Jump to content

به جامعه مجازی هواداران باشگاه یوونتوس خوش آمدید
شما هم اکنون در حال مشاهده انجمن ها به صورت کاربر مهمان می باشید.در این حالت شما دسترسی به تمامی امکانات انجمن ندارید و امکان دریافت فایل ها به جز خود IPB را ندارید. اگر که عضو سایت می باشید اینجا را کلیک نمایید. در صورتی که تمایل به عضویت دارید اینجا را کلیک نمایید. عضویت در سایت رایگان می باشد!

Photo

تاکتیک و آرایش تیمی یوونتوس

- - - - -

• Please log in to reply
616 replies to this topic

satfootball

satfootball

تیفوسی یوونتوس

• اعضا
  • 4,139 posts

من فکر کنم اگر یووه قهرمان اروپا هم بشه برخی حداقل ول کن نباشن

خیلی از مباحث بالا دچار تناقض و خلاف واقع نگریه

مثلا برابر دانستن سرمایه انسانی یووه با ریال و بایر و مادرید

یا مدافع خواند دنی الوز

یا مهره هجومی داشتن یووه در این فصل (منظور کاستا و برناردسکی) در حالی که این دو بازی زیاد کرده اند

انتظار داشتن از الگری به بازی خوب از یک طرف در حالی که خودشان می دانند خدیرا و استوارو و مارکیریو و اساموا و حتی بنتانکور  دی اسکگلیو در سطح اروپایی خوب بازیکنانی نیستن

یا از یکطرف عاقمند بودن به بازی هجومی و از طرف دیگری اعتراف به پیر بودن دفاع یووه

فراموش کردن هفته های اول فصل که یووه هجومی بود و زیاد گل میخورد.........

متهم کردن تیم به اینکه بازی ها رو از طریق کاستا میبره و بردها کاستا- محور است..... از طرف دیگه هم گفته میشه چرا از کاستا استفاده نمیکنه

• Pinturicchio, AliReZaZa, tecra and 5 others like this

در فوتبال نهاوند مرغ یک پا دارد :45: :45: :45:

Guest_A Tribute To Buffon_*

• مهمان

بعضی ایرادات دوستان به جا بود اما پاسخ این دوستمون بسیار قابل تامل است 

• tecra, ace of glass and cr7 like this

mory

mory

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 3,740 posts

چه کسی از برابری بازیکنان یووه و بایرن و رئال صحبت کرده ؟...

صحبت بر سر شکل و سبک بازیه .

دنی آلوز اگر مدافع نیست این چند سال اخیر جوایز بهترین مدافع راست دنیا رو چه کسی گرفته ؟...

آیا کاستا -برنادسکی - مانزوکیچ - دیبالا - هیگوایین - کوادرادو -پیاتسا ( مرحوم ) - و تا حد زیادی پیانیچ  مهره های تهاجمی سطح بالا و مکفی برای تحت فشار قرار دادن رقبا ( حداقل تیمهای داغون ایتالیایی و باشگاههای درجه دو اروپایی مثل تاتنهام که به زعم شما از فوتبال شوخی انگلستان می آیند ) نیستند ؟

کدام باشگاه ایتالیایی بازیکنانی در سطح خدیرا - استورارو - بنتاکور - آساموا  و مارکیزیو داره , نمی گم بالاتر از اینها در حد همین ها ...چون ما جلوی تیم های بسیار ضعیف ایتالیایی هم با همین بازیکنان ناتوان از نظر شما باز هم از انجام فوتبال درست و متعادل در دفاع و حمله فرار می کنیم .

تا اینجای رقابت های اروپایی هم اگر تنها بارسا رو دارای مهره های بهتری از یووه بدونیم در برابر بقیه ی تیمهایی که در گروهی باهاشون بازی کردیم یا همین تاتنهام کاملا از نظر بازیکن در رتبه ی بالاتری قرار می گیریم .

چند بار باید اشاره کرد که منظور ما فوتبال متعادل هست نه تماما تهاجمی و نه کاملا تدافعی .

به نظر من همون بازیهای اول فصل به بازی های زشت و بی برنامه ی فعلی ارجحیت دارند .

• Principino, tecra, L'Avvocato and 6 others like this

تصویر

ای به رویا سرسپرده با توام ای همه خوبی

راهی کدوم دیاری...

Principino

Principino

Nothing really matters

• اعضا
  • 942 posts
  • LocationFar far away

من فکر کنم اگر یووه قهرمان اروپا هم بشه برخی حداقل ول کن نباشن

خیلی از مباحث بالا دچار تناقض و خلاف واقع نگریه

مثلا برابر دانستن سرمایه انسانی یووه با ریال و بایر و مادرید

یا مدافع خواند دنی الوز

یا مهره هجومی داشتن یووه در این فصل (منظور کاستا و برناردسکی) در حالی که این دو بازی زیاد کرده اند

انتظار داشتن از الگری به بازی خوب از یک طرف در حالی که خودشان می دانند خدیرا و استوارو و مارکیریو و اساموا و حتی بنتانکور دی اسکگلیو در سطح اروپایی خوب بازیکنانی نیستن

یا از یکطرف عاقمند بودن به بازی هجومی و از طرف دیگری اعتراف به پیر بودن دفاع یووه

فراموش کردن هفته های اول فصل که یووه هجومی بود و زیاد گل میخورد.........

متهم کردن تیم به اینکه بازی ها رو از طریق کاستا میبره و بردها کاستا- محور است..... از طرف دیگه هم گفته میشه چرا از کاستا استفاده نمیکنه

قهرمانی مثل قهرمانی اینتر و چلسی برای شما راضی کنندس ؟
برای تیمی که 9 بار فینال لیگ قهرمانان رفته اینجور قهرمان شدن افتخار نیست

سرمایه یووه با رعال و بایرن و بارسا برابر نیست ولی اختلاف فاحشی هم نداره
ولی آیا از کالیاری و بنونتو و سمپدوریا هم بالاتر نیست؟
دنی آلوز قبل از اینکه بیاد یووه وینگر بازی کرده بود؟
داگلاس و برناردسکی تا قبل ار اینکه مجبور بشیم ازشون استفاده کنیم زیاد بازی کردن؟

ما میدانیم خدیرا و دی اسکولیو و بنتانکور و... در سطح اروپا نیستن ولی در سطح بنونتو هم نیستن؟
ما میدانیم بنتانکور وینگر نیست ولی آلگری نمیدونه و میاد جلو بارسا برناردسکی و کوادرادو رو میذاره نیمکت و بنتانکور رو وینگر بازی میده؟
دفاع یووه وقتی مثل سال های پیش نیست باید جوری بازی کنیم که کمتر روش فشار بیاد یا بیشتر؟
کاستا 4 دیقه میومد تو یه پاس گل میداد دوتا حرکت میزد بازیو عوض میکرد دوباره میرفت نیمکت بعد یکی مثل خدیرا 90 دیقه تو زمین میچرید!

من فکر نمیکنم شما منظور منو نفهمیده باشی
بلکه فکر میکنم خودتو زدی به اون راه و به جای اینکه درست بیای بحث کنی و به جای جواب درست دادن سعی در چرت نشون دادن پست من داری در حالی که خودت هم میدونی بارها گفته شده منظور از بازی خوب که از یووه میخوایم بازی سراسر هجومی نیست و باز هم میای بحثو به بیراهه میکشی
میدونی بیشترین اعتراض رو من به بازیای داخلی داشتم و میای میگی بازیکنامون در حد رعال و بارسا و بایرن نیستند

از همه معذرت میخوام اگه لحنم تنده تو این پست ولی این که بخوای هر جور که دوست داری حرفای منو تفسیر کنی تا منو احمق جلوه بدی روش درست بحث کردن نیست دوست عزیز
  • mory, GG.B1, tecra and 5 others like this

marchisio_juve_applauso_2017_2018_356x23

And it's killing me when you're away
I wanna leave and I wanna stay
I'm so confused, so hard to choose
Between the pleasure and the pain

juvenilia-xs

juvenilia-xs

داره تیفوسی میشه

• اعضا
  • 273 posts

@satfootball

> " متهم کردن تیم به اینکه بازی ها رو از طریق کاستا میبره و بردها کاستا- محور است..... از طرف دیگه هم گفته میشه چرا از کاستا استفاده نمیکنه  "

جسارتا دوستان تا حد زیادی باقی جملات شما رو پاسخگو بودن ولی راجع به این مسئله باید عرض کنم :

این که گلهایی که زدیم و دقایقی از بازی که از حریف برتر بودیم تا حد زیادی به تکنیک فردی داگلاس کاستا و امثالهم وابسته بوده و تا حد زیادی (نه کاملا) به دور از برنامه و تاکتیک مشخص ، کار کردیم فکر نکنم مسئله ی دور از ذهنی باشه و به نظرم شما هم ردش نمی کنید. ولی در مورد بخش دوم مطلب باید بگم اولین بازی که فصلمون رو خراب کرد بازی با آتالانتا بود که 2-2 مساوی شدیم و در حالی که مشکلی برای استفاده از کاستا وجود نداشت ، این بازیکن فقط 10 دقیقه ی آخر بازی در میدان بود . بازی بعدی با لاتزیو بود که 54 دقیقه بازی کرده و یک گل هم زده و تعویض شده و ما اون بازی رو در نهایت 2-1 باختیم. بازی بعد که در مقابل سمپدوریا 3-2 باختیم کاستا بعنوان یار تعویضی به میدان اومده 18 دقیقه هم بازی کرده و یک پاس گل داده. بازی با اینتر هم که مساوی شد اصلا بازیش نداده. 

دقایق حضور همتا یا همپستش مانژو ، 2 برابر دقایق حضور کاستاست. من عملکرد مانژو رو عالی میدونم و بهش اعتقاد دارم . ولی در پست خودش بازی کنه به مراتب بهتر و مفیدتر خواهد بود. از طرفی به کاستایی که واقعا میشه بهش تکیه کرد میشه بیشتر بازی داد و بازیها رو با اطمینان و به دور از استرس پیروز شد. آلگری به خاطر خودش هم که بوده باید کاستا رو بیشتر بازی بده که با استفاده از قدرت نفوذش بتونه فشار حریف رو کمتر کنه و ادعا کنه برنامه ای برای هجوم داره.

کلی بازیکن در اختیار گرفته و مث جورچین اینا رو هر بار یه جور میچینه ببینه کدوم یکیشون شکل قشنگتری (طبق صلیقه ی خودش) به وجود میاره. تازه همون رو هم بلافاصله خراب میکنه باز یکی دیگه میسازه . وقتی هم که یک مقدار ثبات داره به وجود میاد ، یهو در یک بازی مهم باز خرابش میکنه تا حریف رو غافلگیر کنه. اینقد این تیکه های جورچین رو به اشکال مختلف دستکاری میکنه که سابیده میشن و بخش عظیمی از فصل رو از دست میدن. یه نگاه به دقایق حضور درایس مرتنز در ناپولی انداختم . بازی اول فصل رو بعنوان یار تعویضی اومده - بقیه ی بازیها فیکس بوده و فقط 4 بازی تعویض شده که یکی از این تعویضها هم دقیقه ی 89 بوده . در نهایت 12 گل عادی و 4 پنالتی و 7 پاس گل نتیجه ی کارش بوده . خسته هم نشده و 5 بازی اخیرش در سری آ 5 گل زده و تیمش هم صدرنشینه . چرا فقط بازیکنای ما نیاز به استراحت مفرط دارن ؟ 

میشه با این پتانسیل بهتر عمل کرد - امیدوارم در ادامه ی فصل ایرادها برطرف بشه و پیشرفت کنیم و جام ها رو هم درو کنیم. 

• Orphée, mory, Principino and 6 others like this

.

Jevdelffon

Jevdelffon

تیفوسی یوونتوس

• اعضا
  • 1,016 posts
ببینید دوستان من نمیخوام مالک ثروتمند منچسترسیتی رو با مالک یوونتوس مقایسه کنم ولی به نظر شما چطور منچستر سیتی سال های قبل بزرگترین افتخارش قهرمانی لیگ برتر بود ولی از وقتی گواردیولا اومده اکثرا زیبا و پرحمله بازی میکنه و از الان هم که تقریبا یه جورایی با اختلاف فاحش قهرمان لیگ شدن و تو لیگ قهرمانان احتمال خیلی زیاد تا مراحل بالاتر میاد؟ به نظر شما بخاطر چیه؟ فکر نمیکنم منچستر سیتی ستاره هم خریده باشه یعنی تقریبا بازیکنهاش همون هایی هستن که قبلا بودن فقط یحیی توره نیمکت نشینه فکر کنم. پس چطور این تیم قبل از گواردیولا اینطور برق آسا و خطرناک نبود؟ تو لیگ سختی مثل لیگ برتر انگلیس با اون بازی های فشرده اش و اون تیم هاش که تقریبا همه اشون یه جورایی خوب بازی میکنن منچستر سیتی از همین الان قهرمان شده من فکر میکنم این مربیشه که تیم رو اینجوری کرده. شما بارسلون رو در نظر بگیرید ۲۰۱۵ و ۲۰۱۶ و ۲۰۱۷ با انریکه اکثر بازی هاش پر از حمله بود و اکثرا هم موفق میشد یعنی بارسا قبل از ناکامی پارسال یه سه گانه بدست آورد و یه قهرمانی لیگ دیگه. میدونم بارسلون از برخی جهات قابل مقایسه با یووه نیست ولی اینو میخوام بگم بازی هایی که بارسلون ارائه میده یا منچستر سیتی امسال یا حتی رئال پارسال خیلی کم به مشکل میخورن و اکثرا با موفقیت همراهه. این بازی ها مبتنی بر حملات زیاده بطوریکه به حریف اجازه حمله متقابل داده نمیشه یعنی تیم سعی میکنه اونقدر حمله کنه که تیم مقابل مجال نفس کشیدن نداشته باشه. اینجور تیم ها حتی اگه تو ضد حمله گل بخورن روند هجومیشون رو باز حفظ میکنن و باز هم به گل میرسن و اون گلهایی رو که خوردن خنثی میکنن. خیلی دلم میخواست یوونتوس یه فصل فقط یه فصل اینجوری بازی میکرد یعنی بجای اتکا کردن به دفاع رو حمله کار میکرد و سعی میکرد تو هر بازی بیشتر حمله کنه یعنی حتی اگه تو هر بازی ۳ تا گل هم جلو بودن باز هم حمله میکردن. یه فصل اونجوری بازی میکرد و بعد من آخر اون فصل رو میدیدم یعنی فکر کنم کمترین ثمره و فایده همچین بازی کردنی راضی بودن هوادارها بود حداقل اینجوری حتی اگه قهرمان هم نمیشدند هوادارها بهانه ای نداشتند که چرا تیم کم کاری کرده
  • mory, Principino, tecra and 4 others like this

cover_1440_x93r.jpg

Jevdelffon

Jevdelffon

تیفوسی یوونتوس

• اعضا
  • 1,016 posts
ببحشید سرتون رو هم درد آوردم. میدونم که یوونتوس واقعا از نظر مالی با تیم هایی مثل سیتی و رئال و بارسلون قابل قیاس نیست ولی من به شخصه دلم میخواست یووه فقط یه فصل با همین بازیکنهایی که داشت اینطور بازی میکرد تا ببینم آخرش واقعا خوبه یا بد
  • Principino, tecra, ace of glass and 2 others like this

cover_1440_x93r.jpg

El rey leon

El rey leon

respect my authoritah

• اعضا
  • 4,003 posts

خیلی دوست دارم یه بار تیممو اینجوری ببینم . با یه مربی هجومی البته .
با این لاین آپ هر تیمی رو میتونیم سوراخ کنیم . ولی خب گلم زیاد میخوریم :1:

c17z_lineup.png

• Orphée, mory, MaMpIeRo and 7 others like this

80a.jpg

It is sometimes hard in times like these to understand God's way. Why would he allow nine innocent people to be run down in the prime of their lives by a senior citizen who, perhaps, shouldn't be driving? It is then that we must understand God's sense of humor is very different from our own. He does not laugh at the simple "man walks into a bar" joke. No, God needs complex irony and subtle farcical twists that seem macabre to you and me. All that we can hope for is that God got his good laugh, and a tragedy such as this will never happen again.

اِل کاپیتانو

اِل کاپیتانو

سینا هستم

• اعضا
  • 3,580 posts

خدیرا رو جای بنتانکور بذار ، مشتری شیم

• Aminvo, tecra, ace of glass and 3 others like this

ETWmP_zXYAEadf_2.jpg

mory

mory

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 3,740 posts

الان تو فوتبال سطح اول دنیا پرس تیم حریف نقش بسیار پررنگی داره ...

خیلی از حرکات تیمها در بازپس گیری توپ و تخریب بازی حریف یا در ایحاد حملات یا ضد حملات بر اساس پرس در مقاطع زمانی یا فضاهای مشخصی از زمین تعریف میشن ولی متاسفانه یووه مخصوصا در این فصل کاملا به یک تیم منفعل و واکنش گرا اون هم به شکل بدش تبدیل شده .

بازیکنان حریف کاملا تا نزدیکی های محوطه یا حتی داخل اون رها هستند و هیچ نوع پرس منسجم و مدونی برای بلاک حملات اونها و استفاده از ضد حملات دیده نمیشه .

• Principino, eⁿzº, Aminvo and 6 others like this

تصویر

ای به رویا سرسپرده با توام ای همه خوبی

راهی کدوم دیاری...

اِل کاپیتانو

اِل کاپیتانو

سینا هستم

• اعضا
  • 3,580 posts

jw9o_dhqds8vwkaednhk_thumb.jpg

اینکه رونالدو مهاجم نوک خواهد بود یا وینگ هم جایی بحث داره.

اینکه اصلا ما نیازی به موراتا بعد از جدایی هیگواین خواهیم داشت ؟

• tecra, Escanor, Georgia and 3 others like this

ETWmP_zXYAEadf_2.jpg

Escanor

Escanor

Goodbye Baby

• اعضا
  • 1,312 posts

jw9o_dhqds8vwkaednhk_thumb.jpg

اینکه رونالدو مهاجم نوک خواهد بود یا وینگ هم جایی بحث داره.

اینکه اصلا ما نیازی به موراتا بعد از جدایی هیگواین خواهیم داشت ؟

دیدن شزنی توی دروازه ی یووه برام به اندازه ی شنیدن صدای ترمز! گچ روی تخته سیاه، عذاب آوره.

• eⁿzº, Signora Omicidi, tecra and 1 other like this

اِل کاپیتانو

اِل کاپیتانو

سینا هستم

• اعضا
  • 3,580 posts

دیدن شزنی توی دروازه ی یووه برام به اندازه ی شنیدن صدای ترمز! گچ روی تخته سیاه، عذاب آوره.

اینکه دقیقا رونالدو داره زمانی میاد که بوفون رفته ،با توجه به دوستی و احترام متقابل این دو ،  غم  قضیه رو دو چندان میکنه

• tecra, Escanor, Georgia and 2 others like this

ETWmP_zXYAEadf_2.jpg

El rey leon

El rey leon

respect my authoritah

• اعضا
  • 4,003 posts

اگه رونالدو بیاد ، دیگه حضور دیبالا منطقی نیست تو تیم . یووه باید سوویچ کنه رو 433 دیبالا رسما تو تیم جا نداره .
با تعویض دیبالا با ساوویچ موافقم .

• Signora Omicidi, tecra and Georgia like this

80a.jpg

It is sometimes hard in times like these to understand God's way. Why would he allow nine innocent people to be run down in the prime of their lives by a senior citizen who, perhaps, shouldn't be driving? It is then that we must understand God's sense of humor is very different from our own. He does not laugh at the simple "man walks into a bar" joke. No, God needs complex irony and subtle farcical twists that seem macabre to you and me. All that we can hope for is that God got his good laugh, and a tragedy such as this will never happen again.

• مهمان
پرین
ساندرو کیلینی کالدرا کانسلو
متوعیدی پیانیچ جان
کاستا دیبالا
رونالدو
  • Aminvo, Signora Omicidi, tecra and 2 others like this

اِل کاپیتانو

اِل کاپیتانو

سینا هستم

• اعضا
  • 3,580 posts

پرین
ساندرو کیلینی کالدرا کانسلو
متوعیدی پیانیچ جان
کاستا دیبالا
رونالدو

هنوز الگری رو نشناختین ؟

الگری رونالدو رو نیمکت بذاره ، مانژو رو  روی نیمکت نمیذاره

• Pinturicchio, Aminvo, tecra and 7 others like this

ETWmP_zXYAEadf_2.jpg

-OMID-

-OMID-

هوادار یوونتوس

• اعضا
  • 508 posts
  • LocationTehran

^

امسال مانژو رو باز یه خط میبره عقب، جای متوئیدی بازیش میده  :1:

با هر متر و معیاری هم مفید تر از متوئیدی عمل میکنه توی اون پست، جنگندگی بیشتر، دوندگی بیشتر، سرعت بهتر، قد و قامت بلندتر 

• Pinturicchio, Aminvo, Signora Omicidi and 9 others like this

AICY-Personal-Branding-Marcello-Lippi-1.

Don Marcello Lippi

===============

Il Guerierro سابق

tecra

tecra

داره تیفوسی میشه

• اعضا
  • 2,515 posts

چه اصراریه سه هافبکه بازی کنیم.. دو هافبکه هم خوبه:

پرین

ساندرو           کیه لینی         کالدرا           کانسلو

پیانیچ              امره جان

مانژو                 دیبالا                   کاستا

رونالدو

• eⁿzº, Aminvo, Signora Omicidi and 5 others like this

اِل کاپیتانو

اِل کاپیتانو

سینا هستم

• اعضا
  • 3,580 posts

شزنی رو ذخیره پرین نمیکنه ، از خدیرا هم بعید میدونم دست بکشه

• Aminvo, tecra, ace of glass and 2 others like this

ETWmP_zXYAEadf_2.jpg

mahdy

mahdy

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2,840 posts

با اومدن رونالدو برای استفاده از تمامی بازیکنهای هجومی بهترین سیستم 4-2-3-1 هست

رونالدو

کوادرادو(برناردسکی)          دیبالا                      کاستا

• Aminvo, ace of glass, amirali2001 and 2 others like this

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users