Jump to content

به جامعه مجازی هواداران باشگاه یوونتوس خوش آمدید
شما هم اکنون در حال مشاهده انجمن ها به صورت کاربر مهمان می باشید.در این حالت شما دسترسی به تمامی امکانات انجمن ندارید و امکان دریافت فایل ها به جز خود IPB را ندارید. اگر که عضو سایت می باشید اینجا را کلیک نمایید. در صورتی که تمایل به عضویت دارید اینجا را کلیک نمایید. عضویت در سایت رایگان می باشد!

Photo

تیم یوونتوس

* * * * * 4 votes

• Please log in to reply
6914 replies to this topic

Guest_Pessotto_*

Guest_Pessotto_*
  • مهمان
اینم چند تا عکس از اولین جلسه تمرین ...

[img width=480 height=319]http://i11.tinypic.com/5xxfw9k.jpg[/img]

[img width=480 height=319]http://i10.tinypic.com/6hfopdx.jpg[/img]

[img width=400 height=600]http://i16.tinypic.com/4vfn503.jpg[/img]

[img width=480 height=319]http://i12.tinypic.com/5zfzfb8.jpg[/img]

GG Buffon

GG Buffon

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 828 posts
چرا عکسا معلوم نیست؟

bianco vino71

bianco vino71

ستاره یوونتوس

• اعضا
  • 7,849 posts
دستت درد نكنه عجبي صفايي داره عكسا شادمون كردي

Sahar

Sahar

تازه به ما ملحق شده

• اعضا
  • 1 posts
پسرا !!! لطفا راجع به بازیکن های جدیدی که یووه خریده توضیح بدید و بگید چه خصوصیاتی دارن.من اطلاعی راجبشون ندارم می خوام بشناسمشون.ممنون!

Hossein Salehi

Hossein Salehi

مدیرکل فروم

• ادمین
  • 15,953 posts
در مورد تمام بازیکنانی که یوونتوس خریداری کرده توی انجم بازیکنان می تونید اطلاعات کامل و جامع رو به دست بیاورید

ehsan-alex

ehsan-alex

ستاره یوونتوس

• اعضا
  • 7,243 posts
اولین تمرین نحس بود الکس عزیزم مصدوم شد دارم از ناراحتی می ترکم

Shaktak-Juve

Shaktak-Juve

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 4,770 posts

در مورد تمام بازیکنانی که یوونتوس خریداری کرده توی انجم بازیکنان می تونید اطلاعات کامل و جامع رو به دست بیاورید

همچنين مي تونيد با مراجعه به تاپيك يوونتوس زير ذره بين با بعضي از اونها در حال حاضر و بقيه شون در آينده‌ي نزديك آشنا بشيد.

Shaktak-Juve

Shaktak-Juve

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 4,770 posts
يوونتوس تا قبل از فصل آينده با لباس سفيد رنگي با اسپانسرين نيو هالند بازي مي كنه.پس بنوعي مي شه گفت لباس هاي تاپيك لباس فصل 2007-2008 اشتباه بوده.لباس هاي الترناتيو هم احتمالا شبيه لباس هاي تمرين مي شن.بنظرم رنگ قرمز توي لباس يووه خيلي قشنگه. _________________________________________________________________________________________________________ فكر كنم يووه با اين همه خريد كه كرده هنوز نتونسته اون كاي كه بايد يعني خريد يه مدافع مستحكم رو انجام بده. ___________________________________________________________________________________ تركيب احتمالي يووه از نگاه بنده:(اصلي و فرعي) بوفون-كيه ليني-گريگرا-آندراده-كريشيتو-الميرون-تياگو-ندود-كامو-الكس-ترز بلاردي-مولينارو-بومسونگ-زبينا-بريندلي-زانتي-جانيكدا-پالا-ماركو-حميچيچ-ياكوئينتا

eblis

eblis

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 4,108 posts
اميدوارم يووه قهرمان بشه ولي خيلي سخته دلم واسه ديدنشون لحظه شماري ميكنه

Reza

Reza

دو آتيشه يووه

• اعضا
  • 15,587 posts
یه نکته ای که جدیدا دارم میبینم انگیزه و تشنگی بازیکن های یووه به پیروزیه که خیلی خیلی امیدوار کنندست. تیم یووه خیلی خیلی تیم با انگیزه و یه جورایی آماده ی انفجار ! همه در حال ترکوندن هستند. گریگرا تیاگو المیرون دلپیرو پالادینو و ترزگه اینقدر با انگیزه و با تلاش زیاد تمرین کردند و بازی کردند که سایت های مختلف دربارشون نوشتند. حتی اگر یووه با اندازه ی تیم های بزرگ ستاره نداشته باشه ولی همین با انگیزه بودن تیم یووه خیلی میتونه بهش کمک کنه.

Juventini

Juventini

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 5,580 posts
توی کلیپی که الان از Pinzolo گذاشتم 2 تا ترکیب احتمالی از یووه و با استنباط از حرف های رانیری به دست آورده که اینجوری هستن: 1)4-4-2 بوفون کریشیتو کیلینی آندراده زبینا (مولینارو) (بومسانگ) (گریگرا) (بریندلی) ندود تیاگو المیرون کامو (مارکو) (نوچرینو) (زانتی) (صالی حمیدزیچ) دل پیرو ترزگه (پالادینو) (یاکینتا) 2)4-3-3 بوفون کریشیتو کیلینی آندراده زبینا (مولینارو) (بومسانگ) (گریگرا) (بریندلی) تیاگو آلمیرون کامو (نوچرینو) (زانتی) دل پیرو ترزگه یاکینتا (ندود) (پالادینو) *اون هایی که تو پرانتز نوشتم بازیمن جایگزین هستند کلا ترکیب های جالبی هستن از چند جهت یکی اینکه الکس در هر حالت از ابتدا تو زمین خواهد بود(موجب خوشحالی) گریگرا تو هیچ ترکیبی بازیکن ثابت نیست و خیلی خیلی خیلی عجیبه. کیلینی هم تو ترکیب اولیه هست و بازم آدم متعجب میشه.پس این همه جنگ و جدال و ........... ندود ممکنه از روی نیمکت کار رو شروع کنه

Reza

Reza

دو آتيشه يووه

• اعضا
  • 15,587 posts
ترکیب 4-4-2 ترکیب جالبی من خوشم اومد.می تونه موفق باشه.و فکر میکنم 70-80 درصد ترکیب همون خواهد بود.

Shaktak-Juve

Shaktak-Juve

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 4,770 posts
ولي من با دومي بيشتر حال مي كنم.

Reza

Reza

دو آتيشه يووه

• اعضا
  • 15,587 posts
برای قرعه کشی بازی هیا سری آ هر سال سید بندی میشه و سرگروه انتخاب میشه و سرگروه ها تیم های اول و قدرتمند لیگ هستند. اینکار برای این انجام میشه که تیم های قوی در هفته های اول با هم بازی نکنند. گفته میشه با وجود به اینکه یووه از سری بی اومده مسئولان سری آ تصمیم دارند یووه رو یکی از سرگروه ها انتخاب کنند. اما هنوز این موضوع رسما اعلام نشده.

Friend

Friend

تازه به جمع ما پیوسته :D

• اعضا
  • 10,863 posts
سلام رضا جان یک سوال برنامه مسابقات کی اعلام میشه ؟ راستی من ترکیب ایده آلم برای یووه اینه بوفون کیه لینی ، کریشیتو ، آندراده ، صالح حمیدزیچ ندود ، آلمیرون ، تیاگو ، کامو ترزگه ، یاکوئینتا امیدوارم دوستان آلکسی ناراحت نشند ، به نظرم آماده ها باید بازی کنند ، البته آلکس جدیدا خیلی آماده شده و من فعلا بازیهای دو فصل پیش از آلکس توی ذهنمه ، واقعا معذرت میخوام با تشکر

Shaktak-Juve

Shaktak-Juve

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 4,770 posts
اين ليست بازيكناني هست كه يووه باهاشون به انگليس رفته و در بازي هاي دوستان ازشون استفاده مي كنه: Goalkeepers: Belardi, Buffon, Novembre, Vanstrattan. Defenders: Andrade, Birindelli, Boumsong, Chiellini, Criscito, Grygera, Legrottaglie, Molinaro, Zebina. Midfielders: Almiron, Blasi, Camoranesi, Marchionni, Nedved, Nocerino, Salihamidzic, Tiago, Zanetti. Forwards: Del Piero, Iaquinta, Palladino, Trezeguet.

ehsan-alex

ehsan-alex

ستاره یوونتوس

• اعضا
  • 7,243 posts

سلام رضا جان
یک سوال
برنامه مسابقات کی اعلام میشه ؟
راستی من ترکیب ایده آلم برای یووه اینه

بوفون

کیه لینی ، کریشیتو ، آندراده ، صالح حمیدزیچ

ندود ، آلمیرون ، تیاگو ، کامو

ترزگه ، یاکوئینتا

امیدوارم دوستان آلکسی ناراحت نشند ، به نظرم آماده ها باید بازی کنند ، البته آلکس جدیدا خیلی آماده شده و من فعلا بازیهای دو فصل پیش از آلکس توی ذهنمه ، واقعا معذرت میخوام
با تشکر

خیلی ناراحت شذم.یکم مارو هم در نظر بگیرین

c.Ronaldo

c.Ronaldo

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1,595 posts

سلام رضا جان
یک سوال
برنامه مسابقات کی اعلام میشه ؟
راستی من ترکیب ایده آلم برای یووه اینه

بوفون

کیه لینی ، کریشیتو ، آندراده ، صالح حمیدزیچ

ندود ، آلمیرون ، تیاگو ، کامو

ترزگه ، یاکوئینتا

امیدوارم دوستان آلکسی ناراحت نشند ، به نظرم آماده ها باید بازی کنند ، البته آلکس جدیدا خیلی آماده شده و من فعلا بازیهای دو فصل پیش از آلکس توی ذهنمه ، واقعا معذرت میخوام
با تشکر

خیلی ناراحت شذم.یکم مارو هم در نظر بگیرین

ناراحت نشو عزیزم

اگه بازی امروز یوونتوس رو میدیدی شک نکن از بیرون انداختم الکس پشیمون میشدی خیلی از این یاکی بهتر بود اگه باز ی میکرد

Reza

Reza

دو آتيشه يووه

• اعضا
  • 15,587 posts
وقتی یووه می بره میگند همیشه تشنه بردنه حتی بازی دوستانه ! وقتی می بازه میگند می خواد نقاط ضعف پیدا کنه ! این وسط چیزی که مسلمه اینه که یووه دفاع در سطح سری آ نداره ! الکی هم با بهونه ی انگیزه و جوننگرایی نمیشه توجیهش کرد.

Fatman

Fatman

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1,080 posts

وقتی یووه می بره میگند همیشه تشنه بردنه حتی بازی دوستانه !
وقتی می بازه میگند می خواد نقاط ضعف پیدا کنه !

این وسط چیزی که مسلمه اینه که

یووه دفاع در سطح سری آ نداره !

الکی هم با بهونه ی انگیزه و جوننگرایی نمیشه توجیهش کرد.

كاملا موافقم. مديران براي ترميم خط دفاع اونطور كه انتظار ميرفت نتونستن خوب عمل كنن. من هم فكر ميكنم متاسفانه يووه اين فصل توي دفاع مشكل خواهد داشت.

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users