پرش به

به جامعه مجازی هواداران باشگاه یوونتوس خوش آمدید
شما هم اکنون در حال مشاهده انجمن ها به صورت کاربر مهمان می باشید.در این حالت شما دسترسی به تمامی امکانات انجمن ندارید و امکان دریافت فایل ها به جز خود IPB را ندارید. اگر که عضو سایت می باشید اینجا را کلیک نمایید. در صورتی که تمایل به عضویت دارید اینجا را کلیک نمایید. عضویت در سایت رایگان می باشد!

تصویر

برنامه های ورزشی برای Android و IOS

- - - - -

• لطفا وارد حساب کاربری خود شوید تا بتوانید پاسخ دهید
48 پاسخ برای این موضوع

Juventus FC

Juventus FC

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 6360 ارسال
  • LocationEsfahan
من این App و حدود یک ماه و خورده ای پیش از Google Play دانلود کردم تازه هم از طرف باشگاه یوونتوس منتشر شده ، همین یک ماه پیش خوده باشگاه از طریق تابلوهای تبلیغاتی کنار زمین این App و تبلیغ کرد خیلی App خوبیه همه ی اخباری که تو سایت باشگاه هست عینا روی این App هم وجود داره ، شروع و زمان بازی به تایم خود مصرف کننده App دقیق میگه لحظه شروع بازی یه Notification بالا گوشی میندازه ، لحظه به لحظه بازی + اتفاقات بازی و هم به صورت کامنت بیان میکنه ! من خیلی با این App حال کردم حتما دانلودش کنید !
  • Bianconeri 1897 از این پست تشکر کرده است

71312052046200342812.jpg

The_God_of_Goalkeepers

The_God_of_Goalkeepers

عشق و حال یعنی یوونتوس

• اعضا
  • 5922 ارسال
^ خدا خیرت بده پس چرا زودتر نگفتی به ماها :1: :fp: نسخه ی جدید FootMob رو دانلود کنید ، امکانات زیادی اوورده ، جاک جهانی هم داخلش هست

Aminvo

Aminvo

تیفوسی یوونتوس

• اعضا
  • 1598 ارسال
من نرم افزار یوونتوس را نصب کردم، به نظرم اصلا نرم افزار کامل و در حد و اندازه های نام یوونتوس نبود. خیلی خیلی چیزهای را کم داشت. اول که حداقل در گوشی من با چرخش صفحه نمایش نرم افزار عمل نمی کنه و فقط در حالت پیش فرض میشه ازش استفاده کرد. اصلا در مورد بازیکن ها هیچ اطلاعاتی نداره. نه تعداد بازی هایی که کردند، نه تعداد کارت زردها و قرمز هایی که گرفتند، گل ، تعداد تعویض هاشون و ... . انگار نه انگار که این نرم افزار مخصوص یوونتوس زده شده. در مورد تاریخ یووه هم که هیچ مورد و منویی در این نرم افزار نیست. در مورد ورزشگاه یوونتوس هم هیچ اطلاعاتی نیست. کالا خیلی موارد دیگه مثل پیراهن ها، دیدار های پیش رو، نقل انتقالات فصل یووه، جام های یووه و ... من فکر می کنم این نرم افزار یک رفع تکلیف و یا فقط الزاما یک لایو اسکور مخصوص یوونتوس هست و دیگر هیچ. گل از این نرم افزار اطلاعات بیشتری در مورد یوونتوس داره. یکی از بزرگترین عیب هاش هم این هست که حتما باید فیس بوک داشته باشی اگه می خوای دوستت را دعوت کنی با هم بازی را ببینید و اصلا نمیشه از شبکه های اجتماعی دیگه و یا نرم افزار هایی مثل وایبر و تانگو استفاده کرد.

[SIGPIC][/SIGPIC]

او با اینکه به ثروت دست یافت اما تمام آن را صرف تحقیقات علمی کرد و در فقر و بدهکاری در نیویورک در اتاق یک هتل فوت کرد
hey God, both of us know I had been born in wrong Geographical coordinates, please help me to move where I belong there.

Soheil Bianconeri

Soheil Bianconeri

الان دیگـه همه چیز خـوبه +x

• اعضا
  • 6960 ارسال
^ من زیاد با نرم افزارهایی که اینجوری هست کار نکردم ، اما همونایی که دیم هم زیاد در مورد این چیزا ( افتخارات ، تعویض و ..... ) اطلاعاتی ننوشته و حتی آمار بازی رو هم خیلی دقیق نداره و مثلا نمیشه تعداد پاس های اشتباه و سایر آمار بازیکن رو تو یه بازی خاص دید .. ضمن اینکه امکان صحبت با کسی دیگه رو هم نداره !

اما خوب این نرم افزار یه چیزهایی داره که حداقل نیاز رو برای اطلاع داشتن از اتفاقات یه بازی و دیدن آمارها برطرف می کنه ..

در مورد اینکه گفتی " حتما باید فیس بوک داشته باشی اگه می خوای دوستت را دعوت کنی ........ " ، باید بگم که با دادن ایمیل هم میشه و من این کار رو کردم .. :1699:

08208187537491337092.jpg

GranDe Buffon

--------------------------------------------------------

La Juve é Del Piero

يوونتوس يعني دل پيرو

The_God_of_Goalkeepers

The_God_of_Goalkeepers

عشق و حال یعنی یوونتوس

• اعضا
  • 5922 ارسال

من نرم افزار یوونتوس را نصب کردم، به نظرم اصلا نرم افزار کامل و در حد و اندازه های نام یوونتوس نبود. خیلی خیلی چیزهای را کم داشت. اول که حداقل در گوشی من با چرخش صفحه نمایش نرم افزار عمل نمی کنه و فقط در حالت پیش فرض میشه ازش استفاده کرد. اصلا در مورد بازیکن ها هیچ اطلاعاتی نداره. نه تعداد بازی هایی که کردند، نه تعداد کارت زردها و قرمز هایی که گرفتند، گل ، تعداد تعویض هاشون و ... . انگار نه انگار که این نرم افزار مخصوص یوونتوس زده شده. در مورد تاریخ یووه هم که هیچ مورد و منویی در این نرم افزار نیست. در مورد ورزشگاه یوونتوس هم هیچ اطلاعاتی نیست. کالا خیلی موارد دیگه مثل پیراهن ها، دیدار های پیش رو، نقل انتقالات فصل یووه، جام های یووه و ...

من فکر می کنم این نرم افزار یک رفع تکلیف و یا فقط الزاما یک لایو اسکور مخصوص یوونتوس هست و دیگر هیچ. گل از این نرم افزار اطلاعات بیشتری در مورد یوونتوس داره.

یکی از بزرگترین عیب هاش هم این هست که حتما باید فیس بوک داشته باشی اگه می خوای دوستت را دعوت کنی با هم بازی را ببینید و اصلا نمیشه از شبکه های اجتماعی دیگه و یا نرم افزار هایی مثل وایبر و تانگو استفاده کرد.

نرم افزارها عموما برای یک هدف خاص درست میشن و Developer اونها سعی میکنه به هدف خودش برسه ، و اون چیزی که بعنوان هدف این نرم افزار مشخص شده بود این بود که به صورت زنده ما از وقایع یک بازی اگاه بشیم و هم اینکه در یک اتاق مجازی با هم به تماشای بازی بشینیم و با هم صحبت کنیم.

پس با توجه به هدف این نرم افزار باید بگم که چیزی خیلی خوبی درست کردن و البته ی یک سری ایراد هم داره که من اون بالا گفتم.

به نظر من این نرم افزار به هدفش رسیده با توجه به اینکه هدفشو خودش هم چند بار گفته :3:

The_God_of_Goalkeepers

The_God_of_Goalkeepers

عشق و حال یعنی یوونتوس

• اعضا
  • 5922 ارسال

دوستان چند وقته این نرم افزار رو تموم کردم ، دارم انتشارش میدم تو مارکت ها . شما اگر دوست دارید میتونید دانلوش بکنید و ازش استفاده بکنید.

بر روی اندروید نصب میشه. اگر مشکلی داشتید یا نظری داشتید لطفا بهم پ خ بزنید

glt2mbs03m9kgx8j5vgg.jpg

برای دانلود نرم افزار کلیک کنید

• juve's fan, Bianconeri 1897, alex 4ever و 8 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

ace of glass

ace of glass

بهترین فرد فروم

• اعضا
  • 7863 ارسال
  • Locationساری

تو بهترینی ......خیلی عالی شده خیلی خوب ...خدایی الان راحت میتونستی همین نرم افزارتو با قیمتن خوب بفروشی.....در کل حال کردم ... :worship:  :8:

• The_God_of_Goalkeepers , Georgia و 30aMak از این پست تشکر کرده است

capture1_gp2v.jpg

farzad-t

farzad-t

هوادار یوونتوس

• اعضا
  • 301 ارسال

دوستان اپ رسمی باشگاه برای یوونتوس تی وی رو کسی برای آیفون نصب کرده؟

بازیها رو زنده نشون میده؟

اگه کسی نصبش کرده یه توضیحی بده بی زحمت از امکاناتش

• mory و tecra از این پست تشکر کرده است

20i_48132_1_480x300.jpg

GioVanni Agnelli

GioVanni Agnelli

-

• ادمین
  • 21022 ارسال

- فکر کنم برای استفاده از امکانات ویژه ش مثل همین دیدن بازی های یووه نیاز به داشتن ID کارت رسمی یووه و اشتراک سالانه ست.

• mory, tecra و farzad-t از این پست تشکر کرده است

bahman_alex

B a H M a N

GioVanni Agnelli

●•٠·˙Ȥɛɗɲέƙ Ɠгƴɡɛгɑ˙·٠•●

ϾĦɌƗSŦƗɅƝ ƤѺƲLSΣƝ

𝔃𝓭𝓮𝓷ě𝓴 𝓰𝓻𝔂𝓰𝓮𝓻𝓪

0 کاربر در حال خواندن این موضوع است

0 کاربر، 0 مهمان و 0 عضو مخفی