پرش به

به جامعه مجازی هواداران باشگاه یوونتوس خوش آمدید
شما هم اکنون در حال مشاهده انجمن ها به صورت کاربر مهمان می باشید.در این حالت شما دسترسی به تمامی امکانات انجمن ندارید و امکان دریافت فایل ها به جز خود IPB را ندارید. اگر که عضو سایت می باشید اینجا را کلیک نمایید. در صورتی که تمایل به عضویت دارید اینجا را کلیک نمایید. عضویت در سایت رایگان می باشد!

تصویر

ماسیمیلیانو آلگری - Mad Max

* * * - - 6 رای

• لطفا وارد حساب کاربری خود شوید تا بتوانید پاسخ دهید
5406 پاسخ برای این موضوع

ace of glass

ace of glass

بهترین فرد فروم

• اعضا
  • 7863 ارسال
  • Locationساری

ب نظر من حرف هر دوتون کارشناسی و صحیح بود ......الگریمیتونست دیشیل رو نگه داره و میتونست بارزالی رو ب همین دلیل ک دفاع راسته و ... بیاره اما جالب اینجاس گلایی ک خوردیم سر اشتباه خودمون بود .  دومی ک هیچکی گل نزد گل ب خودی بود و اولیشم متوییدی بی مغزبازی در اورد چون پوگبا پشت ب دروازه بود  دو اشتباه دو گل ...ب نظرم مربی تقصیر انچنانی نداشت . 

اما خوب مربی اگه مربی نباشه از دید دوستان اماری اینچنینی ب جا نمیذاره ....مربی مربیه ک مورینیو رو عقب میکشونه  گواردیولا رو با دست خالی در دوبازی متوقف میکنه تازه باید میبرد و هیچوقت دبل نشده و تیمش هر سال داره قوی تر میشه 

• tecra, Senmorta, amirali2001 و 1 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

capture1_gp2v.jpg

Senmorta

Senmorta

پویا

• اعضا
  • 1236 ارسال

@moha684

یک بار دیگه شروع کردم از اولین پستی که ازتون ریپلای گرفته بودم خوندم و متوجه شدم وقتی داشتم اولین ریپلای رو می دادم متوجه اینکه علت اصلی باختمون رو آخر اون پست نوشتید نبودم

البته که شما هم می تونستید خیلی راحت به من بگید که جواب خط دوم پستم رو دادید ولی از لحنی که جمله ی دوم من داشت(ازش می شد برداشت بد کرد ولی واقعا من اون منظور بد رو نداشتم) و کل کل هایی که توی فروم شده (که البته اخیرا خیلی کمتر شده) بهتون حق می دم فکر کنید من داشتم جبهه گیری می کردم در مقابلتون

بعد از دیدن پستتون هم حقیقتا جا خوردم و بهم برخورد از اینکه به من گفتید جبهه گرفتم و باعث شد اون حرف ها رو بزنم(باز هم تاکید می کنم که با دقت بیشتر روی نوشته هاتون بهتون حق می دم)

خلاصه اینکه فکر می کنم علت اصلی این مکالمه ی ناخوشایند سوءتفاهمی بود که خودم توش مقصرم(مخصوصا توی ادامه دادنش با کمی اهمال)

از شما و بقیه ی کسایی که این چندتا پست زشت رو خوندن معذرت می خوام :53:

• mory, eⁿzº, tecra و 5 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

2_hn6s.jpg

moha684

moha684

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 4647 ارسال

@moha684
یک بار دیگه شروع کردم از اولین پستی که ازتون ریپلای گرفته بودم خوندم و متوجه شدم وقتی داشتم اولین ریپلای رو می دادم متوجه اینکه علت اصلی باختمون رو آخر اون پست نوشتید نبودم
البته که شما هم می تونستید خیلی راحت به من بگید که جواب خط دوم پستم رو دادید ولی از لحنی که جمله ی دوم من داشت(ازش می شد برداشت بد کرد ولی واقعا من اون منظور بد رو نداشتم) و کل کل هایی که توی فروم شده (که البته اخیرا خیلی کمتر شده) بهتون حق می دم فکر کنید من داشتم جبهه گیری می کردم در مقابلتون
بعد از دیدن پستتون هم حقیقتا جا خوردم و بهم برخورد از اینکه به من گفتید جبهه گرفتم و باعث شد اون حرف ها رو بزنم(باز هم تاکید می کنم که با دقت بیشتر روی نوشته هاتون بهتون حق می دم)
خلاصه اینکه فکر می کنم علت اصلی این مکالمه ی ناخوشایند سوءتفاهمی بود که خودم توش مقصرم(مخصوصا توی ادامه دادنش با کمی اهمال)
از شما و بقیه ی کسایی که این چندتا پست زشت رو خوندن معذرت می خوام :53:

من هم از شما و بقیه ی دوستان عذرخواهی میکنم بابت لحن تندی که بکار بردم

پست ها رو پاک میکنم
  • mory, tecra, Senmorta و 2 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

07962666510773579882.jpg

"No color will ever be brighter for me than black and white." - Alessandro Del Piero

GioVanni Agnelli

GioVanni Agnelli

-

• ادمین
  • 21103 ارسال

- آلگری به عنوان بهترین سرمربی سری آ در سال 2018 انتخاب شد و جایره نیمکت طلایی رو دریافت کرد.

• AAG, mory, eⁿzº و 7 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

bahman_alex

B a H M a N

GioVanni Agnelli

●•٠·˙Ȥɛɗɲέƙ Ɠгƴɡɛгɑ˙·٠•●

ϾĦɌƗSŦƗɅƝ ƤѺƲLSΣƝ

𝔃𝓭𝓮𝓷ě𝓴 𝓰𝓻𝔂𝓰𝓮𝓻𝓪

Orphée

Orphée

بازیکن آزاد

• ستاره برتر فروم
  • 6348 ارسال
  • LocationRasht

البته بهمن، این جایزه به بهترین مربی ایتالیایی اهدا میشه و جامعۀ آماریش فقط سری آ نیست! :4: هیچکس به اندازۀ أليغري تو تاریخ این جایزه رو نبرده؛ 3 بار با یووه و 1 بار با کالیاری. لیپی و کاپلو و کنته هر کدوم 3 بار بردن. برای جلوگیری از بحث شیرین کنته-أليغري :1: : اگه کنته میموند، احتمال زیاد اونم چهارتایی میشد....

جدای از انتقادات بحقی که بهش داریم، ولی میبره هر جوری هست! مثلاً بنظرم برخلاف صحبتش، از بازی منچستر درس نگرفت و شزنی نجاتش داد! کافیه به رئال، یونایتد، بایرن و... نگاه کنید تا بیشتر متوجه بشید که نتیجه گیری آسون نیست. بعضی نتایجش تو اروپا ضدحال بدی بوده ولی کم چیزی نیست 5 سال تیمو تو سطح بالا نگه داری علی رغم تموم پیش داوریا و انتظارات. خونوادۀ آنیلی هم همینهارو میبینه و مثن میخوان احساسی تصمیم نگیرن..

• AAG, mory, Amir Delpiero و 11 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

They SURVIVED ... That's What Make Them Assets ! i

JB.png

back to juve

back to juve

تازه به ما ملحق شده

• اعضا
  • 2086 ارسال

البته بهمن، این جایزه به بهترین مربی ایتالیایی اهدا میشه و جامعۀ آماریش فقط سری آ نیست! :4: هیچکس به اندازۀ أليغري تو تاریخ این جایزه رو نبرده؛ 3 بار با یووه و 1 بار با کالیاری. لیپی و کاپلو و کنته هر کدوم 3 بار بردن. برای جلوگیری از بحث شیرین کنته-أليغري :1: : اگه کنته میموند، احتمال زیاد اونم چهارتایی میشد....

جدای از انتقادات بحقی که بهش داریم، ولی میبره هر جوری هست! مثلاً بنظرم برخلاف صحبتش، از بازی منچستر درس نگرفت و شزنی نجاتش داد! کافیه به رئال، یونایتد، بایرن و... نگاه کنید تا بیشتر متوجه بشید که نتیجه گیری آسون نیست. بعضی نتایجش تو اروپا ضدحال بدی بوده ولی کم چیزی نیست 5 سال تیمو تو سطح بالا نگه داری علی رغم تموم پیش داوریا و انتظارات. خونوادۀ آنیلی هم همینهارو میبینه و مثن میخوان احساسی تصمیم نگیرن..

آلگری چه اشتباهیرو تکرار کرد بازی با میلان؟ 

• Orphée, Aminvo, tecra و 1 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند
dme48gukzvs8_t.jpg

Orphée

Orphée

بازیکن آزاد

• ستاره برتر فروم
  • 6348 ارسال
  • LocationRasht

لزوماً نباید کاری انجام داده باشه تا بگیم اشتباهه. بقول تیریون لنیستر، بعضی وقتا "هیچی" سخت ترین کار ممکنه! در بهترین حالت، کار خاصی نکرد.

باز تیمش بعدِ گل اول بازیو نکشت با گلای بعدی و احتمال قوی میدم که اگه پنالتی هگوان گل میشد، با شوک و تضعیف روحیۀ متعاقبش، بازی مساوی تموم میشد...

+ امیدوارم در ادامۀ نیمکت طلایی 2018، [توأم با قهرمانی سی ال] مربی سال اروپا هم بشه! آخرین یوونتوسی برندۀ این جایزه، لیپی بود در 1996... :hang:

• AAG, mory, Amir Delpiero و 11 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

They SURVIVED ... That's What Make Them Assets ! i

JB.png

tecra

tecra

داره تیفوسی میشه

• اعضا
  • 2515 ارسال

166519_heroa.jpg

تا چن وقت باید این قیافه رو ببینیم........خدایا ما رو دریاب

الان اولین صفحه ی مربی رو نگاه میکردم.. در پنجمین سال حضورش همچنان داریم این قیافه رو می بینیم.. مشتاقم بدونم برا بچه ها این چهره جذاب شده یا غیرقابل تحمل..

عشق الگری، جناب @moha684 هم تاپیکشو شو زده  :1: و الگری مفلوک هنوز بعد 4 سال منتظره اطلاعاتش کامل شه  :1:

• Orphée, Aminvo, Senmorta و 3 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

tecra

tecra

داره تیفوسی میشه

• اعضا
  • 2515 ارسال

آها میخواستم این مطلبو بگم که صفحه اولو دیدم به کل فراموش کردم:

در فصل پنجمش شاهد بهترین تیم دوران مربیگریش هستیم و بنظر میرسه به اوج رسیده باشه. مربیای مطرح اکثرن بعد سه سال به بن بست میرسن. از مربیای فعلی مورینیو و گواردیولا، از یخرده قبل تر دل بوسکه و هیتسفلد، و از مربیای یوونتوسی همین لیپی خودمون که همیشه آخرا خراب میکرد. فرگوسن واقعن استثنا بود ازین لحاظ..سیمئونه هم این چند سال تیمش افت خاصی نکرده که قابل توجهه..

مربیا دیگه بعد یه مدت نمیتونن بازیکنا رو تهییچ کنن، بازیکنا ارضا میشن، در تیم رخوت به وجود میاد و نیاز به تغییر حس میشه.

ولی تیم فعلی هنوز طراوت و شادابی خوبی داره و از نظر اگیزشی بعد 7 سال قهرمانی در لیگ همچنان با انگیزه ست، هرچند نمیشه انتظار داشت مثل سال اول کنته باشن. 

بخش عمده این اعتبار به تفکرات مستر برمیگرده و بخشی دیگه به تغییرات پیاپی نفرات تیم. اما اونچه که واضحه اینه که یووه ی فعلی با الگری به بن بست نرسیده و همچنان داره میتازه

• GioVanni Agnelli, Aminvo, Senmorta و 5 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

GioVanni Agnelli

GioVanni Agnelli

-

• ادمین
  • 21103 ارسال

- دقیقا مسئله درستی رو گفتی تکرا، اینکه یووه بعد از 7 سال قدرت نمایی ـه مطلق همچنان تشنه پیروزی و قهرمانی ـه حداقل 4 سالش رو مدیون آلگری و البته مدیریت یوونتوس هست.

این تغییرات بازیکنان به نظرم خیلی نقش مهمی داره، شاید گاها به تیم لطمه بزنه ولی کلیت تیم تهیج میشه برای موفقیت و اینکه نشون بدن بدون فلان بازیکن هم میشه قهرمان شد و یا وابستگی ندارند.

این قسمت که کار مدیریت ـه و به نظرم داره کارش رو به نحو احسن انجام میده اما بخشی که به آلگری برمیگرده هم تقریبا بدون نقص/کم نقص داره ایفای نقش میکنه.

قبلا هم گفتم، نیمکت یووه با ترکیب اصلی ـه بسیاری از تیم های سری آ برابری میکنه و بلکه بالاتر هم هست ولی این به خودی ـه خود باعث قهرمانی نمیشه و تیم باید "بخواد" تا قهرمان بشه.

همینطور که آنیلی گفت یووه به دنبال هشتمین قهرمانی ـه پیاپی نیست، بلکه به دنبال 10 قهرمانی پیاپی در سری آ ست.

• Aminvo, tecra, Senmorta و 7 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

bahman_alex

B a H M a N

GioVanni Agnelli

●•٠·˙Ȥɛɗɲέƙ Ɠгƴɡɛгɑ˙·٠•●

ϾĦɌƗSŦƗɅƝ ƤѺƲLSΣƝ

𝔃𝓭𝓮𝓷ě𝓴 𝓰𝓻𝔂𝓰𝓮𝓻𝓪

moha684

moha684

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 4647 ارسال

الان اولین صفحه ی مربی رو نگاه میکردم.. در پنجمین سال حضورش همچنان داریم این قیافه رو می بینیم.. مشتاقم بدونم برا بچه ها این چهره جذاب شده یا غیرقابل تحمل..

عشق الگری، جناب @moha684 هم تاپیکشو شو زده :1: و الگری مفلوک هنوز بعد 4 سال منتظره اطلاعاتش کامل شه :1:

یکی از عشاق یه متنی آماده کنه تا بزارم :fp: :1:
  • Orphée, tecra و amirali2001 از این پست تشکر کرده است

07962666510773579882.jpg

"No color will ever be brighter for me than black and white." - Alessandro Del Piero

tecra

tecra

داره تیفوسی میشه

• اعضا
  • 2515 ارسال

یکی از عشاق یه متنی آماده کنه تا بزارم :fp: :1:

الگری فن ها بیان جلو ببینم الگری جونشون ارزش داره براش متن بنویسن  :1:

• ace of glass, amirali2001 و farzad-t از این پست تشکر کرده است

farzad-t

farzad-t

هوادار یوونتوس

• اعضا
  • 301 ارسال

بدعکس‌ترین مربی 5 لیگ معتبر اروپایی  :fp:

uu7e_01_f2a5064.variant1400x787_50.jpg

• Orphée, tecra, Georgia و 2 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

20i_48132_1_480x300.jpg

GioVanni Agnelli

GioVanni Agnelli

-

• ادمین
  • 21103 ارسال

- به همراه دشان، کلوپ، زیدان و سیمئونه به عنوان یکی از 5 نامزد بهترین سرمربی سال انتخاب شد.

• mory, eⁿzº, tecra و 6 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

bahman_alex

B a H M a N

GioVanni Agnelli

●•٠·˙Ȥɛɗɲέƙ Ɠгƴɡɛгɑ˙·٠•●

ϾĦɌƗSŦƗɅƝ ƤѺƲLSΣƝ

𝔃𝓭𝓮𝓷ě𝓴 𝓰𝓻𝔂𝓰𝓮𝓻𝓪

ace of glass

ace of glass

بهترین فرد فروم

• اعضا
  • 7863 ارسال
  • Locationساری

ای جانم ب جز گاسپرینی الگری تنها مربیه که سنت شکنی کرده و تک مهاجم نبوده شما ببینین تمام مربیای ایتالیایی دوس دارن گل نخورن ولی الگری با یووه در تمام نیمه اول ها گل زده  ب جر تعدادی انگشت شمار در این چند سال و تنها مربیه ک بیشتر ب مهاجمین قوی علاقه داره تا چیدن دفاعی قوی بیشتر با موراتا توز رونالدو  کار میکنه و اونها هم راضیند توز ک میگفت بهترین دوران وتبالمه ولی خیلی مربیای ایتالیاییی دنبال تک فرصتند ..ما با الگری جلوی بایرن پپ هم موقعیت های بیشتری خلق کردیم ..امسال هر بازی توپمون ب تیرک میخوره 

• Orphée, mory, Aminvo و 6 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

capture1_gp2v.jpg

farzad-t

farzad-t

هوادار یوونتوس

• اعضا
  • 301 ارسال

بعد از بابخت ناعادلانه و دور از انصاف مقابل منچستر، 5 برد پیاپی رو کسب کردیم ولی این تاپیک حتی یک پست هم در خصوص این بازی‌ها نخورده.

2-0 میلان

2-0 اسپال

1-0 والنسیا

3-0 فیورنتینا

1-0 اینتر

خب... می‌بینیم که به جز بازی با اسپال، بقیه بازی‌ها واقعا چالش اساسی بودن ولی حاصل کار ما 5 کلین‌شیت پیاپی بوده. آلگری واقعا دستش نمک نداره. اگر همین بازی دیشب با اینتر رو مساوی می‌کردیم الان اینجا حکم اخراجش با اکثریت آرا به تصویب می‌رسید.

امیدوارم در روزگار بی‌رحمی که ارزش یک مربی فقط با قهرمانی در لیگ قهرمانان اروپا سنجیده میشه، بتونه این جام رو هم ببره. 

• Orphée, Aminvo, tecra و 5 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

20i_48132_1_480x300.jpg

GioVanni Agnelli

GioVanni Agnelli

-

• ادمین
  • 21103 ارسال

- دلیل این همه مظلوم نمایی برای آلگری دلیلش چیه رو نمیدونم ولی فرزاد جان، شخصا به عنوان یکی از منتقدین آلگری بارها و بارها گفتم که عملکرد آلگری در یووه تحسین بر انگیز و البته قابل تقدیره.

تمامی این بردها، کلین شیت ها و ... بی ارزش نیستند، به هیچ عنوان ! حتی با علم به اینکه یووه در سری آ با اختلاف بهترین تیم هست ولی دلیل بر این نمیشه که این بردها رو بی ارزش تلقی کرد.

عملکرد آلگری با یک قهرمانی در CL سنجیده نمیشه، بلکه کامل میشه ! و این نکته اساسی ـه عملکرد آلگری ـه.

اینکه 2 بار رفتیم فینال و 7 گل خوردیم، اینکه در مقابل بایرن و رئال شانس صعود قطعی داشتیم ولی به دلیل تفکرات اشتباه آلگری از صعود جا موندیم هم مسائلی هست که نمیشه نادیده گرفت.

در واقع همونطور که نباید بردهای آلگری رو بی ارزش تلقی کرد و "نباید" از کنارشون به راحتی گذشت، این چنین شکست هایی هم هستند که "فراموش" نمیشن.

bahman_alex

B a H M a N

GioVanni Agnelli

●•٠·˙Ȥɛɗɲέƙ Ɠгƴɡɛгɑ˙·٠•●

ϾĦɌƗSŦƗɅƝ ƤѺƲLSΣƝ

𝔃𝓭𝓮𝓷ě𝓴 𝓰𝓻𝔂𝓰𝓮𝓻𝓪

tecra

tecra

داره تیفوسی میشه

• اعضا
  • 2515 ارسال

@farzad-t

آره خیلی خوب کار کرده.. اصن بجز بازی با منچستر که خیلی اتفاقات دخیل بود، در کل فصل بی نقص بودیم تا به اینجا.. ولی،

تعریف کردن حال نمیده.. الان داشتم نظرات اینتری ها تو طرفداری میخوندم که به اسپالتی فحش های رنگارنگ میدادن بهشون حسودیم شد..طرفداری اون قسمتی که عصبانیتتو خالی میکنی بیشتر حال میده..  لذتی در انتقاد هست در تعریف تمجید نیست..

بابا دو تا بازی بباز چارتا فحش بدیم  :1: .. جذابیت لیگ به کل از بین رفته  :fp:

• Orphée, Aminvo, Georgia و 6 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

farzad-t

farzad-t

هوادار یوونتوس

• اعضا
  • 301 ارسال

- دلیل این همه مظلوم نمایی برای آلگری دلیلش چیه رو نمیدونم اینکه 2 بار رفتیم فینال و 7 گل خوردیم، اینکه در مقابل بایرن و رئال شانس صعود قطعی داشتیم ولی به دلیل تفکرات اشتباه آلگری از صعود جا موندیم هم مسائلی هست که نمیشه نادیده گرفت.

در واقع همونطور که نباید بردهای آلگری رو بی ارزش تلقی کرد و "نباید" از کنارشون به راحتی گذشت، این چنین شکست هایی هم هستند که "فراموش" نمیشن.

مظلوم نمایی نبود. یه درددل بود یا بهتر بگم گله. حرفامو قبلا مفصل گفتم بهمن عزیزم. چندین بار هم گفتم که باخت جلوی بایرن رو نتیجه اشتباه فاحش آلگری میدونم. یادمه بعد از بازی گفت که موراتا مصدومیت داشته و مجبور شده تعویضش کنه ولی خود موراتا بعدا گفت هیچ مشکلی برای ادامه بازی نداشتم. ولی بقیه بازی‌های بزرگ رو به ناقص بودن تیم و خیلی-برتر-بودن تیم حریف باختیم. شما اگه فکر میکنی ما در دو فینالی که با آلگری رفتیم، می‌تونستیم پیروز بشیم، اختلاف دیدگاه اساسی با همدیگه داریم. من معتقدم ته زورمون همون بود و تیم حریف از هر لحاظ برتر و کامل‌تر از ما بود.

خلاصه اینکه نظرات شما معمولا با رعایت جانب انصاف بوده. ما هم یه گله ای مطرح کردیم تاپیک مربی خاک نخوره

الان داشتم نظرات اینتری ها تو طرفداری میخوندم که به اسپالتی فحش های رنگارنگ میدادن بهشون حسودیم شد..طرفداری اون قسمتی که عصبانیتتو خالی میکنی بیشتر حال میده..  لذتی در انتقاد هست در تعریف تمجید نیست..

نمیدونم چرا پولیتانو رو کشید بیرون؟ اون بورخا والرو چه نقش مثبتی ایفا کرد مثلا؟ حقشه فحش بخوره به نظرم  :1:

یه جا دفاعشون سوتی داد دو دستی سرشو گرفته بود خیلی حال داد  :6:

• GioVanni Agnelli, Orphée, mory و 7 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

20i_48132_1_480x300.jpg

satfootball

satfootball

تیفوسی یوونتوس

• اعضا
  • 4139 ارسال

الگری: سید آمار و ارقام.....

• حامد, eⁿzº, Aminvo و 7 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

در فوتبال نهاوند مرغ یک پا دارد :45: :45: :45:

0 کاربر در حال خواندن این موضوع است