پرش به

به جامعه مجازی هواداران باشگاه یوونتوس خوش آمدید
شما هم اکنون در حال مشاهده انجمن ها به صورت کاربر مهمان می باشید.در این حالت شما دسترسی به تمامی امکانات انجمن ندارید و امکان دریافت فایل ها به جز خود IPB را ندارید. اگر که عضو سایت می باشید اینجا را کلیک نمایید. در صورتی که تمایل به عضویت دارید اینجا را کلیک نمایید. عضویت در سایت رایگان می باشد!

تصویر

10- پــُل پوگبا - Il Polpo Paul

* * - - - 6 رای

• لطفا وارد حساب کاربری خود شوید تا بتوانید پاسخ دهید
2806 پاسخ برای این موضوع

AliReZaZa

AliReZaZa

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2181 ارسال
  • LocationTehran,Iran
نظر منم همينه. مورينيو رو رد ميكنن پوگبا رو نگه ميدارن. يه جورايي تك ستاره تيمشونه و از طرفي مشتري جدي هم نداره
  • Aminvo, tecra, amirali2001 و 3 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

حامد

حامد

ستاره برتر فـروم

• ستاره برتر فروم
  • 3579 ارسال

روزنامه THE SUN

خبرها از ابراز تمايل شخصي پاول پوگبا براي بازگشت به يووه و پيوستنش به دوستان قديمي‌اش خبر مي‌دهند. رابطه خوب الگري با اين بازيكن، يكي از دلايل اصلي اين هافبك فرانسوي براي حضور مجدد در يووه است. در عين‌حال رايولا را بر خلاف اين بازيكن متمايل به مذاكره با بارسلونا است و يوونتوس براي به خدمت گرفتن پوگبا در فصل زمستان نياز به انجام يك «تلاش بزرگِ اقتصادي» دارد.

puiy_pogba-1.jpg

• GioVanni Agnelli, AAG, eⁿzº و 5 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

Tu sei la squadra del cuore

sempre in campo undici eroi

vinci l'impossibile e vai

Ti seguiremo anche noi

AliReZaZa

AliReZaZa

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2181 ارسال
  • LocationTehran,Iran

من که چشمم آب نمی خوره! تلاش بزرگ اقتصادی یعنی حداقل 120 میلیون یورو و جیب یووه این روزا خالی تر از این حرفاست.

بالاخره تراز مالی هم مهمه و همینطور یلخی هم نمیشه بازیکن خرید!

• Orphée, Aminvo, Signora Omicidi و 3 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

Signora Omicidi

Signora Omicidi

Golden man

• اعضا
  • 3845 ارسال
  • LocationAhWaS

من راضیم دیبالا بعلوه 20 میلیون پول بدن و پوگبا رو برگردونن

از بس حرص خط هافبک مسخره  یوو رو خوردم دیگه حاضرم دیبالا رو هم قربانی کنیم

• tecra, amirali2001 و farzad-t از این پست تشکر کرده است

حامد

حامد

ستاره برتر فـروم

• ستاره برتر فروم
  • 3579 ارسال

پاول پوگبا در گفتگو با وب‌سايت يوفا

احترام فراواني براي يووه قائل هستم؛ من در اين باشگاه بزرگ شدم و با آنها خاطرات شيرين فراواني را ساختم. پيام‌هاي محب‌اميز فراواني از سوي هواداران يوونتوس دريافت كرده‌ام اما امشب بازيكن منچستر هستم و بايد تمام توانم را براي اين تيم به نمايش بگذارم. بازي در جمع دوستان و حضور در زميني كه دو تيمش سهم فراواني در دوران ورزشي من داشته‌اند اتفاق ويژه‌اي است كه از بين تمام بازيكنان نصيب من و رونالدو شده است.

yf3e_paul-pogba.jpg

• eⁿzº, Aminvo, tecra و 3 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

Ti seguiremo anche noi

Jack Sparrow

Jack Sparrow

بی وفا

• اعضا
  • 2628 ارسال
در خانه خوش باش ...
  • eⁿzº, tecra, ace of glass و 3 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

GioVanni Agnelli

GioVanni Agnelli

-

• ادمین
  • 21023 ارسال

- منچستر تیمش مریض ـه وگرنه پوگبا واقعا خوبه، البته توپی که به تیرک ما خورد زیادی گنده شد و به نظرم در بهترین/خوش شانس ترین حالت به تیرک خورد، وگرنه باید میرفت بیرون :nish:

ولی بهرحال، از این حرف ها که بگذریم خیلی از رسانه ها این خبر رو کار کردند که احتمال معاوضه پوگبا با دیبالا وجود داره.

جدا از اینکه این خبر چقدر میتونه واقعیت داشته باشه، شما موافق چنین انتقالی هستید ؟

ضمن شرکت در نظرسنجی، نظر خودتون رو هم بگید.

• eⁿzº, tecra, ace of glass و 5 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

bahman_alex

B a H M a N

GioVanni Agnelli

●•٠·˙Ȥɛɗɲέƙ Ɠгƴɡɛгɑ˙·٠•●

ϾĦɌƗSŦƗɅƝ ƤѺƲLSΣƝ

𝔃𝓭𝓮𝓷ě𝓴 𝓰𝓻𝔂𝓰𝓮𝓻𝓪

Camel Blue

Camel Blue

ddr94

• اعضا
  • 3695 ارسال
قبلا گفتم بزرگترین حسرت نقل و انتقالاتیم راجبه بازیکن هایی که فروختیم فقط راجبه زیدان و پوگبا خیلی از بقیه بولد تر بود قدیمیا هم که یادشونه چقد من این کاکاسیا رو دوس داشتم و الانم داره ولی چون از یوونتوس رفته دیگه دایورته

گویند که هست بین دیده ودل راهی
از دل برود هر آنچه از دیده برفت
  • GioVanni Agnelli, eⁿzº, AliReZaZa و 5 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

______ Never chase a bitch _______

Dreamer

Dreamer

بازیکن اخراجی

• اعضا
  • 6016 ارسال
  • LocationKhorram Abad
خب معلومه ک ن!

قطعا ما الان ب ی پوگبا بیشتر احتیاج داریم تا دیبالا اما چرا باید یکی از بهترین بازیکن های تیم رو فدای ی نمک نشناس بکنیم؟ پوگبا میخواد برگرده؟ اوکی برگرده مدیریت پولشو نقدا بده! پول نداریم؟ برن سراغ ی هافبک دیگه! دیبالا ستاره فعلی و آینده ماست... دیشب تاثیرشو دیدیم همونطور ک مقابل بارسا و بایرن و تاتنهام دیدیم... وضعیت ما دیگه مثل قبل نیس الان همه دوست دارن تو یووه بازی کنن اونایی هم ک رفتن من جمله همین پوگبا ب غلط کردن افتادن! ستاره هامون دیگه درخواست خروج نمیدن! ایشون رفته دورشو زده دیده جایی بهتر از یووه نیس حالا یاد ما افتاده... همین ک ب اینا اجازه برگشت داده شده خودش خیلیه دیگه لازم ب قربانی کردن دیبالا و بقیه نیست...

راستی مگه نمیگفت اومدم زیر دست مورینیو پیشرفت کنم؟ پس چی شد؟🤔
  • GioVanni Agnelli, eⁿzº, ace of glass و 4 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند
<p>ما در رنگها زندگی می کنیم اما رویاها سیاه و سپیدند...</p>

GioVanni Agnelli

GioVanni Agnelli

-

• ادمین
  • 21023 ارسال

- ندود مصاحبه مشکوکی درباره پوگبا کرده.

از طرفی رسانه ها نوشتند که یووه آماده ست تا با انتقالی قرضی و حق خرید اجباری 70 میلیون یورویی پوگبا رو در ژانویه به خدمت بگیره.

• eⁿzº, GG.B1, tecra و 3 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

bahman_alex

B a H M a N

GioVanni Agnelli

●•٠·˙Ȥɛɗɲέƙ Ɠгƴɡɛгɑ˙·٠•●

ϾĦɌƗSŦƗɅƝ ƤѺƲLSΣƝ

𝔃𝓭𝓮𝓷ě𝓴 𝓰𝓻𝔂𝓰𝓮𝓻𝓪

tecra

tecra

داره تیفوسی میشه

• اعضا
  • 2512 ارسال

^^^

+

Pogba after the Juventus game: “I can’t talk. I am not allowed to talk. It’s not me. I want to but I’ve been told not to talk.”

• حامد, Orphée, eⁿzº و 3 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

Dreamer

Dreamer

بازیکن اخراجی

• اعضا
  • 6016 ارسال
  • LocationKhorram Abad
ی خبرایی هست قطعا! پوگبا ک صد در صد الان دوست داره جدا بشه و میخواد بره اما خب معلوم نیس اگه مورینیو اخراج بشه هم نظرش همین باشه! از طرفی منچستر هم نمیدونه بین مورینیو و پوگبا کدومو انتخاب کنه! ب هر حال ضرر مالی نمیکنن و در اصل اونا غم پول ندارن اصن ک ب فکر ضررش باشن! شاید این دندون لقو بخوان بندازن دور... اما ما این وسط چقدر جدی هستیم؟! این همه پولو کی میخواد بده؟! مدیریت قبلا سر انتقال هیگواین و رونالدو نشون داده با برنامه ریزی درست میتونه از پس هزینه های سنگین بربیاد... شخصا فکر میکنم رد کردن مارکیزیو تو شرایطی ک ما شدیدا ب ی هافبک احتیاج داشتیم از رو بی عقلی نبوده! ب نظرم باشگاه تصمیمشو گرفته از بین پوگبا و میلینکوویچ حتما یکی رو ژانویه ب خدمت بگیره... آنیلی میدونست برای لیگ قهرمانان ب رونالدو و مسی نیازه رونالدو رو گرفت اما اینم میدونه رونالدو سنش طوریه ک اگه امسال نجنبه شاید سال بعد دیر باشه پس نقص این تیمو ک ی هافبک هس باید همین زمستون برطرف کنه...

اگه پوگبا و میلینکوویچ هر کدوم بیان ک آلگری باید قاطعانه لیگ قهرمانان رو بگیره بدون هیچ اما اگری! بد شانسی و این حرفها هم نداریم... اگه نتونه ک جانشینش از مدتها قبل مشخص شده. زیدان
  • GioVanni Agnelli, eⁿzº, Aminvo و 3 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

DMC

DMC

هوادار یوونتوس

• اعضا
  • 365 ارسال
  • Locationتهران
@GioVanni Agnelli

سلام
راجب نظر سنجی بستگی به مربی داره ، اگر قراره آلگری تو یووه بمونه ، از این معاوضه بر خلاف علاقه و نظر شخصیم استقبال میکنم .
اما اگر قرار است مثلا زیدان فصل بعد هدایت یووه را به عهده بگیرد ، پوگبا همان منچستر بماند و از Home Sweet Home لذت ببرد .
دیبالا دارد زیر دست جمشید سیبیل از بین میرود ، اگر جمشید فصل بعد هم میماند ، دیبالا بهتر است کریر خودش را نجات دهد .
  • GioVanni Agnelli, mory, eⁿzº و 4 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

Know that Allah is between the person and his heart

Quran 8:24

Aminvo

Aminvo

تیفوسی یوونتوس

• اعضا
  • 1598 ارسال

کاملا مخالف رفتن دیبالا هستم، دیبالا فوق العاده نیست ولی منحصر به فرد هست. پرکردن جای خالیش مثل خود پوگبا خیلی سخت خواهد بود و حتی غیر ممکن. 

امیدوارم پوگبا برگرده ولی نه با این همه غرور. امیدوارم برگرده و مفهوم فوتبال تیمی را دوباره به یاد بیاره و یک عضو موثر بشه نه اینکه به دنبال ستاره شدن فردی در میدان باشه.

• GioVanni Agnelli, mory, tecra و 6 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

[SIGPIC][/SIGPIC]

او با اینکه به ثروت دست یافت اما تمام آن را صرف تحقیقات علمی کرد و در فقر و بدهکاری در نیویورک در اتاق یک هتل فوت کرد
hey God, both of us know I had been born in wrong Geographical coordinates, please help me to move where I belong there.

حامد

حامد

ستاره برتر فـروم

• ستاره برتر فروم
  • 3579 ارسال

Daily Mirror

علي‌رغم گمانه‌زني‌هاي فراوان در خصوص آينده پاول پوگبا در منچستر يونايتد و انتشار اخبار مرتبط با پالس‌هاي غيرمستقيم او و يوونتوس و تمركز شايعاتِ انتقال اين بازيكن فرانسوي به سمت غول‌هاي تورين، منابع مطلع از علاقه ويژه پپ گوارديولا و اعلام اين موضوع به مديران منچسترسيتي خبر مي‌دهند. همچنين پروژه «پوگبا - بارسا» نيز كه در تابستان گذشته ناكام باقي ماند نيز مي‌تواند بار ديگر به جريان بيافتد و اين هافبك 25 ساله را به راحتي عازم بارسلون كند. گفته‌ها حاكي از آن است كه من‌سيتي و بارسا براي جذب پوگبا بايد ضمن اراه پيشنهاد رسمي، آماده پرداخت مبلغي در حدود 90 ميليون يورو به منچستر باشند.

c3z_gettyimages-476100486.jpg

• mory, eⁿzº, Aminvo و 4 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

Ti seguiremo anche noi

Dreamer

Dreamer

بازیکن اخراجی

• اعضا
  • 6016 ارسال
  • LocationKhorram Abad
1 گل و 1 پاس گل مقابل اورتون داشته و تیمشم ک برنده شد و مورینیو جایگاهش یکم محکمتر! وضعیت منچستر یونایتد کلا دو سه هفته ای هست ک بهتر شده و این ارزش برد ما رو تو اولدترافورد نشون میده...
  • mory, eⁿzº, tecra و 2 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

tecra

tecra

داره تیفوسی میشه

• اعضا
  • 2512 ارسال

^^^

آره دقیقن منچستر رو موقعی که دارن اوج میگیرن بردیم و هفته بعد می بریم نه یه منچستر بحران زده 

• Orphée, eⁿzº, amirali2001 و 2 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

GioVanni Agnelli

GioVanni Agnelli

-

• ادمین
  • 21023 ارسال

- با حضور احتمالی کونته در مادرید دوباره خبرهایی مبنی بر علاقه رئال به پوگبا شنیده میشه.

به صورت کلی بعید میدونم منچستر به همین راحتی راضی به از دست دادن پوگبا بشه و البته این وسط منچستر سیتی رو هم نباید نادیده گرفت که با یک پیشنهاد فوق سنگین آماده جذب این سیاه فرانسوی ـه :nish:

• eⁿzº, tecra, ace of glass و 1 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

bahman_alex

B a H M a N

GioVanni Agnelli

●•٠·˙Ȥɛɗɲέƙ Ɠгƴɡɛгɑ˙·٠•●

ϾĦɌƗSŦƗɅƝ ƤѺƲLSΣƝ

𝔃𝓭𝓮𝓷ě𝓴 𝓰𝓻𝔂𝓰𝓮𝓻𝓪

-OMID-

-OMID-

هوادار یوونتوس

• اعضا
  • 508 ارسال
  • LocationTehran

از فضاحت الگری بگذریم، خیلیه که دقیقه 89 تیمت همچین بازی رو ببره و خوشحالی نکنی.

• GioVanni Agnelli, mory, tecra و 4 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

AICY-Personal-Branding-Marcello-Lippi-1.

Don Marcello Lippi

===============

Il Guerierro سابق

حامد

حامد

ستاره برتر فـروم

• ستاره برتر فروم
  • 3579 ارسال

لوچانو موجی در گفتگو با Tuttomercatoweb

مدیر سابق باشگاه یوونتوس

من اصلاً باور نمی‌کنم این انتقال صورت پذیرد. وقتی ما در مورد پاول پوگبا صحبت می‌کنیم اساساً باید در مورد وضعیت ترانسفرینگ او در تابستان سال آینده صحبت کنیم نه ماه ژانویه. بازگشت‌ بازیکنان سرشناس به تیم‌های سابق‌شان باید تحت شرایطی ویژه اتفاق بیافتد نه با فشار و بازی رسانه‌ای. اگر کسی در یوونتوس انتظار ورود پوگبا را دارد نباید فراموش کند که دست یافتن به اهداف بزرگ صرفاً با علاقه داشتن محقق نمی‌شود.

jhp_pogba.jpeg

• mory, tecra, ace of glass و 5 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

Ti seguiremo anche noi

0 کاربر در حال خواندن این موضوع است

0 کاربر، 0 مهمان و 0 عضو مخفی