Jump to content

به جامعه مجازی هواداران باشگاه یوونتوس خوش آمدید
شما هم اکنون در حال مشاهده انجمن ها به صورت کاربر مهمان می باشید.در این حالت شما دسترسی به تمامی امکانات انجمن ندارید و امکان دریافت فایل ها به جز خود IPB را ندارید. اگر که عضو سایت می باشید اینجا را کلیک نمایید. در صورتی که تمایل به عضویت دارید اینجا را کلیک نمایید. عضویت در سایت رایگان می باشد!

تحلیل خط دفاعی و دروازه

- - - - -

• Please log in to reply
484 replies to this topic

GioVanni Agnelli

GioVanni Agnelli

-

• ادمین
  • 21,104 posts

- این فصل فکر میکنم حداقل از نظر مهره اوضاع خوبی در خط دفاعی و دروازه داریم.

5 گزینه برای دو مدافع وسط که همه شون هم مدعی حضور در ترکیب اصلی هستند، حتی دمیرال و روگانی که قطعا در هر تیم دیگه از بودند گزینه نخست خط دفاعی تیمشون بودند.

بماند که از بین بونوچی، کیه لینی و دلیخت هم باید یکیشون روی نیمکت بشینه !

بوفون واقعا این فصل آماده ست و به نظرم اگه با همین میزان آمادگی فصل رو ادامه بده اصلا بعید نیست دوباره ژسنی رو نیمکت نشین کنه.

انگیزه و میزان آمادگی بوفون حیرت آوره.

در دو سمت خط دفاعی دی شیلیو، کانسلو، پلگرینی و ساندرو رو داریم.

ایده آل نیستند ولی به جز دی شیلیو، 3 بازیکن بعدی قابل اعتماد هستند. هر چند باید وضعیت کانسلو هم مشخص بشه و در صورت که مایل به رفتن هست کارهای خروجیش انجام بشه.

چون بسیار بی انگیزه و بی مسئولیت دیدمش در بازی های اخیر.

• حامد, mory, eⁿzº and 10 others like this

bahman_alex

B a H M a N

GioVanni Agnelli

●•٠·˙Ȥɛɗɲέƙ Ɠгƴɡɛгɑ˙·٠•●

ϾĦɌƗSŦƗɅƝ ƤѺƲLSΣƝ

𝔃𝓭𝓮𝓷ě𝓴 𝓰𝓻𝔂𝓰𝓮𝓻𝓪

اِل کاپیتانو

اِل کاپیتانو

سینا هستم

• اعضا
  • 3,580 posts

اگریستی میگه دیشیلیو ذخیره ساندرو برای دفاع چپ خواهد بود. دفاع راست هم دانیلو و کوادرادو 

• حامد, Orphée, mory and 5 others like this

ETWmP_zXYAEadf_2.jpg

Jack Sparrow

Jack Sparrow

بی وفا

• اعضا
  • 2,634 posts
دوباره سندروم راست.
  • mory, tecra and amirali2001 like this

sadrazp

sadrazp

تیفوسی یوونتوس

• اعضا
  • 780 posts

:22: :22: بازیه بعدی نه دفاع راست داریم نه دفاع چپ  :22:  راسته ساندرو باباش مرده ؟  اسپینازولا رو که رد کردیم رفت . پلگرینی رو چرا اخه قرضی دادیم :22: 

اگه وضعیت اینطوری پیش بره باید تیم 3 دفاعه بازی کنه . ما نمیتونیم جایگزین خوبی پیدا کنیم به جای ساندرو به هیچ وجه .

=======================================

حالت 1

GK

دمیرال = CB   دلیخت = CB   بونوچی = CB

==============  OR ==============

حالت 2

GK

دمیرال = CB   دلیخت = CB   بونوچی = CB    کوادرادو =  RB یا CB = Rugani

که من قطعا حالت 1 رو ترجیح میدم :8:  دفاع قرصه اونطوری . میتونیم از تعداد هافبکای بالاتری استفاده کنیم . امره جان قابلیت اینو داره به عنوان هافبک راست بازی کنه . متوییدی یا رابیوت هم میتونن چپ بازی کنن .

• GioVanni Agnelli, Orphée, mory and 6 others like this

l79r_0406219752900443d6e8bed68198b71b.pn

Jack Sparrow

Jack Sparrow

بی وفا

• اعضا
  • 2,634 posts
بی چپ و راست شدیم رفت.
الان دوباره میگن یووه دنبال دارمیانه ...
  • Orphée, mory, tecra and 3 others like this

sadrazp

sadrazp

تیفوسی یوونتوس

• اعضا
  • 780 posts

دیشب موقعی که دمیرال تک به تک دفع کرد ، روگانی توپی که دفع شده بود رو نتونست دفع کنه که کرنر هم بهشون ندیم . ما واقعا به روگانی نیازی نداریم . اگه مدیرا این لطف رو به خودشون و تیم بکنن و روگانی رو بفروشن و بجاش یه هافبک درست و درمون بگیرن خیلی خوبه .

حضور همزمان دلیخت و دمیرال داخل مدافع واسه هردوشون میتونه یه چالش جدید رو به وجود بیاره که سعی کنن بهترین بازیشونو بکنن . امیدوارم ساری دلیخت و دمیرال رو ترکیب ثابت بزاره ، فکر میکنم اینطوری احتمال کلین شیت گرفتنامون بیشتر میشه .

• mory, tecra and اون که من دوسش دارم like this

GioVanni Agnelli

GioVanni Agnelli

-

• ادمین
  • 21,104 posts

- معتقدم خط دفاعی دمیرال - دلیخت استحکام بیشتری نسبت به دلیخت - بونوچی داره.

• mory, eⁿzº, tecra and 3 others like this

bahman_alex

B a H M a N

GioVanni Agnelli

●•٠·˙Ȥɛɗɲέƙ Ɠгƴɡɛгɑ˙·٠•●

ϾĦɌƗSŦƗɅƝ ƤѺƲLSΣƝ

𝔃𝓭𝓮𝓷ě𝓴 𝓰𝓻𝔂𝓰𝓮𝓻𝓪

sadrazp

sadrazp

تیفوسی یوونتوس

• اعضا
  • 780 posts

فکر میکنم حالا که دمیرال سبک بازیش در خط دفاعی به بلوغ رسیده (نه کامل) ارزشش رو داره که ساری ریسک کنه و دلیخت و دمیرال رو کنار هم بازی بده . یه بازی هم تعویض کرد و بونوچی رو کشید بیرون ولی بازی کردن از اول توی ترکیب از زمین تا آسمون فرق داره .

• GioVanni Agnelli, mory, tecra and 1 other like this

sadrazp

sadrazp

تیفوسی یوونتوس

• اعضا
  • 780 posts

:1:  ترکیب روگانی و دلیخت هم بد نیستا ! باید یه بازی سخت تر امتحان کرد این ترکیبو تا بونوچی مصدوم نشه . یکی یکی دفاع هامونو از دس بدیم خیلی کار سخت میشه . بونوچی خیلی بازی کرده از اوایل فصل تا الان و ریسکش بالاس

• Orphée, mory, tecra and 4 others like this

اِل کاپیتانو

اِل کاپیتانو

سینا هستم

• اعضا
  • 3,580 posts

برای چهارمین بازی پیاپی (در تمام رقابت ها) کلین شیت کردیم.

خوش بختانه دلیخت و بونوچی در شرایط خوبی هستند

• Orphée, mory, AliReZaZa and 2 others like this

ETWmP_zXYAEadf_2.jpg

اون که من دوسش دارم

اون که من دوسش دارم

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2,581 posts

این سایت نظر سنجی گذاشته که : فصل بعد دفاع وسطمون کیا باشن ؟

https://www.juworld....gi.asp?Pagina=1

........................................................................................

تا حالا نتیجه این شده ... نظر شما چیه ؟

گزینه اول من دلیخت  دمیرال هست 

واگه بخاطر کم تجربگی ،  نتونستن جمع کنن دفاع رو،، بونوجی بهمراه یکی از اینا 

076_333.png

• mory, eⁿzº, El rey leon and 4 others like this

Orphée

Orphée

بازیکن آزاد

• ستاره برتر فروم
  • 6,349 posts
  • LocationRasht

بطور سنتی، بهترین دفاع قهرمان ایتالیا میشه همونطور که تو 8 قهرمانی قبلی یووه هم دیدیم، ولی امسال برای اولین بار در 59 سال اخیر، تیمی با 38 گُل خورده لیگ رو بُرد! البته این وقتی ارزش داشت که تو بُعد تهاجمی پیشرفت کنیم و روی حرکات تمرین شده به گُل برسیم و بازی رو به حریف دیکته کنیم، نه اینکه باز روی بداهه پردازی بازیکنا گُل بزنیم مثه حداقل 5 فصل گذشته... با اینحال من باز زوج دیبالدو رو به فال نیک میگیرم و بنظرم از هیچی بهتره! :53:

• mory, tecra, Senmorta and 6 others like this

They SURVIVED ... That's What Make Them Assets ! i

JB.png

saeed-nedved

saeed-nedved

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 3,427 posts
43 گل خورده !!!!!
17 گل خورده در 8 بازی آخر !!!!!
برای تیمی مثل یووه یعنی فاجعه
  • mory, tecra, Senmorta and 5 others like this

behnam_juve

behnam_juve

هوادار یوونتوس

• اعضا
  • 475 posts
همچنان داربن زود قضاوت میکنین. تیم فقط یک فصل رو تونست با ساری باشه و ده دوازده تا پونزده فصل لازمه برای قضاوت . خط دفاعی شادابی داریم که اینهمه گل میخوره چرا ناشکری میکنین. تیم به یک سطح بالایی از دفاع نکردن تیمی و بی انگیزگی رسیده که باید به این مهم مباهات کنیم. مطمعنم تیم در فصل نقل و انتقالات با یه تضعیف مهلک خیلی خیلی میتونه ازین هم شکوفا تر و پرگل خور تر بشه. حتی نا امید نباشید این فصل نشد فصل و فصهای بعد ما همواره به تضعیف تیم ادامه میدیم. چه بسا حتی به زودی دلیخت هم به درخواست حضور در خارج از یوونتوس بودن رو به مقامات تیم بده که این مهم به نتیجه برسه و خودش خیلی امر خیریه و ما تضعیف و تضعیف تر بشیم و روند تیم همواره به همین شکل ادامه پیدا کنه.برد و باخت دروی یک سکه اند.این آما که دوستمون دادن هم خیلی عالیه هفده گل خورده در هشت بازی .‌واقعا چجوری به این فضیلت دست یافتیم که شاید کمتر تیمی توانایی رسیدن به این رکورد رو داره باید بریم امار تیمهایی همچون ساسولو رو فقط مقایسه کنیم. چه بسا ما با افتخار بدتر باشیم.
  • saeed-nedved, mory, El rey leon and 8 others like this

GioVanni Agnelli

GioVanni Agnelli

-

• ادمین
  • 21,104 posts

- حط دفاعی یووه نیاز به خون تازه داره،

دلیخت که فعلا مصدوم ـه و قطعا بعد از گذراندن دوران نقاهت کم کم باید وارد ترکیب اصلی بشه ولی دمیرال هم باید کم کم بهش دوباره اعتماد بشه.

بونوچی و کیه لینی توی کورس ها راحت جا میمونند.

تیم هایی مثل اینتر و ناپولی که مهاجم های سرعتی دارند به راحتی می تونند به یووه ضربه بزنند.

• mory, VA}{ID, tecra and 6 others like this

bahman_alex

B a H M a N

GioVanni Agnelli

●•٠·˙Ȥɛɗɲέƙ Ɠгƴɡɛгɑ˙·٠•●

ϾĦɌƗSŦƗɅƝ ƤѺƲLSΣƝ

𝔃𝓭𝓮𝓷ě𝓴 𝓰𝓻𝔂𝓰𝓮𝓻𝓪

sadrazp

sadrazp

تیفوسی یوونتوس

• اعضا
  • 780 posts

تیم هایی مثل اینتر و ناپولی که مهاجم های سرعتی دارند به راحتی می تونند به یووه ضربه بزنند.

منم موفقم . بازیه مقابل سمپدوریا چون دفاع سه نفره بود و دنیلو کمک میکرد و تو کورس ها خوب بود و عقب نمیموند یکی از دلایل عدم گل خوردن و نقص دفاعمون بود . اما این بازی که دفاع چهار نفره شد و کامل به بونوچی و کیه لینی سپرده شد براشون سخت بود . فکر میکنم حضور همزمانشون باعث عقب افتادن تیم میشه و گل میخوریم . باید هرچه زودتر مدافعامون جایگزین بشن . حتی روگانی هم میتونه کمک کنه .

• saeed-nedved, Orphée, Pinturicchio and 3 others like this

حامد

حامد

ستاره برتر فـروم

• ستاره برتر فروم
  • 3,579 posts

Luigi Maifredi

به نظر من، یوونتوس در دفاع مشکل دارد. اگر به جای آنها بودم یک مدافع قابل‌اتکا برای این بخش از زمین جذب می‌کردم.

سن کیه‌لینی و بونوچی بالا رفته و دلخیت نیز با اینکه قابل‌اعتماد است اما هنوز با آن مدافع بزرگی که انتظارش را داریم فاصله دارد؛ کافیست اشتباهات پرشمار او در فصل قبل را در ذهن‌تان مرور کنید.

راستش خیلی کنجکاو هستم تا بازی‌های بیشتری از دمیرال را با لباس یووه ببینم؛ اگر او همچنان در سطح امیدوارکننده فصل قبل باشد می‌تواند گزینه‌ای مهم برای خط دفاعی بیانکونری به حساب بیاید.

با این حال همچنان معتقدم جای یک مدافع دیگر در تیم خالی است.

• D E L P I E R O and اون که من دوسش دارم like this

Tu sei la squadra del cuore

sempre in campo undici eroi

vinci l'impossibile e vai

Ti seguiremo anche noi

sadrazp

sadrazp

تیفوسی یوونتوس

• اعضا
  • 780 posts

فکر میکنم ترکیب چهار نفره ( فرابوتا - دنیلو - دمیرال - کوادرادو ) موفق تر از ترکیب بونوچی دنیلو دمیراله . بونوچی سوتیاش چشم گیره ولی دنیلو تو خط دفاعی خیلی کمتر از بونوچی سوتی داده . دنیلو علاوه بر دفاع توان اینو داره گاها از کناره فشار بیاره . اما بونوچی نفوذ برای سبک بازیش تعریف نشده .

فکر میکنم پیرلو هم اخر به این نتیجه میرسه که دفاع رو چهارنفره بکنه با حضور دنیلو به عنوان دفاع وسط .

طبق چندین سایت امتیازدهی به بازیکنان دنیلو این دفعه بهترین بازیکن زمین شد . مثل sofacore .

بازیه مقابل ورونا رو نمیدونم چرا به فرابوتا بازی نداد . حیف بود واقعا .جوونه و انرژی کافی داره . از ساندرو توی هجوم خیلی خیلی بهتره . به تنهایی زیر سوال برده بازیه ساندرو رو .توی دفاع هم دنیلو پشت سرش به خوبی پوشش میده البته خودش خوب ایفای نقش میکنه توی دفاع هم .

• mory, ace of glass, D E L P I E R O and 1 other like this

mory

mory

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 3,740 posts

@sadrazp

خیلی دل دل میکنه ...

واقعا فرابوتا خوب بوده و در دفاع 4 نفره بهتر هستیم .

• ace of glass, D E L P I E R O, اون که من دوسش دارم and 1 other like this

تصویر

ای به رویا سرسپرده با توام ای همه خوبی

راهی کدوم دیاری...

mory

mory

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 3,740 posts
حالا و در این اوضاع که با مصدومیت کیه لینی و بونوچی دست مربی خالیه ...
آیا حق نداریم از مدیران و مربیان باشگاه بپرسیم که چرا برای تغییر نسل در مرکز خط دفاعی یووه اینقدر سستی و کاهلی کردند ؟
حتی سرپا شدن سریع این دو نفر هم با این برنامه ی پرفشار و نزدیک مسابقات هر لحظه ممکنه با مصدومیت دیگری روبرو بشه ...
  • حامد, Senmorta, D E L P I E R O and 3 others like this

تصویر

ای به رویا سرسپرده با توام ای همه خوبی

راهی کدوم دیاری...

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users