پرش به

به جامعه مجازی هواداران باشگاه یوونتوس خوش آمدید
شما هم اکنون در حال مشاهده انجمن ها به صورت کاربر مهمان می باشید.در این حالت شما دسترسی به تمامی امکانات انجمن ندارید و امکان دریافت فایل ها به جز خود IPB را ندارید. اگر که عضو سایت می باشید اینجا را کلیک نمایید. در صورتی که تمایل به عضویت دارید اینجا را کلیک نمایید. عضویت در سایت رایگان می باشد!

تصویر

یوونتوس 1-4 بایرن ( هفته ششم لیگ قهرمانان ) - یادواره روبرتو به تگا

- - - - -

• لطفا وارد حساب کاربری خود شوید تا بتوانید پاسخ دهید
402 پاسخ برای این موضوع

ADP10

ADP10

سمبل یوونتوس

• اعضا
  • 13317 ارسال
  • LocationOttawa , ON ,CA
آقا این تبلیغ تلویزیونی خیلی باحاله این بازی رو نشون میده که ترزگه گل میزنه و همه اونهایی که تو ماشین نشستن و از تی وی ماشین میبینن گل رو کف میکنن اما ناگهان تصادف میکنن و یوسفی میگه : ”نشون میده از یه اشتباه چجوری میشه استفاده کرد” :Facepalm: :دی:

فرهاد

فرهاد

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2916 ارسال
قطعا تلخترین بازی عمرم بود ، به نوعی تابوی قدرت یوونتوس در اروپا شکسته شد ! بعد از این بازی هم که دو فصل هفتمی انتظارمون رو میکشید ! اون موقع شیرینگ و الجزیره و اسکای نداشتم برای همین متوسل شدیم به کانال ملی برای دیدن بازی :1: ، تلخ ترین دیالوگ رو هم پیروانی نامرد گفت و بعدش هم تلویزیون رو بستم " درواقع یوونتوس امشب هیچی نداشت " امشب هم دوباره میخوام به همون تلویزیون ملی متوسل بشم به امید اینکه تاریخ تکرار نشه :fp: :1:

Numero Uno

Numero Uno

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 3785 ارسال
واقعاً این از اون بازی هایی هست که حتی یادآوریش هم برای آدم درد آوره... دیشب شبکه ی ورزش داشت خلاصه ی بازی فینال جام جهانی 2006 رو نشون میداد، نشستم از اول تا آخر نگاه کردم، با هیجانی هم نگاه کردم که انگاری بازی زنده ست و داره واقعاً همین الان برگزار میشه! بازی تموم شد، گذاشتم شبکه ی 3، دیدم داره فینال یورو 2012 رو نشون میده، بدون درنگ تلویزیون رو خاموش کردم! امشب که به شخصه خیلی بعید میدونم خودم بازی بشه برام که چند سال دیگه بشینم و با شور و شوق نگاهش کنم، اما حداقل امیدوارم بازی نباشه که یاد آوریش مثل همین بازی دردناک باشه...

0 کاربر در حال خواندن این موضوع است

0 کاربر، 0 مهمان و 0 عضو مخفی