پرش به

به جامعه مجازی هواداران باشگاه یوونتوس خوش آمدید
شما هم اکنون در حال مشاهده انجمن ها به صورت کاربر مهمان می باشید.در این حالت شما دسترسی به تمامی امکانات انجمن ندارید و امکان دریافت فایل ها به جز خود IPB را ندارید. اگر که عضو سایت می باشید اینجا را کلیک نمایید. در صورتی که تمایل به عضویت دارید اینجا را کلیک نمایید. عضویت در سایت رایگان می باشد!

تصویر

خوان کـوادرادو - La Vespa

* * * * - 2 رای

• لطفا وارد حساب کاربری خود شوید تا بتوانید پاسخ دهید
509 پاسخ برای این موضوع

Guest_A Tribute To Buffon_*

• مهمان

فقط بازی هایی که برای یووه در اورده رو ببینید. مسیر یووه رو عوض کرد تو سری آ لیگ قهرمانان 
عه پست اخر صفحه بود . معذرت 

• Orphée, mory, Aminvo و 6 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

Dreamer

Dreamer

بازیکن اخراجی

• اعضا
  • 6016 ارسال
  • LocationKhorram Abad
مخالفم! کواد هنوز داره از کوپُن گلش ب بایرن خرج میکنه! ی گل زیبا اما بی نتیجه که بعد از هر خرابکاریش چماق میشه میخوره تو سر منتقدین!
  • Orphée, mory, Aminvo و 6 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند
<p>ما در رنگها زندگی می کنیم اما رویاها سیاه و سپیدند...</p>

Senmorta

Senmorta

پویا

• اعضا
  • 1235 ارسال

مخالفم! کواد هنوز داره از کوپُن گلش ب بایرن خرج میکنه! ی گل زیبا اما بی نتیجه که بعد از هر خرابکاریش چماق میشه میخوره تو سر منتقدین!

انصافا فقط اون گل نبوده.گل پارسالش به اینتر یا پیارسالش به لیون نمونه هایی هستن که الان من یادمه و حدس می زنم بیشتر هم بوده باشه
درسته که یه مقدار بی مغزه و پاساش رو اعصابن و توی کارای گروهی وصله ی ناجوره(توی سرعت دادن به حمله ی تیم معمولا افتضاحه!چیزی که توی ذهنمه اینه که خیلی وقتا که توی ضد حمله هستیم و تیم داره جلو می کشه توپ رو بیخودی با خودش وسط زمین نگه می داره!توی حالت های دیگه هم در این مورد افتضاحه!:1:)ولی خیلی وقتا به کار میاد و گره گشتاست.وقتایی که بازی گره می خوره می تونیم روی کواد حساب کنیم!یا میاد و پنالتی می ده(مثل بازی با فیورنتینا فصل اولش!)و یا اخراج میشه(مثل فینال کاردیف که البته من اون رو بیشتر به حساب کثافت کاری راموس می ذارم!) یا مشکل تیم رو حل می کنه!مشکلی که هیچ کدوم از. ستاره هامون نتونستن حل کنن!یعنی این فاکتور غیر قابل پیش بینی بودن و هیجان انگیز بودن رو در حد خیلی بالا و عجیبی داره چیزی که توی هیچ کدوم از ستاره هامون نیست و تقریبا از این نظر مشابه آلگریه در مربیگری!

2_hn6s.jpg

حامد

حامد

ستاره برتر فـروم

• ستاره برتر فروم
  • 3579 ارسال

طبق پیش‌بینی‌های کلینیک یوونتوس؛ خوان کوادرادو به احتمال فراوان در اواخر ماه مارس (اواسط ماه فروردین در ایران) قادر به همراهی یوونتوس است.

• Aminvo, tecra, Escanor و 6 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

Tu sei la squadra del cuore

sempre in campo undici eroi

vinci l'impossibile e vai

Ti seguiremo anche noi

• مهمان

گلش به لیون و ساسولو رو هم اجازه بدهید چماق کنم بر سرتان مدیر عزیز  :1:  :fp: 
شوخی کردم البته بن نکنیمان  :76:  :135555:

کوادرادو یکی از بهترین بازیکنان یووه بوده و هست. از نظر اهمیت یک درجه از مانژوکیچ پایین تره نه بیشتر 

• Orphée, Aminvo, tecra و 5 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

Dreamer

Dreamer

بازیکن اخراجی

• اعضا
  • 6016 ارسال
  • LocationKhorram Abad

گلش به لیون و ساسولو رو هم اجازه بدهید چماق کنم بر سرتان مدیر عزیز :1: :fp:
شوخی کردم البته بن نکنیمان :76: :135555:

کوادرادو یکی از بهترین بازیکنان یووه بوده و هست. از نظر اهمیت یک درجه از مانژوکیچ پایین تره نه بیشتر

منظورت از ساسولو همون تورینوئه دیگه؟! آخه مشکل اینه ک من اصلا سری آ رو جزو آمار نمیارم وگرنه گل پارسالش ب اینتر اگه نبود احتمالا کامبک نمیزدیم و در نتیجه قهرمان هم نمیشدیم! اما بی تعارف اسکودتو دیگه هیچ اهمیتی برام نداره و اگه قهرمان هم نشیم ناراحت نمیشم! همون مشکلی ک با هیگواین دارم رو با کوادرادو دارم. تو اروپا باید دردی از ما دوا بکنن! آره گلش ب لیون خیلی مهم بود اما فک میکنم اگه اونم نمیزد ما در هر صورت صدرنشین میرفتیم بالا! و بعد مثلا اگه کواد ی کار خوب کرد جاش سه تا اشتباه بد هم انجام داده! گل خالی ک ب رئال نزد پارسال + اخراج تو فینال کاردیف + گل خالی ک امسال ب منچستر نزد و باعث شد ببازیم...

مشکلی با کوادرادو ندارم ب شرطی ک فقط از دروازه دور باشه! یعنی مدافع راست باشه آقا نخواستیم گل زدنتو دستت درد نکنه تو هر وقت دروازه خالی هم گیرت اومد پاس بده!
  • GioVanni Agnelli, Orphée, Aminvo و 7 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

Jack Sparrow

Jack Sparrow

بی وفا

• اعضا
  • 2628 ارسال
اون بازی که 3-0 بارسا رو بردیم؛ کوادرادو فوق العاده بود.
تو اون مقطع با دیبالا هر بازی چپ حریف رو چپ میکردن!
هر دوشون تو اوج بودن تا اینکه کوادرادو مصدوم شد و دنی آلوز رو جاش گذاشتیم. تقریبا از اون به بعد دیگه نه دیبالا اوج گرفت نه کوادرادو ...
  • GioVanni Agnelli, Orphée, tecra و 7 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

حامد

حامد

ستاره برتر فـروم

• ستاره برتر فروم
  • 3579 ارسال

روزنامه La Repubblica از بهبودی نسبی مصدومیت خوان کوادرادو و قرار گرفتن او در شرایط بازی تا سه هفته آینده (اواسط آوریل) خبر داده است.

• mory, Aminvo, tecra و 3 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

Ti seguiremo anche noi

GioVanni Agnelli

GioVanni Agnelli

-

• ادمین
  • 21023 ارسال

- فروش کوادرادو باید جزء برنامه های مدیریت یووه باشه، رسما تاریخ انقضاش تموم شده.

• mory, eⁿzº, Aminvo و 5 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

bahman_alex

B a H M a N

GioVanni Agnelli

●•٠·˙Ȥɛɗɲέƙ Ɠгƴɡɛгɑ˙·٠•●

ϾĦɌƗSŦƗɅƝ ƤѺƲLSΣƝ

𝔃𝓭𝓮𝓷ě𝓴 𝓰𝓻𝔂𝓰𝓮𝓻𝓪

حامد

حامد

ستاره برتر فـروم

• ستاره برتر فروم
  • 3579 ارسال

خوان كوادرادو پس از ماه‌ها غيبت به دليل مصدوميت در ديدار مقابل اسپال به وضوح در كار با توپ مشكل داشت و هر قدر براي انجام حركات فردي تلاش مي‌كرد اما توپ اصطلاحاً با پاهايش بيگانه بود.

با اين حال اصرار او به انجام يك مانور انفرادي چشمگير در طول بازي بيشتر بيانگر وجود نيازي رواني و انگيزشي در درون او بود.

وينگر راست‌پاي يووه با اينكه يك سال ديگر با يووه قرارداد دارد براي اثبات دوباره خودش به كادر فني يكماه ديگر بيشتر فرصت ندارد وگرنه بعيد نيست در تابستان پيش‌رو از سوي باشگاه به عنوان بازيكن قرضي به تيمي ديگر نقل‌مكان پيدا كند.

كواد ديروز در مصاحبه‌اي كوتاه با SKY گفته بود: «بسيار خوشحالم كه دوباره شرايط بازي را به دست آوردم. از خداوند سپاسگزارم كه مرا در سپري كردن اين مصدوميت طولاني كمك كرد.

من هميشه آماده پياده كردن دستورات تاكتيكي الگري در زمين هستم و امروز نيز تمام تلاشم را براي انجام آن به كار بستم.»

h221_a72dfb952b818580abebb8deca38383f-68

• mory, Aminvo, tecra و 6 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

Ti seguiremo anche noi

Dreamer

Dreamer

بازیکن اخراجی

• اعضا
  • 6016 ارسال
  • LocationKhorram Abad
والا اگه آلگری تو یووه بمونه کوادرادو تا آخر فوتبالش تو یووه خواهد بود! طرف باز دوباره گند زد ب بازی آلگری اومده ازش تعریف میکنه ک فلان بود بهمان بود! کلی تکروی کرد همشم بی نتیجه!
  • Orphée, mory, eⁿzº و 5 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

ace of glass

ace of glass

بهترین فرد فروم

• اعضا
  • 7863 ارسال
  • Locationساری

کوادرادو ستاره تاکتیکی الگریه ....قطعا ب تو زدناش و حفظ توپش خیلی بدرد میخوره ....دیبالا یک مهاجم دومه که تو 4-3-3 کارایی نداره اما  خودشو مطمئنم اثبات میکنه 

کوادرادو و داگلاس کاستا ستاره بازی با ایاکس خواهند شد بعد 3 ماه اومده بازی کرده

• Aminvo, tecra, farzad-t و 1 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

capture1_gp2v.jpg

اون که من دوسش دارم

اون که من دوسش دارم

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2581 ارسال

دیشب اینقدر بد بود که حتی کیروش که زورش می یاد تعویض بکنه تعویضش کرد

امید داشتم خوب بازی بکنه و خوب بفروشیمش ولی خیلی ضعیف بود 

حتی برابر قطر هم نتونست دریبل موفق داشته باشه و توپ هم خیلی لو داد

• eⁿzº, tecra, amirali2001 و 1 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

sadrazp

sadrazp

تیفوسی یوونتوس

• اعضا
  • 780 ارسال

با همین وضعیت ، اندازه مسی دریبل موفق داشته

• tecra, ace of glass و اون که من دوسش دارم از این پست تشکر کرده است

l79r_0406219752900443d6e8bed68198b71b.pn

اِل کاپیتانو

اِل کاپیتانو

سینا هستم

• اعضا
  • 3580 ارسال

گفته شده شاید کوادرادو بجای کانسلو تو پست بک راست بازی کنه   :notbad:

• mory, MaMpIeRo, alexdelpiero و 3 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

ETWmP_zXYAEadf_2.jpg

Dreamer

Dreamer

بازیکن اخراجی

• اعضا
  • 6016 ارسال
  • LocationKhorram Abad
امروز صبح کوادرادو به همرا تیم ملیش کلمبیا از مسابقات کوپا آمریکا حذف شدن! کلمبیا و شیلی بعد از 120 دقیقه بازی بدون گل تو ضربات پنالتی به رقابت پرداختن و در نهایت شیلی 5.4 پیروز شد! کوادرادو پنالتیشو گل کرد. نکته جالب اینه ک کلمبیا بدون اینکه از اول مسابقات تا الان حتی 1 گل بخوره حذف شد!
  • GioVanni Agnelli, mory, eⁿzº و 5 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

Donnie

Donnie

تیفوسی تیفوس

• اعضا
  • 1828 ارسال

احتمال زیاد اگه کانسلو رو بفروشن همین کواد رو به عنوان یکی از گزینه های مدافع راست نگه دارن. انتخاب خیلی به جا و خوبی میتونه باشه.

• Orphée, mory, alexdelpiero و 4 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

Donnie

Donnie

تیفوسی تیفوس

• اعضا
  • 1828 ارسال

خیلی خوب بازی کرد و تو پستش واقعاً بی نقص بود. چند تا دفع توپ عالی داشت. یه جا پاس توی عمق رو با تکلش دفع کرد، کاری که مدافعین بزرگ انجامش میدن. مشخصه که داره تمرین می کنه تا به ایده آلش برسه.

• GioVanni Agnelli, mory, eⁿzº و 10 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

-OMID-

-OMID-

هوادار یوونتوس

• اعضا
  • 508 ارسال
  • LocationTehran

هم ساری هم خود کواد گفتن که بارتزالی داره خیلی فشرده روی توانایی های دفاعی کواد کار میکنه :1:  اگه به بارتزا ست که از کواد یه دیوار در میاره :1:

• GioVanni Agnelli, Orphée, mory و 11 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

AICY-Personal-Branding-Marcello-Lippi-1.

Don Marcello Lippi

===============

Il Guerierro سابق

sadrazp

sadrazp

تیفوسی یوونتوس

• اعضا
  • 780 ارسال

:53:  خیلی حرفه پست تخصصیت دفاع راست نباشه اما طوری ایفای نقش کنی که بازیگر همون پست هم نمیتونه به اون اندازه خوب نقششو بازی کنه .

• GioVanni Agnelli, mory, MaMpIeRo و 9 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

l79r_0406219752900443d6e8bed68198b71b.pn

0 کاربر در حال خواندن این موضوع است

0 کاربر، 0 مهمان و 0 عضو مخفی