پرش به

به جامعه مجازی هواداران باشگاه یوونتوس خوش آمدید
شما هم اکنون در حال مشاهده انجمن ها به صورت کاربر مهمان می باشید.در این حالت شما دسترسی به تمامی امکانات انجمن ندارید و امکان دریافت فایل ها به جز خود IPB را ندارید. اگر که عضو سایت می باشید اینجا را کلیک نمایید. در صورتی که تمایل به عضویت دارید اینجا را کلیک نمایید. عضویت در سایت رایگان می باشد!

تصویر

سری آ و کوپا ایتالیا

* * * * - 7 رای

• لطفا وارد حساب کاربری خود شوید تا بتوانید پاسخ دهید
14207 پاسخ برای این موضوع

bianco vino71

bianco vino71

ستاره یوونتوس

• اعضا
  • 7849 ارسال
تنها کسی که می تونست یک تیم رو یک تنه قهرمان کنه فقط مارادنا بود این جوجه که مال این حرفا نیست

J U V E N T I N I

J U V E N T I N I

Amir_juvei

• اعضا
  • 10637 ارسال
رونالدینیو بازن تاکید میکنم: مال این حرفا نیست

Guest_juve1897_*

Guest_juve1897_*
  • مهمان
اقا قرار نیست که بشه مارادونا ولی میتونه یه مشکلی باشه... من که ازش بدم میاد ولی........

Friend

Friend

تازه به جمع ما پیوسته :D

• اعضا
  • 10863 ارسال
سلام دوستان من اين تاپيک مربوط به سري آُ است هيچ ربطي به رونالدينهو نداره کسي شده بازيهاي سري آ رو بشينه نود دقيقه ببينه ؟ با تشکر

navid_nedved

navid_nedved

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1988 ارسال
من که تاحال هیچ کدوم از بازی ها رو ندیدم دیگه حوصلشو ندارم

GIGI GIGAR

GIGI GIGAR

هوادار یوونتوس

• اعضا
  • 200 ارسال
من نود و پنج دقيقه‌ايش رو هم ديدم ... بخدا عين نود و پنج دقيقه رو داشتم به فدراسيون بدوبيراه ميگفتم!

Guest_mosinedved_*

Guest_mosinedved_*
  • مهمان
30/16: آتالانتا - سمپدوريا 30/16: کاتانيا - لاتزيو 30/16: فيورنتينا - رجينا 30/16: ليورنو - سيه‌نا 30/16: پارما - آسکولى‌ 30/16: آ.اس‌ رم‌ - کيه‌وو 30/16: اودينزه‌ - اينتر 22: ميلان‌ - پالرمو

Guest_mosinedved_*

Guest_mosinedved_*
  • مهمان
در حالى‌ که‌ هنوز در هفته‌ هفتم‌ رقابت‌هاى‌ سرى‌A هستيم‌ اما جدال‌ براى‌ عنوان‌ صدرنشينى‌ طرفداران‌ فوتبال‌ ايتاليا را به‌ ياد اواخر فصل‌ انداخته‌ است. اينتر، آ.اس‌ رم‌ و پالرمو در حال‌ حاضر اصلى‌ترين‌ تيم‌هاى‌ کسب‌ عنوان‌ قهرمانى‌ نيم‌ فصل‌ اول‌ به‌ حساب‌ مى‌آيند و در پشت‌ سرآنها اودينزه‌ و ليورنو با فاصله‌ ميليمترى‌ قرار گرفته‌اند. امروز و امشب‌ ديدارهاى‌ هفته‌ هفتم‌ با بازيهاى‌ اين‌ تيم‌ها يخ‌ سرى‌ A را باز خواهد کرد و رنگ‌ و بوى‌ ديگر به‌ فصل‌ 2006-2007 ليگ‌ دسته‌ اول‌ ايتاليا مى‌دهد. در هفته‌ گذشته‌ به‌ غير از ليورنو ساير تيم‌هاى‌ حاضر در ليگ‌ قهرمانان‌ اروپا و جام‌ يوفا نتايج‌ خوبى‌ برابر حريفان‌ خود گرفتند تا بار ديگر فوتبال‌ چکمه‌اى‌ها بعد از يک‌ افت‌ کاملاً‌ محسوس‌ به‌ کورس‌ بهترين‌ها بازگردد. آ.اس‌ رم‌ - کيه‌وو امروز بيشترين‌ سوژه‌ در استاديوم‌ المپيکو خواهد بود، جايى‌ که‌ لوئيجى‌ دل‌نرى‌ مربى‌ جديد کيه‌وو پس‌ از يک‌ سال‌ و اندى‌ دورى‌ به‌ آنجا باز خواهد گشت. دل‌ نرى‌ با کيه‌وو به‌ فوتبال‌ ايتاليا معرفى‌ شد و سپس‌ به‌ پورتو و رم‌ رفت‌ و حالا با برکنارى‌ پيلون‌ دوباره‌ رهبرى‌ ورونايى‌ها را به‌ دست‌ گرفته‌ است. او مربى‌ محبوبى‌ در نزد رمى‌ها مى‌باشد و خيلى‌ها منتظرند تا رفتار تيفوسى‌هاى‌ جالوروسى‌ را با مربى‌ سابق‌ خود در استاديومى‌ که‌ او شال‌گردن‌ خود را پس‌ از هر پيروزى‌ در هوا مى‌چرخاند، مشاهده‌ کنند. برخورد اسپالتى‌ با دل‌نرى‌ که‌ اولين‌ بار است‌ رهبرى‌ کيه‌وو يک‌ امتيازى‌ را در اين‌ فصل‌ بر عهده‌ مى‌گيرد، مى‌تواند خيلى‌ جالب‌ توجه‌ باشد. رم‌ در آتن، المپيا کوس‌ را مغلوب‌ کرده‌ و در سرى‌A هم‌ با 12 امتياز رده‌ دوم‌ را به‌ خود اختصاص‌ داده‌ اما کيه‌وو يک‌ تيم‌ حذف‌ شده‌ از جام‌ يوفا و ناکام‌ در سرى‌A است. لوچانو اسپالتى‌ مانند بازى‌ تيمش‌ در ليگ‌ قهرمانان‌ امروز هم‌ با يک‌ مهاجم‌ به‌ ميدان‌ مى‌رود و بزرگترين‌ غايبان‌ اين‌ تيم‌ مى‌توانند مانسينى‌ و مکسس‌ باشند. دل‌نرى‌ هم‌ که‌ کار بسيار سختى‌ را در اولين‌ گام‌ پيش‌ روى‌ خود دارد روش‌ 4-4-2 را براى‌ جدال‌ با تيم‌ و شاگردان‌ سابق‌ خود برگزيده‌ و اميد دارد با دست‌ پر المپيکو را ترک‌ کند. رم‌ و کيه‌وو در مجموع‌ 5 بار در المپيکو مقابل‌ هم‌ به‌ ميدان‌ رفته‌اند که‌ ميزبان‌ 3 پيروزي، يک‌ شکست‌ و يک‌ تساوى‌ را در پرونده‌ دارد و در فصل‌ گذشته‌ هم‌ رم‌ توانسته‌ کيه‌وو را با 4 گل‌ درهم‌ بکوبد. تنها برد کيه‌وو برابر رم‌ در 12 ژانويه‌ 2003 تحت‌ مربيگرى‌ دل‌ نرى‌ به‌ ثبت‌ رسيده‌ و ورونايى‌ها يک‌ بر صفر حريف‌ خود را مغلوب‌ کرده‌اند. اودينزه‌ - اينتر نبردى‌ بين‌ تيم‌هاى‌ اول‌ با 14 امتياز و چهارم‌ با 11 امتياز و اين‌ موضوع‌ بيانگر اهميت‌ ديدار دو تيم‌ اينتر و اودينزه‌ در ورزشگاه‌ فريولى‌ است. مدتها بود که‌ منچينى‌ از بابت‌ ناکامى‌ گلزنان‌ تيمش‌ مثل‌ مار به‌ خود مى‌پيچيد اما گل‌هاى‌ کروز در ديدار مقابل‌ اسپارتاک‌ مسکو باعث‌ شد تا او به‌ کلى‌ قيد آدريانو را بزند و بر طبق‌ آخرين‌ اخبار اين‌ برزيلى‌ حاشيه‌ رفته‌ را حتى‌ به‌ اين‌ بازى‌ دعوت‌ نکند و شايعاتى‌ هم‌ به‌ گوش‌ مى‌رسد که‌ اينتر قصد فروش‌ او را دارد. امروز مربى‌ جوان‌ اينتر تصميم‌ دارد از زوج‌کروز و ابراهيموويچ‌ در خط‌ حمله‌ استفاده‌ کند و البته‌ هرنان‌ کرسپو و آلوار و رکوبا هم‌ آمادگى‌ حضور در ترکيب‌ تيم‌ را دارند. در غياب‌ گروسو به‌ احتمال‌ زياد سولارى‌ در زمين‌ قرار خواهد گرفت‌ ولى‌ احتمال‌ اينکه‌ مدافع‌ ملى‌پوش‌ نراتزورى‌ براى‌ اين‌ ديدار آماده‌ شود هم‌ بسيار زياد است. در آن‌ سوى‌ ميدان‌ گالئونه‌ مربى‌ اودينزه‌ اميد دارد تا با کسب‌ يک‌ پيروزى‌ خانگى‌ تيم‌ خود را در کورس‌ رقابت‌ها حفظ‌ کند ولى‌ وى‌ به‌ خوبى‌ مى‌داند تيم‌ دوباره‌ احيا شده‌ اينتر سد بزرگى‌ براى‌ اهداف‌ اوست. اودينزه‌ در فريولى‌ 33 بار از اينتر پذيرايى‌ کرده‌ و صاحب‌ 9 پيروزي، 12 تساوى‌ و 12 شکست‌ شده‌ است. ميلان‌ - پالرمو در استاديوم‌ سن‌سيرو ميلان‌ مى‌خواهد با تساويها در سرى‌A خداحافظى‌ کند و خود را در جدول‌ رده‌بندى‌ بالا بکشد. تيم‌ آنچلوتى‌ پس‌ از پيروزى‌ خيلى‌ خوب‌ مقابل‌ اندرلخت‌ در بروکسل‌ اکنون‌ مى‌خواهد از پالرمو يک‌ مغلوب‌ بسازد. تيم‌ او در 2 بازى‌ گذشته‌ خود نتايج‌ ضعيفى‌ گرفته‌ و فقط‌ 4 امتياز به‌ دست‌ آورده‌ که‌ البته‌ 8 امتياز اين‌ تيم‌ به‌ حساب‌ جريمه‌اش‌ واريز شده‌ است. مالدينى‌ و پيرلو به‌ ترکيب‌ تيم‌ بازگشته‌اند و اينزاگى‌ و جيلاردينو هم‌ به‌ احتمال‌ زياد زوج‌ خط‌ حمله‌ را تشکيل‌ خواهند داد. سرجينيو و آمبروزينى‌ هم‌ به‌ علت‌ مصدوميت‌ غايب‌ خواهند بود. در مقابل‌ ميلان‌ امشب‌ تيمى‌ قرار مى‌گيرد که‌ با فرانچسکو گودولين‌ به‌ روزهاى‌ خوب‌ گذشته‌ بازگشته‌ و در حال‌ حاضر هم‌ رده‌ سوم‌ جدول‌ را در اختيار دارد. پالرمو پس‌ از پيروزى‌ جالب‌ توجه‌ در جام‌ يوفا مقابل‌ اينتراخت‌ فرانکفورت‌ در آلمان‌ اکنون‌ به‌ دنبال‌ کسب‌ يک‌ نتيجه‌ قابل‌ توجه‌ در سن‌سيرو مى‌باشد. اين‌ دو تيم‌ از نظر بازيکن‌ به‌ هيچ‌ وجه‌ با هم‌ قابل‌ مقايسه‌ نيستند ولى‌ نيروى‌ گمنام‌ سيسيلى‌ها مى‌تواند بر نيروى‌ ستاره‌هاى‌ ميلان‌ غلبه‌ کند. سن‌ سيرو تا قبل‌ از بازى‌ امشب‌ 19 بار از پالرمو پذيرايى‌ کرده‌ و به‌ غير از دو تساوى‌ در 17 بازى‌ ديگر صاحب‌ پيروزى‌ شده‌ و جالب‌ اينکه‌ آخرين‌ پيکار دو تيم‌ در سرى‌A با برترى‌ دو بر صفر روسونرى‌ها در سيسيل‌ به‌ پايان‌ رسيده‌ است. امشب‌ ميلان‌ براى‌ رهايى‌ از انتقادها به‌ گلزنانش‌ مأموريت‌ غيرممکن‌ داده‌ تا بعد از مدت‌ زمانى‌ که‌ موفق‌ به‌ گشودن‌ دروازه‌ حريفان‌ نشده‌اند و جور آنها را هافبک‌ها و مدافعان‌ کشيده‌اند، طلسم‌ را بشکنند.

Guest_juve1897_*

Guest_juve1897_*
  • مهمان
تا الان پالرمو 2-0 میلان رو شکست دادهههههههههههههههههههه.

GG Buffon

GG Buffon

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 828 ارسال
بازی میلان پالرمو تموم شد.2-0 به نفع پالرمو اونم تو سن سیرو.دیگه چه شبی از این بهتر که منچستر برد.میلان باخت و بارسا هم باخت.ولی حیف که رئال برنده بیرون اومد.

navid_nedved

navid_nedved

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1988 ارسال
هفته هفتم رقابت های سری A ایتالیا دیشب با شکست تیم میلان، توقف تیم های اینتر و رم و پیروزی فیورنتینا پایان یافت. در دیدارهای مهم دیشب تیم اینتر در زمین اودینزه به تساوی بدون گل دست یافت. با این تساوی اینتر با 15 امتیاز و به دلیل تفاضل گل کمتر نسبت به پالرمو در مکان دوم جدول رده بندی قرار گرفت. میلان نیز که در سن سیرو میزبان پالرمو بود، با دو گل مغلوب مهمان صدرنشین خود شد. در این دیدار روسونری دو بار در دقایق 48 و 74 توسط برشیانو و آموری دروازه خود را گشوده دید. 3 امتیاز این بازی پالرمو را در رقابت های سری A صدرنشین کرد و میلان نیز با این شکست در رده چهاردهم جدول رده بندی باقی ماند. هم چنین لیورنو در حالی که رحمان رضایی را 90 دقیقه روی نیمکت خود داشت، مقابل سی ینا بدون گل متوقف شد. نتایج دیدارهای دیشب سری A به شرح زیر است: اودینزه صفر - اینتر صفر میلان صفر - پالرمو 2 ( برشیانو 48، آموری 74 ) رم یک ( توتی 66 ) - کیه وو یک ( پلیسیر 40 ) فیورنتینا 3 ( موتو 30، سانتانا 43، بلاسی 55 ) - رجینا صفر لیورنو صفر - سی ینا صفر پارما یک ( بودان 10 ) - آسکولی صفر کاتانیا 3 ( کولوچی36 و 57 (دو گل)، اسپینسی 45 ) - لاتزیو یک ( روچی 57 ) آتالانتا 3 ( دونی 38 و 85 (هر دو گل پنالتی) ) - سامپدوریا 2 ( کواگلیارلا 4 و 11 (دو گل) )

GG Buffon

GG Buffon

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 828 ارسال
بابا دیشب بازیکنای سابق ترکوندن. از کی تا حالا بلازی گل میزنه؟

Guest_adey_*

Guest_adey_*
  • مهمان
هیچی بابا شانسی بود حتما میگم تا حالا تو سری ا چند نفر بالای 200 گل باشگاهی زدند؟ خواهشا به سوال جواب کامل دهید لازم دارم

J U V E N T I N I

J U V E N T I N I

Amir_juvei

• اعضا
  • 10637 ارسال
دم پالرمو گرم داره میترکونه

Guest_juve1897_*

Guest_juve1897_*
  • مهمان
انجلوتی هم باید اماده ی رفتن بشه.....

Guest_Mr JUVE_*

Guest_Mr JUVE_*
  • مهمان

فیورنتینا ( موتو 30، سانتانا 43، بلازی 55 )

این بلازی همون بازیکن 25 ساله ایه که کاپلوی احمق با بازی ندادن بهش کم کم اعتماد به نفسش رو گرفت و خیلی راحت یه همچین مهره جوون و پخته ای رو از دست دادیم . ببین پراندلی از این چی بسازه . فقط امیدوارم که بتونه بدرخشه و موفق باشه چون من یکی تعصبش رو خیلی قبول دارم ;)

Friend

Friend

تازه به جمع ما پیوسته :D

• اعضا
  • 10863 ارسال

فیورنتینا ( موتو 30، سانتانا 43، بلازی 55 )

این بلازی همون بازیکن 25 ساله ایه که کاپلوی احمق با بازی ندادن بهش کم کم اعتماد به نفسش رو گرفت و خیلی راحت یه همچین مهره جوون و پخته ای رو از دست دادیم . ببین پراندلی از این چی بسازه . فقط امیدوارم که بتونه بدرخشه و موفق باشه چون من یکی تعصبش رو خیلی قبول دارم ;)

سلام دوستان من
به حرفهاي قاسم جان اضافه کنم که ....
اين موتو که گل زده همون موتويي که بخاطر کوکائين پرت شد از چلسي بيرون و يوونتوس آدمش کرد حالا نگاه کن خيانت کرد توف به روش که انقدر لياقت نداشت که بفهمه يووه براش چيکار کرد
البته من که از همون اول ازش بدم ميومد
با تشکر

Guest_juve1897_*

Guest_juve1897_*
  • مهمان
من که وقتی شنیدم رفت به فیورنتینا شوکه شدم...... ولی بذارید برن........ اگه دقت کنید یووه همه جای دنیا بازیکن داره.... از فنرباغچه بگیر و رئال و سویا و بارسا و اینتر و.......... این عظمت یووه رو توی این چند سال نشون میده.......

Guest_adey_*

Guest_adey_*
  • مهمان
اقا کسی جواب ما رو نداد ا حالا چند نفر تو سری ا بالای 200 گل زدند؟

GIGI GIGAR

GIGI GIGAR

هوادار یوونتوس

• اعضا
  • 200 ارسال
بيدا بيدا مبارك بيدا ولي خاك تو سر اينتر كه نتونست با همون سه اختلاف ببره در هر صورت گند بازي كردن هر دو تا مهم بود...

0 کاربر در حال خواندن این موضوع است

0 کاربر، 0 مهمان و 0 عضو مخفی