Jump to content

به جامعه مجازی هواداران باشگاه یوونتوس خوش آمدید
شما هم اکنون در حال مشاهده انجمن ها به صورت کاربر مهمان می باشید.در این حالت شما دسترسی به تمامی امکانات انجمن ندارید و امکان دریافت فایل ها به جز خود IPB را ندارید. اگر که عضو سایت می باشید اینجا را کلیک نمایید. در صورتی که تمایل به عضویت دارید اینجا را کلیک نمایید. عضویت در سایت رایگان می باشد!

Photo

تحریریه مجله ..:| فورتزا یووه |:..

- - - - -

• Please log in to reply
357 replies to this topic

laudrup

laudrup

سمبل یوونتوس

• اعضا
  • 7,904 posts
یکی لپ تاپ ببره تا من هم بتونم از طریق وبکم تو این جلسه حضور داشته باشم،میدونید که وجود من چقدر حیاتیه :1:

gigi joon

gigi joon

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2,883 posts

2 نفر از دوستان پیشنهاد دادن یه جلسه حضوری بذاریم اعضای تحریریه ( ! ) که وقتی حامد برگرده این امر میسر مبشه

فقط از حامد انتظار دارم یکم جدی تر به این مساله نگاه کنه که به حضورش بیش از حد نیازه

قرار رو هم اوکی میکنم ساعت و روزش رو ، اما خب اونطور که یه مشورت جزئی داشتم احتمالا 3 آذر به بعد هست حالا یه روز تعطیل یا بعد از ظهر یا جمعه جمع میشیم جایی ، صحبت میکنیم

فقط تا اون مدت اگه تونستین هرچی تو ذهنتون بود و داشتین رو کاغذ داشته باشین تا بگیم با هم و روشون مشورت کنیم

بچه هایی که مسئولیت بخشی از مجله بر عهده شون هست و تهران زندگی میکنن لطف کنن حتما توی این جلسه شرکت کنن چون میخوایم در مورد کلیات مجله و فرم و قالبش به نتیجه ی نهایی برسیم و درمورد ایده هایی که داده شد تصمیم بگیریم.
خلاصه این که حضورتون نیازه! زیاد هم قرار نیست وقتتون گرفته بشه نهایتش 1.5 یا 2 ساعت. بیاین بگین چه روزایی میتونید بیاید، این آخر هفته 3-4 آذر یا هفته ی بعد :1:
مرسی :smile:

10VE4EVER

10VE4EVER

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 3,758 posts
ماشالله تعداد بچه ها به اندازه کافی هست و فکر میکنم نباید خیلی شلوغش کرد ولی در صورتی که زمانی نیاز دیدید به کمک بیشتری احتیاجه مطمئن باشید مضایقه نمیکنم موفق باشید

Hossein Salehi

Hossein Salehi

مدیرکل فروم

• ادمین
  • 15,943 posts

فقط از حامد انتظار دارم یکم جدی تر به این مساله نگاه کنه که به حضورش بیش از حد نیازه

من با حامد به صورت مفصل سر این موضوع حرف زدم و قرار شد تمامی نقطه نظرات من رو اونجا منعکس کنه !!

J U V E N T I N I

J U V E N T I N I

Amir_juvei

• اعضا
  • 10,637 posts

امیر منظورت نوشتن پیش نمایش هست دیگه ؟ :1: اگه آره که خیلی عالیه.

پیش نمایش،تحلیل،آمار یا هرچیزی که بشه! :1:

ADP10

ADP10

سمبل یوونتوس

• اعضا
  • 13,317 posts
  • LocationOttawa , ON ,CA
امیر کلا آدم خاکی ای هست ، آب حوض بالا میکشه ، چایی میاره ، دستمال میشکه ، هر کاری میکنه :smile: :1: :1: ( این تلافی 2 سال قبل کمپین هواداران چیرو :1: ) حالا بیشوخی ، امیر دست به قلم خوبی داره و دیدم ازش تحلیل بازی ها رو ، البته اونا مال زمانی بود که وقت آزاد بیشتر از این داشت . حالا باید یه جوری محمد و امیر با هم هماهنگ کنن که سبک و سیاق 2 صفحه شون با هم یکی بشه و کلا یه چارت بندی و مقوله های خاصی مورد بررسی قرار بگیرن و نکته ی بعدی اینکه محمد صبر کن مجله که استارت بخوره ، اولین بازی از ماه آتی رو باید همراه امیر بررسی کنید ( یا دو بازی هر کدومتون یکی ) ترجیح من اینه با اینکه مجله برای 4 هفته آینده بعد از انتشارش هست ، اما صرفا اولین یا نهایتا دیگه 2 تا بازی آتی اش مورد بررسی و تحلیل قرار بگیرن حالا دیگه تصمیم این کار با امیرحسین و محمد هست که مسئولش ان

J U V E N T I N I

J U V E N T I N I

Amir_juvei

• اعضا
  • 10,637 posts

امیر کلا آدم خاکی ای هست ، آب حوض بالا میکشه ، چایی میاره ، دستمال میشکه ، هر کاری میکنه :smile: :1: :1: ( این تلافی 2 سال قبل کمپین هواداران چیرو :1: )

حالا بیشوخی ، امیر دست به قلم خوبی داره و دیدم ازش تحلیل بازی ها رو ، البته اونا مال زمانی بود که وقت آزاد بیشتر از این داشت .

حالا باید یه جوری محمد و امیر با هم هماهنگ کنن که سبک و سیاق 2 صفحه شون با هم یکی بشه و کلا یه چارت بندی و مقوله های خاصی مورد بررسی قرار بگیرن

و نکته ی بعدی اینکه محمد صبر کن مجله که استارت بخوره ، اولین بازی از ماه آتی رو باید همراه امیر بررسی کنید ( یا دو بازی هر کدومتون یکی )

ترجیح من اینه با اینکه مجله برای 4 هفته آینده بعد از انتشارش هست ، اما صرفا اولین یا نهایتا دیگه 2 تا بازی آتی اش مورد بررسی و تحلیل قرار بگیرن

حالا دیگه تصمیم این کار با امیرحسین و محمد هست که مسئولش ان

بصیر اشکال نداره! من همه کار میکنم! فقط دستمال نمیکشم :1: خیلی هم خوشحالم که سبب خیر شدم و فرصتی برات ایجاد کردم که بتونی عقده هات رو تخلیه کنی! :1:

حالا یه چیزی،من این همکار جدیدم رو که اصلا نمیشناسم،چجوری باید با هم هماهنگ بشیم؟

حامد

حامد

ستاره برتر فـروم

• ستاره برتر فروم
  • 3,579 posts

خيلي خيلي خوشحالم كه بچه ها اين همه انگيزه و انرژي دارن براي اين نشريه. اين يعني يك باك پر از بنزين براي استارت زدن ماشين نشريه. اگر اين آمادگي تا آخر همينجوري باشه كه م يتونيم ماشين رو به هواپيما تبديل كنيم.

حقير هم با تمام وجود كنارتون خواهم بود و همه جوره ساپورت مي كنم كار رو.

من به بصير عزيز هم پيشنهاد برگزاري يك جلسه ولو با نيمي از كادر نشريه رو داده بودم. حالا كه خود بچه ها تمايل دارن حتما اين جلسه رو برگزار كنيد. ( من جز يكشنبه ها هر روز از ساعت 6 عصر دربست در خدمتم. ) از بصير بزرگوار خواهش مي كنم هرچه سريعتر ترتيب برگزاري اين جلسه رو بده.

يك صحبت با دوستايي دارم كه اعلام آمادگي مي كنن. اگر واقعا توانايي دارن و در مواقع حساس ما رو تنها نمي ذارن و به قول دوستان فول انرژي و انگيزه هستن، بي زحمت تك تك تو همين تاپيك اعلام آمادگي كنن و بگن كه توانايي هاشون در چه فيلد هايي هست.: « يادداشت - گزارش - تحليل - دادن عكس هاي خوب و مورد نياز كادر نشريه - مسائل مرتبط با تاريخ يوونتوس - ترجمه ( به چه زباني؟ ) + اگر هم ايده اي غير از مواردي كه گفته شد دارن حتما حتما بگن. »

فقط يك سوال اساسي داشتم اونم اينه كه؛ ترتيب انتشار نشريه مون قراره چطوري باشه؟ گاهنامه؟ دوماهنامه؟ ماهنامه؟

ADP10

ADP10

سمبل یوونتوس

• اعضا
  • 13,317 posts
با حامد صحبت کردم ، در مورد سوالای پست پائینیش هم جواب های مختصری دادم ، بهترین زمان برای جمع شدن دور هم ، جمعه ی پیش روست ، همین جمعه ای که داره میاد از این افراد زیر هم کسایی که میتونن بیان ( نداریم ، باید بیاین :1: ) آماده باشن برنامه دیگه ای نریزن واسه جمعه حامد ، امیرحسین ، مهرنوش ، بهار ، شهریار ، کمال ( اینا کسایی هستن که اعلام آمادگی کردن تا الان ) منم که خب هستم طبعا جزوتون :1: البته و صد البته از حضور و نظرات بقیه بچه ها که توانایی اینو دارن بیان و اسم شون تو لیست تحریره نیست استفاده میشه و حتما بیان و قبلش باهام هماهنگ کنن + محمد کردی هم مسئول یکی از بخش های تارخ شد ، "تقویم تاریخ یوونتوس در این ماه" یا یه همچین اسمی که اتفاقات یوونتوسی رو در ماه جاری هر ماهنامه بررسی میکنه به ترتیب

Friend

Friend

تازه به جمع ما پیوسته :D

• اعضا
  • 10,863 posts
بصير كجا دور هم جمع بشيم؟

ADP10

ADP10

سمبل یوونتوس

• اعضا
  • 13,317 posts
خدایی بگم ؟ :1: من چمن های خانه هنرمندان رو ترجیح میدم خیلی خوبه به خدا تجربه شو هم داشتیم یه بار با همین حامد و نیک و رضا احمد و فکر کنم خودت و ... نشستیم یه بار

gigi joon

gigi joon

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2,883 posts
هوا سرده خب :1:

ADP10

ADP10

سمبل یوونتوس

• اعضا
  • 13,317 posts
اول یه نکته رو بگم ، پست اول تاپیک رو ویرایش کردم و بخش ها و مسئولینش کم کم داره آماده میشه و تکمیل

نکته ی دوم هم اینکه مهرنوش ، هم به عنوان مسئول "پرونده" ، تمام کادر مجله در اختیارش هستن و از هرکس هر چیزی خواست بهتره براش جور کنن حالا این نیست که من مثلا مسئول طراحی ام بشینم نگاه کنم ، اگه از من آمار بخواد باید براش تهیه کنم ، یا اینکه از محمد و بهمن که تو بخش تاریخ هستن شاید بخواد در مورد فلان اتفاق ، یادداشت بنویسن که باید بنویسیم همه

نکته ی بعدی اینه که ، حتما حتما حتما ، الان که تازه شروع کار هستیم ، بهم یه عکس از خودتون ( هر جوری دوست دارین ، پرسنلی ، آرتیستی ، با عینک ، بی عینک ، با ژست ، بی ژست و ... ) بدین که کنار اسمتون به عنوان نویسنده ی اون بخش ، عکس تون هم اضافه بشه که به نظرم کار شیکی هست

من الان گفتم و متظرم همکاریتونم .

حالا یه چیزی،من این همکار جدیدم رو که اصلا نمیشناسم،چجوری باید با هم هماهنگ بشیم؟

با یاهو ، تو شناسنامه اعضا محمد خودشو معرفی کرده و مشخصاتش هست ، و البته از طریق پ.خ تو همین فروم :1:

هوا سرده خب :1:

#$%& :1:

laudrup

laudrup

سمبل یوونتوس

• اعضا
  • 7,904 posts
یه چیزی الان به ذهنم رسید :1: میگم خیلی از بچه ها هستن اینجا که آرشیو های جالب و کمیابی از یووه دارن!
از این آرشیو خیلی راحت میشه واسه مجله استفاده کرد.مثلا من نظرم اینه که آخر مجله یکی دو تا والپیپر آس که دست هرکسی پیدا نمیشه رو به عنوان پوستر بذاریم!

ADP10

ADP10

سمبل یوونتوس

• اعضا
  • 13,317 posts
كلا اين تز Wallpaper واسه خالي نبود عرضه بود از اولشم :1: ، اما از عكس هاي يونيك به شدت استقبال ميشه

GioVanni Agnelli

GioVanni Agnelli

-

• ادمین
  • 21,023 posts
خیلی از این دوستانی که میخوان برن میتینگ من بزرگشون کردم، من پستونک میزاشتم توی دهنشون. سطحشون 2، 3 لولی از من پائین تره :nish: بهتره جای اینکه یک میتینگ شلوغ توی تهران بگیرید، می تونید یک میتینگ 2 الی 4 نفره توی بندر عباس بگیرید که من نقطه (نکته) نظرات خودم رو ارائه بدم :nish: از این طرف منم قول میدم که 7 شب به بعد در اختیار شما باشم :nish:

J U V E N T I N I

J U V E N T I N I

Amir_juvei

• اعضا
  • 10,637 posts

با حامد صحبت کردم ، در مورد سوالای پست پائینیش هم جواب های مختصری دادم ،

بهترین زمان برای جمع شدن دور هم ، جمعه ی پیش روست ، همین جمعه ای که داره میاد

از این افراد زیر هم کسایی که میتونن بیان ( نداریم ، باید بیاین :1: ) آماده باشن برنامه دیگه ای نریزن واسه جمعه

حامد ، امیرحسین ، مهرنوش ، بهار ، شهریار ، کمال

( اینا کسایی هستن که اعلام آمادگی کردن تا الان )

من اعلام آمادگی کردم واسه همکاری،نه واسه میتینگ :1: ولی چون میدونم از عدم حضورم ناراحت میشید،تمام تلاشمو میکنم که بیام :1:
چون کلا من نیستم که برنامه هام رو میریزم،برنامه هام هستن که من رو میریزن :Facepalm:

خیلی از این دوستانی که میخوان برن میتینگ من بزرگشون کردم، من پستونک میزاشتم توی دهنشون.
سطحشون 2، 3 لولی از من پائین تره :nish:
بهتره جای اینکه یک میتینگ شلوغ توی تهران بگیرید، می تونید یک میتینگ 2 الی 4 نفره توی بندر عباس بگیرید که من نقطه (نکته) نظرات خودم رو ارائه بدم :nish:
از این طرف منم قول میدم که 7 شب به بعد در اختیار شما باشم :nish:

اول این که نیشت رو ببند! ثانیا تـُــرک ها اینجور مواقع یه عبارتی به کار میبرن که اگر دوست داشته باشی،میتونم بهت بگم چی میگن ولی فعلا همون :1:

ADP10

ADP10

سمبل یوونتوس

• اعضا
  • 13,317 posts

من اعلام آمادگی کردم واسه همکاری،نه واسه میتینگ :1: ولی چون میدونم از عدم حضورم ناراحت میشید،تمام تلاشمو میکنم که بیام :1:
چون کلا من نیستم که برنامه هام رو میریزم،برنامه هام هستن که من رو میریزن :Facepalm:

نه باور کن کسی ناراحت نمیشه امیر جان :1:

حالا یه کاری کن بعد از ظهر 2-3 ساعتی خالی شه وقتت

اول این که نیشت رو ببند! ثانیا تـُــرک ها اینجور مواقع یه عبارتی به کار میبرن که اگر دوست داشته باشی،میتونم بهت بگم چی میگن ولی فعلا همون :1:

میگن ...تیربابا :دی:

gigi joon

gigi joon

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2,883 posts
برنامه ی روز جمعه” نشست با سردبیر” چی شد؟ هیچکس که نیومد اعلام آمادگی کنه. آقایان حامد، امیرخان ( :1: )، کمال،شهریار،حسن و بصیر! باید بیاین! فقط بیاین اینجا اعلام کنین که میاین! نیومدنتون فقط در صورتی قابل قبوله که زنده نباشید روز جمعه :1: من خودم جویای بهار میشم! بصیر مکان و تایم با توئه ها! هرجا شد جورش کن! (هوا هم خیلی سرده این روزا :1:) باتشکر!

ADP10

ADP10

سمبل یوونتوس

• اعضا
  • 13,317 posts
من از اومدن خودم و حامد و تو و كمال مطمئنم فعلا ، بقيه هم غلط ميكنن نيان :1: حامد كه معتقده حتي با ٣ نفر هم ميشه تصميمات خوبي اتخاذ كرد و به جمع بندي رسيد ( صرف واسه اين كفت كه حتما اين جلسه به هر نحوي تشكيل بشه ) ديشبم حسين باز اينبار تلفني تاكيد كرد آره منم حرفامو به حامد زدم ، نظرامو ارائه ميده :1: ( :fp: ) جا و زمان هم با من :fp:

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users