پرش به

به جامعه مجازی هواداران باشگاه یوونتوس خوش آمدید
شما هم اکنون در حال مشاهده انجمن ها به صورت کاربر مهمان می باشید.در این حالت شما دسترسی به تمامی امکانات انجمن ندارید و امکان دریافت فایل ها به جز خود IPB را ندارید. اگر که عضو سایت می باشید اینجا را کلیک نمایید. در صورتی که تمایل به عضویت دارید اینجا را کلیک نمایید. عضویت در سایت رایگان می باشد!

تصویر

سرگی میلینکوویچ ساویچ

- - - - -

• لطفا وارد حساب کاربری خود شوید تا بتوانید پاسخ دهید
65 پاسخ برای این موضوع

ace of glass

ace of glass

بهترین فرد فروم

• اعضا
  • 7863 ارسال
  • Locationساری

نیاز ب فروش متوییدی داریم شدیدا ....نیاز  فروش بنتانکور داریشم شدید ...نیاز ب فروش روگانی داریم شدیدا و با ارامش میتونیم یک دفاع یا یک هافبک بخریم و البته ک نیاز ب دور انداختن هیگواین داریم ک تا الان نایکاردی اومده بود اگر این رفته بود

• mory, tecra, amirali2001 و 1 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

capture1_gp2v.jpg

Orphée

Orphée

بازیکن آزاد

• ستاره برتر فروم
  • 6359 ارسال
  • LocationRasht

از موجی پرسیدن اگه هنوز تو یووه بودی، چه حرکتی تو مرکاتو میزدی؟ گفته میلینکوویچ-ساویچ رو میخریدم و به پوگبا ترجیحش میدم! چون همین الانشم داره تو لیگ ما بازی میکنه، جوونه، میتونه هافبک، مدافع و مهاجم بازی کنه با توجه به سر همه کاره ای که داره و فکر میکنم بازیکن کاملیه و به درد فوتبال ایتالیا و یووه میخوره... ولی نگفته که کی میخواد با اون مردک نچسب لوتیتو مذاکره کنه! :29:

They SURVIVED ... That's What Make Them Assets ! i

JB.png

Dreamer

Dreamer

بازیکن اخراجی

• اعضا
  • 6042 ارسال
  • LocationKhorram Abad
هیچ خبری در مورد میلینکوویچ و یووه وجود نداره و این ناراحت کنندس... مدیرا تمرکزشون رو پوگبا هست پوگبایی ک افت کرده، زیاد مصدوم میشه، رقم انتقالش بالاست، حقوقش نجومیه، خائنه! ناز داره! درد بی درمون داره... جز از نظر تبلیغاتی پوگبا برتری نسبت ب اس ام اس نداره! پوگبای چند سال پیش شاید اما این پوگبا ن! چ بسا اگه میلینکوویچ ملیتش صربستان نبود و تو باشگاه گنده تری توپ میزد پوگبا همون 1 برتری رو هم نداشت...

مشکل اینجاست با اوج گیری لاتزیو کندن بازیکن ازشون خیلی سخت تر از گذشته شده همچنین با تنش هایی ک بین لوتیتو و آنیلی ب وجود اومد وضع بدترم شده...
  • Orphée, mory, AliReZaZa و 4 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند
<p>ما در رنگها زندگی می کنیم اما رویاها سیاه و سپیدند...</p>

اِل کاپیتانو

اِل کاپیتانو

سینا هستم

• اعضا
  • 3580 ارسال

پوگبا کیلومتر ها از SMS بهتره. 

درسته افت کرده و فُرمش رو از دست داده، اما استعداد و توانایی که از دست دادنی نیست.

یک پوگبا آماده میتونه به توپ طلا هم فکر کنه.

• Orphée, mory, tecra و 2 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

ETWmP_zXYAEadf_2.jpg

Dreamer

Dreamer

بازیکن اخراجی

• اعضا
  • 6042 ارسال
  • LocationKhorram Abad
توتو تیتر اصلیشو ب یووه و میلینکوویچ اختصاص داده! البته بی ارتباط ب بازی امشب نیست!

میلینکوویچ میتونه ی خرید عالی باشه اگه لاتزیو این فصل سهمیه سی ال نگیره ک احتمالش بالاست راحت تر میشه جذبش کرد مشکل اینجاست ما هم پول نداریم! خرید SMS رو ب خرید پوگبا ترجیح میدم!
  • mory, tecra, D E L P I E R O و 2 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

Dreamer

Dreamer

بازیکن اخراجی

• اعضا
  • 6042 ارسال
  • LocationKhorram Abad
هر سال صحبت از جذب میلینکوویچ یا پوگبا هست و هر بار این تاپیکو میارم بالا و میگم میلینکوویچ از پوگبا بهتره و در نهایت ن ایشون میاد ن پوگبا! :fp:
  • حامد, Orphée, mory و 9 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

Jack Sparrow

Jack Sparrow

بی وفا

• اعضا
  • 2634 ارسال
من اگه از امروز شروع کنم زودتر از ساویچ بازیکن یووه میشم.
  • حامد, Orphée, mory و 4 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

Orphée

Orphée

بازیکن آزاد

• ستاره برتر فروم
  • 6359 ارسال
  • LocationRasht

اُمیدوارم مثه قضیۀ دیه گو نشه که چندین سال تقریباً همۀ هوادرا میگفتن کاش بیاد و مشکل خلاقیت تیم رو حل میکنه و مدیرا هم بالاخره گوش کردن و بقیه اش هم که دیگه جزوی از تاریخه...

وضعیت فعلی و مریضی تیم فعلی هم اونقدرا کمتر از اون سالها نیست...

میخوام بگم ایکاش کل جوانب بررسی بشه. سن و ذهنیت بازیکن ، لوتیتو ، حقوق (همین الانش داره ۳.۲ از لاتزیو میگیره که اصلاً پایین نیست) و...

• حامد, mory, eⁿzº و 8 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

JB.png

back to juve

back to juve

تازه به ما ملحق شده

• اعضا
  • 2086 ارسال

آخرین اخبار اینه که لوتیتو از فروش ساویچ به یووه خودداری میکنه دلیلشم اینه که میخواد این بازیکن رو به لیگ انگلیس(منچستر) بفروشه با 70 میلیون یورو

پیشنهاد یووه واسه 70 میلیون طوری که میخواد طی چندین سال پول این بازیکن رو بده، و پیشنهاد اینتر هم کمه، پس تقریباً خرید این بازیکن رو منتفی بدونین

• saeed-nedved, AliReZaZa, tecra و 5 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند
dme48gukzvs8_t.jpg

Dreamer

Dreamer

بازیکن اخراجی

• اعضا
  • 6042 ارسال
  • LocationKhorram Abad
باز هم تابستون شد و باز هم اخبار میلینکوویچ و در ادامه احتمالا عدم پیوستن sms ب یووه! البته این سری جداییش از لاتزیو قطعی ب نظر میرسه اما بر خلاف هر سال یووه شانس اول نیست حتی تو خود ایتالیا !
  • حامد, GioVanni Agnelli, Orphée و 7 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

drughi1990

drughi1990

تازه به ما ملحق شده

• اعضا
  • 715 ارسال
  • Locationzahedan
اینم مثل مورد کاوانی اخرش برا بقیه ست البته شنیدم میخوام روولا رو بزارن تو قرارداد که خریته و اگر این درست باشه بنظرم لاتزیو خیلی باید احمق باشه معامله نکنه
  • GioVanni Agnelli, Orphée, tecra و 4 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

Dreamer

Dreamer

بازیکن اخراجی

• اعضا
  • 6042 ارسال
  • LocationKhorram Abad
گاتزتا هر روز میلینکوویچ رو ب ما لینک میکنه! ظاهرا کلید این انتقال در دست روولاست کاش شوخی شوخی جدی بشه. خودمم با این ک میلینکوویچ رو خیلی دوست دارم اما معاوضش با روولا رو نمی پسندم. ولی خب را‌های دیگه‌ای هم قطعا هست.خط هافبک پوگبا-میلینکوویچ خیلی جذابه
  • حامد, GioVanni Agnelli, Orphée و 7 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

GioVanni Agnelli

GioVanni Agnelli

-

• ادمین
  • 21134 ارسال
- به دست آوردن SMS خیلی عالیه،
شخصا سالهاست که آرزوی دیدنش رو در لباس یووه دارم، به لحاظ فوتبالی و شخصیتی هم بازیکن قابلی هست و استانداردهای یووه رو داره
ولی معاوضه ش با روولا می‌تونه یک اشتباه بزرگ باشه،
  • حامد, Orphée, alireza.de710 و 9 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

bahman_alex

B a H M a N

GioVanni Agnelli

●•٠·˙Ȥɛɗɲέƙ Ɠгƴɡɛгɑ˙·٠•●

ϾĦɌƗSŦƗɅƝ ƤѺƲLSΣƝ

𝔃𝓭𝓮𝓷ě𝓴 𝓰𝓻𝔂𝓰𝓮𝓻𝓪

Orphée

Orphée

بازیکن آزاد

• ستاره برتر فروم
  • 6359 ارسال
  • LocationRasht

توتو اسپورت میگه برادرش یعنی وانیا (گُلر تورینو) به خونۀ جدید سرگی در تورین نقل مکان کرده! توتو اشاره داشته که یووه باید از دست بازیکنان مازاد آزاد بشه وگرنه قرارداد 5 ساله و حقوق 4 میلیونی + پاداشها آماده ست! 30 میلیونم لاتزیو...

=> اینکه یووه 30 میلیون بده وقتی سال بعد رایگانه و بخصوص تو فصلی که تو لیگ کنفرانس هم احتمالاً نیست ، کمی عجیبه...

• alireza.de710, alexdelpiero, Signora Omicidi و 6 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

JB.png

vahid.juv

vahid.juv

هوادار یوونتوس

• اعضا
  • 602 ارسال
  • Locationgolestan-gorgan

اقا من یه بار دیگه هم پرسیدم همچین جواب قانع کننده ای نگرفتم، یکی منو قانع کنه لطفا این اگر هافبک خوبیه و ما اینقدر آرزو داریم بیاد یوونتوس چرا هیچ تیم اروپایی دیگه ای سراغش نمیره خداوکیلی اینهمه تیم داریم که ۳ سوت اینو میتونن بخرن، یعنی حتی تاتنهام هم سراغش نمیره، اینهمه صحبت ازش میشه ولی ندیدم یه تیم حداقل خبر توافق شخصی باهاش بیاد بعد لوتیتو نزاره بره. هیچی. ریز هم تحت فشار قرار نگرفته لوتیتو برای فروش این. دیگه این فصل خدایی مفته دیگه ۴۰ میلیون، ۸۰ میلیون تونالی رو خرید نیوکاسل اینو نخرید. خیلی در عجبم.

لازم به ذکر است من خودم هر فصل منتظر بودم این بیاد یوونتوس، ولی طی نیومدن هاش و فروش نرفتنش، دیگه از فصل پیش این شک هر دفعه تقویت میشه که شاید این فقط بچه خوشگلی بیش نیست.

• GioVanni Agnelli, Orphée, tecra و 2 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

drughi1990

drughi1990

تازه به ما ملحق شده

• اعضا
  • 715 ارسال
  • Locationzahedan
با تمدید رابیو و اماده شدن پوگبا اگر واقع بینانه نگاه کنیم دیگه واقعا نیازی به ساویچ نداریم قبلا هم گفتم و باز هم تکرار میکنم پوگبا اگر مصدوم نباشه دو برابر ساویچ کارایی داره ما لوکاتلی روداریم که البته من مفت قبولش ندارم و از نظر من تنها برای نیمکت بازیکن خوبیه فاجیولی رو داریم و روولا هم قراره بیاد تیم اصلی با یه حساب سر انگشتی متوجه میشیم که غیر عقلانیه جذب ساویچ ،ما وه ا رو خریدیم و یه بازیکن از امپولی هم بهمون بشدت لینک شده پاریسی خب هممون میدونیم مشکل ما فولبکه و این دو بازیکن جذبشون کاملا مشخصه باید یه دفاع مطمئن بگیریم کولیبالی گزینه خوب و ارزونی بود که نشد یه جایگزین برای دیماریا هم نیاز داریم بقیه نقل و انتقالات دیگه بسته به فروش هامون داره از نظر من ما ترکیب خوبی داریم و کاملا میشه ازش انتظار قهرمانی داشت اگر الگری مربیمون نباشه
  • GioVanni Agnelli, tecra, L'Avvocato و 5 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

Serie A

Serie A

trequartista

• اعضا
  • 998 ارسال
  • LocationKurdistan

پدولا گفته اولویت میلینکوویچ -ساویچ موندن تو ایتالیاست.. با یوونتوس به توافق رسیده ، یووه بعد از فروش چند بازیکن سراغ خرید ساویچ میره :1:

• GioVanni Agnelli, Orphée, alireza.de710 و 6 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

back to juve

back to juve

تازه به ما ملحق شده

• اعضا
  • 2086 ارسال

با تمدید رابیو و اماده شدن پوگبا اگر واقع بینانه نگاه کنیم دیگه واقعا نیازی به ساویچ نداریم قبلا هم گفتم و باز هم تکرار میکنم پوگبا اگر مصدوم نباشه دو برابر ساویچ کارایی داره ما لوکاتلی روداریم که البته من مفت قبولش ندارم و از نظر من تنها برای نیمکت بازیکن خوبیه فاجیولی رو داریم و روولا هم قراره بیاد تیم اصلی با یه حساب سر انگشتی متوجه میشیم که غیر عقلانیه جذب ساویچ ،ما وه ا رو خریدیم و یه بازیکن از امپولی هم بهمون بشدت لینک شده پاریسی خب هممون میدونیم مشکل ما فولبکه و این دو بازیکن جذبشون کاملا مشخصه باید یه دفاع مطمئن بگیریم کولیبالی گزینه خوب و ارزونی بود که نشد یه جایگزین برای دیماریا هم نیاز داریم بقیه نقل و انتقالات دیگه بسته به فروش هامون داره از نظر من ما ترکیب خوبی داریم و کاملا میشه ازش انتظار قهرمانی داشت اگر الگری مربیمون نباشه

کلا اگر پوگبا نصف بازی ها رو هم بازی کنه یک پیروزی حساب میشه که نمیکنه! با در نظر گرفتن نبودن پوگبا یووه یک هافبک خوب میخواد امثال فاجوولی و روولا... اینا همش هافبکایه خیلی متوسطین که نمیشه روشون حساب کرد

• alireza.de710, alexdelpiero, tecra و 5 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند
dme48gukzvs8_t.jpg

Dreamer

Dreamer

بازیکن اخراجی

• اعضا
  • 6042 ارسال
  • LocationKhorram Abad
توتو اصرار عجیبی رو میلینکوویچ داره! حالا هم گفته حداقل یکی از بین آرتور و مک‌کنی در کنار زکریا باید برن تا یووه برای میلینکوویچ اقدام کنه... یعنی میشه؟!
  • GioVanni Agnelli, Orphée, alireza.de710 و 5 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

GioVanni Agnelli

GioVanni Agnelli

-

• ادمین
  • 21134 ارسال
^^^^

- به نظرم حفظ ربیو و پوگبا ربطی به ساویچ نداره و یووه بعد از خلاصی از دست بازیکن های مازاد (به ویژه هافبک ها) برای ساویچ اقدام رسمی می‌کنه
چه بسا که از همین الان باهاش بسته باشند و فقط منتظر خروج بازیکن ها هستیم.
زکریا که هفته بعد داره می‌ره، مک کنی هم احتمالا راهی ترکیه خواهد شد و ملو هم شاید فسخ ...

به نظرم ساویچ به تنهایی می‌تونه باعث ترقی و رشد خط هافبک سه.
  • Orphée, alireza.de710, alexdelpiero و 7 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

bahman_alex

B a H M a N

GioVanni Agnelli

●•٠·˙Ȥɛɗɲέƙ Ɠгƴɡɛгɑ˙·٠•●

ϾĦɌƗSŦƗɅƝ ƤѺƲLSΣƝ

𝔃𝓭𝓮𝓷ě𝓴 𝓰𝓻𝔂𝓰𝓮𝓻𝓪

0 کاربر در حال خواندن این موضوع است

0 کاربر، 0 مهمان و 0 عضو مخفی