Jump to content

به جامعه مجازی هواداران باشگاه یوونتوس خوش آمدید
شما هم اکنون در حال مشاهده انجمن ها به صورت کاربر مهمان می باشید.در این حالت شما دسترسی به تمامی امکانات انجمن ندارید و امکان دریافت فایل ها به جز خود IPB را ندارید. اگر که عضو سایت می باشید اینجا را کلیک نمایید. در صورتی که تمایل به عضویت دارید اینجا را کلیک نمایید. عضویت در سایت رایگان می باشد!

Photo

هفته چهارم لیگ قهرمانان اروپا : یوونتوس 1 - 1 لیون

• Please log in to reply
62 replies to this topic

Massimiliano Allegri

Massimiliano Allegri

الگری ای امام ، الگری ای امام :دی

• بن شده
  • 3,066 posts
چند بار این خط هافبک کنار هم بازی کردند ؟
برای اولین بار بود !
الگری + مدریت + بازیکن ها ، همه مقصر هستند .
  • mory, Delle Alpi, eⁿzº and 11 others like this

Arturo Vidal

Arturo Vidal

داره تیفوسی میشه

• اعضا
  • 188 posts
تیم واقعا ناقصه.ولی از همین تیم موجود هم استفاده کامل نمیشه.نقص اصلی تیم در خلاقیت برای ایجاد موقعیته و اونوقت مهره هایی مثل ساندرو و کوادرادو رو هم که داریم میذاریم رو نیمکت.هیچوقت نخواهم فهمید کدوم فاکتوره که باعث میشه تو حساس ترین موقعیت ها اورا فیکس باشه و ساندرو رو نیمکت
استورارو بسیار جنگنده اس و یه پنالتی هم گرفت امشب برامون ولی تسلطش رو توپ در حد یه بازیکن آماتوره.چنین بازیکنی در حد یووه و قهرمانی اروپا نیست به هیچ وجه.
توپو میندازه جلو و یه دور دور خودش میچرخه و گمش میکنه
نباید توقع بیجا داشت.حقیقت اینه که با این تیم و خط هافبک قهرمانی های داخلی یعنی موفقیت
و به اروپا هم همچنان مثل یه بخت آزمایی نگاه میشه.بلکه اتفاقات و قرعه و شانس باهامون یار باشه و یه نتیجه خوب بگیریم مثل رفتن به 4 تیم
  • mory, Delle Alpi, Aminvo and 8 others like this

I must be strong , life carries on
and although time might heal the pain , the world won't be the same

Camel Blue

Camel Blue

ddr94

• اعضا
  • 3,695 posts
لاکازات دوستت داریم :nish:
دو بازی با لیون رو مدیون لاکازاته عستیم ..

مربی تیم رسما شوته ؛ حضور همزمان استورارو مارکیسیو خدیرا ! جی رو میخواد ثابت کنه ؟
بازیکنهامون رسما شوتن ؛ هیگایین ، خدیرا و ..
مدیریت رسما شوته ؛ لعنت خدا بر احمق ها ..
LOL دارم طرفدار سویا میشم ، تازه گنجایش ورزشگاهشم بیشتر از 41k هست :1:
  • mory, Delle Alpi, Aminvo and 12 others like this

______ Never chase a bitch _______

Georgia

Georgia

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2,610 posts

اینتر می باخت اما حداقل قشنگ بازی می کرد موقعیت گل ایجاد می کرد 

• mory, Delle Alpi, Aminvo and 9 others like this

Si puo dare di più perchè è dentro di noi
si puo osare di più senza essere eroi
come fare non so non lo sai neanche tu
ma di certo si può ... dare di più

Gin

Gin

گین / محمد

• اعضا
  • 719 posts

کاشکی میباختیم! اون صحنه ای که بارزالی توپو لو داد آرزو میکردم لاکازت گلش کنه... ای ناتوان :1:

مشکل اصلی بی شک سرمربی هست.  مدیریت بد کار کرد... باشه ولی با این بازیکمنا باید خیلی خیلی بهتر بازی کنیم. تیم اصلا برنامه نداره برای حمله. آلگری کارش همون فصل اول بود که با ضد تاکتیک هاش و کمک گرفتن از چیزی که کونته (کونته فن نیستم) ساخته بود تیمو برد فینال سی ال.

• mory, Delle Alpi, Aminvo and 9 others like this

کافی‌ است چشمانم را بازکنم تا دوباره آغاز شود دودِ بشریت...

Delle Alpi

Delle Alpi

هوادار

• اعضا
  • 675 posts

چند نکته برام مفهوم نیست

اول علت اینکه چرا حتما حتما این کودارادو  باید یار تعویضی باشه یا کلا نیاد و از اول نباشه

چرا حتما اورا به ساندرو ارجهیت داره ؟

این خطاهای بی مورد مارکیزیو کی میخاد تموم بشه ؟

• mory, eⁿzº, Aminvo and 9 others like this

Georgia

Georgia

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2,610 posts

بابا کجا اشکال از بازیکنه مگه داریم با بارسا ریال بازی می کنیم که بگیم اونا مسی و رونالدو دارن  :1: 

تا الان که همش با لیون و میلان و اینتر و این سری تیمای در حال حاضر در پیت بازی کردیم که حتی همشون بازیکنای آسشونو گلچین کنن بزارن تو زمین بازم یووه یه لول سرتره

بند آزادسازی علگری چنده  :1: 

• mory, eⁿzº, Aminvo and 11 others like this

Aminvo

Aminvo

تیفوسی یوونتوس

• اعضا
  • 1,599 posts

موقعیت خط هافبک تیم خیلی ساده هست، هر مدلی می چینه یک جای کار می لنگه، 3-5-2 می چینه، پست تخصصی هافبک تخصصی و 40 میلیونیم نیست و خوب بازی نمی کنه، آساموا که بعد از مصدومیت های مداوم واقعا افت کیفیت داشته و خوب بازی نمی کنه ، استورارو هم که توانایی هاش  مشخص هست، لمینا هم واقعا بعضی موقع ها جایگیری های و حرکات هاش عجیب و قریب هست که چند بار هم آلگری توی بازی های قبلی سرش داد زد، خدیرا بخاطر فشار بازی ها و اینکه خیلی بازی کرده خسته هست و افت محسوسی داشته،  ترکیب 4-3-1-2 هم که عملا 1 نداریم و دو مهاجممون هم نبودن که بخواد ازشون بازی بگیره و ....

من هنوز هم میگم طرفدار آلگری نیستم ولی آلگری مربی هست که به ستاره ها نیاز داره ، هر مربی یک سری ویژگی داره، آلگری حداقل در هر خط یک ستاره درست و حسابی میخواد که نداره. 

من از عملکرد آلگری دفاع نمی کنم ولی امسال مدیریت گند زدن و کسی نمی تونه منکر این بشه، هر چقدر پارسال فوق العاده عمل کردن با خرید های مثل مانژو و ساندرو امسال افتضاح بودن با فروش ها و خرید ها . تیم آلگری بازکن هاش با هم هم خوانی ندارند در خط هافبک در حال حاضر

• mory, eⁿzº, tecra and 6 others like this

[SIGPIC][/SIGPIC]

او با اینکه به ثروت دست یافت اما تمام آن را صرف تحقیقات علمی کرد و در فقر و بدهکاری در نیویورک در اتاق یک هتل فوت کرد
hey God, both of us know I had been born in wrong Geographical coordinates, please help me to move where I belong there.

juvenilia-xs

juvenilia-xs

داره تیفوسی میشه

• اعضا
  • 273 posts

هر چی می گذره خوب و بد بیشتر و واضح تر خودش و نشون میده.

از زوج BBC اگه 2 تاشون نباشن دفاع لنگ میشه.

از کوادرادو و ساندرو و دیبالا اگه یکیشون(حداقل) نباشه کسی نیست یه کاری بکنه.

چند بازیکن که با تیمهای قبلیشون هر آنچه می خواستن بدست آوردن رو خریدیم و انگیزه ی تیم رو معطل کردیم.

مشکل ما اشتباه کردن و گل خوردن و تساوی با لیون و حتی باخت و اینها نیست . هر بازیکنی اشتباه می کنه . برای یک مورد اشتباه بازیکن رو به توپ و تانک نبندین.

مارکیزیو با توجه به شرایطش خوب بازی کرد. چندین قطع توپ و چندین مورد بازیسازی عالی داشت.

استورارو حداقل پرتلاش بود و در بعضی دقایق نسبتا بهتر از یک سری هافبک ها بازی کرد.

نمیشه یک نفر یا چند نفر خاص رو مقصر دونست. ولی آلگری خیلی اشتباه می کنه که از ساندرو و کواد در لیگ قهرمانان استفاده نمی کنه. طبق گفته ی خودش فکر کنم می خواد 100% سری آ رو داشته باشه و اگر شد (تاکید میکنم : اگر شد) در اروپا هم به یه جایی برسیم که قابل تقدیر باشه (آبرومون نره) :22:

شرایط بدی داریم : ضعف مدیریت ، ضعف مربی ، ضعف بازیکنا ، ضعف تیم (پیاده سازی تاکتیک موثر و مناسب) و ...

من در طی 18 سال طرفداری یوونتوس ندیدم تیمم اینقدر بی برنامه باشه . توی سری B چندین بازیمون و دیدم ، به جرات میتونیم بگم اونجا بهتر بودیم و تیم هم از هر لحاظ آشفته بود. ولی اونجا کسایی بودن که روحیه و امید تزریق کنن به تیم . اینجا همه دارن مثل اسیر جنگی بازی می کنن . هنوزم اعتقاد دارم باید ستاره های خودمون رو داشته باشیم . دقت کنین مارکیزیو ، بونوچی ، بوفون ، کوادرادو ، حتی روگانی : اینها کسانی هستن که واقعا یوونتوس رو دوست دارن و تقریبا اسکلت اصلی تیم هم همینها هستن ، به اضافه ی بازیکنانی مثل ساندرو که اینقدر بی حرف و بی حاشیه ست که کسی خبر نداره واقعا نظرش راجع به یووه چیه !!!؟؟؟ غیر از اینها بقیه یا کلا ضعیفن ، یا گهگاه خوب و بد.

یهو یاد حرف لگروتالی افتادم که گفته بود من با یوونتوس ازدواج کرده م. یک سری بازیکنها که اسم نمی برم تا شر نشه برام ، اگر هم تلاشی می کنن فقط برای منفعت خودشونه . 

خیلی برام سخته بگم ولی واقعیتیه که نمیشه نگفت : درسته که گهگاه بهتر از قبل میشیم ولی یوونتوس یک تیم نیست الان . خیلی الکی هستیم . اعصابم خورد شد ... بیخیال

حتی یک بازیکن به یک بازیکن دیگه روحیه و امید بهتر شدن نمی ده در این تیم. :fp:

:53: امیدوارم صعود کنیم و زمستون تغییرات جدی ای شاهد باشیم و بهتر بشیم. :53:

• mory, Aminvo, tecra and 8 others like this

.

black&white

black&white

داره تیفوسی میشه

• اعضا
  • 98 posts
  • Locationahvaz
این تیم فقط شایسته ی یه کلمه است . ترسوووو

ایراد از باریکنا نیست تو این گروه وجلو این تیمها شک نکنید مشکل از بازیکنا نیست جلو بایرن بارسا که بازی نکردیم که صحبت از تفکر ونگرش وتکنیک بازیکنا باشه روبرو تیمهایی گم شدیم که نیرو و پتانسیل به مراتب پایینتری از ما داشتن. واقعن گم شدیم گیج شدیم و مهمتر از این خودمون نیستیم. خیلی ساده است به وضوح این یووه روبرو تیم هایی که باید فوتبالشو دیکته کنه ونگرش یک قاتل بلفطره رو داشته باشه مشکل اساسی داره نگرش بازیکنا از ذهن مربی بیرون میریزه یک گل جلوییم صدر جدولیم پس ریسک نمیکنیم الگری تو ذهنش این میگذره پس تعویض هجومی.نداریم کنترل میکنیم بازیرو.. مشکل واضحه الگری فقط و فقط الگری مربی فوقوالعاده باهوش در زمینه ی بازیخونی و ضد تاکتیک . این تیم بارسا بایرن رئال رو به دردسر میندازه من شک.ندارم روبرو این تیمها حداقل برنامه ی واضح و مشخصی واسه 90 دقیقیه بازی خواهیم داشت. ولی جایی که باید فوتبالمون رو دیکته کنیم و فلسفه ی خودمون رو داشته باشیم کار الگری.لنگ میزنه. الان درگیر جام حذفی نیستیم بازیهای اروپا 2 هفته ای یکبار انجام میشه اولین سوال چرا سیستم چرخشی واسه بازیکنهای موثر تیم اجرا میشه?? از ساندرو و کوا بهتر داشتیم این فصل??? چرا باید بیرون باشن? استورارو چرا تو سری ا یک بازی هنوز 90 دقیقه بازی نکرده ولی تو اروپا جایی که احتیاج داریم حمله کنیم بازیمونو غالب کنیم به حریف باید فیکس باشه?? یه نکته که خطر نهفته پشت امار گل خورده ی یووه است اینه که تیم یه گل خورده ولی به وضوح مشکل دفاعی داریم بوفون نذاشته این امار بد باشه ولی باید باشه من مشکلی با باخت یووه نداشتم واقعن تیم منو به مرز غرور نمیرسونه هیجان ندارم واسه این تیم در خوشبینانه ترین حالت حقمون یک امتیاز جلو لیون بوده بعضی وقتا باخت بد نیست احساس خطر کردن.بد نیست به نظر من اگه یکی عقب بودیم یا حتی 2تا یه نیمه وقت داشتیم این احساس ترس تو تیم والگری بوجود میمومد احتمال بردن و کشتن حریف بیشتر میشد.چمپیونز لیگ جای تیمهای ترسو نیست در حد اسم یووه نیستیم . برد الکی اوردیم خوابیدیم تو خوش خیالی اشکال نداره 3تا باخت بیاریم مثل فصل پیش اصلن در حد بحران تو منجلاب فرو بریم ولی بلند بشیم حداقل بدون ترس . مثل یووه ی فصل پیش 70 دقیقه بایرن رو کیش مات کنیم. باختیم هم باختیم ولی رومون بشه از تیم دفاع کنیم از الگری دفاع کنیم از فوتبالمون یه انالیز تو ذهنمو بمونه نه بشیم این تیم نه واسه هر بازی سرچ کنیم دنبال سیستم سرچ کنیم دنبال بازیکنای فیکس بعد بشینیم بازیو ببینیم هنوز بعد 15تا بازی نفهمیم مربیمون با خودش چند چنده. هنوز نفهمیم اشکال از کجاست... حرف اخر جناب الگری خیلی بیجا میکنی خیلی غلط میکنی بعد بازی عصبانی میر تو رختکن در صورتی که خودت مقصری . این تماشگرا اگه بعد بازی واسه تیمت دست میزنن واسه این نیست که الان صدر سری ا هستی واسه اینه که هنوز به این.تیم امید دارن ودلخوشیشون این تیم واسه بوفونه واسه اینه که اینجا یووست و اعتراض اینجا معنا نداره اگه رو نیمکت رئال بودی الان هو میشدی پس خودتو نشون بده نمیتونی بکش کنار
  • mory, Aminvo, tecra and 7 others like this

GioVanni Agnelli

GioVanni Agnelli

-

• ادمین
  • 21,163 posts

- هیگوایین و پیانیچ و ... همه بازیکن های خوبی هستند، کسی که بالای سرشونه بلد نیست بازی بگیره.

126 میلیون رو ماروتا دور نریخت، آقای الگری سوزوند.

• mory, Aminvo, tecra and 8 others like this

bahman_alex

B a H M a N

GioVanni Agnelli

●•٠·˙Ȥɛɗɲέƙ Ɠгƴɡɛгɑ˙·٠•●

ϾĦɌƗSŦƗɅƝ ƤѺƲLSΣƝ

𝔃𝓭𝓮𝓷ě𝓴 𝓰𝓻𝔂𝓰𝓮𝓻𝓪

Huceyn

Huceyn

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1,411 posts

مدیریت مشکل داره. منکرش نمی شم. اما مدیریت اگه پوگبا رو از علگری گرفت، ایگوایین و پیانیچ رو بهش داد. بازیکنایی که فصل قبل جزء بهترین های سری آ بودن !! چی شده که الان این 2 تا انقدر بد شدن ؟ ایگوایین و پیانیچ امسال رو با ایگوایین و پیانیچ پارسال مقایسه کنی فقط به یه کلمه می رسی :  افتضاح. شدیدا افتضاح !! پیانیچ هیچی از اون هافبک زهر دار و فوق العاده خطرناک رُم نیست ایگوایین هم در مقابل شیرِ پارسال شده یه گربه !! ایگوایین پارسال بود اون موقعیت نیمه اول رو چنان می زد که دروازبان هم می رفت توی گل !!! فکر می کنید چرا اینطوری شده ؟ ،،،

مقصر شماره 1 علگریه. نمی گم مقصر شماره 1 این نتایج علگری هستش، دارم می گم مقصر شماره 1 بد بازی کردن ستاره هایی مثل ایگوا و پیانیچ  که می تونن سرنوشت یک بازی رو تایین کنن علگریه. ایگوایین رو نگاه می کنی انگار خستست !! انگار جون نداره بازی کنه ! دلیلش خستگی و ضعف بدنی نیست. تابلوئه اصلا تو شرایط بازی در سطح بالا نیست. بازیکنی که 2 هفته بازی کنه بعد 1 هفته بشینه بیرون برای اینکه تعادل رعایت بشه ( !!!! ) هیچوقت نمیاد تو کورس خوب بازی کردن. اینکه ایگوایینِ مسی هم تو اون فصلی که به دلیل مصدومیت ثابت بازی نمی کرد و سکته ای بازی میکرد گند زده بود ! از لحاظ علاقه من مانژو رو خیلی بیشتر از ایگوایین دوست دارم ولی خب وقتی ایگوایین رو به عنوان مهاجم اصلی خریدیم، باید تمام بازی هارو ( دقت کنید تمام بازی ها رو ! ) 90 دقیقه یا کم کم 75 دقیقه بازی کنه. اگه می خوای مانژو رو بازی بدی پس تو همه ی بازی ها بازیش بده تا اون بیاد رو فرم حداقل. به خدا داشتن یه مهاجم آماده مثل ایگوایین پارسال خیلی خیلی خیلی بهتره تا داشتن 2 تا مهاجم نیمه آماده ولی راضی !!!

پیانیچ کسی که یکی از باهوش ترین هافبک هایی بود که من تا حالا دیده بودم، تو یوونتوس گـــ.ــــه گیجه گرفته !! درست تو زمانی از فصل که پیانیچ باید با تیم جدیدش مچ می شد، هر هفته یه پست بازی میکرد. هر هفته 2 تا بازیکن جدید کنارش بازی میکردن. همون کار ها الان داره خودش رو نشون میده. پیانیچ هنوز هم گیج میزنه و نمی دونه کجا باید چیکار کنه. افتضاح شده. یکی از بهترین ایستگاهی زن های دنیا رو داریم بعد هیچ تلاشی برای گرفتن ضربه آزاد پشت محوطه نمی کنیم خطا هم گیرمون میاد 2 تا با تعصب ( !!! ) می رن پشت توپ گند می زنن توش. نمی گم در حد پوگبا خوبه تا یه سری از دوستان پیراهن عثمانش نکنن ولی بدون شک پیانیچ، یه سر و گردن از تمام هافبک های ایتالیا بالاتره و هنوز هم بارسایی ها دارن تاسف می خورن چرا به جای پیانیچ گومز رو خریدن. اونوقت همچین بازیکنی توی یوونتوس افتضاح شده افتضاح ،،،،،

و مثل همیشه باید بازم تکرار کنم متنفرم از مربی های ترسو ،،،، چیز زیادی هم در مورد این قضیه نمی گم فقط میگم اونطوری که من دیدم در طول بازی بیشترین دفع توپ تو محوطه جریمه ی یوونتوس توسط مانژوکیچِ مهاجم انجام شد !! :fp: !! اما خب اینا مهم نیست مهم اینه تعادل ایجاد بشه تا کسی یه موقع خدایی نکرده دلش نشکنه ! مخصوصا عمو پت که خب با این سن واس قلبش ضرر داره بخواد بشینه رو نیمکت و ناراحت بشه :22: :22: :22: 

بحث خیلی زیاده. ولی خب پست رو شلوغ نمی کنم. بقیه حرفام رو تو تاپیک های مربوط می زنم ،،،،

• mory, eⁿzº, tecra and 8 others like this

uinm_pavel-nedved.png

Golden Boy

mahdy

mahdy

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2,840 posts

مدیریت مقصره. هافبک یووه تعطیله. دو فصل پیش پیرلو رفت جانشینش رو نیاوردن و به مارکیزیو اکتفا کردن. این فصل هم پوگبا رو فروختن هیچکسی رو جانشینش نخریدن

پیاتسا رو خریدن ولی معلوم نیست برای چی وبرای چه سیستمی؟ حتی خرید کوادرادو با اینکه خوب بوده هم با سیستم الگری همخونی نداره فقط شده یار تعویضی خوب

مشکل  اینه که مدیر راه خودش رو میره و مربی هم جرات اعتراض به نوع خریدا نداره. هیچکدوم از هافبکای فعلی تیم در حد ترکیب اصلی یووه نیستن

• mory, Aminvo, Escanor and 4 others like this

Massimiliano Allegri

Massimiliano Allegri

الگری ای امام ، الگری ای امام :دی

• بن شده
  • 3,066 posts

مدیریت مشکل داره. منکرش نمی شم. اما مدیریت اگه پوگبا رو از علگری گرفت، ایگوایین و پیانیچ رو بهش داد. بازیکنایی که فصل قبل جزء بهترین های سری آ بودن !! چی شده که الان این 2 تا انقدر بد شدن ؟ ایگوایین و پیانیچ امسال رو با ایگوایین و پیانیچ پارسال مقایسه کنی فقط به یه کلمه می رسی :  افتضاح. شدیدا افتضاح !! پیانیچ هیچی از اون هافبک زهر دار و فوق العاده خطرناک رُم نیست ایگوایین هم در مقابل شیرِ پارسال شده یه گربه !!

رم همچین هافبکی داشته و ما بی خبر بودیم ؟ ... :1:  :fp:  خارج از شوخی من همون وقع که خبر توافقش با یووه اومد گفتم اصلا بازیکن بزرگی نیست , جلو رعال بازیش رو ببینید رفت و برگشت , دقیقا داره همون کار رو تو یووه میکنه ! در مورد هیگواین هم تکرار نمیکنم نظراتم رو ... البته اینکه الگری مقصره کاملا حرف درستیه .

• mory, eⁿzº, Aminvo and 4 others like this

Camel Blue

Camel Blue

ddr94

• اعضا
  • 3,695 posts
مشکل این هست که پیانیچ رو تنهایی هیچ کاری نمیتونه انجام بده من مقصر خط هافبک رو در وهله اول خدیرا میدونم نه پیانیچ حالا اینکه برا پیانیچ ۳۶ میلیون پول دادیم باعث میشه انتظارات ازش بالا بره [ خدیرا رو بوسمن اوردیم ]
امار پیانیچ تو فصل جدید ::
App 11
Ass 3
Sc 3
تو ۱۱ بازی تو ۶ گل تاثیر کاملا مستقیم داشته ، درسته همه چیز امار نیست ، اما شما ببینید بنده خدا هربازی یک پست داره ازش بازی گرفته میشه ، هافبک های کناریش دائما دارن عوض میشن ، اولین فصلی هست که به یوونتوس اومده
۲ ماهه داره با این تیم تمرین و بازی میکنه ..
خدیرا هافبک خوبی بود [ تاکید میکنم بود ] الان کاملا ایستا بازی میکنه تجربه خوبی داره جایگیری و فضا سازیش خوبه اما نمیتونه اونقدری که باید کارایی داشته باشه هزاران موقعیت خراب کرده ، پاس هاش تماما عرضی و برای اتلاف وقت و خلاص شدن از مهلکه هست بیاد ندارم یک بازی پاس عمقی داده باشه .. بیاد ندارم دنی الوز رو راه انداخته باشه ..
در صورتی که پارسال پوگبا : یا خودش گل میزد یا پاس گل میداد یا تعاملش با ساندرو منجر به گل میشد ..
مربی بعد این همه بازی هنوز ترکیب مورد علاقش رو پیدا نکرده هنوز موثر ترین بازیکن های ما یعنی ساندرو و کوادرادو سر بزنگاه رو نیمکت میشینن ..
  • mory, eⁿzº, Aminvo and 6 others like this

Georgia

Georgia

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2,610 posts

حیف گیگایی که از شروع فصل برای دیدن بازیای این تیم نچسب مصرف کردم یه ذره امید به آدم نمیده سالای پیش یه نیمچه امیدی داشتیم الان هیچ. من خودم دیگه بازیا رو نگاه نمی کنم تا حداقل زمانی که بیایین اینجا بگین خوب بازی کنیم

فکر کنم دوم شدن بهتره

بلکه با خر شانسی علگری بخوریم به موناکو

صدرنشین ها گروهای هشت گانه تا الان

آرسنال، ناپولي، بارسلونا، اتلتيکومادريد، موناکو، بروسيا دورتموند، لسترسيتي و سويا

دوم ها

پاريسن‌ژرمن، بنفيکا، منچسترسيتي، بايرن مونيخ، لورکوزن، رئال مادريد، پورتو و يوونتوس

• mory, eⁿzº, Aminvo and 10 others like this

Camel Blue

Camel Blue

ddr94

• اعضا
  • 3,695 posts
شما مصاحبه هارو بخونید خودش یک مرثیه نامه جداست
الگری : نتیجه رضایت بخش بود ما به هیچ وجه بد بازی نمیکنیم
جنسیو سرمربی لیون : میتوانستیم یوونتوس را شکست دهیم
اورا :در انتهای بازی از کمبود شخصیت رنج بردیم !!
تولیسو : ما هم سطح یوونتوس بودیم از اینکه به بوفون گل زدم خوشحالم
مارکیسیو : ما در خانه به نتیجه خوب دست یافتیم ؛ اینکه در مقابل تیم قدرتمندی همچون لیون نباختیم نتیجه خوبی محسوب میشود ، این بازی ها بسیار مهم هستند ، خستگی [؟!] باعث شد این نتیجه حاصل شود

از مارکیسیو انتظار نداشتم خوب شد سوراخ نشدیم اره واقعا خداروشکر نباختیم مرسی کلاودیو جان مشت کوبنده ای بر دهان یاوه گویان زدی این بهانه خستگی هم خیلی خوشگل بود
  • mory, eⁿzº, Aminvo and 11 others like this

Serie A

Serie A

trequartista

• اعضا
  • 1,001 posts
  • LocationKurdistan
هافبکهای لیون خیلی دینامیک بودن..بر خلاف هافبکهای یووه

استورارو؛ این پاش به اون پاش میگه اول شما بفرمایید.. خدیرا راه میره النگوهاش نشکنه

مارکیزیو 8 ماهه اصلا بازی نکرده..بازی قبل هم به خاطر تعویض با الگری درگیری لفظی داشت
چرا 90 دقیقه تو سی ال بازی میکنه..در حالیکه با فرم قبلیش فاصله داره؟

تو ژانویه هافبک درست حسابی تو مارکت نیست نهایتا ویتسل ه که اونم در حد بقیه اس
یه زمانی دلمون به MVP خوش بود الان خط هافبکمون شده پاشنه آشیلمون!
  • mory, eⁿzº, Aminvo and 9 others like this

x64103_GHSVhdPX0AAVopA.jpg

back to juve

back to juve

تازه به ما ملحق شده

• اعضا
  • 2,086 posts

یووه در کل موقعیت های خطرناک تری از لیون داشت 

حالا یکی مثل مارکیزیو که نقش لمینا رو بازی کرد و خدیرا رو که بعضی وقتا یادم میرفت ایشون تو بازی هم هست 

دیگه نمیشه به آلگری ایراد گرفت

تا همین الانم یکی از بهترین نتیجه ها رو گرفته 

پس ایراد از آلگری نگیرین چون این عوض بشو نیست 

ولی از استورارو ایراد نگیرین چون واقعاً خوب بازی کرد و پنالتی هم  این باعث و بانیش شد

• Donnie likes this
dme48gukzvs8_t.jpg

Escanor

Escanor

Goodbye Baby

• اعضا
  • 1,312 posts

هر سوال دو و نیم نمره

1. چرا به صورت یهویی برای اولین بار توی فصل از 4312 استفاده میکنیم؟

2. چرا استورارو باید فیکس بازی کنه؟ استورارویی که تا قبل این بازی 47 دققیه فقط این فصل بازی کرده بوده؟

3. چرا کوادرادو و ساندرو توی چنین بازی مهمی باید بشینن روی نیمکت؟

4. چرا وقتی بازیکنای کناری خوبی داریم و این حجم از هافبکای بی کیفیت داریم باید با ترکیبای دارای! 3 هافبک مرکزی بازی کنیم؟ چرا حداقل با همون 352یی که باهاش آشناییم بازی نکردیم؟

5. چرا تیم برنامه ی درست و حسابی برای حمله نداره؟ چرا در حد لیون هم حرکات ترکیبی نداریم؟

6. چرا وقتی یه گل میزنیم میشینیم عقب؟ چرا اینقدر ترسوئیم؟

7. چرا بعد دو فصل هنوز روی ضربات ایستگاهی مثل آب خوردن گل میخوریم؟

8. چرا بعد دو فصل این همه مصدوم داریم میدیم؟ چرا منبع مشکل رو پیدا و مشکل رو حل نمیکنن؟ (من در اشتباه بودم. توی این مورد هیچ پیشرفتی نداشتیم فقط گویا اسپری تاخیری زده بودن دوستان دیرتر مصدویمتا از راه اومدن)

---

واقعا دیگه تحمل ندارم. به اندازه ی کافی اعصابم داغونه و استرس دارم. ترجیح میدم دیگه بازیا رو نبینم.

• mory, tecra, Georgia and 7 others like this

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users