پرش به

به جامعه مجازی هواداران باشگاه یوونتوس خوش آمدید
شما هم اکنون در حال مشاهده انجمن ها به صورت کاربر مهمان می باشید.در این حالت شما دسترسی به تمامی امکانات انجمن ندارید و امکان دریافت فایل ها به جز خود IPB را ندارید. اگر که عضو سایت می باشید اینجا را کلیک نمایید. در صورتی که تمایل به عضویت دارید اینجا را کلیک نمایید. عضویت در سایت رایگان می باشد!

تصویر

ماسیمیلیانو آلگری - Mad Max

* * * - - 6 رای

• لطفا وارد حساب کاربری خود شوید تا بتوانید پاسخ دهید
5406 پاسخ برای این موضوع

AliReZaZa

AliReZaZa

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2181 ارسال
  • LocationTehran,Iran

الگری مربی ایه که به جای کنش اهل واکنشه! یعنی تیم داره گند می زنه تو زمین ولی کاری نمی کنه بعد وایمیسته تیم حریف گل که زد تازه تعویض می کنه.! منتظر عملکرد حریفه که به نسبت اون واکنش نشون بده. خودش نمی تونه بازیشو دیکته کنه به حریف

واقعا شانس آوردیم و اگه اتلتیکو 2-0 نمی برد و مثلا بازی مساوی می شد ایشون قطعا واکنشی نشون نمی داد و تیم رو دفاعی می چید و احتمالا تو زمین خودمون می باختیم!

• GioVanni Agnelli, mory, El rey leon و 8 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

El rey leon

El rey leon

respect my authoritah

• اعضا
  • 4003 ارسال

یه سری تعویضا واضحند نیازی نیست تا مربی کلاس آ باشی تا بفهمی  ، وقتی مانزو تو 90 از دادن یه پاس عاجزه ، چرا باید تو زمین بمونه ؟؟ وقتی تک تک توپ های اولو اونا میزنند چرا نباید تعویض بشه .
از اون ور بنتانکور هر وقتی تو زمین بوده ارتباط خط هافبک و حمله به صفر میل میکنه ولی خب به اصرار مربی باید بازی کنه .
از اونور پا به توپ ترین بازیکنمون بیرون کشیده میشه و بازیکنایی که از اول بازی کاری بجز سوتی دادن نداشتند به بازی کردن ادامه میدند .
اصلا درکش نمیکنم چرا اینقدر اعصاب خودشو و هوادارارو خورد میکنه .

• mory, eⁿzº, Pinturicchio و 13 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

80a.jpg

It is sometimes hard in times like these to understand God's way. Why would he allow nine innocent people to be run down in the prime of their lives by a senior citizen who, perhaps, shouldn't be driving? It is then that we must understand God's sense of humor is very different from our own. He does not laugh at the simple "man walks into a bar" joke. No, God needs complex irony and subtle farcical twists that seem macabre to you and me. All that we can hope for is that God got his good laugh, and a tragedy such as this will never happen again.

Signora Omicidi

Signora Omicidi

Golden man

• اعضا
  • 3846 ارسال
  • LocationAhWaS
اقا من گفتم گول کامبک رو نخورید
در هرصورت مشخصه الگری در سطح تیم های بزرگی همچون یوو میلان و اینتر نیست
بهتره با تیم های متوسط شروع کنه
حداقل کل تیم امید رو میزاشت بازی کنه و بباخن
  • mory, Aminvo, tecra و 8 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

Dreamer

Dreamer

بازیکن اخراجی

• اعضا
  • 6036 ارسال
  • LocationKhorram Abad
ننگ ب نیرنگ تو :fp:
  • mory, El rey leon, Aminvo و 8 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند
<p>ما در رنگها زندگی می کنیم اما رویاها سیاه و سپیدند...</p>

Signora Omicidi

Signora Omicidi

Golden man

• اعضا
  • 3846 ارسال
  • LocationAhWaS
اقا تاپیک چه مربی رو بزنید دیگه
باید بشینم صحبت کنیم برادفصل بعد چه خاکی تو سرمون بریزیم
  • mory, Aminvo, tecra و 5 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

back to juve

back to juve

تازه به ما ملحق شده

• اعضا
  • 2086 ارسال

آلگری از اولش هم در سطح یووه نبود، ولی خوب آنیلی و ندود و پاراتیچی اعتقاد دیگه ایی داشتن، این مدل تعویض ها رو از زمان میلان وقتی تو اروپا بودهم همیشه انجام میداده 

• GioVanni Agnelli, mory, Aminvo و 5 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند
dme48gukzvs8_t.jpg

Donnie

Donnie

تیفوسی تیفوس

• اعضا
  • 1829 ارسال

اگه بخوام از بین موندن دیبالا، پیانیچ و حتی کانسلو و موندن آلگری یکی رو انتخاب کنم گزینه ی اول رو انتخاب می کنم.

به خصوص فروختن دیبالا هیچ توجیهی نداره، ولو اینکه چند تا ستاره بخریم. اصلاً قابل هضم نیست برام   :imageedit_13_5067632455: :fp:

• GioVanni Agnelli, mory, Aminvo و 14 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

tecra

tecra

داره تیفوسی میشه

• اعضا
  • 2515 ارسال

چه تاپیکی بهتر از اینجا برای شروع سال جدید؟!  :528:  

حمد و ثنای مد مکس رو با ذکر این جمله از امره شروع میکنیم   :15:  :26:  :38: :

"Tactically, I had never experienced something like it before, we were continuously switching between a 3 and 4 man defense during the match. It was genius by Allegri, a chess move which turned out to be very successful."

خب خوندید؟ حالا دوباره بخونید به عمق دانش تاکتیکی این نابغه بیشتر پی ببرید که چطور یکی از تاکتیکی ترین مربیای جهانو ناک اوت کرد (بهمن تو سه بار بخون :1:

---

حالا روضه ی ابتدای سال  :5: : 

وقتی می بازی میگن بلد نیست از رونالدو استفاده کنه، وقتی 3 گل به اتلتیکو میزنی میگن رونالدو براش گل زده.. :66:

وقتی دیبالا آبو قطع میکنه میگن ستاره سوزه، وقتی برناردسکی می درخشه میگن درخشش خود بازیکن بوده.. :frusty:

وقتی به دیشیلیو بازی میدی میگن ترسو ولی وقتی به اسپینازولا بدون تجربه ی حتی یه بازی در برگشت حذفی CL بازی میدی میگن درخشش خود بازیکن..  :eyebrows:  :yikes:

وقتی لیگ با اختلاف یه گل ولی بدون ریسک و قشنگ بازی کردن می بری، وقتی یه بازی تقریبن تشریفاتی جلوی Young boys می بازی میگن مربی تموم شده که چیزی برای اضافه کردن تاکتیکی نداره، ولی وقتی 5 بار در یه بازی جلو اتلتیکو تاکتیک عوض میکنی میگن درخشش بازیکنا یا شانس یا ترسو بدون سیمئونه  :hail:  :106:  :Disgusted-Mother-of-God-l:   :105:

فدای مظلومیتت مکس   :141:  :417:   :446:   :86504_smily_bahal_:   :2:  :pray 1:    :311:  :k4571_jn8rie9y7m4x:  :happy crying:  :newspaperguytear:  :okay:

:crazy:  :crazy:  :crazy:

• حامد, Pinturicchio, El rey leon و 14 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

Orphée

Orphée

بازیکن آزاد

• ستاره برتر فروم
  • 6349 ارسال
  • LocationRasht

دمتم گرم بابت اختلاف 19 امتیازی وقتی 9 بازی باقیه و باز کردن جای تنفس برای UCL ولی باز برگشتی به تنظیمات کارخانه! Smilebb%20(7).gif

بجای کین و اسپیناتزولایی که در اوجِ سنِ فعلیشون هستن، یکی از بین بزرگترین نقطه ضعفمون (بنتا/خط میانی) میذاری جای دیبالای مصدوم...

آخرین تعویضتم که نابودکننده بود؛ کشیدن تنها بازیکن خلاق تیم که از قضا اونم تو اوجه و آوردن مدافع پنجم تیم و دفاع از نتیجۀ 1-0 مقابل امپولی در خونه...

خدایی هیچ جوره درک نمیکنم که چرا حتماً باید سرت زیر گیوتین باشه تا تصمیمات *** خواه بگیری! Smilebb%20(7).gif

• mory, Pinturicchio, GG.B1 و 18 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

They SURVIVED ... That's What Make Them Assets ! i

JB.png

Orphée

Orphée

بازیکن آزاد

• ستاره برتر فروم
  • 6349 ارسال
  • LocationRasht

- اگه این فصل اسکودتو بگیریم، تبدیل به اولین مربی تاریخ میشه که 5 اسکودتوی متوالی بُرده ولی بازم در رده بندی کلی زیر 7 اسکودتوی تراپاتونی قرار میگیره!

- مدیریت همه جوره داره ازش حمایت میکنه، از تمدید با خدیرا و تبدیلش به به پنجمین بازیکن پرحقوق ایتالیا (بعد از رفتن هگوان شده چهارمین!) گرفته تا تمدید با مانژو با افزایش حقوق تا اعتماد چشم بسته بهش قبل از بازی برگشت با اتلتیکو...

- اینا مُثبِتِ قدرت زیاد آلگری در یووه ست و من فکر میکنم تو باشگاه دیگه ای نمیتونست 5 اسکودتو بگیره، مخصوصاً بصورت متوالی. بنظرم وقت جبران با فتح سی ال فرا رسیده... why.png

• حامد, mory, MaMpIeRo و 13 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

JB.png

Dreamer

Dreamer

بازیکن اخراجی

• اعضا
  • 6036 ارسال
  • LocationKhorram Abad
یکم از اون ترسش کم شده با تعویضاش اینو نشون داد... اما سوالی ک دارم اینه ایشون رو چ حسابی ب بازیکنی ک تو 7 بازی 7 گل زده (کین) یک دقیقه بازی نداد اما بازیکنی ک بیش از 4 ماهه گل نزده (مانژوکیچ) رو فیکس گذاشت؟! ها؟ آیا؟
  • GioVanni Agnelli, mory, MaMpIeRo و 9 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

GioVanni Agnelli

GioVanni Agnelli

-

• ادمین
  • 21103 ارسال

یکم از اون ترسش کم شده با تعویضاش اینو نشون داد... اما سوالی ک دارم اینه ایشون رو چ حسابی ب بازیکنی ک تو 7 بازی 7 گل زده (کین) یک دقیقه بازی نداد اما بازیکنی ک بیش از 4 ماهه گل نزده (مانژوکیچ) رو فیکس گذاشت؟! ها؟ آیا؟

- دقیقا از کدوم تعویض میگی که ترسش کم شده ؟!

**

اوج حقارت در مقابل آژاکس این بود که اونها با پاسکاری و کار تیمی حمله می کردند و ما دلمون خوش بود به حرکات فردی و اون ضربه ای که کاستا زد به تیرک که کاملا با یک حرکت فردی به دست اومد و هیییییییچ ربطی به تاکتیک و مربی تیم نداشت.

متاسفانه اصلا نمیتونم یوونتوس آلگری رو تحمل کنم.

امیدوارم با یووه قهرمان CL بشه چون نتیجه ای کمتر از قهرمانی یعنی شکست مطلق ولی بعدش دیگه بره !

• mory, GG.B1, Aminvo و 9 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

bahman_alex

B a H M a N

GioVanni Agnelli

●•٠·˙Ȥɛɗɲέƙ Ɠгƴɡɛгɑ˙·٠•●

ϾĦɌƗSŦƗɅƝ ƤѺƲLSΣƝ

𝔃𝓭𝓮𝓷ě𝓴 𝓰𝓻𝔂𝓰𝓮𝓻𝓪

اون که من دوسش دارم

اون که من دوسش دارم

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2581 ارسال

من مقصودم رو بهتر از این جمله نمیتونم برسونم 

این جمله همه حرف من هستش 

اوج حقارت در مقابل آژاکس این بود که اونها با پاسکاری و کار تیمی حمله می کردند 

سوال منم اینه یعنی میشه مام یه روزی اینجوری بازی کنیم 

بتونیم 4 تا پاس سالم بدیم ؟!!!

• GioVanni Agnelli, mory, eⁿzº و 8 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

Dreamer

Dreamer

بازیکن اخراجی

• اعضا
  • 6036 ارسال
  • LocationKhorram Abad
‏^
همون تعویض ماتویدی با دیبالا ! اینجور وقتا بارتزالی رو میاورد تو! البته همونطور ک گفتم فقط یکم ن بیشتر!

کلا تو ترکیب ابتدایی خوب کار نکرد. برناردسکی تعویضی میومد خیلی بهتر بود. کاستا و کین میتونستن فیکس باشن. همینطور خدیرا گزینه بهتری نسبت ب بنتانکور بود ک اینکارو نکرد
  • GioVanni Agnelli, mory, MaMpIeRo و 7 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

GioVanni Agnelli

GioVanni Agnelli

-

• ادمین
  • 21103 ارسال

‏^
همون تعویض ماتویدی با دیبالا ! اینجور وقتا بارتزالی رو میاورد تو! البته همونطور ک گفتم فقط یکم ن بیشتر!

کلا تو ترکیب ابتدایی خوب کار نکرد. برناردسکی تعویضی میومد خیلی بهتر بود. کاستا و کین میتونستن فیکس باشن. همینطور خدیرا گزینه بهتری نسبت ب بنتانکور بود ک اینکارو نکرد

- این اسمش شجاعت نیست، اجبار بود !

اتفاقا یک تعویض کاملا قابل پیش بینی بود متوئیدی با دیبالا.

نمیدونم چطوری شجاعت میدونیش.

• mory, Aminvo, tecra و 5 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

bahman_alex

B a H M a N

GioVanni Agnelli

●•٠·˙Ȥɛɗɲέƙ Ɠгƴɡɛгɑ˙·٠•●

ϾĦɌƗSŦƗɅƝ ƤѺƲLSΣƝ

𝔃𝓭𝓮𝓷ě𝓴 𝓰𝓻𝔂𝓰𝓮𝓻𝓪

Jack Sparrow

Jack Sparrow

بی وفا

• اعضا
  • 2634 ارسال
دیبالا اومد داخل ولی همون متوییدی بود.
  • mory, Aminvo, tecra و 7 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

Orphée

Orphée

بازیکن آزاد

• ستاره برتر فروم
  • 6349 ارسال
  • LocationRasht

واقعاً لازم نبود تو خونۀ خودمون عملاً با 3 مدافع وسط بازی کنیم... بعضی از بچه ها به پپ گیر میدن، یادتون نره که یبار بدون مدافع وسط بازی کرد و نه تنها هیچ گلی نخورد، بلکه... Smilebb%20(7).gif

یووه در طول تاریخشم اونچنان تیم تهاجمی نبوده ولی اینکه بتونه 3 پاس متوالی بده هم خواستۀ زیادی نیست... فیکس بازی ندادن به اسپیناتزولا، کین و کانسلو از اشتباهات نابخشودنیش بودن!

• Pinturicchio, Aminvo, AliReZaZa و 6 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

JB.png

D E L P I E R O

D E L P I E R O

هوادار یوونتوس

• اعضا
  • 1375 ارسال
  • Locationقزوین
برو بیرون
Get Out
گت اشیکه
esci
salí
geh raus
βγες έξω
eruit
取り出す
나가
wyjść
ut ex
saia
Izađi
Dil jashtë

دیگه با چه زبانی بهت بگم برو بیرون؟

بازیکنای بزرگی مثل پیرلو و بوفون و رونالدو و مارکیزیو و کیه لینی و امثالهم نباید زیر دست تو باشن. بازیکن هایی در حد کنستانت و زاپاتا و آندرا پولی و نیانگ و ساپونارا برای تو مناسبترن.

من اگه جای مدیریت بودم همین الان اخراجش می کردم و پیرلو رو تا آخر فصل سرمربی می کردم. 

• eⁿzº, Aminvo, tecra و 5 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

adp.jpg

saeed-nedved

saeed-nedved

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 3427 ارسال
الات دقیقا 20 ساله طرفدار یوونتوسم و هرسال میگم سال بعد دیگه سی ال مال ماست
ولی دیگه این رو نطمئن شدم با این مربی این تیم هیچ وقت قهرمان سی ال نمیشه
متاسفانه هم چنان باید به بردن تیم های درب و داغون میلان واینتر دل خوش کنیم
  • Aminvo, AliReZaZa, tecra و 5 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

Aminvo

Aminvo

تیفوسی یوونتوس

• اعضا
  • 1598 ارسال

جناب آنیلی اعلام کردن که الگری قطعا سرمربی فصل بعدی یووه خواهد بود.

با اعلام این خبر؛ آلگری امشب رکورد فحش خوردن را هم شکست و جای خوزه مورینیو را در صدر جدول گرفت

• eⁿzº, tecra, ace of glass و 4 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

[SIGPIC][/SIGPIC]

او با اینکه به ثروت دست یافت اما تمام آن را صرف تحقیقات علمی کرد و در فقر و بدهکاری در نیویورک در اتاق یک هتل فوت کرد
hey God, both of us know I had been born in wrong Geographical coordinates, please help me to move where I belong there.

1 کاربر در حال خواندن این موضوع است

0 کاربر، 1 مهمان و 0 عضو مخفی