Jump to content

به جامعه مجازی هواداران باشگاه یوونتوس خوش آمدید
شما هم اکنون در حال مشاهده انجمن ها به صورت کاربر مهمان می باشید.در این حالت شما دسترسی به تمامی امکانات انجمن ندارید و امکان دریافت فایل ها به جز خود IPB را ندارید. اگر که عضو سایت می باشید اینجا را کلیک نمایید. در صورتی که تمایل به عضویت دارید اینجا را کلیک نمایید. عضویت در سایت رایگان می باشد!

Photo

خاطراتی به رنگ سیاه سفید

* * * * * 1 votes

• Please log in to reply
586 replies to this topic

Friend

Friend

تازه به جمع ما پیوسته :D

• اعضا
  • 10,863 posts
سلام دوستان من خاطره اي که هيچوقت يادم نميره اينه که تا پنج ماه پيش همه ي ما به اين فکر ميکرديم که کريس رونالدو مياد استيون جرارد مياد ولي آيا کسي فکر ميکرد برعکس بهترين هاي ما برند اين بدترين خاطره زندگي من بوده ولي قشنگ بوده که دنيا چقدر در حال تغييره با تشکر

Hamird

Hamird

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 3,587 posts
ولی می دونی چیه؟ فکر کنم این بهترین اتفاق بود که کریس رونالدو نیامد. باز جرارد بازیکن خوبیه. ولی رونالدو خیلی قاطیه .

Guest_juve1897_*

Guest_juve1897_*
  • مهمان

ولی می دونی چیه؟ فکر کنم این بهترین اتفاق بود که کریس رونالدو نیامد. باز جرارد بازیکن خوبیه. ولی رونالدو خیلی قاطیه .

هیچ کدوم خوب نیستن...
بعدش خاطرات رو بنویسیم... :P

Larisa

Larisa

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2,283 posts
میشه حرف اون شب نحس رو نزنین؟ >:( من روانی بودم!یه روانی واقعی! >:( فرداش تو خونه مون هیچ کس به من نزدیک نشد! >:( >:( >:( >:( >:( :'(

Guest_juve1897_*

Guest_juve1897_*
  • مهمان

میشه حرف اون شب نحس رو نزنین؟ >:(
من روانی بودم!یه روانی واقعی! >:(
فرداش تو خونه مون هیچ کس به من نزدیک نشد! >:( >:( >:( >:( >:( :'(

کدوم شب رو میگی؟؟؟ ???

GG Buffon

GG Buffon

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 828 posts
شب فینال با میلان وقتی دلپیرو از کنار جام رد شد و یه نگاه حسرت بار به جام کرد من کنترولو پرت کردم به دیوار و شکست.باور کنید راست میگمhttp://re3.mm-a6.yimg.com/image/2075299904

gian farzan

gian farzan

هوادار یوونتوس

• اعضا
  • 575 posts

شب فینال با میلان وقتی دلپیرو از کنار جام رد شد و یه نگاه حسرت بار به جام کرد من کنترولو پرت کردم به دیوار و شکست.باور کنید راست میگمhttp://re3.mm-a6.yimg.com/image/2075299904

اون شب اینقدر با برادرم که بارسلونایی یه وطرفدار میلان بود دعوا کردم که دیگه صدام در نمیومد.
فرداش سر کلاس دبیرمون میلانی بود.اینقدر به من گیر داد که گفتم اقا تیم مزخرفتون باشانس برده خیلی خشحالید.گفت هیچوقت نه از یووه خوشمیومده نه از طرفداراش.گفتم دل به دل راه داره. انداختم بیرون

Guest_juve1897_*

Guest_juve1897_*
  • مهمان

اون شب اینقدر با برادرم که بارسلونایی یه وطرفدار میلان بود دعوا کردم که دیگه صدام در نمیومد.
فرداش سر کلاس دبیرمون میلانی بود.اینقدر به من گیر داد که گفتم اقا تیم مزخرفتون باشانس برده خیلی خشحالید.گفت هیچوقت نه از یووه خوشمیومده نه از طرفداراش.گفتم دل به دل راه داره. انداختم بیرون

خیلی شب بدی بود...
تا صبح نخوابیدم........

shaghayegh

shaghayegh

هوادار یوونتوس

• اعضا
  • 134 posts
ولي خداييش اون برد يووه برابر رئا ل رو هيچوقت فراموش نميكنم.نميدونين چقد رئاليامون سوسك شده بودن.خيلي حال كردم 8) ;D

navid_nedved

navid_nedved

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1,988 posts
نمیگم شب فینال اروپا با میلان بدترین شب عمرم بود چون از اون شب بدتر هم داشتم اما یکی از بدترین شبهای عمرم بود یادمه اینقدر داداشم(خدا بیامورزتش)مسخره ام میکرد که عصبی شدم و کنترل رو زدم تویه سرش

shaghayegh

shaghayegh

هوادار یوونتوس

• اعضا
  • 134 posts
واي خدا.بازي با ارسنال بدترين خاطره بود.خيلي مزخرف حذف شديم. :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'(

Guest_juve1897_*

Guest_juve1897_*
  • مهمان

واي خدا.بازي با ارسنال بدترين خاطره بود.خيلي مزخرف حذف شديم. :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'(

خیلی اون شب بد بود......
همه مسخرم میکردن....

shaghayegh

shaghayegh

هوادار یوونتوس

• اعضا
  • 134 posts
من كه اشكم در اومده بود.قيافه ي بوفونو در حال دعا خوندن يادم نميره.فاجعه اي بود واسه خودش.

GG Buffon

GG Buffon

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 828 posts
من خلاصه ی بازی یووه رئال رو دارم چجوری باید بذارم؟

Reza

Reza

دو آتيشه يووه

• اعضا
  • 15,587 posts
غم انگیز ترین عکس یووه ای که من دارم عکسی از الکس بعد بازی با لیورپول دوسال پیش که از جام قهرمانان حذفمون کردن.هروقت این عکس رو میبینیم دلم میگیره.

http://reza66.google.../liverpoll2.jpg

Friend

Friend

تازه به جمع ما پیوسته :D

• اعضا
  • 10,863 posts

من خلاصه ی بازی یووه رئال رو دارم چجوری باید بذارم؟

سلام دوست من
اول بايد اين بازي رو جايي آپلود کني
بعد لينکش رو بزاري تا بچه ها دانلود کنند
با تشکر

Guest_juve1897_*

Guest_juve1897_*
  • مهمان

غم انگیز ترین عکس یووه ای که من دارم عکسی از الکس بعد بازی با لیورپول دوسال پیش که از جام قهرمانان حذفمون کردن.هروقت این عکس رو میبینیم دلم میگیره.

http://reza66.google.../liverpoll2.jpg

واقعا ناراحت شدم برای عکست........

hyper_57392

hyper_57392

تیفوسی یوونتوس

• اعضا
  • 732 posts
من اينو تو تلويزيون هم ديده بودم. خيلي بد بووووووود :( :( :( :-\ :-\ :-\

pavehedved

pavehedved

هوادار یوونتوس

• اعضا
  • 248 posts
بازی برگشت با لیورپئل دقایق آخر زمان های تلف شده وقتی بوفن توپ رو زد بیرون من دلم می خواست مشت بزنم تو تلویزیون! :'(

Guest_juve1897_*

Guest_juve1897_*
  • مهمان
صحنه های تلخی بود ولی دیگه گذشت و تموم شد... بیاید از شادی ها مونم بگیم...... برد رئال مادرید تو دل الپی با گل زالایتا و..............

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users