پرش به

به جامعه مجازی هواداران باشگاه یوونتوس خوش آمدید
شما هم اکنون در حال مشاهده انجمن ها به صورت کاربر مهمان می باشید.در این حالت شما دسترسی به تمامی امکانات انجمن ندارید و امکان دریافت فایل ها به جز خود IPB را ندارید. اگر که عضو سایت می باشید اینجا را کلیک نمایید. در صورتی که تمایل به عضویت دارید اینجا را کلیک نمایید. عضویت در سایت رایگان می باشد!

تصویر

فــابــیــو کــاپــلــو - Geometra

- - - - -

• لطفا وارد حساب کاربری خود شوید تا بتوانید پاسخ دهید
87 پاسخ برای این موضوع

Soheil Bianconeri

Soheil Bianconeri

الان دیگـه همه چیز خـوبه +x

• اعضا
  • 6960 ارسال

پس از صحبت های کونته در مورد فابیو کاپلو ، اکنون او در مصاحبه خود با اسکای در مورد اظهارات قبلی خود ایـنگونه گفـت

" کونته همه چیز را بخوبی در حال انجام دادن است و ارزش های خود را اثبات کرده . در حال حاضر بسیار بسیار خوب کار می کند ، و هم از نظر تاکتیکی و هم مدیریت تیم عالی کار کرده "

اما پس از بازی با ورونا و تنبیهی که کونته برای بازیکنان در نظر گرفت شما در مورد آن صحبت کردید ..

" من نگفتم که این تصمیم را دوست ندارم و نمی پسندم . من تنها گفتم که که روش های جریمه ای را انتخاب نمی کنم "

" من هرگز تنبیه نمی کنم ، من بازیکنان را بخاط اشتباهی که می کنند جریمه نمی کنم . زیرا تنها یک اشتباه رُخ داده "

" بین چیزی که من گفتم و انتقاد کردن تفاوت است . من تنها گفتم که روش تنبیهی را نمی پسندم و دلیلی برای این نمی بینم . اما این به معنی انتقاد از کار مربی که همچین تصمیمی را می گیرد نیست "

" این به معنی جنگ و مجادله نیست . هر مربی بهترین چیزی که تصور می کند را انجام می دهد زیرا مربی بازیکنان خود را می شناسد . در واقع این بسیار سخت است که مربیان ِ دیگر و مردم در مورد تصمیم مربی یک تیم بگویند . زیرا آن ها از شرایط داخل تیم اطلاعی ندارند "

" من فقط گفتم که تیم را هرگز جریمه نمی کنم . من این را گفتم و هرگز نگفتم که آن ها ( بازیکنان ) در مقابل تصمیم کونته خواهند بود "

• Donnie و -OMID- از این پست تشکر کرده است

08208187537491337092.jpg

GranDe Buffon

--------------------------------------------------------

La Juve é Del Piero

يوونتوس يعني دل پيرو

Soheil Bianconeri

Soheil Bianconeri

• اعضا
  • 6960 ارسال

پس از صحبت های کونته در مورد فابیو کاپلو ، اکنون او در مصاحبه خود با اسکای در مورد اظهارات قبلی خود ایـنگونه گفـت

" کونته به خوبی در حال انجام دادن همه چیز را است و ارزش های خود را اثبات کرده . در حال حاضر بسیار بسیار خوب کار می کند ، و هم از نظر تاکتیکی و هم مدیریت تیم عالی کار کرده "

اما پس از بازی با ورونا و تنبیهی که کونته برای بازیکنان در نظر گرفت شما در مورد آن صحبت کردید ..

" من نگفتم که این تصمیم را دوست ندارم و نمی پسندم . من تنها گفتم که که روش های جریمه ای را انتخاب نمی کنم "

" من هرگز تنبیه نمی کنم ، من بازیکنان را بخاط اشتباهی که می کنند جریمه نمی کنم . زیرا تنها یک اشتباه رُخ داده "

" بین چیزی که من گفتم و انتقاد کردن تفاوت است . من تنها گفتم که روش تنبیهی را نمی پسندم و دلیلی برای این نمی بینم . اما این به معنی انتقاد از کار مربی که همچین تصمیمی را می گیرد نیست "

" این به معنی جنگ و مجادله نیست . هر مربی بهترین چیزی که تصور می کند را انجام می دهد زیرا مربی بازیکنان خود را می شناسد . در واقع این بسیار سخت است که مربیان ِ دیگر و مردم در مورد تصمیم مربی یک تیم بگویند . زیرا آن ها از شرایط داخل تیم اطلاعی ندارند "

" من فقط گفتم که تیم را هرگز جریمه نمی کنم . من این را گفتم و هرگز نگفتم که آن ها ( بازیکنان ) در مقابل تصمیم کونته خواهند بود "

• juventusia از این پست تشکر کرده است

08208187537491337092.jpg

GranDe Buffon

La Juve é Del Piero

يوونتوس يعني دل پيرو

FarSH4D

FarSH4D

هوادار یوونتوس

• اعضا
  • 215 ارسال
باز دمش گرم که یه جورایی جمع کرد همه چیزو. مصاحبه رو شروع کردم خوندن گفتم الان چیا گفته، دیگه بخوایم خودزنی کنیم که کُـلامون پس معرکه س!

[SIGPIC][/SIGPIC]

ace of glass

ace of glass

بهترین فرد فروم

• اعضا
  • 7863 ارسال
  • Locationساری

کاپلو توی جدید ترین مصاحبش گفته که جنجال دیدار یوونتوس و رم منو نا امید کرده. گفنه که من منتظر دیدن یه بازی زیبا و سطح بالا بودم اما جنجال باعث شد این بازی زیبا به حاشیه کشیده بشه همچنین گفته یووه رم و ناپولی مشتریان اسکودتو هستن .. حتی ناپولی با شروع ضعیف میتونه برگرده و گفته زمانی که من مربی میلان  بودم 7 تا تیم قدرتمند تو کسب اسکودوتو رقابت داشتن و الان سطح سری آ خیلی کم شده و البته با جذب ستاره های جوان میشه امیدوار بود

• AAG, juve's fan, Juventus FC و 4 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

capture1_gp2v.jpg

Soheil Bianconeri

Soheil Bianconeri

• اعضا
  • 6960 ارسال

فابیو کاپلو سرمربی و بازیکن سابق یوونتوس در مورد شرایط امسال یووه و لیگ سری آ و رقابت با تیم رُم برای قهرمانی گفت :

" بازی یوونتوس و رُم از هیچ جهتی زیبا نبود ، بخصوص اینکه بحث های پیش آمده در قبل و بعد از آن دلنشین نبود .من و هیچ کس دیگر نمی خواهیم دو رقیب قدیمی و دو تیم بزرگ ِ ایتالیا اینگونه علیه همدیگر حرف بزنند "

" این بازی دو نماینده سطح بالای ایتالیا بود ، تفاوت تیم ها در ذهنیت موجود در آن ها است و تیم هایی که همیشه ذهنیت پیروزی داشته باشند برنده خواهند بود ، مانند یووه "

" اکنون یووه و رُم خود را برای رقابت برای اسکودتو از سایر تیم ها جدا کرده اند ، هر دو تیم تنها برای پیروزی بازی می کنند و ذهنیت بُرد را دارند . زمانی که من در میلان مربی بودم همینگونه بود "

" اکنون همچین چیزی را کم تر در میلان می بینیم ، شاید در تیم های دیگر همینطور باشد. اکنون تنها یووه ، رُم و ناپولی می توانند برای قهرمانی تلاش کنند و سایر تیم ها رقابتی ساده تر دارند "

کاپلو ادامه می دهد  " همه چیز به خود باشگاه ها و فوتبال ایتالیا باز می گردد ، بازیکنان جوان کم تر مورد توجه و اعتماد قرار می گیرند و سطح تیم ها بسیار پایین آمده "

" البته که مسائل مالی ، استادیوم ها و .. بسیار مهم است اما بازیکنان با کیفیت هم در لیگ ایتالیا کم هستند . زمانی که بازیکنی جوان در کنار یک بازیکن بزرگ و با کیفیت باشد مطمئنا پیشرفت زیادی هم دارد "

" در خارج از ایتالیا برای بازیکنان جوان پول بیشتری پرداخت می شود و اهمیت زیادی دارند . طوری که آن ها از نظر فکری هم یک برنده خواهند بود ، همین باعث خارج شدن از فوتبال ایتالیا می شود . باید به بازیکنان جوان بیشتر توجه کرد . کاری که البته یوونتوس در حال انجام آن است و نتیجه آن را هم دیده ایم "

" تنها چیزی که باعث خوشحالی است پیدا شدن بازیکنانی با کیفیت بالا در طول دوران بحران اقتصادی ایتالیا بود . تعداد کمی آن ها به فوتبال ایتالیا آمده اند اما آن هم موثر خواهد بود و همانگونه که گفتم می تواند باعث پیشرفت شود. برای نمونه کارلوس توز که اکنون با کیفیت ترین خارجی سری آ است "

• AAG, juve's fan, eⁿzº و 7 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

08208187537491337092.jpg

GranDe Buffon

La Juve é Del Piero

يوونتوس يعني دل پيرو

ace of glass

ace of glass

بهترین فرد فروم

• اعضا
  • 7863 ارسال
  • Locationساری

کاپلو: در ایتالیا سبک رودی گارسیا را به دیگران ترجیح میدهم  :fp:

• Juventus FC, eⁿzº, Georgia و 2 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

capture1_gp2v.jpg

satfootball

satfootball

تیفوسی یوونتوس

• اعضا
  • 4139 ارسال

کاپلو از کبار مربیان ایتالیا است.

حرکات عجیب و غریب او و شکلک هایی که در می آورد در دوره مربی گری اش در میلان خیلی جالب و دیدنی بود.

اما در نیمکت ملی دیگر اون ژست ها نمیگیره

• mory, eⁿzº, Georgia و 4 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

در فوتبال نهاوند مرغ یک پا دارد :45: :45: :45:

Vecchia Signora

Vecchia Signora

هوادار یوونتوس

• اعضا
  • 432 ارسال

یووه برای رئال حریف دست و پا بسته ای نخواهد بود

سرمربی سابق یوونتوس و رئال مادرید از کار سخت بیانکونری در برابر قهرمان سال گذشته اروپا، می گوید.

فابیو کاپلو، سرمربی ایتالیایی سابق یوونتوس که سابقه کار در رئال مادرید را نیز داشته در آستانه دیدار حساس این دو تیم در مرحله نیمه نهایی لیگ قهرمانان اروپا، رئال را حریفی بسیار دشوار برای یووه می داند و اصلا این موضوع را نمی پذیرد که تیم آنجلوتی نسبت به دو تیم دیگر حاضر در این مرحله، برای یووه مناسب تر است.

کاپلو طی مصاحبه ای به توتو اسپورت گفت:"قطعا این چنین نیست که رئال حریف بهتری باشد، این تنها حرفی است که مردم می گویند."

"ممکن است به خاطر سوابق کاری که داشته ام برای رئال کمی شانس بیشتری قائل شوم. اما در هر صورت ما درباره یک بازی بسیار بزرگ صحبت می کنیم، رئال تیمی دقیقا هم سطح با بارسلونا و بایرن است و همچنین دفاع خوبی نیز دارد."

"بازی رفت بسیار تعیین کننده خواهد بود. یوونتوس در خانه بازی می کند بنابراین باید مراقب باشد که گلی نخورد. در این گونه بازی ها قوانین خاصی وجود دارد؛ اگر آن ها در یوونتوس آرنا گلی دریافت نکنند، آن گاه با اعتماد به نفس بیشتر و استرس کمتری به برنابئو خواهند رفت. یووه برای رئال حریف دست و پا بسته ای نخواهد بود."

کاپلو 68 ساله در ادامه درباره این که فکر می کند آلگری تیمش را با سیستم سه دفاعه به زمین می فرستد یا چهار دفاعه، گفت:

"تصمیم به عهده خودش است. اما اگر تیم برای دفاع به میدان برود، پیشبینی تاکتیک ها ساده می شود. تنها کاری که بازیکنان یووه می کنند این است که در برابر حملات رونالدو، بیل و دیگر بازیکنان مقاومت خواهند کرد."

"نتایج مکس تا کنون خوب بوده و توجه دیگران را جلب کرده است. او موفق شده که آرامش تیم را حفظ و چیز هایی که لازم است را به ترکیبش اضافه کند. او به خوبی این کار ها را انجام داده."

کاپلو ادامه داد:

"در این مرحله، هر چیزی ممکن است. یوونتوس بازیکنان بسیار خوب و با تجربه ای در تیم خود دارد."

"توز یک قهرمان واقعی است، او برای تیم و برای کمک به یارانش هر کاری می کند. او یکی از بازیکنان یووه است که قطعا می تواند تعیین کننده باشد. توز حتی می تواند با توجه به نتیجه نهایی یووه در لیگ قهرمانان سال جاری، شانس خود برای کسب توپ طلا را نیز امتحان کند؛ اگر چه در سال گذشته نیز کارلوس از بعضی از نامزد های توپ طلا بسیار شایسته تر بود."

"با این وجود حضور کسانی مانند مسی کار را سخت می کند، نبوغ لیونل منحصر به فرد است، مانند مارادونا و پله."

"می توان به پیرلو اشاره کرد، یک بازیکن کلاس جهانی. خوشبختانه من با رم، میلان، یووه و رئال کار کرده ام و ستاره های زیادی را داشته ام. پس به توانایی های فوق العاده آندره آ باور دارم."

"همچنین پوگبا، او یک هافبک کامل است و آینده بسیار درخشانی در پیش دارد. بنابراین یوونتوس بازیکنان تعیین کننده و مهمی دارد."

"قیمت انتقال پوگبا؟ باشگاه این موضوع را تعیین می کند؛ اما وقتی بازیکنی مانند بیل 100 میلیون یورو فروخته می شود...!"

• AAG, Orphée, juve's fan و 11 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

And even if I am crazy is cause you make me this way

Soheil Bianconeri

Soheil Bianconeri

• اعضا
  • 6960 ارسال

عکسی از فابیو کاپلو جوان که تو اون زمان بازیکن یوونتوس بود / دهه 70 میلادی

44144966082484544913_thumb.jpg

• GioVanni Agnelli, Bianconero Amore, AAG و 17 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

08208187537491337092.jpg

GranDe Buffon

La Juve é Del Piero

يوونتوس يعني دل پيرو

-OMID-

-OMID-

هوادار یوونتوس

• اعضا
  • 508 ارسال
  • LocationTehran

فابیو کاپلو قراردادش با فدراسیون فوتبال روسیه که تا سال 2018 معتبر بود رو فسخ کرد .

کاپلوی 69 ساله از سال 2012 سرمربی تیم ملی روسیه بود.

• Bianconero Amore, juve's fan, Juventus FC و 9 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

AICY-Personal-Branding-Marcello-Lippi-1.

Don Marcello Lippi

===============

Il Guerierro سابق

Donnie

Donnie

تیفوسی تیفوس

• اعضا
  • 1829 ارسال

کاپلو : " رم می تواند قهرمان سری آ شود."

فابیو کاپلو اعتقاد دارد رم تمام مواردی که برای فتح اسکودتو مورد نیاز است در اختیار دارد، همچنین رویارویی زودهنگام با تیم قدرتمندی مانند رم برای یوونتوسی که هنوز به هماهنگی نرسیده است خطرناک است.

بیانکونری و جالوروسی روز یکشنبه در چارچوب هفته ی دوم رقابت های سری آ در فصل 2016-2015 در ورزشگاه رم به مصاف همدیگر می روند و کاپلو درباره ی این بازی صحبت کرده است:

" بازی سخت و بسیار مهمی خواهد بود، حقیقت این است که رویارویی در هفته ی دوم برای رم مناسب تر است و برای آن ها بهتر است که زودتر مقابل یوونتوس قرار گیرند."

" یوونتوس پس از از دست دادن سه بازیکن مهم خود نیاز دارد دوباره خود را پیدا کند و اطمینان حاصل کند غیبت این سه بازیکن احساس نخواهد شد. به خاطر این است که اعتقاد دارم برای رم بهتر است که در این هفته با یوونتوس رقابت کند، زیرا یکی از مدعیان رقابت اسکودتو است."

" جالوروسی به این نیاز دارد که از لحاظ کیفیت و ذهنیت برنده شدن رو به جلو  گام بردارد، به خاطر اینکه آن ها تمام موارد موردنیاز برای فتح اسکودتو را در اختیار دارند."

" در حال حاضر آن ها با به خدمت گرفتن بازیکنانی تاپ که نبود آن ها پیش از این احساس می شد تیمی متعادل تر تبدیل شده اند. این رم همه ی چیزها را برای قهرمانی در اختیار دارد."

همچنین یوونتوس در بازار نقل و انتقالات فعال بوده است و بازیکنانی نظیر ماریو ماندژوکیچ، پائولو دیبالا، سیمونه زازا، خوان کوادرادو و الکس ساندرو  را به تیم اضافه کردند. کاپلو در این باره اعتقاد دارد:

" اگر کوادرادو، همان کوادرادوی فیورنتینا باشد، مکس آلگری بهترین بازیکن را در ترکیب تیم خود خواهد داشت. اما اگر شاهد حضور کوادرادویی که در چلسی بازی می کرد باشیم، نمی تواند تاثیر چندانی در یوونتوس داشته باشد."

" آلگری در میلان اثبات کرده است سرمربی خوبی است و در یوونتوس این موضوع را نیز تایید کرده است. او می تواند بهترین بازی ها را از بازیکنان بگیرد و به تیم آرامش خاطر دهد."

" رودی گارسیا در سومین فصل حضور خود در لیل موفق شد این تیم را قهرمان کند. این سومین فصل حضور گارسیا در رم است."

کاپلو  به عنوان سرمربی با هر دو باشگاه یوونتوس و رم اسکودتو را تصاحب کرده است، اما تفاوت بین قهرمانی با دو تیم در چیست ؟

" فتح اسکودتو با رم به خاطر ذهنیت برد این تیم بود. پس از اینکه ما برنده اسکودتو لقب گرفتیم، به مدت شش ماه در شهر جشن و شادی برقرار بود. در تورین، میلان و مادرید این طور نیست. پس از قهرمانی باید رو به جلو نگاه کرده و برای هدف بعدی آماده شوید و جام را در ویترین افتخارات خود قرار دهید."

کاپلو با توافقی دو طرفه قرارداد خود با فدراسیون فوتبال روسیه فسخ کرد. اما در حال حاضر چه کاری انجام می دهد...

" آرام هستم و تلویزیون نگاه می کنم، البته همانند یک فرد سیگاری که دلتنگ سیگار می شود دلتنگ آدرنالین بازی های فوتبال هستم. خوشبختانه، حداقل من سیگار نمی کشم!"

i9ph01qw1o72b8kom5by.jpg

Spoiler

• Bianconero Amore, AAG, juve's fan و 9 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

Massimiliano Allegri

Massimiliano Allegri

الگری ای امام ، الگری ای امام :دی

• بن شده
  • 3066 ارسال

یعنی میشه  :happy crying: دوباره مربی مون بشی 

y5mh6v9vh55krzt25xbj.jpg

Capello-Juventus.jpg

• juve's fan, alexdelpiero, Escanor و 2 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

satfootball

satfootball

تیفوسی یوونتوس

• اعضا
  • 4139 ارسال

اقا مگه نمی دونید کاپلو هم مربی معتبری نیست برای برخی طرفدران یووه

• juve's fan, alex 4ever, Escanor و 1 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

L'Avvocato

L'Avvocato

هوادارِ یوونتوسِ سابق

• اعضا
  • 1470 ارسال

صرف‌نظر از اینکه خاطره‌ی خوشی ازش ندارم :62: ، کارنامه‌ی هفت سال اخیرش حرف این برخی طرفداران یووه رو تأیید می‌کنه. نتایجش با انگلستان رو هر مربی درجه دومی هم می‌تونست بگیره و در روسیه هم می‌شه گفت در قبال اون‌همه پولی که گرفت بازدهیش در حد هیچ بود، البته که انتظار نداشتم روسیه رو تیم خیلی مطرحی بکنه ولی انتظار هم نداشتم که اونها رو به وضعی برسونه که برای صعود به یورو2016 چشم انتظار معجزه باشند(این وسط یک سه امتیاز مفت هم از نیمه تموم موندن بازیشون با مونته نگرو در زمین حریف به حسابشون ریخته شد) و جالبه که با مربی بی اسم و رسم بعدی نتایج بدی نگرفتن. نهایتاً بعد از 7 سال مربیگری در عرصه‌ی ملی اگه بتونه با یه تیم باشگاهی نتیجه بگیره واقعاً تعجب می‌کنم. 

• GioVanni Agnelli, Orphée, mory و 5 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

.

.

.

.

.

.

.

هجوم( حجوم :frusty:) -راجع به(راجب) - علی‌رغم - حواس - انضباط - زمینه(ضمینه :fp: ) حضور(حظور:frusty:) - مزخرف(مضخرف) - دردِ دل(درد و دل)- توجیه( توجیح ) - دست مریزاد - نصیب - حاضر(حاظر :frusty: ) - کج دار و مریز - لهجه

وگرنه = در غیر این‌صورت

مگه نه = مگه اینطور نیست؟

GioVanni Agnelli

GioVanni Agnelli

-

• ادمین
  • 21103 ارسال

- بازگشت كاپلو، نه ببخشيد، حتي فكر بازگشت كاپلو هم ميتونه بدترين اتفاق براي يووه باشه :22:

• mory, sinazzz, L'Avvocato و 4 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

bahman_alex

B a H M a N

GioVanni Agnelli

●•٠·˙Ȥɛɗɲέƙ Ɠгƴɡɛгɑ˙·٠•●

ϾĦɌƗSŦƗɅƝ ƤѺƲLSΣƝ

𝔃𝓭𝓮𝓷ě𝓴 𝓰𝓻𝔂𝓰𝓮𝓻𝓪

Camel Blue

Camel Blue

ddr94

• اعضا
  • 3695 ارسال
این اگه مربی بود دو سال بهترین تیم دنیا رو به فلاکت نمینداخت..
  • Bianconero Amore, mory, eⁿzº و 5 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

______ Never chase a bitch _______

Pouya

Pouya

گاد خوشحال

• اعضا
  • 1134 ارسال
  • Locationکرج

کاپلو که خودش گفته تو باشگاهی دیگه مربیگری نمی کنه و الگری هم قرار نیست اخراج بشه، ولی حافظه تون نیاز به تعمیر اساسی داره بعضا. :1:

اینکه کاپلو اواخر خوب نبوده، مثل خیلی از مربی های بزرگ دیگه، یه بحثه. اینکه کاپلو کیه یه بحث دیگه.

• juve's fan, alex 4ever, Escanor و 3 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

تصویر

satfootball

satfootball

تیفوسی یوونتوس

• اعضا
  • 4139 ارسال

کسی که دوران باشگاهی مربیگری کاپلو رو دیده باشه میتونه بفهمه او چه کسی است.

مثلا اینکه پس از سال ها رم را قهرمان کرد و یا کارهای بزرگی در میلان کرد..

مشکل برخی دوستان عدم تماشای بازی های باشگاهی زیر نظر کاپلو است.

• Escanor, Pouya, Donnie و 1 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

Camel Blue

Camel Blue

ddr94

• اعضا
  • 3695 ارسال
الان ک 2015 داره تموم میشه میریم تو 16 ..
2004 به بعد میشه اواخر دوران مربی گریش ؟ از بعد از سرمربی گری رم چیکار کرد ؟ تو این 12 13 سال این عمو چه حرکت افتخار آمیزی از خودش در وکرده ؟
والا من قبل 2003 2004 فوتبال رو دنبال نمیکردم بعدش رو دیدم ، یوونتوسه 2004 2005 رو دیدم ریال مادرید کهکشهانیشو دیدم ، انگلیسشو دیدم .. من چیزایی ک دیدم رو یادمه راجبه چیزایی ک ندیدم نظری ندارم مسلما ..
  • Bianconero Amore, Escanor و Donnie از این پست تشکر کرده است

______ Never chase a bitch _______

satfootball

satfootball

تیفوسی یوونتوس

• اعضا
  • 4139 ارسال

همون قبل از 2004 منظورمه مهندس..................

هم از نظر فنی عالی بود هم از نظر شکلک ها و حرکتهای عجیب
کنار زمین که هنوز در خاطره خیلی هاست.

• Escanor, Donnie و مهدی تورین . آتزوري از این پست تشکر کرده است

0 کاربر در حال خواندن این موضوع است

0 کاربر، 0 مهمان و 0 عضو مخفی