پرش به

به جامعه مجازی هواداران باشگاه یوونتوس خوش آمدید
شما هم اکنون در حال مشاهده انجمن ها به صورت کاربر مهمان می باشید.در این حالت شما دسترسی به تمامی امکانات انجمن ندارید و امکان دریافت فایل ها به جز خود IPB را ندارید. اگر که عضو سایت می باشید اینجا را کلیک نمایید. در صورتی که تمایل به عضویت دارید اینجا را کلیک نمایید. عضویت در سایت رایگان می باشد!

تصویر

تیم یوونتوس

* * * * * 4 رای

• لطفا وارد حساب کاربری خود شوید تا بتوانید پاسخ دهید
6911 پاسخ برای این موضوع

دایی احمد

دایی احمد

هوادار یوونتوس

• اعضا
  • 433 ارسال
  • Locationahwaz

توی این 15 16 سالی که من دارم بازی های یووه رو دنبال میکنم ، با اختلاف نچسب ترین و حال به هم زنی ترین ترکیب ممکن رو توی بازی با اتلتیک شاهد بودم .
کاپیتان بونوچی بود
بوفون و دیبالا رو نیمکت ، مانزوکیچی که فروخته شد و یک کلینیه مصدوم
و مربی که به نشستن روی نیمکت یووه افتخار نمیکنه

ترجیح میدم بازوبند دست ساندرو باشه تا دست بونوسوتی .

لایک کمه
ای صحبتا باید قاب گرفته شه.
  • mory, El rey leon, ace of glass و 1 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

Posted Image

Aminvo

Aminvo

تیفوسی یوونتوس

• اعضا
  • 1598 ارسال

داریم از مرحله بهترین زمان هست که اختلاف را در صدر جدول زیاد کنیم به مرحله بهترین زمان هست که خودمون را به صدر نزدیک کنیم نزدیک می شیم.!!!!  :14:  :14:

• GioVanni Agnelli, Orphée, mory و 1 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

[SIGPIC][/SIGPIC]

او با اینکه به ثروت دست یافت اما تمام آن را صرف تحقیقات علمی کرد و در فقر و بدهکاری در نیویورک در اتاق یک هتل فوت کرد
hey God, both of us know I had been born in wrong Geographical coordinates, please help me to move where I belong there.

اِل کاپیتانو

اِل کاپیتانو

سینا هستم

• اعضا
  • 3580 ارسال

EFLbh3bWsAI0zvv.jpg

• GioVanni Agnelli, mory, D E L P I E R O و 2 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

ETWmP_zXYAEadf_2.jpg

back to juve

back to juve

تازه به ما ملحق شده

• اعضا
  • 2086 ارسال

چیزی که واضحه در این فصل اینه که یوونتوس 10 برابر موقعیت گلزنی هاش بیشتر شده و 5 برابر فرصت گل خوردنشم، که من فکر میکنم این فرصت زیاد دادن به حریف بر میگرده به نبود کیلینی ، هنوز دلیخت در حد و اندازه های دفاع یووه نیست ، باید قبول کرد

واقعاً بنتانکور و خدیرا و متوییدی پاس های درحد 30 سانتیمتر میدن که کمر تیم رو میشکونه، یووه یکیو میخواد از وسط یه راهی پیدا کنه واسه گل نه اینکه پاس عقب به بونوچی بده و از اونجا پاس تو عمق حریف فرستاده بشه که 95% بیخوده بدلیل فاصله زیاد دفاع و حمله

• mory, eⁿzº, Aminvo و 4 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند
dme48gukzvs8_t.jpg

Aminvo

Aminvo

تیفوسی یوونتوس

• اعضا
  • 1598 ارسال

در حالی که توی دفتر نشستم و خیلی هم کار دارم، نتونستم خویشتن داری کنم و نظرم را در یکی دو مورد نگم  :fp:

انتقاد زیادی به متییودی وارد هست که به نظرم اصلا قابل قبونیست.  در حال حاضر بازیکنان زیادی نیستند که قابلیت بازی در سمت چپ خط هافبک را با کیفیت مورد نیاز یوونتوس داشته باشند. بهترین بازیکن موجود برای این پست پوگبا هست که از لحاظ قیمت و دستمزد اصلا قابل مقایسه نیستند.  ضمن اینکه متئودی واقعا تاثیر گذار بازی می کنه و حداقل اینقدر خوب بوده که فرصت بازی به رابیوت نمیرسه. شکی در این قضیه نیست که در نبرد های فیزیکی و پرس کردن تیم حریف متوییدی در میان چندن هافبک بر حال حاضر هست.  به نظرم این حجمه از انتقادات در سایت های مختلف خارجی و ایرانی غیر منطقی هست.

انتقاد به خدیرا واقعا غیر منصفانه هست و تاثیر حضورش در خط هافبک برای همه محرز شده. در جاگیری و بازی خوانی تیم حریف بسیار عالی هست و تنها کسی که می تونه در تیم فعلی جایگزن مناسبی برای اون باشه امره جان هست که هم فیزیک مناسبی داره و هم تجربه بین المللی مناسب. به نظرم انتقاد زیاد بی احترامی به این بازیکن هست.

برناردسکی ضمن اینکه در پست تخصصیش بازی نمی کنه، سطحش واقعا این نیست و می تونه خیلی بهتر عمل کنه. ولی برنادسکی از اون دسته بازیکنانی هست که نیاز داره به طور مداوم بازی کنه تا بتونه سطحش را حفظ کنه و پیشرفت کنه. درک خوبی از فوتبال داره و با توجه به اینکه پشت دو مهاجم بودن اصلا شبیه پست قبلیش نیست به نظرم باید بهش فرصت داده بشه. ولی مشکل اینجا هست که در این تیم بازیکنانی مثل دیبالا و رمزی هستند که آماده بازی در این پست هستند. 

• GioVanni Agnelli, Orphée, mory و 12 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

[SIGPIC][/SIGPIC]

او با اینکه به ثروت دست یافت اما تمام آن را صرف تحقیقات علمی کرد و در فقر و بدهکاری در نیویورک در اتاق یک هتل فوت کرد
hey God, both of us know I had been born in wrong Geographical coordinates, please help me to move where I belong there.

Escanor

Escanor

Goodbye Baby

• اعضا
  • 1312 ارسال
^
فکر میکنم هوادارا بازیکنای فانتزی تری رو مدنظر دارن
برناردسکی خیلی بی جهت با توپ ور میره و خیلی جاها ریسک میکنه در حالی که شانس موفقیت حرکتش پایینه. فوتبال ساری به نظرم فاصله داره با این شکل بازی و فده هنوز نتونسته باهاش وفق پیدا کنه. حرکاتش ریتم تیمو میندازه. امیدوارم بتونه خودشو پیدا کنه
  • GioVanni Agnelli, Orphée, mory و 12 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

mory

mory

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 3741 ارسال
وظیفه و تکلیف ساری برای تغییر اون یوونتوس نچسب و زمخت بسیار سخته و راهی طولانی در پیشه .
ولی اگر بتونه ذهنیت این بازیکنان رو شستشو بده و جسارت بازی پرفشار و رو به جلو ، رو درونشون پی ریزی کنه کم کم توانایی حقیقی خیلی از این نفرات خودش رو نشون خواهد داد ...
مصاحبه ی ساری بسیار دلگرم کننده ست ، وقتی میگه باید زمان حضور خودمون رو در زمین حریف بیشتر کنیم ...اون جمله ی معروف که بهترین دفاع حمله ست رو به ذهن متبادر می‌کنه .
یادمون نرفته که با یازده نفر اون هم در یک سوم زمین خودمون دفاع و با دو نفر حمله می کردیم ...
من شخصا بدون در نظر گرفتن نتیجه امیدوارم این دگردیسی در یووه به شکل کامل خودش اتفاق بیافته حتی اگر در نهایت در ایتالیا دستمون به جامی نرسه .
بازی رو به جلو ، تیم رو جسور و نترس می‌کنه ...دیشب اعتماد بنفس در کل نفرات موج میزد .
بازی پیانیچ رو ببینید چقدر این آدم در فرمت ذهنی و تاکتیکی جدید تیم روانتر و کارآمدتر ظاهر شده ...
دیبالا ، هیگواین ، کوادرادو و ساندرو توی همین زمان کم بسیار بهتر بازی می کنند .
طبیعتاً اشکالاتی داریم اما روند کلی تیم به گونه ای هست که امید زیادی به برطرف شدنشون وجود داره .
  • GioVanni Agnelli, Orphée, eⁿzº و 13 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

تصویر

ای به رویا سرسپرده با توام ای همه خوبی

راهی کدوم دیاری...

DMC

DMC

هوادار یوونتوس

• اعضا
  • 367 ارسال
  • Locationتهران

انتقاد زیادی به متییودی وارد هست که به نظرم اصلا قابل قبونیست. در حال حاضر بازیکنان زیادی نیستند که قابلیت بازی در سمت چپ خط هافبک را با کیفیت مورد نیاز یوونتوس داشته باشند. بهترین بازیکن موجود برای این پست پوگبا هست که از لحاظ قیمت و دستمزد اصلا قابل مقایسه نیستند. ضمن اینکه متئودی واقعا تاثیر گذار بازی می کنه و حداقل اینقدر خوب بوده که فرصت بازی به رابیوت نمیرسه. شکی در این قضیه نیست که در نبرد های فیزیکی و پرس کردن تیم حریف متوییدی در میان چندن هافبک بر حال حاضر هست. به نظرم این حجمه از انتقادات در سایت های مختلف خارجی و ایرانی غیر منطقی هست.

سلام امین جان
امین عزیز هدف از پرس تیم حریف چیه ؟
ما میخواییم که اول تیم حریف و از کار بندازیم یا سریعا توپ و میخواییم ؟
این دو یکم باهم فرق داره ، الگری هم پرس میکرد ولی وقتی توپ و داشت ادم ترجیح میداد نداشته باشه :دی
بارسای پپ بالاترین سطح مالکیت و توی این سالها داشته ، با بازیکنانی که جثه کوچیکی داشتند و اصولا دفاع و توپ گیر هم نبودند ولی سریع پرس میکردن و توپ و میگرفتند . یکم زمان بگذره و تیم ساری سر و شکل بگیره بهتر میشه قضاوت کرد . ولی اکر ساری دنبال توپ هست حتما لازم نیست متوئیدی اپنقد جلو باشه و پرس کنه . چون پرس برای گرفتن توپ با گرفتن فضا و یارگیری حریف باعث میشه بازیکن مالک توپ به احتمال زیاد توپ و از دست بده و صرفا لازم نیست ما مدافع یا هافبک دفاعی رو برای این شکل از پرس جلو بفرستیم چون با حضور خدیرا و متوئیدی یووه وقتی مالک توپ هست خبلی برش نداره و خلاق نیست . بارها شده که مهاجمین خواستن بین مدافعین فرار کنند ولی خط هافبک نتونسته اونا رو در موقعیت خوب قرار بده . اگر یووه میخواد بیشتر با 2-4-4 دایاموند بازی کنه ، حضور متوئیدی و حتی خدیرا چندان مشکل ساز نیست چون در این حالت قرارگیری هافبک ها رجیستا و بخصوص تریکوارتیستا وظیفه بازیسازی و خلق موقعیت و تغذیه مهاجمین رو دارند . اما در سیستم 3-3-4 حضور متوئیدی و خدیرا جلوتر از پیانیچ زمانی که یووه صاحب توپ هست قدرت و برش تیم رو خیلی کم میکند .

در این شکل پرسینگ و بازی که یووه جلو اینتر انجام داد ، تیم سعی کنه بیشتر مالک توپ باشه ، انرژی زیادی از دست نمیده چون در این شکل از بازی تیم مجبوره دقایق زیادی استارت بزنه و تمرکز بالایی هم میخواد . این یووه دوست داشتنی و قابل احترامه . همون تیمی هست که به دست الگری نمایش ضعیف و بدی داشت .
  • GioVanni Agnelli, Orphée, mory و 11 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

Know that Allah is between the person and his heart

Quran 8:24

Orphée

Orphée

بازیکن آزاد

• ستاره برتر فروم
  • 6350 ارسال
  • LocationRasht

i#DybalaMask

EGUIinjXUAA9t8a1.jpg

میدونستیم اینتر تنها تیم بدون شکسته (در لیگ) ولی حالا ما [تنها تیم بدون شکست در اروپا] هستیم. وقتی در مورد یووه صحبت میکنید، باید احترام بگذارید...

~ دیبالا به تلویزیون رسمی یوونتوس

• mory, eⁿzº, El rey leon و 14 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

They SURVIVED ... That's What Make Them Assets ! i

JB.png

Aminvo

Aminvo

تیفوسی یوونتوس

• اعضا
  • 1598 ارسال

سلام امین جان
امین عزیز هدف از پرس تیم حریف چیه ؟
ما میخواییم که اول تیم حریف و از کار بندازیم یا سریعا توپ و میخواییم ؟
این دو یکم باهم فرق داره ، الگری هم پرس میکرد ولی وقتی توپ و داشت ادم ترجیح میداد نداشته باشه :دی
بارسای پپ بالاترین سطح مالکیت و توی این سالها داشته ، با بازیکنانی که جثه کوچیکی داشتند و اصولا دفاع و توپ گیر هم نبودند ولی سریع پرس میکردن و توپ و میگرفتند . یکم زمان بگذره و تیم ساری سر و شکل بگیره بهتر میشه قضاوت کرد . ولی اکر ساری دنبال توپ هست حتما لازم نیست متوئیدی اپنقد جلو باشه و پرس کنه . چون پرس برای گرفتن توپ با گرفتن فضا و یارگیری حریف باعث میشه بازیکن مالک توپ به احتمال زیاد توپ و از دست بده و صرفا لازم نیست ما مدافع یا هافبک دفاعی رو برای این شکل از پرس جلو بفرستیم چون با حضور خدیرا و متوئیدی یووه وقتی مالک توپ هست خبلی برش نداره و خلاق نیست . بارها شده که مهاجمین خواستن بین مدافعین فرار کنند ولی خط هافبک نتونسته اونا رو در موقعیت خوب قرار بده . اگر یووه میخواد بیشتر با 2-4-4 دایاموند بازی کنه ، حضور متوئیدی و حتی خدیرا چندان مشکل ساز نیست چون در این حالت قرارگیری هافبک ها رجیستا و بخصوص تریکوارتیستا وظیفه بازیسازی و خلق موقعیت و تغذیه مهاجمین رو دارند . اما در سیستم 3-3-4 حضور متوئیدی و خدیرا جلوتر از پیانیچ زمانی که یووه صاحب توپ هست قدرت و برش تیم رو خیلی کم میکند .

در این شکل پرسینگ و بازی که یووه جلو اینتر انجام داد ، تیم سعی کنه بیشتر مالک توپ باشه ، انرژی زیادی از دست نمیده چون در این شکل از بازی تیم مجبوره دقایق زیادی استارت بزنه و تمرکز بالایی هم میخواد . این یووه دوست داشتنی و قابل احترامه . همون تیمی هست که به دست الگری نمایش ضعیف و بدی داشت .

سلام آرمان جان،

من با شما کاملا موافق هستم و این برمی گرده به این قضیه که انتظار مربی از بازیکنی که در اون پست هست در حال حاضر چی هست؟؟  رابیوت که توانایی بازی درتفاوت با ویژگی هایی هست که ما مد نظر داریم. همونطور که ساری بارها گفته یوونتوس در آرایش مناسب گرفتن و داشته نحوه تفکر مناسب در زمان پرس کردن دچار مشکل هست.  من فکر می کنم ساری فعلا ترجیح میده تا زمانی که بتونه تفکرات درست، نظم و آرایش مناسب را به تیم منتقل کنه از بازیکنانی در خط هافبک استفاده کنه که توانایی های فردی بالایی در تخریب و پرس بازی حریف دارند تا ضعف تیمی در پرس کردن را برطرف کنه و  حداقل از ضد حمله های  خطرناک جلوگیری کنه. درواقع اولویت با بازپس گرفتن توپ در نیمه زمین حریف هست.  دلیل دومی هم که ساری ترجیح میده از متوییدی در اون سمت استفاده کنه عدم تقارن تیم در دفاع کردن هست که خودش هم عنوان کرده، رونالدو قرار نیست تماما به عقب برگرده و پرس کنه، همینطور در بعضی مواقع هم هیگوایین هم به عقب برنمی گرده و دیبالا به شوخی دیروز گفت که سه مهاجم هستیم ولی دویدن ها را من انجام میدم!!!  این عدم تقارن در دفاع کردن ساری را متقاعد کرده که نیاز به بازیکنانی داره که توانایی تخریب و بازیخوانی داشته باشند و همچنین  توانایی استفاده از فیزیک بدنی را داشته باشند تا جبران عدم برتری نفرات را بکنه.  مثالش هم بازی با اینتر هست که با ورود هیگوایین به جای برناردسکی و حضور بنتانکور به جای خدیرا، تیم توانایی تخریب بازی را از دست داد و اینتر داشت ضدحمله های خطرناکی تدارک می دید و ساری برای برطرف کردن این ضعف مجبور شد جان را به جای دیبالا به زمین بیاره تا برتری فیزیکی و بازی خوانی ایجاد کنه. 

استنباط کلی من برای دفاع از متوییدی این بود که سبک بازی متوییدی و توانایی های فردیش کاملا مشخص و آشکار هست و همیشه هم به همین سبک چه در تیم ملی و چه در باشگاهی بازی کرده، اگر متوییدی در ترکیب قرار میگیره با وجود بازیکنان جایگزین مناسب انتقادی به بازیکن وارد نیست، این مربی هست که احساس کرده به چنین بازیکنی دراون پست نیاز داره. 

ویرایش:

@DMC

الان پست را دوباره دیدم و متوجه شدم که متاسفانه بی دقتی کردم و جواب سلام شما را نداده بودم :fp: ، شرمنده آرمان خان،  :53:

• GioVanni Agnelli, mory, eⁿzº و 10 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

[SIGPIC][/SIGPIC]

Orphée

Orphée

بازیکن آزاد

• ستاره برتر فروم
  • 6350 ارسال
  • LocationRasht

- عشق، سن و سال نمیشناسه... 02815IMM20.gif

- بعد اینکه در 15-20 بازی گذشته، بصورت انگشت شمار تموم بلیتهای استادیوم یووه فروخته شد (sold-out)، یووه در اقدامی پیش بینی نشده، بطرز رادیکالی قیمت بلیتها رو کاهش داده و حتی برای افراد زیر 30 سال، تخفیفات ویژه گذاشته! پس خوشبختانه میشه چشم انداز مثبت تری نسبت جدال اولتراها با باشگاه متصور بود...

JB.png

GioVanni Agnelli

GioVanni Agnelli

-

• ادمین
  • 21106 ارسال

- یک تفاوت مهمی که یووه کنونی با یووه آلگری داره این هست که بعد از عقب افتادن هم تیم توان این رو داره که دوباره رو به جلو حرکت کنه و نتیجه رو جبران کنه.

تیم آلگری اما سخت عقب میوفتاد ولی وقتی این اتفاق میوفتاد معمولا نمیتونست نتیجه رو برگردونه.

این مسئله مهمی ـه به نظرم و باعث ارتقای اعتماد به نقس در تیم میشه.

• mory, eⁿzº, tecra و 8 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

bahman_alex

B a H M a N

GioVanni Agnelli

●•٠·˙Ȥɛɗɲέƙ Ɠгƴɡɛгɑ˙·٠•●

ϾĦɌƗSŦƗɅƝ ƤѺƲLSΣƝ

𝔃𝓭𝓮𝓷ě𝓴 𝓰𝓻𝔂𝓰𝓮𝓻𝓪

حامد

حامد

ستاره برتر فـروم

• ستاره برتر فروم
  • 3579 ارسال

• mory, eⁿzº, tecra و 9 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

Tu sei la squadra del cuore

sempre in campo undici eroi

vinci l'impossibile e vai

Ti seguiremo anche noi

اِل کاپیتانو

اِل کاپیتانو

سینا هستم

• اعضا
  • 3580 ارسال

فصل 2015 2016

نتایج  و جدول تا پایان هفته دهم

Capture.JPG

EH_Z8nxWwAMzIc0.jpg

حتی اسم یوونتوس در نظرسنجی ها جز کاندید های قهرمانی هم دیده نمیشد

EH_amUeXkAAfnGH.jpg

• GioVanni Agnelli, mory, tecra و 8 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

ETWmP_zXYAEadf_2.jpg

satfootball

satfootball

تیفوسی یوونتوس

• اعضا
  • 4140 ارسال

نمیدونم به گزارش گزارشگر یوونتوسی توجه کرده اید یا نه

تو تلفظ یوونتوس با اون چه خودمون تلفظ میکنیم فرق داره

اون تلفظ میکنه یوونتس خودمون تلفظ میکنیم یونتوووووووووووووووس

• mory, eⁿzº, Aminvo و 5 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

در فوتبال نهاوند مرغ یک پا دارد :45: :45: :45:

Dreamer

Dreamer

بازیکن اخراجی

• اعضا
  • 6036 ارسال
  • LocationKhorram Abad
تغییر در تقویم بازیهای یووه:

پیش از این قرار بود بازی یووه-سمپدوریا 22 دسامبر انجام بشه اما ب علت برگزاری بازی سوپرکاپ این بازی 4 روز جلوتر افتاد! 18 دسامبر بازی یووه-سمپ انجام میشه و 22 دسامبر بازی یووه-لاتزیو ساعت 20.15 در "ریاض" عربستان برگزار میشه! امسال شهرش عوض شده، پارسال تو "جده" برگزار شده بود!
  • GioVanni Agnelli, mory, eⁿzº و 5 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند
<p>ما در رنگها زندگی می کنیم اما رویاها سیاه و سپیدند...</p>

اِل کاپیتانو

اِل کاپیتانو

سینا هستم

• اعضا
  • 3580 ارسال

خُب، خدیرا حداقل تا 3 ماه نمیتونه فوتبال بازی کنه.

باید منتظر بمونیم ببینیم این مساله چه تاثیری تو لیست مرحله حذفی  CL داره.

خدیرا خط میخوره یا نه. اگر خط میخوره جاش امره جان اضافه میشه یا کلینی.

شایدم هم خدیرا خط بخوره و هم امره جان جدا بشه.

• mory, Aminvo, tecra و 2 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

ETWmP_zXYAEadf_2.jpg

Jack Sparrow

Jack Sparrow

بی وفا

• اعضا
  • 2634 ارسال
امره با این وضعیت اصلا در حد یووه نیست ...

یه هافبک مزخرف دیگه ...
  • mory, Aminvo, tecra و 3 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

ace of glass

ace of glass

بهترین فرد فروم

• اعضا
  • 7863 ارسال
  • Locationساری

داستان شروع سوپر لیگ از سال 2024 که داستان هیجان انگیز اونجرز دنیای فوتبال هست و یا داستان غم انگیز پایان تاریخی رقابت های لیگ داخلی؟؟

یوونتوس رئال منسیتی بارسلونا بایرمونیخ

اینها تیم هایی هستند ک با استارت تفکر انیلی شروع ب امادگی خود براسی برگذاری چنین لیگی کردند از نظر خیلی ها این لیگ سبب میشه شگفتی سازی نیمهای کوچیک و نمایش جوون ها در تلویزیون دیده نشه و از طرفی برخی میگن که بعد از 100 سال شکل جدیدی از لیگ عیبی نداره  خوب....هر دو گروه درست میگن اما وقتی بچه 5 ساله با اینستاگرام تو کل دنیا معروف میشه چطوریه که میگن فوتبالیستها دیده نمیشه اتفاقا برعکسه  و راحت تر میتونن تیم های دیگه تو لیگشون قهرمان بشن و انگیزه اونا رو و درامدشونو زیاد تر میکنه  از طرفی جذابیت یه لیگ جدید هم از داستان های جالبه خودشه ولی یک ایرادی میتونم بگیرم اینه که یوونتوس تنها تیمیه ک از این اتفاق ضرر میبینه ب دلیل اینکه بهترین یووهای ک تو این 15 سال میشناختیم رو ما با رونالدو دیبالا ویدال پیرلو پوگبا و .. داشتیم و این لیگ برگذار نشد با متخص لیگی مث الگری و سال 2024 تموم ستاره های ما خداحافظی میکنن و حالا میخوایم تو این لیگ شرکت کنیم؟؟ هر صعودی یه افول موقتی داره حدس من اینه یووه تو اون زمان اینقدر پر مهره نباشه 

اما در کل من نظزم اینه ک برای دو یا سه سال چنین لیگی عیبی نداره و خوبه ولی دائمی چیز مزخرفی میشه .

• mory, Aminvo, tecra و 4 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

capture1_gp2v.jpg

Orphée

Orphée

بازیکن آزاد

• ستاره برتر فروم
  • 6350 ارسال
  • LocationRasht

بیاین در این روزهای پایانی 2019، بهترینهای یووه در دهۀ اخیرو مشخص کنیم، فکر کنم جالب بشه... :4:

Gianluigi_Buffon_001.jpg

- بهترین بازیکن : برای من بوفون

- بهترین لحظه : برای من تموم پیروزیهای مقتدرانه در مقابل کارگردانهای کالچوپولی!

- بهترین بازی : برای من بارسا 0-0 یووه (2017)

- بهترین پیروزی : برای من یووه 4-0 میلان (فینال کوپای 2018) :1:

- بهترین گل : برای من مانژو!

- بهترین خرید : برای من پیرلو

• GioVanni Agnelli, mory, eⁿzº و 11 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

JB.png

1 کاربر در حال خواندن این موضوع است

0 کاربر، 1 مهمان و 0 عضو مخفی