پرش به

به جامعه مجازی هواداران باشگاه یوونتوس خوش آمدید
شما هم اکنون در حال مشاهده انجمن ها به صورت کاربر مهمان می باشید.در این حالت شما دسترسی به تمامی امکانات انجمن ندارید و امکان دریافت فایل ها به جز خود IPB را ندارید. اگر که عضو سایت می باشید اینجا را کلیک نمایید. در صورتی که تمایل به عضویت دارید اینجا را کلیک نمایید. عضویت در سایت رایگان می باشد!

تصویر

ماسیمیلیانو آلگری - Mad Max

* * * - - 6 رای

• لطفا وارد حساب کاربری خود شوید تا بتوانید پاسخ دهید
5367 پاسخ برای این موضوع

alex 4ever

alex 4ever

داره تیفوسی میشه

• اعضا
  • 362 ارسال

^^
عزیزان ، گل پسران ، ناراحتی ندارد .
من ندیدم کسی از هواداران آلگری به لحاظ تاکتیکی بحث کند و از ایشون دفاع کند .
گفتم آمار و آیندگان از ایشون دفاع خواهند کرد ولی ..
بنده حرفی از فوتبال تهاجمی نزدم ، الگری ترسو ترین مربی و محافظه کارترین مربی تاریخ یووه هست.
مربی که یکی از گرانترین و بهترین squad ها رو در اختیار داره ولی بازم وسط زمین پر از بازیکنان تخریبی هست
ایشون قدیما به چهار چهار دو دایاموند بسی علاقه داشتند
یکبار هم با زوج برناردسکی و مانژو ( یا کریس ) ، پشت سرشون دیبالا ، امتحان کنند ...
زمانی هم که پیرلو و پوگبا و ویدال و مارکیزیو رو داشت سینه چاکان راه آلگری میگفتند وینگر نداریم ...
یا مدام میگن تیم هنوز هماهنگ نشده است ! شوخی میکنید یا جدی میگید ؟
وقتی علاقه از حد بگذره ، احساس غلیان میکنه و ممکنه کمی بدور از انصاف نظر بدیم .
این اشکالی نداره ، همه بازیکن و مربی محبوب داریم ولی به لحاظ تاکتیک بازی از ایشون دفاع کنید .
ژاوی هرناندز در آستانه رفتن از بارسا بود ،چون معتقد بودند سرطان بارسلوناست !!!
و حتی ممکن بود اینیستا هم باهاش بره ،چون به نظر اساتید بارسا زیاد به درد بخور نبودن ، ولی
رایکارد از راه رسید و هر دو رو باهم به زمین فرستاد تا نشون بده یک مربی چطور میتونه در کریر یک بازیکن انقلاب به پا کنه
بدون یک شک به همراه پیرلو یکی از بهترین deep laying play maker های تاریخ هست .
تنها مونتولیو میتونست نزدیک سطح اینا بشه ، شاید هشتاد یا هشتاد و پنج درصد سطح ژاوی و پیرلو !
کاپیتان فیورنتینا که وقتی میخواست از فیوره بره حتی یونتوسی ها از خداشون بود بیاد یووه .
اما رفت میلان و افتاد دست جمشید سیبیل و میخواست رقص باله انجام بده !
الکری من و یاد مترجم سابق بارسا میندازه ، کاکا رو از میلان خرید و از بین بردش
هنوزم برام قابل هضم نیست ، اوون و مک منمان هم چنین سرنوشتی داشتند .
انتخاب تیم بد و مربی بدتر ، خلاصه افتادن دست جمشید سیبیل ها ، لطافت و روح شاعرانه برای کسی نمیزاره : ))))
از یورو ۹۶ فوتبال نگاه میکنم ، دیدم خیلی تیم ها ضعیف بودند و مجبور بودن در بعضی بازی ها
جنگ روانی راه بندازند ، وقت کشی کنند ، خطا کنند و بازی رو فیزیکی کنند و بچسبن به دروازه
اما الگری نشون داد اونا اشتباه میکردن ، باید همیشه اینطور باشیم : ))

ایشون نه فلسفه خاصی دارند ، نه کاریزما دارند ، نه به استعداد اهمیت میدن ، نه میراثی ساختن ...
خوبه با کونته روبرو شدن و توی کورس هم کونته پس کله اش زد و اسکودتو رو برد ، نمیدونم چرا هی بحث لیگ قهرمانانه !
توی دوئل ، تکلیف مشخص شد با اینکه خط حمله یووه هم از الکس استفاده نمیکرد و باقی مهره ها هم ضعیف تر بودند .
بعد هم زلاتان رفت ، کمر تاکتیک بکش زیرش از سوی مستر الگری شکست و ایشون میلان و به منحلاب انداختن
با یووه هم در این مسیر بود که خدا و کوادرادو نجاتش دادن ، معلومه یک ذهن در قفس به موقع نیاز نمیتونه پرواز کنه
انتحاری و احساسی حمله میکنه ...
امید چیز خوبیه ، ولی هر جیزی از حد بگذره دیگه ذوق و شوقی برای هیچ کس نمیمونه
یووه با الگری قهرمان چمپیونز لیگ هم بشه ، دیگه اون ذوق و شوق و احساس غرور و در خیلی از هواداران از بین رفته.

عوض نشون دادن طبع قوی نوشتاریت ( :1: ) جواب سوالی که پرسیدم رو میدادی تا بشه بحث تاکتیکی کرد. خروار خروار نوشته که اصلا ربطی به بحث و سوال و تاکتیک الگری نداشت. هیچ کسی رو هم ندیدم تو این فروم، بجز محمد، که از لحاظ تاکتیکی الگری رو نقد کنه، که خب همون موقعی هم که نقد میکرد بحث تاکتیکی باهاش شکل میگرفت. من متوجه هدف این متن بلندبالایی که زحمت نوشتنشو کشیدی نشدم، طبیعتا جوابی هم برای این قریحه پرجوش و خروشت ندارم. فقط دوتا نکته: رایکارد اعتقادی به اینیستا نداشت و همیشه دکو رو عوضش بازی میداد، مترجم سابق بارسا هم با جنازه کاکا سروکار داشت. مسلما متنت فنی نبود که این چیزا برات مهم باشه،‌ ولی درآینده سعی کن قصه هات به واقعیت نزدیکتر باشن :)

• tecra, Senmorta, amirali2001 و 2 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

Gin

Gin

گین / محمد

• اعضا
  • 719 ارسال

بیشترین گل زده لیگ تا اینجا (9 گل) اونم در مقابل تیم هایی که قبل از شروع بازی اتوبوس هاشون رو پارک کردن جلو دروازشون

فوتبال هجومی

کلی موقعیت مسلم گل از دست رفته

مربی ای که تیمش برنامه نداشته باشه، صرفا متکی به درخشش زودگذر بعضی از ستاره هاش داشته باشه، الابختکی و شانسکی نمیتونه 4 سال پیاپی دبل داخلی کنه و دو بار بره فینال چمپیونز لیگ.

آلگری پسرخاله من نیست که ازش دفاع کنم

ولی من شخصا دوست ندارم تیمم مثل آرسنال باشه... فوتبال زیبا، پرورش کلی جوون با استعداد و تبدیل کردنشون به ستاره و فروختن به بقیه تیم‌ها تا اونا برن حالشو ببرن و کلی جام بگیرن، آخرشم نتیجه؟ هیچی

یوونتوس غالبا با سبک دفاعی بازی کرده. شما پس طرفدار چی شدید توی این تیم؟ ما کی سبک هجومی بازی کردیم و 6 تا، 7 تا گل زدیم به تیم ها؟ کاتاناچیو بودیم دیگه کلا.

پیانیچ اگر از پستش ناراضی بود، اگر معتقد بود استعدادش داره هرز میره فصل قبل یا این فصل که کلی پیشنهاد داشت از تیم جدا میشد. همیشه هم مصاحبه کرده گفته آلگری باعث پیشرفتم شده، از پستم لذت میبرم، از بودن در یووه خوشحالم و ...

میفرمایید در پرورش جوانان ضعیف عمل کرده. بهترین دوران بازی پوگبا، توز، موراتا، دیبالا، زمانی بود که با آلگری کار کردن.

اونایی که زیر دست آلگری چیزی ازشون در نیومد، کدومشون تو تیمای بعدیشون درخشیدن و ستاره شدن؟ زازا، کومان، لمینا، استورارو، اوگبونا، پریرا

مربی خدا که نیست. اشتباهات و نواقصی هم داره. قبول. ولی داره میبره. هم گل میزنه هم خوب دفاع میکنه. بردن رو نباید کم ارزش جلوه بدیم. این بنده خدا داره زحمت میکشه واسه تیم. به قول دوستمون قدردان باشیم جای دوری نمیره   :135555:

منِ نوعی هم فوتبال تماما تهاجمی نخواستم. من با تیم لیپی طرفدار یووه شدم. در اون دوره و دوره های قبل ترش درسته که فوتبال هجومی ای بازی نمی کردیم ولی اینقدر منفعل هم نبودیم به هیچ وجه  (کاری به این ندارم که بایدی وجود نداره که هر چیزی ادامه پیدا کنه. هواداری هم که تو 7 سالگی طرفدار یه تیمی میشه، با بررسی تاریخچه ی باشگاه طرفدار نشده). بارها من و دیگر دوستان اشاره کردیم که همین که ترسو نباشیم و زشت بازی نکنیم هم کفایت میکنه. ما جلوی تیم های میانه جدولی سری آ هم منفعلانه بازی می کنیم وترسو بودن تیم و بی برنامگی در خیلی از دقایق بازی هامون مشهوده. اینکه به آمار مراجعه بشه هم اشتباهه. چون مهره های هجومی یووه چند لول ازسطح سری آ بالاترن.

ضمن اینکه زشت بازی نکردن تناقضی  با قهرمانی سری آ نداره.  هر کس با هر سبکی، در شرایط فعلی نتونه اسکودتو رو با یوونتوس ببره، گند بزرگی زده. 

• حامد, GioVanni Agnelli, mory و 10 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

کافی‌ است چشمانم را بازکنم تا دوباره آغاز شود دودِ بشریت...

mee present

mee present

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1518 ارسال
دلیل موفق بودن سبک بازیش مشخصه. ضد فوتبال قوی ارائه می ده. این خودش نبوغه. و وقتی تیماش اوج بگیرن باج به هیپ تاکتیکی نمی ده مگر روز بازیکناش نباشه مثه کاردیف

این به معنا نیست باید بمونه احتمالا امسال می ره و مربی تهاجمی تر می یارن ولی الگری تفکر شاخص خودش داره
  • حامد, GioVanni Agnelli, eⁿzº و 9 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

farzad-t

farzad-t

هوادار یوونتوس

• اعضا
  • 301 ارسال

^^
عزیزان ، گل پسران ، ناراحتی ندارد .

آقا استفاده کردیم. خدا قوت. ولی انصافا نقد تاکتیکی آلگری بود این؟!

منِ نوعی هم فوتبال تماما تهاجمی نخواستم. من با تیم لیپی طرفدار یووه شدم. در اون دوره و دوره های قبل ترش درسته که فوتبال هجومی ای بازی نمی کردیم ولی اینقدر منفعل هم نبودیم به هیچ وجه  (کاری به این ندارم که بایدی وجود نداره که هر چیزی ادامه پیدا کنه. هواداری هم که تو 7 سالگی طرفدار یه تیمی میشه، با بررسی تاریخچه ی باشگاه طرفدار نشده). بارها من و دیگر دوستان اشاره کردیم که همین که ترسو نباشیم و زشت بازی نکنیم هم کفایت میکنه. ما جلوی تیم های میانه جدولی سری آ هم منفعلانه بازی می کنیم وترسو بودن تیم و بی برنامگی در خیلی از دقایق بازی هامون مشهوده. اینکه به آمار مراجعه بشه هم اشتباهه. چون مهره های هجومی یووه چند لول ازسطح سری آ بالاترن.

ضمن اینکه زشت بازی نکردن تناقضی  با قهرمانی سری آ نداره.  هر کس با هر سبکی، در شرایط فعلی نتونه اسکودتو رو با یوونتوس ببره، گند بزرگی زده. 

آقا من چند تا سوال از شما دارم. امیدوارم صحبتهامون منجر به هم‌افزایی بشه.

تیم منفعل، بدون برنامه، ترسو و زشت چجوری 4 سال پیاپی لیگ و کوپا رو برده؟ چجوری وحشی‌ترین ناپولی لیگ رو رام کرد و قهرمان شد؟ چجوری دو سال رفت فینال اروپا؟ چجوری توی خونه به بارسا سه تا زد و توی نیوکمپ MSN رو زمینگیر کرد؟ چجوری داشتیم بایرن پپ گواردیولا رو توی آلیانز آره نا حذف میکردیم (یاد اورا افتادم داغ دلم تازه شد. از طرفی معتقدم فاحش ترین اشتباه آلگری توی یووه تعویض مانژو با موراتا توی اون بازی بود)؟ چجوری به رئالِ زیدان توی استادیومشون سه تا زدیم؟ چجوری میشه که لیخت و آساموا رو میاریم تو بازی، یهو به تاتنهام دو تا میزنیم؟

راجع به جوان‌گرایی و استعدادپروری هم توی پست قبلی یه سوالی پرسیدم.

دوستمون هم یه سری سوال پرسیدن البته! زحمت همشو بکش قربون دستت  :1:  :thank:  

• tecra, ace of glass, amirali2001 و 2 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

20i_48132_1_480x300.jpg

GioVanni Agnelli

GioVanni Agnelli

-

• ادمین
  • 21023 ارسال

- دوستانی که موافق الگری هستند، میشه تاکتیک های یووه رو برای گلزنی توضیح بدند ؟

یک سوال خیلی ساده ست !

• حامد, mory, Principino و 8 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

bahman_alex

B a H M a N

GioVanni Agnelli

●•٠·˙Ȥɛɗɲέƙ Ɠгƴɡɛгɑ˙·٠•●

ϾĦɌƗSŦƗɅƝ ƤѺƲLSΣƝ

𝔃𝓭𝓮𝓷ě𝓴 𝓰𝓻𝔂𝓰𝓮𝓻𝓪

D E L P I E R O

D E L P I E R O

هوادار یوونتوس

• اعضا
  • 1365 ارسال
  • Locationقزوین

یک سوال خیلی ساده ست !

تاکتیک که نه ولی الگوریتمش رو می شه ارائه کرد

tactics.jpg

• حامد, mory, Principino و 10 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

adp.jpg

Guest_A Tribute To Buffon_*

Guest_A Tribute To Buffon_*
  • مهمان
فصل قبل 86 گل در سری آ زدیم
فیلم هاش هست باید تک به تک ببینیم و تاکتیک الگری رو از توش در بیارین. سوال اصلی اینجاست چرا تاکتیک تیم برای گل زدن مهمه؟ وقتی مشکل گلزنی نداریم یعنی هر تاکتیکی هست جواب میده. مشکل تیم ما چیه؟
مشکل فقط زیبا بازی نکردن در سری آ و قهرمان نشدن در لیگ قهرمانانه.
زیبا بازی نکردن در سری آ که بحث جدیدی نیست و الگری گفته نتیجه فقط مهمه
مورد لیگ قهرمانان هم مشکل به ذهنیت بازنده یوونتوس در فینال بر میگرده و متخصص نبودن الگری در تک بازی.
  • tecra, ace of glass, amirali2001 و 2 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

farzad-t

farzad-t

هوادار یوونتوس

• اعضا
  • 301 ارسال

یک سوال خیلی ساده ست !

یکیش ضد حمله. مثل گل دومی که به ساسولو زدیم بازی قبلی. یا بلایی که سر بایرن پپ گواردیولا توی آلیانز آره نا آوردیم. یا مثلا کاری که رئالِ آنچلوتی با بایرن کرد توی آلیانز آره نا 4 تا زد بهشون.

یکی دیگه شوت از پشت محوطه جریمه با تکیه بر بازیکنانی مثل پیانیچ (که دو بازی قبل یه گل زد همینجوری)، رونالدو، دیبالا

سانتر از جناحین و استفاده از قدرت سر زنی مانژوکیچ و رونالدو

از توی عمق هم کم گل نزدیم. گل دیبالا به لاتزیو دقیقه 95 یا گلش به تاتنهام

بالاخره وقتی گلی زده میشه یه تاکتیکی پشتشه. یه طرح و برنامه ای هست.

حالا شما زحمت بکش جواب سوالای منو بده لطفا  :3:

• Orphée, tecra, ace of glass و 5 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

20i_48132_1_480x300.jpg

mee present

mee present

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1518 ارسال
یووه امسال ۸ تا گل زده که ۷ تاش جزئ همون ضد حمله از کناره ها و انواع سانتر به وجود اومده.
روششم مشخصه ضد فوتبالی که بازی حریف داغون می کنه و ستاره های گل زن. تقریبا کار دیگه ای نکردیم تو این دو سال.
موضوع اینه کار نمی شه کرد و باید تا آخر فصل تحمل کنیم
اما بازیخونث روش الگریه
  • Orphée, tecra, ace of glass و 6 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

GioVanni Agnelli

GioVanni Agnelli

-

• ادمین
  • 21023 ارسال

- در درجه اول معتقدم که آلگری یک مربی ساده/مبتدی نیست و قطعا ایده ها و برنامه های خودش رو داره و اینکه طی این 4 سال اخیر دبل کردیم و 2 بار هم تا فینال رفتیم یک مسئله اتفاقی نیست.

بر خلاف برخی از دوستان هم اعتقاد ندارم که اگر بالای سر این تیم هر مربی رو بزاری همین نتایج رو میگیره ولی ...

1- اینکه بخوایم باخت در فینال رو بندازیم گردن ذهنیت تیم و ... واقعا جالب نیست، بهتره اینجوری صحبت نکنیم و "فوتبالی" صحبت کنیم.

در هر دو فینال یووه از نظر تاکتیکی شکست خورد، تاکتیک و تفکر حاکم بر تیم یک تاکتیک از پیش باخته بود، اینکه تیم بهم میریزه و بلاتکلیف میشه واقعا هیچ ربطی به "ذهنیت فینال های بازنده" نداره.

2- بارها گفتم و باز هم میگم، واقعا فوتبال زیبا یعنی چی ؟! یووه کی توی تاریخش معروف به فوتبال زیبا بوده ؟!

دیگه شاخ تر از یووه دهه 80 و اون همه فوق ستاره نداریم که، همون یووه هم اسمی ازش نیست تحت عنوان ارائه دهنده فوتبال زیبا !

مسئله مهم، شخصیت یووه ست ! یووه فعلی تیمی نیست که شخصیت داشته باشه.

اینکه جلوی X و Y که از تیم های معمولی ـه سری آ هستند دفاع می کنیم و چشم به ضد حمله داریم دقیقا چیزی ـه که زمان دلنری بودیم. ولی زمان دلنری می باختیم اما الان "نمیتونیم" ببازیم ! فقط نیمکت ما به اندازه بیشتر از 70% تیم های سری آ ارزش داره !

3- مجهول بودن تاکتیک های تیم.

ابتدا یک نقل قول کنم از شخص آلگری "من فکر میکنم زمانی که مالکیت توپ رو داریم موقعیت گل نیز ایجاد میشود"

یعنی چی ؟! :22:  :fp: 

ماروتا و ندود هم درست نفهمیدند کلا برنامه تیم آلگری چیه، بعد چطور اینجا از برنامه داشتن تیم آلگری صحبت میشه ؟!

کلا آلگری ستاره محور هست تیمش، کدوم برنامه و تاکتیک ؟!

کسی فوتبال زیبا نمیخواد ولی فوتبال رو که دیگه میخواد !

یوونتوس با آلگری به اندازه انگشتان دست "فوتبال" داره در کارنامه ش نه بیشتر !

پ.ن : فرزاد جان، من در جریان سوالات شما نیستم.

• حامد, mory, Principino و 15 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

bahman_alex

B a H M a N

GioVanni Agnelli

●•٠·˙Ȥɛɗɲέƙ Ɠгƴɡɛгɑ˙·٠•●

ϾĦɌƗSŦƗɅƝ ƤѺƲLSΣƝ

𝔃𝓭𝓮𝓷ě𝓴 𝓰𝓻𝔂𝓰𝓮𝓻𝓪

اِل کاپیتانو

اِل کاپیتانو

سینا هستم

• اعضا
  • 3580 ارسال

به نظرم امسال ،  سال اخر الگری تو یووه ست.

یا قهرمانی لیگ قهرمانان روهم میاره و پروژه ش رو تو یووه کامل میکنه و میره دنبال چالش جدید.

یا موفق به این کار نمیشه وبه این نتیجه میرسه ( یا مدیران به این نتیجه میرسونن ش) که فرصت و ابزار کافی رو داشته و وقت جدایی رسیده.

با همه انتقاداتی که بهش وارده ، مطمئنا از الگری به عنوان یکی از پرافتخارترین و بهترین مربیان تاریخ یووه یاد خواهد شد

• Orphée, tecra, Senmorta و 6 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

ETWmP_zXYAEadf_2.jpg

Gin

Gin

گین / محمد

• اعضا
  • 719 ارسال

آقا من چند تا سوال از شما دارم. امیدوارم صحبتهامون منجر به هم‌افزایی بشه.

تیم منفعل، بدون برنامه، ترسو و زشت چجوری 4 سال پیاپی لیگ و کوپا رو برده؟ چجوری وحشی‌ترین ناپولی لیگ رو رام کرد و قهرمان شد؟ چجوری دو سال رفت فینال اروپا؟ چجوری توی خونه به بارسا سه تا زد و توی نیوکمپ MSN رو زمینگیر کرد؟ چجوری داشتیم بایرن پپ گواردیولا رو توی آلیانز آره نا حذف میکردیم (یاد اورا افتادم داغ دلم تازه شد. از طرفی معتقدم فاحش ترین اشتباه آلگری توی یووه تعویض مانژو با موراتا توی اون بازی بود)؟ چجوری به رئالِ زیدان توی استادیومشون سه تا زدیم؟ چجوری میشه که لیخت و آساموا رو میاریم تو بازی، یهو به تاتنهام دو تا میزنیم؟

راجع به جوان‌گرایی و استعدادپروری هم توی پست قبلی یه سوالی پرسیدم.

دوستمون هم یه سری سوال پرسیدن البته! زحمت همشو بکش قربون دستت  :1:  :thank:  

در مورد جام های داخلی: در پست قبلیم گفتم. اختلاف کیفیت مهره هامون با مهره های سایر تیمهای سری آ زیاده (از جمله ناپولی پارسال و بگذریم که در هفته های آخر و با اندک کمکی از داوری که یادم نیست دقیقا چی بود و بیشتر بی شخصیتی خود ناپلی ها جام رو بردیم). تیم ما درسطحیه که هم باید در لیگ هم مقتدرانه بازی کنه و هم جام بیاره.

در مورد بارسا و رئال: منی که دانشی تاکتیکی ندارم تمیدونم و بهم ثابت شده که آلگری  توانتخاب ضد تاکتیک ها مربی خوب و تواناییه و تکرار می کنم که بابت فصل اولش ازش ممنونم. ولی موندن بیش از اینش بی معنیه از نظر من. ربطی به کیفیت و دانش خود آلگری هم نداره لزوما. تیم به چیزی متفاوتی نیاز داره به نظر من. 

+

بعد از فینال 2015 چیزی که کسب کردیم، جام های داخلی بوده که درباره شون تو همون خط اول گفتم (شکست "دوباره" تو فینال لیگ قهرمانان رو دستاورد نمی دونم. هرچند که عملکرد تیم خوب و آلگری بود). البته به غیر از ترس سال افزونی (!) که در تیم دیده میشه.

در مورد پرورش استعداد ها  اعلام نظر و موضع نکرده بودم اخیرا  :1: و نگفته بودم که در این زمینه ضعیفه یا قوی.ولی به هر حال:

درخشش های دیبالا و موراتا چقدر مستمر بوده و کلاس بازیشون (به صورت مانا) چقدر افزایش پیدا کرد؟ در مورد پوگبا موافقم . هر چند نمی دونم اگر یه فصل دیگه هم تو یووه میموند اوضاعش به چه شکل میشد.

زازا بهترین عمکردش ر  فصل پیش  در والنسیا داشت و بهتر از تیم آلگری ظاهر شد. پریرا هم اخیرا تو واتفورد. پر واضحه که قرار نبود از اینا ستاره بزرگ در بیاد.  استورارو که نمیدونم چه طور سر از فوتبال درآورد  :fp:

از ذکر این نامها  میخواستید به این برسید که آلگری استعدادی رو به باد نداده؟ خوب استعداد اگر بزرگ باشه که یه مقطعی رو به هر حال میدرخشه (مثل دیبالا) و تا همین الان هم چیزی که باید میشده نشده و از استعدادش ابه خوبی استفاده نشده. روگانی به شکل دیگر. غیر از استعداد های تیم،  از توانایی های هافبکی مثل پیانیچ هم به درستی استفاده نمیشه (جریان پیرلو بی جهت نبود)

پ.ن1:لازم به ذکره که هدفم از اینها این نبود که بگم تو زمینه پرورش بازیکنان ضعیفه یا قوی.

پ.ن2: جز شما کاربر دیگری  از بنده  نظرم رو نخواست   :53:

• Orphée, mory, eⁿzº و 7 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

کافی‌ است چشمانم را بازکنم تا دوباره آغاز شود دودِ بشریت...

alex 4ever

alex 4ever

داره تیفوسی میشه

• اعضا
  • 362 ارسال

"تاکتیک" های یووه برای گل زنی مشخصه برای کسی که میخواد ببینه. برید ۳ فصل اول الگری رو دوباره مرور کنید تا ببینید "تاکتیک" های یووه چی بودن و چطور گل زدیم. اینکه جلو تیمای سری آ دفاع میکنیم هم برمیگرده به سبک حاکم بر فوتبال ایتالیا، که به شخصه امیدوار بودم فصل قبل رویه لیگ رو بشکنیم و شروع کنیم به قلع و قمع کردن حریفان، ولی متاسفانه الگری انتظاراتمو برآورده نکرد. گرچه همچنان فصل پیش بازی مالکانه میکردیم، و به جز یه مقطع دوهفته ای آخر فصل، اقتدارمون زیر سوال نرفت. اینکه در جریان بازی مجبور میشی ۱۰-۱۵ دقیقه دفاع کنی، حتی در ورزشگاه خودی، بخش زیادیش برمیگرده به طبیعت فوتبال و مربی نقش چندانی در عوض کردن اون ۱۰-۱۵ دقیقه نداره (بجز یکی دو مورد مربی استثنا مثل ساری). از یه طرف خط هافبکش کلنگه، از طرف دیگه با همون خط هافبک کلنگ میره ۳ تا به رئال میزنه و ۲ تا به تاتنهام. با دوتا تعویض ویمبلی رو ساکت کرد، دیگه اینارو که یادمون نرفته. 

بازی زشت و زیبا هم موافقید سلیقه ایه دیگه؟ با تمام این تفاصیل، نظرم نسبت به فصل قبل الگری تغییری نکرده. انتظار قهرمانی داشتم ازش و نتونست برآورده ش کنه. این فصل هم تنها چیزی که راضیم میکنه قهرمانیه. ولی درکنار اینا نمیتونم از کارای بزرگی که با این تیم کرده چشم پوشی کنم. بحث قدردانی هم که تو پست قبلیم گفتم اشاره به همین مورد بود. باید یاد بگیریم که قدردان زحمات اشخاص باشیم و خوبیاشون یادمون نره. همونطوری که کونته رو نباید زیر غلطک میذاشتیم،‌ منکر خوبیای الگری هم نباید شد. دیروز کونته بود، امروز الگری، خدا به مربی فردای این تیم رحم کنه.

• AliReZaZa, tecra, Senmorta و 4 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

Mohammad Boushehri

Mohammad Boushehri

داره تیفوسی میشه

• اعضا
  • 210 ارسال

از نظر من تاکتیک الگری تو اروپا ،مخصوصا جلوی تیم های بزرگ اوج هیجان رو ایجاد میکنه

۵ دقیقه فشار بی نهایت در اول و وسط و اخر بازی (اگر بازی مساوی باشه) و ۳۰ دقیقه ضد حمله

نمونش گل های به بایرن ، مادرید، بارسا و... که روی ضد حمله های سریع و با ۳ و ۴ بازیکن بود + بقیه گل ها که تو فشار ۵ دقیقه اول بازی زده شد

از نظر تاکتیکی هرکس به الگری ایراد بگیره واقعا نمیتونه توجیه مناسبی داشته باشه ، نبود تاکتیک با زیبا بازی نکردن ۲ موضوع کاملا جدا هستند ،،،هرچند که از نظر من این نوع بازی (دفاع ، ضد حمله با تمام توان) بسیار بسیار زیباست.

• tecra, ace of glass, Camel Blue و 4 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

Dreamer

Dreamer

بازیکن اخراجی

• اعضا
  • 6016 ارسال
  • LocationKhorram Abad
کلی نقد بهش هست و ب حق اما ی چیزی ب تیم اضافه کرده ب تیم ک عاشقشم و قبل از ورودش تو تیممون ندیده بودم همین الانش تیمهای معدودی مثل ما هستن!

میل ب برد تو هر شرایطی و تا ثانیه آخر... چند بازی رو وقتی ده نفره شدیم بردیم؟ بازیهایی ک من یادمه با تورینو و اون شوت پیرلو... با لیون و گل کوادرادو... دو یک از اودینزه عقب بودیم و ده نفره 5 گل زدیم! آخریش هم مقابل والنسیا ک راحت دو هیچ بردیم! 3 بازی آخر خارج از خونه بودن! قبل از آلگری چند بار یادتون میاد اینکارو کرده باشیم؟

این ذهنیتی ک ب تمام بازیکنان تیم تزریق کرده بی نظیره...

تا وقتی آلگری هس تو حسرت بازی زیبا میمونید اما تمام 90 دقیقه رو میتونید امیدوار باشین ب گل و جبران نتیجه حتی با نفرات کمتر و زمان محدود...
  • Pinturicchio, tecra, Senmorta و 5 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند
<p>ما در رنگها زندگی می کنیم اما رویاها سیاه و سپیدند...</p>

farzad-t

farzad-t

هوادار یوونتوس

• اعضا
  • 301 ارسال

قبل از بازی همگی نگران سختی بازی در ورزشگاه مستایا بودیم.

ولی 10 نفره بردیم.

دست کم دو تا گل هم نزدیم

قطعا از یه تیم بی برنامه، منفعل، ترسو و بدون تاکتیک چنین چیزی بر نمیاد

• Orphée, Pinturicchio, tecra و 6 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

20i_48132_1_480x300.jpg

ace of glass

ace of glass

بهترین فرد فروم

• اعضا
  • 7863 ارسال
  • Locationساری
عرض و طول بنده رو گوش کنید ....

استعداد شکوفا میشه و ممکنه فروکش کنه پوگبا زیر دست کنته و الگری جوری میشرفت کرد ک گرون ترین بازیکن دنیا شد و زیر دست مورینیو واضحه ......

پریرا خیلی خوب تو یووه بازی میکرد ولی فروخته شد ‌...توز احیا شد ....اورا و .. ..هن هنین ...برخی ها اینقد حاشیه دارن از فوتبال دور میشن مقل لمینا .....قطعا دیشیلیو رو الگری بزرگ کرده ....

اما در مورد تاکتیک تیم حریف اونجاش پاره میشه اما نمیتونه گل بزنه نشون دهنده ذهنیت و جاگیری دقیق بازیکن های ماست ‌....تیم حریف هر تیمی باشه از یووه‌‌‌ زیر ده دقیقه گل میخوره..‌‌‌.‌ب صورت کاملا غافلگیر کننده من کلیپهای گل الگری ب تیم کنته رو عصر قرار میدم ک ببینید ..‌.‌بارسا ریال بایرن همشون گل اگل رگ از یووه خوردن اما ضد تاکتیک الگری از اینجایی ک گل رو میژنه شروع نیشه متاسفانه اگر تیم گل بخوره یکم کار الگری میپیچه اما بازم حلش میکنه ما گل اول رو از والنسیا اگر میخوردیم کارمون سخت بود پس الگری فقط دست ب حمله زد تا گل اولو بزنیم

اما زیبا بازی کردن ...‌ب نظرم در فصل ۵۰ بازی برگذار میشه اگر ۱۰ تاش زیبا نبود عیبی نداره
  • Orphée, tecra, Georgia و 3 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

capture1_gp2v.jpg

حامد

حامد

ستاره برتر فـروم

• ستاره برتر فروم
  • 3579 ارسال

كلوديو بِنِفُرتي در گفتگو با RMC Sport

روزنامه‌نگار و نويسنده روزنامه كوريه‌ره دلو اسپورت

«يوونتوس در عرض 14روز بايد 5 بازي انجام دهد؛ فروزينونه (خارج از خانه)، بولونيا (در خانه)، ناپولي (خارج از خانه)، يانگ بويز (خانه) و اودينزه (خارج از خانه). با اين همه، معتقدم يوونتوس هيچ نگراني از بابت اين دو هفته سهمگين نخواهد داشت؛ چراكه مديريت فوق‌العاده ماسيميليانو الگري به راحتي يوونتوس را از اين فشردگي برنامه عبور خواهد داد.»

b4ed_bafee14988e52c2120fcf34a7add04a7-42

• eⁿzº, tecra, Georgia و 4 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

Tu sei la squadra del cuore

sempre in campo undici eroi

vinci l'impossibile e vai

Ti seguiremo anche noi

Huceyn

Huceyn

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1411 ارسال

همین که دیشب بعد از 2 گله شدن دیبالا تعویضش نکرد و بهش استراحت نداد، باعث شد امیدوار بشم امسال شجاع تر و حریص تر شده :nish:  بعد از گل دوم دیبالا فقط منتظر بودم که تعویض بشه و حسرت هتریک تو دل خودش و ما بمونه :21:

• GioVanni Agnelli, eⁿzº, tecra و 9 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

uinm_pavel-nedved.png

Golden Boy

AAG

AAG

هوادار یوونتوس

• اعضا
  • 301 ارسال
  • Locationتهران

allegri_smile_juve490ai.jpg

ماسیمیلیانو آلگری

متولد 1967

لیورنو - ایتالیا

سرمربی

تکمیل میشود...

همین بس که محمد حتی تکمیلش هم نکرده !! ... انتخاب عکس هم که قربونش برم !!! ... داره میره تو 5 سال ... محمد ما هنوز منتظریم ... :hang: :bik:

بازی های فصل پیش تیم باهام کاری کرد که قید دیدنش رو زدم (فشار زندگی در کنار بازی های اون روز باعث شد هرچی عکس و ویدیو و مقاله و ... داشتم shif + DEL کنم !!! :fp:

همه چی از 13 سپتامبر 2017 شروع شد ... اون باخت به بارسلونا دورنمای اون فصل رو نشونم داد ... میدونستم قرار نیست حداقل توی اروپا به جایی برسیم ... فقط بازی های رفت و برگشت با تاتنهام و سفید پوشان رو نگاه کردم که ای کاش اونم نگاه نمیکردم ...

هر مربی بزرگی تفکرات و سبک خودش رو داره ... اینکه با پیرلو و مارکی و ... سر لج میافته به این خاطر هست که نمیخواد خلاف اون تفکراتش عمل کنه ... دیبالا هم بنظر بازیکن مدنظرش نیس ... تا الان هم بخاطر رفیق گرمابه و گلستانش بوده که کاری به کارش نداشته :pep:

اوشون که رفت ... از الان به بعدش چی آقای مکس !؟

حرف زیاده ولی خیلی خلاصه میگم ... فصل پیشش رو فراموش کردم ... البته دیگه دارم سعی میکنم خیلی از اتفاقات این یوونتوس (فوتبال و زندگی به اصطلاح مدرن امروزی) رو ندید بگیرم و زود فراموششون کنم ...

eavd_alle.jpg

مکس دیوانه

امسال* دیگه باید سال تو و یوونتوس دیوانه ات باشه

* پ.ن: گفتم امسال! چون قرار نیس بیشتر از این ببینیمت! :nish:

• Orphée, eⁿzº, tecra و 7 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

0 کاربر در حال خواندن این موضوع است

0 کاربر، 0 مهمان و 0 عضو مخفی