پرش به

به جامعه مجازی هواداران باشگاه یوونتوس خوش آمدید
شما هم اکنون در حال مشاهده انجمن ها به صورت کاربر مهمان می باشید.در این حالت شما دسترسی به تمامی امکانات انجمن ندارید و امکان دریافت فایل ها به جز خود IPB را ندارید. اگر که عضو سایت می باشید اینجا را کلیک نمایید. در صورتی که تمایل به عضویت دارید اینجا را کلیک نمایید. عضویت در سایت رایگان می باشد!

تصویر

اخبار و گفت و گو پیرامون فوتبال جهان

- - - - -

• لطفا وارد حساب کاربری خود شوید تا بتوانید پاسخ دهید
2226 پاسخ برای این موضوع

Guest_juve1897_*

Guest_juve1897_*
  • مهمان
كوروينو با اعلام مطلب فوق اظهار داشت: "علاقه مند هستيم تا روبينيو ستاره برزيلي رئال مادريد را به فلورانس بياوريم مطمئنم روبينيو خريد بسيار مناسبي براي ما است. حضور او در تركيب فيورنتينا موجب حيرت هواداران اين تيم خواهد شد." به نظر مي‌رسيد كه گلم آفسايد نبود. با اين حال كاري نمي‌توانستم انجام دهم، زيرا داور برخلاف نظر من تصميم گيري كرد. پاتريك ويه‌را هافبك فرانسوي اينتر به دنبال تساوي يك بر يك تيمش برابر سمپدوريا كه در آن گل‌هاي اين بازيکن فرانسوي و آدريانو توسط داور مردود اعلام شد، ضمن بيان مطلب فوق گفت: "روز به روز بر آمادگي تيمي نراتزوري‌ها افزوده مي شود و ما تاكنون اين موضوع را ثابت كرده ايم. ما تنها در 3 بازي امسال به ميدان رفته‌ايم و با گذشت زمان در شرايط بهتري نيز قرار خواهم گرفت. با آن كه در نيمه اول خوب توپ زديم، اما موفق به گلزني نشديم. در نيمه دوم يك پنالتي به نفع حريف گرفته شد و ما تلاش بسياري را به كار بستم تا اين نتيجه را تغيير دهيم. به رغم اينكه يك امتياز به دست آورديم، اما 2 امتياز نيز از دست داديم. زيرا بايد اين بازي خانگي را مي‌برديم. اگرچه به خوبي مي‌دانستيم كه بايد در اين ميدان پيروز شويم، اما به سخنان افرادي كه همواره مي‌گويند كه اينتر بايد مسابقات قهرماني امسال را به راحتي ببرد، گوش نمي‌كنيم، چون مي‌دانيم فصلي پر مسابقه و طولاني را پيش رو داريم و بايد در هر ديدار بهتر از ديدار قبل شويم." بازيكن پرتغالى خط ميانى تيم فوتبال اينترميلان ايتاليا به هواداران اين تيم قول قهرمانى در رقابت هاى سرى A ايتاليا را داد. لوييس فيگو،بازيكن خط ميانى تيم ملى فوتبال پرتغال و باشگاه اينترميلان ايتاليا با شركت در يك كنفرانس مطبوعاتى گفت: تيم اينتر در شرايط خوبى به سر مى برد و بازيكنان اين تيم هم از لحاظ روحى و هم از لحاظ جسمى در بهترين شرايط ممكن به سر مى برند و اين تيم در فصل جارى رقابت هاى سرى A ايتاليا، بهترين دوران آمادگى خود را سپرى مى كند. بنابراين گزارش وى افزود: كادر فنى اينتر و ياران اين تيم در ابتدا به قهرمانى در سرى A مى انديشند و پس از آن تمام تلاش اينتر اين است كه در رقابت هاى جام باشگاه هاى اروپا با قدرت ظاهر شود. قهرمانى سرى A دور از دسترس نيست و من به هواداران اينتر قول مى دهم كه امسال قهرمانى اينتر را مى بينند. جانلوكا پاليوكا ركورد جديدى براى بازى به عنوان دروازه بان در رقابت هاى فوتبال سرى آ ايتاليا به ثبت رساند. دروازه بان ۳۹ ساله سابق تيم ملى فوتبال ايتاليا روز يكشنبه با حضور در ديدار تيم آسكولى مقابل مسينا براى پانصد و هفتادمين بار در سرى آ به ميدان رفت تا ركورد ۵۶۹ مسابقه دينو زوف افسانه اى را پشت سر بگذارد. پائولو مالدينى كاپيتان آث ميلان نيز با ۵۸۳ مسابقه، ركورددار بازى در سرى آ است. پاليوكا سابقه بازى براى تيم هاى بولونيا، سامپدوريا و اينترميلان را هم در كارنامه دارد. وى همچنين دروازه بان نخست ايتاليا در جام جهانى ۱۹۹۴ بود. ايتاليا در فينال جام جهانى ۱۹۹۴ نتيجه را در ضربات پنالتى به برزيل واگذار كرد. ركورد زوف در مسابقات ملى بهتر از پاليوكا است. وى به همراه ايتاليا به قهرمانى در جام جهانى ۱۹۸۲ رسيده است.

J U V E N T I N I

J U V E N T I N I

Amir_juvei

• اعضا
  • 10637 ارسال
عابدزاده مربی دروازه بان های تیم امید شد راستی دیدین چه قرعه بدی بهشون خورد؟

Guest_juve1897_*

Guest_juve1897_*
  • مهمان
پسرشم تو تست باشگاه چلسی قبول شده.........

navid_nedved

navid_nedved

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1988 ارسال
مطبوعات ایتالیا امروز اعلام کردند که با توجه به روابط نه چندان خوب ادریانو و مانچینی مربی اینتر به احتمال زیاد در فصل نقل و انتقالات ژانویه او با رونالدو مهاجم برزیلیه رئال معاوضه خواهد شد

J U V E N T I N I

J U V E N T I N I

Amir_juvei

• اعضا
  • 10637 ارسال
رییس فدراسیون فوتبال ایتالیا امروز استعفا کرد

navid_nedved

navid_nedved

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1988 ارسال
به گزارش گروه فوتبال جهان خبرگزاري ورزش ايران (ايپنا)؛ ستاره آرسنال در مصاحبه‌اي اظهار داشت: "روز چهارشنبه يكي از دوستان از من سوال كرد اگر مجبور شوم در تيمي ديگر كار كنم چه تيمي را انتخاب خواهم كرد و من نيز بي‌درنگ پاسخ دادم ليورپول، زيرا فكر مي‌كنم اگر روزي قرار شود آرسنال را ترك كنم، تنها باشگاهي را كه قطعاً انتخاب خواهم كرد ليورپول است، چون اولاً هميشه آرزو داشته‌ام در كنار استيون جرارد بازي كنم و دوماً به ليورپول و هواداران اين باشگاه علاقه مندم. شرايط آنفيلد به نحوي است كه واقعاً نمي‌توان آن را توصيف كرد. زمانيكه وارد اتاق رختكن مي‌شويد و جام را مي‌بينيد يا از هواداران مي‌شنويد كه هيچ‌گاه تنها نخواهيد ماند و چيزهايي از اين قبيل، مي‌تواند براي يك بازيكن ايده‌آل باشد. البته بدون شك تا مادامي كه امكان داشته باشد در آرسنال خواهم ماند،چون عاشق اين باشگاه هستم و نمي‌توانم تصور كنم كه روزي مجبور شوم آرسنال را ترك كنم."

J U V E N T I N I

J U V E N T I N I

Amir_juvei

• اعضا
  • 10637 ارسال
این هانری هم دیوونس اخه لیورپول تیمه؟

Reza

Reza

دو آتيشه يووه

• اعضا
  • 15587 ارسال
هانری عاشق بارسلون بود.ولی نرفت.چون نمیتونست به آرسنال خیانت کنه.در ضمن 4 سال با آرسنال بست و گفت بعد ازین 4 سال هم خداحافظی میکنم.

Friend

Friend

تازه به جمع ما پیوسته :D

• اعضا
  • 10863 ارسال
سلام دوستان من کسي خبري از ليگ برتر انگليس نداره بچه ها ميگفتند يه بوهايي داره مياد ، بوي رسوايي کسي اگر خبري داره لطفا بزاره با تشکر

navid_nedved

navid_nedved

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1988 ارسال
تصویر
پزشك معالج فرانس پوشكاش، اسطوره فوتبال مجارستان جمعه اعلام كرد كه به دليل وخيم‌تر شدن وضعيت سلامتي وي، او را به بخش مراقبت‌هاي ويژه بيمارستان منتقل نموده‌اند.
به گزارش سرويس فوتبال جهان ايپنا، پوشكاش 71 ساله كه در مجارستان به "اوكسي باكسي" (برادر كوچك ما) معروف شده، در اواخر هفته به بخش مراقبت‌هاي ويژه منتقل شد که البته علت بيماري او هنوز هم دقيقاً مشخص نشده است.
سولت ايفاني، مدير بخش رقابت‌هاي ويژه بيمارستان كوتفولگي در گفت و گويي با خبرگزاري MTI اظهار داشت: "حال پوشکاش هنوز آنچنان كه بايد بهبود نيافته تا اجازه مرخصي او را صادر كنيم."
پوشكاش 6 سالي است كه به يك بيماري شبيه آلزايمر دچار شده، اما علت اصلي آن هنوز هم ناشناخته مانده است.
گفتني است، پوشكاش در 84 ديدار ملي براي كشورش 83 گل به ثمر رساند و در المپيك صاحب مدال طلا شد و در فينال جام باشگاه هاي اروپا در سال 1960 و برابر آينتراخت فرانكفورت 4 گل به ثمر رساند تا رئال مادريد صاحب برتري 7 بر 3 شود.

Friend

Friend

• اعضا
  • 10863 ارسال
سلام دوستان من براي فرانس پوشکاش آرزوي سلامتي ميکنم هنوز شوتهاي هولم ناکش رو توي رئال يادم نرفته اميدوارم دوباره باز گرده به زندگي با تشکر

bianco vino71

bianco vino71

ستاره یوونتوس

• اعضا
  • 7849 ارسال
پوشکاش یکی از بازیکنای مورد علاقه دوران کودکی من بود چون اون وقتا بعد از ایتالیا و آرژانتین مجارستان :o رو دوست داشتم

GG Buffon

GG Buffon

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 828 ارسال
ساموئل اتوئو چهارشنبه در بازی با وردربرمن از سری مسابقات لیگ قهرمانان به شدت مصدوم شد و به مدت 4 الی 5 ماه قادر به بازی کردن نخواهد بود. بیچاره امسال آقای گلی رو از دست میده. :-\ :-\

navid_nedved

navid_nedved

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1988 ارسال
من توی خبرها شنیدم 2 ماه اما خب فرقی نمیکنه چون خیلی زمان میبره تا دوباره اماده بشه بیچاره بارسلونایی ها الان عذا گرفتند

Hossein Salehi

Hossein Salehi

مدیرکل فروم

• ادمین
  • 15940 ارسال
وين روني با وجود شرايط و عملكرد نااميد كننده در رقابت‌ هاي اين فصل ليگ برتر از سوي استيو مك‌ لارن به تيم ملي انگلستان دعوت شد. روني كه در ديدار جام جهاني 2006 برابر پرتغال از بازی اخراج شده بود، در دو سال گذشته نتوانسته گل مهمی را برای تیم ملی کشورش به ثمر برساند. او هم چنین از ابتدای فصل جاری برای منچستر نیز گلی به ثمر نرسانده است. با اين وجود، بازيكن بيست و يك ساله برابر مقدونيه در ديدار گروه E مقدماتي جام ملت ‌هاي اروپاي 2008 بازي مي ‌كند. مك ‌لارن به خبرنگاران گفت: " بازيكنان بايد خوب بازي كنند و آماده باشند، اما وين روني بازيكنی در سطح جهاني است و هر لحظه مي‌ تواند سرنوشت ‌ساز شود. او در تيم من جا دارد. مدت شش ماه گذشته آهنگ مناسبي نداشته، اما پيش از آن همه از او حرف مي‌ زدند. آسيب ديدگي و محروميت‌ ها آهنگ روني را به هم زدند. نمي ‌توانم براي پيوستنش به تيم و كار كردن با او لحظه‌ شماري كنم. " سرمربي انگلستان درباره‌ مشكل گلزني وين روني گفت: " بايد روني را در منطقه‌ هايي قرار دهيم كه بتواند گل‌ هاي بيشتري به ثمر رساند و فرصت ‌هاي بيشتري به وجود آورد. اگر مي‌ خواهي در بازي فوتبال پيروز شوي، بايد بهترين بازيكنان را در بهترين منطقه‌ ها داشته باشي. " همچنین ديويد بكهام مانند ديدار گذشته تيم ملي انگلستان با وجود آسيب ديدگي آرون لنون به تيم ملي دعوت نشد. دستيار پيشين اريكسون توضيح داد: " در كنار لنون ما شوان رايت فيليپس و جرمين پنات را داريم كه براي بازي كردن لحظه‌ شماري مي ‌كنند. مي‌ خواهم اين سه بازيكن جوان را در تيم ملي داشته باشم و به آنها ميدان بدهم

Guest_juve1897_*

Guest_juve1897_*
  • مهمان
فوتبال‌ همانقدر که‌ پردرآمد و شهرت‌آور است‌ به‌ همان‌ اندازه‌ هم‌ بى‌رحم‌ و خانه‌ خراب‌ کن‌ مى‌باشد! به‌ طور حتم‌ بسيارى‌ از هواداران‌ اين‌ ورزش‌ با نظريه‌ فوق‌ موافق‌ هستند و بارها هم‌ اين‌ مسئله‌ برايشان‌ ثابت‌ شده‌ است. روزهايى‌ که‌ روبرتو منچينى‌ روى‌ نيمکت‌ مربيگرى‌ لاتزيو دست‌ به‌ ابداع‌ شيوه‌هايى‌ زد که‌ برگرفته‌ از مکتب‌ سون‌گوران‌ اريکسون‌ بود، خيلى‌ها اين‌ مربى‌ جوان‌ و بازيکن‌ اسبق‌ تيم‌ملى‌ ايتاليا را مورد تمجيد قرار دادند و حتى‌ خيلى‌ از باشگاه‌هاى‌ بزرگ‌ با اينتر بر سر استخدام‌ او به‌ تکاپو افتادند مثل‌ منچستريونايتد، رئال‌ مادريد و... اما به‌ هر حال‌ ماسيموموراتى‌ موفق‌تر از رقباى‌ خود منچو را به‌ سرزمين‌ نراتزورى‌ برد. در طول‌ دو فصل‌ گذشته‌ به‌ به‌ و ستايش‌هاى‌ زيادى‌ از اين‌ مربى‌ شد اما فوتبال‌ و فوتبالدوستان‌ هميشه‌ اهداف‌ بزرگ‌ مى‌خواهند، در اين‌ که‌ منچينى‌ اينتر را از شرايط‌ بحرانى‌ خارج‌ کرد و حال‌ وهواى‌ جديدى‌ در مه‌ آتزا حکمفرما نمود هيچ‌ جاى‌ شک‌ و ترديد نيست‌ و تيفوسى‌هاى‌ کله‌پوستى‌ (دو آتيشه) نراتزورى‌ هم‌ آن‌ را تأييد مى‌کنند اما در اينتر يا اسکودتو آنها را خوشحال‌ مى‌کند و يا قهرمانى‌ در جام‌ باشگاه‌هاى‌ اروپا... قهرمانى‌ در جام‌حذفى‌ و سوپر جام‌ ايتاليا و يک‌ اسکودتوى‌ بادآورده‌ باعث‌ نمى‌شود که‌ اينتريها از روبرتو منچينى‌ راضى‌ باشند و او را مثل‌ قبل‌ حمايت‌ کنند، در اين‌ فصل‌ موراتى‌ دست‌ به‌ خريدهاى‌ بزرگى‌ زد تا با دانش‌ مربى‌ جوان‌ تيمش‌ به‌ جمع‌ مطرح‌ترين‌ تيم‌هاى‌ اروپا و جهان‌ بازگردد و اما گويا دانش‌ منچينى‌ توان‌ چيدمان‌ اين‌ ستاره‌هاى‌ بزرگ‌ و استفاده‌ درست‌ و صحيح‌ را از آنان‌ ندارد. نگاهى‌ کوتاه‌ به‌ اينتر فصل‌ 2006-2007 بيانگر اين‌ حقيقت‌ تلخ‌ در مورد روبرتو منچينى‌ و تيم‌ پرستاره‌ اوست. در سرى‌A در هفته‌ اول‌ در خانه‌ فيورنتينا 3 بر 2 پيروز شد، مقابل‌ سمپدوريا در هفته‌ دوم‌ و در استاديوم‌ مه‌ آتزا يک‌ بر يک‌ مساوى‌ کرد، سپس‌ در المپيکوى‌ رم‌ با کسب‌ هر 3 امتياز به‌ صدر جدول‌ رسيد. در هفته‌ چهارم‌ مقابل‌ کيه‌وو در خانه‌ 4 بر 3 کرد و در هفته‌ پنجم‌ هم‌ در کاليارى‌ به‌ اولين‌ تساوى‌ اين‌ فصل‌ دست‌ يافت. اما در ليگ‌ قهرمانان‌ اروپا يک‌ باخت‌ در ليسبون‌ پرتغال‌ مقابل‌ اسيورتينگ‌ و شکستى‌ تحقيرآميز در مه‌آتزا برابر بايرن‌ مونيخ‌ اين‌ تيم‌ را به‌ عنوان‌ ضعيف‌ترين‌ تيم‌ گروه‌B معرفى‌ کرده‌ و شانس‌ صعود را از آنها گرفته‌ است. محروميت‌ پاتريک‌ ويه‌را و مصدوميت‌ استبان‌ کامبياسو مى‌تواند تا حدودى‌ منچينى‌ را از شر انتقادات‌ خلاص‌ کند اما بدانيد فقط‌ در همين‌ اندازه‌ به‌ او کمک‌ مى‌کند و فوتبال‌ بى‌رحم‌ اجازه‌ ادامه‌ دادن‌ در اين‌ مسير را از وى‌ خواهد گرفت، حالا هر چه‌ قدر او محبوب‌ باشد و چند جام‌ قهرمانى‌ را هم‌ براى‌ اينتر به‌ گل‌ نشسته‌ به‌ دست‌ آورده‌ باشد.

GG Buffon

GG Buffon

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 828 ارسال
شاید اخبار ورزشی رو دیده باشین که گفت کولینا رو به دلیل ارتباطات غیر قانونی با مدیران میلان به دادگاه احضار کردند. خوب به هر حال یه جا باید دستشون رو میشد دیگه.

Dorina

Dorina

هوادار یوونتوس

• اعضا
  • 195 ارسال

شاید اخبار ورزشی رو دیده باشین که گفت کولینا رو به دلیل ارتباطات غیر قانونی با مدیران میلان به دادگاه احضار کردند.
خوب به هر حال یه جا باید دستشون رو میشد دیگه.

ووآآآ...هاهاهاها!!! من دلم 2-3 تا ميلاني مي خواد!

Friend

Friend

• اعضا
  • 10863 ارسال

شاید اخبار ورزشی رو دیده باشین که گفت کولینا رو به دلیل ارتباطات غیر قانونی با مدیران میلان به دادگاه احضار کردند.
خوب به هر حال یه جا باید دستشون رو میشد دیگه.

ووآآآ...هاهاهاها!!! من دلم 2-3 تا ميلاني مي خواد!

سلام درنيا خانم
اوف چقدر خشن حرفيديد
به نظر من اين فساد باعث نميشه که به ميلان خشه اي وارد بشه
بالاخره برلوسکني الان آخر مافيا است
با تشکر

J U V E N T I N I

J U V E N T I N I

Amir_juvei

• اعضا
  • 10637 ارسال
سران باشگاه های میلان واینتر سخت در تلاشند تا جیجی رو به خدمت بگیرن

0 کاربر در حال خواندن این موضوع است