Jump to content

به جامعه مجازی هواداران باشگاه یوونتوس خوش آمدید
شما هم اکنون در حال مشاهده انجمن ها به صورت کاربر مهمان می باشید.در این حالت شما دسترسی به تمامی امکانات انجمن ندارید و امکان دریافت فایل ها به جز خود IPB را ندارید. اگر که عضو سایت می باشید اینجا را کلیک نمایید. در صورتی که تمایل به عضویت دارید اینجا را کلیک نمایید. عضویت در سایت رایگان می باشد!

Photo

زیــن‌الدیــــن زیـــدان - Zizou

* * * * * 1 votes

• Please log in to reply
349 replies to this topic

اون که من دوسش دارم

اون که من دوسش دارم

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2,581 posts

Amusingly, Blackburn Rovers turned down the chance to sign Zinedine Zidane because they already had Tim Sherwood, while Newcastle didn't think that the elegant Frenchman was good enough to play in the Championship - let alone the Premier League.

That left the way clear for Juventus to sign Zidane in the summer of 1996 for just €3.6m, meaning that they made a rather tidy profit when they sold the attacking midfielder on to Real Madrid five years later for a world-record €77.5m.

زمان بازیگری زیدان ووقتی که بردو بود ،،مدیرای بلکبرن و نیوکاسل فرصت جذب زیدان رو داشتند ولی به هر دلیلی نخریدنش

بلکبرن گفته ما تیم شروود رو داریم ،زیدان رو نمیخوایم!! :fp:

یونایتد هم جایی خوندم گفته بودن که کانتونا رو داریم پس فعلا به زیدان نیاز نداریم!!

• Orphée, mory, Aminvo and 6 others like this

اون که من دوسش دارم

اون که من دوسش دارم

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2,581 posts

زیدان در سال 1996 یه بازی فوق العاده روبروی میلانه کاپلو انجام داد و با تیم بردو باعث حذف روسونری در جام یوفا شدند 

بردو اون تونمت به فینال رسید و فینال رو به بایرن باخت

بعد اون بازی بود که پلاتینی با رئیس سایق خودش جیانی آنیلی تماس گرفت و پیشنهاد داد که یوونتوس، هموطنش رو به خدمت بگیره

آنیلی هم این پیشنهاد رو توی هیئت مدیره مطرح کرد و نهایتا زیدان رو خریداری کردند .

• GioVanni Agnelli, Orphée, eⁿzº and 8 others like this

اون که من دوسش دارم

اون که من دوسش دارم

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2,581 posts

با توجه به گذشتش

زیدان اگه بره یونایتد و قرار باشه روبرومون باشه دیگه هیچ ارزشی برام نداره 

تا بحالم ...

• GioVanni Agnelli, Orphée, tecra and 3 others like this

GioVanni Agnelli

GioVanni Agnelli

-

• ادمین
  • 21,022 posts

^^^

- البته همین الانش هم برای من از ارزش بالایی برخوردار نیست ! :nish:

حقیقتا خیلی هم موافق اومدنش به یووه نیستم/نبودم و تنها دلیلی که باعث میشد تا حدی راضی بشم این بود که سابقه بازی در یووه رو داشت و با اتمسفر یووه اشنا بود.

وگرنه شخصا سلطان دشان رو به تمامی مربیان دنیا ترجیح میدم برای سرمربیگری در یووه.

• Prince Claudio, tecra, Georgia and 4 others like this

bahman_alex

B a H M a N

GioVanni Agnelli

●•٠·˙Ȥɛɗɲέƙ Ɠгƴɡɛгɑ˙·٠•●

ϾĦɌƗSŦƗɅƝ ƤѺƲLSΣƝ

𝔃𝓭𝓮𝓷ě𝓴 𝓰𝓻𝔂𝓰𝓮𝓻𝓪

ace of glass

ace of glass

بهترین فرد فروم

• اعضا
  • 7,863 posts
  • Locationساری

زیدان  = یووه و رئال همونطور ک کنته ریسکی بود ک انیلی کرد و فوق العاده خوب جواب داد پرز هم میدونست زیدان مغز فوتباله و این ریسک رو کرد و جواب گرفت ...الان الکس دل پیرو مثلا بیاد مربی چلسی بشه شما میگین من براش ارزش قائل نمیشم ؟؟ چون تو چلسی رفته مرده نمیتونه 10 سال صبر کنه ک یووه بیاد بگه بیا مربی شو ...یووه الان مربی موفق داره و عوضش نکرده و اینکه  زیدان و الکس دل پیرو قطعا برای من از بوفون با ارزش ترند نظر کاملا شخصیه  .....

زیدان و الکس واینزاگی و دشان و بعدش داویس خدای کارای ترکیبی بودن  اگر بازیهاشو دیده باشیم قطعا میدونیم تو یووه چی بود این شخص 

• Orphée, tecra, Georgia and 4 others like this

capture1_gp2v.jpg

Camel Blue

Camel Blue

ddr94

• اعضا
  • 3,695 posts
این که یک نفر رو دوس داشته باشی یا نداشته باشی کاملا شخصیه ها ، ولی بهمن واسم سواله چطور و چرا برای زیدان ارزش خاصی قائل نیستی ..
زیدان واسه من جز تاپ 5 بازیکن ها و کرکتر های محبوب فوتبالیمه در کنار دلپیرو و بوفون و ندود و پیرلو
سوال کاملا شخصیه نمیخوام نظرتو عوض کنم ولی صرفا سواله برام چرا
  • eⁿzº, AliReZaZa, tecra and 6 others like this

______ Never chase a bitch _______

GioVanni Agnelli

GioVanni Agnelli

-

• ادمین
  • 21,022 posts

- به چه دلیلی باید "حس" خاصی داشته باشم ؟

از بعد اینکه به رئال رفت کلا شیفته و غش کرده رئال بوده/هست و همواره اون رو یک رئالی دیدم.

حالا اینکه یکی از بهترین های فوتبال بوده/هست که اونم بحثش جداست چون معتقدم جز 10 یا 15 بازیکن برتر تاریخ نیست ! :nish:

ولی اینکه به این خاطر که زمانی در یووه بوده باید بهش علاقمند باشم نه، زیدان رو دوست ندارم ! :22:

یعنی شخصا پسوتو و یا بیریندلی رو بهش ترجیح میدم ...

• Hossein Salehi, AAG, tecra and 7 others like this

bahman_alex

B a H M a N

GioVanni Agnelli

●•٠·˙Ȥɛɗɲέƙ Ɠгƴɡɛгɑ˙·٠•●

ϾĦɌƗSŦƗɅƝ ƤѺƲLSΣƝ

𝔃𝓭𝓮𝓷ě𝓴 𝓰𝓻𝔂𝓰𝓮𝓻𝓪

اِل کاپیتانو

اِل کاپیتانو

سینا هستم

• اعضا
  • 3,580 posts

عملا ایجنت ش گفته اگر یووه بهش پیشنهاد بده ، میاد

با احتمال خیلی بالا مربی ـیه بعدی ـیه ماست

• AliReZaZa, tecra, ace of glass and 4 others like this

ETWmP_zXYAEadf_2.jpg

farzad-t

farzad-t

هوادار یوونتوس

• اعضا
  • 301 posts

از حضور زیدان در تیم با هر پُست و سِمتی به شدت استقبال می‌کنم و معتقدم یه پله به کلاس تیم افزوده میشه.

اگر به عنوان مدیر هم بیاد، میاد که یکی دو سال با اتمسفر تیم آشنا بشه و بعد بشه سرمربی... درست مثل سبک رئال مادرید

برای من شخصیت دوست‌داشتنی‌ای هست. ترنسفرش به رئال هم دلپذیر بود... با پولش چه‌ها که نکردیم. پول بابرکتی بود  :1:

همیشه هم نسبت به یووه جانب احترام رو در حد ماکسیمم نگه داشته. هرچی باشه تو مکتب خودمون تربیت شده. یووه‌ای های اصیل، روزی برمیگردن و دِینشونو به تیم ادا میکنن

هرکسی کو دور ماند از اصل خویش

بازجوید روزگار وصل خویش

• Orphée, tecra, Georgia and 5 others like this

20i_48132_1_480x300.jpg

GioVanni Agnelli

GioVanni Agnelli

-

• ادمین
  • 21,022 posts

- با توجه به شایعات و استقبال مدیر برنامه های زیدان از یووه، شما همچنان ترجیح میدید با آلگری ادامه بدیم یا موافق انتخاب زیدان هستید ؟

ضمن شرکت در نظرسنجی لطفا دلایل خودتون رو هم ذکر کنید. :53:

• Orphée, eⁿzº, tecra and 4 others like this

bahman_alex

B a H M a N

GioVanni Agnelli

●•٠·˙Ȥɛɗɲέƙ Ɠгƴɡɛгɑ˙·٠•●

ϾĦɌƗSŦƗɅƝ ƤѺƲLSΣƝ

𝔃𝓭𝓮𝓷ě𝓴 𝓰𝓻𝔂𝓰𝓮𝓻𝓪

Dreamer

Dreamer

بازیکن اخراجی

• اعضا
  • 6,016 posts
  • LocationKhorram Abad
خب من هیچکدوم از گزینه هارو انتخاب نکردم! اگه آلگری ما رو قهرمان اروپا کرد بمونه اگه نکرد بره و زیدان بیاد وسلام!
  • eⁿzº, Pinturicchio, tecra and 4 others like this
<p>ما در رنگها زندگی می کنیم اما رویاها سیاه و سپیدند...</p>

tecra

tecra

داره تیفوسی میشه

• اعضا
  • 2,512 posts

- با توجه به شایعات و استقبال مدیر برنامه های زیدان از یووه، شما همچنان ترجیح میدید با آلگری ادامه بدیم یا موافق انتخاب زیدان هستید ؟

ضمن شرکت در نظرسنجی لطفا دلایل خودتون رو هم ذکر کنید. :53:

ممنون..

خب من هیچکدوم از گزینه هارو انتخاب نکردم! اگه آلگری ما رو قهرمان اروپا کرد بمونه اگه نکرد بره و زیدان بیاد وسلام!

در کل بنظرت کدوم مربی بهتری هست؟ 

• eⁿzº, Georgia , amirali2001 and 1 other like this

Dreamer

Dreamer

بازیکن اخراجی

• اعضا
  • 6,016 posts
  • LocationKhorram Abad

در کل بنظرت کدوم مربی بهتری هست؟

خب زیدان فقط تو رئال سرمربیگری کرده و بهترینها زیر دستش بودن نمیشه واقعا قضاوتش کرد این وسط کم هم شانس نیاورد ک این افتخاراتو ب دست آورد... اما خب از لحاظ آماری فوق العاده بوده... 2 فصل و نیم 3 چمپیونزلیگ و 1 لالیگا... هیچکس نمیتونست بهتر از اون عمل کنه... با این حال ب نظرم آلگری نسبت ب زیدان دانش بیشتری داره و سرمربی بهتری هست چون هیچوقت تیم کاملی در اختیارش نذاشتن ک ببینیم ب کجاها میرسه... امسال میشه گفت تیم آلگری تکمیله حالا ی ضعف هایی تو خط هافبک هست اما با همینم میشه قهرمان اروپا شد... این باید آخرین فرصت آلگری باشه اگه تونست ک ب نظرم سلطنت یووه شروع میشه تو اروپا و چمپیونزلیگهای بعدی راحت تر ب دست میاد اگه نتونست باید بلافاصله اخراج بشه چون تمام فرصت هارو از دست داده 5 سال عمریه واسه هر کاری... اما بعد جایگزینش ک زیدان باشه برای اینکه بگیم بهتر از آلگریه باید بتونه از اون بهتر عمل کنه اینم میسر نمیشه مگه با قهرمانی اروپا! چون یووه آلگری همه چیو درو کرده جز اروپا رو...

اگه زیدان بتونه "تو یووه" از آلگری بهتر عمل کنه من میگم سرمربی بهتریه... اما در حال حاضر میگم آلگری بهتره...
  • GioVanni Agnelli, tecra, Georgia and 2 others like this
<p>ما در رنگها زندگی می کنیم اما رویاها سیاه و سپیدند...</p>

tecra

tecra

داره تیفوسی میشه

• اعضا
  • 2,512 posts

@GioVanni Agnelli

خودت چه گزینه ای زدی؟ فرض کن کنته بخواد برگرده.. بین زیدان و الگری و کنته انتخابت کدومه؟

• GioVanni Agnelli, Georgia , amirali2001 and 1 other like this

GioVanni Agnelli

GioVanni Agnelli

-

• ادمین
  • 21,022 posts

- من هنوز انتخاب نکردم ولی قطعا انتخابم آلگری خواهد بود.

اصولا مربی هایی که طی این سالها در بارسلونا و رئال مربیگری کردند و موفق بودند رو قبول ندارم ! گواردیولا به قول خودشون تیکی تاکا رو اورد به بارسا و قهرمانی ها رو درو کرد، ولی چه بارسایی ؟! یکی از بهترین های تاریخ بارسلونا و حتی فوتبال دنیا. زیدان با رئال در قهرمانی ـه CL هتریک کرد، ولی همه واقف هستیم به اینکه هم خوش شانس بود، هم داوری و مسائل پشت پرده موافق این تیم بودند و هم اینکه حداقل ترکیب 11 نفره رئال رو جمعی از بهترین ها تشکیل داده بودند.

شخصا گواردیولا رو مربی نمیدونم چون وقتی از بارسا رفت به خوبی مشخص شد که عیار بالایی نداره، چه میراثی رو در بایرن مونیخ به جا گذاشت ؟ و یا چه دست آورد های عظیمی با منچستر سیتی داشته ؟ منچستری که فقط برای خرید یک مدافع تیمش به اندازه کل خط دفاعی اصلی یووه هزینه کرده !

زیدان هم مشخص هست، به جز رئال در تیم دیگه ای نبوده و اصلا نمیشه درباره ش قضاوت کرد.

اما به نظرم آلگری امسال آخرین فرصتش برای قهرمانی در CL هست و اگه از دست بره دیگه ادامه دادن باهاش اشتباه ـه، نه اینکه مربی بدی باشه بلکه همواره میگن که آزموده را آزمودن خطاست. یووه مشخصا CL میخواد و الگری نمیتونه این رو بده، پس ادامه دادن هم دلیلی نداره.

شخصا دست آوردهای کونته رو در همین مدت کوتاه مربیگریش بسیار بیشتر از زیدان میدونم.

کونته ای که با بوریلو و امثالهم حریفانش رو قلع و قمع میکرد اصلا با زیدانی قابل مقایسه نیست که بهترین های دنیا رو در اختیار داشته.

جدا از این مسائل، برای من داشتن فلسفه فوتبال توسط مربی خیلی مهم ـه، چیزی که در آلگری پیدا کردم، کونته هم داشت ولی واقعا از تفکر زیدان بی خبر هستم.

• AAG, eⁿzº, tecra and 5 others like this

bahman_alex

B a H M a N

GioVanni Agnelli

●•٠·˙Ȥɛɗɲέƙ Ɠгƴɡɛгɑ˙·٠•●

ϾĦɌƗSŦƗɅƝ ƤѺƲLSΣƝ

𝔃𝓭𝓮𝓷ě𝓴 𝓰𝓻𝔂𝓰𝓮𝓻𝓪

اِل کاپیتانو

اِل کاپیتانو

سینا هستم

• اعضا
  • 3,580 posts

به نظر من ، الگری حتی قهرمان بشه هم میره دنبال چالش جدید.

رئال ، بایرن ، بارسا ، منچستر ، پی سی جی     کلی باشگاه در پایان فصل به دنبال مربی خواهند بود و الگری میتونه گزینه ایده ال ی براشون باشه

• Orphée, tecra, Senmorta and 3 others like this

ETWmP_zXYAEadf_2.jpg

ace of glass

ace of glass

بهترین فرد فروم

• اعضا
  • 7,863 posts
  • Locationساری

سوال خیلی سخته انصافا خیلی سخته .....ببینین اگر پارسال بود میگفتم زیدان اما الگری این فصل هیچ جای شک و شهبه ای نذاشته تیم داره قدرتشو میچپونه همه تیم ها تو گونی ان ....باید اخر فصل بشه تا بگیم من دوس دارم زیدان مربی یووه بشه اما الگری قطعا مربی تاکتیکی تریه ..زیدان میتونه شک مثبتی برای یووه باشه ولی این  فصل رو باید ل الگری داد اگر نتیجه گرفت سی ال گرفتیم قطعا الگری تا 5 سال اینده اما اگر نه خوب بالطبع زیدان بهترین گزینست

• Orphée, eⁿzº, tecra and 4 others like this

capture1_gp2v.jpg

Jack Sparrow

Jack Sparrow

بی وفا

• اعضا
  • 2,628 posts
کارنامه زیدان مشخصه و به هر حال از اومدنش به یووه ناراحت نخواهیم شد.
اما زیدان مناسب برنامه های کوتاه مدت هست که فکر نمیکنم مد نظر باشگاه باشه.
من به شخصه موافق اومدن آقای زیدان نیستم چون توقعات از تیم رو بالا میبره و تیم و بازیکنا رو دچار یه غرور کاذب میکنه.
اینکه آقای زیدان ترکیب یازده نفره ای از بهترین بازیکنای جهان رو داشت، حرفی کاملا درست و ثابت شده هست که نشون میده اون تیم مجموعا تیم خوبی بود و موفقیت های بی نظیری که کسب کرد صرفا بخاطر حضور زیدان نبود.

بحث دیگه ای که پیش میاد عدم آشنایی زیدان با لیگ ایتالیاست.
قطعا دادن خیر به زیدان به معنای بله به کونته است ...
و من بیشتر از زیدان، دوست دارم آنتونیو کونته رو در یووه ببینم.

زیدان بعنوان یه سرمربی خوب شناخته شده هست ولی تو یوونتوس شما باید یه تاکتیسین باشید !
  • Orphée, eⁿzº, tecra and 5 others like this

Prince Claudio

Prince Claudio

نماد یوونتوس

• اعضا
  • 9,087 posts
  • Locationتهران پیروزی

موافق آلگری نیستم ولی اگه قراره زیدان بشه مربی یوونتوس همون بهتر که آلگری ده سال دیگه یووه بمونه

• Orphée, tecra, Georgia and 1 other like this

کسی جز تو چون تو برای زمان بزنگاه نیست

wk2z_20687957708504295777_thumb.jpg

تو به شکلی عجیب و غریبانه در مسلخ من یاوری

Jevdelffon

Jevdelffon

تیفوسی یوونتوس

• اعضا
  • 1,016 posts
Prince Claudio داداش میتونم بپرسم چرا از زیدان بدت میاد؟
  • Orphée, tecra, Georgia and 1 other like this

cover_1440_x93r.jpg

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users