شما هم دیدید؟ یا من داشتم یه کانال دیگه رو نگاه می‌کردم؟!

----------------------------------------

یه اشتباهاتی داشتیم که اگه جلوی تیم‌های بزرگ مرتکب بشیم قطعا گل می‌خوریم. مثل سوتی متوییدی. مثل سانتری که اومد رو دروازه و کانسلو به جای اینکه توپ رو به سمت خط طولی پشت سرش دفع کنه، هد زد به سمت پشت محوطه جریمه و جلوی بازیکن حریف. یا مثلا خطاهای غیرضروری که متوییدی پشت محوطه جریمه میده.

این کانسلو تو حمله عالیه. اینتری‌ها دونفری نمی‌تونستن بگیرنش. بازی چشم‌نواز و لذت‌بخشش با بهبود عملکرد دفاعیش تکمیل خواهد شد.

از بازی کیلینی، دیشیلو، کانسلو، بنتانکور و مانژوکیچ لذت بردم.

عملکرد شزنی، بونوچی و دیبالا خوب بود.

به جای دیبالا، آلگری می‌تونست رونالدو رو تعویض کنه. ولی انصافا رونالدو بازیکنیه که حتی دقیقه 95 هم بوی گل میده.

بازی جذابی بود و ما تیم خوب و سرعتی اینتر رو عملا به زانو درآوردیم.

• AAG, Orphée, mory and 9 others like this

20i_48132_1_480x300.jpg

GioVanni Agnelli

GioVanni Agnelli

-

• ادمین
  • 21,022 posts

- بردن اینتر تحت هر شرایطی و با هر نتیجه ای حال میده،

نکته مهم حداقل برای خود من گل نخوردن بود که آلگری و یارانش به خوبی انجام دادند. نمیشه از بازی عالی ـه ژسنی و کاپیتان هم به راحتی گذشت.

مانژو واقعا فوق العاده بوده امسال و به نظرم میخواد رکورد خوبی از خودش به جا بزاره، و البته کانسلو که در مقابل تیم سابق خودش اینطور درخشید و پاس گل هم داد.

فقط تعویض دیبالا تو ذوق زد، چون انگیزه داشت و خوب هم بازی میکرد ولی خب؛ مانژو و رونالدو از نظر تاکتیکی مهره های با ارزشی هستند برای آلگری.

عملکرد دی شیلیو واقعا عالی بود و اگه همینجوری کار کنه به راحتی میتونه ساندرو رو نیمکت نشین کنه !

bahman_alex

B a H M a N

GioVanni Agnelli

●•٠·˙Ȥɛɗɲέƙ Ɠгƴɡɛгɑ˙·٠•●

ϾĦɌƗSŦƗɅƝ ƤѺƲLSΣƝ

𝔃𝓭𝓮𝓷ě𝓴 𝓰𝓻𝔂𝓰𝓮𝓻𝓪

AAG

AAG

هوادار یوونتوس

• اعضا
  • 301 posts
  • Locationتهران

sb9k_2.jpg

جدای از اتخاذ بعضی تصمیماتش واقعا جزو مربی های محبوبمه

یه ایتالیاییه همه فن حریفه

ولی ...

از نظر من تصمیماتش نیستن که برام درد آوره

مشکل اصلی اینجاست که یه یووه ایی نبوده و نیست

نمیتونه هوادارای یووه رو درک کنه

هوادارای یووه با هوادارای سایر تیمها فرق دارن

همه با یووه دشمنن

منه هوادار میخوام تیمم بدخواه ها رو زیر پا له کنه ولی الگری اعتقاد داره همین که ببریم کافیه ... نوع بردن براش مهم نیست ولی برا منه هوادار مهمه

یا من باید خودمو با الگری هماهنگ کنم یا اون با من

مشکل اینجاست !

• GioVanni Agnelli, Orphée, mory and 11 others like this

farzad-t

farzad-t

هوادار یوونتوس

• اعضا
  • 301 posts

نذاشت نفس بکشه  :68:

iz5b_06_j014147_rid.variant1400x787_50.j

آساموا... این همه سال کنار بهترین مدافعان دنیا چی یاد گرفتی پس؟  :417:

90gr_07_gp2_6011_rid.variant1400x787_50.

جنگجومون  :15644_shrk:

5ken_14_775205533vp017_juventus_v_f_rid.

کم فروغ اما همیشه خطرناک  :Sad-I-Know-That-Feel-Bro-l:

3ln4_04_gp18233_rid.variant1400x787_50.j

Home Sweet Home  :za2:

5jf9_01_gp18059_rid.variant1400x787_50.j

• GioVanni Agnelli, AAG, Orphée and 13 others like this

20i_48132_1_480x300.jpg

Jevdelffon

Jevdelffon

تیفوسی یوونتوس

• اعضا
  • 1,016 posts
منم از این جور گلهای تقریبا با کار گروهی دقیق و حساب شده و پاس زمینی خیلی خوشم میاد. این جور کارهایی بیشتر از تیم بارسلون با بازی شناورش برمیاد
  • Orphée, mory, tecra and 6 others like this

cover_1440_x93r.jpg

Jevdelffon

Jevdelffon

تیفوسی یوونتوس

• اعضا
  • 1,016 posts
بابا این چرا اینجوری میکنه. من این پست بالا رو در پاسخ به پستD E L P I E R O نوشتم ولی اینجا قرارش داد
  • tecra, ace of glass, D E L P I E R O and 1 other like this

cover_1440_x93r.jpg

Guest_A Tribute To Buffon_*

Guest_A Tribute To Buffon_*
  • مهمان

من ندیده بودم تیم اینقدر خوب پرس کنه تا دقیقه 90 ! واقعا هم جواب داد و بازیکنان اینتر مدام اشتباه میکردند. نکاتی که فرزاد گفت هم در بازی دیدم و کاملا موافقم. 

• Orphée, tecra, ace of glass and 5 others like this

Jack Sparrow

Jack Sparrow

بی وفا

• اعضا
  • 2,628 posts
برد خوبی بود و بازی آروم و کم تنشی رو دیدیم که خیلی خوب بود؛ غیر از دیبالا و رونالدو از باقی بازیکنا راضی بودم و بنظرم بهترین بازیکن زمین مانژوکیچ بود.
نمیدونم اسپالتی چرا پولیتانو رو بیرون کشید؛ دهنمونو سرویس کرده بود. جنس این تعویض از جنس همون تعویض سانتون - ایکاردی بود :1:
البته توجه به این نکته که توپ و میدون رو به تیمی داده بودیم که بدون هافبک اصلیش، ناینگولان، بازی میکرد یکم نوع قضاوتمون نسبت به بازی رو عوض میکنه.
هر چند جلوی اسپال هم مالکیت توپ رو به حریف داده بودیم ...
  • GioVanni Agnelli, Orphée, mory and 10 others like this

tecra

tecra

داره تیفوسی میشه

• اعضا
  • 2,512 posts

اینتر نیمه اول زورشو زده بود و معلوم بود نمیتونه 90 دقیقه اینطوری بازی کنه.. هیچ تیمی نمیتونه 90 دقیقه پرفشار بازی کنه.. حتی بایرنِ پپ گواردیولا در تورین نیمه دوم تیمش وا داد، این که اینتره.. 

هروقت تیمی نیمه اول یووه رو تحت فشار قرار داد و نتونست گل بزنه بدانید و آگاه باشید که نیمه دوم از هم می پاشه.

---

بالاخره معلوم شد فرق یووه ی امسال با پارسال چیه.. پارسال 90 دقیقه نتونستیم گل بزنیم، امسال کمتر از 70 دقیقه طول کشید. خط حمله بشدت خطرناکه. شاید خوشتون نیاد، شاید ترکیبی و دلنشین بازی نکنیم ولی هیچ تیمی تو اروپا نمیتونه از دست این خط حمله قصر در بره.. مگه شوخیه کانسلو رو کناره ها داشته باشی، و مانژو و رونالدو در هیجده و نتونی گل بزنی؟! گور بابای بازی ترکیبی. این تیم ژاوی و مسی نداره که از عمق بزنه. دیبالا بعد 4 سال نمیدونه با خودش چند چنده و هافبکامون (بخصوص پیانیچ که ازش انتظار میره) فقط بلدن پاس عرضی بدن. تو این شرایط مفید ترین کار ارساله و هیچ دفاعی هم نمیتونه کاری کنه.. مانژو روی تیر دو رو هیچکی نمیتونه ببنده چون از تمام مدافعای کناری بلندقد تره.. به ناپلی زد، جلوی رئال هم دو تا زد و جلوی بقیه هم اگه توب برسه بازم میزنه.. 

---

یه چیز دیگه راجع به بازی 4-3-3 بازی کردن و عدم بازی به برناردسکی و کاستا بگم و ختم خطبه های امروز..

تا عقب نیفتیم و نیاز به گل نداشته باشیم خواب ترکیب 4-2-3-1 رو ببینید. چرا؟ زیرا:

1- پارسال تنها بازیکنی که مفید دفاع نمیکرد دیبالا بود امسال رونالدو هم اضافه شده

2- پارسال مانژو چپ بود و بیشتر در دفاع مشارکت داشت امسال رفته وسط و اون بازدهی دفاعیش کم شده.

3- پارسال لیخ بود که راست رو یه تنه می بست امسال کانسلو هست که نمیشه بچه رو اون سمت تنها گذاشت  :1:

به این دلایل، در حالیکه خط حمله تقویت شده نیاز به یه هافبک باکس اضافه هست که تعادل در دفاع رو برقرار کنه، کمبود مشارکت مهاجما در دفاع رو جبران کنه و از کانسلو حمایت کنه. 

این وقتی مهمتر میشه که بدونیم جناب پیانیچ در دفاع خوب نیست و سوراخ تیم از نظر دفاعی این دو سالی ایشون بودن 

• GioVanni Agnelli, Orphée, mory and 10 others like this

Dreamer

Dreamer

بازیکن اخراجی

• اعضا
  • 6,016 posts
  • LocationKhorram Abad
هر فصل پیش خودم میگفتم اگه فوتبال خوبی بازی نمیکنیم حداقل نتیجه رو میگیریم امسال هم نتیجه هارو میگیریم اما فکر میکردم اضافه شدن بونوچی.کانسلو.امره و مهم تر از همه رونالدو ی چیزی رو تغییر میده فکر میکردم دیگه تو خونه قاطع خواهیم بود حداقل جلو تیمهای درپیتی مثل اینتر و منچستر ب راز و نیاز نمیفتیم! سطح توقعاتم بالا رفته بود ک کم کم داره پایین میاد!

اینکه هافبکهای خوبی نداریم درسته اما سرمربی هم باید ی هنری از خودش نشون بده یا ن؟! اگه قرار بود خط هافبک هم مثل بقیه خطوط سطح بالا بود آلگریو میخواستیم چیکار؟!

تا اینجا روی کاغذ خوب بودیم اما بزرگترین حریفامون ناپولی و منچستر و اینتر بودن ک یا نبردیم یا ب زور بردیم! چاره ای جز صبر نیست تا مراحل حذفی اروپا فقط میدونم این تیم واسه قهرمان شدن شانس خیلی زیادی نیاز داره! وقتی اینتر و منچستر میان اینجا و مارو میترسونن سیتی و بارسلونا بعیده از اونا بی عرضه تر باشن!
  • GioVanni Agnelli, mory, eⁿzº and 9 others like this
<p>ما در رنگها زندگی می کنیم اما رویاها سیاه و سپیدند...</p>

Aminvo

Aminvo

تیفوسی یوونتوس

• اعضا
  • 1,598 posts

بازیو خونه دیدی؟! از حال و هوای تورین بگو  :6:

بازی را تو خونه دیدم!! :fp:

دیروز همونطور که گفتم اعصاب شرکت حمل و نقل عمومی تورین بود که به صورت ناگهانی هم دست به این کار زده بودند برای چند ساعت، یعنی صبح همون روز اعلام کردند. برای همین نمی شد رفت بار و ... بازی را دید چون برگشتم دست خودم نبود دیگه!!!

ورزشگاه به دور از مرکز شهر هست و برای همین تاثیر بازی روی مرکز شهر خیلی کم هست. ولی در ایستگاه های مرکزی که از شهر های اطراف تورین میان و یا از جاهای مختلف تورین میرن طرفدار ها را میشه دید که اومدن تا برن سمت ورزشگاه، برای بازی های مهم مثل این بازی بعضی از طرفدار ها ( خیلی کم هستند)  لباس یوونتوس ( طبیعتا چون سرد هست کاپشنش) را می پوشند و با لباس یووه روزشون را می گذرونند. 

در مرکز شهر باشید، صدای داد و ... را از بعضی از خونها روی موقعیت های حساس می تونید بشنوید. 

البته من روز های بازی های مهم تا حالا توی دو تا میدان اصلی شهر نرفتم ببینم چه خبر هست، یعنی اصلا دقت نکرده بودم برم ببینم و الان که دارم می نویسم به ذهنم خورد شاید اونجا هم خبری باشه. 

• حامد, GioVanni Agnelli, AAG and 11 others like this

[SIGPIC][/SIGPIC]

او با اینکه به ثروت دست یافت اما تمام آن را صرف تحقیقات علمی کرد و در فقر و بدهکاری در نیویورک در اتاق یک هتل فوت کرد
hey God, both of us know I had been born in wrong Geographical coordinates, please help me to move where I belong there.

mory

mory

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 3,712 posts

تبریک بابت پیروزی ولی بردهای حداقلی در برابر این دزد ها اصلا برای من دلچسب نیست .

• GioVanni Agnelli, AAG, Orphée and 11 others like this

تصویر

ای به رویا سرسپرده با توام ای همه خوبی

راهی کدوم دیاری...

Reply to this topic

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users