Jump to content

به جامعه مجازی هواداران باشگاه یوونتوس خوش آمدید
شما هم اکنون در حال مشاهده انجمن ها به صورت کاربر مهمان می باشید.در این حالت شما دسترسی به تمامی امکانات انجمن ندارید و امکان دریافت فایل ها به جز خود IPB را ندارید. اگر که عضو سایت می باشید اینجا را کلیک نمایید. در صورتی که تمایل به عضویت دارید اینجا را کلیک نمایید. عضویت در سایت رایگان می باشد!

Photo

کلودیو مارکیزیو - Principino

* * * * * 2 votes

• Please log in to reply
2605 replies to this topic

D E L P I E R O

D E L P I E R O

هوادار یوونتوس

• اعضا
  • 1,365 posts
  • Locationقزوین

A cup (the eighth!) on a background of bianconere shirts, I did not remember how exciting it could be to live it from supporter ❤⚪⚫ Congratulations guys

بابا یه فحشی یه اعتراضی یه گلایه ای. چرا تو اینقدر بامرامی؟
کی می گه فردین مرده؟ فردین همین مارکیزیوئه.

51040413842f46ab821d97899a06e784.jpeg

• GioVanni Agnelli, Orphée, mory and 9 others like this

adp.jpg

ace of glass

ace of glass

بهترین فرد فروم

• اعضا
  • 7,863 posts
  • Locationساری

رفتن دچلیه قلبمو بیشتر شکوند تا مارکیزیو 

• Orphée, Aminvo, tecra and 3 others like this

capture1_gp2v.jpg

GioVanni Agnelli

GioVanni Agnelli

-

• ادمین
  • 21,023 posts

- بهترین مربی که ازش چیزهای زیادی یاد گرفتی ؟

مارکیزیو : کونته

• eⁿzº, Aminvo, Prince Claudio and 10 others like this

bahman_alex

B a H M a N

GioVanni Agnelli

●•٠·˙Ȥɛɗɲέƙ Ɠгƴɡɛгɑ˙·٠•●

ϾĦɌƗSŦƗɅƝ ƤѺƲLSΣƝ

𝔃𝓭𝓮𝓷ě𝓴 𝓰𝓻𝔂𝓰𝓮𝓻𝓪

اون که من دوسش دارم

اون که من دوسش دارم

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2,581 posts

ajjd_untitled_thumb.png

• GioVanni Agnelli, mory, eⁿzº and 8 others like this

اِل کاپیتانو

اِل کاپیتانو

سینا هستم

• اعضا
  • 3,580 posts

من هر بار بعد از خواندن مصاحبه های مارکیزیو :  :141:  :worship:

• GioVanni Agnelli, MaMpIeRo, Aminvo and 5 others like this

ETWmP_zXYAEadf_2.jpg

GioVanni Agnelli

GioVanni Agnelli

-

• ادمین
  • 21,023 posts

- قطعا تا الان دیگه خیلی هاتون خوندید مصاحبه مارکیزیو رو، به نکات جالبی اشاره داشت در این مصاحبه نظیر "باشگاه با من تماس گرفت برای فسخ" و یا "از آلگری درخواست کردم برای چند بازی به من فرصت بده (بعد از مصدومیت و برای کسب آمادگی) اما او اولویت های خودش رو داشت و تصمیم دیگری گرفت" و ...

اینکه باشگاه در کمال وقاحت اعلام کرده "توافق دو طرفه" یک دروغ بزرگی بود به همه، شکل انجام کار در واقع همین توافق بوده ولی رفتاری که با مارکیزیو شد از سوی باشگاه و مربی واقعا نابخشودنی ـه.

با این حال مارکیزیو هنوز هم عاشقانه یووه رو دوست داره ...

• mory, MaMpIeRo, eⁿzº and 11 others like this

bahman_alex

B a H M a N

GioVanni Agnelli

●•٠·˙Ȥɛɗɲέƙ Ɠгƴɡɛгɑ˙·٠•●

ϾĦɌƗSŦƗɅƝ ƤѺƲLSΣƝ

𝔃𝓭𝓮𝓷ě𝓴 𝓰𝓻𝔂𝓰𝓮𝓻𝓪

اون که من دوسش دارم

اون که من دوسش دارم

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2,581 posts

مارکیزیو :

از رونالدو تمجید کرده و اونو یه حرفه ای خونده که همیشه دنباله برنده شدنه و..

از کلوپ هم بعنوان مربیه محبوبش حرف زده و گفته دلم میخواد مربی یووه بشه و جایگزینه خوبی میدونمش برای الگری...

• mory, MaMpIeRo, eⁿzº and 6 others like this

GioVanni Agnelli

GioVanni Agnelli

-

• ادمین
  • 21,023 posts

- امیدوارم تا قبل از خداحافظی از فوتبال حتی برای 6 ماه هم که شده دوباره به یووه برگرده.

برای من سیاه ترین مسئله کارنامه آلگری، رفتارش با مارکیزیو بود.

همانند رفتاری که با پیرلو در میلان داشت ...

• mory, MaMpIeRo, eⁿzº and 7 others like this

bahman_alex

B a H M a N

GioVanni Agnelli

●•٠·˙Ȥɛɗɲέƙ Ɠгƴɡɛгɑ˙·٠•●

ϾĦɌƗSŦƗɅƝ ƤѺƲLSΣƝ

𝔃𝓭𝓮𝓷ě𝓴 𝓰𝓻𝔂𝓰𝓮𝓻𝓪

Senmorta

Senmorta

پویا

• اعضا
  • 1,235 posts

برای من سیاه ترین مسئله کارنامه آلگری، رفتارش با مارکیزیو بود.
همانند رفتاری که با پیرلو در میلان داشت ...

عجیبه!
دقیقا چه رفتاری باید می کرد؟!!!
به نظرم هیچ شباهتی هم با قضیه ی پیرلو نداشت!آلگری از وقتی اومد میلان پیرلو رو نیمکت نشین کرد.ولی از مارکیزیو تا قبل از فصل سومش که مارکیزیو مدت زیادی مصدوم شد و افت کرده بود به خوبی بازی گرفت!
آلگری از پیرلو توی یووه هم خوب بازی گرفت...
  • El rey leon, Aminvo and اون که من دوسش دارم like this

2_hn6s.jpg

D E L P I E R O

D E L P I E R O

هوادار یوونتوس

• اعضا
  • 1,365 posts
  • Locationقزوین

عجیبه!
به نظرم هیچ شباهتی هم با قضیه ی پیرلو نداشت!آلگری از وقتی اومد میلان پیرلو رو نیمکت نشین کرد.ولی از مارکیزیو تا قبل از فصل سومش که مارکیزیو مدت زیادی مصدوم شد و افت کرده بود به خوبی بازی گرفت!

من فقط شما رو به بازی رفت رئال ارجاع می دم:
پیانیچ محروم بود، متویدی هم آماده نبود. پس برای بازیکن کنار استاد خدیرا که همواره فیکس بود دو گزینه باقی می موند: مارکیزیو با بارها تجربه ی بازی مقابل رئال که خیلی وقت بود ازبند مصدومیت رها شده بود و بنتانکور جوان و بی تجربه.
جناب آلگری هم لطف کردن و 90 دقیقه به بنتانکور بازی دادن و حتی با وجود گرفتن اخطار تعویضش هم نکردن تا به طور مستقیم روی دو گل خورده تاثیر داشته باشه و یک موقعیت خوب رو هم خراب کنه.
البته ایشون در نهایت هم به جای اعتراف به اشتباه و عذر خواهی بابت اشتباهات فراوانش تو بازی، بحر طویلی در وصف رونالدو سرودند و افزودند که برای پیروزی نیاز به بازیکنی مانند رونالدو هست. همین رونالدویی که وقتی اومده زیر دست ایشون همانند علی دایی اونم  توی 40 سالگیش داره ازش استفاده می کنه.

• L'Avvocato, Gin, amirali2001 and 3 others like this

adp.jpg

AliReZaZa

AliReZaZa

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2,181 posts
  • LocationTehran,Iran
پیرلو ضعیف شده بود و حقش بود تو میلان ذخیره شه
تعویض فضاش و اومدن به یووه کریرش رو نجات داد
در مورد مارکی هم خداییش تو زنیت که تیمیه ده لول پایینتر از یووه چیزی نشون نداده. مصدومیت هم امونشو بریده.
قطعا الگری با کسی پدرکشتگی نداره مخصوصا مارکی که انصافا بی حاشیه بود همیشه و با همه مربیا رفیق بود
یقین بدونید اگر حضور مارکی باعث میشد یووه نتیجه بگیره قطعا بازیش میداد. مربی ...خل نیست که سود خودش در بردن تیمش رو فدای لجبازی با یه بازیکن کنه
دست از توهم توطئه بردارید تو رو خدا دائی جان ناپلئونها
  • Orphée, El rey leon, Aminvo and 2 others like this

GioVanni Agnelli

GioVanni Agnelli

-

• ادمین
  • 21,023 posts

عجیبه!

- فکر کنم مصاحبه خود مارکیزیو به خوبی جواب شما رو داده باشه.

عجیبه !!

• Aminvo, amirali2001, -OMID- and 2 others like this

bahman_alex

B a H M a N

GioVanni Agnelli

●•٠·˙Ȥɛɗɲέƙ Ɠгƴɡɛгɑ˙·٠•●

ϾĦɌƗSŦƗɅƝ ƤѺƲLSΣƝ

𝔃𝓭𝓮𝓷ě𝓴 𝓰𝓻𝔂𝓰𝓮𝓻𝓪

DMC

DMC

هوادار یوونتوس

• اعضا
  • 365 posts
  • Locationتهران
@AliReZaZa
لطف کنید مرزهای استدلال رو جا ب جا نکنید ، اشکالی نمیبینم از کسی حمایت کنید یا دوست داشته باشید .
ولی این و در نظر بگیرید که ما دچار توهم هم باشیم ، صحبت اصلی ما در اینه که طرف ( آلگری ) نمیتونه از بازیکن خلاق بازی بگیره .
این ربطی به توهم توطئه نداره . پیرلو تو میلان ضعیف شده بود ؟ پس دم مکس گرم که کریر پیرلو رو نجات داد .
چقد ماهه این بشر ، اصلا در وصف نارنین بودن این مرد واژه ها کم آوردند .
اگر کسی رو ایشون نخوان و برن تیم دیگه و بدرخشند به خاطر لطف آلگری در تغییر فضای باریکن هست که کریر بازیکن و نجات دادند .
اگر باریکن از تیم ایشون دیپورت بشه و نتونه در تیم جدید هم بدرخشه ، قطعا چون نا کارآمد بودند ، مستر مد مکس نخواستند !
باید همه ما به جلال و جبروت و هوش این مرد تبریک بگیم .
  • GioVanni Agnelli, mory, eⁿzº and 8 others like this

Know that Allah is between the person and his heart

Quran 8:24

AliReZaZa

AliReZaZa

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2,181 posts
  • LocationTehran,Iran
نجات پیرلو ربطی به مکس نداشت. چه جوری از حرف من اینطور برداشت کردی؟ مکس صرفا کنارش گذاشت و با کیفیت اون موقش چیز عجیبی نبود و پیرلو هم چاره ای جز جدایی نداشت و شانس آورد تو فضای جدید کریرش احیا شد. در نتیجه احیای فوتبالش هیچ ربطی به مکس نداشت
در ناکارآمدی مارکی هم شکی نیست. مربی اگه بازیکنی بدرش بخوره قطعا بازیش میده مگه اینکه مشکل رفتاری داشته باشه اون بازیکن که قطعا در این زمینه مارکی یکی از بی حاشیه ترین بازیکنای دنیاست. پس خاله بازی نیست که مربی با کسی لج کنه! بدردش بخوره بازیش میده. بهمین راحتی!
اینکه از کلمه لج کردن چندباری راجع به رابطه مکس و مارکی استفاده شده باعث میشه از کلمه توهم توطئه استفاده کنم
نکته آخر هم اینکه لطفا وقتی سرشار از هیجان و نفرت به یه شخص هستید متن دیگران رو نخونید. منم مکس سال دیگه بخواد مربی یووه باشه بازیا رو دیگه دنبال نمی کنم از بس زشت بازی میکنیم و ترجیح میدم فقط نتیجه بازیا رو بدونم اما چشمم رو هم نمی تونم رو واقعیت ها هم ببندم و اون اینه که مکس از لحاظ نتیجه یکی از بهترین مربیای تاریخ یوونتوسه و یکی از منطقی ترین مربیای دنیاست با رفتاری بدور از احساسات زدگی!
  • Aminvo, Senmorta, L'Avvocato and 1 other like this

DMC

DMC

هوادار یوونتوس

• اعضا
  • 365 posts
  • Locationتهران
مگه داریم در مورد یک استعداد ۱۸ ساله حرف میزنیم که خوش شانسی باعث شده کریر بازیکن احیا بشه ؟
داریم در مورد یکی از بهترین بازیساز های تاریخ فوتبال حرف میزنیم که تموم نشده بود .
موضوع اینه طرف نمیتونه از بازیکن بازی بگیره و شما این و ضعف و افت بازیکن میدونی ؟
یووه خوش شانس بود که چنین شرایطی برای پیرلو توی میلان بوجود اومد و مفت خریدیمش .
پیرلو اونقد بزرگ بود که یک تیم میتونست بازیش و تاکتیک تیمیش رو بر مبنای اون پایه گذاری کنه
بازیکنی که میتونست نبض بازی و بدست بگیره ، و با قدرت شوتزنی و کاشته زنی و پاس های فوق العاده گره بازی رو هم باز کنه .
بعد چنین جواهری نیمکت نشین ون بومل شده بود ، از این نظر دم مکس گرم که با دادن این جواهر به ما پروژه یووه رو سرعت بخشید.
موضوع فقط مارکی - پیرلو نیست ، کم و بیش کسانی که بیشتر از اینکه بتونند ساق بازیکنان حریف و نشانه بگیرند ، در با بازی با توپ مهارت داشته باشند .
باید منتظر معجزه مکس باشند که نیمکت و سکو و لیست فروش در انتظارشون باشه .
در کل یک شیپورچی ، چیزی از موسیقی نمیدونه ، شما نمیتونی پیانو برند Blüthner رو بهش بدی و انتظار معجزه ازش داشته باشی .
چون شیپورچی ما ، همچنان صدای گوش خراش و موسیقی میدونه و خودش رو هم هنرمند میدونه .
موفق بودن الکری و مقایسه اون با بزرگترین مربیان تاریخ مثل این میمونه که شما شماعی زاده رو جز بهترین خوانندگان تاریخ بدونی .
ما هم همیشه گفتیم که این آمار و ارقام لازم نیست یاد آوری بشه ، ما با نحوه بدست اومدن این آمار مشکل داشتیم و داریم .
  • GioVanni Agnelli, eⁿzº, GG.B1 and 5 others like this

Know that Allah is between the person and his heart

Quran 8:24

Senmorta

Senmorta

پویا

• اعضا
  • 1,235 posts

من فقط شما رو به بازی رفت رئال ارجاع می دم:
پیانیچ محروم بود، متویدی هم آماده نبود. پس برای بازیکن کنار استاد خدیرا که همواره فیکس بود دو گزینه باقی می موند: مارکیزیو با بارها تجربه ی بازی مقابل رئال که خیلی وقت بود ازبند مصدومیت رها شده بود و بنتانکور جوان و بی تجربه.
جناب آلگری هم لطف کردن و 90 دقیقه به بنتانکور بازی دادن و حتی با وجود گرفتن اخطار تعویضش هم نکردن تا به طور مستقیم روی دو گل خورده تاثیر داشته باشه و یک موقعیت خوب رو هم خراب کنه.

اون دوره دقیقا دوره ای بود که مارکیزیو آماده نبود و دلیل اینکه آلگری بهش بازی نداد صرفا همین بود نه اینکه مشکلی با مارکیزیو داشته بوده باشه...
برداشت من اینه...
اصولا مارکیزیو بازیکنی نیست که با مربی ای به مشکل بخوره...
از طرف دیگه بازم می گم آلگری دو فصل اولش (مخصوصا فصل اولش) خیلی خوب از مارکیزیو بازی گرفت.به نظرم بهترین فصل مارکیزیو فصل اول آلگری بود(بله!از فصل اول کونته هم به مراتب بهتر بود!)
پس تنها دلیلی که می مونه برای بازی ندادن به مارکیزیو همون آماده نبودنشه در کل دو فصل آخرش!

- فکر کنم مصاحبه خود مارکیزیو به خوبی جواب شما رو داده باشه.
عجیبه !!

کدوم مصاحبه؟همون که گفته بود که خودش از آلگری خواسته که بهش بازی بده تا آماده بشه ولی آلگری توجهی نکرده؟خب این با توجه به شرایط* در بدبینانه ترین حالت میشه یه چیزی نزدیک به رفتار کونته با الکس!چیزی که بعید می دونم شما باهاش مشکلی داشته باشید!

*فصل قبل رقابت تنگاتنگی با ناپولی برای اسکودتو داشتیم و طبیعتا فشار زیادی هم روی تیم بود و ریسک کردن سخت بود!حقیقتا نمی دونم تا چه حد درخواست مارکیزیو به حق بوده!
  • Orphée, L'Avvocato, N#1 and 1 other like this

2_hn6s.jpg

moha684

moha684

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 4,647 posts
کسی که نتونه از پیرلو بازی بگیره جای بحث نداره اصلا
کسی که دیشیلیو رو به کانسلو ترجیح میده جای بحث نداره
کسی که خدیرا رو به مارکیزیو ترجیح میده جای بحث نداره

خدا رو شکر زنده بودیم و دیدیم چه بلایی سر فرم و کیفیت خیلی عظیمی از بازیکنامون آورد، وقتی حتی از رونالدو هم نمیتونه بازی بگیره این بحثا چیزی جز دفاع متعصبانه از آلگریه؟

مارکیزیو همین الان هم برگرده میتونه بهترین رجیستای سری آ باشه، کندتر و شکننده تر از پیرلوی اون زمان نیست و خیلی هم کم هنرتر از اون پیرلو نیست، اما متاسفانه خیلی چیزها فدای این شد که در ضعیف ترین سری آ تاریخ آمار روی کاغذ آلگری بهبود پیدا کنه
  • GioVanni Agnelli, mory, eⁿzº and 9 others like this

07962666510773579882.jpg

"No color will ever be brighter for me than black and white." - Alessandro Del Piero

Senmorta

Senmorta

پویا

• اعضا
  • 1,235 posts

کسی که نتونه از پیرلو بازی بگیره جای بحث نداره اصلا
کسی که دیشیلیو رو به کانسلو ترجیح میده جای بحث نداره
کسی که خدیرا رو به مارکیزیو ترجیح میده جای بحث نداره

خدا رو شکر زنده بودیم و دیدیم چه بلایی سر فرم و کیفیت خیلی عظیمی از بازیکنامون آورد، وقتی حتی از رونالدو هم نمیتونه بازی بگیره این بحثا چیزی جز دفاع متعصبانه از آلگریه؟

مارکیزیو همین الان هم برگرده میتونه بهترین رجیستای سری آ باشه، کندتر و شکننده تر از پیرلوی اون زمان نیست و خیلی هم کم هنرتر از اون پیرلو نیست، اما متاسفانه خیلی چیزها فدای این شد که در ضعیف ترین سری آ تاریخ آمار روی کاغذ آلگری بهبود پیدا کنه

کسی که نتونه از پیرلو بازی بگیره الزاما مربی بدی نیست هر چند که این گزاره در مورد آلگری صدق نمی کنه!
آلگری دو فصل پیرلو رو در اختیار داشت.یه فصل بازیش نداد ولی فصل دیگه که پیرلو از بهترین های تیمش بود!
من تعصبی ندارم روی آلگری و این شمایید که از آلگری نفرت دارید و خودتون هم می دونید این قضیه رو ولی بازم میاید و به من می گید متعصب!
مارکیزیو هم متاسفانه دورش دیگه تموم شده...
اگه غیر از این بود آلگری بهش بازی می داد...
حالا بگیم که آلگری هم باهاش لج کرده بود(چرا آخه؟) لااقل یه تیم بهتر از زنیت می رفت...
یا اینکه توی همون زنیت نمایش بهتری داشت!

یه سوال!فکر نمی کنید اگه کونته سال چهارمی هم توی یووه داشت مارکیزیو زودتر یووه رو ترک می کرد؟
سال سوم کونته هم مارکیزیو اول فصل مصدوم شد و در ادامه ی فصل پوگبا جاش رو گرفت و وقتی مارکیزیو از مصدومیت برگشت دیگه کونته بهش بازی نداد
اون موقع هم مارکیزیو ناراحت بود و کونته رفتاری مشابه رفتار آلگری باهاش داشت
کونته رو سرزنش نمی کنید؟!
از دست کونته ناراحت نیستید؟!
  • Orphée, mory, L'Avvocato and 2 others like this

2_hn6s.jpg

ace of glass

ace of glass

بهترین فرد فروم

• اعضا
  • 7,863 posts
  • Locationساری

هر مربی درر طول فصل  مربی گریش با ی بازیکنی مشکل داره اما پیرلو تو تیم الگری بهترین بود  و تا فینال اروپا رفت اونم با چشمانی اشکبار ک اصلا ب پیرلو نمیاد پسرشم تو پی اکادمی یووه هست . اولین اشتباه الگری بود و الگری در یووه جبران کرد و تیم رو حول محور هافبک هاش چید  . 

مارکیزیو همون بازی گرشت با بایرن ک توپ زیر پاشو زد تو اسمون گفتم تو روزهای بزرگ مارکیزیو نمیتونه کاملا خوب باشه سرفا یه بازیکن لایق و خوب بوده برا یووه ..خدیرا قطعا بهتر بوده نسبت ب مارکیزیو چرا تعصبی نظر میدین خدیرا جام جهانی گرفته خدیرا بهترین رئال بازیکن ثابتش بوده خدیرا در یووه هتریک کرده با پیانیچ دو هافبک بودیم اما هترین بازیا رو داشتیم اما افت کرده طبیعیه .

• Orphée, Aminvo, D E L P I E R O and 1 other like this

capture1_gp2v.jpg

D E L P I E R O

D E L P I E R O

هوادار یوونتوس

• اعضا
  • 1,365 posts
  • Locationقزوین

هر مربی درر طول فصل  مربی گریش با ی بازیکنی مشکل داره اما پیرلو تو تیم الگری بهترین بود  و تا فینال اروپا رفت اونم با چشمانی اشکبار ک اصلا ب پیرلو نمیاد پسرشم تو پی اکادمی یووه هست . اولین اشتباه الگری بود و الگری در یووه جبران کرد و تیم رو حول محور هافبک هاش چید  . 

مارکیزیو همون بازی گرشت با بایرن ک توپ زیر پاشو زد تو اسمون گفتم تو روزهای بزرگ مارکیزیو نمیتونه کاملا خوب باشه سرفا یه بازیکن لایق و خوب بوده برا یووه ..خدیرا قطعا بهتر بوده نسبت ب مارکیزیو چرا تعصبی نظر میدین خدیرا جام جهانی گرفته خدیرا بهترین رئال بازیکن ثابتش بوده خدیرا در یووه هتریک کرده با پیانیچ دو هافبک بودیم اما هترین بازیا رو داشتیم اما افت کرده طبیعیه .

داداش مقایسه ی اینطوری خیلی جالب نیست.
بازی بایرن کی خوب بود که مارکیزیو خوب باشه. تو کل دو بازی یدونه شوت فقط کوالیارلا زد تیرک. کاملا دست و پا بسته بودیم اون روز.
در عوض تنها گلمون تو فینال برلین رو با خلاقیت مارکیزیو زدیم. با پاس مارکیزیو تونستیم به رئال گل اول رو بزنیم. با گل زیبای مارکیزیو تونستیم قوی ترین اینتر تاریخ رو ببریم. با دبل مارکیزیو جلوی میلان میخ اول قهرمانی های پیاپیمون رو کوبیدیم. واقعا کم لطفیه بگیم مارکیزیو مرد روزهای بزرگ نبوده.
این که خدیرا جام جهانی گرفته معیار خیلی خوبی نیست. این همه بازیکن جام جهانی گرفتن. این همه بازیکن ضعیف هم تو رئال بازی کردن و می کنن. این که برای ما چی کار کرده مهمه. مثلا بازی های برگشت رئال و تاتنهام پارسال خیلی خوب بود ولی بازی رفت جفت این بازی ها ناامید کننده بود. یا این که مثلا توی فینال کاردیف اصلا نمایش مناسبی نداشت، هر چند خیلی ها اون روز بد بودن ولی از یه بازیکن با تجربه که سال ها هم تو رئال بازی کرده انتظار بیشتری می ره.

• GioVanni Agnelli, mory, Aminvo and 9 others like this

adp.jpg

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users