پرش به

به جامعه مجازی هواداران باشگاه یوونتوس خوش آمدید
شما هم اکنون در حال مشاهده انجمن ها به صورت کاربر مهمان می باشید.در این حالت شما دسترسی به تمامی امکانات انجمن ندارید و امکان دریافت فایل ها به جز خود IPB را ندارید. اگر که عضو سایت می باشید اینجا را کلیک نمایید. در صورتی که تمایل به عضویت دارید اینجا را کلیک نمایید. عضویت در سایت رایگان می باشد!

تصویر

مارسلو

- - - - -

• لطفا وارد حساب کاربری خود شوید تا بتوانید پاسخ دهید
43 پاسخ برای این موضوع

نظرسنجی: مارسلو (27 کاربر رای داده است)

با جذب مارسلو موافقید ؟

1. بله (8 رای [29.63%])

درصد آرا: 29.63%

2. خیر (19 رای [70.37%])

درصد آرا: 70.37%

رای مهمانان نمی توانند رای دهند

Dreamer

Dreamer

بازیکن اخراجی

• اعضا
  • 6016 ارسال
  • LocationKhorram Abad
برای چندمین بار بحث حضور مارسلو در یووه مطرح شده! چندتا نکته هست این وسط اول اینکه تو این خبری ک من خوندم گفته شده یووه علاوه بر مارسلو ب ایسکو هم علاقه منده ک من حس میکنم این خریدا برای زیدانه! دوم با اینکه ساندرو ب تازگی تمدید کرده اما همچنان بحث رفتنش هست و همین چند روز پیش خبر علاقه یووه ب جوردی آلبا هم اومده بود! اینکه ساندرو با حقوق کم راضی ب تمدید شد هم در نوع خودش عجیب بود شاید میدونه رفتنیه؟!

من نظرم در مورد رفتن ساندرو و اومدن مارسلو مدام عوض میشه! الان دوس دارم ساندرو بمونه چون اولا نمیصرفه مارسلو با این سن و سال هم اندازه پول فروش ساندرو و چ بسا بیشتر براش خرج بشه! حقوقشم ک زیاده! هم اینکه خیلی دوس ندارم چپ و راستمون دیگه اینقد تهاجمی بشه! کانسلو و مارسلو تو حمله عالین ولی تو دفاع افتضاح! خب اینجوری زیاد جالب نمیشه همون کانسلو خودش کافیه ضمن اینکه ساندرو با اینکه مثل سابق تو کارای تهاجمی شرکت نمیکنه اما در عوض دفاعش ب لطف آلگری پیشرفت کرده سنشم ک خوبه واقعا دلیلی برای خرید مارسلو نمیبینم! شاید رونالدو داره پارتی بازی میکنه ک مارسلو رو بیاره نمیدونم! البته مارسلو 4 5 سال پیش در جواب خبرنگار ایتالیایی ک پرسیده بود اگه قرار باشه ی روزی تو سری آ بازی کنی کدوم تیمو ترجیح میدی؟ گفته بود یووه!
  • GioVanni Agnelli, Orphée, eⁿzº و 6 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند
<p>ما در رنگها زندگی می کنیم اما رویاها سیاه و سپیدند...</p>

GioVanni Agnelli

GioVanni Agnelli

-

• ادمین
  • 21022 ارسال

- نظر خاصی درباره مارسلو ندارم ولی قرارداد ساندرو صرفا برای مانور بیشتر روی فروشش انجام شد !

به نظرم یووه حتی 1% هم به فکر حفظ ساندرو نیست مگر اینکه مربی جدید خواهان ساندرو باشه.

• Orphée, mory, eⁿzº و 8 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

bahman_alex

B a H M a N

GioVanni Agnelli

●•٠·˙Ȥɛɗɲέƙ Ɠгƴɡɛгɑ˙·٠•●

ϾĦɌƗSŦƗɅƝ ƤѺƲLSΣƝ

𝔃𝓭𝓮𝓷ě𝓴 𝓰𝓻𝔂𝓰𝓮𝓻𝓪

حامد

حامد

ستاره برتر فـروم

• ستاره برتر فروم
  • 3579 ارسال

ماسیمو پاوان در گفتگو با RMC Sport

شایعه حضور مارسلو در تورین شاید محقق شود اما در حال حاضر باشگاه در حال ارزیابی شرایط اقتصادی این انتقال است؛ مارسلو 31 ساله است و دستمزد بالایی دارد و همین نیز مانعی قابل اعتنا در راه انجام این ترانسفر است.

• GioVanni Agnelli, Orphée, mory و 5 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

Tu sei la squadra del cuore

sempre in campo undici eroi

vinci l'impossibile e vai

Ti seguiremo anche noi

اِل کاپیتانو

اِل کاپیتانو

سینا هستم

• اعضا
  • 3580 ارسال

here's already an agreement with the Brazilian full-back for a four-year contract worth €12 million per season. [La Stampa]

• mory, Aminvo, L'Avvocato و 3 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

ETWmP_zXYAEadf_2.jpg

Mohamadjuve100

Mohamadjuve100

هوادار یوونتوس

• بن شده
  • 440 ارسال
والا بلا پول ضرر کردنه زدنش به چیز گاوه! این اسپیناتزولای بدبخت چی کم داره مگه که میخوان سالی 12 تا بدن به این که بعید میدونم تو کارهای دفاعی چیزی برای گفتن داشته باشه. اگر قرار هست از میل هجومیش استفاده کنیم خب همون اسپیناتزولا تکنیکش رو داره سرعتش رو هم داره.50 میلیونی رو که قراره به رئال بدیم واسه این. میشه یه هافبک خوب اورد
  • Orphée, mory, Aminvo و 6 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند
پس تحمل کن، تحمل ستون بودن را:<br><br />ستونی از نور که فقط پرندگان کور <br><br />بَرو تکیه می‌زنند.

Dreamer

Dreamer

بازیکن اخراجی

• اعضا
  • 6016 ارسال
  • LocationKhorram Abad

والا بلا پول ضرر کردنه زدنش به چیز گاوه! این اسپیناتزولای بدبخت چی کم داره مگه که میخوان سالی 12 تا بدن به این که بعید میدونم تو کارهای دفاعی چیزی برای گفتن داشته باشه. اگر قرار هست از میل هجومیش استفاده کنیم خب همون اسپیناتزولا تکنیکش رو داره سرعتش رو هم داره.50 میلیونی رو که قراره به رئال بدیم واسه این. میشه یه هافبک خوب اورد

پول خرید مارسلو از پول فروش ساندرو میاد از این جهتی مشکلی نیس. مشکل حقوق بالا و کمی هم سنشه!
  • Orphée, mory, Aminvo و 4 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

AliReZaZa

AliReZaZa

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2181 ارسال
  • LocationTehran,Iran
مدرسه پیرمردهااااا!!!!
  • Orphée, mory, Aminvo و 4 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

Mohamadjuve100

Mohamadjuve100

هوادار یوونتوس

• بن شده
  • 440 ارسال
^^
خب ساندرو رو میشه وارد معامله ی دیگری کرد. با پول فروشش هافبک خرید
  • mory, Aminvo و amirali2001 از این پست تشکر کرده است
پس تحمل کن، تحمل ستون بودن را:<br><br />ستونی از نور که فقط پرندگان کور <br><br />بَرو تکیه می‌زنند.

Camel Blue

Camel Blue

ddr94

• اعضا
  • 3695 ارسال
اقای یوونتوس شما جیب مارو نزن نمیخواد مدافع چپ تهاجمی بیاری
سخن بزرگان «خاله قزی»
  • mory, eⁿzº, Aminvo و 6 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

______ Never chase a bitch _______

اِل کاپیتانو

اِل کاپیتانو

سینا هستم

• اعضا
  • 3580 ارسال

چاق است و گران  :nish: 

_______

من به عنوان هوادار اصلا برام مهم نیست چه قدر برای انتقال ش به رئال و چه قدر به خودش به عنوان بازیکن دستمزد میدن . یووه خودش مطمئنا کلی مدیر مالی شاخ داره

شک من در امادگی مارسلو ـه ،  هم چاق شده ، هم میخ شده به نیمکت ، ریسک بزرگیه

• mory, Aminvo, L'Avvocato و 4 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

ETWmP_zXYAEadf_2.jpg

Camel Blue

Camel Blue

ddr94

• اعضا
  • 3695 ارسال
من نه مشکلی با قیمتش دارم نه حقوقش نه هیچ‌چیز دیگه مشکل من اینه که اگر همزمان مسی و امباپه رو هم بخریم بعدش باید دفاع چپ و راست بازیشون بدیم
  • mory, eⁿzº, L'Avvocato و 4 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

اون که من دوسش دارم

اون که من دوسش دارم

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2581 ارسال

من نه مشکلی با قیمتش دارم نه حقوقش نه هیچ‌چیز دیگه مشکل من اینه که اگر همزمان مسی و امباپه رو هم بخریم بعدش باید دفاع چپ و راست بازیشون بدیم

درسته .  عجب نکته جالبی و چه تفاهمی

من به هیچ وجه با اینجور روشها موافق نیستم . تمرکز بازیکن بهم میخوره و تمرکز بازیکنان کناری اونها هم بهم میخوره . تغییر پست بازیکن به این صورت اصلا مفید نیست و نظم تیم رو خراب میکنه . 

کما اینکه چرخشی دروازه بان بازی بدم هم همینجور 

دروازه بان خوب باید فیکس باشه 

@Camel Blue  عزیز 

منظور شما هم همین بود ؟

• eⁿzº, Aminvo, L'Avvocato و 4 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

Camel Blue

Camel Blue

ddr94

• اعضا
  • 3695 ارسال
^ تمرکز یک بخش هست که شما بهش اشاره کردی
من علاوه بر حرفای شما میخوام بگم وحدت فکری تیم الان بشدت بیماره
فکر نمیکنم در طول تاریخ کسی لیدرشیپ بودن رونالدو و میل بی نهایت تهاجمیش و قاتل بودنش شک داشته باشه ؛ لذا شما الان مشاهده کنید ما یک سگ شکاری به اسم رونالدو خریدیم که پوست ببر میکند و با دراگون های کالیسی جوان نشست و برخواست داشت الان تبدیل شده به سگ پشمالو سیرک که حلقه اتشین براش درست کنن از توش میپره و دم تکون میده .. مادامی که ذهنیت تیم باشگاه بیمار باشه ؛ من جمله مربی و تیم و بازیکن من همگی زودانزال میشوند و از رو شکم سیری بازی میکنند .. و این بیماری لاعلاج واگیردار به تمام بازیکن ها و حتی سایر عوامل تیم رسوخ میکنه در طول زمان .. پس خرید رونالدو و مارسلو و کاستا و برناردسکی و دیبالا و کوادرادو و اسپیناتزولا و کانسلو و امثالهم زمانی مفید واقع میشه و به راندمان میرسه که تیم با برنامه باشه وگرنه توفیق آنچنان که شایسته هست حاصل نمیشه
  • mory, eⁿzº, Aminvo و 8 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

farzad-t

farzad-t

هوادار یوونتوس

• اعضا
  • 301 ارسال

12 میلیون به ایشون حقوق بدیم، به دیبالا چقدر بدیم پس؟!

اگه میتونید به دیبالا هم 15 تا بدید و قرارداد مویزه کین رو هم با سالی 5 تا تمدید کنید... بسم‌الله.

ولی اگه نمیتونید، کلا بی‌خیال این بابا بشید وگرنه رختکن‌مون از دست میره.

• Aminvo, Signora Omicidi, AliReZaZa و 4 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

20i_48132_1_480x300.jpg

Dreamer

Dreamer

بازیکن اخراجی

• اعضا
  • 6016 ارسال
  • LocationKhorram Abad
رونالدو همچنان ب دنبال آوردن مارسلو ب یووه هست! رئال هم دیگه مثل گذشته ب حفظ مارسلو اصراری نداره! در واقع آینده بازیکنو ب خودش واگذار کرده ک میخواد بره یا بمونه!
  • GioVanni Agnelli, mory, eⁿzº و 4 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

Signora Omicidi

Signora Omicidi

Golden man

• اعضا
  • 3845 ارسال
  • LocationAhWaS
درصورت فروش الکس ساندرو ارزشش رو داره هرچند افت پارسالش حتی سران مادریدی رو هم به نگرانی وا داشته.

اما خب هرچی نباشه مارسلو مارسلوست و ارزوی هرتیمیه
قشنگ مارسلو بهلاوه ایسکو میتونن امار گلزنی کریس تو یوو رو دوبرابر کنن
  • mory, tecra و amirali2001 از این پست تشکر کرده است

Dreamer

Dreamer

بازیکن اخراجی

• اعضا
  • 6016 ارسال
  • LocationKhorram Abad
خب اخبار مارسلو روز ب روز داره جدی تر میشه! با رسمی شدن انتقال فرلاند مندی ب رئال، مارسلو جایگاه خودشو در خطر میبینه و ب جدایی از رئال فکر میکنه! رونالدو داره سعیشو میکنه بیاردش یووه. باید دید موضع یووه چیه
  • mory, eⁿzº, tecra و 3 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

اِل کاپیتانو

اِل کاپیتانو

سینا هستم

• اعضا
  • 3580 ارسال

مارسلو افت کرده و چاق هم شده. یکی دو سال پیش ارزو هر تیمی بود که مارسلو رو داشته باشه اما الان مطمئن نیستم خرید خیلی خوبی باشه

• AliReZaZa, tecra و Dreamer از این پست تشکر کرده است

ETWmP_zXYAEadf_2.jpg

satfootball

satfootball

تیفوسی یوونتوس

• اعضا
  • 4110 ارسال

بعید نیست مدیران یووه این کفتار ییر رو بخرن

• alexdelpiero و tecra از این پست تشکر کرده است

در فوتبال نهاوند مرغ یک پا دارد :45: :45: :45:

Dreamer

Dreamer

بازیکن اخراجی

• اعضا
  • 6016 ارسال
  • LocationKhorram Abad
دو سال پیش ک جوونتر بود و مهمتر از همه رو اوج بود هم زیاد نظر مساعدی بهش نداشتم چ برسه الان ک فرتوت شده و نیمکت نشین شده! امروز خبر اومده یووه بهش علاقه منده و ب نظر بیش از یک شایعس...

البته ک ساندرو هم دست کمی از ایشون نداره! اگه با قیمت خوبی فروش بره و مارسلو ارزون بیاد فک نکنم از نظر فنی آب از آب تکون بخوره بلکه سود هم بکنیم از بعد اقتصادی!
  • Orphée, mory, eⁿzº و 3 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

0 کاربر در حال خواندن این موضوع است

0 کاربر، 0 مهمان و 0 عضو مخفی