Jump to content

به جامعه مجازی هواداران باشگاه یوونتوس خوش آمدید
شما هم اکنون در حال مشاهده انجمن ها به صورت کاربر مهمان می باشید.در این حالت شما دسترسی به تمامی امکانات انجمن ندارید و امکان دریافت فایل ها به جز خود IPB را ندارید. اگر که عضو سایت می باشید اینجا را کلیک نمایید. در صورتی که تمایل به عضویت دارید اینجا را کلیک نمایید. عضویت در سایت رایگان می باشد!

Photo

هفته ششم دور گروهی لیگ قهرمانان اروپا : یانگ بویز 2 - 1 یوونتوس

40 replies to this topic

hoceynjuventini

hoceynjuventini

تیفوسی یوونتوس

• اعضا
  • 692 posts
  • Locationshiraz
ممنون آلگری
تشکر بچه‌ ها
  • mory, eⁿzº, tecra and 2 others like this
jűvęŅŢś f○r €V£ř

اِل کاپیتانو

اِل کاپیتانو

سینا هستم

• اعضا
  • 3,580 posts

عبرت بگیرند تا دست کم نگیرند

• Orphée, mory, tecra and 4 others like this

ETWmP_zXYAEadf_2.jpg

ace of glass

ace of glass

بهترین فرد فروم

• اعضا
  • 7,863 posts
  • Locationساری

با اومدن دیبالا تیم خوب شد یانگ بویز خوب بود توپارو رونالدو میزد این بلا سرمون نمیومد گل دوم دیبالا هم عالی بود ک رونالدو زد خرابش کرد در کل تجربه دردناک اما اینجا الگری بفهمه دو هافبکه نمیشه خیلی بهتره تا جلو .....ولی خوب حقم داش دیگه فک نمیکرد جلو یانگ بویزمم تیم نتونه دو هافبکه بازی کنه .....در کل الگری بازیو باخت باید ب دیبالا بازی میداد البته ب دلیل خطر مصدومیت میشه گفت کمتر ریسک کرد ....

بودن متوییدی سبب میشه تیمم ضد حمله نخوره کلا وسطو وادادیم خیلی بد بود یانگ بویز خیلی قد بلند داره  داگلاس کاستا عالی بو تیم خیلی حمله کرد و گل نزد این نیز بگذرد ....اما میشد برد گرفت همه تیم ها ایتالیایی باختند 

• Orphée, mory, tecra and 7 others like this

capture1_gp2v.jpg

El rey leon

El rey leon

respect my authoritah

• اعضا
  • 4,003 posts

نه عصبیم نه ناراحتم ، اتفاقا بازی قشنگ بود ، به عنوان تیم اول رفتیم بالا، هوادارا و بازیکنای یانگ بویزم انگار قهرمان چمپونزلیگ شدند .
توپامون هم خداییش گل نشد وگرنه باید با اختلاف میبردیم .

• Orphée, mory, tecra and 8 others like this

80a.jpg

It is sometimes hard in times like these to understand God's way. Why would he allow nine innocent people to be run down in the prime of their lives by a senior citizen who, perhaps, shouldn't be driving? It is then that we must understand God's sense of humor is very different from our own. He does not laugh at the simple "man walks into a bar" joke. No, God needs complex irony and subtle farcical twists that seem macabre to you and me. All that we can hope for is that God got his good laugh, and a tragedy such as this will never happen again.

vahid.juv

vahid.juv

هوادار یوونتوس

• اعضا
  • 589 posts
  • Locationgolestan-gorgan

خب بازی جالب بود. من که راضی بودم رونالدو به اندازه همه تاثیر های مثبتش تو کل حضورش تو این بازی گند زد خوبه ولی یکجا گنداشو میزنه باز اکی میشه. ترکیب الگری هم حتی رو شکم سیری بود. ولی داور بازی هم شکمش سیر بود امکان نداشت بازیکن پا به توپ رو نزنن همه رو زدن، امره جان هم ترکوندن؛ خلاصه تیم و کادر فنی و همه شل کرده بودن؛ الگری بازیکنای اصلی رو بازی نداد، استراحت داد داگلاس چپو شخم زد توپ هم نمیرفت تو 2 تا تیر خوردن؛ از اون بازی ها بود که ابر وباد و مه و خورشید و فلک کمک یانگ بویز بودن.

• Orphée, mory, tecra and 9 others like this

Mohamadjuve100

Mohamadjuve100

هوادار یوونتوس

• بن شده
  • 440 posts

ماسیملیانو الگری خدای تاکتیک و تکنیک و فوتبال، بهترین مربی قرن و قرن گذشته. عرض کنم خدمتتون "خدا" هم از آسمون هفتم بلند کنید بیارید. درست شنیدید الله و پروردگار و خدای تمامی اسمان ها زمین و ... بر فرض که باشش، اگه بودش بهش بگید بیا پایین کاریت داریم و باهاش قرارداد ببندید و بدیدش دست الگری. قطعا بلایی سرش میاره که از مقام خدایی انصراف بده.
این تیم با الگری هیچی نمیشه.
با این بازی جلوی یانگ بویز و این سطح بازی خدا به داد مرحله ی حذفی برسه.

Edited by moha684, 13 December 2018 - 01:49 AM.
حاجی کنترل کن خودتو، حذف که نشدیم که

• mory, tecra, ace of glass and 1 other like this
پس تحمل کن، تحمل ستون بودن را:<br><br />ستونی از نور که فقط پرندگان کور <br><br />بَرو تکیه می‌زنند.

juvenilia-xs

juvenilia-xs

داره تیفوسی میشه

• اعضا
  • 273 posts

ترکیب اولیه ، نسبت به شرایط بازی ، خوب نبود.

بازی دادن به ذخیره ها در این شرایط ، خیلی بهتر بود. دیدید که روگانی با انگیزه بود. حتی کاستا با اینکه دقایقی خوب هم نبود ، ولی به خودش اومد و بهتر بازی کرد. می تونستیم بازی رو با ماتیا پرین و مویس کین _ به جای هر کدوم از بازیکنای خط حمله _ که پیشنهاد من رونالدو هست ، شروع کنیم. انگیزه ی جوانترها و کلا نیمکت ذخیره در این جور بازیهای نه چندان مهم ، بهتر جواب میده.

بنتانکور خوب بود. ساندرو بعد از پنالتی ای که داد وضعیتش بهتر شد. پنالتی هم بخشیش عیب از پاس ریسکی ای بود که براش فرستادن.

حضور دیبالا از ابتدا واقعا لازم بود. یکی به این دلیل که آماده ست. بعد به این دلیل که آمار گلهاش رو بهبود ببخشه. سوم به دلیل اینکه به نظرم تاکتیک تیم _حداقل در نیمه ی اول_  چیزی غیر از سانتر بود و تیم اصرار برای حرکت از عمق داشت که نبود با نبود دیبالا ، شبیه یک جوک بود. گل مردودمون رو اگر در آمار بهترین گلهای امسال دخیل کنن ، جزو بهترینها خواهد بود. خیلی قشنگ بود. 

رونالدو خوب نبود. بغیر از موقعیت گل، چند موقعیت دیگه رو هم در آفساید وایساده بود. حضور مانژو در حالی که سانتر کم بود اشتباه بود. یا نباید می بود یا این همه سانتر کننده باید  سانتر می فرستادن. فقط اواخر بازی یادشون افتاد باید سانتر کنن که مجبور هم بودن. مانژو کمتر عقب اومد و ارزشهاش بیشتر معلوم شد. بازیکن کاملیه. دادی که آلگری کشید فکر کنم این بار هم رو سر برناردسکی بود که به نظرم زیاد بد هم بازی نکرد. ولی خب آماده نبود.

معلوم بود که تیم یانگ بویز با نفرات زیاد دفاع خواهند کرد. پس توی محوطه شون جمع میشن و نمیشه تو عمق بهشون ضربه زد. اونم مایی که نه دیبالا رو داشتیم و نه تمرینی برای این کار انجام شده. حداقل در تفکرات آلگری نبوده و نیست. پس با توپ های بلند خیلی راحت میشد اینقدر بهشون فشار آورد که بالاخره وا بدن. گلی که روی ضد حمله خوردیم رو قشنگ کار کردن.

باخت و گل و اینها مهم نیست. پیر شدم از استرس خوب بازی نکردن و تاکتیک اشتباه . وقتی یه کار مثبت انجام میدیم با خودمون عهد کردیم که با انجام یه کار منفی ، خنثی ش کنیم.

====================

اتلتیکو - تاتنهام - لیورپول - شالکه - آژاکس و لیون ، تیمهای دوم گروههای دیگه هستن. صرف نظر از خصلتی که فوتبال داره ، در کل تیمهای هجومی قرعه ی بهتری ان برامون.

• mory, eⁿzº, tecra and 6 others like this

.

tecra

tecra

داره تیفوسی میشه

• اعضا
  • 2,512 posts

برای اینکه بازیکنا مغرور نشن باخت خوبی بود.. زمین هم طوری بود که اصن نمیشد بازی کرد. بالاخره یه مصدوم هم از این زمین دادیم. 

کاستا و برناردسکی به معنای واقعی فاجعه بودن.. اصن مغز تو کله شون نیست (+ دی شیلیه با سانترهای بی هدف و باری به هر جهت). 

پیانیچ هم که دیگه نیاز به گفتن نداره.. بنتانکور ازش موثر تره. امیدوارم نیم فصل دوم امره جاشو در ترکیب اصلی بگیره. هم شوت میزنه هم دفاع بلده

---

دست منچستر درد نکنه

• Orphée, ace of glass, amirali2001 and 3 others like this

mee present

mee present

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1,518 posts

^^^^^^

برنا به نظر چند تا سایت بهترین بازیکن یووه بود و طبق نمره دهی سوفا هم همینطور. هواسکورد ندیدم ولی اونم بالاست احتمالا

اتفاقا بازی خوبی کرد با اینکه تیم کلا بی برنامه بود

در مورد آلگری دیگه نمی تونه بدون ضد فوتبال بازی کنه

همینکه هست

ولی مسئله اینه دو هافبک یا سه هافبک فرقی نداره. ض  د  فوتبال بشه بازی کرد خوبیم از نظر آلگری نشه می شه مثه این بازی

به هر حال مجبوریم تحمل کنیم. بدترین مربی که داره من مجبور می کنه بگم دمت گرم کاپلو

ولی تیم یه سری پتانسیلا نشون داد حیف که ساری رفت

• Orphée, tecra, ace of glass and 3 others like this

cr7

cr7

تیفوسی یوونتوس

• اعضا
  • 701 posts

درجه هوای برن سوئیس منفی 2 تا 5 درجه بوده....شاید تاثیر داشته

با 2 باخت تو گروه انتظار قهرمانی  نباید داشته باشیم

• Orphée, mory, tecra and 6 others like this

spinning-juventus.gif FORZA JUVENTUS Juventus.png

مهربان تر و پوست کلفت تر باشید(علیرضا و من)

Jack Sparrow

Jack Sparrow

بی وفا

• اعضا
  • 2,628 posts
از حالا بترسیم یا چی ؟
  • Orphée, tecra, -OMID- and 1 other like this

اون که من دوسش دارم

اون که من دوسش دارم

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2,581 posts

- هر چی قرعه سختتر باشه به سود  یووه است

• Orphée, tecra, ace of glass and 4 others like this

Dreamer

Dreamer

بازیکن اخراجی

• اعضا
  • 6,016 posts
  • LocationKhorram Abad
صدرنشین رفتیم بالا ولی این اصلا ارزشی نداره برام! در واقع ضعف منچستریونایتد باعث شد ما صدرنشین بشیم!

از آلگری زیاد انتقاد شده دیگه واقعا حوصله ی انتقاد نیس فقط با فحش میشه از خجالتش در اومد... اما ی کسی مثل رونالدو چرا اینطور خراب میکنه؟ فقط رو دو صحنه با کنترل اشتباه دو موقعیت رو هدر داد! رو ی صحنه پاس میداد مانژو رو با گل خالی تنها میذاشت! دیگه اوج هنرش مردود کردن گل دیبالا بود! حالا اینکه تو آفساید بود هیچی مرد حسابی تو ک پشتت ب دروازس چرا میپری توپو با سر بزنی؟ اگه توپ ب سرش میخورد صد در صد میرفت بیرون! هر چند ب هر حال گل مردود شد و ایشون وظیفشو ب نحو احسن انجام داد! مرسی آقای رونالدو فقط انتظار داشتم بعد پایان بازی لباس یووه رو دربیاری و با لباس یانگ بویز بری تو جشنشون شرکت کنی! رونالدو تو لیگ خیلی خوب بوده کسی منکرش نیس اما تو اروپا جز ضرر چیزی برای یووه نداشته ی بار اخراج ی بار موقعیت های مسخره ای ک از دست میده... ی گل هم ب منچستر زد ک باختیم و ارزشی نداشت!

چرا میگین چمن مصنوعی؟؟؟ مگه منچستر رو همین چمن سه هیچ نبرد؟ چمن دیشب مصنوعی تر بود؟ اینا خیر سرشون بازیکن حرفه ای هستن.. قبلش رو چمن مصنوعی تمرین کردن و اصلا هر باشگاهی ی زمین چمن مصنوعی داره واسه تمرین واسه اینجور بازیا...

دیبالا همون ده دقیقه از کل تیم بهتر بود اصلا بیرون بودنش اشتباه بود.. این تیم تو اروپا ب هیچی نمیرسه ......
  • Orphée, mory, GG.B1 and 10 others like this
<p>ما در رنگها زندگی می کنیم اما رویاها سیاه و سپیدند...</p>

Guest_A Tribute To Buffon_*

• مهمان

اگه به تک بازیه تمام تیم های مطرح به جز بارسا تو اروپا این فصل شکست های بدتر از یووه داشتند. اصلا ترکیب اولیه بازی رو ببینید .

• Orphée, tecra, ace of glass and 5 others like this

Mohamadjuve100

Mohamadjuve100

هوادار یوونتوس

• بن شده
  • 440 posts

چرا رونالدو گل نمیزنه؟ در واقع رونالدو هر گلی که میزنه از خلاقیت خودشه!
هیگوایینی که زیر نظر ساری بهترین گل زن تاریخ سری آ بود بعد از 2 فصل آنچنان بلایی سر این بازیکن اورد که حتی جلوی رئال دروازه خالی هم گل نمیزد و هیچ تیمی حاضر نبود مهاجم 90 میلیونی رو پنجاه میلیون زیر قیمت بخره، نهایت قرضی دادیم میلان اونم نمیخواد دائمیش کنه!
دیبالایی که فوق العاده بود تو همون پالرمو ولی باز همون درخشش تو گلزنی مربوط به خلاقیت خودشه. هرچند همانند هیگوایین، دیبالا رو هم نابود کرده با عقب بردن این بازیکن تو ترکیب و خارج کردن از بازی. کافیه تنها مقایسه بشه با ماریو ایکاردی که متوجه ی یه سرطانی به اسم مکس الگری بشیم!!
بله بدون شک رونالدو کسی که 5 توپ طلا و n گل زده تو اروپا داره زیر نظر ایشون افت میکنه.
مرتیکه ی .... انچنان اعتماد به نفسی به یانگ بویزیا داده بود که طرفداراشون داشتن سرود قهرمانی میخوندن.
باور بفرمایید نزدیک به دو دهه ست فوتبال تماشا میکنم. هیچ تیمی به بدی این تیم ندیدم تو خلق موقعیت و کارهای ترکیبی. به جرات میتونم بگم این تیم حتی جلوی تیمای ایرانی هم میکشه عقب و منتظر ضدفوتبال میمونه که ناشی از تفکرات سرطانی به نام الگریه!

• GioVanni Agnelli, Orphée, mory and 8 others like this
پس تحمل کن، تحمل ستون بودن را:<br><br />ستونی از نور که فقط پرندگان کور <br><br />بَرو تکیه می‌زنند.

• مهمان

امیدوارم بعد از شروع پیروزی های یووه در مراحل حذفی متوجه باشید این بازیکنان همون بازیکنان هستند و مربی هم تغییر نکرده !  وقتی اعتقادی به مربی و سبک کاریش ندارید و ادعا می کنید این مربی بازیکنان رو نابود میکنه بعد از پیروزی هم نمی تونید ادعا کنید بردها شانسی بدست اومدند ! 

یعنی چی الگری بازیکن خراب کنه ! وضعیت پوگبا رو ببینید ! زیر نظر الگری چی بود الان چیه !
وضعیت ویدال رو ببینید ! کدوم بازیکن از زیر دست الگری رفت و درخشید ؟ هیگواین هنوزم همونی هست که تو ناپولی بوده ، الانم تو میلان گل خالی نمیزنه ! همه دنیا میدونند هیگواین بازیکن بازی های بزرگ نیست. تو ناپولی چه کار شاخی کرده هیگواین ؟ کل تیم براش موقعیت درست میکردند اینم تمام کنندگی خوبی داشت گل میزد. اما سبک بازی یووه متفاوته. فعلا هم این سبک بازی بسیار عالی جواب داده. ایکاردی تمام کنندگیش از هیگواین حتی شاید بیشتر هم باشه اما تو جریان بازی هیچ کاری نمیکنه. این مهاجم بدرد تیم الگری نمیخوره.

گل گله ! برد هم برده ! این که چرا گل های دیبالا فردیه گل های رونالدو فردیه چرا تیکی تاکا نیست چرا کارهای ترکیبی نیست نظر شماست ! فصل قبل این تیم تو کل  اروپا یکی از بهترین خط های حمله رو داشته . امار گل زنی بسیار بالا بوده. 

یه عده میگند پیانیچ زیر نظر الگری نابود شده . من از روز اول گفتم پیانیچ یه سطح پایین تر از بازیکنی مثل وراتیه. مقایسه اش با پیرلو هم اشتباهه چون سطح بازی و کلاس بازیش بشدت پایین تره. تو رم همین بوده و تو یووه هم بهتر از این نمیشه. بله اگه کنار پیانیچ راکیتیچ و پوگبا بازی کنند اون موقع توانایی هاش رو بهتر میتونه نشون بده. اما کنار خدیرا و بنتانکور همینه که هست. پیانیچ تو رم کنار نایگولان و استروتمن و دروسی بازی میکرد. یه رونالدو اومده یادتون رفته چه بازیکنان شاهکاری تو ترکیب داریم. 

بله رو کاغذ دیبالا کاستا برناردسکی رونالدو مانژوکیچ کوادرادو باید همه تیم ها رو له کنند. اما فوتبال رو 11 نفر بازی می کنند و3 فقط  تاشون مهاجم اند. 

• Orphée, tecra, ace of glass and 4 others like this

Guest_miladcr7_*

Guest_miladcr7_*
  • مهمان

سلام راستش دیشب عصبانی بودم واقعا ولی ترجیح دادم پستی نزنم ک حرف الکی توش نباشه

نظر من راجب بازی دیشب م کل مرحله گروهی اینه :

اولین بحث اینه که دوستان عزیز من شما نباید انتظار داشته باشید یووه مثل ایتالیا همه تیما رو درو کنه اینجا ، مطمئن باشید یانگ بویز از خیلی تیمای ایتالیا سرحال تر و بهتر بازی میکنه ، من 90 دقیقه بازی این تیم رو با منچستر یونایتد دیدم و واقعا منچستر رو توی قوطی کرده بودن و تیم اصلا ضعیفی نیست و در ضمن یووه خط دفاعیش رو تقریبا تغییر داده بود ، دیشب هم مشخص شد تحت ی بازی پر فشار روگانی ک هیچی حالا تجربه نداره ولی دی شیلیو اصلا در حد و اندازه های کانسلو نیست و تعجبم بیشتر ار اینه که چرا دارن با ساندرو تمدید میکنن؟ ب خدا قسم هیییچی هییییچییییی نداره این بشر ، ن تو دفاع خوبه ن توی حمله ن خلاقیت فردی نه ...

مرحله گروهی تموم شد و مهمترین مسئله این بود که سرگروه شیم که خدا رو شکر این مسئله رخ داد ، ب نظرم تنها بازی ضعیفی که از یوونتوس دیده شد نیمه دوم بازی رفت با منچستر و نیمه اول بازی برگشت با یانگ بویز بودش ، در کل ریتم بازیها خوب بود ولی من تا امسال بازیای یووه رو جدی دنبال نمیبکردم ولی ی مسئله خیلی برام جای سوال داره  ، رونالدو وقتی ب رئال رفت اون موقع چیزی نزدیک ب 7 یا 8 سال از اخرین قهرمانی رئال توی اروپا گذشته بود ولی جوری ب بازیکنا القا شده بود که خودشون رو توی اروپا جر میدادن، انگاری اخر الزمان میشد اگه میباختن و نتیجش شد این که توی 5 سال 4 بار cl گرفتن ولی نمیدونم چرا این مسئله توی بازیکنای یووه نیست ، توی سری آ خودشون رو پاره میکنن ولی وقتی میان توی cl انگاری مثلا جام اینترتوتو هستش و  صرفا میگن ی بازی کنیم و بریم ، یا رویکرد ذهنی بازیکنا اینجوریه با این ترسی هستش که توی ذهن سرمربیه و ب بازیکنا منتقل شده  و این اصلا و ابدا خوب نیست 

و در اخر برمیگردیم به مهمترین مسئله که  بازیکنا هستند 

من کماکان روی نظر خودم پافشاری میکنم که این خط هافبک یووه بالاتر از لول سری آ نیستن ، و اصلا و ابدا در حد cl نیستن ، همون پیانیچ هم ک بهترین بازیکن خط وسطه واقعا بدون هیچ گونه خلاقیتی بازی میکنه و صرفا ی سری پاس عرضی میدن فقط 

برناردسکی هم دیشب بعد از مدت ها مصدومیت برگشته بود و ب نظرم بدک هم نبودش و چند تا خطای خوب هم گرفت 

و درنهایت عزیزدردونه الگری ، بنتانکور 

انصافا بازیکن خوبیه در این بحث شکی نیست ولی بازم میگم بازی یک مقدار پرفشار باشه و تیم حریف خط هافبک خوبی داشته باشه بنتانکور به محو ترین فوتبالیست ممکن تبدیل میشه و اصلا معلوم نیست کجاست ، دیشبم من که هیییچی از این بازیکن ندیدم 

متاسفانه خط هافبک یووه هیچ خلاقیتی در رسوندن پاس ب مهاجما نداره دیشب هم گل روی همکاری رونالدو و دیبالا بود و یووه حتما حتما باید توی ژانویه یکی دو تا هافبک بگیره که ی تکونی ب خط هافبک بده 

مگه نه با تیمایی مثل یووه و سیتی و ختی لیور این تیم حرفی برای گفتن نداره چون موتور محرکه ی تیم خط هافبکشه و خط هافبک ما توی بازیای بزرگ حرفی واسه گفتن نداره 

حتی بازی برگشت با والنسیا هم هیچی نداشتیم 

و ی چیز دیگه اینکه اقا حداقل یکم سانتر کردن رو تمرین کنن ، چرا این سانترا اینقدر بی کیفیت هستش ؟؟؟؟

توی تمام این فصل ندیدم الکس ساندرو و داگلاس کاستا ی سانتر درست و حسابی کرده باشن حتی کانسلو هم همینطور 

بابا سانتر میزنید سانتر درست و درمون بفرستید ، بیشترین پاس گل رو رونالدو توی رئال از کارواخال و مارسلو میگرفت ، و این دو تا بیشترین امار پاس گل توی اروپا رو داشتن 

ببخشید اگه طولانی شد 

• Orphée, tecra, ace of glass and 6 others like this

Mohamadjuve100

Mohamadjuve100

هوادار یوونتوس

• بن شده
  • 440 posts
خب از قرعه ی لیورپول میترسیم. چرا میترسیم؟
دلیل این ترس قطعا خط حمله ی فوق العاده تیم کلوپه! تیمی که فوق العاده پرس میکنه و تو کارهای ترکیبی بینظیره!
خب خط حمله ی این تیم رو کی تشکیل میده؟ صلاح - فرمینو - مانه!
کدوم یکی از اینا قبل از رفتن به لیورپول ستاره بودن ؟
کدوم یکی از اینا قبل از رفتن به لیورپول بازیکنی تاثیرگذار تو این سطح بودن؟
همه ی ما صلاح رو تو رم دیدیم
آمار فرمینو و مانه هم مشخصه قبل از رفتن به لیور و تیم های قبلیشون!!
کدوم یکی از این 3 تا در تیمای قبلیشون استعدادی بهتر از برناردسکی فیورنتینا بودن؟ (که بارسا دنبالش بود!)
کدوم یکی از این 3 تا استعداد و توانایی های دیبالا رو دارن؟
بله درسته یووه به هیچ وجه حتی با این خط هافبک مشکل بازیکن نداره.
(کلوپ با هندرسون و واینالدوم و میلنر و لانانا !!! اگه فقط اسم اینا رو ببینی میگی این خط هافبک در حد تورینو هم نیست ولی با این تیم به فینال اروپا رفت.)
مشکل ما از شخصیه که این بازیکنا زیرنظرش تمرین میبینن و بازی میکنن.
یه شخصی که تیم رو موش ازمایشگاهی خودش کرده.
وگرنه مربی اگه مربی باشه با یه مشت بازیکن کم نام و نشان هم میتونه بازی سطح بالایی رو انجام بده. حداقلش اینه دوتا کار ترکیبی از تیم میبینم. بیننده خسته نمیشه از تماشای بازی کسالت بار تیم.
یه لحظه، فقط یه لحظه تصور کنید صلاح، فرمینو، مانه زیر دست الگری بودن چه بلایی سر این بدبختا میاورد
آیا سرجمع 10 تا گل میزدن؟
طبیعتا نه! چون هیچکدوم اینا استعدادی بالاتر از برناردسکی و دیبالا ندارن.
مشکل نه از رونالدوست نه دیبالا نه کاستا نه برناردسکی نه پیانیچ و بنتانکور!
قبل از انتقاد از هر بازیکنی، اون سبکی که درش قرار گرفته و وظایفی که ازش خواسته شده باید مورد بررسی قرار بگیره!
  • Orphée, mory, L'Avvocato and 7 others like this

Jevdelffon

Jevdelffon

تیفوسی یوونتوس

• اعضا
  • 1,016 posts
همونطور که گفتم یانگ بویز چون چیزی واسه از دست دادن نداشت و در لیگشون تقریبا قهرمان شدن بنابراین سعی کرد جلو چشم هوادارهاش برنده بشه. ولی من ناراحت نیستم به نظر من این شکست چندان مهم نبود،مهم مراحل حذفیه. با اینکه هنوز از رونالدو و حضورش تو یووه اصلا خوشم نمیاد ولی اگه اگه همون رونالدو همیشگی باشه تو مراحل حذفی و تو بزنگاه های حساس خودشو نشون میده و تجربه بالاش تو لیگ قهرمانان رو اثبات میکنه
  • Orphée, mory, ace of glass and 5 others like this

cover_1440_x93r.jpg

farzad-t

farzad-t

هوادار یوونتوس

• اعضا
  • 301 posts
متاسفانه یا خوشبختانه نتونستم بازیو ببینم. ولی وقتی نتیجه رو دیدم دو دقیقه هنگ کردم. نتیجه قابل دفاع نیست و چمن مصنوعی، سرمای شدید، استراحت بازیکنان اصلی و غیره نباید باعث این نتیجه میشد. ایده‌ای ندارم که بازی از لحاظ تکنیکی و تاکتیکی چطور پیش رفته. ولی از سه جا خلاصه بازی رو دیدم. نکاتی رو که متوجه شدم اکثرشو دوستان اشاره کردن.
سیستم‌های دوهافبکه مثل ۴-۴-۲ یا ۴-۲-۳-۱ با وجود پیانیچ به درد ما نمیخوره. مگر اینکه از خیر پیانیچ بگذریم و با مثلا امره - متوییدی یا متوییدی - خدیرا بازی کنیم. اگه اصرار به فیکس بودن پیانیچ هست ناگزیر هستیم از سه هافبکه بازی کردن. آلگری همونطور که بعد از بازی برگشت با منچستر فهمید بارزالی تعویض اشتباهیه و دیگه مرتکبش نشد، این بازی هم فهمید دوهافبکه با پیانیچ جواب نمیده.
توپ‌های زیادی از دست دادیم. رونالدو اگه روز خوبش بود راحت میتونست هت‌تریک کنه. کاستا هم حقش بود یه گل بزنه؛ هرچند که گل اولی رو که خوردیم بخاطر پاس بدش به ساندرو بود. چندتا موقعیت عالی از ‘عمق’ دفاع حریف به دست آوردیم که نشونه خوبیه.
واقعا بدشانس بودیم ولی به هر حال نباید میباختیم.
  • Orphée, mory, tecra and 7 others like this

20i_48132_1_480x300.jpg

Reply to this topic

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users