پرش به

به جامعه مجازی هواداران باشگاه یوونتوس خوش آمدید
شما هم اکنون در حال مشاهده انجمن ها به صورت کاربر مهمان می باشید.در این حالت شما دسترسی به تمامی امکانات انجمن ندارید و امکان دریافت فایل ها به جز خود IPB را ندارید. اگر که عضو سایت می باشید اینجا را کلیک نمایید. در صورتی که تمایل به عضویت دارید اینجا را کلیک نمایید. عضویت در سایت رایگان می باشد!

تصویر

مدیران یوونتوس

- - - - -

• لطفا وارد حساب کاربری خود شوید تا بتوانید پاسخ دهید
3877 پاسخ برای این موضوع

The_God_of_Goalkeepers

The_God_of_Goalkeepers

عشق و حال یعنی یوونتوس

• اعضا
  • 5922 ارسال

به نائب قهرمان موز هم نمیدند ولی یه تفاوت کوچیک هست .
تیمی که نائب قهرمان میشه یعنی بجز یک تیم از تمام تیم های اون دوره توی اروپا سر تر بوده .
تیم نائب قهرمان جائزه ای نمیبره ولی بین تمام تیم ها احترام کسب میکنه و یه جورایی تمام تیم ها از روبرویی باهاش میترسند .

سوای یوونتوس، اتلتیک مثال خوبیه به نظرم . قبل دو تا نائب قهرمانی اروپا هیچ کی اتلتیکو پشم فوتبالم حساب نمیکیرد ولی به یه جایی رسید که جزو قرعه های منفور برای همه تیم ها بود .
قبل از دو نائب قهرمانی یووه هم فقط یه اسم از یووه مونده بود ولی بعد این دو نائب قهرمانی دو سه فصله همیشه تو ذهن مردم جزو شانس های قهرمانیه .

اگه این ذهنیت بین بازیکن ها هم درست پرورش داده بشه میتونه منجر به قهرمانی هم بشه .

خب عزیز من ، اتلتیکو رو نمیشه با یوونتوس مقایسه کرد. برای تیمی مثل اتلتیکو رفتن جز 4 تیم هم افتخار بزرگیه. ما داریم در مورد یوونتوس صحبت می کنیم. تیمی که یک زمانی همین تیمی که تعداد قهرمانیش های اروپاییش دو رقمه بود رو لوله می کرد. من به عنوان یک یوونتوسی انتظارم این بوده که از سال 2006 که طرفدارش بودم، حداقل یک بار قهرمانی اروپا بشه. یعنی 14 سال از یوونتوسی شدن من میگذره ولی تیمم قهرمان نشده. حتی قبل از اون هم که طرفدارش نبودم باز هم قهرمان نشده.

• Orphée, mory, Aminvo و 2 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

El rey leon

El rey leon

respect my authoritah

• اعضا
  • 4003 ارسال

یه سوال میتونم بپرسم ؟؟
میلان دومین تیم از لحاظ تعداد قهرمانی در اروپاست ، کلی هم افتخارات ،سوای اروپا داره . گذشته شون هم توی اروپا از ما درخشان تره . الان یه معجزه ای اتفاق بیفته و بیاند اروپا کسی هست این تیمو آدم حساب کنه ؟؟ یوونتوس شانس بیشتری داره یا میلان ؟؟ یوونتوس احترام بیشتری داره یا میلان ؟؟
در قهرمانی اروپا خیلی چیزا دخیله ، قرعه خوب ، پلن خوب و بازیکن ، فرم در اون مقطع ، ( مورد داشتیم تو رختکن زدند ریدند به روحیه تیم و نیمه دوم فاجعه رخ داده :1: :fp: :22: ) و هزار تا فاکتور دیگه

منم مثل شما دوست دارم تیمم فهرمان اروپا بشه ، منم از سال 2003 که هوادار یووه ام دارم لحظه شماری میکنم که یه روز بیاد قهرمان بشیم . منم هنوز اون لباس new holland دلپیرو  رو دارم و میخواد موقع قهرمانی باهاش جشن بگیرم .
الان به یه نقطه ای رسیدیم که به نسبت به گذشته به این قهرمانی نزدیک تریم و این منو امیدوار تر میکنه ، ما الان از لحاظ مهره و شانس قهرمانی از 99 درصد تیم های اروپایی بالاتریم و این نزدیک بودن به قهرمانی به من هوادار امید میده . توی این پنج شیش سال اخیر نزدیک تر از هر لحظه ی دیگه به قهرمانی بودیم .
اگه با تصمیم های الکی و از سر لجبازی تیم رو خراب نکنیم به قهرمانی نزدیک تر میشیم و احتمالا اون جام لعنتی رو بالای سر بوفون میبینیم .

• Orphée, mory, Aminvo و 4 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

80a.jpg

It is sometimes hard in times like these to understand God's way. Why would he allow nine innocent people to be run down in the prime of their lives by a senior citizen who, perhaps, shouldn't be driving? It is then that we must understand God's sense of humor is very different from our own. He does not laugh at the simple "man walks into a bar" joke. No, God needs complex irony and subtle farcical twists that seem macabre to you and me. All that we can hope for is that God got his good laugh, and a tragedy such as this will never happen again.

DMC

DMC

هوادار یوونتوس

• اعضا
  • 365 ارسال
  • Locationتهران

یه سوال میتونم بپرسم ؟؟
میلان دومین تیم از لحاظ تعداد قهرمانی در اروپاست ، کلی هم افتخارات ،سوای اروپا داره . گذشته شون هم توی اروپا از ما درخشان تره . الان یه معجزه ای اتفاق بیفته و بیاند اروپا کسی هست این تیمو آدم حساب کنه ؟؟ یوونتوس شانس بیشتری داره یا میلان ؟؟ یوونتوس احترام بیشتری داره یا میلان ؟؟
در قهرمانی اروپا خیلی چیزا دخیله ، قرعه خوب ، پلن خوب و بازیکن ، فرم در اون مقطع ، ( مورد داشتیم تو رختکن زدند ریدند به روحیه تیم و نیمه دوم فاجعه رخ داده :1: :fp: :22: ) و هزار تا فاکتور دیگه

منم مثل شما دوست دارم تیمم فهرمان اروپا بشه ، منم از سال 2003 که هوادار یووه ام دارم لحظه شماری میکنم که یه روز بیاد قهرمان بشیم . منم هنوز اون لباس new holland دلپیرو  رو دارم و میخواد موقع قهرمانی باهاش جشن بگیرم .
الان به یه نقطه ای رسیدیم که به نسبت به گذشته به این قهرمانی نزدیک تریم و این منو امیدوار تر میکنه ، ما الان از لحاظ مهره و شانس قهرمانی از 99 درصد تیم های اروپایی بالاتریم و این نزدیک بودن به قهرمانی به من هوادار امید میده . توی این پنج شیش سال اخیر نزدیک تر از هر لحظه ی دیگه به قهرمانی بودیم .
اگه با تصمیم های الکی و از سر لجبازی تیم رو خراب نکنیم به قهرمانی نزدیک تر میشیم و احتمالا اون جام لعنتی رو بالای سر بوفون میبینیم .

بله ، به شرطی که ما هم بتونیم ازت سوال کنیم  :1:

جواب سوالت ، یوونتوسه . 

تاریخ و افتخارات لیورپول کمکی بهشون در لیگ انگلیس نمیکرد .

از اسطوره ها و تاریخ تا حدی میشه مایه گذاشت .

یووه خوب داره اداره میشه ولی این تغییر مربی کاش دو فصل زودتر انحام میشد .

• Orphée, mory, Aminvo و 3 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

Know that Allah is between the person and his heart

Quran 8:24

Orphée

Orphée

بازیکن آزاد

• ستاره برتر فروم
  • 6289 ارسال
  • LocationRasht

tare_890x3951.jpg

میخواستم در ادامۀ پستم در تاپیک سری آ و... اینارو بنویسم ولی گفتم شاید اینجا جای بهتری باشه و نخواستمم پشت سر هم پُست بدم! :4:

بخش بزرگی از موفقیت امروز لاتزیو، بخاطر عملکرد مدیر ورزشیشون ایگلی تاره ست! در تابستون 2016 وقتی بیلسا زد زیر توافقش با لاتزیو، همین تاره بود که اینزاگی رو مربی دائم کرد! + تو تموم این سالها بطور مداوم تونسته ستاره های فروخته شدۀ لاتزیو رو با قیمت خیلی کمتر و چه بسا کیفیت بهتر جایگزین کنه؛ کیتا بالده رو با 30 میل فروخت موناکو و لوئیز آلبرتو رو با 4 میلیون خرید که الان 40 میلیون میرزه! لوکاس بیلیا رو ~20 میلیون فروخت به میلان و لوکاس لیوا رو با ~6 میل خرید که الان 7.5 میلیون میرزه تو 33 سالگی! مارکتی رو مجانی از دست داد ولی استراکوشا رو با 75k خرید که الان 25 میلیون میرزه! دی فرای رو مجانی از دست داد ولی آچربی رو با 10.5 میلیون یورو خرید که الان 15 میلیون میرزه تو 32 سالگی! SMS رو با 18 میلیون خرید و الان حداقل 70 میلیون میرزه و مهمتر از همه 10 میلیون دستی به خِنک داد تا آپشن درآمد 50 % اونها از فروشِ دوبارۀ ساویچ از قراردادش پاک بشه!!!

امیدوارم یروز تو یووه ببینیمش... ببینیم پاراتیچی تو فصول آینده چیکار میکنه و مثلاً میتونه بند مشابه ساویچ در قرارداد بنتانکور رو پاک کنه یا نه!

• GioVanni Agnelli, mory, eⁿzº و 15 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

Blackfish : We seem to be running short of patience here! i

Robb Stark : & You know who isn't? Tywin Lannister ... i

tywinsmiles1_m6n6.jpg

AliReZaZa

AliReZaZa

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2181 ارسال
  • LocationTehran,Iran

پاراتیچی و ماروتا هم از سمپدوریا شروع کردن و از یه تیم کاندیدای سقوط یه تیم سهمیه اروپایی ساختن. حالا تاره از یه تیم متوسط یه تیم مدعی ساخته و شاید کارش هم سختتر بوده. باید دید تو یه تیم بزرگتر مثل ماروتا و پاراتیچی جواب میده و تیم رشد می کنه یا مث مونچی گند می زنه و برمیگرده خونه اول!

شاید این برنامه ریزی تا الان جواب داده باشه ولی به نظر من وقتی که شما سوار یک بنز هستید نباید با 40k\m رانندگی کنید چون توان این بنز بیشتره.

ولی ظاهرا که مدیران یووه چنین اعتقادی ندارند ...

ممنونم از نظرت بهمن جان. البته من یووه الان رو یه قهرمان رده جوانان می بینم. پر از پتانسیله و جای پیشرفت بالایی داره ولی اگه وزنه رده المپیک رو بهش بدی بزنه قطعا مصدوم میشه. همه میگن تو در سطح المپیکی ولی مربیش می دونه نباید تخته گاز بره و همین استعداد رو نابود کنه. مثالهای تخت گاز رفتن رو هم کم نداریم. لاتزیوی کرانیوتی، چلسی آبراموویچ و ....

باور کن دو سال ضرر بده یووه همین رونالدو و دیبالا (آقای شنا) و حتی متویدی هم یووه رو ترک می کنن. یعنی خود باشگاه میگه برید چون پولی تو بساط نیست

برای قهرمانی اروپا باید پولدار باشی و خرج کنی و بازیکن بخری (و حتی کمیته داوران رو!- تکل بن عطیه رو که یادتون نرفته؟). این حقیقته. هنوز مثل رئال و بارسا نمی تونیم بی کله خرج کنیم و نگران جواب ندادن بازیکن نباشیم (هنوز واسه 20 میلیون پیاکا داریم ماروتا رو فحش کش می کنیم). خرید رونالدو هم گرچه مثل نیترو تو بازارهای جهانی موفقمون کرد و حالا همه یووه رو هم سطح رئال و بارسا می دونن اما خودمون رو که نمی تونیم گول بزنیم. می تونیم؟ ما همون تیمی هستیم که پوگبا و ویدال برای پیشرفت ترکش کردن (کمتر از 5 سال پیش). مدیرای یووه دارن مثل لگو تیکه تیکه هرم یووه رو می سازن. دارن بیس مالی تیم رو تقویت می کنن. حالا یه مدیری بود (ماروتا) که کندتر می ساخت و یکی مثل پاراتیچی تندتر ولی اصل قضیه تغییری نمی کنه.

نباید هم با نائب قهرمانی هامون خودمون رو گول بزنیم. برای قهرمانی هافبکت باید کروس، مودریچ  و کاسمیرو باشه یا خط حملت مسی، سوارز، نیمار

بله تیم های کوچیک هم شانس قهرمانی اروپا رو داشتن و دارن اما یه جرقه تو هر 10 سال! بنظرم نمیشه به این جرقه ها دل بست. میشه؟

پس بنظرم باید بیشتر از اینها صبور باشیم

• GioVanni Agnelli, Orphée, Aminvo و 3 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

ace of glass

ace of glass

بهترین فرد فروم

• اعضا
  • 7863 ارسال
  • Locationساری

رئال همیشه عظمت خودشو داره اما بارسا تموم شد رفت .....قول میدم اسمی از بارسا نمونه ...رئال دست میذاره رو بازیکن میخره و نیازی ب زور کردن و مذاکره نیس الان یووه داره ب اون سطح رئال نزدیک میشه باخرید رونالدو 

تاره ی بازیکن سر زن و خوب بوده و تو اون شلوغی بازیکن لیگ ایتالیا ب چشم نمیومد الان لاتزیو مربی خوبی داره اما نه عالی و بازیکنان جوون  نتیجه رو میگیره اما سطحش چقدر بالا میاد؟؟؟ شبیه یووه 2011 هستند خیلی خوب بازی میکنن اما یفیت اروپای ندارن این یووه خیخلی خوبه و امادست اما صبوره بیش از حد صبوره اگر دو فصل قبل انجلوتی رو میگرفتن و بعدش پپ رو میاوردن میشد قهرمانی رو دید اما ساری مربیه ک   تو یووه 1 فصل نشده داره فحش میخوره اما از طرفی تو خرید بازیکن عالی شدیم .  من ب پاراتیچی ایممان دارم و میتونه بازیکنای خوبی بخره اما تو فروش نه .

امیدوارم برای قهرمانی تو سی ال مربی بیاریم ک خودش قهرمان شده باشه پپ و انجلوتی گزینه ها هستن . 

• Orphée, tecra و cr7 از این پست تشکر کرده است

capture1_gp2v.jpg

saeed-nedved

saeed-nedved

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 3417 ارسال
بایرن مونیخ دید با کواچ نتیجه نمیگیرن خیلی راحت انداختش بیرون . مربی بزرگی رو هم جایگزین نکرد اما تیمش از این رو به اون رو شد
اما مدیران ما کلا نمیدونم از چی میترسن
دیگه همه دیدن تیم امسال چقدر داغونه
هر بازی واسه بردن باید زجر بکشیم
مربی کاریزما نداره . هیچکی به هیچ جاش حساب نمیکنه این مربی رو
حتما باید یک سال دیگه لیگ قهرمانان بپره
با این سبک مدیریت لیگ قهرمانان رو نمیشه برد

AliReZaZa

AliReZaZa

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2181 ارسال
  • LocationTehran,Iran
مدیرای یووه مشابه مدیرای بایرن معمولا عمل کردن. مدیرای بایرن تقریبا ۱/۵ فصل به کواچ فرصت دادن، پس مدیرای یووه هم احتمالا همینطور عمل میکنن و درست یا غلط حداقل یک فصل به ساری فرصت میدن
با شرایط فعلی امیدی به متحول شدن تیم نیست یا حداقل من از ساری همچین انتظاری ندارم. مدیرا هم برای اخراجش بهونه ای ندارن. تیم صدرنشین سری آست و بازی برگشت لیگ قهرمانان هم احتمال زیاد تیم لیون رو میبره و صعود میکنه
برای اخراج مث کواچ تیمت باید تو لیگ ششم باشه و تو یه بازی ۵ تا از تیم مقابلت بخوری تا اخراج شی (بدترین نتیجه تو یک دهه بهونه خوبی بود برای اخراج کواچ)
شرایط جفت مربیا مثل همه. جفتشون انتخاب اول مدیراشون نبودن(بایرن توخل رو میخواست) و جفتشون تیماشون علی رغم صدرنشینی متزلزل بودن
احتمالا سرانجام جفتشون هم شبیهه
  • saeed-nedved, mory, Aminvo و 1 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

Jack Sparrow

Jack Sparrow

بی وفا

• اعضا
  • 2628 ارسال
بایرن مونیخ غیر از هاینکس هر مربی ای رو انداخته بیرون !
  • eⁿzº, Aminvo و tecra از این پست تشکر کرده است

Orphée

Orphée

بازیکن آزاد

• ستاره برتر فروم
  • 6289 ارسال
  • LocationRasht

حداقل 2 ساله 'فوتبال' بازی نمیکنیم. بزرگترین اشتباه کلان مدیریتی در این سالها، انتخاب ساری بوده. یزمانی حذفِ نزدیک جلوی رئال و بایرن عصبیمون میکرد و حالا ورونا و لیون ما رو از جریان بازی خارج میکنن. کی باورش میشه که دنیلو، 10 اُمین خرید گرون قیمت تاریخ یووه ست؟ کی باورش میشه آخرین سالهای بوفون با خریدهای آزاد و تنظیم بازاری مثه خدیرا و امره در خط میانی به بطالت بگذره؟ ایکاش میشد ساری رو هم با حقِ خرید گرفت یا قرضش داد به تیمای خوب سی ال برای کسب تجربه... یادتون نره که چلسی باورش نمیشد که کسی پیدا بشه برای خریدن قرارداد مربی که اونها در شُرُفِ اخراجش بودن، پول هم پرداخت کنه! :62:

• saeed-nedved, mory, Pinturicchio و 10 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

tywinsmiles1_m6n6.jpg

El rey leon

El rey leon

respect my authoritah

• اعضا
  • 4003 ارسال

تقریبا تمام تصمیم های تیم مدیریت جدید با یه مشکلی همراه بوده .
بجز خرید دمیرال من هرچی فکر میکنم نمیتونم تصمیمی رو پیدا کنم که بدون اشکال بوده باشه

80a.jpg

It is sometimes hard in times like these to understand God's way. Why would he allow nine innocent people to be run down in the prime of their lives by a senior citizen who, perhaps, shouldn't be driving? It is then that we must understand God's sense of humor is very different from our own. He does not laugh at the simple "man walks into a bar" joke. No, God needs complex irony and subtle farcical twists that seem macabre to you and me. All that we can hope for is that God got his good laugh, and a tragedy such as this will never happen again.

Orphée

Orphée

بازیکن آزاد

• ستاره برتر فروم
  • 6289 ارسال
  • LocationRasht

پیشنهاد یووه برای تمدید قرارداد دیبالا 11-12 میلیونه ولی خود دیبی 15 تا میخواد! موجی در اینباره گفته که همه چیز تقصیر خریدهای رایگان اشتباهی مثه رابیو هست...

در صورت تمدید، دیبالا تا 2025 با یووه خواهد بود و شایعاتی در مورد وجودِ بندِ افزایشِ پلکانیِ حقوقش بصورت سالیانه در قرارداد پائولو وجود داشت...

• mory, GG.B1, tecra و 3 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

tywinsmiles1_m6n6.jpg

اِل کاپیتانو

اِل کاپیتانو

سینا هستم

• اعضا
  • 3580 ارسال

برای آنیلی و مدیران یووه متاسفم که یک مربی با ذهنیت بازنده رو به یووه آوردن.

تا اینجا شد دو تا جام که از دست داده

• saeed-nedved, mory, tecra و 2 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

ETWmP_zXYAEadf_2.jpg

saeed-nedved

saeed-nedved

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 3417 ارسال
از چی میترسن که عوض نمیکنن این مربی رو ؟؟؟این محافظه کاری های مدیران واقعا رو اعصابه
  • Orphée, mory و tecra از این پست تشکر کرده است

Jevdelffon

Jevdelffon

تیفوسی یوونتوس

• اعضا
  • 1016 ارسال

واقعا حضور ساری تو یووه ضرب المثل معروف "به مرگ که میرسن به تب راضی میشن" رو برای آدم تداعی کرد. مربی مسخره ای مثل ساری باعث شد آدم حسرت دوران الگری با همه محافظه کاری هاش رو بخوره. بی برنامگی و سردرگمی و تاکتیک های مسخره و درپیت تو بیشتر بازی های این فصل یووه و مخصوصا بازی امشب موج میزد. ساری مسخره باعث شد گتوزو به خودش افتخار کنه که تو نود دقیقه هشتاد و پنج دقیقه اش تیمش تو زمین خودش بود

• saeed-nedved, Orphée, mory و 4 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

cover_1440_x93r.jpg

Dreamer

Dreamer

بازیکن اخراجی

• اعضا
  • 6016 ارسال
  • LocationKhorram Abad
اصل اصلش ن دنیلو مقصره ن خدیرا ن ساری ن هیچکس دیگه ای این تیم هر چی ک هست دستپخت مدیریته! مشکل رو باید ریشه ای حل کرد... اونی ک دیشیلیو رو خرید اون ک کانسلو رو رد کرد دنیلو رو آورد. اسپیناتزولا رو رد کرد پلگرینی آورد.. با خدیرا تمدید کرد! و هزار اشتباه دیگه... دقیقا از وقتی پاراتیچی نفر اول نقل و انتقالات شد بازی تیم بدتر شد. بازیکنا بی انگیزه شدن.. جام های کمتری گرفتیم و ... ایشون ی رونالدو آورد اما ضررهایی ب باشگاه زده ک تا چند سال دیگه هم درست نشه!
بارها گفتم وقتی امثال پیانیچ از آینده خودشون خبر ندارن هیچوقت نمیتونن در خدمت تیم باشن.. ی روز با بارسا مذاکره میکنه ی روز چلسی ی روز پاریس.. از کوچیک تا بزرگ تیم رو گذاشته واسه فروش! کوچکترین عرقی ب لباس یووه از جانب بازیکنا دیده نمیشه... قبلا ی باخت عادی تو سری آ میدادیم بازیکنا ... نداشتن ی پست تو اینستا بذارن! الان همه با افتخار عکسهایی از باخت دیشب میذارن با ژست های مختلف!

واسه اینکه بدونین ی مدیر ورزشی بد چقد میتونه روی تیم اثر منفی بذاره ب دوران رم و مونچی نگاه کنید. هنوز کمر راست نکردن!
  • Orphée, mory, eⁿzº و 7 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند
<p>ما در رنگها زندگی می کنیم اما رویاها سیاه و سپیدند...</p>

mory

mory

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 3712 ارسال

@Dreamer موافقم .

به نظرم پاراتیچی اون انتظاری رو که ازش میرفت برآورده نکرده ...

نقشه ی راه یووه مشخص نیست .

• saeed-nedved, Orphée, eⁿzº و 5 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

تصویر

ای به رویا سرسپرده با توام ای همه خوبی

راهی کدوم دیاری...

Orphée

Orphée

بازیکن آزاد

• ستاره برتر فروم
  • 6289 ارسال
  • LocationRasht

ل.گوئلپا (ژورنالیست) از عملکرد ناامیدکنندۀ ساری گفته که سرخوردگی یوونتوسیا و آنیلی رو در پی داشته. همچنین ادامه داده که باید منتظر رای دادگاه عالی حکمیت ورزش (CAS) بود و پوچتینو نیمکتِ یک سیتیِ محروم از اروپا رو قبول خواهد کرد ولی گوآردیولا خیر...

بنظر من پپ همون قدرتی که مربیا در انگلیس دارن رو از یووه خواهد خواست؛ منجر باشه و بتونه در سیاسیتهای نقل و انتقالاتی هم دخالت کنه. بنظرم خیلی این نکته به نفع یووه ست، حالا که مدیریتمون غیرقابل جایگزین نیست! قبلاً اگه لیپی نمیتونست تو خرید و فروش بازیکنا قدرت چندانی داشته باشه، پشتش یه موجی گردن کلفت داشتیم که تمام نداشته هامون رو جبران میکرد...

• saeed-nedved, mory, AliReZaZa و 4 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

tywinsmiles1_m6n6.jpg

mory

mory

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 3712 ارسال

@Orphée فراز جان دقیقا زدی به هدف .

مربی ای در حد پپ تیم و نفرات خودش رو خواهد خواست ...البته من بعید می دونم مدیران یووه با این موضوع کنار بیان .

• saeed-nedved, Orphée, tecra و 2 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

تصویر

ای به رویا سرسپرده با توام ای همه خوبی

راهی کدوم دیاری...

saeed-nedved

saeed-nedved

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 3417 ارسال
فک نمیکردم این اتفاف بیفته اما افتاده ! باشاهکاری که پاراتیچی و تیم مدیریت فعلی دارن انجام میدن متاسفه به شدت دلم برای ماروتا تنگ شده
  • Orphée, mory, tecra و 2 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

0 کاربر در حال خواندن این موضوع است

0 کاربر، 0 مهمان و 0 عضو مخفی