Jump to content

به جامعه مجازی هواداران باشگاه یوونتوس خوش آمدید
شما هم اکنون در حال مشاهده انجمن ها به صورت کاربر مهمان می باشید.در این حالت شما دسترسی به تمامی امکانات انجمن ندارید و امکان دریافت فایل ها به جز خود IPB را ندارید. اگر که عضو سایت می باشید اینجا را کلیک نمایید. در صورتی که تمایل به عضویت دارید اینجا را کلیک نمایید. عضویت در سایت رایگان می باشد!

Photo

آنجلـــــو دی لیــویـــو - Soldatino

- - - - -

• Please log in to reply
46 replies to this topic

Gruppo Storico Fighters

Gruppo Storico Fighters

تازه به ما ملحق شده

• اعضا
  • 28 posts
باید از ساختار فاسد فیفا متنفر بود....خیلی راحت تون اون تورنومنت به خاطر کره جنوبی سر هر تیمی رو که میشد بریدن..این بلاها سر انگلیس و هلند هم در گذشته اومده.. فکر میکنم جام جهانی قطر هم باید شاهد چنین چیزی باشیم...دعا کنیم اون موقع به تور قطری ها نخوریم تو بازی ها :دی:

Drughi

Drughi

ستاره یوونتوس

• اعضا
  • 9,091 posts
دی لیوو گفته یوونتوس نقل و انتقالات خوبی داشته و میتونه برای اسکودتو مبارزه کنه .

http://www.axm.ir/?di=GX0K

ADP10

ADP10

سمبل یوونتوس

• اعضا
  • 13,317 posts
  • LocationOttawa , ON ,CA
- باید بگم که وقتی بازی په په رو میبینم انگار که خودم رو میبینم - میدونه که چه وقتی دفاع کنه و چه وقتی تو حمله شرکت کنه ، همیشه دقیقا همونجایی هست که باید باشه - از اینکه سیمونه رو با من مقایسه کنن خوشم میاد و استقبال میکنم ازش

ehsan-alex

ehsan-alex

ستاره یوونتوس

• اعضا
  • 7,243 posts
یعنی په په واقعا اینقدر خوب بود و ما نمیدونستیم که با دی لیویو مقایسش میکنن؟؟!!

GioVanni Agnelli

GioVanni Agnelli

-

• ادمین
  • 21,163 posts
دی لیویو : - رقابت در سری آ واقعا حساس شده و نشون میده تیم ها پیشرفت زیادی داشتند. - یووه با کونته شخصیت تازه ای پیدا کرده و همین باعث شده که بتونه خودش رو در صدر ببینه ولی باید دید در آینده چطور عمل می کنه. - کونته در زمان بازیگری هم شخصیت خاصی داشت و این رو به تیمش هم داده، روحیه پیروزی طلبی بی پایانی داره کونته.

Numero Uno

Numero Uno

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 3,785 posts

! Happy Birthday Angelo Di Livio

تصویر

امروز ؛ 26 جولای 2012 ، آنجلو دی لیویو تولد 46 سالگی خودش رو جشن میگیره. دی لیویو بین سال های 1993 تا 1999 در یوونتوس عضویت داشت و در این سال های مجموعاً 269 بار پیراهن یوونتوس رو بر تن کرد و به 9 جام با یوونتوس رسید.

alex74

alex74

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2,061 posts
  • Locationiran

تصویر

5 سپتامبر 1993 " آنجلو دی لیویو " اولین بار برای یوونتوس به میدان رفت .

رم 2 - 1 یوونتوس ( در این بازی باجو و ویالی 2 پنالتی را از دست دادند)

مدت حضور در یوونتوس : 6 فصل - 93 تا 99

269 بازی - 6 گل

آخرین بازی : یوونتوس 1 - 1 اودینزه (31 می 1999 )

افتخارات : سری آ (3) - کوپا ایتالیا - سوپرکاپ ایتالیا (2) - جام باشگاه های اروپا - سوپرکاپ اروپا - جام بین قاره ای

Guest_alessandro1985_*

Guest_alessandro1985_*
  • مهمان
آنجلو دی لیویو .... عشق من ... سرباز کوچک .. رفیق فابریک دل پیرو معروف شده بود که آنجلو با هیچ مربی ای مشکل پیدا نمیکنه , اون یه بازیکن متعصب بود که به فیورنتینا کمک کرد از دسته سی ایتالیا دوباره به سطح اول فوتبال برگرده ...

Numero Uno

Numero Uno

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 3,785 posts

آنجلو دی لیویو .... عشق من ... سرباز کوچک .. رفیق فابریک دل پیرو

معروف شده بود که آنجلو با هیچ مربی ای مشکل پیدا نمیکنه , اون یه بازیکن متعصب بود که به فیورنتینا کمک کرد از دسته سی ایتالیا دوباره به سطح اول فوتبال برگرده ...

تصویر

:Facepalm: :1:

sinazzz

sinazzz

هوادار یوونتوس

• اعضا
  • 503 posts

آنجلو دی لیویو .... عشق من ... سرباز کوچک .. رفیق فابریک دل پیرو

[img width=480 height=309]http://ium.net84.net/images/5fbc6d3e05eb.jpg[/img]

اله و دی لیویو وقتی تو پادوا هم بازی بودن

دی لیویو که یکی از بازیکنان قهرمان 1996 در اروپا بود در رابطه با بازی فردا شب یوونتوس و چلسی گفت:

-امیدوارم این یووه جا پای یوونتوس من در سال 96 بگذاره.

-کنجکاوم که ببینم یووه رو در روی چنین رقیب قدرتمندی چگونه واکنش نشون میده, من مطمئنم که یووه بدون اشتباه پای به این بازی می گذاره.

-شنیدن موسیقی لیگ قهرمانان میتونه انگیزه فوق العاده ای برای بازیکنان ایجاد کنه.

-بازیکنان باید با نهایت فروتنی و از خود گذشتگی در این جام بازی کنند, چیزی که یوونتوس کونته ثابت کرده از ان برخوردار است
  • D E L P I E R O likes this

alex74

alex74

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2,061 posts
  • Locationiran

[img width=480 height=268]http://s1.picofile.com/file/7531069030/di_livio_152844538.jpg[/img]

Numero Uno

Numero Uno

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 3,785 posts
تصویر

90 ثانیه با آنجلو دی لیویو (مصاحبه ویدئویی آنجلو دی لیویو با سایت رسمی یوفا) :

گروه E لیگ قهرمانان اروپا

بله ، واقعاً یوونتوس به مسابقات خیلی مهمی برگشته ، تاثیر (این بازگشت) خیلی مثبت بود ، اونا در بازی مقابل چلسی در لندن خودشون رو برای تیمی مهم شدن نشون دادن. یوونتوس در مقابل شاختار به زحمت افتاد (بازی رفت) ، اما تو این رقابت ها فقط تیم های سطح بالا حضور دارن.

برنده ها

خب ... بهترین خاطره ای که من از بازی برای یوونتوس در لیگ قهرمانان اروپا دارم قطعاً بازیِ فینال سال 1996 و در برابر آژاکس در شهر رم هست ، پیروزی در فینال مقابل آژاکس.

روح تیمی

من فکر میکنم که بازیکنانی در یوونتوس باشن که هنوز به تجربه ی بالایی نرسیدن ، ولی قطعاً تو چند سال آینده بهش میرسن.

The_God_of_Goalkeepers

The_God_of_Goalkeepers

عشق و حال یعنی یوونتوس

• اعضا
  • 5,922 posts
دی لیویو گفته که دوست داره یوونتوس قهرمان اروپا بشه در ادامه گفته که حوشحاله که به بارسا نخوده تیم یوونتوس چون تیم منسجمی داره البته این رو هم گفته که یوونتوس هم در مقابل تیم قدرتمندی هست و اینکه گفته یوونتوس یکه تاز ایتالیاست

Soheil Bianconeri

Soheil Bianconeri

الان دیگـه همه چیز خـوبه +x

• اعضا
  • 6,960 posts
[center]

تصویر

تصویر

~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~
شبیـهِ تـوتی نیوفتاده ؟

تصویر
  • D E L P I E R O likes this

delpiero1993

delpiero1993

عضو تیم ترجمه

• اعضا
  • 1,147 posts

دی لیویو:

اگر یوونتوس بازی را ببرد،95% لیگ تمام شده هست.ورزشگاهِ یوونتوس حریف را می ترساند،اما رم نباید ترسی از بازی کردن در آنجا داشته باشد.پنهان نمی کنم که طرفدارِ رم خواهم بود اما نمی توانم سال هایی که در تورین گذراندم را فراموش کنم.نمی دانم کدام تیم برنده خواهد شد،اما مطمئن هستم که مثلِ دو سالِ گذشته که تا دقیقه ی 30 بازی،تکلیف مشخص شده بود نخواهد بود.این رم متفاوت با گذشته است و تمام ویژگی های لازم برای ایجاد مشکل برای تیم کونته را دارد.5 امتیاز فاصله خیلی زیاد است،اما دو تیم هم تراز هستند.اشتباهاتِ داوری بودند که این فاصله را به وجود آوردند اما منظور من این نیست که این اشتباهات به عمد بوده اند.کونته میل به پیروزی ای را به تیمش داده است که نزدیک به 3 سال است که ادامه دارد،رم هنوز در این سطح نیست.اما گارسیا در حالِ انجامِ کارِ فوق العاده ای هست و هیچکس انتظار نداشت که اینقدر در رم و لیگِ ایتالیا جا اُفتد.ویژگیِ خوبِ کونته این است که همیشه پیروزی می خواهد،ولی ویژگی بدِ او،که به خود اجازه ی گفتنِ آن را می دهم زیرا ما دوست هستیم،این است که بعضی وقت ها روی نیمکت خیلی پر سر و صدا است که این می تواند باعثِ آزارِ حریفان شود.ویژگیِ خوبِ گارسیا شخصیتِ او است و این که او یک روانشناسِ خیلی خوب است،ویژگیِ بدی از او در ذهنِ من نمی آید.پیرلو بازیکنِ بسیار بزرگی است،اما زمانی که غایب بود جانشینانِ او به خوبی کار کردند.اما،برعکس،جانشینی برای توتی وجود ندارد.خطِ دفاعِ رم بهتر از یوونتوس است و این اتفاقی نیست که آنها کمترین گلِ خورده را در لیگ دارند.بناتیا و کاستان از بهترین زوج های دفاعیِ اروپا هستند و از هیچ مدافعی کمتر نیستند.هر دو تیم در خطِ هافبک فوق العاده هستند اما خطِ هافبکِ یوونتوس با تجربه تر و گل زن تر است.رم در خطِ حمله بسیار قوی تر از یوونتوس است.کامل تر و کیفیتِ بسیار بالایی دارد.بناتیا در رم و توز در یوونتوس دو بازیکنی بودند که باعثِ شگفتی شدند.فکر نمی کردم که توز اینقدر بازیکنِ تعیین کننده ای باشد.به نظرِ من دو بازیکنِ تعیین کننده در این بازی لیائیچ و مارکیزیو هستند.

تصویر

چقدر این ایتالیایی ها حسودن!:2:

Soheil Bianconeri

Soheil Bianconeri

الان دیگـه همه چیز خـوبه +x

• اعضا
  • 6,960 posts
حالــــــــــــم ازش بهم خورد ! دفاع رُم که بهتره ! حملشون هم که بهتره .. گارسیا هم که بدون ِ مشکل ِ !!!!! کونته واقعا چرا بهترین مربی سال ِ 2013 شد و یوونتوس با 5 امتیاز اختلاف صدره ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟!!!!!! :31::31::31::31:

08208187537491337092.jpg

GranDe Buffon

--------------------------------------------------------

La Juve é Del Piero

يوونتوس يعني دل پيرو

فرهاد

فرهاد

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2,921 posts
^^ گفته که ! بخاطر داوری ! :21: چقدر دُز تنفر از یوونتوس بالا رفته این دو سه فصل ! لذت بخشه واقعا ! :38:

هنوزم تو شبهات اگه ماهُ داری من اون ماهُ دادم به تو یادگاری ...

Gin

Gin

گین / محمد

• اعضا
  • 719 posts
واقعا حیف یووه که ایننننن توش بازی کرده گفته که رم چون کمتر گل خورده بهترین خط دفاع رو داشته. از اون طرف هم چون کمتر گل زده خط حملش بهتره کلا به نظرش هر چیزی کمش خوبه :1: ودر آخر عشق است کاپلو:1: که حرف منطقی میزنه نه جوک

juve's fan

juve's fan

مدير سابق

• اعضا
  • 6,891 posts
کلا 10 خط حرف زده دو کلمه حرف حساب توش نیست...پیشکسوته داریم...:31:
  • Bianconero Amore likes this

delpiero1993

delpiero1993

عضو تیم ترجمه

• اعضا
  • 1,147 posts

واقعا حیف یووه که ایننننن توش بازی کرده
گفته که رم چون کمتر گل خورده بهترین خط دفاع رو داشته. از اون طرف هم چون کمتر گل زده خط حملش بهتره
کلا به نظرش هر چیزی کمش خوبه :1:
ودر آخر عشق است کاپلو:1: که حرف منطقی میزنه نه جوک

این جمله ای که این رو گفته:
Quello della Roma è nettamente più forte. È più completo e ha tantissima qualità
مطمئناً قبل از این مصاحبه یه چیزی خورده بوده!

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users