پرش به

به جامعه مجازی هواداران باشگاه یوونتوس خوش آمدید
شما هم اکنون در حال مشاهده انجمن ها به صورت کاربر مهمان می باشید.در این حالت شما دسترسی به تمامی امکانات انجمن ندارید و امکان دریافت فایل ها به جز خود IPB را ندارید. اگر که عضو سایت می باشید اینجا را کلیک نمایید. در صورتی که تمایل به عضویت دارید اینجا را کلیک نمایید. عضویت در سایت رایگان می باشد!

تصویر

تحریریه مجله ..:| فورتزا یووه |:..

- - - - -

• لطفا وارد حساب کاربری خود شوید تا بتوانید پاسخ دهید
357 پاسخ برای این موضوع

ADP10

ADP10

سمبل یوونتوس

• اعضا
  • 13317 ارسال
  • LocationOttawa , ON ,CA
8- فوتبال جهان (1صفحه) 9- تیم ملی ایتالیا (1صفحه) آخه چرا شما توجه نمیکنین :1:

GioVanni Agnelli

GioVanni Agnelli

-

• ادمین
  • 21112 ارسال
یک چیز دیگه، اول اینکه من اعتقاد دارم مدیریت و نظارت بر آدم هایی که کار می کنند و مطالبی که آماده میشه باید بر عهده بصیر و حامد باشه، در وهله بعد باید برای هر بخش یک مسئول انتخاب کرد، مثلا فوتبال جهان با من، تاریخ با حسن، بیوگرافی با احسان و ... اینجوری هم هر کسی وظیفه خودش رو میدونه که به مراتبش می تونه وقت بیشتری بزاره هم اینکه کارها به شکل خوبی تقسیم بندی میشه. پ.ن : لطفا اینجا رو راکد نزارید ! نظر بدید.

HeIlIG DaVidS

HeIlIG DaVidS

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 4912 ارسال
آقا جسارته ها ولی من یکم فوتوشاپ سرم میشه . خوشحال میشم یه کار کوچیک واسه یوونتوس بزرگ انجام بدم . البته اگه فتوشاپ کار حرفه ای دارین که هیچ ولی من هم بگی نگی یه چیزایی سرم میشه .

حامد

حامد

ستاره برتر فـروم

• ستاره برتر فروم
  • 3579 ارسال

تشكر مي كنم از لطف دوستاي خوبم.
همكاري در توليد اين نشريه باعث افتخار منه و با تمام وجودم هركمكي نياز باشه دريغ نخواهم كرد.
پيشنهادم اينه كه پيش از استارت كار در فاز پيش توليد، ليست قطعي شده دوستاني كه تمايل به همكاري دارن + بخشي كه توانايي و علاقه در تهيه مطلب تو اون رو دارن مشخص بشه. به نوعي تقسيم مسئوليت ها انجام بشه تا همه چيز منظم و رو روال حركت كنه.
من از بصير عزيز خواهش مي كنم زحمت اينكار رو در همين تاپيك بكشه. ضمن اينكه بحث ها در مورد قسمت هايي كه مي خوايم داشته باشيم تو نشريه مون به صورت قطعي مشخص بشه.
از بزرگواراي فروم و سروران دوست داشتنيم هم تقاضا ميكنم همونطور كه بهمن هم بهش اشاره كرد مباحث رو ادامه بدن تا هر چه زودتر كار رو كليد بزنيم و وارد فاز اجرا بشيم.

ADP10

ADP10

سمبل یوونتوس

• اعضا
  • 13317 ارسال
از این دوستان میخوام هر کدوم بیان و بگن تو چه زمینه ای میخوان شروع به فعالیت کنن ( یا اینکه اگه میبینن تو شرایط هممکاری نیستن بگن )

بهمن ( ؟ )
مهرنوش ( ؟ )
بهار ( ؟ )
رضا ( ؟)
کمال ( ؟ )

فعلا این لیست رو به نتیجه رسیدم ، و میدونم این افراد بالا یه سری هاشون معلومه میتونن تو کدوم بخش فعالیت کنن !

تیم گزارش و خبر و فوتبال جهان ( سری آ+آتزوری) :
1 - مسعود ( مصاحبه یوونتوس )
2 - شهریار ( فوتبال جهان )

تیم تحلیل مسابقات :
1 - محمد حسین ( تحلیل بازی )
2 - سینا ( تحلیل بازی )
3 - محمد امینی ( صفحه "یوونتوس و ماه آینده" )

تیم جمع بندی و مدیریت اطلاعات :
1 - حامد ( سردبیر + سرمقاله )
2 - بصیر ( صفحه بندی + پوستر )

تاریخ و بیوگرافی :
1 - احسان

مصاحبه با اعضا :
احسان

آقا جسارته ها ولی من یکم فوتوشاپ سرم میشه . خوشحال میشم یه کار کوچیک واسه یوونتوس بزرگ انجام بدم . البته اگه فتوشاپ کار حرفه ای دارین که هیچ ولی من هم بگی نگی یه چیزایی سرم میشه .

چزا که نه

میتونی نمونه کاری چیزی برام بفرستی ؟

Hossein Salehi

Hossein Salehi

مدیرکل فروم

• ادمین
  • 15953 ارسال
من هم هستم :دی:

laudrup

laudrup

سمبل یوونتوس

• اعضا
  • 7904 ارسال
میتونی مصاحبه با اعضا و بیوگرافی رو بذاری به عهده ی من

Prince Claudio

Prince Claudio

نماد یوونتوس

• اعضا
  • 9087 ارسال
  • Locationتهران پیروزی
منم اگه کاری به نظرتون میاد که بتونم انجام بدم خوشحال می شم . روزی معمولا یک دو ساعت حتما تو سایت هستم .

gigi joon

gigi joon

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2883 ارسال
منم میتونم مطالبتونو ویراستاری کنم که از این غلط املایی های وحشتناک توی مجله نباشه :1: اگه هم ترجمه ی انگلیسی خواستین میتونم کمک کنم

Bianca

Bianca

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 3940 ارسال
بصیر می تونی یه بخش هم برای معرفی اسطوره های یوونتوس در نظر بگیری ، حس می کنم این بخش حتما لازم باشه می شه هر سری هم یه بازیکن کنونی یووه معرفی بشه هم یه اسطوره تا تعادل حفظ بشه با گرافیک و تلفیق عکس و متن و صفحه بندی به نظرم خوب می شه :rainbow: حتی اگه حسین بتونه از طریق سایت با بازیکنا ، یه مصاحبه اختصاصی ترتیب بده خیلی به اعتبار مجله کمک می کنه و می ترکونه :1: فکر نکنم کار سختی باشه فقط هماهنگی و راه ارتباط رو باید پیدا کرد :rainbow: شاید این یکم نیاز به فکر داشته باشه اما اینم به ذهنم رسید اما می تونی یه ستون gossip مانند هم در نظر بگیری که حواشی بازیکنا بیرون از زمین در حد خلاصه نوشته بشه

ADP10

ADP10

سمبل یوونتوس

• اعضا
  • 13317 ارسال

من هم هستم :دی:

باشه :1:

میتونی مصاحبه با اعضا و بیوگرافی رو بذاری به عهده ی من

اسمت تو هر دوتا اضافه شد احسان ، مرسی ، تو پست اول هم لیست اعضای تحریریه رو نوشتم

منم اگه کاری به نظرتون میاد که بتونم انجام بدم خوشحال می شم . روزی معمولا یک دو ساعت حتما تو سایت هستم .

هرکاری که توانایی شو داری بهم پ.خ کن :)

منم میتونم مطالبتونو ویراستاری کنم که از این غلط املایی های وحشتناک توی مجله نباشه :1:
اگه هم ترجمه ی انگلیسی خواستین میتونم کمک کنم

ویراستای بی شک کاری دهن سرویس کننده است ، اگه میتونی 16 صفحه رو ویراستاری کنی اوکی پس اسمتو اضافه میکنم (;

فکر کنم در کنار مسعد و شهریار بتونی تو بخض فوتبال جهان و سری آ و آتزوری کمک کنی ،

مرسی

بصیر می تونی یه بخش هم برای معرفی اسطوره های یوونتوس در نظر بگیری ، حس می کنم این بخش حتما لازم باشه
می شه هر سری هم یه بازیکن کنونی یووه معرفی بشه هم یه اسطوره تا تعادل حفظ بشه
با گرافیک و تلفیق عکس و متن و صفحه بندی به نظرم خوب می شه

:rainbow:

حتی اگه حسین بتونه از طریق سایت با بازیکنا ، یه مصاحبه اختصاصی ترتیب بده خیلی به اعتبار مجله کمک می کنه و می ترکونه :1:
فکر نکنم کار سختی باشه فقط هماهنگی و راه ارتباط رو باید پیدا کرد

شاید این یکم نیاز به فکر داشته باشه اما اینم به ذهنم رسید
اما می تونی یه ستون gossip مانند هم در نظر بگیری که حواشی بازیکنا بیرون از زمین در حد خلاصه نوشته بشه

اون بخش معرفی اساطیر تو همون بخش تاریخ جای میگیره ، حداقلش اینه یه ستون اضافه میکنیم بهش .

در مورد Gossip هرچند که به خودی خود میتونه بخش جالبی باشه ، من که موافق نیستم باهاش ، حالا نظر بقیه مهمه :1:

BAHAR.JUVE

BAHAR.JUVE

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 941 ارسال
من الان هیچ ایده خاصی ندارم .....ولی در هر زمینه ای که خودتون صلاح بدونید حاضر(حاظر ؟...مهرنوش ...؟؟) به همکاری هستم ....

Atomic Ant

Atomic Ant

داره تیفوسی میشه

• اعضا
  • 258 ارسال

1 - محمد حسین ( تحلیل بازی )

چه غلطا! :1:
دور از شوخي من در مورد اين مجله هر كمكي تا جايي كه وقتم اجازه بده و از دستم بربياد انجام ميدم اگر واقعاً در اين مورد من رو قابل بدونيد...

فقط يه نكته رو بد نمي دونم بگم و اونم اينه كه سعي كنيد سرعت به كيفيت ضربه نزنه.اصلاً و اصلاً و اصلاً ( 3 تا :1: ) منظورم اين نيست كه دوباره اينجا بخوابه بلكه منظورم اينه كه سعي كنيد براي اون طرحي كه داريد نهايت وقتي كه مقدور هست رو بذاريد و اين يعني همه هم بيان اينجا اگه نظري دارند با بقيه به اشتراك بذارند نه اينكه دوباره اينجا راكد بشه.نهايتاً فقط مي خوام بگم سعي كنيد كارتون سرعت قابل قبولي داشته باشه و هول هولي هم نشه كه از اون ور بوم بيفتيم و اينا... :1: خيلي خوبه روند.اميدوارم ادامه پيدا كنه.من كم لاگين مي شم و فقط وقتي مي خوام پست بدم اين كار رو مي كنم ولي هر روز مباحث اين فورم رو مي خونم و از اينكه اين مسئله استارت خودش رو از چند روز پيش زد واقعاً خوشحال شدم.اميدوارم اون بخش تحريريه هم روز به روز استقبال ازش بيشتر بشه كه در واقع اون بخش بايد روزي تغذيه كننده ي واقعي اين مجله باشه.

مسئله ي بعدي اينكه روي خاص بودن مطالب اين مجله خيلي خيلي بايد دقت بشه.اگر قرار باشه مطالب اين ماهنامه از لحاظ ماهيت فرقي با مطالب سايت نداشته باشه فلسفه ي جدا ايجاد شدنش خيلي ايراد پيدا مي كنه از پايه.پس چيزي كه از همه مهمتره اين مسئله هست از نظر من براي اين كار.تو پست زير دوستمون خيلي خوب يه سري ايده ي خاص رو روي كاغذ آورد كه واقعاً جا داره بهش توجه بشه.مورد دوم و سوم اگه به طور واقعاً خوبي روش كار بشه كه خودش امتياز شديداً بالايي براي كار خواهد بود.مورد اولي هم اگه خيلي آس در بياد و نه تكراري خيلي خوبه.

بصیر می تونی یه بخش هم برای معرفی اسطوره های یوونتوس در نظر بگیری ، حس می کنم این بخش حتما لازم باشه
می شه هر سری هم یه بازیکن کنونی یووه معرفی بشه هم یه اسطوره تا تعادل حفظ بشه
با گرافیک و تلفیق عکس و متن و صفحه بندی به نظرم خوب می شه

حتی اگه حسین بتونه از طریق سایت با بازیکنا ، یه مصاحبه اختصاصی ترتیب بده خیلی به اعتبار مجله کمک می کنه و می ترکونه :1:
فکر نکنم کار سختی باشه فقط هماهنگی و راه ارتباط رو باید پیدا کرد

شاید این یکم نیاز به فکر داشته باشه اما اینم به ذهنم رسید
اما می تونی یه ستون gossip مانند هم در نظر بگیری که حواشی بازیکنا بیرون از زمین در حد خلاصه نوشته بشه

فقط در مورد سومي يه نظر كوچيك از خودم ميدم.داشتن منبع براي اين مطلب خيلي مهمه چون بايد خيلي به قول معروف خاص از آب در بياد.در كنار اين مسئله اينم بايد اضافه كرد كه نبايد از اين ترسيد كه حالا شايد چيزي براي اين مورد گير نياد.مطمئناً توانايي هاي بچه هاي اينجا در حد پيدا كردن اين موارد هست در طول هر يك ماه.قرار هم نيست عكاس پاپاراتزي استخدام كنيد كه حالا از چيزي بترسيد! :1: اين يكي از ايده هاي خوب بود اگه واقعاً طور خوبي بشه درش آورد.مورد دوم هم همينطور.در عين حال اينم مهمه كه منبع و مطالب خوب براي اين موارد هم گير بياد.

نهايتاً موفق باشيد ( موفق باشيم راستي! :1: ترسيدم دوباره اين بصير براي يه "د" بهم بد و بيراه بگه :np: :1: )

gigi joon

gigi joon

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2883 ارسال
منم دو تا نظر بدم! :up: اگه بتونیم توی هر شماره برای یکی از بازیکن ها یه پرونده ی 5-6 صفحه ای درست کنیم خیلی خوب میشه. اکثراً از یه بازیکن فقط یه بیوگرافی نهایت 700-800 کلمه ای خوندیم. نظر من اینه که توی این پرونده ابعادی از بازیکن رو نشون بدیم که کمتر دیده شده. که می تونه شامل آمار و ارقام جالب توجه باشه. مصاحبه با خود بازیکن باشه. نظراتی که دیگر فوتبالیست ها یا مربی ها درموردش دادن. یه آلبوم عکس از ابتدای دوران فوتبالش تا به امروز و ... کلا به نظرم همچین پرونده ای بهتر از اینه که یه بیوگرافی ازش گذاشته بشه. هم جامع ئه هم از مطالب جالبی که کمتر تکراری باشه می نویسیم یه ایده ی دیگه! میتونیم یه صفحه رو بذاریم به قلم هواداران. یه صفحه که 3-4 تا یادداشت 200-300 کلمه ای در ستایش یوونتوس به قلم هر کدوم از بچه های فوروم داشته باشه ! اینطوری همه میتونن شرکت کنن حتی شده یه یادداشت کوتاه بنویسن

Friend

Friend

تازه به جمع ما پیوسته :D

• اعضا
  • 10863 ارسال
ميشه به من يه ستون بديد برا خودم؟ نظرمو در مورد وضع يووه مينويسم :١:

GioVanni Agnelli

GioVanni Agnelli

-

• ادمین
  • 21112 ارسال

از این دوستان میخوام هر کدوم بیان و بگن تو چه زمینه ای میخوان شروع به فعالیت کنن ( یا اینکه اگه میبینن تو شرایط هممکاری نیستن بگن )

بهمن ( ؟ )

من وضعیتم مشخص نیست، اگه اینجوری که بهم قول دادن انجام بدن از یک ماه دیگه یک کامپیوتر شخصی برای خودم می تونم داشته باشم و هم از محل کار راحت میام هم خط تلفن خونه هم که درست شد از اونجا هم میتونم همیشه بیام. ولی در شرایط فعلی مثل الان هست فعالیتم ! روش حساب و کتابی نیست.
ولی در بخش تاریخ می تونم کمک کنم، این که دیگه نیازی به گفتن نداره :nish:

ADP10

ADP10

سمبل یوونتوس

• اعضا
  • 13317 ارسال

من الان هیچ ایده خاصی ندارم .....ولی در هر زمینه ای که خودتون صلاح بدونید حاضر(حاظر ؟...مهرنوش ...؟؟) به همکاری هستم ....

همون حاظر درسته :1: :1:

البته رودروایستی که نداریم ، با وضعیتی که تو داری بعید میدونم شه وظیفه ی مشخصی رو بهت داد ، فکر کنم همین که بتونی یه ستون بنویسی هر ماه خوب باشه :smile:

چه غلطا! :1:
دور از شوخي من در مورد اين مجله هر كمكي تا جايي كه وقتم اجازه بده و از دستم بربياد انجام ميدم اگر واقعاً در اين مورد من رو قابل بدونيد...

فقط يه نكته رو بد نمي دونم بگم و اونم اينه كه سعي كنيد سرعت به كيفيت ضربه نزنه.اصلاً و اصلاً و اصلاً ( 3 تا :1: ) منظورم اين نيست كه دوباره اينجا بخوابه بلكه منظورم اينه كه سعي كنيد براي اون طرحي كه داريد نهايت وقتي كه مقدور هست رو بذاريد و اين يعني همه هم بيان اينجا اگه نظري دارند با بقيه به اشتراك بذارند نه اينكه دوباره اينجا راكد بشه.نهايتاً فقط مي خوام بگم سعي كنيد كارتون سرعت قابل قبولي داشته باشه و هول هولي هم نشه كه از اون ور بوم بيفتيم و اينا... :1: خيلي خوبه روند.اميدوارم ادامه پيدا كنه.من كم لاگين مي شم و فقط وقتي مي خوام پست بدم اين كار رو مي كنم ولي هر روز مباحث اين فورم رو مي خونم و از اينكه اين مسئله استارت خودش رو از چند روز پيش زد واقعاً خوشحال شدم.اميدوارم اون بخش تحريريه هم روز به روز استقبال ازش بيشتر بشه كه در واقع اون بخش بايد روزي تغذيه كننده ي واقعي اين مجله باشه.

مسئله ي بعدي اينكه روي خاص بودن مطالب اين مجله خيلي خيلي بايد دقت بشه.اگر قرار باشه مطالب اين ماهنامه از لحاظ ماهيت فرقي با مطالب سايت نداشته باشه فلسفه ي جدا ايجاد شدنش خيلي ايراد پيدا مي كنه از پايه.پس چيزي كه از همه مهمتره اين مسئله هست از نظر من براي اين كار.تو پست زير دوستمون خيلي خوب يه سري ايده ي خاص رو روي كاغذ آورد كه واقعاً جا داره بهش توجه بشه.مورد دوم و سوم اگه به طور واقعاً خوبي روش كار بشه كه خودش امتياز شديداً بالايي براي كار خواهد بود.مورد اولي هم اگه خيلي آس در بياد و نه تكراري خيلي خوبه.

فقط در مورد سومي يه نظر كوچيك از خودم ميدم.داشتن منبع براي اين مطلب خيلي مهمه چون بايد خيلي به قول معروف خاص از آب در بياد.در كنار اين مسئله اينم بايد اضافه كرد كه نبايد از اين ترسيد كه حالا شايد چيزي براي اين مورد گير نياد.مطمئناً توانايي هاي بچه هاي اينجا در حد پيدا كردن اين موارد هست در طول هر يك ماه.قرار هم نيست عكاس پاپاراتزي استخدام كنيد كه حالا از چيزي بترسيد! :1: اين يكي از ايده هاي خوب بود اگه واقعاً طور خوبي بشه درش آورد.مورد دوم هم همينطور.در عين حال اينم مهمه كه منبع و مطالب خوب براي اين موارد هم گير بياد.

نهايتاً موفق باشيد ( موفق باشيم راستي! :1: ترسيدم دوباره اين بصير براي يه "د" بهم بد و بيراه بگه :np: :1: )

اینکه کیفیت نباید قربانی سرعت بشه رو موافقم ، ولی خب الان احساس میکنم حداقل تا یکی دو روز پیش اینجا داشت شل پیش میرفت که الان خوب شده ! کم کم داریم به جمع بندی میرسیم

تو هم باید بازی ها رو تحلیل کنی و بدی برا چاپ :1:

منم دو تا نظر بدم! :up:

اگه بتونیم توی هر شماره برای یکی از بازیکن ها یه پرونده ی 5-6 صفحه ای درست کنیم خیلی خوب میشه. اکثراً از یه بازیکن فقط یه بیوگرافی نهایت 700-800 کلمه ای خوندیم. نظر من اینه که توی این پرونده ابعادی از بازیکن رو نشون بدیم که کمتر دیده شده. که می تونه شامل آمار و ارقام جالب توجه باشه. مصاحبه با خود بازیکن باشه. نظراتی که دیگر فوتبالیست ها یا مربی ها درموردش دادن. یه آلبوم عکس از ابتدای دوران فوتبالش تا به امروز و ...
کلا به نظرم همچین پرونده ای بهتر از اینه که یه بیوگرافی ازش گذاشته بشه. هم جامع ئه هم از مطالب جالبی که کمتر تکراری باشه می نویسیم

یه ایده ی دیگه!
میتونیم یه صفحه رو بذاریم به قلم هواداران. یه صفحه که 3-4 تا یادداشت 200-300 کلمه ای در ستایش یوونتوس به قلم هر کدوم از بچه های فوروم داشته باشه ! اینطوری همه میتونن شرکت کنن حتی شده یه یادداشت کوتاه بنویسن

پرونده ؟ فوق العادست ! به ذهن من نرسیده بود و 1 ماه هم زمان خیلی خوبیه که بتونیم 1 پرونده در مورد هر چیزی رو جمع و جور کنیم

از بازیکن بگیر تا مربی و رخداد ها و هرچیزی

مثلا ساخت و افتتاح ورزشگاه میتونست یه پرونده عالی باشه اگه مجله مون رو زودتر میساختیم ! نظرم اینه که اینکه تو گفتی در مورد بازیکن ، ضرفا معطوف به بازیکن ها نباشه این پرونده ، و اینکه تو این پرونده تمام اعضا و کارگروه ها میتونن شرکت کنن و بهشون وظیفه بدیم

تو خودت میتونی صفحات پرونده بشی و از بچه های بخوای چه آماری در بیارن و مدیریت کنی و البته سوژه برای تشکیل پرونده ماه بدی ؟

( با این وضعیت احتمالا تعداد صفحات مجله رو باید بیشتر از 16 تا بدونیم )

ميشه به من يه ستون بديد برا خودم؟
نظرمو در مورد وضع يووه مينويسم :١:

چرا که نه ، اتفاقا خوبه که یه بخش داشته باشیم که هوادارا و اعضای مشخصی مثل کمال و بهار و رضا و حامد و ... توش بنویسن ، از یوونتوس و هرچیزی ، مثل صفحات "یادداشت" همشهری جوان ، هر ماه یه یادداشت داشته باشیم ، نظرتون چیه ؟

من وضعیتم مشخص نیست، اگه اینجوری که بهم قول دادن انجام بدن از یک ماه دیگه یک کامپیوتر شخصی برای خودم می تونم داشته باشم و هم از محل کار راحت میام هم خط تلفن خونه هم که درست شد از اونجا هم میتونم همیشه بیام. ولی در شرایط فعلی مثل الان هست فعالیتم ! روش حساب و کتابی نیست.
ولی در بخش تاریخ می تونم کمک کنم، این که دیگه نیازی به گفتن نداره :nish:

دستت درد نکنه :1:

ADP10

ADP10

سمبل یوونتوس

• اعضا
  • 13317 ارسال

3 - محمد امینی ( صفحه "یوونتوس و ماه آینده" )

تا چند ثانیه پیش اسمش یوونتوس و ماه گذشته بود که تصحیحش کردم

و البته :

بصیر من هم میتونم برای تحلیل بازیهای مجله کمک کنم

و فکر کنم منظور امیر همین تحلیل بازی های آینده باشه که در این صورت با محمد میتونه این بخش رو داشته باشه

Numero Uno

Numero Uno

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 3785 ارسال
امیر منظورت نوشتن پیش نمایش هست دیگه ؟ :1: اگه آره که خیلی عالیه.
تنها نکته ای که میمونه اینه که هنوز بصیر به من نگفته که کدوم بازی رو باید آماده کنیم !

+

اگه بتونیم توی هر شماره برای یکی از بازیکن ها یه پرونده ی 5-6 صفحه ای درست کنیم خیلی خوب میشه. اکثراً از یه بازیکن فقط یه بیوگرافی نهایت 700-800 کلمه ای خوندیم. نظر من اینه که توی این پرونده ابعادی از بازیکن رو نشون بدیم که کمتر دیده شده. که می تونه شامل آمار و ارقام جالب توجه باشه. مصاحبه با خود بازیکن باشه. نظراتی که دیگر فوتبالیست ها یا مربی ها درموردش دادن. یه آلبوم عکس از ابتدای دوران فوتبالش تا به امروز و ...
کلا به نظرم همچین پرونده ای بهتر از اینه که یه بیوگرافی ازش گذاشته بشه. هم جامع ئه هم از مطالب جالبی که کمتر تکراری باشه می نویسی

این پیشنهاد واقعاً عالی ـی هست ! کار خیلی جالبی متونه از آب در بیاد. الان مشخص شده که کی مسئول این بخش ـه ؟

ADP10

ADP10

سمبل یوونتوس

• اعضا
  • 13317 ارسال
2 نفر از دوستان پیشنهاد دادن یه جلسه حضوری بذاریم اعضای تحریریه ( ! ) که وقتی حامد برگرده این امر میسر مبشه فقط از حامد انتظار دارم یکم جدی تر به این مساله نگاه کنه که به حضورش بیش از حد نیازه قرار رو هم اوکی میکنم ساعت و روزش رو ، اما خب اونطور که یه مشورت جزئی داشتم احتمالا 3 آذر به بعد هست حالا یه روز تعطیل یا بعد از ظهر یا جمعه جمع میشیم جایی ، صحبت میکنیم فقط تا اون مدت اگه تونستین هرچی تو ذهنتون بود و داشتین رو کاغذ داشته باشین تا بگیم با هم و روشون مشورت کنیم

0 کاربر در حال خواندن این موضوع است

0 کاربر، 0 مهمان و 0 عضو مخفی