پرش به

به جامعه مجازی هواداران باشگاه یوونتوس خوش آمدید
شما هم اکنون در حال مشاهده انجمن ها به صورت کاربر مهمان می باشید.در این حالت شما دسترسی به تمامی امکانات انجمن ندارید و امکان دریافت فایل ها به جز خود IPB را ندارید. اگر که عضو سایت می باشید اینجا را کلیک نمایید. در صورتی که تمایل به عضویت دارید اینجا را کلیک نمایید. عضویت در سایت رایگان می باشد!

تصویر

خوان کـوادرادو - La Vespa

* * * * - 2 رای

• لطفا وارد حساب کاربری خود شوید تا بتوانید پاسخ دهید
509 پاسخ برای این موضوع

حامد

حامد

ستاره برتر فـروم

• ستاره برتر فروم
  • 3579 ارسال

خوان کوادرادو در مراسمی که در رابطه با بچه‌های فقیر کلمبیایی ترتیب داده شده بود؛ گفت: «فتح سه اسکودتو برای من مثل یک رویاست؛ همه از داستان زندگی من خبر دارند؛ من هم یکی از همین بچه‌ها بودم. در همین محلات متولد شدم و با الگوبرداری از رونالدوی برزیلی و امید به آینده، روی زمین‌های خاکی فوتبال بازی می کردم. اکنون به افتخارات زیادی رسیده‌ام و از آنچه انجام داده‌ام، راضی هستم اما هرگز داستان زندگی ام را فراموش نمی‌کنم. بنابراین هیچ وقت کلمبیا و فقر شدید مردمش را هم از یاد نمی‌برم.»

• eⁿzº, Prince Claudio, tecra و 7 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

Tu sei la squadra del cuore

sempre in campo undici eroi

vinci l'impossibile e vai

Ti seguiremo anche noi

Dreamer

Dreamer

بازیکن اخراجی

• اعضا
  • 6036 ارسال
  • LocationKhorram Abad
اولین و شاید آخرین یوونتوسی ک در جام جهانی روسیه موفق ب گلزنی شد... هجومی ترین نماینده هامون ک آرژانتینی هستن و نیمکت نشین و با اون شرایط هم دارن حذف میشن بقیه هم ک گل بزن نیستن شاید مانژو بتونه اونم احتمالش چندان بالا نیس...

البته ایشون هم کار شاقی انجام نداد ب هم تیمی خودش گل زد نامرد... شزنی 2 بازی 5 گل خورده :fp:
  • mory, tecra, L'Avvocato و 3 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند
<p>ما در رنگها زندگی می کنیم اما رویاها سیاه و سپیدند...</p>

اِل کاپیتانو

اِل کاپیتانو

سینا هستم

• اعضا
  • 3580 ارسال

اولین گلی کرواسی تو جام جهانی که گل بخودی ثبت شد رو عملا مانژو زده بود

حالا میگن سمپائولی برای بازی اخر میخواد هیگواین رو جای اگئرو بازی بده . ببینیم چی میشه

• mory, tecra, ace of glass و 2 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

ETWmP_zXYAEadf_2.jpg

حامد

حامد

ستاره برتر فـروم

• ستاره برتر فروم
  • 3579 ارسال

0cg_dh2auo2wkaefuee.jpg

• MaMpIeRo, tecra, ace of glass و 3 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

Ti seguiremo anche noi

حامد

حامد

ستاره برتر فـروم

• ستاره برتر فروم
  • 3579 ارسال

گراتزيانو چزاري پيشكسوت و كارشناس داوري (61 ساله) در برنامه تحليل داوري‌هاي هفته سوم رقابت‌هاي سري A ايتاليا

(خطاب به خوان كوادرادو) «اگر يك زانوي سالم داري بايد بسيار مراقبش باشي چراكه ممكن است برايت پيشامدهاي نامطلوب به بار بياورد. برخورد سنگين شما با بازيكن پارما كه براي چند دقيقه‌اي شما را از ناحيه زانو آسيب‌ديده كرد و خطايي كه در همين ديدار با زانويت روي بازيكن تيم رقيب انجام داديد، نه باعث مصدوميت شديد در مورد اولي و نه واكنش داور در مورد دوم شد. اما سرنوشت هميشه اينچنين برايت تكرار نخواهد شد. من اگر به جاي داور اين ديدار بودم بلا ترديد شما را با كارت قرمز از بازي اخراج مي‌كردم. كارتي كه به جز شما ميرالم پيانيچ نيز در اين بازي از آن به ناحق بي‌نصيب ماند.»

j75l_graziano-cesari.jpg

• tecra, ace of glass, Camel Blue و 5 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

Ti seguiremo anche noi

Dreamer

Dreamer

بازیکن اخراجی

• اعضا
  • 6036 ارسال
  • LocationKhorram Abad
کور بی خاصیت اون از پارسالش ک تیمو ب باد اینم از الانش. خاک بر سرت کنن ک از دو قدمی عرضه نداری حتی بزنی تو چارچوب... امیدوارم فقط گم بشی آشغال ب درد نخور
  • tecra, Huceyn, ace of glass و 2 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

back to juve

back to juve

تازه به ما ملحق شده

• اعضا
  • 2086 ارسال

کور بی خاصیت اون از پارسالش ک تیمو ب باد اینم از الانش. خاک بر سرت کنن ک از دو قدمی عرضه نداری حتی بزنی تو چارچوب... امیدوارم فقط گم بشی آشغال ب درد نخور

حاجی این بازیکن از خوبای باز با منچستر بود، هر وقت توپ رو میگرفت تیم رو به جلو میبرد، خلاصه کلام با یه موقعیت از دست دادن نمیشه اینجوری صحبت کرد ازش، حتی اگر اون موقعیت دروازه خالی باشه ، میخوای ناراحتتیو خالی کنی برو به خدیرا و بنتانکور فحش بده

• tecra, ace of glass, Camel Blue و 3 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند
dme48gukzvs8_t.jpg

Dreamer

Dreamer

بازیکن اخراجی

• اعضا
  • 6036 ارسال
  • LocationKhorram Abad

حاجی این بازیکن از خوبای باز با منچستر بود، هر وقت توپ رو میگرفت تیم رو به جلو میبرد، خلاصه کلام با یه موقعیت از دست دادن نمیشه اینجوری صحبت کرد ازش، حتی اگر اون موقعیت دروازه خالی باشه ، میخوای ناراحتتیو خالی کنی برو به خدیرا و بنتانکور فحش بده

هشتاد دقیقه خوب بود اما همون ی موقعیت ک خراب کرد کل بازی خودش و ما رو خراب کرد از نظر من اون هشتاد دقیقه ارزشی نداره چون نتیجه ای در بر نداشت... پارسال بازی رفت با رئال ی موقعیت صد در صدی رو نزد و اگه میزد ما بازی برگشت کارمون خیلی راحت تر بود... امیدوارم همین زمستون گورشو گم کنه... بهایی ک هرسال بابت بی مغزی این میدیم خیلی بیشتر از اون دوتا سرتوپی هست ک هربازی میزنه... خدیرا هم لایق بدتر از فحشه ولی از اون مجبوریم ک استفاده کنیم اما از این بی مغز مجبور نیستیم وقتی مانژو رو داشتیم نباید ب این بازی میدادیم
  • tecra, Huceyn و Jack Sparrow از این پست تشکر کرده است

Jevdelffon

Jevdelffon

تیفوسی یوونتوس

• اعضا
  • 1016 ارسال
بابا این بیچاره بازی با بایرن مونیخ گلی صدبرابر قشنگ تر از گلی که دیشب میتونست بزنه،زد. پس بازیکن بدی نیست یووه دیشب کلا بخت باهاش یار نبود
  • tecra, ace of glass, Mohammad Boushehri و 2 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

cover_1440_x93r.jpg

Huceyn

Huceyn

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1411 ارسال

اول که اومد توی یوونتوس معروف بود به بی مغذ.هنوز هم همون بی مغذی که بود هست !! فقط بلده توپ رو برداره بره جلو اونم بدون سرعت ! یکی از بازیکنایی هستش که سرعتش با توپ شدیدا کاهش پیدا می کنه و قشنگ سرعت ضد حمله های تیم رو تا 50 درصد کاهش می ده. خیلییییی وقت هم هست که من دریبل یا حرکت خاصی ازش ندیدم . فقط خرابکاری تو موقعیت های حساس ازش دیدم. اخراجش تو فینال، خراب کردن تک به تک جلو رئال و منچستر که هر 3 تاش باعث شد کار ما یا تموم بشه یا سخت بشه.

امیدوارم اولین بازیکنی باشه که تو پروژه جاه طلبی باشگاه، در هارو به روش باز کنن و براش دست تکون بدن

• GioVanni Agnelli, mory, eⁿzº و 6 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

uinm_pavel-nedved.png

Golden Boy

GioVanni Agnelli

GioVanni Agnelli

-

• ادمین
  • 21106 ارسال

- کوادرادو الان 2 سالی میشه که اصلا اون بازیکن موثر اوایل حضورش نیست و شخصا انتظار دارم برای فصل جدید در برنامه های باشگاه حضور نداشته باشه.

در واقع نه اینکه بازیکن بدی باشه، بلکه کلاس بازیش به یوونتوس فعلی نمیخوره و از بقیه وینگر/مهاجم های تیم از سطح پایین تری برخورداره وگرنه میتونه بره توی تیم های دیگه به عنوان بازیکن اصلی بازی کنه و اتفاقا بدرخشه.

• mory, eⁿzº, Prince Claudio و 9 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

bahman_alex

B a H M a N

GioVanni Agnelli

●•٠·˙Ȥɛɗɲέƙ Ɠгƴɡɛгɑ˙·٠•●

ϾĦɌƗSŦƗɅƝ ƤѺƲLSΣƝ

𝔃𝓭𝓮𝓷ě𝓴 𝓰𝓻𝔂𝓰𝓮𝓻𝓪

اون که من دوسش دارم

اون که من دوسش دارم

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2581 ارسال

‏^

خیلی بهش علاقمندم ولی شما درست میفرمایید

من فکر میکردم توی تعطیلات روش کار شده و قراره یه دنی الوس(یه کافو یه مایکون) ببینیم 

حتی قلبا از این حرکت الگری که اونو میخواست دفاع راست بازی بده راضی بودم و فکر میکردم بتونه از پس وظایفش خوب بر بیاد

ولی خیلی بی دقت  بی مسولیت داره بازی میکنه نه وینگ و نه دفاع راست خوبی نیست

نه نفوذهاش نه کارهای تدافعیش هیچیش خوب نیست

مدام هم توی بازی دستشو حرکت میده که به من پاس بدید و وقتی هم پاسو میگیره هیچ!!!

• mory, eⁿzº, tecra و 9 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

ace of glass

ace of glass

بهترین فرد فروم

• اعضا
  • 7863 ارسال
  • Locationساری

انصافا کارای تاکتیکی تیم الگری با کوادرادو تفاوت زیادی داره با وقتی که داگلاس کاستا هست من ب شدت ازش دفاع میکنم  واقعا بازیکن خوبی برامون در این چند سال بوده بازیکن تکنیکی نداشتیم اصلا فقط توز وکوادرادو بودند و بعد فقط مواد الان خیلیا هستند ولی خوان دارهتلاششو میکنه ...ب دردمون میخوره ...هیچوقت گلزن قهار نبوده اما گل های خیلی  حساسی زده ...

بی مغز هست قبول دارم اما سود هایی هم داره ....ولی جذابیت تیمو بالا میبره ب نظرم 

• tecra, amirali2001 و اون که من دوسش دارم از این پست تشکر کرده است

capture1_gp2v.jpg

GioVanni Agnelli

GioVanni Agnelli

-

• ادمین
  • 21106 ارسال

- با اعلام رسمی کادر پزشکی تیم، کوادرادو نیازی به جراحی نداره و با رعایت یک سری مسائل میتونه رفته رفته خودش رو آماده کنه.

• mory, Prince Claudio, tecra و 6 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

bahman_alex

B a H M a N

GioVanni Agnelli

●•٠·˙Ȥɛɗɲέƙ Ɠгƴɡɛгɑ˙·٠•●

ϾĦɌƗSŦƗɅƝ ƤѺƲLSΣƝ

𝔃𝓭𝓮𝓷ě𝓴 𝓰𝓻𝔂𝓰𝓮𝓻𝓪

GioVanni Agnelli

GioVanni Agnelli

-

• ادمین
  • 21106 ارسال

- کارش به جراحی کشید و 3 ماه از میادین به دور خواهد بود.

• Prince Claudio, AliReZaZa, tecra و 2 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

bahman_alex

B a H M a N

GioVanni Agnelli

●•٠·˙Ȥɛɗɲέƙ Ɠгƴɡɛгɑ˙·٠•●

ϾĦɌƗSŦƗɅƝ ƤѺƲLSΣƝ

𝔃𝓭𝓮𝓷ě𝓴 𝓰𝓻𝔂𝓰𝓮𝓻𝓪

AliReZaZa

AliReZaZa

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2181 ارسال
  • LocationTehran,Iran

جا خوردم خبرشو شنیدم! خبر اولو باور کنیم که میگفت جراحی نمی خواد یا دومی رو باور کنیم؟

• tecra, ace of glass و اون که من دوسش دارم از این پست تشکر کرده است

GioVanni Agnelli

GioVanni Agnelli

-

• ادمین
  • 21106 ارسال

^^

- دیگه کار از باور گذشته، جراحی هم کرد و رفت !

با این وضعیت فکر کنم رفتن اسپیناتزولا از تیم منتفی میشه.

• Aminvo, Prince Claudio, tecra و 4 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

bahman_alex

B a H M a N

GioVanni Agnelli

●•٠·˙Ȥɛɗɲέƙ Ɠгƴɡɛгɑ˙·٠•●

ϾĦɌƗSŦƗɅƝ ƤѺƲLSΣƝ

𝔃𝓭𝓮𝓷ě𝓴 𝓰𝓻𝔂𝓰𝓮𝓻𝓪

ace of glass

ace of glass

بهترین فرد فروم

• اعضا
  • 7863 ارسال
  • Locationساری

ب واسطه بودنش میشد توپ رو نگه داشت و خوب تو دفاع و حمله شرکت میکرد و دقیقا از وقتی ک رفت سبک بازیمون رفت رو سانتر اما خوب خدارو شکر بازیکن داریم ک جاشو پر کنه فقط کانسلو باید برگرده ..

• Aminvo, tecra, amirali2001 و 2 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

capture1_gp2v.jpg

حامد

حامد

ستاره برتر فـروم

• ستاره برتر فروم
  • 3579 ارسال

خوان كوادرادو پدر شد!

خوان كوادرادو: از خداوند و عيسي‌مسيح بابت اين هديه زيبا متشكرم. مِليِ من (اسم همسر كوادرادو با نام كاملِ مِليسا بُتِه‌رُ) عاشقت هستم؛ تو مادر فوق‌العاده‌اي خواهي شد.

jgj1_cu.jpg

Ti seguiremo anche noi

Orphée

Orphée

بازیکن آزاد

• ستاره برتر فروم
  • 6350 ارسال
  • LocationRasht

« هر چیزی که بخواید میتونید در مورد این جوجه اردک زشت یووه بگید ولی نمیتونید منکر این بشید که عاشق یووه شده... »

DxC917VUUAAJE4d12.jpg

بجز پیرنها، به تِمِ سیاه و سفید خونه و عروسکا هم دقت کنید... :6:

• GioVanni Agnelli, mory, eⁿzº و 13 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

They SURVIVED ... That's What Make Them Assets ! i

JB.png

0 کاربر در حال خواندن این موضوع است

0 کاربر، 0 مهمان و 0 عضو مخفی