پرش به

به جامعه مجازی هواداران باشگاه یوونتوس خوش آمدید
شما هم اکنون در حال مشاهده انجمن ها به صورت کاربر مهمان می باشید.در این حالت شما دسترسی به تمامی امکانات انجمن ندارید و امکان دریافت فایل ها به جز خود IPB را ندارید. اگر که عضو سایت می باشید اینجا را کلیک نمایید. در صورتی که تمایل به عضویت دارید اینجا را کلیک نمایید. عضویت در سایت رایگان می باشد!

تصویر

شبکه ی 3 و شبکه ورزش

* * * * * 2 رای

• لطفا وارد حساب کاربری خود شوید تا بتوانید پاسخ دهید
3731 پاسخ برای این موضوع

Signora Omicidi

Signora Omicidi

Golden man

• اعضا
  • 3846 ارسال
  • LocationAhWaS

یوو جنوا پخش نمیشه اما هر هفته باید بازی های لیوپول پخش بشه واقعا اجحاف شده در حق یوو همینطور کریس رونالدو کل دنیا رصدش میکنن بعد صداو سیما کاتالان فن یوونتوس رو نشون نمیدهع

همون بهتر از سایت های خارجی میبینم

• tecra, amirali2001, farzad-t و 1 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

hoceynjuventini

hoceynjuventini

تیفوسی یوونتوس

• اعضا
  • 692 ارسال
  • Locationshiraz
تا وقتی این مشکلات تو بقیه ارگان ها باشه دیگه صدا و سیمای میلی جای خود دارد چون چیزی بر اساس حق نیست

این لیورپول هم به خاطر ناعادل فردوسی پور پخش میشه بازی هاش که الهی شکر میخوان برنامه نودش رو تخته کنن
  • tecra, farzad-t و اون که من دوسش دارم از این پست تشکر کرده است
jűvęŅŢś f○r €V£ř

GioVanni Agnelli

GioVanni Agnelli

-

• ادمین
  • 21102 ارسال

- بازی ایتالیا - پرتغال از شبکه 3 امشب به صورت زنده پخش خواهد شد.

23:15 به وقت ایران.

• eⁿzº, amirali2001, Dreamer و 2 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

bahman_alex

B a H M a N

GioVanni Agnelli

●•٠·˙Ȥɛɗɲέƙ Ɠгƴɡɛгɑ˙·٠•●

ϾĦɌƗSŦƗɅƝ ƤѺƲLSΣƝ

𝔃𝓭𝓮𝓷ě𝓴 𝓰𝓻𝔂𝓰𝓮𝓻𝓪

GioVanni Agnelli

GioVanni Agnelli

-

• ادمین
  • 21102 ارسال

- البته دیگه نمیشه عجیب دونست ولی بازی یوونتوس - اینتر هم از صدا و سیما پخش نخواهد شد.

حداقل تا الان که در لیست برنامه هاشون نیست.

اون وقت شبکه 3 میاد بازی تیم ذخیره های PSG رو استراسبورگ پخش میکنه ! :22:

• حامد, mory, Aminvo و 1 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

bahman_alex

B a H M a N

GioVanni Agnelli

●•٠·˙Ȥɛɗɲέƙ Ɠгƴɡɛгɑ˙·٠•●

ϾĦɌƗSŦƗɅƝ ƤѺƲLSΣƝ

𝔃𝓭𝓮𝓷ě𝓴 𝓰𝓻𝔂𝓰𝓮𝓻𝓪

اِل کاپیتانو

اِل کاپیتانو

سینا هستم

• اعضا
  • 3580 ارسال

بحث خرید حق پخش سری ا مطرح هست که مث که مشکلاتی برای خریدش دارند

احتمال داره شبکه ورزش بازی رو دزدی پخش کنه 

• mory, Aminvo, ace of glass و 2 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

ETWmP_zXYAEadf_2.jpg

satfootball

satfootball

تیفوسی یوونتوس

• اعضا
  • 4139 ارسال

قیمت تک بازی گران استبه خاطر همین بازی نمیخرن

• Orphée, Aminvo, ace of glass و 2 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

در فوتبال نهاوند مرغ یک پا دارد :45: :45: :45:

Dreamer

Dreamer

بازیکن اخراجی

• اعضا
  • 6036 ارسال
  • LocationKhorram Abad
همون ساعت بازی موناکو-نیس قراره از شبکه ورزش بشه! نظر من اینه ک اینا عمدا بازی موناکو.نیس رو آلترناتیو بازی اینتر.یووه قرار دادن! یعنی اینکه هدف پخش بازی یووه.اینتر هست اگه نشد موناکو.نیس رو آنتن میره ک ضایع نشن! امسال چند بازی از یووه همینطوری پخش شد دیگه! من جمله بازی با میلان... من ک احتمال پخش بازی رو کم نمیدونم حالا یا از اول یا بعد از ده بیست دقیقه تاخیر...
  • mory, Aminvo, tecra و 3 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند
<p>ما در رنگها زندگی می کنیم اما رویاها سیاه و سپیدند...</p>

GioVanni Agnelli

GioVanni Agnelli

-

• ادمین
  • 21102 ارسال

- بازی امشب یوونتوس - رم از شبکه 3 پخش میشه ! :22:

مبارکه ! :nish:

• eⁿzº, Aminvo, tecra و 4 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

bahman_alex

B a H M a N

GioVanni Agnelli

●•٠·˙Ȥɛɗɲέƙ Ɠгƴɡɛгɑ˙·٠•●

ϾĦɌƗSŦƗɅƝ ƤѺƲLSΣƝ

𝔃𝓭𝓮𝓷ě𝓴 𝓰𝓻𝔂𝓰𝓮𝓻𝓪

satfootball

satfootball

تیفوسی یوونتوس

• اعضا
  • 4139 ارسال

شبکه ksa sport عرب ستان فی القمر الصناعی یاه ست در 52 درجه شرق به صورت مجانی یوونتوس تیوی رو پخش میکنه..

• Orphée, eⁿzº, Aminvo و 5 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

اون که من دوسش دارم

اون که من دوسش دارم

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2581 ارسال

شبکه ورزش مثل ینکه سمپ یووه رو پخش میکنه

• eⁿzº, Aminvo, tecra و 3 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

GioVanni Agnelli

GioVanni Agnelli

-

• ادمین
  • 21102 ارسال

- بازی یوونتوس - میلان ساعت 9 شروع میشه ولی شبکه ورزش به دلیل پخش بازی های جام ملت های آسیا، بازی رو از دقیقه 30، یعنی ساعت 9:30 پخش خواهد کرد.

• mory, Aminvo, Prince Claudio و 6 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

bahman_alex

B a H M a N

GioVanni Agnelli

●•٠·˙Ȥɛɗɲέƙ Ɠгƴɡɛгɑ˙·٠•●

ϾĦɌƗSŦƗɅƝ ƤѺƲLSΣƝ

𝔃𝓭𝓮𝓷ě𝓴 𝓰𝓻𝔂𝓰𝓮𝓻𝓪

GioVanni Agnelli

GioVanni Agnelli

-

• ادمین
  • 21102 ارسال

- احتمال اینکه شبکه ورزش بازی رو پخش کنه هست، اگه به شبکه های دیگه ای دسترسی ندارید یه نیم نگاهی به شبکه ورزش داشته باشید.

• mory, MaMpIeRo, eⁿzº و 6 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

bahman_alex

B a H M a N

GioVanni Agnelli

●•٠·˙Ȥɛɗɲέƙ Ɠгƴɡɛгɑ˙·٠•●

ϾĦɌƗSŦƗɅƝ ƤѺƲLSΣƝ

𝔃𝓭𝓮𝓷ě𝓴 𝓰𝓻𝔂𝓰𝓮𝓻𝓪

Signora Omicidi

Signora Omicidi

Golden man

• اعضا
  • 3846 ارسال
  • LocationAhWaS
اقا من واقعا سال هاست ک گوس نمی کردم ولی برا یکبار هودمو راحت کردم
یه رسیور اچ دی 350 هزاری خریدم برا بک سال نیم کارتیا رو باز نی کنه بعد یک سال نیم هم حدود 300 نیدم تمدید می کنم
دیگه این همه زجر نمی کشم برا صداوثیمای میلی
الون اسپورت 1 و 2 و 4 معمولا ساپرت می کنه اکثر بازی های یوو رو
دیگه بکنید از شبکه س و ورزش با گزارشگرای مزخرفش
عباس قانع سگش ب اینا شرف داره
  • mory, Aminvo, tecra و 3 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

Dreamer

Dreamer

بازیکن اخراجی

• اعضا
  • 6036 ارسال
  • LocationKhorram Abad
طبق اعلام قبلی فردا بازی یووه-آتالانتا زنده از شبکه ورزش پخش میشه! 23:15
  • حامد, GioVanni Agnelli, Orphée و 4 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

حامد

حامد

ستاره برتر فـروم

• ستاره برتر فروم
  • 3579 ارسال

الفاظ و واکنش‌های دلریش کننده گزارشگر وب‌سایت آنتن در دیدار  Juve مقابل Sassuolo اغراق‌آمیز، over act و تهی از کنترلی بایسته از جانب ایشان بود. این چندمین بار است که به ناچار مجبور به تماشای بازی تیم محبوبم با پذیرایی ترکیب‌های نامتوازن و درنیامده وی در جریان بازی یوونتوس می‌شوم.

هرچند شاید بحث سلیقه در لذت بردن از گزارش‌های تلویزیونی موضوعی به ظاهر منطقی به نظر برسد اما حقیقتاً در ایران شاهد یک کمدی مشمئزکننده در گزارشگری (چه رسمی در تلویزیون و چه غیر رسمی در تارنماهایی مثل آنتن) هستیم.

حفظ ریتم، صدای گرم، همراهی با آنچه در تصاویر نشان داده می‌شود، برقراری ارتباط اثرگذار با بیننده و آماده کردن اطلاعات و حواشی جذاب برای ارائه در حین گزارش بخشی از مهم‌ترین عناصری است که به نظر می‌رسد یک گزارشگر ورزشی (علی‌الخصوص فوتبال) باید به آن اشراف داشته باشد.

گزارش فوق‌العاده عادی و دم‌دستی هرگز با فریاد زدن، پرتاب انواع و اقسام واژگان خارج از عرف، عاریه گرفتن از ترکیب‌های کوچه بازاری، استمداد از ترانه‌های لس‌آنجلسی و جمله‌سازی با الهام از زمین و زمان تطهیر و تصحیح نمی‌شود. اینکه در لحظه گل با انفجار احساس هر چه بر زبان آمد بیان شود تنها باعث می‌شود بینندگانی مثل نگارنده به جای خوشحالی از گل تیم محبوبم؛ یخ کنم!

تماشای گزارش‌های گزارشگران آمریکای جنوبی، کشورهای عربی و اروپایی درس‌ها و ایده‌های فراوانی به جزیره رخوت‌زده و مالامال از فاصله گزارشگران وطنی با مخاطبان می‌دهد اما برداشت قشری از گزارش‌های آنها (همانند نعره‌ها و جملات کنترل نشده و خلق‌‍‌الساعه متولد شده برادر گزارشگرمان در دیدار ذکر شده) یکی از ابتلائات وکج‌راهه‌هایی است که گزارشگران جوان و علاقه‌مند به این حرفه متأسفانه در مسیرش افتاده‌اند.

در برهوت کسل‌کننده و بدون فراز و فرود گزارشگران فوتبال ایران البته تلاش و تفاوت این گزارشگر برای شکستن ملال موجود قابل تقدیر است اما به جای اصلاح و ارتقاء در هر بازی، تمام خلاقیت به حضیض رفته را معطوف همان شیوه پیشین کردن، خط سیری منسوخ است که تنها حاصلش سر خوردن به بیراهه‌ای است که در نهایت او را یک گزارشگرِ کوچک در پلت‌فرم‌هایی نظیر آنتن مبدل می‌کند. (حتی اگر گهگاه از سوی تهیه‌کنندگان شبکه ورزش برای گزارش برخی از بازی‌های دم‌دستی به استودیو دعوت شود.)

Tu sei la squadra del cuore

sempre in campo undici eroi

vinci l'impossibile e vai

Ti seguiremo anche noi

satfootball

satfootball

تیفوسی یوونتوس

• اعضا
  • 4139 ارسال

تکرار بازی یووه از شبکه ورزش امروز موجوده ساعتش خودتون پیدا کنید..

• eⁿzº, Aminvo, tecra و 2 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

L'Avvocato

L'Avvocato

هوادارِ یوونتوسِ سابق

• اعضا
  • 1470 ارسال

الفاظ و واکنش‌های دلریش کننده گزارشگر وب‌سایت آنتن در دیدار  Juve مقابل Sassuolo اغراق‌آمیز، over act و تهی از کنترلی بایسته از جانب ایشان بود. این چندمین بار است که به ناچار مجبور به تماشای بازی تیم محبوبم با پذیرایی ترکیب‌های نامتوازن و درنیامده وی در جریان بازی یوونتوس می‌شوم.

هرچند شاید بحث سلیقه در لذت بردن از گزارش‌های تلویزیونی موضوعی به ظاهر منطقی به نظر برسد اما حقیقتاً در ایران شاهد یک کمدی مشمئزکننده در گزارشگری (چه رسمی در تلویزیون و چه غیر رسمی در تارنماهایی مثل آنتن) هستیم.

حفظ ریتم، صدای گرم، همراهی با آنچه در تصاویر نشان داده می‌شود، برقراری ارتباط اثرگذار با بیننده و آماده کردن اطلاعات و حواشی جذاب برای ارائه در حین گزارش بخشی از مهم‌ترین عناصری است که به نظر می‌رسد یک گزارشگر ورزشی (علی‌الخصوص فوتبال) باید به آن اشراف داشته باشد.

گزارش فوق‌العاده عادی و دم‌دستی هرگز با فریاد زدن، پرتاب انواع و اقسام واژگان خارج از عرف، عاریه گرفتن از ترکیب‌های کوچه بازاری، استمداد از ترانه‌های لس‌آنجلسی و جمله‌سازی با الهام از زمین و زمان تطهیر و تصحیح نمی‌شود. اینکه در لحظه گل با انفجار احساس هر چه بر زبان آمد بیان شود تنها باعث می‌شود بینندگانی مثل نگارنده به جای خوشحالی از گل تیم محبوبم؛ یخ کنم!

تماشای گزارش‌های گزارشگران آمریکای جنوبی، کشورهای عربی و اروپایی درس‌ها و ایده‌های فراوانی به جزیره رخوت‌زده و مالامال از فاصله گزارشگران وطنی با مخاطبان می‌دهد اما برداشت قشری از گزارش‌های آنها (همانند نعره‌ها و جملات کنترل نشده و خلق‌‍‌الساعه متولد شده برادر گزارشگرمان در دیدار ذکر شده) یکی از ابتلائات وکج‌راهه‌هایی است که گزارشگران جوان و علاقه‌مند به این حرفه متأسفانه در مسیرش افتاده‌اند.

در برهوت کسل‌کننده و بدون فراز و فرود گزارشگران فوتبال ایران البته تلاش و تفاوت این گزارشگر برای شکستن ملال موجود قابل تقدیر است اما به جای اصلاح و ارتقاء در هر بازی، تمام خلاقیت به حضیض رفته را معطوف همان شیوه پیشین کردن، خط سیری منسوخ است که تنها حاصلش سر خوردن به بیراهه‌ای است که در نهایت او را یک گزارشگرِ کوچک در پلت‌فرم‌هایی نظیر آنتن مبدل می‌کند. (حتی اگر گهگاه از سوی تهیه‌کنندگان شبکه ورزش برای گزارش برخی از بازی‌های دم‌دستی به استودیو دعوت شود.)

همه چیزمان به همه چیزمان می‌آید. آن از هنربندانمان با آن شهوتِ سیری‌ناپذیرِ دیده شدنشان که حاضرند خود را مضحکه و انگشت‌نما کنند ولی به هر حال دیده شوند :31:  فهرستم همین‌جا به پایان رسید، به علت فقدان جرأت در پرداختن به سایرِ گروه‌ها و اشخاصِ مرجع :fp:    

دفتر و دستکِ عریض و طویل صدا و سیما که بیشتر به طویله ماننده است تنها حُسنی که برای بنده داشته آموختنِ کم و بیشِ زبان‌های ایتالیایی و عربی و جدیداً لهستانی بوده است: 

یِدِن دِ زِرا (یک بر صفر: معمولاً همین برای فهمیدن نتیجه‌ی دیدار یوونتوس کافی‌است :fp: )

بارزُ: خیلی

دُبژِه: خوب

نایلِپژِه (نایلِپشِه) = بارزُ دُبژِه = خیلی خوب = عالی

کُنی‌یِتس: پایان

کیبیتس: تیم

پِنج = پَنج (به لهجه‌ی محلی ما تلفظ می‌کنند :22: )

دو کلمه‌ی پرکاربرد دارند که هنوز حوصله نکرده‌ام راهی برای یافتن معنیشان پیدا کنم؛ اگر دوستان لطف بفرمایند باعثِ سبکیِ بار خواهد شد:

نخست: جیش (چقدر جیش دارند این لهستانی‌ها :fp: )

دوم: عبدوجاسم یا مثلاً عبدالجاسم یا ابدوچاسم  :1:

• حامد, Orphée, mory و 11 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

.

.

.

.

.

.

.

هجوم( حجوم :frusty:) -راجع به(راجب) - علی‌رغم - حواس - انضباط - زمینه(ضمینه :fp: ) حضور(حظور:frusty:) - مزخرف(مضخرف) - دردِ دل(درد و دل)- توجیه( توجیح ) - دست مریزاد - نصیب - حاضر(حاظر :frusty: ) - کج دار و مریز - لهجه

وگرنه = در غیر این‌صورت

مگه نه = مگه اینطور نیست؟

satfootball

satfootball

تیفوسی یوونتوس

• اعضا
  • 4139 ارسال

خوبه...همین چند کلمه هم کارگشا است تو زبون ثقیل لهستانی

ادامه کار در اینجا

https://www.memrise....l-vocabulary/1/

• حامد, eⁿzº, Aminvo و 7 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

Dreamer

Dreamer

بازیکن اخراجی

• اعضا
  • 6036 ارسال
  • LocationKhorram Abad
قرار بود فردا شب بازی بایرن.آگزبورگ پخش بشه اما ظاهرا ب دلیل اینکه داور اون بازی ی خانوم محترمه (!) پخش اون بازی منتفی شده و بازی یووه.فروزینونه جایگزینش شده!

فردا یووه.فروزینونه زنده ساعت 23.00 از شبکه ورزش
  • حامد, Orphée, mory و 11 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

Dreamer

Dreamer

بازیکن اخراجی

• اعضا
  • 6036 ارسال
  • LocationKhorram Abad
بازی ناپولی.یووه ساعت 11 شب از شبکه ورزش

آخرین باری ک بازی یووه.ناپولی از صدا سیمای ... پخش شد اون بازی بود ک با گل زاتزا بردیم :fp:
  • حامد, GioVanni Agnelli, eⁿzº و 8 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

0 کاربر در حال خواندن این موضوع است

0 کاربر، 0 مهمان و 0 عضو مخفی