Jump to content

به جامعه مجازی هواداران باشگاه یوونتوس خوش آمدید
شما هم اکنون در حال مشاهده انجمن ها به صورت کاربر مهمان می باشید.در این حالت شما دسترسی به تمامی امکانات انجمن ندارید و امکان دریافت فایل ها به جز خود IPB را ندارید. اگر که عضو سایت می باشید اینجا را کلیک نمایید. در صورتی که تمایل به عضویت دارید اینجا را کلیک نمایید. عضویت در سایت رایگان می باشد!

Photo

ژوائو کانسلو

- - - - -

• Please log in to reply
149 replies to this topic

Guest_A Tribute To Buffon_*

Guest_A Tribute To Buffon_*
  • مهمان
در مورد رونالدو چیزی نگفتند؟
  • اون که من دوسش دارم likes this

حامد

حامد

ستاره برتر فـروم

• ستاره برتر فروم
  • 3,579 posts

والا عرضم به حضور شما دوست نازنين كه CIES در گزارشش؛ خريد كريستيانو رونالدو توسط يووه با قيمت 105.5 ميليون يورو از رئال مادريد را در رديف هشتمين خريد برتر ترانسفرينگ تابستاني 2018 فوتبال ايتاليا دانسته است.

• ace of glass, amirali2001, back to juve and 2 others like this

Tu sei la squadra del cuore

sempre in campo undici eroi

vinci l'impossibile e vai

Ti seguiremo anche noi

اِل کاپیتانو

اِل کاپیتانو

سینا هستم

• اعضا
  • 3,580 posts

حالا میفهمم چرا مدیر های باشگاه که اینقدر با خصاصت خرج میکنن برای این پسر 40 میلیون پرداخت کردند  :worship:

• mory, tecra, ace of glass and 8 others like this

ETWmP_zXYAEadf_2.jpg

drughi1990

drughi1990

تازه به ما ملحق شده

• اعضا
  • 710 posts
  • Locationzahedan

واقعا ی سوپر خرید بود یه دهه راستمون رو بیمه کردیم الان مشخص میشه چرا چهل تا پاش دادیم فوق العادست کانسلو :8:

• mory, eⁿzº, tecra and 9 others like this

Orphée

Orphée

بازیکن آزاد

• ستاره برتر فروم
  • 6,350 posts
  • LocationRasht

فکر کنید مربی پرتغال با اون تیم فشلش، این بابا رو به کانسلو نه تنها ترجیح داد، بلکه ژوآئو رو با خودش جام جهانی هم نبرد! :fp:

« هنوز تو جای گیری ها و کاور کردن یارش مشکل داره و زمان و فضای زیادی برای یه سانتر ایده آل به حریف میده! تموم گلایی که این فصل خوردیم روی تسامح کانسلو/کوآد بود. تنها مثال نقض، پنالتی ژوآئو رو جاکرینی ـه... »

در کل نکات مثبتش بسیار به نکات منفیش چربش داره + قحطی دفاع کناری داریم تو دنیا و این لذت حضورشو چند برابر میکنه... blackdeli.gif

• mory, eⁿzº, tecra and 11 others like this

They SURVIVED ... That's What Make Them Assets ! i

JB.png

tecra

tecra

داره تیفوسی میشه

• اعضا
  • 2,515 posts

در بیرون اومدن از فشار حریف، دریبل زدن و در کل در حمله عالیه و پنالتی هم گرفت ولی در دفاع خیلی ضعف داره.. فضای پشت سرش به کرات خالی میشه. و همیشه هافبک باکس راست خدیرا/امره باید اونو پوشش بدن.. 

یکی از دلایلیه که نمیتونیم دو هافبکه بازی کنیم.. 

• Orphée, mory, eⁿzº and 9 others like this

AliReZaZa

AliReZaZa

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2,181 posts
  • LocationTehran,Iran
اگه دقت كرده باشيد همه حملات مهم والنسيا از سمت راستمون بود. با يه يك دو ساده خيلي راحت عقب ميمونه
همون حرفي كه دوستان زدن. بنظرم الگري تا قبل بازيهاي مهم كيفيتشو ارتقا بده همون كاري كه با ساندرو هم كرد
  • mory, tecra, Georgia and 8 others like this

Dreamer

Dreamer

بازیکن اخراجی

• اعضا
  • 6,036 posts
  • LocationKhorram Abad
من از وقتی والنسیا بود کمابیش دنبالش میکردم هم اینو هم خوزه گایا رو... وقتی شایعات اومدنش ب یووه مطرح شد خوشحال شدم و میگفتم کاش زودتر بیاد بعضی دوستان اینجا میگفتن دیشیلیو بیاد بهتره! در آخر ماروتا ب خواستشون عمل کرد و دیشیلیو اومد و کانسلو رفت اینتر.. اونجا هم کانسلو سطح خودشو نشون داد و دیشیلیو اینجا سوهان روح شد! واقعا فک نمیکردم دیگه اینتر اینو از دست بده اما داد! دوباره یووه رفت سمتش (بعدا مشخص شد پافشاری از طرف پاراتیچی بوده و ماروتا مثل قبل مخالف بوده) راستش منم اولا 40 میلیون رو زیاد میدونستم الان دیگه ن! دست کم الان 80 میلیون می ارزه...

دیشبم ک عالی بود. ی نقدی ک ب آلگری میشد این بود ک بازیکنا زیر دستش پیشرفت نمیکنن یا درجا میزنن یا افت میکنن... اما دیدیم ک کانسلو چ پیشرفتی داشته تو والنسیا و اینتر خوب بود ولی ب جرات میتونم بگم هیچوقت ب این خوبی نبوده ک الان هست.. دیدیم ک مرتب ب تیم ملی دعوت میشد قبلا نمیشد!

امیدوارم مصدوم نشه چون بازیای بزرگی در پیش هست...
  • GioVanni Agnelli, eⁿzº, Heypnotism and 8 others like this
<p>ما در رنگها زندگی می کنیم اما رویاها سیاه و سپیدند...</p>

Orphée

Orphée

بازیکن آزاد

• ستاره برتر فروم
  • 6,350 posts
  • LocationRasht

- تو حمله تروریستیه واس خودش! 17 دریبل داشته در سری آی 2018-19 ؛ بیشتر از هر بازیکن دیگه ای (نه تنها هر مدافع دیگه ای)... #سبقت

- خوش شانسی هم آوردیم! اینتر موافقت نامۀ سخت گیرانه ای با یوفا داشت (FFP) و نتونست به اندازۀ کافی بازیکن بفروشه، وگرنه فصد خریدِ قطعیِ کانسلو و رافینیا رو داشتن...

• AAG, eⁿzº, Heypnotism and 12 others like this

JB.png

vahid.juv

vahid.juv

هوادار یوونتوس

• اعضا
  • 601 posts
  • Locationgolestan-gorgan
لذت بازی های خوبش کنار قیافه اینتریا موقع دیدن بازی هاش اوف لذت بخشه، خیلی خوبه این پسر، با یه پاس گل شیک واسه رونالدو جلو اینتر هممونو بکش لطفا
  • Orphée, tecra, Georgia and 4 others like this

Jack Sparrow

Jack Sparrow

بی وفا

• اعضا
  • 2,634 posts
مرسی ساباتینی !
  • Orphée, eⁿzº, tecra and 2 others like this

farzad-t

farzad-t

هوادار یوونتوس

• اعضا
  • 301 posts

مقایسه عملکرد دنی آلوز و ژوائو کانسلو در 8 بازی ابتدایی با پیراهن یوونتوس

11zn_unnamed_40.jpg

پ.ن: من متعجبم اینتر چجوری اینو از دست داد؟! باید فرش زیر پاشون رو هم میفروختن قراردادشو دائمی میکردن.

متعجب‌ترم از اینکه ما پارسال به چی فکر میکردیم که به جای این، رفتیم دیشیلو رو خریدیم؟!  :fp:

• حامد, GioVanni Agnelli, AAG and 10 others like this

20i_48132_1_480x300.jpg

Delle Alpi

Delle Alpi

هوادار

• اعضا
  • 675 posts

11zn_unnamed_40.jpg

پ.ن: من متعجبم اینتر چجوری اینو از دست داد؟! باید فرش زیر پاشون رو هم میفروختن قراردادشو دائمی میکردن.

متعجب‌ترم از اینکه ما پارسال به چی فکر میکردیم که به جای این، رفتیم دیشیلو رو خریدیم؟!  :fp:

همین امسالم بخیر گذشت
اگر منچستر دندون گردی نکرده بود الان چشم انتظار بودیم مصدومیت دیشیلیو تموم شه دارمیان را تو زمین نبینیم

من که بشخصه اصلا فکر نمیکردم اینقدر خوب باشه  تو حمله و ساتنر که فوق العادس
فقط مونده تو بازی های بزرگ ببینیم دفاع کردنش چجوریه

• eⁿzº, tecra, ace of glass and 5 others like this

hoceynjuventini

hoceynjuventini

تیفوسی یوونتوس

• اعضا
  • 692 posts
  • Locationshiraz

11zn_unnamed_40.jpg

متعجب‌ترم از اینکه ما پارسال به چی فکر میکردیم که به جای این، رفتیم دیشیلو رو خریدیم؟! :fp:

شاید خدا خواسته یه حالی بهمون بده
  • tecra, AbolfazlMF , cr7 and 2 others like this
jűvęŅŢś f○r €V£ř

Dreamer

Dreamer

بازیکن اخراجی

• اعضا
  • 6,036 posts
  • LocationKhorram Abad
البته اینتریا هم اینقد نفهم نبودن اولا ک اونا زیر تیغ یوفا هستن و نمیتونستن بی محابا 40 میلیون پای کانسلو بدن هم اینکه پول زیادی بود هم دفاع راست اونقد پست مهمی نیس وقتی تو بقیه پستها ضعف داری البته اینم دوباره میگم ک پارسال کانسلو ب خوبی الانش نبود... دوما هم اینتریا بعدش ورسالیکو رو با قیمت کمتری گرفتن ک کارشونو راه میندازه ورسالیکو هم از بهترینها تو پست خودشه تو این قحطی مدافع راست میشه گفت اینتر بهترین جایگزین رو گرفت...

در نهایت فک میکنم همه از این انتقالات راضی بودن... هر تیم با توجه ب شرایطش خوب عمل کرد...
  • eⁿzº, Pinturicchio, Aminvo and 8 others like this
<p>ما در رنگها زندگی می کنیم اما رویاها سیاه و سپیدند...</p>

Orphée

Orphée

بازیکن آزاد

• ستاره برتر فروم
  • 6,350 posts
  • LocationRasht

گل اول پرتغال به لهستانو ببینید؛ پاسِ منجر به پاس گلو داد، کلیدی و در عین حال ساده. قفل بازیو باز کرد! درسته اسیست حساب نمیشه ولی 80 % کارو کانسلو انجام داد...

صرفاً یه مدافع راست نیست، عملاً داره متزالا بازی میکنه و تیمایی که توش هست رو میچرخونه. من فقط اوج مایکون تو اینترو یادم میاد که همچین حالتی داشت...

خرید این و بونوچی، بُعد تازه ای تو بازیسازی بهمون داده و فشارو از رو بیانیتش برداشته! میتونیم با آوردن پپ بعدهای بیشتری هم بهش اضافه کنیم البته! :1:

تازه حسابشو بکنید بازیکنای تازه وارد تحت أليغري، حداقل نیم فصل طول میکشه تا جواب بدن! حتی دیبالا که تجربۀ سری آ داشت هم مستثنی نبود...

از طرف دیگه این وابستگی روز افزونِ یووه بهش، منو میترسونه! میزنم به تخته ولی ممکنه یه مصدومیت بد براش پیش بیاد و دست تیمو کامل بذاره تو حنا...

• eⁿzº, Pinturicchio, GG.B1 and 12 others like this

JB.png

Orphée

Orphée

بازیکن آزاد

• ستاره برتر فروم
  • 6,350 posts
  • LocationRasht

کنسلو تو این صحنه داشت ریه های أليغري رو کنسل میکرد و احتمالاً تا مرز سکته بردش... a7.png کانسلیسیمو 4 بازیکن جنوا رو از جریان بازی خارج کرد!

امیدوارم نشه مثه کوآد و تا حدودی ساندرو که تموم ذوق و قریحۀ دریبل و تکنیکشونو مکس خوش کونده! تو همچین بازیایی، این جزو معدود خوشیهای دست یافتنی برای منه...

• AAG, eⁿzº, Pinturicchio and 14 others like this

JB.png

moha684

moha684

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 4,647 posts
فکر کنم همه اینو قبول دارن که یکی از مهمترین دلایل هجومی تر بودن تیم نسبت به سال های گذشته همین آقاست، رسما کل تیم رو با خودش میکشه جلو.

نکته ی بارزی که از بازیش دیدم اینه که میل زیادی داره برای رو به جلو بازی کردن و در مقایسه با اکثر دفاع های کناری سال های اخیرمون که ترجیح میدادن توپ های دریافتی رو پاس به عقب بدن و رفع مسئولیت کنن کانسلو تا جایی که امکان داشته باشه توپ دریافتی رو به سمت جلو هدایت میکنه، حالا یا با پاس رو به جلو و یا حرکت و دریبل حریف مستقیم.

اعتماد به نفس بالا و تکنیک قابل قبولش هم در این زمینه کمکش میکنن و نهایتا سبک بازیش منجر به بیشتر شدن میل هجومی تیم میشه، از این حیث یه وزنه ی بزرگ برای تیممون هست

از نظر من یکی از مهمترین فاکتورها برای قهرمانی اروپا داشتن دفاع های کناری فوق العاده ست، ما تو سالهای اخیر فقط یه دنی الوز رو با این خصوصیات داشتیم و خاطرتون هست که چقدر توی صعود به فینال سی ال اون سال تاثیرگذار بود، به همین خاطر هم در حضور کانسلو برای تیم شانس خیلی بیشتری نسبت به سال قبل برای فتح اروپا قائلم.
  • eⁿzº, Pinturicchio, Aminvo and 10 others like this

07962666510773579882.jpg

"No color will ever be brighter for me than black and white." - Alessandro Del Piero

tecra

tecra

داره تیفوسی میشه

• اعضا
  • 2,515 posts

فکر کنم همه اینو قبول دارن که یکی از مهمترین دلایل هجومی تر بودن تیم نسبت به سال های گذشته همین آقاست، رسما کل تیم رو با خودش میکشه جلو.

نکته ی بارزی که از بازیش دیدم اینه که میل زیادی داره برای رو به جلو بازی کردن و در مقایسه با اکثر دفاع های کناری سال های اخیرمون که ترجیح میدادن توپ های دریافتی رو پاس به عقب بدن و رفع مسئولیت کنن کانسلو تا جایی که امکان داشته باشه توپ دریافتی رو به سمت جلو هدایت میکنه، حالا یا با پاس رو به جلو و یا حرکت و دریبل حریف مستقیم.

اعتماد به نفس بالا و تکنیک قابل قبولش هم در این زمینه کمکش میکنن و نهایتا سبک بازیش منجر به بیشتر شدن میل هجومی تیم میشه، از این حیث یه وزنه ی بزرگ برای تیممون هست

از نظر من یکی از مهمترین فاکتورها برای قهرمانی اروپا داشتن دفاع های کناری فوق العاده ست، ما تو سالهای اخیر فقط یه دنی الوز رو با این خصوصیات داشتیم و خاطرتون هست که چقدر توی صعود به فینال سی ال اون سال تاثیرگذار بود، به همین خاطر هم در حضور کانسلو برای تیم شانس خیلی بیشتری نسبت به سال قبل برای فتح اروپا قائلم.

ساندرو هم روزگاری اینطوری بود تا وقتی که ویروس الگری تو مغزش فرو رفت.. اینم بزودی به راه راست هدایت میشه  :1:

---

حمله ای خیلی عالیه فقط تو دفاع اگه نصف لیخت bad ass بود بی نقص میشد.. الان خیلی وقتا موقع دفاع شل بازی میکنه

• eⁿzº, Prince Claudio, L'Avvocato and 7 others like this

Orphée

Orphée

بازیکن آزاد

• ستاره برتر فروم
  • 6,350 posts
  • LocationRasht

- [فکر کنم قبلاً] یه پست خطیرو لایک کرده... بفروشیمش؟ :39:

- هیچ بازیکنی در سری آ، پاس صحیح بیشتری از کانسلو در یک سوم نهایی [حریف] نداده! + هیچ بازیکنی دریبل موفق بیشتری ازش در سری آ نداشته؛ متوسط 2.9 در هر بازی... #خرید

- ~30 % گلای رونالدو یا از پاس مستقیم کانسلو بدست اومده یا از روی حرکت کلیدی یا شوتش بسمت دروازه... #مارسلو؟

• eⁿzº, Pinturicchio, Aminvo and 12 others like this

JB.png

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users