پرش به

به جامعه مجازی هواداران باشگاه یوونتوس خوش آمدید
شما هم اکنون در حال مشاهده انجمن ها به صورت کاربر مهمان می باشید.در این حالت شما دسترسی به تمامی امکانات انجمن ندارید و امکان دریافت فایل ها به جز خود IPB را ندارید. اگر که عضو سایت می باشید اینجا را کلیک نمایید. در صورتی که تمایل به عضویت دارید اینجا را کلیک نمایید. عضویت در سایت رایگان می باشد!

تصویر

پارما 1-2 یوونتوس ( هفته هجدهم سری آ ) - یادواره استفانو تاکونی

- - - - -

• لطفا وارد حساب کاربری خود شوید تا بتوانید پاسخ دهید
155 پاسخ برای این موضوع

Drughi

Drughi

ستاره یوونتوس

• اعضا
  • 9091 ارسال
اخبار محرومان 2 تیم یووه =فابیو کاناوارو پارما پاکی یا(پاچی) و لوکارلی

bianco vino71

bianco vino71

ستاره یوونتوس

• اعضا
  • 7849 ارسال

نه دیگه این بار و اشتباه کردی آمار من مو لادرزش نمیره.
همونطور که گفتی در مورد تصدیق قسمت اول صحبتهام یک نگاه به این عکس و تاریخ بازیها بنداز ببین پس از ژانویه اولین بازیمون با کی بود؟؟

http://i.imagehost.o...062/29zx8v7.jpg

اگه فکر میکنی من اشتباه میکنم میتونی بری از یک نراتزوری بپرسی.

به خاطر این که به این تاپیک مربوط نمیشه دوست ندارم این قضیه خیلی ادامه پیدا کنه ولی من خودم بازی با اتالانتا رو دیدم و مطمئن هستم که بازی 3بر 1 شد .

این بازی همونطورکه Drughi گفت 3-1 به سود آتالانتا تمام شد
این هم لینک بازی های کامل سری آ در فصل قبل
http://en.wikipedia....2008–09#Results

Juventus FC

Juventus FC

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 6360 ارسال
  • LocationEsfahan

این بازی همونطورکه Drughi گفت 3-1 به سود آتالانتا تمام شد
این هم لینک بازی های کامل سری آ در فصل قبل
http://en.wikipedia....2008–09#Results

نمیدونم خواستی از دوست Drughi دفاع کنی یا خواستی حقیقت بگی که بدجوری سوتی دادی. ولی من میگذارم پای اینکه خواستی نتیجه ی این بازی روشن بشه.

ببین در این جدول نتایجی که گذاشتی درست معلوم نیست که کدام بازی در نیم فصل دوم بوده کدام اول.

مثلا نتایج آتالانتا را در نیم فصل اول بیان کرده و نتایج یوونتوس در نیم فصل دوم را بیان کرده است. بعضی نتایج بازی های اینتر را در نیم فصل اول بیان کرده بعضی را در نیم فصل دوم. و نتایجی که از اینتر بیان کرده در ردیف خودش هیچ گونه باختی دیده نمیشود.

خب به هر حال همونجوری که من گفتم آتالانتا اون بازی در نیم فصل اول را 3-1 برده البته من گفتم 3-0 که حالا گل اینتر را یادم نمی آمد به هر حال اینتر اون بازی را باخته.

و اون بازی که دوستتون Drugh گفت همونطو که من در بالا اشاره کردم در نیم فصل دوم و بازی برگشت بوده است.

***خب در نتایج پایین نگاه کنید برد ها را در مربع آبی،باخت را در مربع قرمز،مساوی در مربع زرد قرار داده شده***

[img width=480 height=28]http://i.imagehost.org/0024/Picture1.jpg[/img]

[img width=480 height=126]http://f.imagehost.org/0014/Picture1.jpg[/img]

و اما نتایجی که زده اینتر پارسال 4 تا باخت داشته که من به اشتباه گفتم 3 باخت که من باید اعتراف کنم که این بازی را فراموش کرده بودم.

Babak

Babak

سمبل یوونتوس

• اعضا
  • 6684 ارسال
آخه این بحث نتیجه اینتر و آتالانتا فصل پیش چه ربطی داره به این تاپیک ! خب برید تو تاپیک سری آ ، نقل قول رو برای همین گذاشتن !

Pinturicchio10

Pinturicchio10

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2491 ارسال
به نظرم این تعطیلات این دفعه به سود یوونتوس تا ضرر چون یه دلپیروی متمرکز رو داریم با ملویی که کاملا استراحت کرده بهانه ای مبنی بر خستگی نداره چیرو هم کاملا از وضعیت تیمش با خبر بدون شک یوونتوس طوفانی شروع می کنه فقط مهم استمراری هست که باید داشته . فقط یه سوال داشتم اینکه سیسوکو به این بازی مرسه یا نه؟ ترکیب سیسوکو ملو مارکیزیو جواب میده باسه این بازی الکس و دیویدم باید از ابتدا بازی کنن امیدوارم چیرو باز تو ترکیب اولیه اشتباه نکنه

mostafa-juve

mostafa-juve

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1772 ارسال

به نظرم این تعطیلات این دفعه به سود یوونتوس تا ضرر چون یه دلپیروی متمرکز رو داریم با ملویی که کاملا استراحت کرده بهانه ای مبنی بر خستگی نداره چیرو هم کاملا از وضعیت تیمش با خبر بدون شک یوونتوس طوفانی شروع می کنه فقط مهم استمراری هست که باید داشته .

فقط یه سوال داشتم اینکه سیسوکو به این بازی مرسه یا نه؟
ترکیب سیسوکو ملو مارکیزیو جواب میده باسه این بازی

الکس و دیویدم باید از ابتدا بازی کنن

امیدوارم چیرو باز تو ترکیب اولیه اشتباه نکنه

بله.اگه مشكلي براش پيش نياد به بازي با پارما ميرسه

Hossein Salehi

Hossein Salehi

مدیرکل فروم

• ادمین
  • 15953 ارسال
این بازی هم قرار بود ساعت 23:15 برگزار بشه اما عوض شد و 17:30 شد !!!!

Babak

Babak

سمبل یوونتوس

• اعضا
  • 6684 ارسال

این بازی هم قرار بود ساعت 23:15 برگزار بشه اما عوض شد و 17:30 شد !!!!

خیلی جالبه ! روزی که خواستم تاپیک رو بسازم توی ساکرنت زده بود 17:30 که منم نوشتم 17:30 بعد دیدم Juventus.com زده 20:45 به وقت ایتالیا که اومدم پستم رو ویرایش کردم . احتمالاً هم اصلاً تغییری در کار نبوده و اشتباه سایت رسمی بوده که کلاً یکی-دو ماهه اصلاً منظم کار نمیکنه !

Drughi

Drughi

ستاره یوونتوس

• اعضا
  • 9091 ارسال
کلا بازی های این هفته یه کم عجیب غریب شده مثلا اینتر باید 12.30 به وقت ایتالیا بازی کنه.

ALEX 10

ALEX 10

هوادار یوونتوس

• اعضا
  • 435 ارسال
به امید خدا میبریم.یووه 2 تا میزنه امیدوارم یکی شو الکس بزنه.

camoranesi 16

camoranesi 16

تازه به ما ملحق شده

• اعضا
  • 3 ارسال
100% پیروزیم.

SEBASTIAN

SEBASTIAN

تازه به ما ملحق شده

• اعضا
  • 2 ارسال
2 هیچ یووه.

Babak

Babak

سمبل یوونتوس

• اعضا
  • 6684 ارسال
به احتمال خیلی زیاد تو این بازی 4-4-2 بازی میکنیم که اگر اینطور باشه باید منتظر حضور نفراتی مثل دچلیه یا جووینکو در ترکیب باشیم و البته احتمالاً نیمکت نشینی دیه گو که بدرد 4-4-2 فلت نمیخوره و توانایی خاصی نداره تو این سیستم . البته مارکیزیو هم توانایی بازی در پست وینگر رو داره و حتی لیپی ازش در تیم ملی در این پست استفاده کرده ، پس احتمال داره که مارکیزیو در سمت راست بازی کنه و جووینکو یا دچلیه در چپ باشند ، البته اگر قرار باشه فلت بازی کنیم . من چند بازی این فصل پارما رو دیدم ، واقعاً گوئیدولین تیم یه دستی ساخته که همه نفراتش با هم تیم رو تشکیل دادن و روی فرد خاصی متکی نیست . سیستم بازی پارما تقریباً مثل جنوا هستش و با 3 مدافع مرکزی و دو مدافع-هافبک کناری بازی میکنه که در حملات 3-4-1-2 میشه و در دفاع 5-4-1 و کلاً خیلی فشرده دفاع میکنه . اگر پارما خیلی اطراف و پشت محوطه رو شلوغ کنه ، بنظر باید باز هم منتظر بازی از کناره ها و سانتر کردن باشیم . البته دفاع پارما با امثال پانوچی ، لوکارلی و زاکاردو خیلی سریع نیست و بنظرم اگر جووینکو بازی کنه میتونه ارزش های خودش رو نشون بده . ضمن اینکه اگر 4-4-2 بازی کنیم نقش ملو خیلی پر رنگ خواهد بود و باید خوب باشه .

ADP10

ADP10

سمبل یوونتوس

• اعضا
  • 13317 ارسال
  • LocationOttawa , ON ,CA

. ضمن اینکه اگر 4-4-2 بازی کنیم نقش ملو خیلی پر رنگ خواهد بود و باید خوب باشه .

یه سوال داشتم .

میشه یه خورده بیشتر در این مورد توضیح بدید ؟

دقیقا اگه کجا قرار بگیره میتونه بهتر ظاهر شه ؟

کنارش هم باید مومو باشه یا نه؟

Babak

Babak

سمبل یوونتوس

• اعضا
  • 6684 ارسال

یه سوال داشتم .

میشه یه خورده بیشتر در این مورد توضیح بدید ؟

دقیقا اگه کجا قرار بگیره میتونه بهتر ظاهر شه ؟

کنارش هم باید مومو باشه یا نه؟

ما هنوز ملو رو تو 4-4-2 فلت ندیدیم و نمیتونیم در موردش نظر بدیم . سیسوکو و پولسن و البته مارکیزیو بارها در تیم رانیری در سیستم فلت بازی کردن که سیسوکو سرآمد خوبهای سیستم فلت بود چون به هیچ عنوان محبوس نبود و تو زمین و مرکز زمین به خوبی میچرخید . من احساس میکنم اگر قرار باشه فلت بازی کنیم ، نقش ملو خیلی به کریس زانتی دو فصل گذشته نزدیک باشه با این تفاوت که زانتی ایستا بازی میکرد و کمتر درگیر میشد ولی ملو خیلی تحرک خوبی داره و خیلی درگیرانه بازی میکنه . خیلی مهمه که چه کسی زوجش در مرکز زمین باشه چون مثلاً با بودن پولسن در کنارش قطعاً وظیفه بازیسازی بیشتری خواهد داشت و اگر مارکیزیو باشه این کلودیو هستش که مغز مرکز زمین میشه . کلاً چون تا حالا 4-4-2 بازی نکردیم و ملو رو تو فلت ندیدیم نمیشه خیلی نظر قاطعی داد .

Reza

Reza

دو آتيشه يووه

• اعضا
  • 15587 ارسال

ما هنوز ملو رو تو 4-4-2 فلت ندیدیم و نمیتونیم در موردش نظر بدیم . سیسوکو و پولسن و البته مارکیزیو بارها در تیم رانیری در سیستم فلت بازی کردن که سیسوکو سرآمد خوبهای سیستم فلت بود چون به هیچ عنوان محبوس نبود و تو زمین و مرکز زمین به خوبی میچرخید . من احساس میکنم اگر قرار باشه فلت بازی کنیم ، نقش ملو خیلی به کریس زانتی دو فصل گذشته نزدیک باشه با این تفاوت که زانتی ایستا بازی میکرد و کمتر درگیر میشد ولی ملو خیلی تحرک خوبی داره و خیلی درگیرانه بازی میکنه . خیلی مهمه که چه کسی زوجش در مرکز زمین باشه چون مثلاً با بودن پولسن در کنارش قطعاً وظیفه بازیسازی بیشتری خواهد داشت و اگر مارکیزیو باشه این کلودیو هستش که مغز مرکز زمین میشه . کلاً چون تا حالا 4-4-2 بازی نکردیم و ملو رو تو فلت ندیدیم نمیشه خیلی نظر قاطعی داد .

با توجه به تمرینات این چند روز احتمال اینطوری بازی کردن خیلی زیاده :

-------------------------منینگر----------------------------------
-گروسو-------کیه لینی----------لگرو---------------کاسرس--
------------------------------------------------------------------
----------------------ملو-------مارکیزوی----------------------
-----------------------------------------------------------------
---سبا---------------------------------------------حسن------
-------------------------------------دیگو-----------------------
------------------ترزگه-----------------------------------------

فقط من یادمه یه بازیکن محروم بود، به نظرم کانا بود، کانا هست یا محرومه ؟

Drughi

Drughi

ستاره یوونتوس

• اعضا
  • 9091 ارسال

فقط من یادمه یه بازیکن محروم بود، به نظرم کانا بود، کانا هست یا محرومه ؟

کاناوارو از یووه محروم هست
از پارما هم پاچی و لوکارلی محرومند.

juventus1996

juventus1996

هوادار یوونتوس

• اعضا
  • 433 ارسال
زوج کیه لینی و لگروتالیه از زوج کانا و لگرو خیلی بهتره.

GioVanni Agnelli

GioVanni Agnelli

-

• ادمین
  • 21165 ارسال

پارما امسال تیم خوبی شده
اصلا بازی آسونی نیست و من به شخصه به برد چندان خوش بین نیستم !
اما یووه نباید ببازه، به معنای واقعی نابود میشیم اگه ببازیم.
امیدوارم تیم تو تعطیلات پیشرفت کرده باشه

Babak

Babak

سمبل یوونتوس

• اعضا
  • 6684 ارسال

با توجه به تمرینات این چند روز احتمال اینطوری بازی کردن خیلی زیاده :

-------------------------منینگر----------------------------------
-گروسو-------کیه لینی----------لگرو---------------کاسرس--
------------------------------------------------------------------
----------------------ملو-------مارکیزوی----------------------
---سبا---------------------------------------------حسن------
-------------------------------------دیگو-----------------------
------------------ترزگه-----------------------------------------

بنظرم خط میانی خوبی هستش و تقریباً میشه گفت کامله ولی مسئله ای که هستش اینه که آیا فرارا باز هم میخواد برای سومین بازی پیاپی از دل پیرو در لاین-آپ استفاده نکنه ؟! یعنی کاملاً میشه از این ترکیب احتمالی متوجه شد که اصلی ترین هدف تیم ارسال از جناحین باشه چیزی که پارما با داشتن مدافعین سرزنی مثل پانوچی و گلر قد بلندی مثل میرانته بعیده خیلی توش ضعیف باشه ! ضمن اینکه این آخرین فرصت فرارا هستش پس نباید ریسک بکنه و بهتره به دل پیرو بازی بده چون اینجوری اگر تیم نتیجه نگیره و الکس هم بازی نکنه ( حداقل از ابتدا ) گناهش دو برابر میشه !
نمیدونم چرا فرارا میخواد اینقدر تیم رو خاص بچینه ، البته میدونم که این ترکیب فقط احتمال و پیش بینی هستش ولی در کل فرارا باید تو این بازی تاکتیکی رو انتخاب کنه که تیم توش راحت باشه ، کاپیتان هم گفت که تو 4-4-2 راحت ترن ولی الآن توی این سیستم بنظر باید منتظر چیز جدیدی باشیم ، چیزی که میتونه باعث یه بازی زیبا باشه و فرارا و تیم رو به شرایط ایده آل برگردونه و یا باعث بشه که باز هم از کورس عقب بیفتیم و دیگه فرارا وینوو و المپیکو رو نبینه !

قطعاً یه آله ی نا آماده هم میتونه هر چیزی رو تغییر بده . درسته الکس بعد از بازگشت از مصدومیت هنوز شرایط مناسبش رو کسب نکرده ولی الکس چیزهایی داره که سوای فوتبالش هم میتونه به کمک تیم بیاد . به شدت احساس میکنم که دو نفر نقش مهمی خواهند داشت ، یکی ملو و یکی هم دل پیرو در صورتی که حتی 10 دقیقه بازی کنه !

0 کاربر در حال خواندن این موضوع است

0 کاربر، 0 مهمان و 0 عضو مخفی