پرش به

به جامعه مجازی هواداران باشگاه یوونتوس خوش آمدید
شما هم اکنون در حال مشاهده انجمن ها به صورت کاربر مهمان می باشید.در این حالت شما دسترسی به تمامی امکانات انجمن ندارید و امکان دریافت فایل ها به جز خود IPB را ندارید. اگر که عضو سایت می باشید اینجا را کلیک نمایید. در صورتی که تمایل به عضویت دارید اینجا را کلیک نمایید. عضویت در سایت رایگان می باشد!

تصویر

ترانسفر فوتبال جهان

- - - - -

• لطفا وارد حساب کاربری خود شوید تا بتوانید پاسخ دهید
1330 پاسخ برای این موضوع

Friend

Friend

تازه به جمع ما پیوسته :D

• اعضا
  • 10863 ارسال

من از خوزه سيلوا بازيكن تيم والنسيا خيلي خوشم مياد

سلام مانی جان
فکر کنم منظورتون دیوید سیلوا است
باتشکر

Shaktak-Juve

Shaktak-Juve

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 4770 ارسال
ديويد سيلوا-كه ماني عزيز بهش اشاره كرد- همراه با ديويد ويا بعنوان موثر ترين بازيكنان تيم والنسيا هستن و يه زوج كامل محسوب مي شن كه بدون وجود هم زياد بازي دلچسبي ندارن. اگه مسئولين هر تيم دست روي يكي شون بذارن به شكست مي خورن چون اونا دوتايي بازي مي كنن. منم ويا رو خيلي دوست دارم اما حيف كه زياد اهل ترانسفرينگ نيست...(اه بود پارسال مي رفت بارسا)

bianco vino71

bianco vino71

ستاره یوونتوس

• اعضا
  • 7849 ارسال
http://www.forum.juv...p?topic=360.150

اينجا رو ببينيد نوشته خوزه خيمنز سيلوا

Reza

Reza

دو آتيشه يووه

• اعضا
  • 15587 ارسال
خوزه موزه ها که اون وسطه middle name طرفه ! دیوید اسمشه .فامیلش سیلوا

Reza

Reza

دو آتيشه يووه

• اعضا
  • 15587 ارسال
اینتر دیوید سوازو بازیکن کالیری که ژانویه امسال به همراه کاکا بهترین بازیکن های خارجی حاضر در سری آ شده بودند رو خرید. سوازو سال 99 به کالیری رفت و اون زمان کالیری سری بی بود و سوازو با زدن 19 گل به تنهایی یکی از اصلی ترین عاما های صعود کالیری به سری آ بود. توی فصل 2005-2006 با 21 گل زده در یک فصب رکورد باشگاه کالیری رو شکست.

Reza

Reza

دو آتيشه يووه

• اعضا
  • 15587 ارسال
یه خبر خوشحال کننده ! امروز باشگاه چلسی اعلام کرد که شوچنکو اصرار و علاقه ی شدیدی به بازگشت به میلان داره.و باشگاه هم مانعش نمیشه. یکی دو روز پیش هم برلوسکونی گفته بود 80 درصد کارها برای بازگشت شوا انجام شده. برلوسکنی گفته شوا مثل پسر من میمونه و من اونو به اتوئو ترجیح میدم و حقوق شوا رو هم تمام و کمال پرداخت خواهیم کرد تا مشکل مالی هم وجود نداشته باشه. ---------------------------- من از میلان خوشم نمیاد ولی به شوا علاقه ی خاصی دارم.بازیکن با شخصیت و بزرگی. حتی اون پنالتی غم انگیر فینال جام قهرمانان هم که یادم باز حس بدی به شوا پیدا نمی کنم. وقتی رفت چلسی خیلی ناراحت شدم.خیلی.شوا یک میلانی و باید بمونه و در میلان اسطوره بشه. امیدوارم به روزای خوبش برگرده. یکی از آرزوهای فوتبالی من که هیچوقت بر آورده نمیشه دیدن شوا توی یوونتوسه.

GioVanni Agnelli

GioVanni Agnelli

-

• ادمین
  • 21099 ارسال
ولی شوا نشون داد یه مهاجم شش دانگ نیست . توی میلان چطوری بود و حالا توی چلسی . مهاجم یعنی رونالدو . ازش بدم میاد ولی خودم رو که گول نمیزنم . یه مهاجم بی نظیر در تاریخ فوتبال جهان . شما آمار گلزنیش رو میتونید ببینید ( در صفحه اول تاپیک آشنایی با بازیکنان جهان ) واقعا عالیه . همین امسال هم دیدی که چطوری گل میزد .

GioVanni Agnelli

GioVanni Agnelli

-

• ادمین
  • 21099 ارسال
دیوید سوازو مهاجم کالیاری که میگفتند میره اینتر امروز رسما به میلان پیوست .

Reza

Reza

دو آتيشه يووه

• اعضا
  • 15587 ارسال
یه خبر باحال ! بعد از شایعاتی که گفته میشد شاید بکهام در رئال بمونه و با مسئولان تیم گالاکسی امریکا مذاکره کنه برای نرفتن به این تیم. مدیر این تیم دیروز یه چیزی گفته بود که تیتر بزرگ یاهو بود : من آمریکایی هستم ولی احمق نیستم !

GioVanni Agnelli

GioVanni Agnelli

-

• ادمین
  • 21099 ارسال
رولاندو بیانکی هم رفت ناپولی .

Guest_adey_*

Guest_adey_*
  • مهمان
این خبرو یه جوری به کمال بگید که بچه از غصه سکته نکنه

GioVanni Agnelli

GioVanni Agnelli

-

• ادمین
  • 21099 ارسال
اینم آخرین نقل و انتقالات فوتبال ایتالیا

کوالیارلا از سمپدوریا رفت اودینزه
ماکینوا از پالرمو رفت لاتزیو
اسوالدو از لچه رفت آتالانتا
ونتولا از آتالانتا رفت تورینو
کاستی از لچه رفت رم

GioVanni Agnelli

GioVanni Agnelli

-

• ادمین
  • 21099 ارسال
رم 2 تا بازیکن گرفت . خوان از لورکورن و ووچینیج از لچه . یک مدافع و یک مهاجم .

MAD JUVE

MAD JUVE

تیفوسی یوونتوس

• اعضا
  • 555 ارسال
تیری هانری با بارسا بست ؟

GioVanni Agnelli

GioVanni Agnelli

-

• ادمین
  • 21099 ارسال
قراردادی 24 میلیونی و 4 ساله . هانری میره بارسا و اتوو از بارسا میره لیورپول و میلان خواهان جدی اتوو هستند

MAD JUVE

MAD JUVE

تیفوسی یوونتوس

• اعضا
  • 555 ارسال
جدا شدن اتوئو قطعیه ؟

GioVanni Agnelli

GioVanni Agnelli

-

• ادمین
  • 21099 ارسال
چون اتوو با رایکارد و سران بارسا بخصوص لاپورتا مشکل داره و میخواد بره . نمیشه گفت قطعیه ولی اگر بمونه ذخیره میشه و احتمالا با پیشنهادات خوب از باشگاه های دیگه میره . لیورپول پیشنهاد های خوبی داده حتی حاضره بازیکن + پول بده . میلان هم برده بالا . ولی یه خبر تازه اینکه امروز توی اخبار SKY دوستم دیده بود و بهم گفت که اگر اومد یوونتوس تعجب نکن !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! البته میگم اخبار گفت و توی سایتها هم چیزی نیومده ولی بچه ها اگر دقت کرده باشید هم جان الکان و هم بقیه مدیران یوونتوس خبر از جذب 3 بازیکن مطرح دادن . اگر مثلا بگیم یکیشون یاکوئینتا بوده که نیست میمونه 2 تا . توی تورین که شایعه شده لمپارد میاد ولی باور کنید این مدیرا خیلی کارشون عجیبه . چند تا از مدیران یوونتوس که شاید اسمشون رو ندونید مثل سنت البانو و چند نفر دیگه یک هفته رو در کشورهای اسپانیا . آلمان و انگلیس سپری کردن و در همون مدت روزنامه های اون کشورها اسم چند تا بازیکن رو میبردن که میان یوونتوس . ولی میگم چیزی معلوم نیست . فقط گفتم که اگر چیزی شد سکته نزنید !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

MAD JUVE

MAD JUVE

تیفوسی یوونتوس

• اعضا
  • 555 ارسال
وای من از همین الان دارم سکته رو میزنم ! اتوئو توی یووه ؟ مثل یه رویا میمونه !    یه رویای دست نیافتنی اگه بیاد یووه من از خوشحالی میترکم !!! ولی بعیده. خیلی بعیده.  خیــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــلی یعنی میشه ؟ نه بابا اصلاً ولش کن در هر حال امیدوارم به میلان و اینتر نره

Reza

Reza

دو آتيشه يووه

• اعضا
  • 15587 ارسال
هانری هم داره میره بارسا. اصلا قابل تحمل نیست ! اصلا تو کلم نمیره ! واقعا برای هانری متاسفم.این بود عشقش به آرسنال !؟ حالا که فکرشو میکنم می بینم اینکه پارسال نرفت برای این بود که بازیکن آزاد بود.ولی حالا بارسا مجبور هانری رو بخره !

bianco vino71

bianco vino71

ستاره یوونتوس

• اعضا
  • 7849 ارسال
من فكر مي كنم دوران هانري تمام شد اصلا ً نمي تونم تصور كنم توي بارسلون موفق باشه

0 کاربر در حال خواندن این موضوع است

0 کاربر، 0 مهمان و 0 عضو مخفی